lassersbaas (m/v) Plaatsvervangend hoofd boekhouding niet voor zaken verpleegkundige (m/v) FHubbixils Deze Stern-jubileum- aktie is geldig t/m 19 oktober 1985 hofka-sampermans bandenspecialisten DE STEM VAN ZATERDAG 12 OKTOBER 1985 gemeente breda drie aspirant-brandwachten m/v MEDEWERK(ST)ER VERKOOP BINNENDIENST "DESTEM+" 'n kleintje in De Stem en Zeeuws-Viaamse 076 Koerier kleine moeite, grote resultaten STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut B.V. Koninklijke Maatschappij "de Schelde" Scheepswerf en machinefabriek Vlissingen. jeintje ZATERDAG 12 OKTOB Op 16 oktober en 2 spelen de beste vo« België en Nederlan plaats voor de eindi het wereldkampioei voetbal 1986. Beide Beenhakker en Thij van een loterij. Twe derby en daarna is de twee. In Nederland praat i vooruit verdedigen dat alles. Het voorki altijd belangrijker d ganse land speelt o team als grote voor zeker aan het intern BRUSSEL - Stade den na het drama stuurders de 104de piste willen laten s; Vak ZZ. Een licht kleu ker van 's lands grootste Kritiek Bij de Gemeentelijke Brandweer Breda kunnen worden geplaatst in 24-uurs continudienst met 57-urige dienstweken volgens rooster. Taak: Onder leiding van een bevelvoerend onderofficier en in teamverband: bestrijden van brand, redden van mensen en dieren en het verlenen van hulp aan slachtoffers; verlenen van technische hulp; verrichten van dakwerkzaamheden zowel bij spoed opdrachten als bij zoekacties; verrichten van telefoondienst op de brandweeralarm centrale; onderhoud materieel, gebouwen en installaties van de brandweerorganisatie. Vereist: minimaal lagere technische opleiding; leeftijd tussen 20 en 25 jaar; bezit van rijbewijs; woonachtig binnen een straal van 8 km. van de brand weerkazerne of bereidheid zich binnen één jaar in dit gebied te vestigen; e goede lichamelijke vaardigheid; niet brildragend; bereidheid tot het volgen van opleidingen; bereidheid en in staat om in 24-uurs continudienst in teamverband gekazerneerd te zijn; in staat de opleiding tot brandweerduiker te volgen. Selectieprocedure: Naast een gesprek met een selectiecommissie en een inspraakcommissie zullen een sporttest, zwemtest, hoogte test en een functie-gericht psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal aanstelling geschieden in de rang van aspirant-brandwacht (salaris van f 2.041,- tot f 2.567,-) of van brandwacht 2e klas (salaris f 2.085,- tot f 2.725,-). Doorgroei tot hoofdbrandwacht (salaris maximaal f3.271,-) behoort tot de mogelijkheden. Voor het werken op onregelmatige tijden bestaat een ORT- vergoeding van ca. 3%. Informatie: Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Uitrukdienst, de heer W. Wagemakers, telefoon (076) 22 41 50, toestel 29. Sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep, uitsluitend schriftelijk te richten aan de Gemeente lijke Brandweer Breda, Postbus 2060, 4800 CB Breda. Ubbink N.V. gaat in Roosendaal een nieuwe divisie UBBINK TUINSPECIALITEITEN opstarten. Deze divisie richt zich in eerste instantie op de verkoop van een breed assortiment tuinvijvers en bijbehorende accessoires alsmede tuinmeu belen, voor zowel de nederlandse- als exportmarkt. Voor de binnenaktiviteiten zoeken wij een Funktie-inhoud - In deze spilfcrnktie onderhoudt u kontakten met klanten, buitendienst en expediteur; - U zorgt voor de orderstroom afhandeling en de inkoopbestellingen naar de Ubbink produktiemaatschappijen en/of toeleveranciers; - Uw werkterrein omvat tevens de geautomatiseerde orderverwerking en administratie; - Verder kan tot uw taak de sekretariële ondersteuning van de dfvisie- direkteur behoren. Wij vragen - Een enthousiaste medewerk(st)er die op klantgerichte wijze kan or ganiseren; - Leeftijd 20 - 27 jaar; - Goede kommerciële instelling en kontaktuele eigenschappen; - Opleiding op middelbaar niveau bij voorkeur M.E.A.O.