stdorp mi Tennistoernooi \[EF week later kzee 'Ik voel me nog geen echte winnaar Strijd om Zeeuwse Motorcross Trophy PAUL BAART ENTHOUSIAST WEDSTRIJDLEIDER 'OSS Biljartkalender Recreatief toernooi volleybal Ster-team er machtig OOR VERMINDERDE BELANGSTELLING Vergadering KNAU in tapelle Jaarvergadering arbiters Axel Bijeenkomst arbiters in Goes Titelstrijd driebanden Middelburg KLOOSTERZANDESE MOTORCROSSER FRANK VAN KRUYSSEN Z&f- Trimkoers in Kamperland Fietseross in Sas van Gent Theo Middelkamp naar NK Dronten PS V-trimioop in Terneuzen Recreatieve triathlon van Luctor \in onze sportmedewerker j - In de hoofdklasse van ^voetbalcompetitie in Zeeuwsch-Vlaanderen flink gescoord in <|e (ie ronde. Voor een uit. Iter zorgde het team van Iter, dat voor de eerste I binnen de lijnen kwam lizoen. In Hulst klopte het 1st met maar liefst 7-0. [Smickel, dat vorige week slaag kreeg, won nu met van Hoekert. Verpoorte eveneens trefzeker tegen ricom. De Sassenaren fcen met een 5-1-nederlaag fwaarts gestuurd. Van Yen was op schot tegen De t dat een 4-0-nederlaag It incasseren. De Pooter hotte bleef met 4-1 baas Wapen van Axel/Kesbe- and: Verpoorte 2-4, De er 2-4, De Ster 1-2, NMB/ neire 1-2, De Smickel 2-2, J Westen 2-2, Wapen van |/Kesbeke 2-2, Hoekert 2- Ibricom 2-0, De Rijke 2-0 Post 2-0.' imiJPAG 13 SEPTEMBER 1985 T47 Van onze sportredactie TERNES/EN - Dit jaar zul- ifi) er opnieuw drie wed strijden worden verreden om de Zeeuwse Motorcross Trophy- Zaterdag 5 of 12 oktober is er een motorcross op het Smitschorre-circuit van de Stichting RES in Axel; za terdag 19 oktober volgt er een cross op het terrein van MC Rilland in Rilland-Bath en zaterdag 26 oktober op het terrein van De Uitlaat in Vlissingen. Zaterdag 2 no vember is gereserveerd als uitwijkdatum. Over de serie van drie wedstrijden zal een to taalklassement worden op gemaakt. Voor de best ge- klasseerden zijn prijzen be schikbaar en voor iedere deelnemer ligt er een leuke herinnering klaar. De wed strijden worden verreden in alle klassen, vanaf 50 cc mi ni tot en met 500 cc. Uiter aard mits er voldoende in schrijvingen worden ont vangen. Deelname aan de strijd om de Zeeuwse Motorcross Trophy staat uitsluitend open voor in Zeeland woon achtige rijders. Rijders van buiten Zeeland mogen wel deelnemen aan de wedstrijd die wordt verreden op het circuit van hun eigen ver eniging. Het inschrijfgeld voor de drie wedstrijden om de Trophy in totaal bedraagt 25 gulden. biljarters weep aan de slag e werker I houdt de stichting Europa uternationale AVRO-Sta- lertstadion in Nijmegen. he, zodat het met de wed- Idvorm wel goed zit, 1-h", zegt Westdorp, „is het Énwoordig al noodzaak om 1 een mini-indoorcrossbaan I te leggen om op de speci- l:e onderdelen te trainen, kers kunnen we de achter- pd op de Amerikanen nooit naken". De internationa- Ètadioncross in Nijmegen |int zaterdagmiddag om zes, de tv-reportage j-dt van 20.38 tot 22.20 uur feezonden. VOETBAL hdagvoetbal KNVB afdeling feland, eerste klas: Patrijzen- pnburg, Zeeland Sport-Aarden- fg, Robur-Corn Boys, Hulster- j-Jong Ambon, Walcheren- btburg, Kwadendamme-Zeelan- KORFBAL It riet: Swift-Tjoba (eerste klas aanvang 15.00 uur. Afdeling: limo 3-Luctor (eerste klas), aan- hg 15.30 uur; Olympiia-TOGO rste klas), aanvang 16.00 uur; IC-Animo 4 (tweede klas), aan- ng 15.00 uur; Zaamslag-TOGO 2 feede klas), aanvang 15.00 uur. HOCKEY ympia-Hoekse Waarde (derde as heren), Oude Vaart Terneu- p, aanvang 14.45 uur. HANDBAL Ifenduels, zondag 15 september: nes: HVSV-Operatie, t [/aantje Terneuzen, aanvang 00 uur. Jong Hontenisse-Orion, .nvang 13.00 uur en Hontenisse- lion, aanvang 14.15 uur, Den Dul- hrt Hulst. GSC-Groene