Vermiste Belg na een maand dood gevonden q! Parkeerprobleem Cadzand-Bad bijna opgelost K i nderclubwerk Eede viert eerste lustrum VOOR BUITENLANDERS EN TERNEUZENAREN Herdenking bevrijding Aardenburg en Knokke Sint Bavo huldigt zilveren schooljuf KRO viert feest in Etten-Leur DINSDAG 8 OKTOBER 1985 T16 PAGINA ZEELANj VAN ZEELAND ROMMELMARKT EN ROCK EN ROLL LnSDAG 8 OKTOB TERNEUZEN - Al ruim een jaar is de Stich ting Antillianen Terneuzen bezig met het ver bouwen van twee aan elkaar grenzende pan den in de Westkolkstraat tot één eigen 'home', dat een ontmoetingscentrum moet worden voor buitenlanders én Terneuzenaren. TAS CITROËN^ W. DE BLOCK WISSE B.V. Toneelclub SKW Sas aan de slag Werklozen IN GOES Overval op verkoopster Marathon kampioen Zeeuwse duivensport TWAALFDE BEVRIJDINGSMARS Bevrij dingsmars Geslaagde tv- uitzending ouderen Hoek IN HOEK Feestelijke heropening tenniseomplex Breskens Eede Oostburg Sluis Westdorpe ("ST DOlitieraPDOr die dag te beluisteren Zijl Bart Peeters met LSP-Ban naar Breda Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Het parkeerprobleem bij Cadzand-Bad is bijna opgelost. De gemeente Oostburg wil een terrein bij de strandkerk kopen en daar een par king van maken. Dit zei gisteren wethouder A. de Feijter tijdens de bijeenkomst van de adviescommissie voor recreatie. De nieuwe parkeerplaats zal ruimte bie den aan zeker 400 auto's. De onderhandelingen met de eige naar van de grond zijn in een verge vorderd stadium. Het nieuwe terrein zal via de bestaande parking naast de golfbaan te bereiken zijn. De twee ter reinen zijn gescheiden door een dijk. De gemeente voert momenteel overleg met het waterschap of er een verbin dingsweg door die dijk mag komen. Waarschijnlijk mag dat, maar dan zal die doorbraak tijdens de wintermaan den wel afgesloten moeten worden. Van de projectontwikkelaar R. Col- tof heeft de gemeente luchtfoto's van het kustgebied gehad. Twee maanden terug zijn in opdracht van Oostburg foto's van de kust genomen. Door een lichte bewolking zijn die echter mis lukt. Coltof liet die zelfde dag foto's maken en die zijn wel goed geworden. „Waarschijnlijk komt dat omdat het vliegtuigje van Coltof op een lagere hoogte vloog", zei De Feijter. De ge meente laat volgend jaar toch nog maals foto's nemen, omdat de platen van de projectontwikkelaar niet hele maal voldoen. Het naaktstrand bij Groede en het gebeid achter de duinen is namelijk niet te zien. Er zijn de afgelopen jaren nauwe lijks meer vakantiewoningen in de ge meente Oostburg bijgekomen. Vorige week meldden we dat er vergeleken met 1983 een stijging was van bijna 130 huizen. Dat klopt niet. De stijging is nog geen twintig. Het misverstand is ontstaan door een gewijzigde telme- thode. Antillianen verbouwen 'home' op eigen kosten Van een onzer verslaggevers Tot nu toe zijn de huur voor de twee huizen en de verbouwingskosten op tafel gelegd door Roland Ba cuna (35), voorzitter van het stichtingsbestuur. Maar nu de werkzaamheden hun voltooiing beginnen te na deren vindt deze het de hoogste tijd worden dat ook de gemeente Terneuzen eens met subsidie over de brug komt. „Want de gemeenteraad heeft een minderhedennota vastgesteld, die vol staat met goede beleidsvoornemens en heeft tevens een flink bedrag uitgetrokken om dat beleid ge stalte te kunnen geven", aldus Bacuna. „Je mag dan toch ver