'Breek regionaal beleid niet af ER GEBEUR VOOR BELGEN EN FRANSEN Moedige Terneuzenaar onderscheiden Plaatselijk nieuws l£^2j0NOERLli Rabobank Vakantie en vorming voor epileptische kinderen en ouders DINSDAG 5 NOVEMBER 1985 VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND 3|niNSDAG 5 NOVEMBE Intocht Sint 16 november in Temeuzen VAN DER DOEF PLEIT VOOR BRUGTUNNEL CITROËN^ W. DE BLOCK WISSE B.V. JÜBILECIM HEER J.BA CARPENTER UITNODIGING RECEPTIE GEWIJZIGDE OPENINGSUREN DONDERDAG 7 NOVEMBER OOSTBÜRG Sas van Gent Zaamslag Zandstraat Hilariteit was groot bij zevenkamp Philippine Betekoppen op zoek naar Narrentempel UIT HET ZAKENLEVEN Kantoorauto matisering nu ook in Temeuzen T16 VVV werpt zich op dagtochten Van onze correspondent TERNEUZEN - Sint Nico- laas en zijn knechten bren gen zaterdag 16 november weer een bezoek aan Ter- neuzen. Om 14.00 uur zal de goedbeiligman per boot ar riveren aan de ponton van de voormalige veerhaven. De organisatie is ook dit jaar weer in handen van de Terneuzense evenementen commissie. Om zoveel mogelijk kin deren de gelegenheid te ge ven de Sint de hand te druk ken en de gemaakte teke ningen en briefjes aan te bieden, vertrekt de stoet pas om 14.30 uur richting stad huis. Vooraf zal de Hoofd piet vanaf 13.30 uur aanwe zig zijn om een praatje met de kinderen te maken. Daarna gaat de Sint per paard en vergezeld door de harmonie, showband Irene en de Noordzeeruiters naar het stadhuis, waar hij zal worden begroet door burge meester C. Ockeloen. Dit jaar heeft de bejaarde bis schop een cadeautje meege bracht voor de vorig jaar opgerichte buurtvereniging Serlippens. Tijdens de rondrit door Temeuzen zal de Sint wor den begeleid door de Noord zeeruiters. Omdat bij elk be zoek opnieuw voor een an dere route gekozen wordt, is dit jaar voor het eerst de wijk Oude Vaart aan de beurt. Via de Axelsestraat, Oude Vaart en de Alvarez- laan gaat de stoet naar het winkelcentrum Zuidpolder. Het traditionele bezoek aan het verpleeghuis Ter Schorre vervalt ditmaal. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De WV Zeeuwsch-Vlaande ren heeft zich met verve geworpen op de markt voor dagtochten per bus. Voor dit doel is een speciale map samengesteld waarin ze ven suggesties worden gegeven een dagje Zeeuwsch-Vlaanderen te doen. De tekst is in het Nederlands en het Frans omdat men vooral de dagjesmensen uit België en Noord-Frank rijk op het oog heeft. Tijdens de laatste autocar salon in Kortrijk werd de ver zorgd uitziende map aan be langhebbenden gepresenteerd. Als suggesties draagt de WV aan bezoeken aan: Bres- kens, Hulst, Kloosterzande/ Axel, Terneuzen/Braakman, Oostburg/IJzendijke, Aarden burg/Sluis en Cadzand/Sluis. Bij elk der reisdoelen is een beschrijving gegeven van de meest bezienswaardigheden in de betrokken plaatsen. Zo wordt bij Breskens onder meer gewezen op de rk kerk met de beelden van pastoor Omer Gielleit en uiteraard het visserij gebeuren. Bij Hulst wordt de nadruk gelegd op het historisch karakter van de plaats en de winkel- en res taurantmogelijkheden. Bij Kloosterzande wordt naast het Verdronken land van Saef- tinghe ook geween op de De Vlaamsche Speelhal met zijn diverse historische spelmoge- lijkheden. Axel is present als winkelcentrum en zijn streek museum. Terneuzen/Braakman is een combinatie van kijken en doen. Gesuggereerd wordt een tochtje - na bezoek aan De Braakman - langs het Terneu- zens havengebeuren met zijn moderne zeesluizen, de win kels en de mogelijkheid een vaartochtje te maken. Een dagtochtje naar Oostburg/IJ- zendijke komt het best tot zijn recht op woensdag wanneer de weekmarkt plaatsvindt. Men zou die kunnen bezoeken na een leerzaam ochtendje in IJ zendijke, waar Streekmuseum en de op een na oudste