N l.-er w.t.b.kj Keijer bv Wouw kampt met slechte wegen Vereniging gehandicapten viert 25-jarig bestaan Aanleg Molensingel Wouw krijgt hoogste prioriteit van raad rij DRIE PROJECTEN IN ROOSENDAAL I KLEUTERS DOEN BABY IN BAD w nefabriek en /I. Brouwers Ravage na inbraak in woonhuis Dinteloord Gastelnaar verbrijzelt vingers VAN WEST BRABANT ISASSISTENTEl fidiplomeerde akdrukmonteur I Bassins STADSERF1 TELEFOON 01650 89911 RAPPORT GRONTMU WUST UIT: BELANGENORGANISATIE ROOSENDAAL Obstakels Derde kapellen festival in veerhuis Oud Gastel Parkeerterrein bij NS-station op zijn vroegst volgend jaar Oudenbosch Roosendaal Standdaarbuiten ZATERDAG 2 NOVEMBER 1985 T29 PAGINA WEST-BRABANT 3 Van onze correspondent WOUW - De aanleg van de Molensingel, waarmee de drukke Roosendaalsestraat in Wouw van het overtollige ver keer wordt bevrijd, is voor de gemeenteraad van Wouw prioriteit nummer een. Hoog op het verlanglijstje van de raad staat ook de aansluiting van de riolering in Moerstra ten op de persleiding van het Hoogheemraadschap West- Noord-Brabant. Dat lieten alle fracties deze week tijdens de begrotingsbe handeling in velerlei bewoor dingen weten en zelfs dreige menten als moties waren niet van de lucht. „De Roosendaalsestraat moet in 1986 aangepakt wor den en de riolering van Moer straten opschuiven naar 1987 is onaanvaardbaar. Komt er geen duidelijk antwoord van het college, dan zullen wij een motie indienen", aldus CDA- woordvoerdster E. Kemper man, welke fractie ook voor- stander is van een gelijktijdige reconstructie van de Markt. Fel tegenstander van dat laat ste is de PvdA-fractie. W. van Tongeren diende een motie in om het in het investeringsplan opgenomen geld voor de re constructie van de Markt naar de Roosendaalsestraat uit te stellen tot na 1988. Deze motie kreeg echter slechts steun van de twee PvdA-raadsleden, omdat wethouder H. Hellegers (PvdA) achter het college standpunt bleef staan. „De Molensingel heeft ook voor ons de hoogste prioriteit en wij hebben goede hoop dat daarvoor subsidie komt", al dus wethouder Hellegers. Komt er geen subsidie, dan is het college toch voornemens de aanleg van de Molensingel uit eigen middelen te financie ren. De reconstructie van de Roosendaalsestraat is volgens Hellegers niet los te koppelen van de reconstructie van de Markt, waarvoor vanuit Den Haag subsidie is toegezegd. „Het gaat hier om een totaal plan en daar is subsidie voor gevraagd", verdedigde de wet houder. Voor de aansluiting van de riolering in Moerstra ten op de persleiding wilde Hellegers voor 1986 geen ga ranties geven. „Wij blijven wel proberen het zo snel mo gelijk te realiseren". Burgemeester A. Rombouts kondigde een meerjarenplan voor de restauratie van monu menten in Wouw aan. Zoals bekend heeft Wouw, dat het toerisme hoog in het vaandel draagt, veel over voor het be houd van de monumenten, zo als de Lambertuskerk, de Wouwse molen en andere his torische panden. Met name W. van Tongeren (PvdA) vroeg om een inventarisatie van de kosten voor de restauratie van de monumenten. Wat het toe risme betreft zei Van Tonge ren eerst de evaluatie af te willen wachten alvorens te be sluiten door te gaan met de ambitieuze plannen van Wouw. G. Jonkers zei het on logisch te vinden om aan de ene kant te streven naar de titel toeristische gemeente en aan de andere