MBER AKKER UW'24 - VOORZITTER JOS DALMIJN STAPT OP 'Terneuzen speelde te lief Titelstrijd eerste klas driebanden Uitslagen junioren W interprogramma AV De Wielingen ÏHTING/ rICE igezellestraat 27 intel,01150-17911 Prijsuitreiking klassement trimmers Persoonlijk record Van Overloop Kustloop Breskens DONDERDAG 31 OKTOBER 1985 htersport- nen enz., IRG.E7 lee met onze prijs- 1RDENNENÜH In de krant. itrum i°tu inarch// rant. Motorshow in Gent Trimloop in Axel Bekerstrijd Hoek tegen Middelburg STERKE RECHTSBACK PETER VASSEUR: Ge westelijke titelstrijd driebanden Gilles Quist is succesvol Kampioenschap vijfde klas libre jeugd Zwinruiters gaan naar NK in Norg A75 T14 PAGINA SPORT 2 Molenwater 64 4510 AA Breskens 01172-3230 Van onze biljartmedewerker ST.-JANSTEEN - In ver band met het wereldkam pioenschap artistiek biljar ten te Sluis, wordt het kam pioenschap eerste klas drie banden van het district Zeeuwsch-Vlaanderen van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond in één week einde afgewerkt. Vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 no vember heeft de biljartvere niging Den Ouden Arend uit St.-Jansteen de organisatie in handen van dit kam pioenschap. Vrijdagavond om half ze ven wordt dit kampioen schap, in de gelijknamige lo kaliteit van de organise rende vereniging, geopend waarna de eerste partijen van start gaan. Zaterdag en zondag begint men om streeks 13.00 uur en de fina lepartij zondag is gepland rond 18.00 uur. De spelers die zich voor deze eindstrijd geplaatst hebben zijn: 1. Jo van Hau- ten, Den Ouden Arend St.- Jansteen, moyenne 0.720 (promotie); 2. Johnny Rot tier, GBC Groenendijk, 0.689; 3. Jan Baart, GBC Groenendijk, 0.639; 4. Jan Kooyman, SBC Sluiskil 0.627; 5. Eugène Pica vet, Den Ouden Arend St.-Jansteen, 0.648; 6. Louis van der Hooft, KOT Terneuzen, 0.631; 7. Freddy Sijnesael, WBC Walsoorden, 0.587 8. Jo Leeraert, De Smickel Hulst, 0.597. Het aantal te maken ca ramboles bedraagt 30 en de moyennegrenzen variëren van 0.550 tot 0.700. Het ge westelijk kampioenschap, dat op deze eindstrijd volgt, wordt van 29 november tot 1 december in de biljartlokali teit Arnouts te Etten-Leur gehouden. Wenk wepd me onmogelijk gemaakt' Van onze sportmed.ewerk.er HULST - Zoals nu pas bekend is geworden, is HVV'24-voorzitter Jos Dalmijn tussentijds op gestapt. Voor Dalmijn, die ruim vier jaar de scepter zwaaide bij de Hulstenaren was het, zoals hij zei: „Niet mogelijk langer normaal te werken". Het centrale punt waar Dalmijn zijn ongewone daad aan wijt, is het dwarsliggen van één bepaalde persoon. Een mede-bestuurder wiens naam bij niet wil noemen. Wim Zwegers, ex-voorzit ter van het Hulsterse HW24 s na het verdwijnen van )almijn opnieuw gepolst ioor het voorzitterschap van ie voetbalvereniging. - foto de stem/cor j. de boer. Van onze motorsportmedeiverker GENT - De Verenigde Motor- rossdealers houden zaterdag en zondag 24 november voor le vijfde keer htm jaarlijkse 'Alle Terrein Motor Show' in Gent. Behalve de nieuwste model len van de diverse merken op het gebied van motorsport, trial en enduro, wordt