onderstellen dat ons initiatief voor subsidie in aanmerking komt, temeer omdat er in Ter neuzen grote behoefte bestaat aan een dergelijk ontmoe tingscentrum. Vooral voor de werkloze jongeren, of dat nu Antillianen, Marokkanen, Turken of Nederlanders zijn, want voor hen is er enkel het café". Het gemeentebestuur staat volledig achter deze redene- (AD VERTENT IE) AUTOBEDRIJF Tivollweg-Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Mr. F.J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300 Van onze correspondent WESTDORPE - De plannen van de stichting Sociaal Kul- tureel Werk om een eigen to neelclub van de grond te krij gen voor de jeugd van Sas van Gent, Westdorpe en Philippi ne, lijken te slagen. Met opzet is de aanzet wat voorzichtig geweest. Voorlopig komen alleen jongens en meis jes in de leeftijdsgroep 11-15 jaar in aanmerking om mee te doen. Zij kunnen over enige tijd hun kwaliteiten op de planken tonen. Het begin is er. De stichting SKW heeft intussen ook een aantal begeleiders voor de groep en al heel gauw is een werkplan opgesteld. Als me thode koos de nieuwe toneel club voor een manier van wer ken, waarbij de activiteit van de leden centraal staat. Nu er zeven bijeenkomsten opzitten, lijkt alles vlot te ver lopen. Al vanaf de eerste bij eenkomst bestaat er een uit stekende sfeer in de club. Men is nu ook bezig met een doel matige manier van begelei ding. Iedereen fs zo over de hele gang van zaken te spre ken, dat de leiding van het SKW nog meer tieners zoekt die aan toneel willen doen op een manier die, zoals de jon gens en meisjes zelf zeggen, apart en boeiend is. ring, maar vindt tevens dat de Stichting Antillianen maar voor geld moet aankloppen bij de werkgroep TAS (Terneu zen- An tillen-Suriname), die tot nu toe al zo'n 10.000 gulden aan subsidie heeft ontvangen. Gesprekken met deze werk groep, waarin ook de Stichting Antillianen is vertegenwoor digd, hebben echter nog niets opgeleverd. Bacuna„Maar onze opzet is breder en ook ge richt op Turken, Marokkanen en andere buitenlanders, die in Terneuzen wonen. Vandaar dat we in eerste instantie rechtstreeks met de gemeente zijn gaan praten en dat eigen lijk nog steeds willen". Volgens Roland Bacuna zou een subsidie van zo'n 1000 gul den per maand net voldoende zijn om de huur en andere vaste kosten van de twee pan den te dekken. „Daarnaast zullen we later, als we gaan starten met activiteiten (zoals lezingen, voorlichting en edu catie), daarvoor nog een aan vullende subsidie aanvragen". Bacuna zegt te spreken na mens een groep van zo'n 150 Antillianen, Marokkanen, Turken en Terneuzenaren, voornamelijk werkloze jonge ren. „En die groep blijft groeien. Daarom willen we hier snel kunnen beginnen en die mensen weghalen uit het café. Want daar zitten ze nu dag in dag uit, zonder er ook maar iets beter van te wor den". En als er geen subsidie komt? Bacuna: „Dan kunnen we als stichting (die dus geen winst mag maken) nooit tot een verantwoorde exploitatie komen. De enige mogelijkheid die dan nog overblijft is een commerciële opzet, maar dat is wel het laatste dat we willen". Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - Mevrouw S. Fruytier-Aers (53) is 25 jaar- werkzaam als lerares op de katholieke basisschool Sint Bavo te Oostburg. Ter gele genheid hiervan is er donder dag 10 oktober een receptie in de basisschool, aanvang 18.30 uur. Voordat ze in Oostburg kwam, heeft ze twee jaar les gegeven in het Zuid-Hollandse Roelof arendsveen, één jaar in Bergen op Zoom en vijf jaar in Aardenburg. Ze geeft in Oostburg mo menteel les aan de leerlingen van de vijfde klas. De eerste twee jaar had ze de tweede- en derde klas onder haar hoede. De leerlingen krijgen don derdagmiddag een tractatie en kunnen daarna naar een film kijken. Om 15.45 uur is er een besloten receptie voor alle mensen die betrokken zijn bij de school, zoals de leesmoe- ders, het personeel en het schoolbestuur. Twee Antillianen (op de achtergrond Roland Bacuna) en een Terneuzenaar samen aan het werk bij de verbouwing van twee panden tot één ontmoetingscentrum voor buitenlanders en Nederlanders aan de Westkolkstraat. FOTO DE STEM COR J. DE BOER Van onze correspondent ERTVELDE (B) - In een maisveld bij Ert- velde is zondagochtend het stoffelijk over schot gevonden van de sinds ruim een maand vermiste Norbert Neyt (33) uit die plaats. De gewaarschuwde politie ontdekte in de directe omgeving een flesje met insecticide en een fles frisdrank, zodat het waarschijn lijk wordt geacht dat Neyt zelfmoord heeft gepleegd. Maar desondanks blijft een aantal vragen onbeantwoord. Want nog steeds is net een raadsel wie de onbekende is geweest, die mevrouw Neyt op de avond dat haar man was verdwenen op belde met de mededeling: „Norbert Neyt is ontvoerd en vermoord". Ook is er nog geen verklaring voor het feit dat de auto van het slachtoffer was afgesloten, terwijl de sleutels toch in het contact werden aangetroffen. En tenslotte is er nog het vreemde brandje in een kleuterschool, een gebouw waar de auto van Neyt vlakbij stond geparkeerd. Norbert Neyt verdween op woensdag 4 september op weg naar zijn werk bij de staalfabriek Sidmar te Zelzate, waar hij nooit is aangekomen. Grootscheepse zoekac ties in de omgeving en later ook in Zeeuwsch-Vlaanderen (waar Neyt en zijn gezin vaak kwamen) leverden niets op. Het maisveld, waar het ontzielde lichaam werd gevonden, ligt vlak achter het ouderlijk huis van Neyt. Het onderzoek wordt enigs zins bemoeilijkt, omdat het lijk al enkele tientallen meters was meegesleurd door een oogstmachine, alvorens de op het stuk grond werkzame landbouwer in de gaten kreeg dat er iets niet in de haak was. Van onze correspondente EEDE - Het kinderclubwerk Eede vier zaterdag 12 en zondag 13 oktober haar vijfjarig bestaan in De Hof van Eede. Het zogenaamde 'doe-weekeinde' is een vervolg op de feestelijkheden die met Pinksteren, ter gelegenheid van het eerste lustrum, in de Hof van Eede werden gehouden. In eerste instantie dacht het bestuur van het kinderclub werk Eede aan een lustrum viering met de septemberker- mis, maar vanwege een over vloed aan plaatselijke vereni gingsactiviteiten op die da tum, verschoof het het doe- weekend naar het eerste weekend van de herfstvakan tie. Zaterdag 12 oktober kan de jeugd, al dan niet vergezeld door familieleden, terecht in het dorpshuis en de gymzaal. Daar kan worden deelgeno men aan allerlei spelletjes, zo als sjoelen, kegelen, blikken gooien, grabbelton, vissen, ge- GOES - Gistermiddag om kwart voor vijf is een overval gepleegd op een verkoopster van MS-mode in het Schut tershof. Op dat tijdstip kwam een man de winkel binnen. Hij een bivakmuts op zijn hoofd en was gewapend met