Snelle remise in Moskou V olleybalheren kloppen Spanje Gouden kansen voor vier T rophy-rij ders DAMES GEVEN VOORSPRONG UIT HANDEN TEGEN SOVJETS Dopingcontrole bij alle sporten in Groot-Brittannië CLINGE Basketbal- verlies Den Bosch Hongarije in plaats van Italië kleintje intie WERELDKAMPIOEN KARPOV MAAKT APATHISCHE INDRUK ARNHEM (ANP) - Twee sets duurde de beto vering. Twee sets had het Nederlands dames volleybalteam donderdag in Arnhem tegen de Sovjet-Unie in de eerste wedstrijd van de fi nale-poule op de Europese titelstrijd maling aan de internationale verhoudingen. CRITERIUM DER AZEN Zoetemelk en Kuiper aan de start Kwalificatie EK volleybal '87 verzwaard HENRI BROUWHUIS BLINKT UIT MOTORZESDAAGSE IN ALP Holland-toernooi Geminiani Steekwond Beroepspikeurs Schorsingen UEFA-beker Levenslang Zege Kiwi's VRIJDAG 4 OKTOE I"AéSi 076-2368S2 MOSKOU (AFP) - Na een maand is de tweekamp om de wereldtitel schaken in Moskou precies op de helft. Door de snelle remise van donderdag in de twaalfde partij is de stand volkomen in evenwicht: 6-6. De kenners in de hoofdstad van de Sovjet-Unie menen echter, dat uitdager Gari Kas parov momenteel psycholo gisch in het voordeel is. In de twaalfde partij bleek duide lijk, dat wereldkampioen Anatoli Karpov de door een enorme blunder veroorzaakte nederlaag van dinsdag als een loden last met zich meevoert. Hij kwam met wit geen mo- ment in het voordeel. Integen deel. Kasparov hanteerde de Taimanov-variant van het Si- ciliaans (net als in de derde partij van de eerste, afgebro ken tweekamp), vlocht daar brutaalweg een pion-offer in (met 8.... d5) en kreeg volko men gelijk spel. Grootmeester Alexej Soetin bestempelde de ze manoeuvre als briljant. Karpov ging even later niet in op de voor de hand liggende dame-ruil. Het veranderde aan de verhoudingen op het bord hoegenaamd niets. In een stand, waarin geen enkele eer meer voor Karpov te behalen was, berustte de 34-jarige Moskoviet na achttien zetten al in deling van het punt. De algemene verwachting was, dat Karpov uitstel zou vragen van de twaalfde partij om bij te komen van de af schuwelijke misser van dins dag. De wereldkampioen deed dat echter niet en verscheen toch in de Tsjaikovski-zaal. Hij maakte echter een apati- sche indruk en dacht onge woon lang na over voor de hand liggende zetten. De toe schouwers bleken intussen nog lang niet uitgepraat over de laatste blunder van Kar pov. Sommigen vergeleken de kortsluiting bij de wereld kampioen met de blunder, die hij beging in de 21e partij van de tweekamp met Viktor Kortsjnoi in 1974. Toen won de uitdager al na achttien zetten. Volgens waarnemers is Karpov hard aan rust toe. Zij verwachten nu dat hij om uit stel van de dertiende partij zal verzoeken, waardoor hij tot volgende week dinsdag de tijd heeft zijn zelfvertrouwen weer enigszins te hervinden. Het zettenverloop (wit Kar pov): 1. e2-e4 c7-c5, 2. Pgl-f3 e7-e6, 3. d2-d4 c5Xd4,4. Pf3xd4 Pb8-c6, 5. Pd4-b5 d7-d6, 6. c2- c4 Pg8-f6, 7. Pbl-c3 a7-a6, 8. Pb5-a3 d6-d5, 9. e4xd5 e6xd5, 10. c4xd5 Pc6-b4, 11. Lfl-c4 Lc8-g4, 12. Lc4-e2 Lg4xe2, 13. Ddlxe2 schaak Dd8-e7, 14. Lcl-e3 Pb4xd5, 15. Pa3-c2 Pd5xe3, 16. Pc2xe3 De7-e6, 17. 