WENS ZIEKENHUIZEN TERNEUZEN EN SLUISKIL: Pieter Harms in uitstekende vorm Gebroeders Scheele generaal kampioen duivenvereniging Zeeuwen uitgeschakel in tennistoernooi God Veel enthousiasme bij meisjesvoetbal IOCCASI0NSI DONDERDAG 17 OKTOBER 1985 VAN ZEELAND PAGINA ZEELAld .„MDERPAG 17 OKTOBER 1< ROLLENZESDAAGSE BIERVLIET TERNEUZEN - Het bestuur van de ziekenhui zen in Terneuzen en Sluiskil wil een tweede uroloog en een tweede orthopeed naar Zeeuwsch-Vlaanderen halen. Grote partij kinderkleding ontvreemd IN SAS VAN GENT Vergadering welzij nsraad over onveilige verkeerssituatie BIJ EENDRACHT MAAKT MACHT SCHOLENTOERNOOI TERNEUZEN Plaatselijk nieuws Terneuzen Sas van Gent Biervliet Hoek Zuiddorpe Kloosterzande St.-Jansteen Hulst Philippine Koewacht Volksuniversiteit start met taalcursussen in Philippine Ondernemers Terneuzen vergaderen TUS. Pri kRDENBURG/ HULST TER Kruime tijd vinden in Neder blaats over de (rechts)positie ran wethouders. De Verenigi andse Gemeenten heeft er nog ien zelfs een hele nota aan ge 91 vandeBNN Gqwqo VMlxuyytb politierapport Woensdag 2 oktober I totaal T16 Van onze correspondent BIERVLIET - Pieter Harms verkeerde gisteravond tij dens de rollenzesdaagse van Biervliet in een blakende vorm. Niet alleen wist hij de 500 meter sprint te winnen, ook de afvalkoers werd door hem binnengehaald. Het koppel Rudi Buzeijn en Niek de Taeye blijft in de tussen stand aan de leiding met 59 punten. Pieter Harms behaalde op de sprint een tijd van 22.36, terwijl Frank Tas, de win naar van dinsdagavond, ge noegen moest nemen met de tweede plaats met 22.44 se conden. Johan de Reu ein digde op de derde plaats met 22.68. Ook de afvalkoers was een prooi voor de sterke Harms, die samen met zijn partner Henk Peters 44 pun ten heeft behaald. Luuk de Naeyer, dinsdag avond winnaar van de af valkoers moest ook genoe gen nemen met een tweede plaats met 46.48. Johan de Reu wist ook hier beslag te leggen op een derde plaats. De koppelkoers werd ge wonnen door Rudi Buzeyn en Niek de Taeye in een tijd van 1.05.84. Gisteravond werd trouwens ook nog een miss-verkiezing gehouden. De 17-jarige Judith de Pauw werd gekozen tot miss rol lenzesdaagse Biervliet. Desiree Burky kwam niet verder dan een tweede plaats. Uitslagen: Sprint: 1. Pieter Harms 22.36, 2. Frank Tas 22.44, 3. Johan de Reu 22.68. Afval koers: 1. Pieter Harms 46.27, 2. Luuk de Naeyer 46.48, 3. Johan de Reu 48.61. Tussenstand: 1. Rudi Buzeijn/Niek de Taeye 59 pnt., 2. Peter van 't Westeinde/ Cor Verplanke 55, 3. Luuk de Naeyer/Carlos Boerman 53, 4. Frans Dubbeldam/Mare van Overbeeke 52, 5. Chris Burky/ Harry Milder 51. Missverkie zing: 1. Judith de Pauw, 2. Desi ree Burky, 3. Ingrid de Pauw, 4. Patricia Peters. Twee specialisten erbij Van een onzer verslaggevers De uitbreiding moet de continuïteit van de zorgver lening gaan garanderen. Men verwacht ook kwalita tieve verbeteringen. Het ziekenhuisbestuur heeft de toestemming nodig van het ministerie van WVC. De commissie ziekenhuiszorg van de Zeeuwse Raad voor de Volksgezondheid (RAVOZ) heeft een positief ad vies uitgebracht. De landelijke normen laten de uitbreiding in feite niet toe. Er wonen te weinig mensen voor in Zeeuwsch-Vlaande ren. Maar de RAVOZ-com- missie wijst erop dat