een revol ver of een pistool, waarmee hij de verkoopster bedreigde. Hij dwong haar het geld, ongeer 500 gulden, uit de kassa te ha len en hem te overhandigen. Daarna verdween hij te voet in de richting van de Wijn gaardstraat. Het signalement van de overvaller luidt: lang, slank postuur en hij ging gekleed in een spijkerbroek en droeg een zwarte koltrui. Omdat hij een bivakmuts droeg is zijn leef tijd moeilijk te schatten, maar men schat tussen de 20 en 30 jaar. Een ieder die iets gezien heeft of de politie verder kan helpen met bruikbare tips, wordt verzocht contact op te nemen met de politie of telefo nisch 01100-13030. Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - Het generaal kampioenschap van de dit sei zoen gehouden Zeeuwse ma rathon in de duivensport, is gewonnen door G. (Staf) Du- sarduijn uit Groede. Hij behaalde in totaal 12 prijzen met zijn eerste of tweede afgegeven deelne mende duif in de daarvoor geldende wedvluchten. Tweede werd A. Cornelis en zoon uit Breskens en derde Ch. de Poorter uit Souburg, die elk elf prijzen wonnen. Uitslag marathon 3 (wed vluchten vanuit Orleans 2x, Chateauroux en Bourges voor jonge duiven): 1. Lex Thijs, St.-Jansteen coëfficiënt 12.932 en 4 prijzen; 2. J. Antheunis, St.-Jansteen coëfficiënt 14.244; 3. L. van Landeghem, Hulst 14.708; 4. Visser-Lensen, Axel 21.869; 5. Ch. de Beule en zoon, St.-Jansteen 24.617; 6. J. Nolet, Axel 25.286; 7. J. Waebeke, Hoofdplaat 25.325; 8. A. Mat- tens, St.-Jansteen 28.593; 9. M. de Lijzer, Cadzand 34.178; 10. B. Neve, Breskens 35.844; 11. H. van de Branden, St.-Jansteen 41.582; 12. A. Cornelis en zoon, Breskens 43.992; 13. D. van Kerkhoven, Retranchement 46.328; 14. J. van Avermaete, Sluiskil 48.303; 15. F. Glerum, Kruiningen 52.882. Van onze correspondent AARDENBURG - De jaarlijkse herden king van de bevrijding van Eede, Aar denburg, Sluis en Knokke staat weer voor de deur. Deze plaatsen werden 41 jaar geleden bevrijd door de Canadezen. Op donderdag 30 oktober wordt om 10.00 uur een hulde gebracht bij het her- denkings-monument te Eede. Naast plaatselijke bestuurders zullen ook weer enkele oud-strijders aanwezig zijn. Ook een afvaardiging van het Canadese le ger, dat in West-Duitsland gelegerd is, komt naar West-Zeeuwsch-Vlaanderen. Onder andere een Pipe- en een drum band zullen aanwezig zijn. Rond 11.00 uur is er in Aardenburg een optocht van de Canadezen. Deze tocht wordt rond 15.30 uur herhaald in Sluis. Daarna gaat de groep naar Knokke waar de opening van het radiostation ON4 CLM in het cultureel centrum Scharpoord plaats vindt. In het centrum is ook een tentoonstelling ingericht over 'Het leven in de kampen' en 'De Belgi sche Luchtmacht'. De expositie vindt van 26 oktober tot en met 12 novbember plaats. Zaterdag 2 november begint om 9.30 uur een herdenkingsmis in de Margare- takerk te Knokke. Rond 10.45 uur ver trekt de caravaan naar het Canadees Militair Kerkhof te Adegem. Daar vindt een ceremonie plaats. Om 13.15 is de groep op het verzetsplein te knokke waar een bloemenhulde wordt gebracht, 's Avonds is er in het Casino een 'Ode aan Canada'. Lia Linda zingt liedjes van Vera Lynn. Verder treden op de Dance Twirls en de Canadian Pipes and drums. De volgende dag is er om 10.00 uur een bloemenhulde bij het monument op het Heldenplein te Heist. Een half uur later treden de Pipes en Drums