0-0 Lf8-c5,18. Tfl-el 0-0 remi- Betovering van korte duur Dat gebrek aan respect resulteerde in een wervelen de show. Met 15-13 en 15-9 leek het damesteam regel recht de stunt van Hengelo, waar vorige week woens dag voor de eerste keer in de historie van de Kremlin- torens (zoals de Russinnen door de Nederlandse da mes zijn herdoopt) werd gewonnen, te herhalen. In de derde set keerde het granaten insloegen. Coach ontzag voor de gevestigde ver houdingen terug. Prompt werd de magie verbroken. De roes verdween als een te vroeg losgelaten opblaasballon. Tienvoudig Europees titeldra- ger, viervoudig wereldkam pioen en drievoudig Olym pisch triomfator de Sovjet- Unie, dat in de eerste twee sets volledig van de kook raakte door de oranje gekleurde wer velwind, hervond het even wicht en ging alsnog tot te leurstelling van de 2500 en thousiast meelevende suppor ters met de overwinning aan de haal: 6-15 9-15 6-15 (2-3). Nederland startte don- derdgavond in de Rijnhal overrompelend. Met Carolien Keulen aan de opslag liep de ploeg direct uit naar 6-0. Het publiek speelde er vlot op in en scandeerde binnen luttele mi nuten na het begin al 'tien, tien'. Voordat de Russinnen eigenlijk beseften, dat de wed strijd begonnen was, bouwde Nederland zijn voorsprong tot 9-2 uit. De tweede time-out van coach Patkin schudde de boomlange Russinnen pas wakker. Punt voor punt kro pen zij terug en op 13-13 was Nederland eindelijk achter haald. Maar Carolien Keulen besliste die eerste set in Ne derlands voordeel met twee machtige klappen: 15-13. De tweede set speelde Ne derland weergaloos. Volleybal van de aller bovenste plank. Foutloos met een excellerende Agnes Brunninkhuis, onder steund door een zeer alerte grondverdediging en een hecht blok. De Sovjet-Unie deinsde verschrikt terug en stapelde in zijn nervositeit de ene fout op de ander. Via 9-1 en 12-4 haalde Oranje de tweede in 20 minuten met 15-9 binnen. Het wonder leek er aan te komen. Maar in de derde reeks onderging de damesploeg een complete gedaantewisseling. De terriërs, die weigerden hun prooi los te laten, uit de eerste twee sets veranderenden in bibberende jufferhondjes, die hard wegliepen voor de Russi sche 'boomstammen', voor de Russische smashes, die als Murphy zag de angst zijn ploeg binnensluipen en nam op 4-8 een drastisch besluit. Hij wisselde zijn compete ba sis voor de tweede keus en gaf daarmee de set uit handen: 6- 15. De prikkel had niet de ge wenste uitwerking. De Sovjet- Unie had het zelfvertrouwen hervonden en vooral de 1,90 meter lange Jelena Volkova ramde alle strak aangespeelde set-ups dwars door het Neder landse blok. Murphy probeer de met wissels en verandering van spelsysteem de gelijkma ker te voorkomen, maar het verlies van de vierde set was onafwendbaar. Na honderd minuten ging het publiek er nog een keer goed voor zitten. Zou Neder land alsnog in de vijfde en be slissende set kunnen toeslaan? Nee, de in het blauw en wit ge stoken Sovjets waren onver murwbaar (6-15). UITSLAGEN Dames: A-finales: Italië - DDR 0-3 (14-16 11-15 3-15), West-Duitsland - Tsjechoslowakije 2-3 (15-11 14-16 10-15 15-2 10-15), Nederland - Sov jet-Unie 2-3 (15-13 15-9 6-15 9-15 6- 15); B-finales: Griekenland - Polen 0-3 (5-15 7-15 7-15), Bulgarije - Hongarije 2-3 (11-15 15-12 10-15 15- 10 13-15). Heren: A-finales: