'Hoefkensdijkers' klagen over pompen riolering DM DE 'AL Nieuwe Muziek Hulst kan jaarprogramma afwerken fERBROEDERING KRIJGT EXTRA DIMENSIE A 'tVoske At Hulst tSTEM Burgemeester bezoekt Blaauwe Hoeve Dorpsraad: meer woningen bouwen in Nieuw-Namen Weer vernielingen op vliegbasis Woensdrecht Ai GELUK \N VOORTENT ERZORGEN (0STEL00S STALLING. veel minder geld. (ufo-middag over reuma nonperdag 7 november 1985 Dl STUM VAN ZEELAND MENSEN MOETEN WEL OPLETTEN WAT ZE DOORSPOELEN" ELKE NACHT WORDT ER GEKNIPT RESTAURANT :ompleet industriële Nacht van Elvis in Hulst Schietingen Amnesty schrijft voor gevangenen ONDANKS ONZEKERE TOEKOMST GESCHENKEN van BLIJVENDE WAARDE I Plaatselijk nieuws Axel Hulst Kloosterzande Koewacht Nieuw-Namen Sint-Jansteen Sluiskil Muziekvereniging Heikant huldigt dirigent Pilaet A)| T22 pagina zeeland 2 :n wij graag over ken eti beleggings- 5-jarige pandbrief- ientijds verhandel- urs ing van 2 tot 10 ling met variabele u zeker aan het re ien verkrijgbaar bij: assurantiekantoor Walcheren b.v. Von een oneer verslaggevers KLOOSTERZANDE - De bewoners van de Hoefkens- dijk nabij Lamswaarde heb ben klachten over steeds te rugkerende problemen met de pompen van de gloed nieuwe drukriolering. Dat constateerde J. Joos- sen (lijst A. Roctus) gisteren tijdens de gemeenteraads vergadering. „Ligt dat aan ondeskundig gebruik of aan de kwaliteit van de pom- pen wilde Joossen weten. Want als iemand iets ver keerds door het toilet spoelt en er valt prompt een pomp uit, dan is het wel een heel kwetsbaar systeem dat han den vol geld gaat kosten". „Het systeem is goed", antwoordde burgemeester mr. M. Somers, „dat is overal in den lande gebleken. De mensen moeten natuurlijk wel weten dat ze geen was handjes of handdoeken moe ten doorspoelen. Daar krijg je trouwens iedere riolering mee verstopt". Toegezegd werd dat er tegen volgende vergadering een notitie komt over de technische aspecten van de drukriolering. Raadlid A. Roctus noemde het gisteren een 'kwalijke zaak' dat er niemand van B en W op de zitting van de Raad van State aanwezig was in de kwestie rond het sexhuis Fantasi in Paulus- polder. „Als je die zaak echt wil aanpakken dan moet daar toch zelf naar toe gaan", meende Roctus. De burgemeester wierp tegen dat maar twee dagen voor de zitting de mededeling in de bus viel dat de zaak behan deld zou worden. „En toen hadden de leden van het col lege al afspraken elders vastgelegd". Dat vond Roctus geen sterk argument. „Als de col legeleden horen dat ze over twee dagen de hoofdprijs in de lotto kunnen afhalen, dan zouden ze er wel tijd voor kunnen vinden". „We wisten al van te voren dat we daar niet voor de hoofdprijs naar toe moesten", aldus de bur gemeester, „maar enkel om er de 'niet' af te halen". Hulst en Michelstadt in actie voor derde wereld WOENSDRECHT - Na het be sluit van het kabinet van vo rige week vrijdag om inder daad tot plaatsing van de kruisraketten op de vliegbasis Woensdrecht over te gaan, voeren vredesactivisten voort durend acties rond en op het terrein van de vliegbasis. Gistermiddag werden om 16.15 uur twee activisten aan gehouden die ter hoogte van het waterwingebied over het hek waren geklommen. Het duo was afkomstig uit het vre- desactiekamp Korteven. Ze zijn door de bewakingsdienst van de basis overgedragen aan de marechaussee die proces verbaal heeft opgemaakt te gen de twee wegens het betre den van militair terrein. In de nacht van dinsdag op woensdag werden over een lengte van ongeveer veertig meter overal gaten in het nieuwe hekwerk geknipt. De schade daarvan loopt volgens een woordvoerder van de vliegbasis in de duizenden