kant de toeris tenbelasting te verhogen. Hij stemde dan ook tegen deze verhoging. n Incx, Richter op Zoom r haar laboratorium eenl betrokkenheid bij het >euren is een belangrijk van zijn taak. richten aan dhr. A.vanl Saneren bodem kost 187.000 Van een onzer verslaggevers ROOSENDAAL - De gemeenteraad van Roosendaal wordt een krediet van 187.000 gul den gevraagd om een drietal projecten te kun nen uitvoerewn van het bodemsaneringspro gramma. Het betreft een nader onderzoek van de voormalige ijzergieterij Asselbergs, een nader onderzoek van Technovum Ramen BV en het verwerken, verwijde ren, bemonsteren en analyseren van de galvanische baden die achtergebleven zijn bij metaalwarenfa- briek Bookelaar BV. ld 20 uur per week. lenstraat 6 m sollicitaties graag binnen 14 ongenoemd adres. ininklijke drukkerij 10ESE PEEREBOOM B.V. linveld 8 - 4815 HS Breda eft plaats voor: iede sociale voorzieningen ettige werksfeer >ed salaris ten aan: kerij Broese Peereboom bv, HS Breda. 2 31 55. Bij alle drie projecten heeft een door ingenieursbureau Oranjewoud verricht oriënte rend onderzoek uitgewezen dat een nader onderzoek nood- I zakelijk is. Oranjewoud heeft bij de provincie offertes uitge bracht voor nadere onder zoeken, maar inmiddels is op verzoek vn Roosendaal de uit voering aan de gemeente ge- delegeerd. De gemeente Roosendaal I moet zelf opdraaien voor de projecten Technovum en As selbergs. Deze kosten zijn ner gens te verhalen omdat bij I deze projecten het drempelbe- 1 drag nog niet wordt over schreden. Zij het dat de kosten I wel verhaald mogen worden op degenen die de verontreini ging hebben veroorzaakt. Wat dit laatste betreft leek I de gemeente met de brokken I :o zitten bij het project Booke- 1 laar. De laatste gebruiker van dit bedrijfspand, de verzinke- I rij Galvano Roosendaal BV, beeft bij het faillissement en I de daarop volgende ontmante ling van het bedrijf een grote I hoeveelheid uiterst giftige I galvanische badvloeistoffen I achtergelaten, die de curator niet heeft kwijt kunnen raken. De bassins, waarin deze che mische concentraten zich be vinden, verkeren in een zo slechte toestand dat voor lek kage met als gevolg verdere ernstige bodem- en grondwa terverontreiniging moet wor den gevreesd. Fonds De provincie heeft er daarom mee ingestemd dat de kosten van het opruimen van deze baden voorlopig ook ten laste van het bodemsanerings project Bookelaar worden ge bracht. De vloeistoffen moeten nu worden verwijderd, waarna een nader onderzoek moet worden uitgevoerd. Hiervoor is het wachten op geld van de provincie. De gemeente Roosendaal heeft tot nu toe voor de uitvoe ring van het bodemsanerings programma nog geen bedra gen opgenomen in het investe ringsplan. Omdat er de ko mende jaren nogal wat moet gebeuren op dit gebied is er voor 1986 350.000 gulden ge stort in een fonds voor bodem saneringsprojecten. Het nu ge vraagde krediet van bijna twee ton kan uit dit fonds worden gefinancierd. (ADVERTENTIE) ojekten voor de gehele 3 i.s.m. de technische verschillende vestigingen, s standplaats onze vestig"^1 isendaal. /an de elektrotechnikus is n bestaat voor een belang"! erpen c.q. bouwen van nen en het verbeteren van men. selende funktie denken wij liaste kandidaat met MTS-t a. Enige jaren ervaring op 1 ninebesturingen (o.a. PLC SJ 'eling. Leeftijd 25 tot 35 ja3'- i