ook mime aandacht besteed aan sportkleding, sportvoeding, icessoires en literatuur. In te genstelling tot voorgaande ja- en wordt de show nu niet in het Floraliënpaleis gehouden, maar in het Don Bosco Insti tuut. De toegang is gratis. De openingstijden zijn van 10.00 tot 20.00 uur. Van onze sportredactie AXEL - De werkgroep sportieve recreatie Axel heeft in samenwerking met SV Aloy uit Graauw voor zaterdag 9 november opnieuw een trimloop op het programma staan. Het betreft de zogenaamde 'Herfstloop', met start en finish bij café De Pieper in de Weststraat. Het startschot voor deze trimloop met als afstanden respectievelijk 3,7 en 15 ki lometer, klinkt om 15.00 uur. Het inschrijfgeld be draagt drie gulden per persoon. Men kan zich vanaf één uur voor de trimloop begint laten in schrijven in café De Pie per. Voor iedere deelnemer of deelneemster die de trimloop tot een goede einde brengt is er een leuke herinnering beschikbaar. Van onze sportredactie TERNEUZEN - In de strijd °M de voetbalbeker van het district Zuid 1 van de KNVB draaien nog dertien Zeeuwse c'ubs mee in de derde ronde. Oostkapelle speelt nog in de landelijke bekercompetitie sa- toen met de betaalde clubs, «"als bekend speelt Oostka- Mle daarin tegen Telstar. Hoek, in de landelijke pIVB-bekerstrijd uitgescha keld in Veenendaal door 'jVVV, mag het nu in het dis- Met opnemen tegen Middel- tong. Interessant was ook het duel tussen Terneuzense Boys en Sluiskil dat tijdens de lo- ung uit de bus kwam. Het resultaat van de loting Jtoor de derde ronde om de dis- Metsbeker ziet er als volgt uit v°or wat betreft de Zeeuwse Ubs: Hoek-Middelburg, Zie- dtaee-Serooskerke, Sluiskil- ■rnouzense Boys, Goes-Vlis- ^Jdgen, Kapelle-Breskens, dOordhoek-Arnemuiden en NOAD'67-WHS. He wedstrijd Goes-Vlissin- j&n worden zondag 24 novem- gespeeld en de overige duels worden zaterdag 23 no vember afgewerkt. „Deze man heeft geen plank voor zijn hoofd, maar zeg ge rust een balk. En aangezien ik niet wilde wachten tot alle po ten onder mijn stoel waren weggezaagd, heb ik de eer aan mezelf gehouden. Ik zag het steeds als een hobby en dat bleek niet langer te gaan", al dus de inmiddels ex-HW'24- voorzitter. Over eventuele an dere gebeurtenissen die mede een rol kunnen spelen in een dergelijke rigoreuze stap, wil Dalmijn niets kwijt. „Ik wil alleen zeggen dat ik er een boek over kan schrijven. Ik zal dit echter niet doen", laat hij desgevraagd weten. Wie voor Jos Dalmijn dan wel het grote struikelblok ge weest is, blijkt niet meteen te achterhalen. Vice-voorzitter Walter Cleijman van HW'24; „Wat Jos Dalmijn oprakelt, is bij ons niet bekend. Het enige wat we van hem hebben gehad is een bedankbriefje waarin als reden van zijn vertrek zijn gezondheidstoestand staat. Met welk bestuurslid Jos dan steeds overhoop heeft gelegen, is voor mij dan ook een raad sel". Op de vraag of Cleijman zelf de bewuste persoon is ge weest, die tenslotte als tegen speler is opgetreden, zegt Cleijman: „Best mogelijk dat ik het was. In het bestuur be staan nu eenmaal verschil lende meningen en daar moet