Hoek is optimistisch IONDAGVOETBAL BOL VAN STREEKDUELS Wim van de Putte verzorgt onderricht in vechtkunst 6 Voetbal op straat geleerd9 Standen badminton Winst voor Doesburg Schakers in Hutton- toernooi EEL—-©- toskreek verslaat Schoondijke RIJDAG 25 OKTOBER 1985 'TAE-KWON-DO' ONBEKENDE VECHTSPORT IN REGIO Terugval DE TOEKOMST. peter steinebronn jfelllfiliVlifl ÖETBal - De Iriternatio- d!i Voetbal Federatie (FIFA) jt' de Nieuwzeelandse oers Wynton en Shane Ru- ^stemming gegeven za- oag met het nationale elftal komen in de kwalifica- wedstrijd voor het wereld- mpioenschap tegen Israël. 'arw>°ers waren tegen de wil 'C hiding van hun club, "iirich, van plan zich hoe I °ok beschikbaar te hou- Voor de interland. SLUISKIL-MIDDENVELDER DENNIS DE BRUYNE: Overstap T14 PAGINA SPORT 2 Van onze sportmedexverker TERNEUZENSE BOYS'MOET TITELASPIRATIES WAARMAKEN ijgjL - De regionale KNVB- lerdagclubs zijn in een fase recht gekomen waarin dui- [Ujk moet worden of ze een jofdrol of een bijrol gaan trvullen in de competitie, jet name Terneuzense Boys derde klas en Hoek in de ,eede klas, staan voor een uel waarin de toppositie of ,n hoge klassering op het spel Kit. Hoek ontvangt in eigen huis inteloord. Deze nieuwkomer l(ie tweede klas doet het ver assend goed. „Daarbij is het club waar wij altijd pro- lemen mee" hebben. Slechts in keer hadden we een uit schieter en wonnen we met 5- 1. Voor de rest was het altijd hard knokken voor een goed resultaat. Dus zoals het in de derde klas ging, zal het ook nu wel weer gaan", aldus Hoek- doelman Nico Knol. Een goalie die optimistisch is gestemd, ondanks het wegvallen van spits Jan de Block wegens een liesblessure. „We beginnen weer goed te draaien. En dat was waar we op gewacht heb ben", verduidelijkt Knol. Bij Hoek is Braafhart weer terug en dat houdt in dat hij zijn oude vertrouwde stek als voorstopper in kan nemen. Aanvoerder Jan Hamelink kan daardoor opschuiven naar de middenlinie en Jean-Pierre Hubregtsen naar de frontlijn. Begint bij Hoek de bal goed te rollen, bij AZVV heeft deze nogal wat hindernissen te ne men. Coach Hans Radt kan in het uitduel tegen SSC'55 in Sprang-Capelle nog niet be schikken over spelbepaler Nico Bouman. Met de weten schap dat de Axelaars nog nooit in Sprang-Capelle won nen, wordt het zonder meer een zware opgave. In de derde klas doet Ter neuzense Boys het voortreffe lijk. Trainer Dekker trekt met zijn mannen naar Bruse Boys. Een tegenstander die samen met de Terneuzenaren en Nieuwdorp op kop gaat. Een regelrechte topper dus waar bij een puntendeling het meest voor de hand ligt. Zaamslag, dat tegen Wemeldinge teleur stelde, kan dit 'foutje' tegen Kloetinge goed gaan maken. Ondanks dat de equipe van coach Ben Pauwels nog te wis selvallig speelt, start Zaam slag als favoriet. Programma tweede klas: Arnemuiden-De Zwerver, Hoek-Dinteloord, Good Luck- SC Everstein, SSC'55-AZW, SSS-Altena, Herovina-Heuke- lum. Derde klas: Veere- Nieuwdorp, Ka pelle-Wemel dinge, Zaamslag-Kloetinge, Bruse Boys-Terneuzense Boys, WHS-Kogelvangers, Yerseke-Serooskerke. Van onze sportmedexaerker TERNEUZEN - Tae-kwon-do is een vechtsport die in de re gio nog vrij onbekend is. En juist hieraan wil Terneuze- naar Wim van de Putte een eind maken door onderricht te gaan geven in deze, zoals hij het zelf noemt: "vechtkunst'. Voor Van de Putte Is het niet de eerste keer dat hij