Zeeuwsch-Vlaanderen 'ex treem geïsoleerd' ligt van de rest van Nederland en dat de afstanden tussen de zieken huizen groot zijn. Reden genoeg, zo vindt men, om wat minder streng met de normen om te springen. Met de uitbreiding loopt men al vast vooruit op de komst van een centrum-ziekenhuis in Terneuzen en de sluiting van het Hulster ziekenhuis. De specialist A. Hartgers is nu de enige in Zeeuwsch- Vlaanderen wonende uroloog. De Walcherse uroloog C. Pon- sioen werkt daarnaast' 'drie dagen per week in Oostburg, maar hij gaat dit jaar met pensioen. Het is de bedoeling dat Hartgers een associatie aangaat met de nieuwe uro loog. Ze gaan hun klinische praktijk zowel in Terneuzen als in Oostburg uitoefenen. Hulst wordt alleen poli-kli nisch bediend. De specialist A. Corbeij is de enige orthopedisch chirurg in Zeeuwsch-Vlaanderen. Hulst wordt verder bediend door een Belgische orthopeed, Oostburg door chirurgen uit Walcheren. Volgens het bestuur van de Kanaalzone-ziekenhuizen wordt de orthopedie in Oost burg en Hulst slechts op ge ringe schaal beoefend. Het is de bedoeling dat Corbeij met de nieuwe orthopeed gaat sa menwerken. Ze gaan klinisch opereren in Terneuzen en op beperkte schaal in Oostburg, in Hulst alleen poli-klinisch. Van onze correspondent HULST - Tussen afgelopen dinsdagmiddag en gistermor gen werd ingebroken in een kindermodezaafc in de F. van Waesberghestraat in Hulst. De zaak is eigendom van mevrouw V.d. B. Er werd een grote hoeveelheid kinderkle ding ontvreemd, zoals truien, pakjes, maillots en sokken tot een waardebedrag dat zeker 10.000 bedraagt. De rijkspolitie Hulst en de technische recherche uit Mid delburg zijn thans aan het on derzoeken hoe een en ander heeft kunnen plaatsvinden. Van onze correspondent SAS VAN GENT - Dinsdag 12 november komt de welzijns- raad van Sas van Gent bijeen in De Roselaer voor een verga dering, waarbij als voornaam ste agendapunt de onveilige verkeerssituatie in de ge meente aan de orde komt. De vergadering begint om 19.30 uur en is voor iedereen toe gankelijk. Ter sprake komt onder meer het eenrichtingsverkeer voor fietsers in het Bolwerk en de nieuwe situatie die bij de bus halte in de Canadalaan gaat ontstaan als de nieuwe basis school daar eenmaal een feit is. Met het oversteken van veel kinderen verwacht de wel- zijnsraad hier een nieuw knel punt in de Sasse verkeerssi tuatie. Mensen die eventueel nog andere knelpunten in de gemeente weten, kunnen deze tijdens de vergadering aan dragen. Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - Het generaal kampioenschap bij de postduivenvereniging Eendracht Maakt Macht (EMM) te Terneuzen, aangesloten bij de Nederlandse Bond van Zaterdagvliegers, is dit jaar gewonnen door de gebroeders Scheele met 6702 punten. Uitslagen: 2. combinatie de Bruijne-Zegers 4881; 3. D. Deurwaarder 4856; 4. G. Neels en zoon 4813; 5. A. van Hoeve 4498; 6. P. Ze- gers 3598; 7. W. van Hoeve 3578; 8. J. de Jonge 3502; 9. J. Bareman 3494; 10. F. Verhelst 3387 punten. Duifkampioenschappen vitesse: 1. D. Deurwaarder, 2. gebroeders Scheele; idem midfond: 1,2 en 3. ge broeders Scheele; idem fond: 1. D. Bruijne-Zegers, 2. J. Bareman, 3. A. van Hoeve; idem jonge duiven: 1 en 2. F. Verhelst, 3. G. Neels en zoon; idem