RAAD VAN STATE VEROORDEELT SAS VAN GENT: RT ZEEUWS 4Onderwijs nu in boeiende periode 'Fietsen graveren weer in het slop' tenshow Profiteer van itirekte fabrieksverkoop 'MEESTER WIJNE' NEEMT AFSCHEID Bromfietser gewond bij aanrijding met voetganger Schietingen AGINA ZEELAND 2 Plaatselijk nieuws leikant Opbrengst krekel- n garnalenvangst oor gehandicapten OlNSPAG 24 SEPTEMBER 1985 VAN ZEELAND geestelijk ;ehandicapten genieten an cabaret Terneuzense toont droogboeketten in Ter Schorre Bestekartikelen geschenkartikelen Kookpannen Nu extra laag geprijsd Keukengerei tot 70% korting Servieswerk POLITIE TERNEUZENZIT\ MET VOORRAAD Plaatselijk nieuws Aardenburg Terneuzen Westdorpe markten rgt, Adegem 456 punten; ste vogel van de show; c! rborgt, Adegem; bonds- "dailies: G. Eijsackers, ngstdijk; I. de Reu, Sas n Gent; W. Smet, Koe- icht; F. Schaddelee, Zelza- J. Dankaart, Hulst; L. de s, Hulst; H. de Poorter, gelwaarde en H. Roelsj oosterzande. [engelen - De zeehengelclub e Knorhanen hield in De Vesterschelde tussen het oude i nieuwe gemaal te Ossenisse e negende clubwedstrijd. in e drie uur durende wedstrijt 'erd veel vis gevangen. Ei [/aren 18 deelnemers. Uitslag E. Morcus, Kloosterzandi >0 punten; 2. F. de Neve, Ste- ene 415; 3. A. Braem, Heikant 15; 4. J. van de Velde, Terneu- ?n 374; 5. Th. van de Broeck linge 360 punten. De laatste ubwedstrijd wordt zondag i; ctober gehouden van 12.00 tol i.00 uur aan het oude gemaal Ossenisse. De aangekondig- e wedstrijd van zondag 27 ctober komt te vervallen. Van onze correspondent IEUW-NAMEN - Jaarlijks ordt omstreeks de kermis in ieldrecht door een groep rijwilligers uit Nieuw-Na- len en Kieldrecht een krekel- garnalenvistocht op de ehelde gehouden. Ook nu okken 15 vrijwilligers weer Schelde op om met een gro- garnalenvangst terug te ko- len. terwijl daarvoor krekels erden geraapt. De vissers werden me hun angst in de kerk te Kiel- recht toegesproken door pas- >or Van Spaendonck, die bij a zegening de wonderbaarlij- e visvangst herdacht. Deop- rengst van de vangst was i.000 Belgische francs. Dit be- rag komt ten goede aan de ehandicapten in Nieuw-Na- ten en Kieldrecht. T16 PAGINA ZEELAND 3 Breuk met Boon onterecht Van onze Haagse redactie pEN HAAG - De gemeente Sas van Gent heeft in 1983 in strijd met het beginsel van behoor lijk bestuur gehandeld. Dat was het geval toen zij de vergunning introk van et reinigingsbedrijf Boon b.v. uit Middelburg voor liet ophalen van bedrijfsafval. Dat oordeelt de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State. De gemeente zal er nu onderuit kunnen Boon alsnog een vergunning te ge ven Daarmee zou overigens alleen de feitelijke toestand van dit moment formeel wor- den gedekt. In afwachting van een uitspraak in de beroeps aak haalde het Walcherse be drijf nog altijd containers met ledrjfsafval op in Sas van ient' Daarnaast verzorgt de gemeente sinds enkele jaren zelf het ophalen van het huis vuil. Tegen die verandering heeft Boon zich destijds ver- verzet. Klachten Per 1983 zegde de gemeente is van Gent het contract met Boon op, dat het Middelburgse jedrijf tot dan toe als enige toeliet om het Sasse vuil op te lalen. Het Middelburgse be drijf kreeg ondanks beroep geen nieuwe vergunning meer, lok niet om bedrij fsafval op te lalen. Als reden hiervoor werd opgegeven dat er getwij feld mocht worden aan een doelmatige verwijdering' van het afval. Boon zou daartoe liet langer in staat zij n, omdat tr klachten waren gekomen over de wijze van werken. Bo vendien wilde de gemeente het ophalen van het afval in eigen hand houden. Omdat de afdeling Gemeen tewerken