pupillen onder zijn hoede krijgt. Van huis uit groeide hij op in spor ten als judo, jiu-jitsu en kara te. Met name met het laatste is tae-kwon-do het meest ver- HW24-trainer George Pauxoels: „Onze winstkansen tegen STEEN schat ik op vijftig pro cent". - foto de stem/cor j. de boer. Van onze badmintonmedewerker TERNEUZEN - De standen in de badmintoncompetitie van het district Zeeland, zien er als volgt uit: Overgangsklas: Astroïden 1 4-8, Groot Sas 14-6, Terneuzen 2 4-6, Terneuzen 3 4-5, Mara thon 2 4-4, Pluumpje 1 4-3, Avanti 4 4-0, Sinar 1 4-0. Eer ste klas afdeling A: Terneuzen 4 4-7, The Wings 3 3-5, Back hand 1 4-4, Den Ossaert 1 3-3, Astroïden 2 4-3, Avanti 6 3-2, Sjuttul 3 3-0. Afdeling B: Ril- landia 1 3-6, Sjuttul 2 4-5, Ko librie 2 3-4, The Wings 4 2-2, Terneuzen 5 2-2, Zierikzee 2 3- 1, Marathon 3 3-0. Tweede klas afdeling A: Jong Ambon 1 4-8, Den Ossaert 2 4-7, Groot Sas 2 4-5, Astroïden 3 4-4, Marathon 4 4-3, Backhand 2 4-2, DOK 1 4-2, Stenge 1 4-1. Afdeling B: The Wings 5 4-6, Pluumpje 2 4- 5, Schepnet 1 4-5, Avanti 7 3-4, Kolibrie 3 4-4, Zierikzee 3 3-3, Zeeland 1 4-3, Marathon 5 4-0. Derde klas afdeling A: Ter neuzen 6 4-8, Smash 1 4-6, Astroïden 5 4-6, Kortgene 1 3- 2, Netwerk 3 3-1, Zeeland 2 3-1, Marathon 6 3-0. Afdeling B: Sinar 2 3-5, Pluumpje 4 4-5, Stenge 2 4-5, Zierikzee 5 3-4, Rillandia 2 3-3, Kolibrie 4 4-3, Terneuzen 7 4-2, Netwerk 2 3- 1. Afdeling C: ZOC 1 4-8, Zie rikzee 4 4-6, The Wings 6 4-6, Astroïden 4 4-4, Sjuttul 4 4-3, Terneuzen 8 4-3, Backhand 3 4-2, Kolibrie 5 4-0. Afdeling D: Pluumpje 3 4-8, Netwerk 1 4-8, Smash 2 4-6, Groot Sas 3 4-2, Jong Ambon 2 4-2, Wissen- kerke 1 4-2, Astroïden 6 4-2, DOK 2 4-2. Vierde klas afde ling A: Smash 3 4-8, ZOC 2 4-7, Jong Ambon 3 4-5, Pluumpje 6 4-4, Backhand 4 4-3, Den Os saert 4 3-2, The Wings 7 3-1, Netwerk 5 4-0. Afdeling B: Pluumpje 5 3-6, Kats 1 4-6, Wissenkerke 2 3-4, Jong Am- bon 4 3-4, Zeeland 3 3-2, Koli brie 6 4-2, Schepnet 2 4-0. Af deling C: Backhand 5 4-8, Ril landia 3 4-6, DOK 3 4-6, Ter neuzen 9 4-5 Den Ossaert 3 4-2, Sinar 3 3-1, Stenge 3 3-0. topper in 4H Van cmze tennismedewerker TERNEUZEN - De start van de dames-tennlscompetitie in de Terneuzense tennisbal werd gekenmerkt door twee gelijke spelen. Doesburg was het enige team dat winst be haalde. Met 4-0 versloeg het De Visser. Het duo Doesburg/Smolders behaalde een ruime 14-7 zege op De Visser/Van Doorn, ter wijl Jo Ysebaert en Liesbeth van Seters een nipte zege be haalden op Tamis/Dros met 10-8. Uitslagen: Doesburg - De Visser 4- 0, Roelofs - Veraart 2-2, Timmer man - De Rooy 2-2. Van onze schaakmedewerker DEN BOSCH - In het sport centrum De Maaspoort in Den Bosch wordt zaterdag 26 okto ber het jaarlijkse Hutton schaaktoernooi, een jeugd- schaakevenement, gehouden. Het Hutton-toernooi is een krachtmeting tussen jeugd- schakers uit twaalf onderbon den van de Koninklijke Ne derlandse Schaakbond. Het toernooi met deelne mers tot 20 jaar begint 's mor gens om half twaalf. In de se lectie van de Zeeuwse Schaak bond komen de volgende Zeeuws-Vlamingen in actie in Den Bosch: Nick Dubbeldam, Martin Martens, Marc de Waal en HWP-speler Henk Willem van Klaveren. De to tale Zeeuwse deelnemersgroep bestaat uit 22 schakers. IW24-STÏEN Van onze sportmedexverker iXEL - Aan derby's zondag geen gebrek in iet KNVB-voetbal. In de tweede klas staat de jpper Breskens-Middelburg op de