TON DE VRIES VERZAMELT RUSTIG VERDER Werkgroep ouders LOM-kinderen Zeeuws-Vlaanderen ostbur Animo krijgt negen tennisbanen op sportpark Oude Vaart Provincie moet Nieuwe Muziek sterker maken ervoersp] ilEINSTE VARL rEEN KNO DAIHATSU I RAPPORT NATIONALE EVALUATIECOMMISSIE: mi in Oplossing oor nishokjes Tzendijke (ANT OOK TÏ Zuid-Chemie Sas van gent ideeënrijk Intocht van Sint in Sas DONDERDAG 7 NOVEMBER 1985 VAN ZEELAND 11 november bijeen in terneuzen DONDERDAG 7 NOVE Drukke weken scouting in Westdorpe J aarv er gader ing NCB-Oostburg Evangelisch jeugdweekend €ARA6i SU PONT TöftNIUZBN BM Prinsenbal van Mosselkrauwers Plaatselijk nieuws Sas van Gent Terneuzen Westdorpe Zaamslag Witte mussen op expositie De Vogelvriend laats van ïaltepaal T16 PAGINA ZEELAND 3 Van een onzer verslaggevers EINDHOVEN - Directeur K. Horstra van Zuid-Chemie BV in Sas van Gent heeft gisteren namens zijn ideeënrijke werk nemers de trofee en oorkonde van het landelijke Ideeëncen- trum in ontvangst genomen. Dat gebeurde tijdens een feestelijke bijeenkomst in het Philips Ontvangst Centrum in Eindhoven. In de categorie bedrijven tot 750 werknemers behaalde Zuid-Chemie de eerste prijs. Het bedrijf had dat te danken aan het personeel dat in 1984 per honderd werknemers meer dan 25 bruikbare ideeën in de bus deponeerde. Met de directeur reisde gisteren de Ideeënbuscommissie van het Sasse bedrijf mee naar Eind hoven. IJf Blokker feliciteert directeur K. Horstra van Zuid-Chemie te Sas van Gent met de eerste prijs van de landelijke competitie ideeënbus In het Philips-gebouw kreeg de heer Horstra de prijs uit handen van IJf Blokker, de acteur die een hoofdrol speelt - FOTO JOHN CLAESSENS EINDHOVEN in een film van het Ideeëncen- trum. Van onze correspondent TERNEUZEN - Sinds 1 okto ber is in Zeeuwsch-Vlaande ren een werkgroep actief van ouders van kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden, zogeheten LOM-kinderen. Deze werkgroep stelt zich ten doel 'om met elkaar te praten, steun te bieden, te relativeren en waar nodig praktische op lossingen aan de hand te doen'. Maandag 11 november (aan vang 20.00 uur) verzorgt de werkgroep een bijeenkomst in de Scheldeschool te Terneu- zen. Mevrouw Bos van de lan delijke vereniging van ouders van LOM-kinderen 'De Pijler' zal dan een lezing houden over wat deze vereniging voor haar leden doet. Volgens de werkgroep kun nen de problemen waarmee ouders van LOM-kinderen te maken krijgen nogal variëren. Deze kinderen hebben name lijk niet allemaal hetzelfde 'defect', maar het kan gaan om bijvoorbeeld moeilijkheden met lezen en/of rekenen, woordblindheid, gevolgen van een Minimal Brain Disfunc tion (lichte stoornis in de her senfuncties), gedragsstoornis sen, enz. „Het één hangt vaak samen met het ander", aldus de leden van de werkgroep. „Het kan gebeuren dat je met een kind totaal geen problemen hebt zolang het klein is, maar dat ineens geblokkeerd raakt als het wordt geconfronteerd met de eisen die de basisschool stelt. Er kan dan faalangst ontstaan en waar dat aan ligt weet je als ouder vaak niet. Een kind uit zich meestal niet rechtstreeks, maar zendt sig nalen uit. Dat kan zelfs zo ver gaan dat een kind letterlijk ziek wordt bij de gedachte dag in dag uit naar school te moe ten". Stoornis En dan heeft de werkgroep het nog niet eens over een kind 'waar iets mee aan de hand is'. Zoals degenen die bij de ge boorte een lichte hersenbe schadiging hebben opgelopen. „Dergelijke kinderen vertonen vaak een erg onrustig gedrag spatroon, zijn dikwijls hyper actief en niet in staat zichzelf af te remmen. Ze vragen echt enorm veel aandacht en heli ben een strak dagpatroon no. dig". Voorlichting De Zeeuws-Vlaamse werk.l groep wil dan ook voorliet.! tingsavonden gaan organist.! ren, ouders