Neder lands Hervormde kerk te be zichtigen zijn. Aardenburg/Sluis biedt his torie in Aardenburg met zijn Sint-Baafs, Kaaipoort, Ge meentemuseum (Romeinse vondsten) en Streekland- bouwmuseum. Een goedge vulde morgen Aardenburg kan dan gecombineerd worden met een gezellig middagje winkelen in Sluis ('de grootste winkel van Nederland'). Dat zelfde middagprogramma kan ook gecombineerd worden met een ochtendbezoek aan bad plaats Cadzand. DEN HAAG - Het PvdA Tweede Kamerlid Jaap van der Doef heeft gisteren een dringend beroep gedaan op minister Van Aardenne (Economische Zaken) de beperkte economische steun die Zeeland ontvangt, niet verder af te breken. „Dat is ook waar deze pro vincie bijna met hartstocht om heeft gevraagd. Zeeland heeft een relatief nieuwe industriële structuur, maar met een ze kere eenzijdigheid, hoe hoog waardig de bedrijvigheid ook is. In de overheidssfeer zijn vele honderden arbeidsplaat sen verloren gegaan. Het ver dwijnen van de Deltadienst betekent nog meer banenver lies en nog meer druk op het provinciaal bestuur om in de sfeer van het eigen econo misch beleid actief te zijn en meer middelen in te zetten," aldus Van der Doef, die onder verwijzing naar het voor waardenscheppend beleid van het rijk, dat medefinanciering van gemeenten en bedrijfsle ven heeft uitgelokt en ook in het arbeidsvlak enorme neve neffecten heeft, de minister opriep 'de provincie zeeland niet te ontmoedigen'. Zou dat toch gebeuren, dan zou dat ook gelet op het rende ment van overheidsinveste ringen economisch buitenge woon slecht zijn en op korte termijn-belangen gericht, al dus de PvdA'er. Van Aardenne noch zijn staatssecretaris Van Zeil, die gisteren de hele dag hun nota regionaal sociaal-economisch beleid in de Kamer verdedig den, reageerden op dit betoog, hetgeen Van Dis (SGP) ertoe bracht in tweede termijn nog eens de schijnwerper op Zee land te richten. In de nota heeft het kabinet namelijk ge zien de relatief lage werkloos heid in Zeeland - de laagste van heel Nederland - in het geheel geen nieuwe middelen uitgetrokken. Van Zeil rea geerde daarop even later uiterst kort: hij hield het bij de vaststelling dat misschien in de toekomst nog wat middelen kunnen worden besteed in de recreatief-toeristische sector. Van der Doef kondigde in zijn bijdrage aan dat wat de PvdA-fractie betreft een vol gend kabinet - 'met dit kabi net is er niet meer redelijk over te praten' - een positieve beslissing neemt over de bouw van de brugtunnel-verbinding over de Westerschelde. Toe lichtend stelde Van der Doef vast dat de kansen op realise ring nu hoger moeten worden aangeslagen, omdat zowel CDA als WD er in hun (con- cept)program een passage aan hebben gewijd. (ADVERTENTIE) (ADVERTENTIE) J. HOWARD'S I PURE MALT WHISKY 12 years old M AUTOBEDRIJF Tivoliweg-Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Mr. F.J. Haarmanweg 55 Temeuzen Tel. 01150-94300 Burgemeester C. Ockeloen speldt de heer Burm de onderscheiding op Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Omdat hij vorig jaar november met gevaar voor eigen leven z'n buurman uit diens brandend huis had gered, mocht E.P. Burm uit de Prunusstraat in Temeuzen gisteren de bronzen medaille van het Carnegie Heldenfonds in ontvangst nemen. Dat gebeurde tijdens een feestelijke bijeenkomst op het Terneuzense stad huis in aanwezigheid van onder meer vertegenwoordigers van brandweer en politie. Burgemeester C. Ockeloen, die na mens het Heldenfonds de medaille uit reikte, zei het jammer te vinden dat mensen als Burm zo weinig in het zon- nelje worden gezet. „Want onze maat schappij kan niet enkel draaien op kille zakelijkheid", aldus de burgemeester. „Wat we veel meer nodig hebben is medemenselij kheid". Toen de heer Burm in de