Sovjet-Unie - Tsjechoslowakije 3-0 (15-8 15-10 16-14), Frankrijk - Polen 3-1 (15-10 16-14 7-15 15-6); B-finales: Grie kenland - Roemenië 3-1 (15-7 10-15 16-14 19-17), Nederland - Spanje 3- 2 (5-15 15-9 15-9 9-15 15-4), Joego slavië - Zweden 0-3 (8-15 7-15 7-15). Petra van de Linde kijkt gespannen toe hoe Helena van Eijkeren de bal langs het Russische blok Volkova/Ogijenko pro beert te slaan. - fotoanp MONTREUIL (ANP) - We reldkampioen Joop Zoetemelk en Milaan - San Remo-win- naar Hennie Kuiper starten zondag 13 oktober in Mon- treuil bij Parijs in het Crite rium der Azen. Het betreft een wegwedstrijd achter dernies over 110 kilometer. Zoetemelk is twee-voudig winnaar van dit klassieke cri terium. Voor de« wereldkam pioen worden dezer dagen gel den ingezameld voor een standbeeld in het Rotterdamse sportpaleis Ahoy'. Dit wordt onthuld in januari tijdens de eerste avond van de Rotter damse zesdaagse. ARNHEM (ANP) - De kwalifi catie voor de volgende Euro pese kampioenschappen vol leybal, in 1987 in België, is ver zwaard. Peter Murphy, coach van de dames, dacht na de overwin ning op Hongarije, dat zijn team aan een vijfde plaats op deze titelstrijd voldoende zou hebben voor rechtstreeks deelneming aan de volgende kampioenschappen. Murphy zag daarbij de beslissing van het volleybalcongres in 1983 in de DDR over het hoofd. Dat congres bepaalde, dat voor de titelstrijd in 1987 slechts de nummers één tot en met drie van de Europse titelstrijd in Nederland, plus het organise rende land, automatisch ver zekerd zijn van deelneming. Dat houdt in, dat de dames- ploeg minimaal een bronzen medaille moet veroveren om daarvoor in aanmerking te komen. Anders gaat de ploeg naar één van de vier (was twee) kwalificatie-toernooien, die in mei 1987 worden gehouden. Van elk toernooi plaatsen zich de eerste twee voor de eind ronde, zodat het aantal EK- deelnemers weer twaalf zal bedragen. De indeling van de kwalificatie-groepen gaat naar sterkte en is voorts af hankelijk van het aantal in schrijvingen. GRONINGEN (ANP) - De meest verguisde speler werd donder dag de meest bejubelde. Voor Henri Brouwhuis was de overwin ning in het merkwaardige duel op Spanje (3-2), een revanche. Op de critici, die hem dinsdag na de wedstrijd tegen Bulgarije keihard neer sabelden. Op de volleybal-deskundigen, die hem, naar eigen zeggen, „al enige tijd zochten". Hij alleen werd er eigenlijk door de kenners verantwoor delijk voor gesteld, dat de Ne derlandse heren hun toevlucht moesten zoeken in de B-finale. De speler van Voorburg zou nauwelijks een bal goed heb ben gestopt in het achterveld. Zijn aanvallende successen zouden daarbij in het niet zijn gevallen. Brouwhuis was don derdag nog aangeslagen door de in zijn ogen belachelijke kritiek, die hij te verduren had gekregen. „Ik daag iedereen uit met mij naar de video band van die wedstrijd te kij ken. Dan mag er geturfd wor den hoeveel fouten ik gemaakt zou hebben. Ik heb namelijk zelf de band al teruggekeken. Het is volkomen belachelijk dat ik dinsdag zo hard ben aangevallen". Brouwhuis oogde na het ge wonnen duel tegen de Span jaarden tevreden, maar nog meer opgelucht. Hij had daar ook alle aanleiding toe. Ook in de fasen dat de rest van het team het liet afweten, stond