weer op. Om 12.00 uur is er een parade in Het Zoute en 's avonds is er een 'Canada Party' in het Boudewijncentrum te Knokke. De twaalfde Canadese bevrijdings mars wordt vrijdag 1 november gehou den door de Heemkring 'Cnoc is ier' in samenwerking met de Heemkundige Kring West-Zeeuwsch-Vlaanderen en WNZB te Knokke. Op 1 november wordt om acht uur ge start te Knokke op de Grote markt en om 8.45 uur is men nabij Hoofdplaat bij de gedenksteen voor een hulde aan de ge vallenen. Om negen uur start te Hoofd plaat de eigenlijke bevrijdingsmars. Rond 16.45 uur, dat is na 32 kilometer, is er een bloemenhulde bij het monument te Knokke en om 17.00 uur is er een défilé voorzien bij het gemeentehuis van Knokke. wicht raden, rad van avontuur en dubbeltjes gooien, Bij voldoende belangstelling wordt een videofilm gedraaid over het zomerkamp, dat on langs in Veldhoven plaats vond. Daarnaast kunnen de bezoekers een kijkje nemen op de tentoonstelling, waar werkstukken van de kinderen en de foto-albums van het kinderclubwerk te bezichtigen zijn. Zaterdagavond is er vanaf half acht in de gemeenschaps ruimte een rock and roll an nex disco-avond, met demon straties van twee rock and roll-dansparen. Na het optre den van Lydia en Peter de Roose en Karin Voet en Harry Bakker uit Kloosterzande, be gint een danswedstrijd voor kinderen tot 15 jaar. Zondagmorgen om half elf start een rommel- en ruil beurs voor en door kinderen. Bij mooi weer is dit gebeuren op het schoolplein en anders in het dorpshuis van De Hof van Eede. Op hetzelfde tijdstip gaat ook de doe-dag van start, tot omstreeks 17.00 uur. Beide dagen is de bar in het dorps huis open. Het bestuur van het kinderclubwerk Eede hoopt op ruime belangstelling van de jeugd en haar familieleden. Van onze correspondente HOEK - De bewoners van het bejaardentehuis Vremdieke te Hoek en de aanpalende be jaardenwoningen zaten afge lopen zaterdagmiddag weer massaal voor de televisie, om getuige te kunnen zijn van het speciaal voor hen gemaakte tv-programma door Rob Del- laert en Peter Kramer. Het thema dat - overigens onbedoeld - als een rode draad door de hele uitzending liep, was het op gang brengen van een betere communicatie tus sen ouderen en jóngeren. Het programma was uiterst gevarieerd en bood onder meer een documentaire over het KNMI in Vlissingen, een kort verslag van het bezoek van troubadour Piet Brakman aan de studio op Koninginne dag, een praatje door wethou der W. van Walraven, die van de gelegenheid gebruik maakte om propaganda te ma ken voor de PvdA-, een inter view met Imca Marina (ge maakt tijdens haar optreden in Hoek op Koninginnedag) waarin ook de relatie tussen ouderen en jongeren aan de orde kwam en een live-ge sprek in de studio met de nieuwe dorpsagent Van Schaick. De laatste studio-gast was Ko Dieleman, penningmeester van de stichting Welzijn voor Ouderen, die het nieuwe win- terprogramma kwam aankon digen. Hij maakte onder meer melding van een fanfarecon cert, kerstmiddag, accordeon orkest, lezingen en een toneel stuk. Van onze tennismedewerker HOEK - Onder grote belang stelling werd zaterdag het tenniseomplex te Hoek op feestelijke wijze heropend. Loco-burgemeester A. Doorduijn verrichtte deze ope ning door een honderdtal kleurige ballonnen de lucht in te laten gaan, om daarmee symbolisch aan te geven hoe deze vereniging momenteel