bijeenbrengen J gespreksgroepen, de diverse! hulpverlenings-mogelijkhe- den in de streek inventaristl ren, contacten onderhoudt! met instanties en scholen inspelen op plaatselijke om,| standigheden. Daarnaast is het de ling een telefonisch contact! net op te bouwen. „Even I hart kunnen luchten over r! telefoon tegenover iemand c weet waar je het over hebt, ij erg belangrijk. Wie meer informatie over de werkgroep of ouder van een LOM-kind eve! stoom af wil blazen, kan tel recht bij Els Abbenhut" (01150-96415) en Annelien Vis man (01150-18659). De weri:| groep zoekt nog telefon contactadressen in Hulst Oostburg. Van een onzer verslaggevers lOSTBURG - Het is nog niet jidelijk welke oplossing de ■meente Oostburg gaat kie- In voor de nieuw aan te leg- ',n panoramaweg, de buiten- jkse weg tussen het Killetje het Zandertje bij Breskens. pe raadscommissie voor ■nbare werken kreeg giste- ,n de mogelijke varianten ,rgeschoteld. Het college ■It het meest voor een lange >rsie. De automobilisten innen bij dat plan bij het illetje de dijk over en tussen St st< he g£ aa lis ki de ro Pl te: lei Een plafond vol bierviltjes TERNEUZEN - Ruim 700 verschillende bier viltjes telt zijn verzameling nu, maar Ton de Vries uit Terneuzen is ervan overtuigd dat dit nog maar het begin is. „Want er zijn natuur lijk vele duizenden viltjes en elk jaar komt daar weer een groot aantal nieuwe bij", vertelt de 19-jarige scholier, terwijl hij trots z'n col lectie toont. En die valt inderdaad in één oogopslag te overzien, want Ton de Vries heeft z'n 700-en-zoveel bierkarton netjes niet opgeslagen in dozen, maar er het schuin aflopende plafond van zijn kamer mee volgeplakt. En daar hangen ze dan, in allerlei kleuren en vormen en van allerlei merken. Zeer uitbundig aanwezig zijn uiteraard de Belgische bieren, waarbij opvalt dat bij voorbeeld een brouwerij als Stella Artois al met meer dan 100 verschillende viltjes in de collectie van Ton is vertegen woordigd. Het biermerk Safir was tot voor kort sponsor van een wielerploeg en heeft z'n viltjes dan ook voorzien van afbeeldingen van zijn renners. Vanaf de kartonnetjes staren de afgetrainde gezichten van zulke vedetten als Michel Pol- lentier, Etienne Vanderhelst WESTDORPE - De leiding van de Westdorpse welpen- en kaboutergroep maakt een drukke tijd mee. De leiders en leidsters van van de Weweka- bogroep zijn op pad geweest voor het nationaal jeugdfonds Jantje Beton. De helft van de opbrengst van de geldinzame ling in Westdorpe is voor de welpen- en kaboutergroep en wordt besteed aan het nieuwe clubhuis voor de groep. Deze week heeft men af scheid genomen van kabouter leidster Han de Bakker, die naar Breda is vertrokken. Ge lukkig is het team van de ka bouters twee leidsters rijker geworden. Bij de groep zijn de laatste tijd maar liefst vijftien nieuwe leden ingeschreven, waardoor het ledenbestand is gegroeid tot 85. Volgende week zaterdag, 16 november, houdt de leiding van de Wewekabo- groep in zaal Concordia een play back-wedstrijd. Hieraan nemen alle groepen van het district deel. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - De Noord-Bra bantse Cristenlijke Boeren bond, kring Oostburg, houdt donderdag 14 november een jaarvergadering in hotel De Eenhoorn in Oostburg. De hoofd-directie komt die dag verantwoording afleggen voor het gevoerde beleid en een toe komstbeeld toelichten. Verder zal rector Merkx de leden nader inlichten over de activiteiten van het Fonds Nieuw Welzijn en de vele an dere mogelijkheden, waarmee leden en gezinnen opgevangen worden. Na de pauze zal La- tij nhouwers zijn visie geven op het nationaal en internatio naal landbouwbeleid. Vervol gens kunnen de kringleden vragen en opmerkingen stel len aan het hoofdbestuur. Het kringbestuur schrijft dat in een moeilijker wor dende tijd iedereen doordron gen moet zijn van het belang van de organisatie en meeden ken en praten over de eigen zaak. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. en Alain Desaever de toe schouwer aan. Maar ook vrijwel elke Bel gische voetbalclub van een beetje allure blijkt over een eigen viltje te beschikken, ter wijl onze zuiderburen hun imago als biernatie nog eens uitdrukkelijk bevestigen door de uitgifte van series viltjes bij speciale gelegenheden. Voorbeelden zijn de jaarlijkse Wereldkartoenale in Knokke (de fraaiste cartoons elk jaar op een viltje), maar ook de Belgische paarden-toto. De pronkstukken in z'n ver zameling vindt Ton de Vries toch wel de viltjes die volledig los staan van biermerken, maar die zijn uitgegeven door bepaalde instellingen ter on dersteuning van één of andere actie. Het gaat daarbij om viltjes van de Dierenbescher ming, FNV, Marechaussee, EHBO, de Kon. Zuid-Hol landse Maatschappij tot red ding van schipbreukelingen en de twee kartonnetjes waarmee Ton z'n verzameling begon en die in 1965 door het korps ma riniers werden uitgegeven ter gelegenheid van het 300-jarig bestaan. De Terneuzense scholier be gon vijf jaar geleden met z'n hobby. „Maar pas de laatste tijd ben ik er echt fanatiek mee bezig", zegt hij. „Ik loop allerlei ruilbeurzen af en ver der krijg ik natuurlijk veel van familie, vrienden en be kenden. Die weten allemaal van m'n hobby en nemen al tijd wat viltjes voor me mee als ze bijvoorbeeld terugko men van vakantie". Eén ding zit Ton wel een beetje hoog. In verzamelaars kringen wordt zijn specifieke hobby nog steeds niet al te se rieus genomen, vergeleken met bijvoorbeeld het verzame len van postzegels. „Daarom zijn er ook geen catalogussen van viltjes en dat is jammer, want daaraan heb je natuur lijk een hoop steun bij het op bouwen van een verzameling". Maar desondanks gaat Ton rustig door. „In elk geval tot ook al m'n muren zijn volge plakt". TERNEUZEN - De Evangeli sche Gemeente Terneuzen verzorgt zaterdag en zondag in het kader van het jongeren- jaar een internationaal jeug- weekend met als thema 'Mas kers af. Dit weekend wordt gehou den in gebouw De Kandelaar aan de Van Cantfortstraat in Terneuzen en begint zaterdag om 10.00 uur. Muzikale mede werking wordt verleend door een gospelgroep en de Ameri kaanse zanger/gitarist Erik Enger Brettson. Verder staan een koffiebar en een jeugddienst op het pro gramma. Het geheel is gratis toegankelijk, inclusief de maaltijden. De jongeren zullen voor de nacht bij gastgezinnen worden ondergebracht. Ton de Vries bij zijn verzameling bierviltjes: 'Dit is nog maar het begin'. FOTO WIM KOOIJMAN ZATERDAG 16 NOVEMBER SAS VAN GENT - Sint Nico- laas maakt zaterdag 16 no vember met zijn zwarte Pieten zijn entree in Sas van Gent. De Sint arriveert rond 14.00 uur aan de Oostkade waar de har monie De Vereenigde Vrien den op het bruggetje hem een muzikaal welkom zal heten. De boot van de goedheiligman zal ook door het bruggetje va ren. De organisatie van de in tocht is in handen van het St.- Nicolaascomité Sas van Gent. Na aankomst aan wal be geeft de Sint met zijn gevolg zich naar de Westkade waar hij in het gemeentehuis ont vangen wordt door B en W van Sas van Gent. Vanaf het balkon van het gemeentehuis houdt Sinterklaas tevens een korte toespraak. Voor de vier laatste groepen van de basis school (voorheen kleuters en klas 1 en 2) begint om 15.00 uur een daverende show in cutlu- reel centrum de Speye. De Pie ten staan hierbij borg voor een aantrekkelijk stukje amuse ment. Na afloop van deze show trekt de Sint naar bejaarden tehuis De Redoute, waar rond 16.30 uur een welkomstpro gramma start voor de bewo ners. (ADVERTENTIE) officiële dealer verkoper: Bertrand Vael Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen Tel. 01150-13451 Van onze correspondent PHILIPPINE - Carnavals- stichting De Mosselkrauwers uit Philippine houdt zaterdag 9 november het jaarlijkse prinsenbal. De muziek wordt die avond verzorgd door het orkest De Telstars. Naast de trekking van de verloting is omstreeks 23.00 uur de be kendmaking van prins carna val 1985/1986. Als gastvereni- gingen zijn de raden van elf uit Moerdijk, Westdorpe en Gent uitgenodigd, terwijl de fanfare St.