over gepraat kunnen worden. Jos kon dat moeilijk en dreigde dan vaak met opstap pen. Hetzelfde deed hij tijdens de vergadering van 4 oktober, 's Nachts om half twee is hij toen boos vertrokken. Later is hij nog benaderd door het be stuur, maar hij bleek niet meer te vermurwen". Die kans geeft Dalmijn toe. „Bestuursleden zijn bij mij ge weest. Alleen de bewuste man, waar alles om draaide, was er niet bij. Voor mij was er toen geen weg terug meer. Ten slotte zou je wel weer overstag kunnen gaan om vervolgens na een half jaar weer volop in de problemen te zitten. En dat wilde ik absoluut niet meer". Cleijman, die zoals hij zegt: „Niet bij de delegatie was die achteraf Dalmijn bezocht", wijt het opstappen van de HVV'24-voorzitter tevens aan het uitlopen van de bestuurs vergaderingen. „HW'24 heeft een bestuur waarin veel jonge mensen zitting hebben. Die jongeren spelen en trainen vaak nog en dan kun je niet te vroeg beginnen met de be stuursvergaderingen. Het ge volg is dat het vrijwel altijd nachtwerk wordt. Jos Dalmijn kon daar slecht tegen en werd dan prikkelbaar". Gevolg van dit alles is dat HW'24 op vrijdag 8 november een extra ledenvergadering houdt. Tijdens deze bijeen komst moet een nieuwe voor zitter gekozen worden. Cleij man is, zoals hij laat weten, niet 'in' voor deze functie. Een kandidaat voor het voorzitter schap heeft zich overigens nog niet aangediend. Toch is het best mogelijk dat er toch een voorzitter tevoorschijn komt. Die man zou Wim Zwegers kunnen heten, de voorganger van Dalmijn. „Afgelopen zaterdag heb ik Zwegers gepolst over zijn be reidheid. Hij stond er niet af wijzend tegenover, maar wil eerst nog een gesprek. Tot zover heb ik met hem afge sproken. De rest van het be stuur weet dit overigens nog niet", zegt Cleijman. De opgestapte Dalmijn trad in 1973 in functie bij de Hul sterse voetbalvereniging als jeugdcommissielid. Een jaar later werd hij via een tussen stap als vice-voorzitter, voor zitter van deze commissie. Daarna nam hij de taak van het voorzitterschap van de ve teranen er bij, gevolgd door een bestuursfunctie als vice- voorzitter. In die periode ver huisde de toenmalige voorzit ter Zwegers. Het gat dat Zwe gers liet vallen werd door Dal mijn opgevuld tot 5 oktober. Een periode die 414 jaar duurde en die Dalmijn als 'mooi' omschrijft. „Tot de man met de oogkleppen en de balk voor zijn hoofd me het werken onmogelijk maakte", besluit Dalmijn. Van onze sportmedewerker KRUININGEN - Onder grote belangstelling werden tijdens een feestavond in De Koren beurs te Kruiningen de prijzen uitgereikt van het Zeeuwse Wielerklassement voor trimmers. De renners ontvingen een fraaie plaquette. Voor dit klassement telden mee alle wed strijden die in het afgelopen seizoen boven de Westerschelde werden verreden, onder de hoede van de Stichting Trimbelangen Mid den-Zeeland. De eerste prijzen werden behaald door Jan van 't Westeinde in de A-categorie; Johan de Punder in de B-categorie; Umberto de Marco bij de veteranen en Ina van Otzel bij de da mes. Op de foto poseren van links naar rechts: Umberto de