hij op zijn plaats. De bewoners van het Iberische schiereiland hadden blijkbaar informaties ingewonnen en video-banden bekeken. De hoofdaanvaller werd constant gezocht bij de opslag. De Spanjaarden kwa men van een koude kermis thuis. Brouwhuis maakte in het achterveld nauwelijks een onnodige fout. Niet in de mo menten dat de ploeg draaide, maar ook niet in de fases, dat er nauwelijks een team in het veld stond. Coach Geert Trom petter had bewondering voor zijn aanvaller. „Ik heb grote bewondering voor de presta ties van Henri. Hoewel hij, in jullie woorden, 'door de man gel is gehaald' staat hij er toch maar". In het duel tegen de Span jaarden leek een aantal spe lers niet bij machte de klap van de uitschakeling te ver werken. Buiten Brouwhuis en in de eerste set nog enigzins Buys en Van der Velden, faal den allen. Trompetter had daarbij de pech dat hij niet kon beschikken over Jan Clar- deij. Hij heeft al enkele dagen last van een slijmbeursontste king in de rechterknie. Een in jectie stelde hem in staat tegen Bulgarije te spelen. De team arts achtte het echter niet ver standig dezelfde ingreep te verrichten voor de wedstrijd tegen de Spanjaarden. Trom petter startte met Selinger en Boudrie. Na het verlies van de eerste (5-15), speelde de ploeg in de tweede en derde set rede lijk. De verdediging sloot meestal goed en aanvallend werden veel punten gemaakt door- Brouwhuis en Buys. Via twee maal 15-9 leek Oranje op weg naar een simpele zege van 3-1. De ploeg stortte echter in de vierde reeks plotseling he lemaal in. Door setwinst van 15-9 kwamen de Spanjaarden onverwacht op gelijke hoogte. De rust tussen de twee sets leek het team van Trompetter goed te hebben gedaan. De Spanjaarden kregen geen mo ment het initiatief en regel matig werd de zege binnenge haald. ALP (ANP) - Nog vier Nederlandse coureurs maken na de vier de dag van de internationale motorzesdaagse in de Spaanse plaats Alp een kans op een gouden medaille. Het zijn allen leden van het Trophy-team: Dinand Zijlstra, Henk Seppenwoolde, Henk Poorte en Simon Schram. Het team, vorig jaar nog eerste in Assen, komt echter door het uitvallen van Henk van Mierh (woensdag) niet voor bij de eerste tien in het klassement. Drie Nederlanders zijn bij uitblijven van pech zeker van zilver en mogen ook nog hopen op goud: Martin Schalkwijk van het Trophy-team en de KTM-rijders Wim Palthe en Gerard Rond. In totaal zijn nog twaalf Nederlanders in de strijd. Het Junior World Trop hy-team, dat dit jaar in de plaats is gekomen voor het Vaas-team, is gehalveerd. Al leen Gerard Jimmink en John Bekker behoren nog tot het deelnemersveld, de broers Bert en Jan de Vos zijn uitge vallen. Dit betekent dat de ploeg niet meer van de elfde en laatste plaats af zal komen. Over het algemeen zijn de bergachtige parkoersen, die wegens de voortdurende droogte veel stof op doen waaien, voor de coureurs met een beetje klasse goed te berij den. Donderdag moesten de 306 gestarte coureurs een bij zonder stoffig traject van 262 kilometer afleggen met als geografisch hoogtepunt de 2000 meter hoge Oriola-top, waar het zesdaagse-stadje Alp is gelegen. Door het hanteren van het snelle tijdschema (het A-schema) kan één lekke band echter al een berg strafpunten