guldens. In de nachten daarvoor werd ook flink geknipt en stapten vredesactivisten via de gaten het terrein van de vliegbasis op. Dat gebeurde overigens ook in de nacht van dinsdag op woensdag. Op ver schillende plaatsen op de basis werd het zogenaamde 'autono- men-vrouwensymbool' ge schilderd. Vermoedelijk zijn hier vrouwelijke vredesacti visten aan het werk geweest. Dit jaar is het vóór 1 no vember wat acties betreft be trekkelijk rustig geweest rond de basis. „Nu wordt er elke nacht wel geknipt en proberen mensen de basis op te komen", zo schetst een woordvoerder van de vliegbasis de 'situatie van de laatste dagen. Volgens hem draait de bewaking van de vliegbasis momenteel op volle toeren. (ADVERTENTIE) J Bierkaaistraat 8 Tel. 01140-3444 Het adres voor uw familiediners, koffietafels enz. Gerenommeerde keuken, aparte zaal aanwezig. Reserveren prettig voor u en voor ons. Keuken open van 12 tot 21 uur. Dinsdag gesloten itieplezier in een Adria )nder één cent rente, n daarna van uw eigen g, zijn optimaal geïso- r aanbieding geldt voor alle iring 310. de Comfort 3500 amenwerkmg met Alcredis Van een onzer verslaggevers HULST - Elvis-fail Eric Sturms uit Hulst heeft voor woensdag 13 novem ber een bijeenkomst op touw gezet in het teken van Elvis Presley. Het evenement onder het motto 'De nacht van Elvis' wordt gehouden in bar De Smidse te Hulst en begint om 20.00 uur. Volgens de organisator leeft de legendarische zanger, die in 1977 op 42- jarige leeftijd overleed, voort in de harten van zijn fans en lijkt zijn po pulariteit eerder toe te nemen dan af te zwak- I ken. De bijeenkomst op 13 I november dient vooral ook om de herinnering aan Elvis levend te hou den. Op het programma staan onder meer rock en rail-demonstraties. Er is documentatie op video en er is een platen- en vi deomarkt voor ruil of verkoop. Eventuele El vis-imitators kunnen zich opgeven bij Eric Sturms in de Hulster Keldermansstraat of bij bar De Smidse. ■ST - Het Nationaal Reu- Wonds houdt in samenwer- met de Katholieke Bond ian Ouderen Hulst op vrijdag November een informatie les bijeenkomst wordt ge- -en in het dienstencen- t#i De Lieve aan de Brood- Mtt te Hulst en begint om Puur. Itoi voorlichtster van het FMiafonds zal een uiteenzet- fs geven over het thema idma. Ook wordt een film lln dertig minuten vertoond fer het leven van reumapa- pten. De beperkingen en pingen, het lijden en Plden maar ook de blijd- 3>als er weer iets is gelukt, f' 11311 de toeschouwer mee- P» in de film 'Uitzicht'. I de fiim zaj voorlichtster r'touw E. ten Wolde even- r e vragen oomtrent reuma patwoorden. Iedereen die langstelling heeft voor het f awerp is welkom. H f/s proefnummer CIM-Magazine meren op CIM-Magazine en tieo itroduktiekorting van f 22,50. envelop zonder postzegel TIJDSCHRIFTEN 6500 WC Nijmegen. 'rararoOR ZUIDWEST NEDERLAND 'foren 'neuzen, Hulst en Goes. ''sen en telefoon- rners op pagina 2. ^ngstllden: ^'2.30/13.30-17.00 uur. «actie wUzen: Rein van der (editie-chef), Jan #s®n (Plv. chef), Emile .CoMeertens, Cor de J0'°). Ton Koomen «J ?ulst: Frank Deij, ik S,raeten. e|bbrg: Hen* Postma. Clévan Katwijk. '.