Marco, de heer Brinkman, hoofdsponsor van het Trimmersklassement, Ina van Otzel, Johan de Punder en Jan van 't Westeinde,» - fototanniedejonge. Van onze atletiekmedewerker ETTEN-LEUR - Tijdens de marathon van Etten-Leur vestigde trimatleet Oswald van Overloop uit Hulst een nieuw persoonlijk record met een tijd van 2.45.19. Het was de vijfde marathon waaraan de Hulstenaar dit seizoen deelnam. Zijn beste tijd tot nu toe was 2.50.00, die hij realiseerde tijdens de Westland-marathon in Maas sluis. Door Peter Snelders TERNEUZEN - Terneuzen draait stevig mee in de top van de klassering in de derde klas D. Een heel ver schil met vorig seizoen, toen de rood-zwarte formatie rond deze tijd nog maar nauwelijks enkele daden van winstgevende aard had weten neer te zetten. Het duurde tot na de winsterstop voordat Terneuzen het eti ket degradatiekandidaat wist los te weken. Nu een to taal ander beeld, dat vrijwel elke vergelijking met vorig seizoen mank doet gaan. Al leen de tweede competitie helft en dit begin hebben vrij veel overeenkomsten. Peter Vasseur, de dege lijke 23-jarige rechtsback van Terneuzen, weet daar over te vertellen: „In feite hebben we de lijn van na de winterstop doorgetrokken. Tijdens die winterstop is het besef ontstaan dat het de hoogste tijd werd dat we er iets aan gingen doen. De be reidheid om te werken en er wat harder tegenaan te gaan, nam toe en daaraan is de goede afloop te danken. Voor de winterstop speelden we te lief. Een eigenschap die nog regelmatig de kop opsteekt en dan gaat het meestal direct mis ook, zoals in het thuisduel tegen Clu- zona. Overigens een goede ploeg, die we het echter toch te gemakkelijk hebben ge maakt". Op de vraag of Terneuzen het van hardheid moet heb ben, antwoordt hij: „Niet hoofdzakelijk. Wij zijn geen ploeg die er constant met de beuk invliegt, maar om nu te zeggen dat we het specifiek van voetbal moeten hebben, gaat me ook te ver. Daar voor zijn we technisch niet sterk genoeg. Een mix van beide en dan het overgrote deel moet uit inzet, dus werklust, bestaan". Hoe ver kan Terneuzen daarmee reiken in deze competitie? Vasseur: „Het is nu nog erg vroeg. Wat kun je er van zeggen? Een pluspunt is al dat we deze competitie zorgenvrij begonnen zijn. Handhaven stond voorop. Peter Vasseur, de verdediger van Terneuzen: „In het verleden hebben we te lief gespeeld. En dat kostte pun ten". - foto wim kooyman, Wat dat betreft doen we het goed. Een voordeel is ook dat we ï.u naar de uitslagen van de bovenste ploegen kijken, vorig seizoen moesten we naar de ploegen in de onder ste regionen kijken. Dat is wel een verschil. Geen titel Maar hoever we kunnen komen? Ik weet het niet. Ik zal al blij zijn als we in de sub-top kunnen eindigen. Een kampioenschap? Dat zou mooi zijn, maar ik denk niet dat we daar nu direct een ploeg voor hebben. Trouwens, over een kam pioenschap kun je nu niet praten. Daar kun je ook nauwelijks voor spelen. Ge woon elke week een zo goed mogelijk resultaat neer pro beren te zetten, dan zie je het vanzelf wel. Dan ook kun je ineens aan het slot van een competitie