het werk zelf aan kon, zou het overdreven zijn, nu twee bedrijven het afval te laten ophalen. Dat zou tot te veel verkeer leiden en boven dien was het toezicht moeilij ker, zo liet de gemeente weten. Boon liet het er niet bij zitten en stapte naar de Raad van State. Vernietigend De Afdeling Rechtspraak oordeelt nu vernietigend over het Sasse besluit. Kennelijk is het motief geweest dat de ge meente kosten heeft gemaakt, zo overweegt de raad. Boven dien is het argument dat er te veel verkeersbewegingen ge maakt worden als Boon en de gemeente afval ophalen niet steekhoudend. Het wordt al thans nergens aangetoond, schrijft de afdeling. En ook het verhaal over de controle wordt door de raad onvoldoende geacht. Tot slot, zegt de afdeling, heeft de gemeente niet het be lang van Boon in het oog ge houden toen besloten werd de eigen dienst Gemeentewerken in het vervolg de vuilnisop haaldienst te laten verrichten. De Raad noemt dit alles bijeen een daad van onbehoorlijk be stuur. Van onze correspondente ULST - Ruim 200 aanwezi- en genoten zaterdag van de omische sketches en vrolijke edjes die de leden van de ca- aretgroep 'Neutje' uit Til- urg brachten. In Den Dullaert te Hulst ierden de geestelijk gehand! ipten deze middag het 20-ja g jubileum van hun maande jkse instuif middagen. Met rie bussen waren ze vanuit ost-Zeeuwsch-Vlaanderen de Kanaalzone naar de Rei- artstad gekomen om dit «stelijk gebeuren te vieren, a een welkomstwoord van heo Seghers en een toespraak an de voorzitter van de Ver- liging van Ouders voor ïeestelijk Gehandicapten fOGG) Ton Lansheer, volgde len de capriolen van de leinkunst. In de pauze werd de heer Jo ijskens uit Terhole in de loemetjes gezet. Twintig jaat kng had hij zich als vertegen* 'oordiger van de VOGG angeloos voor de geestelijk ehandicapten ingezet. Zater* ag nam hij als bestuurslid at' :heid. Namens de vrijwil!' ers overhandigde Lisette va» remberghen hem een aan- enken. Na 2,5 uur ontspanning krc' en alle deelnemers een bekc iet het embleem van de dj" tuif als herinnering mee na uis. O GOES - Bouwbond FNV - De Zeeuwse afdeling van de Bouw- ffl Houtbond FNV begint het nieuwe seizoen met een startbij- snkomst in de Prins van Oranje te Goes. Men komt daat zater- 28 september om 9.30 uur bijeen, onder meer ter vaststelling van het werkplan 1985-86. Er wordt ook even tijd ingeruimd om de jongeren aan het woord te laten. Begin oktober vinden her en der rayonbijeenkomsten plaats waarop een verkiezing van bondsraadleden plaatsvindt. Op 19 oktober bespreekt het Zeeuws district de propaganda-nota 'Bouwen aan de bond'. Ook daarvoor zoekt men de Prins van Oranje op. MIDDELBURG - Vrouw en fotografie - „Omdat veel vrouwen denken dat fotograferen zo moeilijk is, willen we nu eens, als vrouwen onder elkaar, proberen dat de leren." Zo begint een uitnodiging van het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vor ming en Volwasseneneducatie, gericht aan alle vrouwen die be langstelling hebben voor een cursus fotografie. Op 1 oktober kunnen ze hun licht opsteken in de Zeeuwse Bibliotheek te Mid delburg. Daar wordt dan een informatiebijeenkomst gehouden. 