-Cecilia uit Philip pine de carnavalsvierders be geleidt naar zaal De Meerpaal. De avond begint om negen uur. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - In een matig bezochte buitengewone leden vergadering heeft tennisclub Animo in Terneuzen volmacht gekregen om over te gaan tot de aanleg van negen gravelba- nen op sportpark Oude Vaart. Eerder dit jaar kwam het be stuur van de Terneuzense ten nisclub met de gemeente Ter neuzen tot overeenstemming om het tenniscomplex aan de Nassaustraat te verplaatsen naar voornoemd sportpark. De in juni van dit jaar ge houden ledenvergadering sprak zich vrijwel unaniem uit om tot verhuizing over te gaan, om zodoende meer uit breidingsmogelijkheden te scheppen. Met de vier banen aan de Nassaustraat was de club uit haar kleren gegroeid, terwijl er geen verdere uit breiding mogelijk was. In de eerst gehouden vergadering spraken de leden zich tevens uit voor de aanleg van zeven gravelbanen. Vanwege gewijzigde om standigheden besloot het be stuur nogmaals de leden bij een te roepen om een voorstel tot de aanleg van negen banen ter stemming te brengen. Met de opkomst van veertig leden ontstond er weinig discussie over het voorstel. Het finan ciële voorstel behelsde voor de leden slechts een geringe con tributieverhoging. Het voorstel werd dan ook unaniem aangenomen. De eer ste spade kan dan ook letter lijk in de grond worden gesto ken, want naast deze volmacht kreeg de club de toestemming van de gemeente en inmiddels ook van Gedeputeerde Staten van Zeeland. De bedoeling is dat zo snel mogelijk met de werkzaamheden zal worden begonnen om het seizoen 1986 te kunnen starten op het nieuwe complex. Heemkundige Kring - P. Stuij uit Terneuzen houdt dinsdag 12 november een dialezing voor de Heemkundige Kring Sas van Gent met als onder werp 'Grenzen en grenspalen'. De lezing is in cultureel cen trum De Speye en begint om 20.00 uur. De heer Stuij heeft een uitgebreide studie gewijd aan dit odnerwerp. Sas van Gent zelf zal tijdens de lezing als grensdorp uitgebreid aan de orde komen. De lezing is toegankelijk voor HK-leden, donateurs en andere huisge noten. KABO - De Katholieke Bond van Ouderen afdeling Sas van Gent houdt vrijdag 8 novem ber een algemene ledenverga dering in De Roselaer. Be halve een terugblik op het voorbije jaar, via de rekening en verantwoording 1984, staat ook een bespreking van het bestuursbeleid op de agenda. De heer Knipscheer, afgevaar digde van het KABO-hoofdbe- stuur, houdt een lezing met als titel 'Ouderen doen ook mee'. In het voorjaar van 1986 houdt de KABO de jaarvergadering, waarbij er onder meer een be stuursverkiezing plaatsvindt. De algemene ledenvergade ring van vrijdag begint om 14.00 uur. Alle KABO-leden zijn welkom. EHBO - De EHBO-afdeling Sas van Gent verzorgt de ko mende maanden een serie van elf herhalingslessen voor mensen die al eerder het EHBO-diploma in de wacht sleepten. De herhalingslessen worden gegeven in cultureel centrum De Speye steeds op donderdag van 19.00 tot 21.00 uur op 21 en 28 november, 12 december, 9, 16, 23 en 30 ja nuari (jaarvergadering), 13, 20 en 27 februari en 6 maart. Cursusleider is F. van Rossum. De" EHBO-gediplomeerden dienen minimaal acht herha lingslessen te volgen. Luk het niet op een bepaalde datum