zeggen, nu zijn we in een situatie be land dat we voor het kam pioenschap mee kunnen spe len. Dat is nu nog ver weg. Met een plaats onder de top ben ik dik tevreden". Hij is nog maar 23 jaar, maar lijkt al jaren deel uit te maken van de hoofdmacht. Met zijn 17 jaar kwam hij, nog onder bewind van Ad Versluys, in het eerste. Dat duidt onmiskenbaar op kwaliteit. Al die jaren hand haafde hij zich vrijwel moeiteloos. Zelden goed voor een negen, maar ook nooit echt slecht. De eerlijkheid ten top dus. Op voetbalge- bied maakte hij al heel wat mee. Degradatie uit de tweede en de derde klas en een kampioenschap in de vierde klas. Kortom, alles wat menig voetballer in een lange carrière niet mee maakt. Geen man die het avontuur zoekt door bij het minste of geringste naar vo ren te rennen om de mo derne back uit te hangen. Een man die zijn plaats weet en houdt. Peter Vasseur: „Als het eens kan ga ik echt wel mee naar voren, maar de hoofd zaak ligt bij mij op het ver dedigende vlak. Bewust wat voorzichtiger spelen. In het begin speelden wij te aan vallend, ook dat heeft ons punten gekost. Wat dat be treft zijn we de laatste jaren onder Maurits de Windt wat voorzichtiger gaan voetbal len, zonder overigens over dreven te verdedigen. Want het systeem dat we spelen is niet veranderd". Terneuzen speelt al een aantal seizoenen in vrijwel dezelfde samenstelling. Een enkeling viel weg of kwam. Toch een basis om tot een hecht team te komen. Peter Vasseur: „Ik geloof wel dat dat onze kracht is. We vor men een redelijk collectief. Logisch, want we kennen el kaar al jaren. Alleen we sco ren te weinig, maar dat is een euvel dat Terneuzen al jaren achtervolgt. Zouden we dat meer doen dan waren we zeker een ploeg voor de top. Nu niet en daarom blijf ik wat voorzichtig als het om een voorspelling gaat". A-junioren interregionaal: RCS Al-Clinge Al 3-3, Kapelle Al-Zie- rikzee Al 2-2, Goes Al-Middelburg Al 5-0, Terneuzen Al-Arnemuiden Al 3-1, HW'24 Al-Serooskerke Al 6-0. Groep A2: Robur Al-Mevo Al 1-2, SKNWK Al-DFS Al 4-1, We- meldinge Al-Renesse Al 0-0, Bruse Boys Al-SSV Al 7-1, Kloe- tinge A2-Colijnsplaatse Boys Al 3- 1. Groep A3: Vlissingen A3-GPC A2 1-2, RCS A4-Kruiningen A2 4-2, Serooskerke A2-Vlissingen A2 0-2, Goes A2-Kloetinge A3 12-0. Groep A4: Nieuwland Al-Krabbendijke Al 10-2, Dauwendaele Al-Hans- weertse Boys Al 4-0, Kruiningen Al-Volharding Al 4-0, Yerseke Al-Apollo Al 2-0. Groep A5: Dom burg Al-RCS A2 2-2, Breskens Al- VCK Al 7-0, Veere Al-Oostkapelle Al 3-2, GPC Al-Walcheren Al 1-1. Groep A6: Axel Al-Terneuzense Boys Al 3-0, Hoek Al-Hoofdplaat Al 1-4, Aardenburg Al-Hontenisse Al 2-0, STEEN Al-Koewacht Al 3- 2. Groep A7: Sluiskil Al-AZW A2 4-0, Zaamslag Al-IJzendijke Al 1- 5, Terneuzense Boys A2-HW24 A2 2-1, RIA Al-Axel A2 4-1. Hoofdklasse B-junioren: Krui ningen Bl-HW'24 BI 3-2, Terneu zen Bl-SKNWK BI 1-1, Zierikzee Bl-Middelburg BI 1-2, Vlissingen Bl-RCS BI 0-2, Terneuzense Boys Bl-Goes BI 6-1. Groep B2: Axel Bl-IJzendijke BI 4-0, Hontenisse Bl-Aardenburg BI 3-0, AZW Bl- Hoek BI 4-1, STEEN Bl-Philippine BI 2-0, Clinge BI-RIA BI 