Ster, lortcentrum Goes, aanvang 13.30 Van onze tennismedewerker URDENBURG - Er rust bepaald geen zegen op het «genaamde Invitatie-Kikkertoernooi van de tennis- slubSJEF te Aardenburg. ;r die tot nu toe met drie litsen opereerde. Biervliet eld het op twee. Welk sys- em wint, zal zondag moe- n blijken. Hoofdplaat amt op volle sterkte naar iervliet. De gastheren toeten het nog altijd stellen >nder de geblesseerden Roö an den Hemel en Cor de egt. Naast deze drie voor aemde duels in de vierde las, zijn de wedstrijden CS-Axel, Hontenisse-IJ- rndijke - met voor Honte- isse-coach Bogaert een op- •eden tegen zijn oude ploeg en Noormannen-PhilipPj" e, duels die voor een lichte ischeiding kunnen zorgen. l.1 met al een interessant rogramma. Tweede klas B: DOSKO- oeimeer, Middelburg-Ta- andria, Wilhelmina Boys- iluiskil, Breskens-Zierik- ee, Baronie-Internos, IOAD-WSC. Derde klas D: toosendaal-Cluzona, Steen- iergen-JEKA, Advendo-DI" tO, BSC-Clinge, SC Gastel- togelwaarde. Vierde klas H- tCS-Axel, Hontenisse-IJ' endijke, Biervliet-Hoofd" ilaat, Noormannen-PhiliP' line, RIA-HW'24, STEEN" -oewacht. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - De wedstrijdkalender van het district Zefuwsch-Vlaanderen van de Koninklijke Nederlandse Bil jart Bond ziet er als volgt uit: 21-29 september: derde klas driebanden bij De Smickel te Hulst; 5-13 oktober: tweede klas driebanden bij Het Groene Laken en KOT in Sas van Gent; 19-27 oktober: vijfde klas libre bij Atlanta te Sluiskil; 12en 3 november: eerste klas driebanden bij Den Ouden Arend te St.-Jansteen; i,jen 10 november: wereldkampioenschap artistiek biljarten te Sluis; 15-24 november: vierde klas libre bij Ed Horemans te Axel; 10november-8 december: derde klas libre bij CBC te Clinge; 14-22 december: tweede klas libre bij Hof van Eede te Eede; 1-12 januari: eerste klas libre bij HBC'34 in Hulst; 19-26 januari: hoofdklas libre bij GBC te Groenendijk; 1 en2 februari: beker-kader bij BCD te Draaibrug; 15-23 februari: vijfde klas bandstoten bij OBV te Oostburg; 1-9 maart: vierde klas bandstoten bij Concordia te Terneuzen; 15-23 maart: derde klas bandstoten bij WBC te Walsoorden; 5-13 april: tweede klas bandstoten bij De Steense Carambole teSt.-Jansteen; !-5 januari: gewestelijk kampioenschap derde klas libre bij Den Ouden Arend te St.-Jansteen; 25-27 april: derde klas bandstoten bij SBC te Sluiskil. De editie van twee jaar ge- den moest noodgedwongen raden beëindigd in de ten- tishal te Eeklo, terwijl vorig air het gehele toernooi door e weersomstandigheden geen ang vond. Dit jaar heeft oen al voor de geplande aan een besluit moeten ne- len om het toernooi niet al dit «keinde te laten starten. -Het totale aantal partijen 'as slechts 50, hetgeen bete- fflt dat we aan één weekein- voldoende hebben", aldus ake Trapman van de wed- Irijdcommissie van de orga- iserende vereniging. „Ik tijfel er niet aan dat het echte weer en de totale afge- asting van vorig jaar hier een grote invloed op hebben ge had, hoewel we vooraf wel de gelijk rekening hadden gehou den met een verminderde be langstelling", stelt hij. Dit zal overigens niet de enige reden zijn, want meer malen is ook het tijdstip van planning aan de orde geweest. Trapman daarover: „Dat klopt. Want veel clubs hebben om deze tijd hun clubkam pioenschappen. Dat heeft dui delijk zijn invloed. We zullen ons daar zeker in de toekomst over moeten beraden", aldus Trapman. In verband hiermee is volgende week de loting en worden de eerste partijen ge speeld in het weekeinde van 14 en 15 september. Van onze atletiekmedewerker W"ELLE - De afdeling Zee- ™d van de KNAU houdt don- 12 september de tech- vergadering in