^"'le-exploltatle oteur Zeeland: jjg u- Pdvé tel. 01150- Van een onzer verslaggevers HULST - De verbroedering tussen Hulst en het Duitse Michelstadt krijgt een extra dimen sie. Samen willen de twee gemeenten een actie op touw zetten voor een ontwikkelingsproject in de derde we reld. In Hulst gaat men op zoek naar uit de streek afkomstige missionarissen of ontwikke lingswerkers, die een concrete zaak kunnen aandragen voor een hulpactie. Er zijn daarbij verschillende mogelijkheden denkbaar, zoals waterputten of scholen. Met het plan spelen B en W van Hulst in op voorstellen die zijn gedaan door het PvdA- raadslid B. Martens. Al enkele jaren maakt Martens zich in de gemeenteraad sterk om de verbroedering met Michel stadt meer inhoud te geven, bijvoorbeeld dóór er een derde wereldplaats bij te betrekken. Bij de gemeente is men daar eens ernstig over gaan naden ken. Zo werd ondermeer con tact opgenomen met Novib, een organisatie die zich bezig houdt met ontwikkelingshulp. Naar aanleiding daarvan heb ben B en W het gemeentebe stuur van Michelstadt gepolst over de bereidheid samen iets op touw te zetten. „Daar wil men van harte meedoen", zegt voorlichter D. Hollaardt van Hulst, „al werd er wel op ge wezen dat de mensen daar een beetje overvoerd zijn door ac ties. Er is in Michelstadt nogal wat gedaan voor Polen en Afrika". Daarom zag Michel stadt aanvankelijk meer in een project in bivoorbeeld Ni caragua, maar dat vindt men in Hulst weer minder interes sant. „In Michelstadt zijn geen ontwikkelingswerkers of mis sionarissen", aldus Hollaardt, „dus hebben ze gezegd: wij willen de bevolking wel mobi liseren voor een hulpactie. Proberen jullie maar een dui delijk project aan te geven, waarvan je weet dat we de op brengst contant kunnen over handigen. Met andere woor den, we willen samen met Mi chelstadt concreet een persoon uit de streek die in de derde wereld werkt op het goede pad zetten". Hollaardt gaat nu op zoek naar mogelijke kandidaten en projecten die voor de actie in aanmerking komen. Daaruit zullen B en W en de gemeente raad dan een keuze moeten maken. Het is nog niet bekend of de gemeenten, bij wijze van goed voorbeeld, ook zelf een duit in het financiële zakje zullen doen. Verwacht wordt dat de actie in de loop van volgend jaar ge stalte zal krijgen. „Zoiets zet je niet van ene dag op de andere op papier. Er moeten mensen geraadpleegd worden, docu mentatie verzameld. De actie moet gepaard gaan met een goede voorlichting naar de burgers toe, zodat ze weten waar het precies om gaat". BOSCHKAPELLE - Zaal J. van Schaick, 17 schutters: hoge vogel: J. van Dijk, Vo gelwaarde; eerste zij vogel: F. de Waal, Moerbeke; tweede zijvogel: J. Mei, Vo gelwaarde; grootste aantal (4): mevrouw De Waal, Kloosterzande. GRAAUW - Staande wip. De Friezen, 74 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: E. Vermandei, Koewacht; tweede hoge vo gel: J. Staal, Kloosterzande; eerste zij vo gel: C. Boënne; tweede zijvogel: R Roels; derde zij vogel: P. Steyaert, allen Graauw; vierde zij vogel: J. van Water schoot, Kloosterzande. Wip 2: eerste hoge vogel: A. Herman, Axel; tweede hoge vo gel: J. de Bakker, St-Jansteen; eerste zijvogel: H. Sorber; tweede zijvogel: A. Asselman; derde zijvogel: M. de Baar, al len Graauw; vierde zijvogel: G. Ver- kruyssen, Zwijndrecht HULST - OZO, 30 schutters: hoge en eer ste zij vogel: H. de Vos, Heikant; tweede zij vogel: A. Dobbelaar, Boschkapelle; grootste aantal (5): mevrouw Pauwels, Kloosterzande en P. van Kerkhoven, Hulst HULST - Zaal W. Blommaert, 35 schut ters: hoge vogel: J. de Waal, Koewacht; eerste zij vogel: H. Geerts, Moerbeke; tweede zijvogel: E. Luykx, Hulst; groot ste aantal (6)R Herwecrh. Heikant KAPELLEBRUG - Zaal Fabie, 54 schut ters: eerste hoge en tweede zij vogel: J. Pi esse ns, Kemzeke; tweede hoge vogel: H. Beeldens, Heikant; eerste zij vogel: J. Vetter, Kapellebrug; derde zij vogel: H. Colman, St.-Pauwels; vierde zij vogel: G. Segers, Clinge; grootste aantal (6): S. Nieuwenhuizen, St.