0-3. Groep B3; Koewacht Bl-Corn Boys BI 0-5, Vogelwaarde Bl-Sluis BI 2- 1, Hulsterloo BI-Terneuzense Boys B2 5-1, Sluiskil Bl-Biervliet BI 1-2, Schoondijke BI-Terneuzen B2 2-5. Groep B4: HW'24 B2-AZW B2 1- 3, Hoek B2-Hontenisse B2 1-2, Ter neuzen B3-Axel B2 3-2. Groep B5: Brouwershaven Bl-Bruse Boys BI 2-2, Renesse BI-WIK BI 1-6, Mevo Bl-Ouwerkerk BI 3-6, Bruse Boys B2-Duiveland BI 0-21. Groep B6: Oostkapelle Bl-Kapelle BI 1-2, RCS B2-Arnemuiden BI 1-2, Dau wendaele Bl-Zeelandia BI 1-4, Se rooskerke Bl-Heinkenszand BI 0- 7. Groep B7: Veere Bl-Noorman- nen BI 2-3, GPC Bl-Jong Ambon BI 1-9, Walcheren Bl-Bevelanders BI 0-7, VCK Bl-Ritthem BI 7-0. Groep B8: Zeelandia B2-Dauwen- daele B2 1-1, RCS B4-Vlissingen B2 1-10, Arnemuiden B2-Lewedorpse Boys B 2 1-10. Groep B9: Yerseke Bl-Patrijzen BI 2-1, Kloetinge B2- Wemeldinge BI 6-5, Nieuwdorp BI-Robur BI 4-14, Wolphaartsdijk Bl-'s-Heer Arendskerke BI 1-2. Groep B10: Kapelle B2-Kwaderi- damme BI 0-0, Heinkenszand B2- Hansweertse Boys BI 12-0, Kloe tinge B3-Kruiningen B2 5-0. Van onze atletiekmedewerker BRESKENS - De West- Zeeuws-Vlaamse atletiekver eniging De Wielingen heeft dit jaar een aantrekkeljk winter- programma met voor elk was wils. Naast een aantal trimlo- pen staan er ook twee KNAU- wedstrijden gepland. De El- derschanscross in Aardenburg zaterdag 21 december, meetel lend voor de Zeeuwse cross competitie en de wedstrijd Groede-Oostburg-Groede za terdag 1 febrauri. Voorts is de Telepostloop dit seizoen even eens toegankelijk voor rol stoelatleten. Het winterprogramma ziet er als volgt uit: zondag 3 november: Kustloop, trimloop over 1,8, 5,4 en 9 kilometer; zaterdag 7 december: jeugdclubloop Retranchement, af- Van onze biljartmedewerker OVEZANDE - De biljartvere niging DOS uit Ovezande heeft vrijdag 1, zaterdag 2 en zondag 3 november de organi satie in handen van het kam pioenschap tweede klas drie banden van het gewest Zuid- Nederland van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond. Het district Zeeuwsch-Vlaanderen wordt in deze eindstrijd verte genwoordigd door Eddy van Goethem van Den Ouden Arend uit St.-Jansteen en het district Walcheren/De Beve- landen vaardigt Marinus Ver- mue van LBV uit Lewedorp af. De volgorde van plaatsing voor deze eindstrijd, die wordt gehouden in dorpshuis 't Tref punt te Ovezande, is: 1. C. Pooters, Kaatsheuvel, moyenne 0.599; 2. M. Vermue, Lewedorp, 0.594; 3. K. Mathijs- sen, Etten-Leur, 0.574; 4. H. Frijters, Zevenbergen, 0.5583; 5. E. van Goethem, Hulst 0.558; 6. H. Veldhuis, Bergen op Zoom, 0.546; 7. J. Cas, Breda, 0.524; 8. J. de Regt, Zierikzee 0.468. De wedstrijdleiders Rinus Hoondert en Jan Rentmeester laten de finalisten vrijdag om 19.00 uur en zaterdag en zon dag om 13.00 uur beginnen. De finalepartij zondagmiddag is gepland omstreeks half vijf. Van onze paardesportmedewerker VARSEVELD - Gilles Quist met Pelopidas van De Zwin- ruiters behaalde een uitste kende tiende plaats tijdens een sterk bezette internationale samengestelde wedstrijd voor paarden in Varseveld. Daar kwam een sterk deelnemers veld aan het vertrek