-CE; - Kennis van de moderne talen is een vereiste. Wij bieden - Een uitdagende en vooral zelfstandige baan; - Gezien de opstart-fase van de onderneming is er veel ruimte voor ei gen initiatief en zijn er gunstige toekomst mogelijkheden. Indien u een "duizendpoot" bent en deze uitdagende baan u aantrekt, kunt u dit schriftelijk kenbaar maken aan: fil ubbink Ubbink T uinspecialiteiten p/a Ubbink Roosendaal B.V. Postbus 1267 4700 BG Roosendaal DAARMEE HEB JE 'T VOOR T f ij het plaatsen van een kleintje gratis piaatsingin de Zeeuws-Viaamse Koerier kleintie voor 26 uur per week (27,4 kontrakturen) ten behoeve van de Beschikbaarheidsdienst van kluster Beschut Wonen binnen het langdurend verblijfscircuit. Taak: Tesamen met 4 kollega's is men tussen 07.30 en 22.30 uur beschikbaar voor vragen van bewoners en begeleiders. Van de medewerkers wordt gevraagd, dat zij op een adekwate manier inspelen op, soms akute, vragen op somatisch en psycho sociaal terrein. Vereisten: verpleegkundige (B, A B of HBO-V); enkele jaren ervaring als gediplomeerde, bij voorkeur in beschermende woonvormen; zelfstandig kunnen werken; e in staat zijn vanuit een solidaire grondhouding mee te werken aan een verdere verzelfstandiging en emancipatie van bewoners. Organisatie algemeen: het circuit voor langdurend verblijf kent eenheden samengesteld op basis van onderscheiden zorgsoorten. Het circuit voor kortdurend verblijf op basis van een verdeling van het verzorgingsgebied. Arbeidsvoorwaarden: konform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: in te winnen bij de heer K. van Aart, koördinator kluster Beschut Wonen, telefoon (01608) 1 59 20, toestel 156. Schriftelijke sollicitaties: binnen 14 dagen te richten aan Personeelszaken, Van Bergenplein 39, 4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vakaturenummer BW-311 Circuit voor langdurend verblijf (LVB) Etten-Leur Circuit voor kortdurend verblijf (KVB) Etten-Leur Instituut voor psychiatrische dagbehandeling Breda. De Katholieke Stichting voor Beroepsonderwijs te Roosendaal vraagt voor de on der haar bestuur staande r.-k. Lagere Technische School St.-Joseph te Roosen daal een welke functie m.i.v. 1 januari 1986 open valt i.v.m. gebruikmaking van de V.U.T.- regeling door de huidige directeur. De school bestaat uit een L.T.O. en een I.T.O.-afdeling, te zamen circa 640 leerlin gen, 50 docenten en 18 niet-onderwijzende medewerkers en omvat afdelingen Bouwtechniek, Elektrotechniek, Grafische techniek, Mechanische techniek en Mo torvoertuigentechniek. Functie-informatie: De hoofdtaak van de functionaris bestaat uit: - de dagelijkse leiding van de school op onderwijskundig-, beheers technisch- en administratief gebied. - beleidsvoorbereiding: adviseren van het bestuur, het initiëren en ontwikkelen van plannen en aktiviteiten op het gebied van het technisch onderwijs. Functie-eisen: Gedacht wordt aan iemand die de leeftijd van 45 jaar nog niet heeft bereikt, met: - een onderwijsbevoegdheid voor LTO en een ruime ervaring in het onderwijs; - bekendheid met de ontwikkeling in het technisch onderwijs; - managementervaring en kwaliteiten (sociale vaardigheden, samenwerken in teamverband, inventiviteit, stuwkracht); - goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift; - de bereidheid op basis van een katholieke levensbeschouwing mede gestalte te geven aan de katholieke grondslag van de school. Het bestuur van de stichting laat zich bij de benoeming adviseren door een benoe mingsadviescommissie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae en een opgave van re ferenties kunnen tot 3 weken na het verschijnen van deze advertentie worden ge richt aan de voorzitter van de benoemingsadviescommissie, de heer J.P. Noldus, Esdoornlaan 55, 4702 AS Roosendaal, tel. 01650-37319, alwaar ook inlichtingen kunnen worden ingewonnen. "De Schelde" in Vlissingen heeft ongeveer 3000 personeelsleden in dienst. Het bedrijf bouwt en repareert zeeschepen, produceert grote stoomketelinstallaties, bouwt scheepsdieselmotoren, tandwieloverbrengingen voor scheepsvoortstuwings installaties, aluminium constructies en apparaten voor de nucleaire, chemische en petro chemische industrie. Voor onze produktie-afdeling Cascobouw, voormontage van de industriegroep Scheepsnieuwbouw vragen wij op korte termijn sollicitanten voor de functie van Tot de taken behoren: - het geven van leiding aan een groep van 20 lassers, die laswerkzaam- heden verrichten aan secties van sche pen en diverse soorten staalconstruc ties; - het overleggen en het bepalen van werkmethoden en werkvolgorde; - is mede verantwoordelijk voor de voort gang van het werk, de productiviteit en de kwaliteit van de te vervaardigen pro- dukten. Wij verwachten van u: - een opleiding op MTS-niveau (b.v. MAVO/LTC-c, SOM en NIL); - kennis van en ervaring met moderne lastechnieken zoals MIG/MAG en auto matische lasprocessen; - leidinggevende capaciteiten; - goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid; - bereidheid tot werken in 2-ploegen- dienst; - kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Minstens zo belangrijk als goede arbeidsvoorwaarden en een prettig werk klimaat is een goed woonklimaat. Ook wat dat betreft heeft Vlissingen veel mogelijk heden. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de afdeling Personeelszaken van de B.V. Kon. Mij. "de Schelde", Postbus 16,4380 AA Vlissingen. Df SCHELD£...DE VAART ZIT BHH! Hofka-Sampermans BV is Nederlands grootste bandenspecialist. Wij leveren en monteren banden vanuit 20 vestigingen, verspreid over het gehele land. Er werken totaal ca. 140 mensen. Onze afnemers zijn bedrijven in de transport- en landbouwbran- che en particulieren. Voor ons hoofdkantoor in Breda zoeken wij een plaatsvervangend hoofd boekhouding. U krijgt de dagelijkse leiding over het opera tionele gebeuren op de afdeling. Daarnaast is het samenstellen van de verschillende periodieke rapportages een belangrijke taak. Deze functie is een uitstekend startpunt voor een verdere loopbaan binnen onze organisa tie. We denken dat u binnen een jaar of twee de functie van hoofd Boekhouding moet kunnen bekleden. Voor deze functie zoeken we een administra teur met een MBA-opleiding. U bent al bezig uw SPD-I te behalen of bent bereid met deze studie binnenkort te starten. U heeft kennis van en ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen en uw er varing heeft u bij voorkeur opgedaan in een handelsonderneming. Uw leefijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze functie, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie aan de heer L.J.C.M. Haest, afdeling Pets°' neelzaken, Hofka-Sampermans BV, Dreef"' 4813 EG Breda. Telefoon 076-223855. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Alles wat in mei onder val lende lichamen verpletterd werd, is in exact dezelfde staal teruggebracht Alsof de Bel gen het gebeurde willen nege ren. Het bezweken muurtje is angstwekkend nauwkeurig hersteld, er staan nieuwe dranghekken, de platgetrapte veldomheining is vervangen. Het beton van de sta-tribune kan nog altijd moeiteloos mei de hand worden afgebroken. Buiten is het even warm als op die fatale 29ste mei, alleen is het voorplein nu een oase van rust. De Heizei is inmid dels geen morbide beziens waardigheid meer. Van hoger hand zijn de bussen nieuws gierige toeristen geweerd, die een bezoek aan het Atomium uitbreidden met een kijkje op de plek des onheils. Binnen zit Guy Thijs, bondscoach der Belgen, op kalme wijze een sigaar te ro ken en verongelijkt te doen. dat hij 'den Ollanders' niet op De Heizei mag ontvangen. „Het stadion ligt er toch weer piekfijn bij," meent Thijs. „Op morele gronden afgekeurd. Ik heb me daar maar bij neer te leggen. Maar jammer blijft het. Weet U dat we hier de laatste achttien kwalificatie wedstrijden allemaal gewon nen hebben. Geen enkel punt afgestaan." Guy Thijs steekt de brand in een nieuw sigaartje, dat zo past bij zijn happy-go-lucky image. Ofschoon Mexico niet in de eerste aanloop gehaald is, is de Antwerpse signoor de rust zelve. „Dat ik zo kalm ben, komt omdat 0-0 in Polen geen slechte uitslag is. Ze werd slecht, omdat we moes ten winnen. Als we daar nou met 3-0 verloren hadden, wa ren de twijfels gerezen, maar we hebben drie punten geno men van Polen." Thijs verder: „Ik heb kri tiek gehad dat we te voorzich tig begonnen waren. Maar pas twee uur voor de wedstrijd mijn belangrijkste scha kel Vercauteren, definitief af. |k moest nogal wat omzetten 'n de ploeg." ..Ik dacht, als iedereen zijn draai maar gevonden heeft, dan komen we wel. En dat beeft te lang geduurd. Maar We hebben de eerste plaats niet in Chorzov verspeeld, Waar tijdens die Balkan-trip. |n december '84 hebben we het 'aten afweten, één op vier Punten tegen Griekenland en aibanië. Toen waren Vander- eycken en Vandenbergh ge blesseerd, Ceulemans niet fit n 'k zat met Anderlecht-spe- ers, die juist daarvoor in Ma ria met 6-1 door Real versla an waren en die domper nog wet zich meedroegen." fri Polen kwam voor het I st wat kritiek van spelers os- Vooral Plessers en Ren- JjWn, libero bij hun clubs, waar niet in het Belgische elf- lieten dreigend weten dat met hen niet gesold dient te °rden. Thijs neemt het alle- Waal niet zo zwaar. „Ach, die c Wtlatingen zijn gedaan in de "begoocheling van de 0-0. Te- n Renquin en Plessers heb vooraf gezegd: 'Gij zijt po- aient genoeg om op een an- re plaats te voetballen.' Ik nk eigenlijk dat Plessers en d f'inin hebben aangevoeld yanderelst in Polen voor gelijk gespeeld heeft als li- °- Zij hebben dus ook wel

de Stem | 1985 | | pagina 8