nacht van 24 op 25 november vorig jaar tot de ont dekking kwam dat het huis van z'n buurman in brand stond, aarzelde hij geen moment. Nadat twee pogingen om binnen te komen via de keukendeur waren mislukt, gooide hij een stoel door de ruiten en verschafte zich zo toegang. In het brandende huis trof - FOTO WIM KOOYMAN Burm de reeds door de rookontwikke ling bewusteloos geraakte buurman aan, die hij veilig naar buiten wist te brengen. Daarna gelukte het hem om, nog voor brandweer en politie waren gearriveerd, de brandhaard in de wo ning met water te doven en de buur man via mond-op-mond-beademing weer bij kennis te brengen. „U hebt uw leven voor een ander ge riskeerd", sprak Ockeloen de heer Burm toe. „En het is belangrijk dat de mensen weten dat het leven momenteel niet enkel uit vervelende dingen be staat, maar dat er ook nog voldoende positieve zaken zijn op te merken". (ADVERTENTIE) Op donderdag 7 november 1985 zal het feit gevierd worden, dat de heer J.B.A. Carpentier 25 jaar geleden werd benoemd tot direkteur van de Rabobank Oostburg. In verband met dit feit wordt aan de heer en mevrouw Carpentier op deze dag een receptie aangeboden. Deze receptie zal worden gehouden in Hotel „Du Commerce", Burchtstraat 20 te Oostburg, van 20.00 tot 22.00 uur. Gaarne stellen wij leden, kliënten, vrienden en bekenden in de gelegenheid om tijdens deze receptie hun gelukwensen te komen aanbieden. In verband met de viering van dit jubileum zijn onze kantoren te Oostburg en Groede op donderdag 7 november vanaf 12.00 uur gesloten. •Van onze correspondent WESTDORPE - De afde ling Zeeland van de Epi- lepsievereniging Neder land is actief. Op het ogen blik is het bestuur bezig om samen met een vor mingscentrum een vakan- tie/vormingsweek voor kinderen met epilepsie en hun ouders te houden in het Brabantse Oisterwijk. Men wil het eerst doen voor ouders met kinderen tot zes jaar. De bedoeling is dat in zo'n periode het praten over de vele onzekerheden die ouders hebben, wat steun kan bieden. Daarbij zullen vragen als: Wat kan mijn kind worden? Naar - welke school kan het? Kan ik het altijd bij me hou den? centraal staan. Sa mengevat: wat zijn de toe komstmogelijkheden voor kinderen met epilepsie? Voor die vakantie/vor- mingsweek wordt ook een aantal ervaren ouders uit genodigd, die komen ver tellen over de periode dat hun kind met epilepsie nog jong was. Voor de kinderen is er in die week een des kundige oppas en een eigen vakantieprogramma, waardoor de ouders gele genheid hebben ongestoord met elkaar van gedachten te wisselen. Het is niet de bedoeling dat dan alleen over epilep sie wordt gesproken, maar er zal zeker voldoende ge legenheid tot ontspanning aanwezig zijn. Ook is het niet zo, dat alleen de kin deren met epilepsie mee gaan met de ouders. Het wordt een vakantieweek voor het hele gezin. Belan- stellenden kunnen contact opnemen met de Epilepsie- vereniging Nederland te Utrecht, telefoon 030- 523578 of met de afdeling Zeeland van deze vereni ging, telefoon 01150-18915. Zuiver als het Schotse water; H natuurlijk als het Schotse land- li schap, geadeld 1 als een Schots wijn en gedistilleerd Tel. (015)569324' Reanimatie - Het comité Sas van Gent van de Nederlandse Hartstichting Vrienden van de Hartstichting houdt morgen, woensdag een herhalings avond reanimatie in buurt centrum St.