tekenaar/ constructeurs Direktiesekretaresse hoofd technische dienst m* ^:Mï: miF Leihtje intie g/V\PgEAA/\A/\i\AAAA g/V\PEEA/V\A/\AAAAA 2 TECHNISCH-COMMERCIËLE MEDEWERKERS Varsseveld 08352-8888 PRESENTATRICES m/v brabant engineering bv. brabant engineeringbv. HOOFDUITVOERDER UTILITEITSBOUW HOOFDUITVOERDER WONINGBOUW COMMERCIEEL MEDEWERKER PARTTIME VERKOPER(STER) DE STEM VAN ZATERDAG 24 AUGUSTUS 1985 vyy\ Vy ontwerpen berekenen tekenen IBC BOUWGROEP NEDERLAND B.V. ITERPAG 24 AUGUST! empee golfkarton tov empee golf karton tov Calumatic B.V. is een modern bedrijf, gespecialiseerd in de vervaardiging van verpakkingsmachines voor de pharmaceutische- en voedingsmiddelenindustrie. De omzet wordt voornamelijk gerealiseerd door export naar Oost- en West-Europa, de Verenigde Staten, China en Japan. In verband met de grote omzetgroei dient de afdeling Verkoop Buitendienst te worden uitgebreid met: Kandidaten zullen na een ruime inwerkperiode verantwoordelijk zijn voor de omzet binnen een nader te bepalen gebied in Europa. Verlangd wordt: Opleiding HTS-Wtb of HEAO met technische kennis; - Spreek- en schrijfvaardigheid in tenminste 2, doch zo mogelijk 3 moderne talen; - Leeftijd tot 30 jaar; - Bereidheid tot het maken van buitenlandse reizen. Voor een goede uitoefening van deze funktie is een commerciële en flexibele instelling onontbeerlijk. Kandidaten, ook zij die hun opleiding dit jaar hebben voltooid, worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan: CALUMATICB.V., Postbus 1115100 AC DONGEN T.a.v. Mevr. E. Stoker. herhaalde oproep ervaren administrateur m/v v_y L Het algemeen psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust" te Halsteren verzorgt de psychiatrische hulpverlening in westelijk Noord-Brabant, alsmede een gedeelte van Zeeland en Zuid-Holland. Het ziekenhuis is gelegen op een terrein van 180 ha tussen uitgestrekte bossen, ongeveer 3 km buiten het centrum van Bergen op Zoom. In verband met pensionering van de huidige funktionaris met in gang van 1 augustus 1986 zoeken wij voor aanstelling omstreeks 1 januari 1986 kontakt met kandidaten voor de funktie van vakaturenummer "A.A./85/22" Algemene informatie Tot de voorwaardenscheppende diensten behoren, naast de technische dienst, de terreindienst, de civiele dienst, de ekono- misch en administratieve dienst en de dienst personeelszaken. De hoofden van deze diensten zijn rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de direkteur beheerszaken. Funktie-informatie Het ligt in het voornemen dat binnen afzienbare tijd, na pensionering van het huidige hoofd terreindienst, de nieuw te benoemen funktionaris eveneens de leiding van deze dienst op zich zal gaan némen. Tot de taken van de te benoemen funktionaris behoren onder meen Leiding geven aan de medewerkers in de werktuigbouw kundige, elektrotechnische en bouwkundige afdelingen van de technische dienst en te zijner tijd aan de afdelingen plantsoenen, bloementeelt, groenteteelt en fruitteelt van de terreindienst. Het mede vormgeven aan het personeelsbeleid van de dienst. Het doen uitvoeren van onderhoud en reparatie van installa ties, apparatuur, gebouwen en terreinen. Het opzetten van begrotingen en het bewaken van de bud getten en de exploitatie. Het opzetten van termijnplanning en werkschema's. Fungeren als hoofd van de brandweer. Funktie-eisen Diploma H.T.S. (W, E of B) of een hiermee gelijk te stellen opleiding, aangevuld met een applikatiekursus bijvoorbeeld bedrijfsorganisatie of een managementkursus. Probleemoplossend vermogen en flexibiliteit. Affiniteit met de "groene sektor". Aantoonbare ervaring in een vergelijkbare managementfunktie. Leeftijdsindikatie 35 - 45 jaar. Arbeidsvoorwaarden Het salaris voor de gekombineerde funktie is gebaseerd op F.W.G.-salarisschaal funktiegroep 60 en bedraagt minimaal f 3.989,-- en maximaal f 5.322,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de GA.O.