motel- '«jaurant 'De Caisson' in Ka- Ptlle. agenda van deze verga- le"ng, die om 19.15 uur begint, Wandelt onder meer de ko- ®ade crosscompetitie en een 'aluatie van de Zeeuwse '""kampioenschappen, die jïa deelname bepaald niet erg accesvol waren. Wat de crosscompetitie be- 'igt het in de bedoeling de 'korte cross' te handha- als er tenminste drie ver engen bereid zijn de orga stic op zich te nemen. De «male crosscompetitie zal «den uitgebreid met de 'El- «scltanscross' te Aarden- S en wel op 21 december. J*1 de andere loop van de at- fliekvereniging De Wielin- Groede-Oostburg-Groe- zal op de atletiekkalender in geplaatst. Die loop is voor 1 februari. titna kalender voor het ko- de cross-seizoen ziet er als 1 .dit: 12 oktober: KMS- un Vlissingen; 10 novem- i4v decross in Heikant; 30 Jl^er: St.-Nicolaascross ddelburg; 21 december: L^hanscross in Aarden- Kf« 11 'anuar': Deltacross in gehouwen; 25 januari: ïtiia ncross in Boek; 8 te- tor "i GalSecross in Vlissin- k, februari: Hollandse 'a-cross in Goes. Van onze sportmedewerker WALSOORDEN - Het biljartseizoen staat weer voor de deur. Om precies te zijn op zater dag 21 september begint het eerste kampioen schap derde klas driebanden van het district Zeeuwsch-Vlaanderen in Hulst. Nu al zijn de voorwedstrijden in volle gang voor dat kampioenschap. Daarna is het schering en inslag. We kelijks voorwedstrijden en finales. Drukke tijden voor biljar tend Zeeuwsch-Vlaanderen breken weer aan. Nog drukke re tijden voor de man achter de schermen. Want willen alle voorwedstrijden en eindstrij den naar wens verlopen, dan kan men niet om Paul Baart heen, de wedstrijdleider van het district Zeeuwsch-Vlaan deren van de Koninklijke Ne derlandse Biljart Bond. Al weer zes jaar bezet hij die post. Negen jaar is hij be stuurslid van het district en tevens fungeert hij als voor zitter van de kleine, maar ge zellige biljartvereniging WBC uit Walsoorden. Het hoeft nauwelijks enig betoog om te concluderen dat hij de biljart- sport een warm hart toe draagt. „Je moet het graag doen, anders moet je er beslist niet aan beginnen. Want pas op, wedstrijdleider zijn is nog een vrij intensieve bezigheid. Velen verkijken zich daar op, maar in het seizoen kruipt er toch altijd gemiddeld een uur of tien per week in", zegt de 42-jarige havenmeester uit Walsoorden. En hij vervolgt: „Je moet steeds de poules indelen voor de voorwedstrijden, als die ge speeld zijn de moyennes uitre kenen en ze klasseren voor de eindstrijd. Daarnaast komen er nog tal van andere facetten om de hoek kijken. Zoals na gaan of een speler wel gerech tigd is deel te nemen in een be paalde klas, de contacten met de pers, verplichtingen aan het gewest en de bestuursver gaderingen die toch met de re gelmaat van de klok plaats vinden. Kortom, er is nog meer te doen dan alleen maar aan meldingen ontvangen en pou les indelen. Maar zie dit beslist niet als een klaagzang, want ik doe het graag. Wedstrijdleider is een functie die bepaald niet over loopt van erkenning en dank baarheid. Want welke biljarter kent niet de genadeloze kritiek die menige medespeler heeft op de wedstrijdleider, als weer eens blijkt dat hij niet thuis, op eigen vertrouwde bodem, maar op 'vreemd terrein' zijn voorwedstrijden af moet gaan werken". Paul Baart houdt met nie mand rekening. „Dat is nu al de zoveelste keer dat ik uit moet gaan spelen", is dan een veel gehoorde opmerking. Dat is Paul Baart bekend en hij zegt daarover: „Ik weet dat er nogal eens gereclameerd wordt, maar ik wijk niet van het huidige poulesysteem af. Dat houdt in dat ik zo min mo gelijk spelers van dezelfde vereniging in hun eigen club lokaal bijeen in een poule laat spelen. Dat