rol. Vogel- /aarde-Terneuzen siert het programma in de erde klas, terwijl in de vierde klas de blik- anger HW24-STEEN hoog genoteerd staat iet in het kielzog het treffen tussen IJzen- ijke en Hoofdplaat. Al met al duels die voor de nodige sensatie kunnen want. „In vergelijking met het ka rate komt het er op neer dat bij tae-kwon-do het overgrote deel met de voet wordt gedaan en de rest met de hand: 70-30 procent. Bij karate liggen de verhoudingen net andersom", aldus de in Terneuzen neerge streken Brabander. Dit verhuizen hield voor de 25-jarige Van de Putte niet, of tenminste niet goed genoeg, kunnen oefenen voor zijn fa voriete sport in. Een sport, die zoals hij meldt: „Al op 6-jarige leeftijd begon onder leiding van Pardoel uit Oss, die deze tak van sport introduceerde". Dit verging hem zo goed, dat hij er in slaagde in 1981 natio naal kampioen te worden in het zogenaamde 'sparren'. In 1982 pakte hij de titel op het onderdeel stijloefeningen en werd tweede bij het 'breken' van planken. Deze resultaten leidden er toe dat Van de Putte uit mocht komen in de nationale selectie en dus op Europees niveau zijn mannetje mocht staan. „Naast uitzendingen naar Duitsland, Spanje en Engeland moest ik destijds ook voor een stagepe riode naar Amerika. Een erva ring op zich", stelt de ex-Ude- naar. ^.iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii^ L6S4-deurs: f26.255,-. elijk aanbod is voor u 4-deurs 1.6 S en jntdek waar rijplezier Op 23 oktober 1985 zijn op verzoek van de ont vanger der rijksbelas tingen te Breda, Gast huis velden 11, negen beslagen onder derden betekend aan: Louis H.S. Coenen, geboren: 9-12-1947, voorheen wo nende te Breda, Tuin- bouwlaan 7, thans zon der bekende woon- of verblijfplaats. Op voor noemd adres kan een afschrift van het ex ploot worden verkre gen. De deurwaarder, A.D. de Smit exclusieve sportmode SPORT COUTURE I SKI, TENNIS, GOLF, YACHT Arendshof 65 Oosterhout Tel. 01620-59400 Bij beschikking van de Arrondissementsrecht bank te Breda van 22 oktober 1985 is onder curatele gesteld me vrouw CHRISTINA PHELOMINA MARIA STUTTERHEIM, ge woond hebbende te Roosendaal, gemeente Roosendaal en Nispen, thans verblijvende te Dongen in het verpleeg huis „De Volckaert"- Tot toeziend curatrice is benoemd mevrouw Barbara Susan Levis, wonende te Oosterhout, Bouwlingstraat 83, en tot curator is benoem" de heer Petrus Elias Antonius van Geel, ac countant, wonende Burgemeester Prinsen singel 25 te Roosendaal- Mr. H. Weinans, procu reur Burgemeester Prinsen singel 78, 4701 H" Roosendaal. orgen. Zoals al gesteld ontvangt reskens de Zeeuwse hoofd- edelingen. Een formatie die Breskens-trainer Cor van Velde hoog genoteerd staat Voor mij is Middelburg één an de kampioenskandidaten, et is een goede ploeg waar toch van moeten winnen, ant dat is het enige dat telt. et is alleen jammer dat we toeten spelen op een door de meente kapot gemaakt veld. elukkig spelen wij allebei in aelfde 'zandbak', dat is nog en meevaller", aldus Van de elde. Of Tonny van Vooren j is, is nog niet zeker. Het afwachten of de KNVB vlug met de schorsing na een uit- luiting of niet. Sluiskil, dat de latste weken een stijgende orm etaleert, is gastheer van 'axandria. Deze formatie laat op de tweede plaats. Het 'effen in Sluiskil heeft deze lek dan ook als inzet. Vogelwaarde-Terneuzen is en blikvanger in de derde Tevens een duel