aanwezig te zijn, dan kunnen de herhalingslessen eventueel na vooraf overleg in West dorpe of Philippine meege daan worden. Eén-oudergroep - De ge spreksgroep voor alleen staande ouders in Terneuzen, die dinsdag 29 oktober van start is gegaan in buurthuis De Soete Inval aan de Beetho- venstraat, verschuift naar de maandagavond. De eerstvol gende bijeenkomst is maandag 11 november. Alleenstaande ouders die nog willen deelne men zijn welkom. Kinderpostzegels - Het comité voor kinderpostzegels in de gemeente Terneuzen is vanaf woensdag 13 november met speciale stands aanwezig in de postkantoren van Terneuzen (Alvarezlaan, Markt), Hoek en Sluiskil. Tussen 8.30 en 17.00 uur kan men daar terecht voor de aanschaf van kinderpostze gels (thema dit jaar: 'Kind en verkeer') en wenskaarten. De kinderzegels zijn te koop tot 1 januari 1986. Soos COC - De afdeling Zeeuwsch-Vlaanderen van het COC houdt morgen, vrij dag, weer een soosavond vooil homofiele mannen en vrouJ wen. De soos wordt gehouderl in het gebouwtje van de wer kende jongeren, Blokken 16, t Terneuzen. Aanvang 21.00 uutl Bridge - Leden van bridgecluj Emergo speelden in restauraij De Milliano de negende laatste wedstrijd in de eerst! helft van de wintercompetitel Uitslag A-groep, howel 10 mil 10 paren: 1 gedeeld, echtpaj Den Haan en heren Van cl Casteel-Pel, 3. mevrouJ Sandrini-de heer LichteveB 4. heren Dourleijn-Birmini] ham, 5. mevrouw Bruijns-ï heer Biesbroeck. B-gro draaiende mitchell met 18 pil ren: 1. mevrouw Haak-de he Remijn, 2. mevrouw Bie broeck-de heer Risseeuw, heren Burm-Wijnberghe, mejuffrouw IJsebaert-de he IJsebaert sr, 5. dames VeiJ loop-Risseeuw. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Het Zeeuws provinciebestuur moet de stichting Nieuwe Muziek Zee land niet alleen in ere houden, maar ook meer financiële middelen verstrekken. Dat is de boodschap van een evalua tierapport, dat een 'nationale' commissie van drie in op dracht van het provinciebe stuur heeft uitgebracht. Zolang Nieuwe Muziek geen mogelijkheden heeft zich te versterken is kritiek op deze organisatie misplaatst, vindt de commissie, die constateert dat het de stichting ontbreekt aan zelfs maar minimaal vol doende personele en financiële middelen. Er wordt gepleit voor de aanstelling van een secreta resse, een medewerker voor publiciteit en publiekswerving en een part-time medewerker voor contacten met het mu ziekvakonderwijs. Tot nu toe heeft de stichting. die jaarlijks een Festival Nieuwe Muziek organiseert, manager is van het Xenakis Ensemble en verder opereert in de gemeenten Middelburg, Vlissingen en Hulst, de be schikking over één beroeps kracht: Ad van 't Veer. De commissie vindt dat niet al leen de provincie voor de uit breiding op zou moeten draai en. Men 'acht het absoluut noodzakelijk dat ook het rijk f inanciëel gaat deelnemen. De commissie bestond uit W. Sutherland (secretaris van de rijkscommissie voor de schouwburgen), J. Knopper (directeur schouwburg Haar lem) en S. Smit (hoofdredac teur van het maandblad Mu ziek Dans). Ze vinden dat Nieuwe Muziek een 'zeer we zenlijke functie binnen het Nederlandse muziekleven ver vult'. Dankzij Nieuwe Muziek zou Zeeland een opvallende culturele reputatie hebben op gebouwd, die tot ver over de Nederlandse grenzen reikt. Nadat Nieuwe Muziek, als opvolger van het failliet ver klaarde Jeugd en Muziek Zee land, twee jaar proef heeft ge draaid, beslissen de Zeeuwse staten binnenkort over het voortbestaan. Vooruitlopend daarop houdt de provincie op 13 november een hoorzitting, waarop 'direct en indirect be- trokkkenen' de gelegenheid krijgen om op het evaluatie rapport te reageren. Aanvang 19.30 uur in de bovenzaal van het statencomplex. og< on Van een onzer verslag :ADZAND-BAD - Het B; ivard de Wielingen te Ct ireiden. Het drie verdit loet een vierde verdieping Hiermee zal het gebouw bovi Collecte - De collecte ten b van Wereldmissiedag heb 704,05 opgebracht. Karabijnschieting - KarabijrJ club Molenkreek hield een fc| rabijnschieting waaraan schutters deelnamen. Opval lend was de sterke Belgii bezetting. De meeste prijs gingen dan ook naar de z'.