met com binaties uit Nederland, West- Duitsland en België. Zelfs de volledige Olympi sche ploeg van West-Duits- land kwam in Varseveld in ac tie. Quist reed hier een gewel dige wedstrijd. Alleen tijdens de cross-country maakte hij een foutje bij een keuze- sprong, hetgeen een lichte te genvaller betekende. Toch slaagde hij er in een tiende plaats te bemachtigen. Van de Nederlandse deelnemers was de Zeeuws-Vlaming de vierde man in het klassement. Bij de deelnemers van de Konink lijke Federatie van Landelijke Rij verenigingen werd hij zelfs derde. Een goed uitgangspunt voor de federatiekampioen schappen, die vrijdag 8 en za terdag 9 november in Ruurlo worden gehouden. standen 2, 6 en 12 kilometer; zater dag 21 december: Eldeschanscross Aardenburg; donderdag 26 decem ber: Hoofdplaatloop te Hoofdplaat, afstanden 5 en 8 kilometer; zater dag 1 febrauri: Groede-Oostburg- Groede, 2,5, 6 en 13 kilometer; maandag 5 mei: Bevrijdingsloop Breskens, 2,7 en 13 kilometer; vrij dag 16 mei: Krabbeloop Hoofd plaat, 2,4,5 en 9 kilometer. Van onze biljartmedewerker HULST - De jeugdbiljartvere- niging JBH uit Hulst houdt zaterdag 2 en zondag 3 novem ber het districtskampioen schap vijfde klas libre voor de jeugd. Deze eindstrijd begint zaterdag en zondag om tien uur in 't Houtenkwartier te Hulst. De volgende spelers zijn ge plaatst: 1. Edwin Pica vet, JBH, moyenne 1.12; 2. Robin Claerhoudt, JBH, 1.08; 3. Carlo Smits, JBH, 1.00; 4. Patrick Hemelaar, JBH, 0.99; 5. Nico Milojevic, JBH, 0.87; 6. Richard van Kampen, 't Turp, 0.85; 7. Rini van de Voorde, JBT, 0.75; 8. Robin van Voren, 't Turp, 0.71. De finalepartij zondagmid dag wordt omstreeks vier uur afgewerkt. Het aantal te ma ken caramboles bedraagt 40. Van onze paardesportmedewerker TERNEUZEN - De nationale kampioenschappen samenge stelde wedstrijd voor ponyrui- ters worden zaterdag 2 no vember in Norg bij Assen ge houden. Uitgenodigd voor deze titelstrijd zijn de individuele Zeeuwse kampioene Sandy den Ex ter met Sapai van Noord-Beveland en de Zeeuwse kampioensequipe van De Zwinruiters uit Nieuwvliet. De equipe van De Zwinrui ters bestaat uit Wilfried Steyaert met Ashgrove, Carin Tazelaar met Ambris en Mi randa de Jonge met Harold. Teamleider Gilles Quist: „Jammer dat we maar drie combinaties hebben die we in kunnen zetten. Dat is toch wel een wat smalle basis. Er mag dan namelijk niets mis gaan. We hopen er het beste van", meldt de ploegleider van de Nieuwvlietse ruiters. Van onze atletiekmedewerker BRESKENS - De West- Zeeuws-Vlaamse atletiekver eniging AV De Wielingen opent zondag 3 november het winterseizoen met de Kustloop te Breskens, een trimloop met als afstanden 1,8, 5,4 en 9 kilo meter. De kortste afstand is speciaal bedoeld voor de jeugd en gezinnen en start om half drie. Om elf uur worden de deel nemers voor de beide overige afstanden weggeschoten. Het parkoers loopt over weg en strand, met als start een aan komst cafetaria De Kombuis aan de Breskense Boulevard, waar tevens kan worden inge schreven. Voor iedere deelne mer is er een herinnering.

de Stem | 1985 | | pagina 9