in de lift zit. Door zelfwerkzaamheid heeft de jubilerende vereni ging dit seizoen gravelbanen aan kunnen leggen, die er mede voor zorgden dat veel ex-leden terugkeerden naar Hoek. Ook Doorduijn stipte nog eens duidelijk aan dat dit een gunstige ontwikkeling is. Hij sprak van 'een duidelijk be wijs dat de privatisering al vele jaren eerder had moeten gebeuren'. De verenigingen blijken wel degelijk in staat de accommodatie zelf te exploite ren. Ook voorzitter Robesin van de 15-jarige vereniging sprak zijn waardering uit voor het overleg dat er met de ge meente is geweest. Hij legde nog eens de nadruk op het feit dat er van een echte privatise ring geen sprake is geweest, want het geheel blijft nu een maal eigendom van de ge meente. Zoeklicht - Het houdt morgen (8 oktobeji avond in de vrije evangs kerk. Sprekers zijn dee list P. Slaater over 'ij(| komst van de volkeren' minee P. Mietes over komst van de gemeente Kandelaarkwartet vei muzikale medewerking toegang is gratis. Kinderclub - Het kindei werk Eede gaat maandag dinsdag 22 oktober van met haar clubmiddagei Eedese schooljeugd krijg stencil met meer infot hierover. Gevonden voorwerpen-: politie kan men inlichti krijgen over de volgendi vonden voorwerpen: i; vest, vuilnisbak, spijker kano, diverse sleutels en! telbossen, groene fiets, toestel, vliegtuigje, an bruine bril, twee porta met inhoud, etui met gerei, regenpak, cijf. siervelg Honda, bruine met geld en sleutel, kim je, motorhandschoen. Vrouwen voor Vrede - morgen om 09.00 uur hou Westzeeuwsvlaamse groep Vrouwen voor 1 een bijeenkomst in vrou café Lotje. Naast de actii ten rondom het volkspet nement, wordt er ge over de Nee-dag op 22 aanbieding handtekening 29 oktober en over de tt vrouw-vrede-veiligheid, iedereen is van harte well i Henny Huisman - FOTO Van onze rtv-redactie HILVERSUM - De KR( Gevonden voorwerpen-t viert zijn 60-jarige bestaai politie kan men inlichti net een jubileumtoerne joor Nederland en doet O] vrijdag 11 oktober Etten aan ketting, radiognl x'ur aan. De Nobelaer ii vliegtuigje, huisdeursk deze plaats wordt omge krijgen over de volgend vonden voorwerpen: stam athol die om half acht begint, lichting en informatie. a tïiee omstreeks 12.00 uur de mobilist J.H. te Zelzate gië) met zijn personer; door onbekende oorzaak grote snelheid tegen vrachtauto bestuurd door te Hontenisse. Hierbij ZAAMSLAG - In de nach zondag op maandag is zuidzijde van het Plet Zaamslag een personer; van A.M. gestolen. Het bt een beige Mercedes typeï kenteken H.H. 80 TB. bouwd tot een soort opei huis van de KRO. Publiel welkom tussen half tiei en half zes. Er kan gespro ten worden met 'KRO autosleutel, zwart mapje cheques, en foto's. Alle radio-uitzendingei van de KRO komen op 1 oktober tussen 10 en 14 uu lit De Nobelaer in Etten ur, met uitzonderini van de actualiteitenrubrie Concordia komt donderde oktober een bedrijf uit Sas Gent een avond vera over 'gezond slapten'. De eenkomst kwam tot sf initiatief van de Kathi Vrouwenorganisatie Westdorpe. Tijdens dea#en „Het gaat onder mee: nm 'In ontmnnrH nn 11X1 om 'In antwoord op uv gen de bezoekers gratisschrijven', het verzoekpla tenprogramma van Ed vard Niessing en 'Vai twaalf tot twee' met Ted d Braak, programma's di< r op Hilversum 1. Henny Huisman presen WESTDORPE - Op de ,e.en pia1yback1"a1?b,t*] ï^ingra"S® doen^nwed^rijd in