-Albert aan de Van Milstraat. Mensen die eerder de cursus reanimatie met goed gevolg aflegden, kunnen tussen 19.00 en 21.00 uuri n het buurtcentrum te recht om hun vaardigheid hartmassage te oefenen en zo op peil te houden. Minimaal een keer per jaar dient men een herhalingsles te volgen. De kosten voor deze avond zijn vijf gulden per persoon. Het Sasse comité zoekt momenteel nog enkele actieve mensen om het bestuur uit te breiden. Zij die voor een dergelijke functie interesse hebben kunnen in formatie krijgen op genoemde oefenavond of contact opne men met R. Verstraete, Konin ginnestraat 11 te Westdorpe. ANBO - De Algemene Neder landse Bond voor Ouderen af deling Sas van Gent houdt dinsdag 19 november een bui tengewone ledenvergadering in verband met de bestuurs verkiezingen in de eerste helft van januari 1986. Het ANBO- bestuur roept alle leden drin gend oo naar deze vergadering te komen. De ANBO laat we ten dat met ingang van ja nuari twee bestuursleden hun zetel verkiesbaar stellen. Ook de functie van voorzitter is va cant. Leden die dan ook be langstelling hebben voor een bestuursfunctie kunnen zich tijdens de buitengewone le denvergadering kandidaat stellen. De vergadering begint om 13.30 uur in vereniginsge- bouw de Regenboog aan de Paul Krugerdreef. Kaarting - Buurtvereniging Sint-Albert houdt zondag 10 november een vleesprijskaar- ting in het gelijknamige buurtcentrum aan de Van Milstraat. De spelsoort is bie den zonder roem. Deeine_ mende kaartspelers kunnen inschrijven vanaf 14.00 uur. De kaarting begint om 14.30 uur. Speelgoedbeurs - In het Klu- puus wordt vrijdag 15 novem ber een speelgoed- en schaat- senbeurs gehouden van 9.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur. Wie speelgoed of schaatsen te verkopen heeft kan die, voor zien van een vraagprijs, 14 no vember tussen 20.00 en 22.00 uur bij Het Klupuus afgeven. Van de verkoopprijs is 75 pro cent voor de verkoper en 25 procent voor Het Klupuus. Za terdag 16 november wordt, eveneens in Het Klupuus, van 10.00 tot 15.00 uur een ruilbeurs van speelgoed en schaatsen gehouden. Concert - De harmonie De Vereenigde Vrienden verzorgt morgen, woensdag een popu lair concert in wijkgebouw De Straete. Het concert begint om 20.00 uur en is voor iedereen toegankelijk. De harmonie staat onder leiding van Johan de Witte. Van onze correspondent PHILIPPINE ZELZATE - De hilariteit was groot tijdens het eerste onderdeel zwemmen van de zevenkamp, die tussen een aantal verenigingen uit Philippine gehouden werd. Al vanaf het startsein zat de stemming er goed in en steeg tot een absoluut hoogtepunt tijdens de luchtbed-race, die voor de nodige buitelingen en oncontroleerbare bewegingen zorgde. Gepaard gaande met aanmoedigingen en schaterge lach werden de vijf verschil lende spelen afgewerkt in het overdekte zwembad te Zelzate. Na de 25 meter vrije slag, het korfbal, voorwerpen op duiken, de estafette en de eer der genoemde luchtbed-race, kon de stand opgemaakt wor den. Daaruit bleek dat nieuw komer 'karabijnclub De Zwaan' deze natte bedoening het best verwerkt had en met een neuslengte voorsprong op 'toer- en trimclub Marinet' als winnaar uit de bus kwam. Uitslag: 1. karabijnbclub De Zwaan 7 punten, 2. - toer- en trimclub Marinet 6, 3. TCAZ 5, 4. volleybalclub Phlippine 4, 5. zaalvoetbal Philippine 3, 6. trimclub Wiskerke 2,7. topbil- jartclub Marinet 1 punt. Van een onzer verslaggevers STEENBERGEN - Bij Enbait Steenbergen is gistermiddij bij een bedrijfsongeval dei jarige A. de Keijzer uit BergJ op Zoom om het leven gé De man was werkzaam de technische dienst van Steenbergse Enka-vestiginj Tijdens werkzaamheden a: de dakconstructie viel hij roi half drie van een hoogte var] ruim zes meter naar beneden Het slachtoffer was vrijwel slag dood. In verband met het ongein] stellen rijkspolitie en arbeids inspectie een onderzoek in. Van onze correspondent SAS VAN GENT - Carnaval;, stichting De Betekoppti maakt zondag 10 novemb« een rondgang langs de Sas» staminees met het doel een g«. schikte Narrentempel te ki«. zen voor het carnaval 1986. Tt. vens wordt de oude Narren tempel, café De Watergei aan de Gentsestraat, geslotea