| derburen. Uitslag wip 1: hoi vogel: F. Smet, Loei rechter zijvogel: W. Aer VBS; linker zijvogel: I. Vs| poel, Dingo. Wip 2: hoge rechter zijvogel: J. Mar Autobus; linker zij vogel: Bauwens, Lochristi; hoge vogels: R. Inghels, Mi] lenkreek en A. Boes, Dalti grootste aantal (8)J. Marniil De Oostburgse raadscom- isie voor planologie kreeg teren de 'hoogbouwplan- ■n' onder ogen. De commis- ieleden van CDA en WD Kaarten - Kaartverenigi Nooit Gedacht houdt zaterdi 9 november haar eerste ope kaartwedstrijd in dit winti seizen. De prijskaarting wordt gehouden in café-rs taurant Dallinga, begint r 14.30 uur. Kaarten - In het kader vaiuj wintercompetitie van de v« balvereniging Zaamslag W in de kantine van deze tij een kaarting gehouden inkj den zonder roem. Uitslag: 1] Jansen en M. Dieleman, Stouthamer, 4. C. FlorussenJ Ch. Dieleman. Stand na t ronden: 1. M. Dieleman 1 P. Jansen 96, 3. Ch. Dieier 91,4. Th. de Poorter, 5. A. I thamer, 88 punten. Weekeinde in Temen Van onze correspondent TERNEUZEN - Vogel» ging De Vogelvrienden vrijdag en zaterdag, 8 en'J vember, de jaarlijkse ten" stelling in Du Commerce Markt te Terneuzen. De ring was woensdag 6 no" ber. Er zijn bijna 400 ingeschreven, hetgeen®3] hoorlijk groot aantal is<f het een onderlinge ten1* stelling betreft. Wat de kwaliteit toe kan gesteld worden dat®] gels op een behoorlijk 7 staan, aldus de jury. Als; zonderheid kan nog ver" worden dat er deze keer witte mussen ingescl zijn. Voor wat de keurrtf betreft kan gerust worden dat het niet ge®3 lijk was de kampioenen3' wijzen. De tentoonstel®1! de bovenzaal van Commerce is vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur en33] dag van 10.00 tot 20N, waarna de prijsuit® wordt gehouden door trictsvoorzitter J. van de le. De toegang is gratis e een verkoopklas aanwen Van een onzer verslaggevers ZENDI.TKF Er is ein- ilijk een oplossing voor bushokjes in de Ko- iginnenstraat te IJzen- ijke. Hiermee is een al .ren slepende kwestie gelost. Naast de plaatselijke LHNO hooi staat een hokje. De ge- leente wil echter aan de an- ire kant van de straat ook n abri, daar staat nu alleen :ri haltepaal. Men heeft heel plaatsen onderzocht waar 'n hokje zou kunnen staan, eeds stuitte men echter op :zwaren van omwonenden, aren er geen bezwaren van zendijkenaars dan kon de ^maatschappij zich weer |et vinden in de voorgestelde laats. Ook zijn er plannen geweest n maar één hokje te plaat- mudden op het Zeventien tober Plein, maar daar 'aefden ook weer bezwaren 'n. Het aanzicht van het zou worden verstoord, j De gemeente wil nu de abri Matsen op een klein stukje jemeentegrond naast het poe- jersbedrijf Goossens. Op die ü^tswordt voor niemand het jazicht verstoord en kunnen F wachtenden toch de bus fen aankomen. De nieuwe L "gt nog geen vijftig me- T van de bestaande halte- at De dorpsraad kan zich C ,m de voorgestelde plaats BMr?' bokje naast de v O-school wordt ook ver engen. zie mc de Van een onzer rs .7 **et streven naar ver w3king wat betreft bi Goes en over totral KapeUe van de Lela^ie Tuinbouwveiling ietjet. (J7V) lo°pt op s. De aard en ligging Zeeuwse fruitbedrij- aanen&t met zicb mee dat ofH-»Voer naar de veiling in aJkaak met eigen lang- ervoer moet gebeuren. ÜG^m heeft de CTV in toehf jUteerde Staten (GS) de wegen Kapelle- Goeq der langl stellil werdT pella Iers wercj ren tijde vraa Dej de teerq weti lossi) de pellel

de Stem | 1985 | | pagina 22