waarin uidelijk moet worden of Ter- ituzen inderdaad een hoofd- aankan of dat Vogel- aarde die voor zich op gaat sen. „Voor ons zal het, zeker Rinus Kolijn door ge- cheurde enkelbanden weg- lalt en Frank Bogaert op een chorsing wacht na drie boe tingen, bijzonder moeilijk 'orden. Temeer, nu Vogel- aarde vorige week van EKA heeft verloren, zal het Hes op alles zetten om voor igen publiek te winnen", stelt 'erneuzen-verdediger Peter 'asseur. Met dat laatste is Suido Gelderland van Vogel- Marde het helemaal eens. j moeten voor eigen pu- 'liek presteren. En dat houdt finnen in", zegt hij. Dit beke- snt dat er 'vuurwerk' te ver achten is in 'Den Bos'. Clinge leeft het laag geklasseerde SC lastel als tegenstander. In het ïensdorp begint de rode bri- zonder meer als favoriet oor de zege. Slechts onder- chatting kan de elf van coach 'an Duysse dwars zitten. Van onze tennismedewerker ERNEUZEN - Schoondijke 'oest een 0-4 nederlaag incas- tren tegen Boskreek in de dames tenniscompetitie. Tolanda Wisse en Ellen de "mde openden met een 10-6 e8e op het duo Sari de Bart/ Alberti, terwijl Willy ■ahn en Emmy Blackman een '"'orwinning behaalden op het De Hollander/Van der 'naaf: 13-7. "Wagen: Deij - Sluis 2-2, Komijn .peperzak 0-4, Van Wanrooy - .nve i-3f Schoondijke - Boskreek HVV'24 wordt, alvorens aan te treden tegen STEEN, in het zonnetje gezet. De Hulstena ren worden door De Stem ge huldigd voor het feit dat zij vorig jaar de meeste doelpun ten scoorden. De bokaal die daarvoor stond, mag het in ontvangst nemen. Of dit 'voor gerechtje' garant staat voor een HVV24-zege op rivaal STEEN, is verre van zeker. „Ik ga er vanuit dat het een spor tieve en spannende wedstrijd wordt. Echt een duel dat pro paganda voor de voetbalsport betekent. Onze kansen op winst schat ik daarbij in op 50 procent STEEN draait prima, terwijl wij nog wat te wissel vallig optreden. Hopelijk loopt zondag alles weer goed", stelt HVV'24-trainer George Pau wels. Eerï ëókéh die het nog zon der doelman Jos van der Kin deren moet stellen. Dekker verving en vervangt hem nog. STEEN-trainer Peter van de Boogert hoopt eveneens op een prima duel. Daarbij wist hij vooraf dat een 'pep-talk' niet nodig was. „Met het spelen van een wedstrijd als tegen HW'24 is iedereen extra ge prikkeld", vertelde deze suc cesvolle trainer vorige week al. In het westelijke deel van Zeeuwsch-Vlaanderen staat de derby Hoofdplaat-IJzen- dijke op de rol. Een duel waar Hoofdplaat-speler Rudy Tho mas niet veel van moet heb ben. „Ik zou nog liever tegen Ajax spelen dan tegen IJzen- dijke. Het beroerde van deze wedstrijd is dat we elkaar van haver tot gort kennen en veelal als maats optreden. Een beetje doorpakken of 'schel den' weegt dan altijd veel zwaarder. Mogelijk is dat de oorzaak dat wij zelden of nooit van IJzendijke kunnen win nen in Hoofdplaat. Het is naar mijn idee te familiair", ver duidelijkt hij. Zijn rechtstreekse opponent Patrick van de Hemel, vorig jaar matchwinnaar, weet dat de winnaar van dit streekduel altijd verrassend uit de bus komt „Je houdt het niet voor mogelijk. De ploeg die in dit treffen het slechtste speelt, komt prompt als winnaar te voorschijn. Deze keer willen we echter via goed spel de winst pakken. Aan de inzet zal het deze keer niet ontbreken", aldus Van de Hemel. IJzen dijke moet het echter nog stel len zonder Hans Porrey. Hij mag deze week met