na- vluchten: 1. G. Neels en zoon, 2. gebroeders Scheele, 3. De Bruijne-Zegers. Al gemeen duifkampioens- hap: 1 en 2. A. van Hoeve, 3. De Bruijne-Zegers. Hokkampioenschap vi tesse: 1. gebroeders Schee le, 2. D. Deurwaarder, 3. A. van Hoeve; idem mid fond: 1. gebroeders Schee le, 2. A. van Hoeve, 3. G. Neels en zoon; idem fond: 1. De Bruijne-Zegers, 2. gebroeders Scheele, 3. W. van Hoeve; idem jonge duiven: 1. F. Verhelst, 2. gebroeders Scheele, 3. G. Neels en zoon; idem na- vluchten: 1. De Bruijne- Zegers, 2. gebroeders Scheele, 3. D. Deurwaar der. Jeugdkampioenschap: 1. Jaap Scheele 507 punten, 2. A. van Hoeve 485; 3. Wim de Bruijne 423, 4. Tamara Zegers 413, 5. Herman de Jonge 262 punten. Van onze tennismedetverker GOES - Met de uitschakeling gisteren van Angela Latuheru in het herfsttennistoernooi voor de jeugd in Goes ver dween voor het Zeeuwse ten- nisdistrict de laatste hoop. De Souburgse wist twee ronden stand te houden, maar moest gisteren in de tweede geplaatste Esther Markestein haar meerdere erkennen. Met 6-2, 6-2 ging de overwinning naar Markestein, die zich hierdoor bij de 13-jarige meis jes plaatste in de halve finale tegenover Babette Eijsvogel, die in de kwart finales met 6-4, 6-2 Sandra van der Aa ver sloeg. Bovenin het schema konden evenmin verrassingen worden genoteerd. Noelle van Lottum (eerste geplaatst) speelde zich vlot voorbij Mascha van der Uit het grote aantal ingeschreven ploegen blijkt dat zaalvoetbal ook bij meisjes in trek is. van onze correspondent TERNEUZEN - Was het maandag en dinsdag de beurt aan de jongens, giste ren konden de meisjes naar hartelust voetballen in de Terneuzense sporthal Oude Vaart. Voor dit zaalvoetbaltoer nooi hadden elf scholen een meisjesteam ingeschreven. Het grote aantal ingeschre ven ploegen maakt duidelijk dat het meisjesvoetbal onder de lagere schooljeugd een grote populariteit geniet. Er werd dan ook enthousiast gespeeld, al ontbrak het de meisjes soms aan balbeheer- sing. Er werd gespeeld in twee poules. In poule A kwamen de ploegen van De Stelle, Op de Hoogte, Prins Willem van Oranje, Wiekslag en Golf slag tegen elkaar uit. Menig partij eindigde na vijftien minuten speeltijd in een 0-0 stand. Op de Hoogte wist de meeste doelpunten te scoren. Zij wonnen van De Stelle met 2-0 en versloegen de ploeg van de Prins Willem van Oranje eveneens met 2- 0. Een gelijk spel tegen De Wiekslag bracht voor Op de Hoogte de overwinning met zes wedstrijdpunten. De Stelle werd tweede met vijf punten en De Wiekslag werd met vier punten goede derde. In poule B blijft de span ning tot het laatst toe. Ook hier gaven de ploegen elkaar niet veel toe. De strijd om de eerste, tweede en derde plaats werd hier gestreden - FOTO DE STEM COfl J DE BOER door de ploegen van de Zee meeuw, de Wegwijzer en de Prins Willem van Oranje- school. De Zeemeeuw won uiteindelijk met de volgende wedstrijdpunten: 1-2-2-1-2. In een spannende wedstrijd versloegen zij hun rivaal De Wegwijzer uit Hoek met 1-0. De nummers 1 en 2 uit pou lewedstrijden spelen op een nader te bepalen datum de f inalewedstrij den. Uitslagen: Poule A: 1. Op de Hoogte, 2. De Stelle, 3. De Wiekslag, 4. Prins Willem van Oranje, 5. De Golfslag. Poule B: 1. De Zeemeeuw, 2. De Wegwijzer, 