kan niet, want dan - en dat is al meer dan eens gebleken - krijg je competitie vervalsing. Hoe gemakkelijk laat een speler die geen kans meer heeft zijn clubgenoot winnen, om die een finale plaats te bezorgen. Dat ge beurt dan en een andere speler die in een andere poule zich fi naal leeg heeft moeten knok ken, zou dan een finaleplaats aan zijn neus voorbij zien gaan. Nee, daar doe ik niet aan mee". Negen jaar geleden volgde Paul Baart Theo Verlinde op in het districtsbestuur en zes jaar geleden nam hij de taak van wedstrijdleider Cees Pias mans over. In die tijd is het district gegroeid. Paul Baart: „Toen ik als wedstrijdleider begon, hadden we ongeveer 300 leden. Nu zijn dat er 380. Een constante groei, maar er zit nog meer in, want hier en daar ligt nog terrein braak. Dan doel ik vooral op West- Zeeuwsch-Vlaanderen, waar de biljartsport in KNBB-ver- band pas sinds enkele jaren goed van de grond begint te komen. Niet alleen in kwanti teit, maar ook in kwaliteit is er een groei te constateren. Ik durf gerust te stellen dat Zeeuwsch-Vlaanderen op dat aantal leden hoog scoort wat kwaliteit betreft. We hebben in vrijwel iedere klas een ver tegenwoordiger, vanaf de ereklas met Jean Paul de Bruijn tot en met de vijfde klas libre. Welk district met Paul Baart, wedstrijdleider van het district Zeeuwsch- Vlaanderen van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond: „Ik doe niet mee aan competitievervalsing". - FOTO DE STEM/CORJ.DE BOER dat aantal leden kan dat zeg gen"? Op de vraag hoelang hij nog doorgaat in deze functie, ant woordt hij ietwat ontwijkend: „Dat weet ik niet. Mijn pen sioen zal ik er niet in halen. Een medaille voor 25 jaar wedstrijdleiderschap zal ik niet ontvangen, maar zolang ik het nog met liefde en plezier doe, ga ik door". Van onze sportmedewerker AXEL - De scheidsrechtersvereniging Zeeuwsch-Vlaanderen houdt donderdag 26 september de algemene jaarvergadering. Een bijeenkomst die om 20.00 uur begint in Mossel- en paling huis Axel te Axel. Zoals uit het jaarverslag blijkt, gaat het de arbitersclub niet slecht. Werd begonnen met 179 leden, met hetzelfde aantal werd het jaar afgesloten. Onder hen veertig arbiters die een fikse contri butie-achterstand hebben opgelopen. Een situatie die de scheidsrechtersvereniging zorgen baart. Temeer daar er bij een achterstand van twee jaar een royement volgt. Sportief succes kende de arbitersclub door de promotie van Willy van Grem- berghe naar de KNVB-regionen. Eveneens een opsteker was de recreatieve cross in het Axelse bos. Een trimioop die dit jaar op zaterdag 28 december voor de elfde keer wordt gehouden. Aan bestuurszijde blijft alles nage noeg zoals het was. Aftredend maar herkiesbaar zijn voorzitter Levien de Groote en de leden Inte Huitema en Paul Vink. Het tussentijds aftreden van bestuurder Pijpelink heeft geen gevol gen. Zijn opvolger wordt, althans als de vergadering daarmee akkoord gaat, Van Espen. Van onze sportredactie GOES - De scheidsrechters vereniging Noord- en Zuid- Beveland houdt vrijdag 20 september een ledenbijeen komst in samenwerking met de tuchtcommissie van de KNVB afdeling Zeeland. Thema tijdens deze bijeen komst is 'Scheidsrechters en strafzaken'. De avond worden gehouden in de kantine van de voetbal vereniging SSV'65 te Goes en begint om acht uur. Vooraf gaande aan deze bijeenkomst zal om zeven uur de sportivi- teitsbeker voor de Hoofdklasse B-junioren worden uitgereikt aan de winnaar - de B-junio- ren van het Goese SSV'65 - van het afgelopen seizoen. Van onze sportmedewerker MIDDELBURG - De biljart vereniging Middelburg houdt vrijdag 13, zaterdag 14 en zon dag 15 september het kam pioenschap derde klas