kunt u bellen met de hes' g, produktiedirekteur Brink 944. Richt dan uw schriftelijk0 -iooimeijer B.V., Postbus recht, t.a.v. de heer P.A va fd PZ. gemeente roosendaal en nispen INSPRAAKBIJEENKOMST STADS- EN DORPSVERNIEUWING Als gevolg van de Wet op de Stads- en Dorpsvernieuwing dient de 9emeenteraad een beslissing te nemen over de verdeling van de "oor 1986 in het kader hiervan beschikbare geldmiddelen. In to taal gaat het daarbij een bedrag van 2.198.000,-. Naar de me- n,ng van het college van B. en W. dient dit onder meer ten goede te komen aan de verwerving van eigendommen in het sanerings- 9ebied Kade-Turfberg, de verbetering van de woonomgeving en 9e verbetering van particuliere woningen Tevens zal de gemeenteraad gevraagd worden in te stemmen met hetgeen b. en w voor volgend jaar ten laste van het Binnenstads- tonds willen brengen. Een bedrag van j 2.690.000,- is het col- 'ege van plan te bestemmen voor onder meer de reconstructie "en de Hoogstraat, de uitvoering van het plan Kade-Turfberg en 9e herinrichting van de Dr. Brabersstraat. Tevens zal de gemeen teraad een voorstel worden gedaan tot vaststelling van de herver- 9eling van de stadsvernieuwingsgelden voor 1985. voo-dat een en ander in de vorm van definitieve voorstellen naar 9e gemeenteraad gaat, vindt hierover inspraak plaats. Met een aan:al belangengroeperingen, waaronder wonmgbouwverenigin- 9enen bewonerscomités, is dat inmiddels gebeurd. Overige geïn teresseerden kunnen hun mening kenbaar maken op een alge- ftene inspraakbijeenkomst op dinsdag 19 november, aanvang om J9..30 uur in het Raadhuis aan de Markt. prr te weten waarover het precies gaat kunt u tevoren de betref fende stukken gratis verkrijgen bij het gemeentelijk informatiecen- t'üm in het Stadskantoor. Bovendien liggen deze ter inzage in de v9«rlichtingshoek van de gemeente in de openbare bibliotheek de Markt en in het filiaal hiervan in het Dijkcentrum. Op donderdag 19 december spreekt de gemeenteraad zich er de- intief over uit in het kader van de begrotingsbehandeling voor Van een onzer verslaggevers WOUW - Tal van wegen voor het doorgaande verkeer in de gemeente Wouw zijn slecht. Dat blijkt uit een rapport, dat de Grontmij in opdracht van burgemeester en wethouders van Wouw heeft uitgebracht. Onderzocht zijn de volgende wegen: Molensingel, Roosen- daalsebaan, Buikstraat, Moer- straatseweg, Hellegatsestraat, Boerenweg, Westelaarsestraat en Plantagebaan. De Planta- gebaan is niet van de ge meente Wouw, maar is in het onderzoek opgenomen omdat de gemeente die in de toe komst gaat overnemen van de provincie. De levensduur van alle on derzochte wegen is nog maar enkele jaren. Er moet veel ge daan worden om de wegen in een goede staat te krijgen. In een aantal gevallen moeten er versterkingslagen op het as falt worden aangebracht. Bij andere wegen is de fundering van de weg aan een opknap beurt toe. Duidelijk is het volgens B en W van Wouw dat het onder houd van deze wegen de ge meente de komende jaren aar dig wat geld gaat kosten. Het gaat hier gemiddeld om onge veer een half miljoen per jaar. De wegenproblematiek komt aan de orde tijdens een verga dering van de gemeentelijke commissie gemeentewerken op dinsdagavond 5 november in het gemeentehuis. Gesproken wordt dan ook over een rapport over de zoge naamde privatisering van het