3. Prins Wil lem van Oranje, 4. De Stelle, 5. De Wiekslag 1, 6. De Wiekslag 3. Bridge - Leden van bridgeclub Emergo speelden in restaurant De Milliano de zesde wedstrijd in de eerste helft van de win tercompetitie. Uitslag A-lijn met 11 paren: 1. mevrouw Bruijns-de heer Biesbroeck, 2. heren Sandrini-Visser, 3. me vrouw Van der Pijl-de heer Verdam, 4. heren Dourleijn- Birmingham, 5. dames Borm- Visser. B-lijn: 1. mevrouw Biesbroeck-de heer Risseeuw, 2. heren Burm-Wijnberghe, 3. dames Timmerman-Speel man, 4. dames Verloop-Ris- seeuw, 5. heren Meulenberg- Hoogenboom. Poppenkast - Buurtvereniging Hof Zeldenrust houdt morgen (vrijdag) in het buurthuis van 10.30 tot 12.00 uur een poppen kastvoorstelling voor kinde ren in de leeftijd tot en met de eerste klas van de lagere school. De kinderen krijgen gratis ranja met een verras sing. Kosten leden één gulden. Niet-leden zijn ook welkom maar betalen 1,50. Voor de ouders is er gratis koffie in het aangrenzende lokaal. Playbackshow - Morgen (vrij dag) verzorgt The Black Twi light in buurthuis Rivieren huis aan de IJsselstraat een playback-show van 14.00 tot 16.00 uur. Opgaven bij de fa milie Roelands, Rivierenpark 10. De playbackers moeten zelf voor een plaatje of bandje zor gen. Kosten 1,50. Toescho- wuers zijn van harte welkom. KVG - Het Katholiek Vrou wengilde afdeling Zeeland vergadert donderdag 24 okto ber in Terneuzen. De provin ciale ontmoetingsdag wordt gehouden in hotel Rotterdam aan de Westkolkstraat. Het thema van de dag is- De vrouw in de geschiedenis van het Christendom. Gasten zijn bisschop Ernst van Breda en Lia van de Hemel uit Goes. Men begint om 10.00 uur en de sluiting is gepland om 15.00 uur. Sint-Albert - Buurtvereniging Sint-Albert hield een vlees- kaarting in het gelijknamige buurtcentrum aan de Van Milstraat. Er namen 44 kaar ters deel. Uitslag: 1. D. Droes- beke, 2. J. Timmerman, 3. A. Ballegeer, 4. J. Rammeloo, 5. R. Buysse. De volgende kaarting is zondag 10 november. Karabijnclub - Karabijnclub Sas van Gent hield de maan delijkse uitwisselingskara- bijnschieting in zaal Engelen- roosr. Er schoten 38 schutters karabijn op een dubbele prang. Uitslag prang 1topvo- gel: F. Smet, linker zijvogelk: Wijkaerd; rechter zij vogel: De Waal. Prang 2: topvogel: Van Damme. De volgende kara- bijnschieting is zondag 10 no vember. Deurdouwers - Carnavalsver eniging De Deurdouwers houdt zaterdag 19 oktober een kaarting in De Rijnvaert. De opbrengst van deze kaartwed- strijd komnt ten goede aan De Deurdouwers zelf. De spel- soort is bieden zonder roem en iedereen kan aan de kaarting deelnemen. Ze kunnen zich in schrijven vanaf 19.00 uur, de kaarting begint om 20.00 uur. Inleg vijf gulden. Vliegende Hollander - Van daag (donderdag) wordt in Ter Walle een optreden verzorgd door het jeugdkorps van De Vliegende Hollander. Dit op treden, voor de ouderen van Biervliet en omgeving, begint om 19.30 uur. Culturele avond - In de ge hoorzaal wordt vandaag (don derdag) een culturele avond gehouden. Iedereen boven de 50 jaar is welkom. De konink lijke fanfare Veronica uit Zuidzande verleent muzikale medewerking. Aanvang 19.30 uur en toegang drie gulden. Handwerkshow - Het welfa- rewerk in Zuiddorpe houdt 19 en 20 oktober weer de jaar lijkse