9e cursus zelf begint op 22 oktober en omvat 15 lesbijeenkom- sten. De deelnamekosten zijn een rijksdaalder per bijeenkomst. Daarbij komen de kosten van thuis uit te voeren opdrachten. MIDDELBURG - Natuurbeheer - De Stichting Het Zeeuwse Landschap wil het beheersgebied verder uitbreiden door de aankoop van bijna vier hectare binnendijk, grenzend aan de In laag Keihoogte te Noord-Beveland. De aankoopkosten bedragen ruim 13.000. Het dagelijks provinciebestuur heeft de staten zo als gebruikelijk voorgesteld de helft daarvan te betalen, het rijk draait op voor de rest. Johan Wijne, de laatste week in 'zijn' zesde klas - foto wim kooijman Van onze correspondent SAS VAN GENT - „De taak van de schooldirecteur is te genwoordig aanmerkelijk zwaarder dan vroeger. Ik moet hier echter wel aan toe voegen dat het werk een stuk boeiender is geworden. Ik ver laat dan ook het onderwijs in een boeiende, zo niet de boeiendste periode van de laatste jaren". Aan het woord is Johan Wijne, scheidend directeur van de rk basisschool De Valc- keburcht aan 't Hoge Sas te Sas van Gent. Het 59-jarig schoolhoofd legt woensdag 2 oktober officieel zijn functie neer. Na 40 dienstjaren in het on derwijs, maakt hij gebruik van de VUT-regeling. „Niet in de laatste plaats ben ik tot de ze beslissing gekomen om op deze manier een stukje werk gelegenheid te scheppen voor jongeren", zo motiveert Wijne zijn VUT-keuze. „Daarnaast wil ik van mijn vitaliteit nog gebruik maken en andere din gen doen". 'Meester Wijne', zoals velen in Sas van Gent hem onge twijfeld het beste kennen, be gon zijn onderwijscarrière op 19-jarig leeftijd op de rk lage re school in Philippine, tevens zijn geboorteplaats. Zijn kweekschoolperiode in het Brabantse Oudenbosch herin nert de Sassenaar zich als 'erg prettig'. „Wel was het zo datje in die tijd weinig thuis kwam. Vervoer was toen lang zo van zelfsprekend niet als tegen woordig". Na een Philippiense periode van zes en een half jaar werd Wijne hoofd van de rk jongensschool St.-Aloysius in Sas van Gent. Sfeer Negen jaar geleden betrok men het nieuwe schoolgebouw aan 't Hoge Sas. „Een prettig gebouw om in te werken", zegt Wijne. „Pas toen wij hier als team geruime tijd werkten, ervaarden we in welke grote mate een gebouw kan bijdra gen aan de sfeer op een school". Sfeer, een begrip dat de scheidend directeur altijd hoog in het vaandel heeft ge schreven. „Je houdt het anders gewoonweg niet vol. Plezier in je werk is immers belangrijk". In hetzelfde verband zegt Wij ne: „Dat ook onder het perso neel altijd een prettige samen werking is blijven bestaan". In antwoord op een vraag naar de vergelijking tussen kinderen van vroeger en te genwoordig, antwoordt het V alckeburcht-schoolhoof d „In wezen zijn de kinderen niet veranderd, maar is de be nadering van de kinderen ver anderd", waarmee hij duidt op een accentverlegging binnen het onderwijs zelf. „Kijk, vroeger was het onderwijs veel onpersoonlijker, voor spontaniteit of creativiteit was weinig ruimte. Tegenwoordig denkt men daar gelukkig an ders over. Aandacht voor wat kinderen gemeenschappelijk hebben, zaken als interesse, emotionele geladenheid, juist datgene wat dat ene kind zo typisch maakt". Mondiger Johan Wijne ervaart de kin deren van nu als 'mondiger'. „Ook het contact met de ouders is tegenwoordig een stuk beter". Als ander plus punt voor het onderwijs van vandaag noemt Wijne de ge mêleerde groepssamenstelling. „Het is voor de jeugd goed om in de interculturele samenle ving van nu in contact te ko men met kinderen van andere culturen. Dat bevordert in grote mate de onderlinge sa menwerking en verdraag zaamheid, belangrijk voor de dag van morgen. Bij ons op school, waarop ook Turkse leerlingen, gaat dit onzaglijk goed". Johan Wijne onderschrijft zijn wens naar zijn opvolger, A.H. van Opdorp uit IJzendij- ke, toe als: „Laat hem vooral zichzelf blijven. Van hem ver wacht ik een stuk 'spirit' voor de school, Het zou voor mij niet prettig zijn als ik na vijf jaar terug zou komen en er niets veranderd zou zijn". Eind oktober zou Johan Wijne