zijn voet uit het gips, maar of hij daarna nog zal spelen, is voor lopig een vraagteken. Het run nen van een eigen bedrijf speelt hier een beslissende rol in. De overige duels in deze klas zijn eveneens interessant. Het hoog geklasseerde Bier vliet heeft de uitwedstrijd te gen Koewacht voor de boeg. En dat is een tegenstander die Biervliet altijd dwars zit. Phi lippine is gastheer van Axel. Dit trèffen speelt zich af in het 'peloton'. Duels voor de 'be-, zemwagen' zijn Noormannen- Hontenisse en RIA-RCS. Programma: tweede klas B: Breskens-Middelburg, Baro- nie-DOSKO, Internos-NOAD, Zierikzee-Boeimeer, Sluiskil- Taxandria, WSC-Wihelmina Boys. Derde klas D: Advendo- Steenbergen, BSC-Roosen- daal, Clinge-SC Gastel, DTVO- Cluzona, Goes-JEKA, Vogel waarde-Terneuzen. Vierde klas H: Noormannen-Honte- nisse, RIA-RCS, HW'24- STEEN, Philippine-Axel, Hoofdplaat-IJzendijke, Koe wacht-Biervliet. Na de succesvolle jaren zakte de inmiddels vierde danner Van der Putte iets te rug. Zilver en brons waren toen zijn deel. Deze terugval zette zich verhevigd door via de reeds eerder vermelde ver huizing. „Onlangs heb ik nog meegedaan aan toernooien in Loon op Zand en In Karlsruhe. Met respectievelijk een tweede en derde plaats deed Ik het uiteindelijk helemaal zo slechts nog niet", aldus Van de Putte, die zich zoals hij laat weten: „Terugtrekt uit de wedstrijdsport om me meer toe te gaan leggen op het op leiden van jongeren en het ar- bitreren". Scheidsrechter spelen op in ternationaal niveau dan wel te verstaan. „Mede door mijn vierde dan, een graad in de zwarte band, mag ik op hoog niveau arbitreren. Echt goed meetellen doe ik als ik vijfde danner word. Dan pas telt mijn stem tussen de Koreanen goed mee", stelt Van der Putte. Om regionale karateka's het tae-kwon-do bij te brengen en Wim van de Putte, de Brabantse Terneuzenaar, die een specialist is in de vechtsporten. - foto oe stem/cor j. de boer ze op weg te helpen naar na tionale wedstrijden, begint Wim van de Putte volgende maand trainingen te verzor gen in de gymzaal van De Steeland in Terneuzen. Een onderkomen waarin reeds heel wat jaren fors wordt ge oefend in de karatesport, zon der dat er echt aan wedstrij den wordt deelgenomen. En juist aan dit laatste wil Van der Putte sleutelen. „Het meedoen aan wedstrij den maakt het alleen maar in teressanter. En spectaculair der. Zeker als er demonstra ties gegeven worden in het doorslaan van planken en ste nen is het publiek enthousiast. Trouwens, velen denken dat karate niets anders is, omdat men slechts dat onderdeel ge zien heeft. Een misverstand dus", verduidelijkt hij. Overigens zag hij zelf ooit kans een plank van zeven cen timeter dikte met één klap doormidden te slaan. Eten tik die hij volbracht na jaren lange training en harding. „En dat is iets dat velen niet op kunnen brengen", besluit de tae-kwon-do-specialist, die naast zijn graad in zijn favo riete sport, eveneens drager is van de zwarte band eerste dan in zowel het judo als in het jiu jitsu. Al met al dus een man netje die in de vechtkunst van wanten weet. -llllllllllilllillIllllllllllllllllllllllIllllllllIlllllllllillllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllIIllIllllllllllllllllllllllIlllllllllllllllllllllllllIIlllllllllllllllllIlllllliilllllllllllllllllllllll Door Rinus Ver berkmoes OTHENE - „In het Zeeuwse voetbal is momenteel een ontwikkeling