ten gevolge hebben. Henk van Mierlo had woensdag alle pech van de wereld: drie lekke ban den en een defecte ketting brachten hem buiten de tijds limiet van een uur achter stand en dat hield automatisch diskwalificatie in. De Italiaanse ploeg is op de vierde dag van de zestigste editie van dit evenement een stuk dichter bij de zege voor de Trophy-teams gekomen. Twee coureurs van concurrent DDR liepen namelijk straf punten op wegens tijdverlies. Het gevaar .voor Italië komt nu nog alleen van de kant van Zweden. In het individuele klasse ment leidt de Zweed Peter- STOCKHOLM (ANP) - Het basketbalteam van Den Bosch heeft de eerste wedstrijd voor de eerste ronde van het toer nooi om de Europese beker voor landskampioenen verlo ren van Solna, de Zweedse ti telhouder uit Stockholm. De eindstand was 95-93. Bij rust had de Bossche ploeg nog een voorsprong van vijf punten (50-45). Doordat enkele spelers niet geconcen treerd genoeg aan het werk waren, gingen de voordelige marges, soms zelfs tien pun- ten, telkens verloren. Dankzij enkele drie-punters van Kees Akerboom bleef Den Bosch in de race. De vaderlandse top- speler had aangekondigd, dat het optreden in de Zweedse hoofdstad zijn laatste zou zijn. De clubleiding hoopt evenwel dat de basketbalmoe gewor den Akerboom ook in de thuis- wedstrijd tegen Solna van de partij zal zijn. Akerboom maakte 21 punten, evenveel als Johnson en de met enige heimwee kampende Knight. Pieterse en Johnson haalden het einde van de wedstrijd niet wegens vijf persoonlijke fou ten. De topscorers: Solna: Kaza- nowski 23, Mellström 19, Yt- tergren 16; Den Bosch: Aker boom, Knight en Johnson al len 21 Pieterse 12. LONDEN (DPA) - Als eerste land ter wereld heeft Groot- Brittannië radicale maatrege len aangekondigd in de be strijding van doping in de sport. Alle Britse wedstrijd sportlieden moeten het ko mend jaar op dopingcontroles rekenen, die bij steekproef worden gehouden. Als sport bonden of -lieden htm mede werking weigeren, dan stopt de regering de subsidies aan de betrokken bond. De waarschuwing voor de verscherping van de controles is donderdag door de Britse sportraad uitgevaardigd aan alle zestig bonden. De .raad geeft jaarlijks 20 miljoen gul den uit aan steun voor de top sport. Iedere bond krijgt in 1986 de verplichting zijn top sporters regelmatig op het ge bruik van stimulerende mid delen te testen. Als de atleet niet meewerkt, dan wordt de geldkraan dichtgedraaid voor het bondsapparaat en de atle ten zelf. Tevens wordt hen de toegang ontzegd tot de natio-, nale sportcentra. De regeling geldt profs en amateurs. De sportraad draait voor de kosten van de contro les op. Dit jaar kostte de be strijding van doping al 800.000 gulden. De dubbeltoto (nr. 39a) heeft geen winnaar van de eerste prijs opgeleverd. Eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 11 winnaars ont vangen elk f. 1.081,40; derde prijs: 197 deelnemers ontvan gen elk f. 120,70. CIJFERSPEL 6 cijfers goed: geen winnaar; 5 cijfers goed: 1 winnaar; 4 cij fers goed: 19 winnaars; 3 cij fers goed: 191 winnaars; 2 cij fers goed: 2007 winnaars. HOCKEY - Het Australische herenhockeyteam voor het ze vende toernooi om de Cham pions Trophy, dat van 16 tot en met 24 november in Perth wordt