-Pauwels. KLOOSTERZANDE - Zaal De Reizende Man, 32 schutters: hge vogel: J. van Dijk; eerste zijvogel: A. de Bakker; tweede zij vogel: L. Heyens, allen Boschkapelle; grootste aantal (4): J. Schilleman. Hulst KLOOSTERZANDE - Zaal Molenhof, 31 schutters: hoge vogel: P. D'Hondt, Kloos terzande; eerste zijvogel: L. Heyens, Boschkapelle; tweede zij vogel: A. de Waal, Sluiskil; grootste aantal (6): J. Schilleman, Hulst. KOEWACHT - Zaal P. de Vlieger, 30 schutters: hoge en eerste zij vogel: O. Sa- man; tweede zij vogel: F. Martens, beiden Koewacht; grootste aantal (3): A. Bolle- man. Axel. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 51 schutters: hoge vogel: J. Vervaet, Zei- zate; eerste zijvogel: J. Verschoten, Kloosterzande; tweede zij vogel: J. de Waal, Koewacht; grootste aantal (7): W. Blommaert. Hulst KOEWACHT - Zaal R van Steene, 25 schutters: hoge vogel: W. Vervaet, Loke ren; eerste zijvogel: O. Sa man; tweede zij vogel: R Smet; grootste aantal (4): J. van Hove, allen Koewacht KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 34 schutters: hoge en tweede zij vogel: me vrouw van Meelen, Kloosterzande; eer ste zij vogel: F. Saye, Moerbeke; grootste aantal (3): R Ongenae en R Baart, Koe wacht. TERNEUZEN - De afdeling Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen van Amnesty International hanteert in november de pen om acht 'gewetensgevangenen' vrij te krijgen. Ze komen uit Etiopië, Yoegoslavië, Peru, Sy rië, Guatemala, Cyprus, Oost- Timor en Pakistan. Hoewel ze vreedzaam gebruik maakten van de rechten van de mens, belandden ze, door de plaatse lijke machthebbers als last posten bestempeld, achter de tralies. De schrijfavonden worden gehouden in Terneuzen op 11 en 12 november, in Sas van Gent op 11 november, in Hulst op 19 november en in Zaam- slag op 19 november. Als goed nieuws ziet de af deling het vrijkomen van drie gevangenen, waarvoor een aantal Oost-Zeeuws-Vlamin- gen in mei brieven heeft ge schreven. Burgemeester Jacobs begroet een van de inwoonsters van Blaauwe Hoeve FOTO WIM KOOYMAN Van onze correspondent HULST - Burgemeester F. Jacobs en zijn echtgenote heb- ben gisteren een kennismakingsbezoek gebracht aan het verzorgings- en verpleeghuis de Blaauwe Hoeve. In de centrale entree werd hij opgewacht door voorzit ter Alb. van Raemdonck, directeur W. van Vegchel, ad junct-directrice J. van Broek, arts dr. De Bakker en het hoofd van het verpleeghuis de heer van Koolwijk. Het burgemeesterspaar werd toegesproken door de langste in het tehuis verblijvende inwoonster Ans Serraerens (41). Gezeten in een rolstoel - ze is vanaf haar 16e gehandi capt - vertelde ze dat ze eerst verscheidene jaren in het tehuis Ter Boede heeft doorgebracht. In totaal verbleef ze 25 jaar in een verpleegtehuis. Ze sprak de wens uit dat de burgemeester nog veel zal mogen werken. Mevrouw Ja cobs kreeg een bloemetje. Vervolgens ging het gezelschap naar de ontspannings zaal, waar de burgemeester op ongedwongen wijze kon kennismaken met de aanwezige ouderen. Daarna was er een rondleiding door het verpleeg- en verzorgingstehuis. Tot slot stond ook nog de kennismaking en een bespre king op het programma met de staf van de Blaauwe Hoeve en het algemeen bestuur. Van een onzer verslaggevers HULST - Hoewel de toekomst van Nieuwe Muziek Zeeland momenteel onzeker is, kan in Hulst in ieder geval een start worden gemaakt met het nieuwe seizoen. De subsidies van provincie en gemeente Hulst, zo laat Nieuwe Muziek weten, maken het mogelijk de jaarprogram mering voor 1985 af te ronden. Binnenkort beslissen de Zeeuwse staten over verdere steun aan deze organisatie. Na de zwart-wit confronta tie tussen de 'diva van het electronisch tijdperk', Dia- manda Galas uit Amerika, en de warme ziel van donker