zijn 25-jarig jubileum hebben gevierd als school hoofd. „Ik maak dit echter niet meer mee". Voor de toekomst heeft de 59-jarige Sassenaar al volop plannen in de kast. „Ik zal nu eindelijk kunnen doen, wat ik niet moet doen, maar al jaren heb willen doen". Wijne wil onder meer lessen kunstge schiedenis en schilderen gaan volgen op de kunstacademie in het Belgische Eeklo, een bezig heid rechtstreeks in het ver lengde van zijn immer aan de dag tredende creatieve voor keur. „Daarnaast wil ik ook Latijn gaan studeren. Ik reis nogal veel en kom daarbij vaak op allerlei kastelen en monumenten spreuken tegen die ik onvoldoende kan vatten, vandaar". Deze week is Johan Wijne zijn laatste week aan het vol brengen. Maandag 30 septem ber is er een feestdag voor de kinderen. Dinsdag 1 oktober is er een interne afscheidsavond voor collega's, bestuur en vrienden en zaterdag 5 okto ber is er van 15.30 tot 17.00 uur een officiële afscheidsreceptie op De Valckeburcht. Van een onzer, verslaggevers TERNEUZEN - Nog tot en met vrijdag exposeert de Terneu zense Trees de Koek droog boeketten in het verpleeghuis Ter Schorre. Voor haar werk is een hoek ingeruimd in de ontmoetingsruimte 'De Meent', die tussen 9.00 en 21.00 uur doorlopend toegankelijk De bedoeling van Trees de Koek is in de eerste plaats om anderen te interesseren in het werken met droge bloemen, een hobby die volgens haar ongekende mogelijkheden biedt. Zij gebruikt voor de droogboeketten bloemen uit eigen tuin en wilde flora. Om het kleurrijke en vrolij ke karakter van het hoekje in Ter Schorre te benadrukken heeft ze de expositie 'Jolie Fleur' gedoopt. Van onze correspondent TERNEUZEN - De 17-jarige bromfietser J. F. uit Temeu- zen is gisteravond omstreeks kwart voor zeven bij een ver keersongeval gewond. k Hij werd met kneuzingen aan armen en benen en ver wondingen aan hoofd en buik per ambulance overgebracht naar het .Juliana-ziekenhuis in zijn woonplaats. Het ongeval gebeurde op de Bellamystraat toen hij in bot sing kwam met de 10-jarige voetganger M. K. die plotse ling de weg overstak. Beiden kwamen te vallen. Ook K. werd licht gewond, maar kon na behandeling door een arts naar huis worden vervoerd. (ADVERTENTIE) J. HOWARD'S PURE MALT WHISKY 12 years old Zuiver als W' Schotse natuurlij! jJ Schotse I»*, schap, ff," c als een Sch edelman- Uelcavê wijn en gedistilleerd Tel. (015)569324' Kortingen tot 70% e Sola-fabriek komt naar u toe. U profiteert bij deze recht- reekse fabrieksverkoop van ongekend lage prijzen. Sola kwa- eit nü met kortingen tot 70% Tevens extra laag geprijsde neksrestanten, beursgoederen en showroommodellen. voordeel en kom naar ONS PAND (VOORHEEN d'ELEMAN), AXELSESTRAAT 90 IN TERNEUZEN. diversebestek- artikelen vanaf f 1.25 6 theelepels of hartvorkjes vanaf f 3.— Komplete cassettes edelstaal en zwaar verzilverd ag-tot 50% korting heiige cassette Vanaf f 9H - vlT:,enV,erzilve'tle,heelePe'Maart. ka^aa^erhePi6S'bl0emVaaSieS' ^S^Shteweggeefprij^ej, önorrneaanboct" Diverse restanten kookpannen, steel pannen en hapjespannen. Praktische keukenhulpen ip roestvrij edelstaal, o.a. opscheplepels, maat bekers, gardes, lepelrekken enz Roestvrij stalen dekschalen, sauskom men, vleesschotels, botervloten, soep koppen, koffie- en theepotten, melk kannen, suikerpotjes enz Qp is op: alles halve prijs De goederen staan opgesteld in het pand v/h Jan Dieleman. Axelsestraat 90 in Terneuzen. Speciale verkoopdagen (Koopavond geopend) Woensdag 25 sept. 10.00-17.00 uur Donderdag 26 sept. 10.00-17.00 uur Vrijdag 27 sept. 10.00-21.00 uur Zaterdag 28 sept. 10.00-16.00 uur GOES - zondagavond is