Als vanouds is de Narren- tempel voor de Sasse carna valsvierders de verzamel plaats van waaruit de activi teiten worden ondernomen waar De Betekoppen zijn car navalsformaliteiten regelt, navolging van het succes i vorig jaar - toen vond de Nar rentempel-verkiezing voor het eerst op zondag plaats - gaa: De Betekoppen ook dit jaar weer op zondag op pad. Tussen twee en vier uur zondagmiddag bezoekt De Be tekoppen de diverse Sasse ca fé's, daarbij vergezeld vand Boerenkapel die de carnavals microbe in het bloed van Sassenaars weer moet wakkei maken. Zaterdag 16 novemta houdt De Betekoppen groot feesthal in De Vlaande ren met medewerking van artiesten Benny Neijman Nico Haak. Tevens is dan bekendmaking van prins car naval 1986. Zwa Van een onzer v UIDZANDE - Dit j eeuws-Vlaamse Onde ing Maatschappij ruin eerd aan de aangeslotei pat bedrag is een topper i staan van de maatschappij. In april werd Zeeuwsch- Vlaanderen getroffen door en kele flinke hagelbuien. De ichade was erg groot, in Oost- jeeuwsch-Vlaanderen nog reel groter dan in het westen, ylet name het gebied rond Philippine werd ernstig ge- Iroffen. Veel uienpercelen gin- ,en verloren. Ruim honderd jaar geleden iverden de Zeeuwse boeren jnkele jaren achter elkaar ge- roffen door zware hagelscha- je. Dat was een flinke schade- ,ost, zeker omdat niemand :ich tegen dat natuurgeweld kon verzekeren. Daar kwam ■chter spoedig verandering in. )e bekende Aardenburger G. /orsterman van Oyen, iemand lie onder andere de aanzet gaf »t het oprichten van land- jouwcoöperaties, kwam met iet idee een onderlinge hagel- -erzekeringsmaatschappij op te richten. Een aantal boeren en bestuurders zag wel wat in dat idee en in oktober 1885 werd de maatschappij opge dicht met als doel het verzeke ren van landbouwgewassen egen hagelschade in West- Zeeuwsch-Vlaanderen. iraakman Auto wintersport show bij Van de Ree in Breskens BRESKENS- Garage Van de Ree in Breskens houdt tot en met vrijdag een grote Ford show. Het volledige assorti ment, waaronder de Fiësta, Escort, Orion, Sierra en Scor pio is dan te zien. Het accent in deze show ligt op het najaars- en winterge- beuren. Sporthuis Musson is daarom in de showroom aan wezig met wintersportartike len en de Rabobank Oostburg geeft ter plekke informatie over vakantiereizen met de auto. Het garagebedrijf zelf controleeert de gehele week gratis autobanden en sneeuw kettingen. Ford-garage Van de Ree zit nu ruim zes jaar in Breskens en is afgelopen voorjaar ver huisd naar een nieuw pand. Tweemaal per jaar wordt een autoshow gehouden en het is voor de tweede maal dat die in het nieuwe pand plaatsvindt. Het bedrijf is voor de show elke werkdag geopend van 08.00-18.00 uur. Vrijdagavond 8 november kan men bovendien tot 21.00 uur 's avonds terecht. Gouden medaille slager Uzendijke IJZENDIJKE - Slager A. Weemaes uit IJzendijke wist tijdens de driejaarlijkse Inter nationale Slagersvakbeurs in Utrecht drie ere-prijzen in de wacht te slepen. Weemaes kreeg voor zijn droge worst een gouden medaille. Twee andere, ambachtelijk vervaar digde, produkten vielen even eens in de prijzen. Gekookte ast was goed voor een zilveren medaille en de bloedworst van slager Weemaes sleepte een bronzen medaille in de wacht. Diamantslijpers bij 't Gouddoppertje TERNEUZEN - Vrijdag kan men bij 't Gouddoppertje in de Axelsestraat te Temeuzen van 9.00 tot 21.00 uur diamantslij pers - waaronder meester dia mantslijper Reuter - aan het werk zien. Zij geven diverse demonstraties. Ter gelegen heid van dit 'open huis' kan men tevens profiteren van di verse jubileum-aanbiedingen. Diep in de aardkorst bij enorme hitte en druk kristalli seerde in de oertijd diamant uit zuivere koolstof. In de loop der eeuwen dreven vulkani sche