handwerktentoonstel- ling. De huisvlijtspulletjes worden te koop aangeboden in het bejaardenhuis de Linden- hof, beide dagen van 14.00 tot 17.00 uur. Hengelen - Aan de door de zeehengelvereniging De Vogel gehouden hengel wedstrijd in de Westerschelde, namen 44 vissers deel. Uitslag: 1. M. van Duyse, Clinge 751 punten; 2. Th. van Bellen, Kloosterzande 685; 3. H. Mannaert, Terhole 576; 4. mevrouw Van Duyse, Clinge 570; 5. J. van Heeze, Kloosterzande 530; troostprijs: R. Lauret, Kloosterzande 170 punten. Jongerenviering - In de paro chiekerk van de H. Johannes de Doper werd een jongeren viering gehouden met als thema 'Ontmoeting'. De dienst werd geleid door pastor Claes- sens. Het jongerenkoor en het combo uit Hulst verzorgden de muziek en de zang, terwijl de parochiële werkgroep de tek sten voor deze liturgie samen stelde. Dansavond - De evenemen tencommissie van de stichting De Warande houdt zaterdag 19 oktber een dansavond in De Warande, aanvang 20.30 uur. De muziek wordt verzorgd door het Jumbo Trio. Postzegelbeurs - De postzegel- beurs van de postzegelvereni ging Het Land van Hulst werd maar matig bezocht, hoewel het toch de Dag van de Postze gel was. In dat kader is er een bijzondere envelop met spe ciale stempel uitgeven. Dit verzamelobject is op de eerst volgende bijeenkomst in no vember te krijgen bij de nieuwtjesdienst van de ver eniging. Bij de kwartjesloterij ging de hoofdprijs naar Pa trick de Boevrei uit Vogel waarde. Het ging om een oranje 214 cent zegel uit 1946 met een cataloguswaarde van veertig gulden. Tenslotte was er nog een veiling met vele ka vels Nederlandse zegels. Prijskaarting - Aan de prijs- kaarting in café 't Centrum deden 40 kaarters mee. Uit slag: 1. mevr. Van Kerkhoven, 2. R. Bertram, 3. mevr. De Koek, 4. Remie Leeraert, 5. M. van Kerkhoven. Collecte De vorige week ge houden collecte voor de geestelijk gehandicapten heeft 860,20 opgebracht. Bond van Ouderen - De Bond van Ouderen houdt zaterdag 19 oktober een dansavond, aanvang 20.00 uur. De muziek wordt zoals gewoonlijk ver zorgd door The Williams, lederen boven de 50 jaar is welkom in De Vlaschaard. Tijdens de pauze wordt een snelloterij gehouden met leuke prijsjes. Van een onzer verslaggevers PHILIPPINE - De Zeeuwse Volkuniversiteit Oost Zeeuws-Vlaanderen wil in Philippine beginnen met twee cursussen Engels en Frans. De Engelse lessen zijn voor beginners en iets gevorderden, met onder andere conversatie en lezen van eenvoudige tek sten. Docente is mevrouw M. Haks-de Wilde. De cursus Frans is eveneens voor beginners, met onder meer oefenen door middel van eenvoudige gesprekken, vraag- en antwoordspelletjes. Docente is mevrouw Ingrid Reuvers-Van Hoek. Beide cursussen duren twintig lesavonden van 19.30 tot 21.00 uur en kosten ƒ210. ZVU-leden krijgen ƒ30 kor ting. Maandag 21 oktober is er over de cursussen een infor matie-avond, om 19.30 uur in de Schotse Hoek te Philippine. Voor inlichtingen en opgave kan men ook terecht bij M. van de Griek, 01159-1424. TERNEUZEN - De Ondernemersfederatie Groot-Terneuzen be legt maandag een bij eenkomst voor alle Terneuzense onderne mers en andere be langstellenden over het onderwerp 'De ge meente en de onderne mer'. Th. de Brauwer, chef algemene zaken van