drie banden klein biljart van het district Walcheren/De Beve- landen' van de KNBB. Voor deze eindstrijd, die vrijdag 13 september om 19.00 uur begint en gehouden wordt in café 't Centrum, hebben zich de volgende spelers ge plaatst: 4 1. D. van de Berg, BVM Mid delburg, gemiddelde 0.427; 2. S. Goedbloed, ALM Goes, 0.409; 3. M. Bruynzeel, ONDA Krab- bendijke, 0.396; 4. A. Klaassen, Delta Colijnsplaat, 0.370; 5. J. Rijk, De Smidse 's-Gravenpol- der, 0.358; 6. A. Driedijk, LBV Lewedorp, 0.351; 7. W. Jere- miasse, Scheldezicht Wemel- dinge, 0.3437; 8. C. Verwij, On der Ons Goes, 0.310. Reserves zijn F. Impens van Scheldezicht uit Wemeldinge met 0.367; A. Vieira van 't Raedthuys Middelburg met 0.329 en J. Schuitemaker van Avontuur Goes met 0.343. Door Herman Muller KLOOSTERZANDE - Hoewel hij zelf de laatste zou zijn om dit te bevestigen, is Frank van Kruys sen definitief uitgegroeid tot een van de toppers in de 250 cc-categorie junioren van de Belgische Lief hebbers Bond. De motorcrosser uit Kloosterzande eindigde de laatste weken uit vijf wed strijden vier keer op het ere podium en deed dat in een typerende ontspannen rijst ijl, die de indruk wekt dat het hem geen enkele moeite kost. Een eigenschap die we ook bij de grootste talenten terugvinden. „Talent"? vraagt Van Kruyssen een beetje ge- schokken. „Dat vind ik nog al een zwaar woord hoor. Het gaat de laatste weken gewoon lekker, maar met mannen als Gino de Jonghe en Jan Goethals kan ik me nog niet meten. Die gasten die hebben iets, wat moeilijk onder woorden is te bren gen. Ze rijden niet alleen goed, maar daarnaast heb ben ze zo'n uitstraling van zelfvertrouwen en felheid om te winnen. Kijk, dat heb ik gewoon niet". Frank van Kruyssen be gon zijn motorcross-carrière in de Belgische Liefhebbers Bond op een bijna klassieke manier: met een overwin ning in de mekaniekerscross op het Axelse Smitschorre- circuit. In 1983 reed hij zijn eerste seizoen mee in de 250 cc-categorie debutanten, waar hij niet onmiddellijk opviel, maar toch regelmatig klasseringen binnen de eer ste tien haalde. De eerste po diumsuccessen kwamen in het volgende seizoen, toen hij in de 250 cc-klas debu tanten aan de start kwam. Behalve een overwinning in Desteldonk behaalde hij nog zes podiumplaatsen tot er echter een kink in de kabel kwam. Van Kruyssen: „Nadat ik al enkele weken eerder een scheurtje in het bot had op gelopen, raakte ik in Ichte- gem een paaltje en brak mijn been. Met drie maan den gips was het seizoen meteen afgesloten. Daarna begon ik met de nodige twij fels aan het huidige seizoen. Ik zou eerst in de 500 cc-ca tegorie van start gaan, maar ik kreeg al snel in de gaten dat ik daar nog niet klaar voor was. Omdat ik er zo- i—iniViniiivfl 1^2 je-hfs -- Frank van Kruyssen uit Kloosterzande, een op komende ster aan het motorcrossfirmament in eerste positie tijdens een van de RES-crossen in Axel. Rechts Axelaar Jaap van Cadsand. foto erik ossewaarde lang uit was geweest had ik totaal geen conditie, wat ze ker voor een vijfhonderd toch wel een eerste vereiste is. Geen spijt Na vijf minuten rijden hing ik er dan ook als een vlag aan. Omdat het me ver standiger leek om dan toch maar bij de kwartliters te blijven, heb ik die 500 cc- machine weer verkocht en heb een nieuwe 250 cc-Suzu- ki aangeschaft. Een besluit waar ik ach teraf geen spijt van heb ge had. Ik wil er wel onmiddel lijk aan toevoegen dat ik uiteindelijk toch nog eens naar die 500 cc-klas terug Wil. Maar om op het verhaal terug te komen, ook in de 250 cc-klas junioren verliepen de eerste wedstrijden niet zo veelbelovend. Ik reed nogal angstig, bang om dat been te gebruiken en conditioneel kon ik het ook