gehouden, telt een aan tal routiniers. Charlesworth, Davies, Bell, Haselhurst, Batch en Walsh zijn de groot ste steunpilaren. Z ALTBOMMEL (ANP) - De damesploeg van Hongarije zal deelnemen aan het Holland- toernooi, dat volgende week wordt gehouden. De Hongaarse handbalsters vervangen Italië, dat op het laatste moment moest afzeg gen. Acht speelsters van de Italiaanse selectie waren tij dens de trainingsstage betrok ken bij een ernstig auto-onge luk. De handbalsters moesten met zware verwondingen in het ziekenhuis worden opge nomen. Hongarije is sterk favoriet voor de zege van de zevende editie van het handbaltoer- nooi. Drie jaar geleden eindig de de ploeg van bondscoach Csik tijdens de A-wereldtitel strijd als tweede. Omdat over twee maanden in West-Duits land het B-wereldkampioen schap (met Oosteuropese top- landen) op het spel staat, ant woordde Hongarije onmiddel lijk positief op het NHV-ver zoek om in te vallen. Erik Jönsson met slechts 0,28 strafpunten voor de Italiaan Guglielmo Andreini. SPORT INT KORT DE Franse ploegleider Ra- phaël Geminiani heeft zich voor twee jaar gebonden aan de Colombiaanse profwieler ploeg Varta. Geminiani krijgt de zeggenschap over twintig professionals en twintig ama teurs. De klimmers Herrera en Parra zijn de belangrijkste coureurs van de zijn ploeg. De Ronde van Frankrijk vormt het hoofdpunt van het pro gramma van 1986 voor de Co lombiaanse ploeg. EEN 39-jarige hoofdagent van de bereden brigade van de Rotterdamse politie is woens dagavond tijdens een rel na de wedstrijd Feyenoord - Spor ting Lissabon voor het stadion in zijn rechterheup gestoken De politieman liep een vijl centimeter diepe wond op. Hij werd voor behandeling naar het ziekenhuis gebracht. De dader is onbekend; er werd niemand aangehouden. DE Nederlandse beroepspi keur Tsjitse Smeding is in Nieuw-Zeeland ook in de tweede serie van drie koersen uit de wereldtitelstrijd zonder succes gebleven. De Fries had in Christchurch, evenals in de eerste serie, slecht geloot en kwam in het elf dravers tel lende veld niet verder dan twee achtste plaatsen en een zevende positie. Door dat re sultaat bezet Smeding met 21 punten onveranderd de elfde en laatste plaats. DE tuchtcommissie van de KNVB heeft vijf voetballers uit de betaalde sector een schorsing opgelegd. Doesburg (Vitesse), Van der Hengst (PEC Zwolle) en Driebergen (Emmen) kregen één wedstrijd schorsing voor hun derde gele kaart. Stout van DS'79 kreeg één wedstrijd schorsing en honderd gulden boete voor een gele en rode kaart. Maessen van MW werd geschorst voor twee wedstrijden en beboet met honderd gulden wegens handtastelijkheden tegenover de scheidsrechter. ATHLETIC de Bilbao en Xa- max hebben zich donderdag geplaatst voor de tweede ron de van het toernooi om de UEFA-beker. De Spanjaarden wonnen in Istanboel de tweede wedstrijd voor de eerste ronde tegen Besiktas met 1-0. Athle tic had vijftien dagen geleden de eerste ontmoeting met 4-1 op zijn naam gebracht. De Zwitserse voetbalclub uit Neuchatel speelde, na winst thuis met 3-0, de tweede ont moeting met Sportul Boeka rest gelijk (4-4). DE Europese Golf Federatie heeft de Schotse professional David Robertson levenslang geschorst. Robertson had aan vankelijk voor het verleggen