openbaar groen. Bekeken is bij tal van stukken openbaar groen in de gemeente of het niet beter is die te verkopen of te verhuren aan inwoners. Van onze correspondent DINTELOORD - Bij een in braak in een huis aan de Prin ses Irenestraat in Dinteloord is een enorme ravage aange richt. Toen de bewoners donder dagavond om half tien thuis kwamen, troffen zij leegge haalde laden, kasten en omge gooide meubels aan. Verder miste bewoner K. enkele sie raden. De waarde hiervan is nog niet bekend. De inbrekers zijn waar schijnlijk binnengekomen door de achterdeur van de wo ning te forceren. Van onze correspondente OUDENBOSCH - Door het 'babypro- ject' van hun juf Ella kunnen de kleu ters van de Minnimolen, dependance van de Izaak da Costa basisschool, in Oudenboseh al bijna een echte baby verzorgen. Gisteren mochten de kinderen hun verworven kennis op Patrick in prak tijk brengen. Een geleende maar heuse baby van amper vijf maanden kwam zijn dagelijkse bad op school nemen. Bij het zien van Patrick waren de kinderen niet meer te houden. Kreten als: „Wanneer mag ik hem nou even doen en nou ben ik aan de beurt hoor", waren niet van de lucht. Iedereen wilde beslist een stukje van Patrick's mollige lijfje wassen. Ze had den wat dat betreft geen klagen. Alle 19 kinderen mochten zelfs twee maal Pa trick 'helpen'. Een Patrick?. Die vond het - geluk kig maar - ook prachtig. Hij lag erbij alsof poseren zijn dagelijks werk was. Lachte, kraaide en graaide naar de kinderen dat het een lieve lust was. „Hij huilt niet en het is toch wel een hele echte", fluisterde een meisje ver baast om Patrick's zelfbewuste optre den. Na zo'n drie kwartier liet de baby toch wel even horen dat hij honger kreeg. Gelukkig wisten de kinderen FOTO DE STEM/DICK DE BOER toen direct te vertellen dat het lampje van de flessenwarmer al was uitge gaan. En dat betekende, zo hadden zij ge leerd, dat de melk lekker warm was. Patrick liet het zich na gedane arbeid goed smaken. Het 'babyproject' van de Minimolen zal volgende week worden afgesloten jnet een film over de groei en vorderin gen van een pasgeboren baby. Eerder maakten de kinderen werkstukken als wiegjes, boxen, baby's uit klei en wer den er dia's vertoond. Van een onzer verslaggevers ROOSENDAAL - De vereni ging van gehandicapten in Roosendaal viert vandaag het 25-jarig bestaan. Gestart in 1960 als afdeling van Nederlands Katholieke vereniging voor lichamelijk gebrekkigen 'Sint Liduina' be staat deze organisatie van minder-validen nu als afde ling van de Gehandicapten Organisatie Nederland, de GON. Liduina' heeft in die 25 jaar steeds de belangen van de Roosendaalse gehandicapten proberen te verdedigen. De vereniging helpt de men sen bij het oplos3*n van de problemen die een handicap met zich meebrengt, zoals het aanvragen van aanpassingen in een woning, van een uitke ring, van een aangepaste auto en allerlei materiële hulp die een gehandicapte in staat stelt zelfstandig te blijven. Drijvende krachten bij de oprichting in 1960 waren de heren H. Karstens en A. Dir- ven. Een van de drijfveren van de organisatie was Jos Dirven die tot 1983 maar liefst 23 jaar lang het secretariaat van de vereniging verzorgde. Al vanaf het begin heeft de Roosendaalse gehandicapten vereniging zich opgesteld als een belangenorganisatie. En hoewel in de loop der jaren veel