inge broken in de woning van H.K. in de St.Jacobsstraat. Door een raam open te schuiven is men binnengekomen. Er wordt een geldbedrag van 425 gulden vermist. GOES - De heer F.A. uit Goes deed namens Huize Den Berg aangifte van vernieling van een ruit van een bijgebouw. De schade bedraagt 500 gul den. GOES - Op rijksweg A58 is een personenauto, eigendom van garage F. uit Vlissingen, geheel uitgebrand. De be stuurster, mevrouw J. van der M. uit Vlissingen, had de auto gehuurd. Volgens politieman A. André zitten er nog goede vervoermiddelen tussen de grote hoop. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Meer dan honderd ongegraveerde fiet sen, opgeslagen achter het po litiebureau in Terneuzen, zijn de stille getuigen. „Het grave ren van fietsen dreigt weer in het slop te geraken," zegt bri gadier A. André, speciaal be last met 'voorkoming van mis drijven' in Terneuzen. Heel wat nieuwe fietsen worden volgens hem niet gegraveerd en van de oude voorraad moet hij er ook heel wat hebben ge mist. Niettemin werden onder zijn leiding doelgerichte acties op touw gezet om zoveel fiets- eigenaren te bereiken. Hij be reikte daarmee de meeste scholen en 'deed' verder Ter neuzen zoveel mogelijk per ■wijk. Af en toe komt de gra- veerploeg nu nog in actie bij bijzondere gelegenheden. Zo werden tijdens de recente Axelsestraatfeesten nog hon derden fietsen gegraveerd. De hele actie nog eens dun netjes over doen is echter haast onbegonnen werk. Daarom wijst André op de voorraad fietsen achter het bureau, waarop de identiteit van de eigenaar ontbreekt. „Als ze hier te lang blijven - -• W* - FOTO WIM KOOYMAN staan, moeten we ze weer, als vanouds, gaan opruimen. En dat ze niet gegraveerd zijn, be tekent ook dat we de fietsen niet kunnen opnemen in ons computerbestand. Jammer hoor, terwijl het toch zo een voudig is. Want dat graveren doen wij niet alleen. Iedereen kan het laten doen bij zijn rij wielhandelaar," zo spoort de brigadier Terneuzenaars aan om hun bezit te beschermen AXEL - Staande wip, Ons Ver maak, 62 schutters: Wip 1: eerste hoge vogel: B. Herman, Zuiddorpe; tweede hoge vogel: A. Sorber, Graauw; eerste zij vogel: J. Roe land, Zuiddorpe; tweede zij vogel: Th. Baart, Axel; derde zij vogel: W. de Vrieze, Westdorpe; vierde zij vo gel: G. Suy, Zuiddorpe. Wip 2: eer ste hoge vogel; J. Sorber; tweede hoge vogel: H. Sorber, beiden Graauw; eerste zij vogel: W. de Vrieze, Westdorpe; tweede zij vo gel: J. de Bakker, St.-Jansteen; derde zij vogel: L. Bareman, Zuid dorpe; vierde zij vogel: J. Ferket, Axel. Wip 3: eerste hoge vogel: J. Lijssens, Kruibeke; tweede hog vo gel: J. Smet, Axel; eerste zij vogel: H. D'Hondt, Kruibeke; tweede zij- vogel: A. Suy, Koewacht; derde zij- vogel: M. Roeland, St.-Gillis; vier de zij vogel: J. Sorber, Graauw. KOEWACHT - Zaal Oude Molen, 32 schutters: hoge en tweede zij vo gel: J. de Waal, Koewacht; eerste zij vogel: C. van Gassen, Hulst; grootste aantal (7): C. Gijsel, Koe wacht. KOEWACHT - Zaal R. van Steene, 42 schutters: hoge vogel: E. Maas, Wachtebeke; eerste zij vogel: P. Meews, Lebbeke; tweede zij vogel: O. Saman, Koewacht; grootste aantal (7)A. Bolleman, Axel. LAMS WAAR DE - Zaal De vier Jaargetijden, 40 schutters: Wip 1: hoge vogel: P. Boogaert, Wijchen; eerste zij vogel: R. Verschoten, Kloosterzande; tweede zij vogel: R. van de Scheur, Terneuzen; grootste aantal (9): J. Hulshout, Lamswaar- de. Wip 2: eerste hoge vogel: G. Herwegh, Hulst; eerste zij vogel: P. van Meelen, Graauw; tweede zij- vogel: verloot; grootste aantal (7): A. Ivens, Lamswaarde. WALSOORDEN - Zaal R. de Jon ge, 32 schutters: hoge