van een bal tijdens het toer nooi om het open Britse kam pioenschap in juli een schor sing van twintig jaar en rond 18.000 gulden boete opgelegd gekregen. De Federatie heeft daar nu levenslang van ge maakt. NA twee nederlagen heeft het Nieuwzeelandse heren-hoc keyteam donderdagavond de eerste overwinning geboekt op Nederlandse bodem. Tegen hoofdklasser Hattem werd het 2-1 voor de Kiwi's na een rust stand van 1-1. Het Maleisische hockey-elftal (heren) heeft zijn eerste oefenwedstrijd in Nederland, tegen Amsterdam, met 5-2 verloren. Bij de rust was het al 2-1 voor de Amster dammers. Van onze sportmedevxrk \XEL - Op Hoek na was afgelopen zaterdag voor de' eionale KNVB-teams een g de dag- Met de duels Ho Heukelum, Altena-AZ Zaamslag-Nieuwdorp en eelvangers-Terneuzense I voor de boeg, kan het a staande weekeinde weer s ces vol zijn voor de Zeeu Vlaamse clubs. Hoek heeft dit opstekel na de terechte nederlaag Arnemuiden hard nodig, betere kans dan op eigen rein uit te moeten komen I „en de hekkesluier, kan zich hiervoor eigenljjk i wensen. „Het is onze pij twee punten te pakken. kelum is tenslotte geen derploeg. Hoek is dat ovl gens ook niet, maar ik berf van overtuigd dat we op L bepaald moment de dr| Slui Patrick Wauters, de keept Amateurs: 1. T. van der Ste Bruinisse 755 punten; 2. W. v Loenhout, Nieuw-Vossem 722; 3. M. de Baat, De Heen 493 T. Akkermans, Nieuw-Vos meer 489; 5. N. van der Klundc Hoogerheide 465; 6. KL van G< them, Kloosterzande 423; 7. van Vlimmeren, St.-Willebrc 395; 8. A. van Loon, St.-Wil brord 362; 9. W. Wieme, IJzend ke 358; 10. F. Laurijssen, Zunde 355; 11. T. Fase, Nieuw-Vos: meer 328; 12. L. van Mook, 0< terhout 328; 13. P. Bol, Hoev 327; 14. ex aequo K. de Nooy Aagtekerke en P. Hoflai Roosendaal 296 punten. Junioren: 1. P. Barten, Zeve bergen 685 punten; 2. J. van Gi neken, Etten-Leur 549; 3. A. Tc Oud-Gastel 487; 4. A. Goen Ovezande 420; 5. R. Tak, Oude bosch 391; 6. P. Haast, Rijsberg 384 7. J. Melsen, Roosendaal 3 8. H. Bogers, Fijnaart 323;'9. Vermunt, Etten-Leur 320; 10. Smits, Zundert 279, 11. J. B Hoeven 274; 12. J. van der Luj gaarden, St.-Willebrord 258; J Oerlemans, Dongen 233; 14. Verschuren, Raamsdonksvt 224; 15. J. Mobach, Sluiskil punten. Nieuwelingen: 1. J. Valenti St.-Willebrord 687 punten; 2. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeli Zeeland, eerste klas: Walchen Robur, Oostburg-Zeeland Spc Jong Ambon-Patrijzen, Cc Boys-Kwadendamme, Aarde burg-Domburg, Zeelandia-H\ sterloo. KORFBAL District: Oranje Wit-Xjoba (e ste. klas B). Afdeling: Lucto Swift 2 (eerste klas), aanva 15.30 uur. TOGO-Animo 3 (ee ste klas), aanvang 15.30 ui BKC-Tjoba 4 (tweede klas), aa vang 15.00 uur. Stormvogels Zaamslag (tweede klas), aai vang 13.30 uur. TENNIS Districtswintercompetitie, zo dag 6 oktober: De Schelde 3-T 8 en DOS-De Schelde (here Racketscentrum Vlissinge aanvang 13.30 uur. MLTC 1-So burg l en De Bongerd 1-Hulst Ambacht 1, aanvang 15.00 uur1 Ovezande 1-TSI 1, Eegedima De Schelde 2, aanvang 12.00 ui Racketscentrum, Kapelle. TS SJEF, Kapelle-MLTC, Jacol van Beieren-Souburg (herei Hal Schelde International Go* aanvang 15.00 uur. Animo DOS 2 en Anmimo-Hulster Ar bacht (heren), aanvang 14.30 ui Adorhal De Braakman.

de Stem | 1985 | | pagina 6