ten goede is veranderd, werpt het leven van alledag letterlijk nogal eens wat ob stakels op. Telefoons die te hoog hangen, perrons die weer juist te laag zijn, invaliden parkeerplaatsen die door va lide weggebruikers worden ingepikt, gehandicapten-toi letten die vaak als bezemhok worden gebruik, en zo kan de heer M. Eisten, de huidige se cretaris van de Roosendaalse afdeling van de GON, nog even doorgaan. De heer Eisten moet consta teren dat de financiële situatie van de gehandicapten er niet op vooruit lijkt te gaan. Hij trekt van leer tegen de plan nen van het kabinet om de mensen die nu in de WAO zit ten, via een stelselherziening, (gedeeltelijk) naar de WW, en uiteindelijk naar de bijstand over te hevelen. „Dit heeft ont zettend veel onrust veroor zaakt. Ik ken gehandicapten die bij de dokter zenuwpillen zijn gaan halen", aldus de heer Eisten. Binnen de vereniging is ook tijd voor 'luchtiger' zaken. Elke maand zijn er contact avonden waar een kaartje wordt gelegd, een film wordt gedraaid of gastsprekers een lezing houden. Af en toe orga niseert de afdeling een excur sie naar een bedrijf. Vandaag viert de Roosen daalse afdeling van de GON het zilveren bestaan met 's middags een eucharistievie ring in het Missiehuis en 's avonds een feestavond voor de ruim honderd leden. WOUWS COLLEGE: Bezwaar tegen Boerenweg is niet terecht WOUW - Als het aan het Wouwse college ligt worden de bezwaren tegen het bestem mingsplan Boerenweg onge grond verklaard. Dertien personen hebben een bezwaarschrift ingediend tegen het voorbereidingsbe- sluit voor een aantal percelen aan de Boerenweg. De AROB- commissie heeft hierover ad vies uitgebracht. De argumen ten van de bezwaarmakers zijn volgens B en W voor een deel gegrond, maar het be zwaar is niet op zijn plaats. Daarom wordt voorgesteld de dertien personen duidelijk te maken wanneer zij we derom bezwaar kunnen ma ken en welke procedures ge volgd worden. Van onze correspondente OUD GASTEL - Zondagmid dag 3 november is het weer zover. Voor de derde keer wordt dan in het Veerhuis in Oud Gastel een kapellenfesti val gehouden. Blaaskapel d' Ouwoerkus uit Stampersgat en de activi teitencommissie van het Veer huis tekenen evenals de voor afgaande jaren ook dit jaar voor de organisatie van deze muzikale happening. Tien kapellen uit de regio verzorgen zondagmiddag elk een optreden. De meesten van hen hebben links en rechts al enige bekendheid vergaard, maar er zijn ook drie nieuwe bands te horen, en wel: de Derriemaokers uit Klundert, de Verloeren uit Roosendaal en Valsmarleutig uit Wagen berg. D' Ouwoerkus hebben voor het festijn van zondag een speciaal blaasinstrument ont wikkeld en daarop wordt een blaastest uitgevoerd. Het fes tival begint om twee uur en duurt tot zeven uur. Daarna zal de High Moor Big Band het muzikale gebeuren afsluiten. De toegang tot het Veerhuis is voor iedereen gratis. Van een onzer verslaggevers ROOSENDAAL - B en W van Roosendaal erkennen dat er in de omgeving van het station grote behoefte bestaat aan vervanging en uitbreiding van parkeergelegenheid. Toch wordt er dit jaar geen zogehe ten Park-and Ride-terrein meer aangelegd om de simpele reden dat de gemeente nog wacht op een beslissing van het ministerie van Verkeer en Waterstaat hierover. Dat laten B en W de ge meenteraad weten naar aan leiding van de