de gemeente Terneuzen, zal een lezing houden, waar bij allerhande onderwer pen aan bod komen waar de ondernemer in zijn contact met de gemeente mee te maken krijgt. Ook beleidszaken komen aan de orde, zoals bijvoor beeld het organiseren van festiviteiten. Na de pauze is er gele genheid tot vragen en discussie. Aanvang 20.00 uur. Vaart (6-2, 6-2) en strijd aanbinden met van de Berg, die zich verrassen door Eva Ha huis (7-5,6-28). Bij de 13-jarige zorgde Ramon de Vries' een verrassende uitschak door de tweede gepi; Kees-Jan Schuilenburg schakelen, hoewel Schu_ burg bij een 4-5-achM in de tweede set de partij] gaf (4-6,5-4 w.o.). AmsteJ mer Rogier Taphoorn ver] Eddy Bank kansloos mei! 6-0 en wordt de tegenstai van De Vries. Richard Steenwij k, favoriet voor] eindzege, had evenmin zich voor de halve plaatsen. Met 6-0, 6-1 ver hij Jeroen van de Heuvel wijl Leon Niemandsver als vierde geplaatst, plaatsing met succes va digde via winst op Edwin j der Vliet (7-5,6-3). Bij de 15-jarige sneuvelden twee geplaat De als vierde ingeschatte 1 bantse Miranda Nuijteni het niet tegen Sabine Verl (5-7, 5-7), terwijl ook Basoski uit het district i. dam haar tweede plaats; afstaan aan Carolien (6-3, 7-6). Caroline Yvonne Grubben plaat zich wel voor de halve fi; Vis versloeg Ingeborg va Kerk (7-6, 6-1) en Grut, won van Mimi de Wit (2-6 i 6-2). Uitslagen: kwart fir jongens tot en met 15 jaar] Siemerink-Nico Appel 6-3,1 Jeffrey Verpaalen-/ Baan 6-2, 3-6, 6-2, Jacco| tingg-Fernon Wibier 6-3, Jorn Dankaart-Richard jicek 4-6, 3-1 w.o. voor kaart. dZAND-BAD - De ge- J„te Oostburg heeft met de Zftttene Sport- en Ontspan- svereniging Cadzand enkele principe-afspra- gemaakt over het beheer de nieuwe sport- en re- (iezaal te Cadzand-Bad. rL bouw voor deze zaal is 'lang- begonnen en zal waarschijnlijk zo rond mei Lieend jaar klaar zijn. De ge ënte wil het sportcomplex beheren door Asoc. De vererugin Momente onderhan tisering niet rond Oostbu goeding e w< o'n i Van een onzer verslaggex. Een algemeen gehoorde klacht is d ,m niet te zeggen slechte, honorerin Iers in de kleine tot zeer kleine gem< (ADVERTENTIE) Industrieweg 37 453BAG Terneuzen Telefoon 01150-13451 Burgemeester mr. Assel- ergs wees er tijdens een ■aadsvergadering in Aarden- burg op dat die slechte hono uring en onzekere rechtsposi tie er weieens toe kunnen lei en dat op zich bekwame lie- en bedanken voor het aantje van wethouder. „En „aarmee is de democratie ook tiet gediend", zo meende hij. Die onzekere rechtspositie [loeit voort uit het feit dat een i/ethouder maximaal voor jier jaar wordt gekozen en Haarna maar moet afwachten Ef hij mag terugkomen. Van ten behoorlijke afvloeiingsre geling is geen sprake. En Wht de wethouder onver noopt een ongeluk overkomen net blijvende invaliditeit, dan rit voor de uitkerende instan ce (de bedrijfsvereniging) het nkomen als wethouder niet nee. De man/vrouw die ge deeltelijk bij zijn werkgever [erlet om tijd te wijden aan iet besturen van de gemeente, indt dat verlet dus niet terug ji zijn uitkering, want die is [ebaseerd op datgene wat hij pij zijn/haar baas verdiende. Lijstje Op verzoek van de redactie van De Stem hebben drie wet houders deren in tember 1 globaal l tijd zij in meentew De drie v nenten v