Afrika, Toko Mdlalose, start Nieuwe Muziek Hulst vrijdag 22 november het seizoen met opnieuw een dubbelconcert rond de stem. Dit keer staan in het activiteitencentrum het Houtenkwartier op de plan ken: de Amerikaanse 'multi- media-sirene' Shelley Hirsch en een Nederlands zangfeno meen Hans Buhrs. De laatste wordt begeleid door de Frans- Nederlandse formatie Encore Plus Grande. Voor het gespro ken woord zorgt de Belgische performer Didi de Paris. Nieuwe Muziek Hulst heeft, zo wordt in het activiteiten verslag van het afgelopen sei zoen gesteld, in opmerkelijk korte tijd een podium kunnen scheppen waar nieuwe, of ter plaatse onaangeroerde vor men van kunst die in aanra king zijn gekomen met een di vers samengesteld publiek. „In activiteitencentrum het Hou tenkwartier kon aan de opper vlakte worden gebracht dat zich achter alle groepsconfor- misme een publiek van indivi duen bevindt dat zich laat prikkelen door het onbekende, nieuwsgierig een confrontatie met het Nu durft aan te gaan, onbekommerd in het donker durft kijken". De opzet, om met daadkracht een klein maar breed publiek te interes seren voor randgebieden waar verlerlei kunstvormen elkaar raken of ontmoeten, is volgens Nieuwe Muziek gelukt. „Activiteitencentrum het Houtenkwartier veroverde zich daarmee een unieke plaats. In zoverre, dat diverse kunstzinnige disciplines en culturele uitingen op infor mele wijze naast elkaar flo reerden, zoals die nergens an ders in Nederland worden sa mengebracht". Van onze correspondent NIEUW-NAMEN - De dorpsraad van Nieuw-Namen heeft er bij het gemeentebestuur op aangedrongen om te bevorderen dat er jaarlijks een aantal woningen in het dorp wordt bijgebouwd. Volgens de dorpsraad moet vooral getracht worden de 'eigen' mensen de gelegenheid te geven op Nieuw-Namen te kunnen blijven wonen. De woningbouw kwam aan de orde tijdens een drukbe zochte openbare vergadering van de dorpsraad in het ge meenschapscentrum De Kau- ter. De aanwezigheid van de 'gemeentetop' zal daar zeker aan bijgedragen hebben. Immers, het voltallig college van burgemeester en wethou ders plus afdelingshoofden waren naar Nieuw-Namen gekomen om de wensen en verlangens aan te horen. Voorzitter H. Vercauteren memoreerde in zijn welkomst woord de toespraak die de burgemeesterhad gehouden bij zijn installatie. Daarin zei hij groot belang te hechten aan de leefbaarheid in de kleine kernen. Tijdens de ver gadering kwamen heel wat oude stokpaardjes weer naar voor: leefbaarheid, riolering, verkeer, sportveldje, speel pleintje, het postkantoor en de kabeltelevisie. Meegedeeld werd dat het Waterschap volgend jaar be gint met de aanleg van een drukpersleiding, waarop in een later stadium de riolering van het dorp zal worden aan gesloten. Tegelijk wordt de Vosstraat meegenomen in de verharding. Graag zou de dorpsraad de voorzieningen voor de sport willen laten ver beteren: materiaal voor zaal- sport in De Kauter en een sportveld voor zowel de voet bal, handbal als de schutterij. Een heet hangijzer is het be houd van het postkantoor in Nieuw-Namen. Daarover wordt binnenkort een gesprek belegd met de posterijen, voor de bejaarden moet volgens de dorpsraad getracht worden te bewerkstelligen dat ze zo lang mogelijk op Nieuw-Namen kunnen blijven wonen. Daar naast wordt aandfacht ge vraagd voor de mogelijkheid van alarmering en het bezor gen van warme maaltijden. Uit de vergadering kwamen nog opmerkingen over de slechte staat van het fietspad naar Clinge, de hoge grond prijzen voor de particuliere woningbouw en de problemen van de te smalle wegen. Voor wat de kabeltelevisie betreft kon van gemeentewege wor den meegedeeld