vragen die hier over zijn gesteld door de CDA- raadsleden Backx, Buijsen, Kerstens en Van Rijswijk. B en W zijn het met de CDA'ers eens dat er sprake is van een toenemende parkeer druk en dat er behoefte is aan 125 tot 150 parkeerplaatsen. Het voor dit jaar geplande P+R-terrein omvat ongeveer 150 parkeerplaatsen. De ge meente heeft in december vo rig jaar hiervoor subsidie ge vraagd aan de minister van Verkeer en Waterstaat. Geble ken is inmiddels dat dit ver zoek niet voor begin volgend jaar wordt afgewerkt. Intus sen zijn de voorwaarden ten aanzien van P+R-voorzienin- gen gewijzigd, waardoor de gemeente vermoedt slechts voor een deel van het plan subsidie te krijgen. Het wachten is op het defi nitieve standpunt van de mi nister, wat betekent dat de raad dit jaar geen voorstel meer hoeft te verwachten. In de concept-begroting voor vol gend jaar wordt in elk geval rekening gehouden met de las ten van een onrendabel bedrg van 130.000 gulden. (ADVERTENTIE) gemeente roosendaal en nispen Ontvangst Europa tv- programma Hierbij wordt onder uw aandacht gebracht dat met ingang van maandag 4 november a.s. begonnen wordt met het doorgeven van het Europa TV- programma via het CAI-net. Voer wat betreft reeds gerenoveerde netten zijn de uitzendingen hiervan te ontvangen via kanaal 54, in de overige gevallen via een S-kanaal. De programma's worden dagelijks gedurende de avonduren verzorgd. Kaarten met daarop alle kanaalaanduidingen zijn verkrijgbaar bij het gemeentelijk informatiecentrum in het Stadskantoor en het kantoor van het gemeentelijk energie- en waterleidingbedrijf aan de Turfberg. Voor eventuele nadere informatie kunt u met laatstgenoemd bedrijf kontakt opnemen, tel. 01650-87911. STADSERF1 TELEFOON 01650 89911 OUD GASTEL Bij een bedrijf aan de Middenstraat in Oud Gastel heeft donderdagmiddag werknemer A.Z. uit Oud Gastel met twee vingers klemgezeten tussen een persmachine. De vingers werden totaal verbrijzeld. Het ongeluk is waar schijnlijk gebeurd doordat de deuren van de machine plotseling open klapte. De gewonde moest naar het ziekenhuis. Plaatselijk nieuws Ouderen - De plaatselijke af deling van de Bond van Oude ren houdt maandagmiddag een bestuursvergadering in het gemeenschapshuis. Ge sproken wordt onder meer over de komende activiteiten en over het programma speci fiek welzijn. Aanvang kwart over twee. Commissie - De voor dinsdag geplande vergadering van de commissie voor algemene be stuurlijke zaken (ABZ) gaat niet door. Wijnfeest - In De Drie Wees gegroetjes aan de Molenstraat wordt vandaag een wijnfeest gehouden. Van 12.00 tot 24.00 uur kunnen bezoekers met wijn, hapjes en muziek in Ita liaanse sferen verkeren. Fanmiddag - Het orkest Die Roselander Musikanten houdt zondag haar jaarlijkse fan- middag in Huis ten Halve aan de Kruisstraat. Het pro gramma staat in het teken van het twintigjarig bestaan van het orkest dat volgend jaar uitgebreid gevierd gaat wor den. Er is veel show, zang en muziek, een apart kinderpro gramma en een wedstrijd koeienmelken. De fanmiddag begint om twee uur. IVN - Op kinderboerderij Minnebeek besteedt het Insti tuut voor Natuurbescher mingseducatie vandaag van tien tot een uur aandacht aan bomen. KOV - De plaatselijke kring van de Katholieke Onderwijs Vakorganisatie houdt dinsdag 5 november een ledenvergade ring in 't Wit