vogel, groot ste aantal (7) en vliegende vogel: E. Picavet; eerste zij vogel: Th. Cam- been, beiden Kloosterzande; twee de zij vogel: J. Everaert, Vogel waarde. Honden - H. Rijk uit Aarden- burg, de voorzitter van de plaatselijke hondenclub, neemt zondag 29 september deel aan het Belgisch kam pioenschap 'Gedrag en Ge hoorzaamheid'. De wedstrijd vindt plaats in Deinse en be gint om 14.00 uur. H. Rijk neemt deel aan dit kampioen schap met zijn hond Rakker. Slechts twintig honden mogen aan deze wedstrijd meedoen. Ruilavond - De internationale postzegelvereniging Philateli- ca afdeling Terneuzen komt maandagavond 30 september weer bijeen. De ruilavond wordt gehouden in de Opstan- dingskerk en begint om half acht. Ook de nieuwtjesdienst van de vereniging en de win kel zijn weer aanwezig. Ver der wordt er deze avond een veiling van postzegels gehou den en een verloting. Natuur - De Oost-Zeeuws- Vlaamse natuurbescher mingsvereniging De Steltkluut houdt in samen werking met de Zeeuwse afde ling van de Vereniging tot Be houd van Natuurmonumenten (VBN) op donderdag 26 sep tember een propaganda- avond in het de foyer van het Terneuzens Zuidlandtheater. Aanleiding vormt het 80 jarig bestaan van de VBN. De deu ren gaan om 20.00 uur open. Rommelmarkt - Het afgelopen weekeinde gingen de zes ver enigingen, die zaterdag 28 sep tember een rommelmarkt houden, de straat op om oude spulletje op te halen. Een grote vrachwagen op het dorpsplein was al vroeg helemaal vol met de meest uiteenlopende din gen. Het is de bedoeling dat deze materialen in een geza menlijke kraam worden ver handeld. Daarnaast heeft iedere vereniging een eigen kraam voor een activiteit. Voor de jeugd wordt om 11.00 uur zaterdag 28 september een ballonnenwedstrijd gehouden. AMSTERDAM, 23 sept. - Aardap- peltermijnmarkt: In bintje 35- 50mm werden 52 contracten ver handeld voor levering april tegen ƒ14,70 tot ƒ14,60 per 100 kg. De stem ming was kalm. In bintje 50mm werden 4 contracten verhandeld voor levering november bij een prijs van ƒ19,00 per 100 kg, voor le vering april 576 contracten tegen ƒ26,50 tot ƒ25,25 alsmede 18 contrac ten voor levering mei tegen ƒ27,5C tot ƒ27,30. De stemming was kalm voor november en mei en nauwe lijks prijshoudend voor april. KAPELLE - 23 September. Bramen: 1182-226, IB 136-138. Appelen: Cox's Orange: 180/90 185-193, 170/80 229 165/70 171-187, 160/65 117, 1180/90 114-136, 1170/80 156-187, 1165/70 97- 157, 1160/65 97-108, 1155/60 31. Alk- mene: 180/90 162-179, 170/80 196-208, 160/70 83-126,1180/90 117,1170/80 148. 1160/70 79. Goudreine'tte: 1195 49-50 1185/95 67-75,1175/85 115,1170/75 107- 111, 1165/70 98-99, 1160 39-58. Kar mijn: 1190 42, 1180/90 55, 1170/80 74, 1160/70 33. Lobo: 180/90 74, 170/80 98, 160/70 49. Ingrid Marie: 180/90 77, 170/80 105, 160/70 64. James Grieve: 1170/80 35-40,1165/70 30. Zoete appe len: 1170/80 62, 1165/70 49, 1160/65 32. Peren: Beurré Hardy: 170/80 108- 113, 165/70 94-97, 160/65 83, 1180 43, 1170/80 70-89, 1165/70 63-85, 1160/65 48-70, 1155/60 25-32. Bonne Louise 160/70 124-135, 155/60 85-95, 150/55 27-30, 1160/70 111-122, 1155/60 78-82, 1150/55 26. Conference: 1165/75 55, 1155/65 47. St. Rémy: 1180/90 65 1150/60 61. Hardy Noz: 170 82,165 79, 160 59. Diversen: frambozen 280-380 per doos, pruimen 160 per kg, toma ten IA 550, IC 330. Groente: spinazie 100, groene kool 19-45, prei 86-88, kr opsla 19-36, rode kool 40-45, bloem kool 40-160, andijvie 88, spitskool 44 komkommer 28-41, aardappelen 17- 21. Eenmalige verkoop Beurré Alexander Lucas op 4 oktober. Aan- I voeren 30 september-3 oktober.

de Stem | 1985 | | pagina 13