uitbarstingen het dia- manthoudende gesteente naar het aardoppervlak. Om diamant aan de aarde te onttrekken moet echter nog wel een hoop werk worden verzet. Gemiddeld wordt zon 250 ton gesteente gebroken- gezeefd en gesorteerd om ten slotte één ruwe diamant te winnen, waaruit een 1-karaat steen kan worden geslepen Een ruwe diamant ziet er op het eerste gezicht nog niet be paald schitterend uit. Het lijkt meer op een vrij grof, ondoor zichtig stuk glas, vaak in vorm van twee op elkaar i plakte pyramides. Het is het vakmanschap van de slijper, dat de diamant uit eindelijk tot een flonkeren: juweel omtovert. Dat is vrij dagavond dan te zien. Oüehandel M. de Pooter vierde 25-jarig bestaan TERNEUZEN - Met een druk bezochte receptie en twee 'open-huisdagen' heeft olie handel M. De Pooter het vijf entwintigjarig bestaan vierd. De zaak is indertijd op gericht door de vader van de huidige eigenaar. In de begin tijd was 'de handel' nog geves tigd in de Dahliastraat. Sinds vijftien jaar is het adres Wil lem de Zwijgerlaan 25. Van daaruit is de oliehandel al jaren een bekend adres voor landbouw en industrie in ha Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen Ook huisbrandolie wordt ai geleverd. Sinds enkele jaren heeft he- bedrijf ook twee servicesta tions: in de Guido Gezeik- straat en in de Bellamystraat TERNEUZEN - Sinds 2 jaaris aan de Beethovenhof 7 te TH neuzen Advies- en Service buro voor kantoorautomatise ring Zuid-West BV gevei Het bedrijf stelt zich als te adviseren bij de keuze va' apparatuur en program®®' tuur tijdens de opzet van aute matiseringsproj ecten. Een belangrijk bij kom® gegeven is - en dat is in de specialisatie - de advise rende rol bij het inrichten va een administratieve organisa tie. Het gaat niet om verkocf van apparatuur en program ma's alleen. Aan de Beethovenhof wet» een team van deskundigen® gemiddeld reeds 15 jaar verschillende nivo's in automatisering werkza3 zijn. Het kan natuurlijk voor komen, dat speciale wens niet terug zijn te vinden in standaard software. Het w drijf draagt dan zorg W" programmering 'eigen' specificaties. Het is niet bekend of er in lie tijd ook andere hagelver- ;ekeringsmaatschappijen wa rn Landelijk kon men zich echter pas in 1894 op grote ichaal verzekeren tegen deze vorm van schade. De West-Zeeuws-Vlaamse maatschappij ging van start met 21 leden. Een aantal Aar- jenburgers en verder boeren uit IJzendijke, Biervliet en ioofdplaat sloten zich aan. Dat velen uit die drie laatstge noemde plaatsen kwamen is niet zo verwonderlijk, omdat lat gebied tot aan de inpolde- ing van de Braakman regel matig zwaar werd getroffen. De onweersbuien bleven zaak voor de Braakman han- ;en", zegt de huidige voorzit- er A. Dierikx uit Oostburg. ,Na de inpoldering is dat niet :o erg meer, maar het blijft iet gebied waar we het meeste moeten uitkeren. Met name de grote boeren verden lid. „Voor de kleine loeren was het inleggeld van Irie gulden te hoog", zegt de roorzitter. Tegenwoordig moet men 7,50 inleggeld be- alen en gemiddeld 45 cent per 100 gulden verzekerde waar. De maatschappij groeide mei. De boeren zagen het nut 'an het verzekeren. In 1889 toerde men 4000 gulden uit, wee jaar later ƒ4500,- en het aar daarop 3000 gulden. entmeester Nu zijn zijn 230 boeren lid. fen heeft nooit overwogen om met een van de grote maat schappijen te fuseren. „West- eeuwsch-Vlamingen willen ^t graag een nummer wor- en- Ze willen het klein en 'verzichtelij k houden, en daar Jjn wij het mee eens", zegt de hce-voorzitter I. Risseeuw. i 1 v t I f t s e n g k v g V n le 81 B li si ja C k oi w ze in lij ge. bi d: fli D „E sti ra st; be Pt fe< Bi ge lat fee G. he ov str ge 21. op 'W l-PV. CERVELAATWORST HET VERVAN® DE

de Stem | 1985 | | pagina 12