Roosken. Vanaf acht uur wordt met name ge sproken over de voorstellen voor de algemene jaarverga dering van de KOV in deme- ber. Open School - Het projectbe- stuur Open School vergadert woensdag 6 november in het Regionaal Educatief Centrum aan de Nieuwstraat. Aanvang- acht uur. Zwarte Neon - Maandag houdt aquariumvereniging De Zwarte Neon haar maande lijkse contactavond in hotel Merks. A. Konings verzorgt een dialezing. Aanvang acht uur. Bingo - Ten bate van het uni formenfonds van harmonie Oefening wordt zaterdag 9 no- vemner een bingo-avond ge houden in café De Beurs aan de Markt. Er wordt vanaf 20 uur gespeeld. p.c. kerkdiensten BERGENOPZOOM Jehovah's Getuigen - Koninkrijks zaal, Glymesstr. zond. 9.55 u. open bare bijbellezing; 11 u. Wachttoren- bespreking. Dond. 19.25 u. theocrati sche school; 20.25 u. dienstvergade- ring. Evangelische Gemeente - zond. 10 u. dienst in de synagoge (Koevoetstr.). Contactadres tel. 33539. Iedere dond. om 20 u. bijbelstudie. Geref. Kerk( vrij gemaakt) - 9 u. en 15 u. leesdienst. Herv. Kerk.(Williamstr.) - 10 u. Ds. D. Monshouwer. 17 u. Gemeenschap pelijke diensten Herv. Gem. en Ge ref. Kerk Ds. D. Monshouwer. Geref. Kerk.(Bolwerk) - 10 u. Ds. J. van Dalen. Evang. Luth, Kerk. Faurestr. 14 - 10.30 u. Ds. H.B. Meyboom. Aula Lievensberg - 11.20 u. Ds. A. de Kieviet. Vrederust De Ark - 9.30 u. Ds. J. Hoffman. HALSTEREN Martinuskerk (Herv. en Geref.) - 10.30 u. Ds. K Rehorst. NIEUW-VOSSEMEER Herv. Kerk -10 u. Ds. F. den Harder. OSSENDRECHT- HOOGERHEIDE Prot Kerkgem - 9.45 u. Ds. L. van Oudheusden. STEENBERGEN Herv. Kerk - Stadskantoor: 10 u. Ds. C. van Evert. DINTELOORD Ned. Herv. Kerk - 10 u. ds. D. Scheepmaker. 18.30 u. dhr. A. Groe nendijk uit Sommelsdijk. Geref. Kerk - 10 u. ds. A.G. Klap uit Doetinchem. 17 u. ds. J.v.d. Stoel uit Bergen op Zoom. Geref. Gem. - 10 u. dhr. N. As berg uit Scheveningen. Geref. Gem in Ned. - Wilhelmina- straat: 9.30 en 18.30 leesdienst. Geref. Gem. in Ned.- Westgroene- weg- 10 en 18.30 u. leesdienst. Don derdag 7 nov. 19.30 u. ds. A. van Straalen uit Barneveld. ROOSENDAAL Geref. Kerk „Christus onze Koning." - 09.00 u. Ds. M.P. Vrijhof. 10.30 u. Scholendienst, ds. W.L. Dekker en ds. M.P. Vrijhof. 17.00 u. ds. IJ. Ham stra. Pinkstergemeente, Brugstr. 3 zond. 10.30 u. voorganger D. Zange; 11.15 u. zondagsschool. Contactadres tel. 37235. Iedere woe. om 20 u. bijbelstu die. Evang. Gemeensch. Roosendaal - Eredienst om 10 u. in de Levens school, Benedendonk 1, R'daal. Aparte kinderdiensten en crèches. Inl. tel. 01650-56083. ROOSENDAAL en WOUW Herv. Gem. - 10 u. aan de Bloemen markt: - WILLEMSTAD Geref. Kerk - 10 u. dhr. T. Walhout, Breda. 17 u. Ds. L. van Oudheusden, Hoogerheide pastoriediensten Dit weekeinde zijn voor geestelijke bijstand onderstaande pastorieën bereikbaar: Bergen op Zoom - Zondag van 12-24 u. Pastoor P. van Hecke, Van Heelu- laan 73, tel. 36371. Halsteren, Tholen en Steenbergen - Van zond. tot maand. 12 u. Steenber gen: past. Ed. Nieuwlaat, Dokters- dreefje 4, tel. 01670-63129. Oudenbosch, Hoeven, Bosschen- hoofd en Standdaarbuiten - St. An- napastorie, Markt 61, Oudenbosch, tel. 01652-2850. (zond. 12-24 u.) Zuidwesthoek - Van zat. 20 u. tot maandagmorgen 9 u. A. Fiévez, Hoo gerheide, tel. 01646-2521. Roosendaal - St. Franciscuszieken- huis, tel. 88000. 'i

de Stem | 1985 | | pagina 27