aan de gang die het spelpeil weer iets omhoog stuwt. Een goed teken", stelt Sluiskil-middenvelder Dennis de Bruyne, pratend over het regionale voetbal. Een ontwikkeling waaraan de in Othene woonachtige De Bruyne zijn steentje bijdraagt door wekelijks een opvallende rol, in posi tieve zin, te vertolken in het Sluiskil keurkorps. Eten team waarin hij als 20-jarige op een na de jongste is. „De ontwik keling is achteraf nog vrij snel ge gaan. Enkele jaren geleden scheurde ik een knieband en dat betekende een jaartje op non-actief staan. Daarna, na de overstap van Terneu zense Boys naar Sluiskil, heb ik een seizoen in het A-team gespeeld om vervolgens door te stoten naar het eerste. Zodoende is dit mijn tweede seizoen in de tweede klas", aldus Dennis de Bruyne. Dennis is overigens een mannetje uit de school, waar 'echte' voetballers vandaan komen. Namelijk van het straatvoetbal. „In Noten (Othene heet in de volksmond Noten, red.) is het nog gebruikelijk dat er veel op straat gevoetbald wordt. Bekende spelers als Jan Cornelissen en Jacky Scheele van Terneuzense Boys en Mare de Kunder, die net als ik de overstap van Terneuzense Boys naar Sluiskil maakte, speelden vele uren hun partijtjes in Noten met een muur of een paar jassen als doel", verduidelijkt De Bruyne. Het zijn tevens deze onderlinge prestatie! gerichte wedstrijdjes, die borg staan voor het aanleren van een goede techniek en prestatiedrang. Met name het laatste deed Dennis besluiten de overstap van Terneu zense Boys naar Sluiskil te maken. „Ik had de indruk dat bij Sluiskil de prestatie voorop stond, terwijl bij Terneuzense Boys de gezelligheid de boventoon voerde. Voor mij was het zodoende niet zo moeilijk een besluit te nemen. En ik moet zeggen, tot nu toe heb ik daar nog geen sijt van ge had", licht Dennis de Bruyne toe. Is Dennis de Bruyne een voetbal ler uit zoals men zegt 'de nieuwe lichting', voor hem maakt het niet zoveel uit met wie hij speelt. Het vlot aanvoelen van drie nieuwkomers in zijn team, Gerard Dellaert, Paul van Bambost en Mare de Kunder, is daar een bewijs van. „Voor mij is dat een teken dat het goed gaat in het elftal. Was het anders, dan was de aanpas sing nooit zo soepel en snel verlopen als het nu gegaan is. Dus wat dat be treft blijf ik optimistisch voor wat de competitie betreft", aldus de Sluis kil-middenvelder, die naast het spe len op het veld in de zaal uitkomt voor VoltYeffers in de eerste klas van het Terneuzense zaalvoetbal. „Eten combinatie die zonder pro blemen kan", zegt hij. „In Sluiskil trainen we tenslotte op gravel en dat is ongeveer hetzelfde als spelen in de zaal. Alleen is het momenteel een grote troep op ons trainingsveld. Ze ker nu er een nieuwe laag opge bracht is die los is blijven liggen. Eten doffe ellende", omschrijft Dennis de Bruyne de trainingsaccommodatie in Sluiskil. Eten fatsoenlijk oefenter rein, eeh grasmat, staat zodoende niet voor niets hoog op het verlang lijstje van de blauw-witten. „En te recht", besluit De Bruyne, die ooit speelde in de Zeeuwse C- en B-ju- niorenselectie, daarna het Zeeuwse UEFA-team miste door zijn reeds vermelde knieblessure en nu weer op weg is een plaatsje bij de Zeeuwse top te bemachtigen. Dennis de Bruyne, de Sluiskil-middenvelder die weer op weg is een plaatsje aan de Zeeuwse top te veroveren. - foto de stem/cor j. de boer.

de Stem | 1985 | | pagina 7