dat men druk in overleg is met België om Nieuw-Namen aan te sluiten op het Kieldrechtse net. (ADVERTENTIE) DELFTS BLAUW Porc. lies MAKKUM Tichelaar WEDGWOOD - Serviezen ROYAL ALBERT HUMMELFIGUREN LUXE GESCHENKEN m DUYSE-MAHU Steenstraat 19- Hulst Telefoon 01140-14376-12068 GOA - Hengelaarsvereniging Geduld Overwint Alles (GOA) houdt zaterdag 9 november voor haar leden een clubwed strijd in zeehengelen. Gevist wordt van 10.15 tot 13.15 uur in de Westerschelde tussen het oude gemaal en Zeedorp. Het is de derde wedstrijd die in dit jaar meetelt voor het club kampioenschap. Inschrijven voor deelname in café Zonne- hoek waar later op de dag ook de prijsuitreiking is. Alleenstaanden - Zaterdag 9 november houdt de soos voor alleenstaanden Kontakt weer een soosavond. Aanvang 20.00 uur in Den Dullaert. Er kan worden gedanst en er is een bingo en verloting. Prijskaarting - In de uitslag van de prijskaarting in café De Reizende Man is een fout geslopen. De derde prijs werd gewonnen door A. Tjallinks uit Kloosterzande. Handwerkexpo - De dames van het welfarewerk houden zaterdag 9 november de jaar- lijjkse tentoonstelling. Alles van een jaar hard werken kan bewonderd worden en tegen kostprijs worden de tentoon gestelde artikelen verkocht. Er is tevens gelegenheid voor het drinken van koffie en het nut tigen van een warme wafel. De toegang is gratis. De expo zaterdag 9 november is in De Vlaschaard tussen 10.00 en 17.00 uur. Lingerieshow - Zaterdag 30 november wordt in café Praet-Verras een speciale lin gerieshow gehouden. Die be gint om 20.00 uur en de show duurt ongeveer drie uur. Kaarten zijn verkrijgbaar in de voorverkoop. Prijskaarting - Aan de prijs kaarting in café Sport deden 30 kaarters mee. Uitslag: 1. J. van Osselaer, Hulst, 2. W. de Beule, Sint-Jansteen, 3. E. Ste vens, Sint-Jansteen, 4. P. Hau- lez, Hulst, 5. W. Willaert, Clin ge. De volgende kaarting is op zaterdag 23 november om 14 uur. Oud papier - De voetbalver eniging STEEN haalt zaterdag 9 november vanaf half negen weer oud papier op. Wandeltocht - De evenemen tencommissie van De Wa rande houdt 23 november een herfstwandeltocht. Er kan ge kozen worden uit de afstanden 5, 10 en 15 kilometer. Voor alle tochten is de start om 14.00 uur en de inschrijving kost vier gulden. De wandeltocht wordt gehouden in samenwerking met de Zeeuwse Wandelsport bond. Hengelen - De Zeehengelclub Sluiskil (ZCS) houdt zondag 10 november voor haar leden de negende en laatste zeehengel- wedstrijd die meetelt voor het clubkampioeschap 1985. Gevist wordt van 11.00 tot 14.00 uur in de Westerschelde nabij de Terneuzense watertoren. In schrijven voor deelname in café Dallinga aan de Kerk straat. Van een onzer verslaggevers HEIKANT - Een eerste prijs met promotie in de afdeling Fanfare Uitmuntend. De mu ziekvereniging Heikant over trof zichzelf afgelopen zondag op het bondsconcours voor muziekkorpsen in Den Dul laert in Hulst. „Uniek in de ge schiedenis van de fanfare. Zoiets maken we nooit meer mee", zegt voorzitter P. de Ko ning als het feestgedruis is verstomd. Het muzikale hoogstandje wordt door de 52 leden van de fanfare grotendeels toege schreven aan de inzet van di rigent G. Pilaet. De dirigent kreeg tijdens de feestavond, die volgde op de unieke pres tatie, een al even uniek cadeau in de handen gestopt: een vi deorecorder. „Een spontaan gebaar van de leden die daarmee hun waardering voor de dirigent willen tonen", aldus De Ko ning. Ook het college van B en W van Hulst waardeert de in spanningen van de fanfare. De huldiging van de dirigent werd dan ook bijgewoond door wethouder W. Kayser.

de Stem | 1985 | | pagina 21