tal (en d van elk meenten Aardenb ter, Hul ven, Ter; Volger voor d wordt di gemeent (2.001-4.C dertig p male we ben vooii meente inwoner, procent (24.001-4 het wet full-timi staan de tegenovr Aardent Hulst: Terneuz WATERLANDKERKJE de nacht van dinsdag woensdag heeft op de pro] ciale weg de Gouden dijk een eenzijdig plaats gevonden, waarbij auto van P. C. uit Aardenb werd vernield. Uit control] het ongeval bleek dat C. or invloed verkeerd. Het onge ontstond toen hij dertig naast de weg reed en tegeni boom tot stilstand kwam. IWerkbriefje Zondag 29 september: R. van de Wijnckel: E. de Rechter: W. van Walraven: Bestudering conci Bestudering prob sociale en culture Bezoek sportweds Terneuzen gespre verenigingsbestui 314 uur BRESKENS - Op de rijksweg verleende C.va: uit Breskens toen hij uit uitrit kwam geen voor; aan een bromfietser, R A |E.de Rechter: Groede. De bromfietser licht gewond bij dit ongei MAANDAG 30 SEPTEMBER R. v.d. Wijnckel: Overleg met gemc NIEUWVLIET - Nabij het] creatiepark St. Pierre i heer O. uit Breskens met auto achteruit en op heü moment reed een mevi met een vijfjarig Engels]! getje, R.W. met een trektej plaatse. De mevrouw scW zo, dat zij aan de kar begon trekken waardoor de jotj er af viel. De bestuurder de auto reed tegen het M] van het kind. Het kind t lichte verwondingen op. THOLEN - M. van T. uit 1 len heeft gisteren een fre'J vangen. Het diertje, dat®1 gaans wordt gebruikt vootl jacht op konijnen, schart' al enkele dagen rond in dorp. De fret is overgebracm»; het dierenasiel 'Onder®*] Bergen op Zoom. De rijWl tie op Tholen zei dat het een tam diertje gaat dat *1 moedelijk is ontsnapt. TERNEUZEN - De ge politie van Terneuzen vijf jongens, allen in tijd van 15 en 14 jaar,aa houden en verhoord in J band met de brand die a's pen maandagavond nog^ schade veroorzaakte Rooms Katholieke base Op de Hoogte aan de Curiestraat te Terneuzen Drie van hen, de 1M A. van P., de eveneens1*, rige S. L. en de 14-jarige I allen uit Terneuzen, h® die middag een viertal '1 vernield. In de avon hadden de 15-jarige Terneuzen en de 15-jar'ê uit Axel met gebruik"1 van een aansteker de o'J dijnen in brand gestelse verhoor en nadat de van het vijftal hiervan'» nis waren gesteld weL| knapen weer op vri)e gesteld. IW. van Walraven: DINSDAG 1 OKTOBER v.d. Wijnckel: E- de Rechter: W. van Walraven: onderwijs, bestud concept-begrotinj Besprekingen me vergadering: 4 uu Stukken lezen, av Goes: 814 uur Collegestukken ie overleg: 4 uur B en W-overleg, t overleg met fract: Voorbereiding B met ambtenaren, 1014 uur B- v.d. Wijnckel: Voorbereiding ci« 5 uur E- de Rechter: Diverse besprekii 5 uur van Walraven: Bezoeken statenf stukken lezen, ge; voorzitter, bij wor bijeenkomst: 10 u donderdag 3 oktober B. v.d. Wijnckel: de Rechter: |W. van Walraven: B en W-vergader sollictanten: 16 uv Besprekingen en 514 uur Stukken lezen en ambtenaren, cord Randstad: 12 uur ^IJDAG 4 OKTOBER B-v.d Wijnckel: Voorbereiding ci] E* de Rechter: lW van Walraven: 214 uur B en W-stukken 1 214 uur Stukken lezen, ge bijwonen van ree ^TERDAG 5 OKTOBER «v.d. Wijnckel: de Rechter: van Walraven: 'Vrij' B en W-stukken Bezoek diverse sp deelname tv-proj p'Y'd. Wijnckel: ^Rechter: v»n Walraven:

de Stem | 1985 | | pagina 16