allemaal niet goed aan. Ik zat namelijk midden in mijn diensttijd en dan weet je wel dat trainen niet zo'n gemakkelijke op gave is als je maten allemaal aan de bar hangen. Ik ben dan in ieder geval niet zo'n type dat in zijn eentje de sportzaal induikt. Naarmate het seizoen vorderde klom ik beetje bij beetje op maar echt in de prijzen viel ik pas in juli toen ik tijdens mijn laatste verlofdagen flink aan mijn conditite kon gaan werken. Sindsdien zit ik bijna iedere week voorin, tweede en der de plaatsen, waarmee ik eigenlijk wel tevreden ben. Winnen hoeft voor mij niet zo nodig, dan kom je weer terug op dat zelfvertrouwen. Hoewel ik al reeksen heb ge wonnen, had ik toch niet het gevoel dat ik de sterkste was. Het klinkt misschien wat vreemd, maar zo ligt dan nu eenmaal. Waar ik me wel voor inzet is dus om de stijgende lijn voort te zetten. In het kampioenschap ben ik als zevende geëindigd, wat inhoudt dat ik binnenkort over moet stappen naar de categorie nationalen en daarin wil ik natuurlijk op nieuw in het kielzog van de kopmannen meedraaien. Zo fanatiek ben ik dan toch nog wel...". Van onze sportmedewerker KAMPERLAND - Het wieier- seizoen voor de trimmers bo ven de Westerscheide wordt zaterdag 14 september beslo ten in Kamperland. Daar openen de dames en veteranen om kwart over één het programma. De C-catego- rie vertrekt om tien voor half drie en tenslotte gaan om vier uur de A- en B-trimmers van start. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - Op het crossterrein van de Jumping Bikes uit Sas van Gent wordt zaterdag 14 september de laat ste wedstrijd in de reeks van tien om het Zeeuwse kam pioenschap verreden. De eerste manche van dit sportieve treffen begint ge woontegetrouw om 13.00 uur. Het inschrijvingsbureau opent twee uur eerder de deuren. Van onz^- sportmedewerker GOES - De B-ploeg van de ZRTC Theo Middelkamp, die op zaterdag 21 september zal deelnemen aan de nationale clubkampioenschappen in Dronten, zal bestaan uit de volgende zes junioren: Antoi- ne Goense, Richard de Vrieze, Marcel Remijn, Hans Vis, Jo- han van Schaik en Adrie Ver- mue. Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN - De Ternea- zense Politie Sportvereniging houdt in samenwerking met de atletiekvereniging Schelde- sport vrijdag 13 september een trimioop in Terneuzen. Dit over de afstanden 2, 4 of 10 ki lometer. De start en aankomst zijn gelegen nabij het haventje van buurtschap De Griete. Gestart wordt om 19.00 uur en de in schrijving staat open vanaf half zeven. VVILHEI.MINA POLDER Het district Middelburg van de rijkspolitiesportvereniging Luctor houdt vrijdag 13 sep tember voor de tweede keer een recreatieve triathlon. Het parkoers is in de Wil- helminapolder en het zwem men wordt afgewerkt in het' daarbij gelegen kanaal. De start is om 14.00 uur bij de brug te Wilhelminadorp. De af te leggen afstanden bedragen: 750 meter zwem men, 30 kilometer fietsen en 7,5 kilometer lopen. Deze triathlon is opengesteld voor leden van de rijkspolitie, ge meentepolitie en koninklijke marechausse in Zeeland en de districten Den Haag en Dor drecht. De organisatie is in handen van de heren G. Ver hulst, B. Spijker en J. Schaap. GOES - Het district Zeeland van de Nederlandse Volleybal Bond (NeVoBo) houdt op za terdag 21 september een groot toernooi voor recreatieve vol leyballers in de sporthal te Goes. Er wordt gespeeld in de ca tegorieën heren, dames en ge mengd. Tot nu toe hebben zich 58 teams aangemeld. Er zijn nog enkele plaatsen beschik baar. Belangstellenden kun nen zich nog aanmelden. Het toernooi begint om negen uur 's morgens. De prijsuitreiking is gepland om 18.00 uur.

de Stem | 1985 | | pagina 9