he 5 - j naken van radioprogram ma's onder leiding va: Vincent van Engelen ei Sander Simons. Verde zullen in Etten-Leur Tï oeke de Groot, Ad Lange bent, Mia Smelt en Jacque zijn voertuig geheel vef™"^enbure van d en een mede-inzittende» lier ambulance worden gebracht naar het Eliss ziekenhuis te Sluiskil. AMSTERDAM - 7 Oktober appeltermijnmarkt: In Bint 50mm werden 22 contracten handeld voor levering april ƒ12,80 per 100 kg. De stemmiH kalm. In Bintje 50 mm we» contracten verhandeld voor' ring november bij een prijs ƒ14,80 per 100 kg, voor W april 1699 contracten tegen tot 18,30 alsmede 174 cont' voor levering mei tegen ƒ20,00. De stemming was kal» november en goed prijshouo voor april en mei. KAPELLE - 7 Oktober. Apt Ccix's Orange: 180/90169-191 206-216, 165/70 141-167, I60/t 119,1180/90 125-131,1170/80» 1165/70 88-136,1160/65 56-83, D 32-36. Elstar: 180/90 196-206,'; 227-240,160/70 105-121,1180 1170/80 164-168,1160/70 100-* 32. Jonagold: 1100 136, 190/* 212, 180/90 203-274, 170/80 1' 1190 141-146,1180/90 157-221,1" 149-151,165 143. Rode Goudre» 1195 78-87, 1185/95 114-118.'; 110-135, 1170/75 88-130, H65 185 144, 175/85 173. Goudre» 1195 74, 1185/95 100, IT®» 1170/75 81, 1165/70 55. Golden cious: 1180 37-59, 1170/80 1160/70 36. Karmijn: 1190 49,9 75, 1170/80 88, 1160/70 42. d'Orange: 170 165,160/70141, 57. Sweet Caroline: 1190 66," 86, 1170/80 105, 1160/70 49. 170/80 136, 160/70 79, 1180'* 1170/80 73-103,1160/70 56-® Doyennê du Cornice: 180/901 170/80 135, 165/70 116, 119» 1180/90 89-106, 1170/80 1165/70 81-109, 1160/65 56. Louise: 1160/70 42, 1155/60 gipnt: 1170/80 43, 1160/70 35." Wildeman: 160/70 180-185. 137,150/55 88-90,1155/60 134,"' 41. Beurré Alexander Luoh 45, 1170/80 72, 1165/70 62,116",! Bramen: I 340, IB 224, B» frambozen 240. Groente: Pj bonen 210-230, snijbonen spinazie 90, andijvie 59, vro 240, knolselderij 37, prei 53,1 kropsla 16, bloemkool 40-12-; kool 49, rode kool 18, aardat*] 11-18, kriel 36, komkommei BART PEETERS, be van de BRT-popprogi ma's Villa Tempo en Elektron en van de in dels talloze popfestival* hij presenteerde, is dor dagavond JL7 oktober popmuzikant te zien in 't Klapcot in Breda. Hij is daar een van ga die samen met de Belg LSP-band zal spelen. LSP-band is een groep fessionele musici, die in gië naam verwierf als f band op de daar nog in Populaire bals. Naast tors zai Kreuners-zs Waiter Grootaers ook te zijn in het Klapcot. Het concert van hand met gasten begin 21.30 uur. Voorverkoop toegangsbewijzen is e Bullit en 't Klapcot in B] Tears for Fears, 14 oktober i Jard (Sporthal), 15 oktober ir steram (Edenhal). pandora's Music Box, 11 en jjper in Rotterdam (Doelen) "*ana Ross, 12,13, 14 en 15 ol [n Rotterdam (Ahoy) en 27, JjJber in Brussel (Vorst) WardUon, 15 en 16 oktobl Hjrecht (Vredenburg) r® Straits, 24 en 25 novem jolden (Groenoordhal) i0® Waits, 4 november in verdam (Concertgebouw), ember in Nijmegen (Vereni «november in Rotterdam (D n 10 november in Utrecht denburg) ^enunodores, 14 oktober i |el (Vorst) axon/Pretty Maids, 12 okto Brussel (Vorst) Pa T°uth, Green on Red parade, Tri,fids, Chris Isaal r»!n i JeffreY Lee Pierce e» rS °ktober op Futurarm tali^ebij Gent(Brielpoort) DeVille, 19 oktober ir grdam (Doelen) Paraph olctober in Amst< Masakela, 25 oktob ^ndhoven (Effenaar) en 26 r in Rotterdam (Arena)

de Stem | 1985 | | pagina 12