-Ziekenhuiswezen. Een algemeen christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Inlichtingen De heerdrs. A.M.M. Nagtzaam, direkteur beheerszaken, wil gaarne eventueel nadere inlichtingen verschaffen (telefoon 01640-36900). Sollicitaties Deze kunt u schriftelijk, binnen 10 dagen, onder vermelding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. De trendmaker in huishoudlinnen en nachtkleding zoekt Full/part-time. Auto vereist. Tel. inlichtingen: voor Zeeland 01140-19824 voor Brabant 04166- 2426. Of schrijf naar: Mauritex Postbus 173, 4560 AD Hulst. MAURITEX Afdelingen voor Bedrijfsmechanisatie, Automatisering, Machinebouw Metalen ramen en gevels, staalconstructies 0 Pijpleidingen Apparatenbouw Elektrotechniek, Meet- en Regeltechniek vraagt voor direkt in vaste dienst voor de afdelingen: Bedrijfsmechani satie en Automatisering, Pijpleidingen en Apparatenbouw voor het ontwerpen van a) speciale machines, gereedschappen en automatiserings installaties voor diverse industrieën; b) pijpleidinginstallaties en apparaten voor de chemische en petrochemische industrie. Vereisten: HTS/MTS HTS-niveau Enkele jaren ervaring in soortgelijke constructies Kennis van en/of belangstelling voor programmeerbare besturingstechnieken Kennis van moderne talen Geboden: Salariëring afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd. Goede secundaire voorzieningen waaronder pensioenfonds, collectieve ziektekostenverzekering en reiskostenvergoe ding. Sollicitaties richten aan: Postbus 286, 4700 AG Roosendaal t.a.v. A. A. v. Bakel, tel. inlichtingen 01650-68350. Burg. Prinsensingel 86 4701 HP Roosendaal, tel. 01650-68350. De organisatie Verenigde Dropfabrieken B.V. (VDF) te Etten-Leur, is de holding van een aantal in binnen- en buitenland werk zame dochtermaatschappijen die zich gespecialiseerd heb ben in de ontwikkeling, produktie en verkoop van drop- en suikerwerken. De produkten worden onder bekende merknamen als Red Band, Venco en Nubilo op de markt gebracht. VDF heeft een leidende positie op de Nederlandse drop- en suikerwerkmarkt. Daarnaast opereert de onder neming in toenemende mate suksesvol op internationale markten. Het werkterrein/ De funktie Op het hoofdkantoor te Etten-Leur (26 medewerkers) zijn naast de VDF Export B.V. en de VDF Verkoopmij Nederland B.V., de hoofd- direktie en holdingadministra tie gesitueerd. De sekretariaatswerkzaam- heden t.b.v. de 3 leden van de hoofddirektie worden verricht door 2 sekretaresses. In ver band met zwangerschap komt de funktie van direktie-sekre- taresse vakant, die voorname lijk werkzaam zal zijn voor de financieel-ekonomisch direkteur. Naast de gebruikelijke sekre- tariële werkzaamheden zoals het notuleren van vergaderingen bijhouden en bewaken van agenda's, postbehandeling en archivering, uitwerken van geschreven en gesproken teksten, ontvangst van gasten, etc. wordt de sekretaresse be last met enkele ondersteunen de taken t.b.v. de holding administratie. Het profiel Voor deze veelzijdige funktie, willen wij graag in kontakt komen met een representatieve sekretaresse in de leeftijd van 25 - 30 jaar, die na een oplei ding op VWO-niveau een sekretariële opleiding (bijv. Schoevers) gevolgd heeft, waarbij 3-5 jaar ervaring in een soortgelijke funktie noodzakelijk is. Een goede kennis van de moderne talen in woord en geschrift, een goede type vaardigheid en beheersing van steno zijn vereist. De kandidaat dient een flexibele en kollegiale instel ling te hebben en de akkura- tesse te bezitten die van een goede direktie-sekretaresse verwacht mag worden. Het dienstverband wordt voor alsnog tijdelijk aangegaan, waarbij kontinuering zeker tot de mogelijkheden behoort. De sollicitatieprocedure De sol I icitatieprocedure wordt begeleid door de afdeling personeelszaken van ons dochterbedrijf B.V. Red Band Confectionery Works te Roosendaal. Richt uw brief aan de heer G.T. Menting, hoofd personeelszaken van B.V. Red Band Confectionery Works, Spoorstraat 51, 4702 VW Roosendaal. Wilt u nadere informatie om trent de funktie, neem dan telefonisch kontakt op met hem: 01650-37900, 's avonds 01608 - 35593. Een medisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Verenigde Dropfabrieken B.V. is de holding van een aantal in binnen- en buitenland werkzame dochtermaatschappijen, die zich gespecialiseerd hebben in de ontwikkeling, produktie en verkoop van drop- en suikerwerken, zoals Red Band, Venco, Manisan en het pharmaceutisch bedrijf Nubilo/Landman. De holding heeft vestigingen in Etten-Leur, Roosendaal (N.B.), Naarden, Bergen op Zoom, Turnhout (België), Bocholt (Duitsland) en Atlanta (USA). KDF IBC BOUWGROEP NEDERLAND B.V. is de werkmaat schappij in Nederland van de Internationale Bouw Compagnie B.V. (IBC) een bouwonderneming met vestigingen in binnen- en buitenland. De activiteiten richten zich in hoofdzaak op de sectoren utiliteits- en woningbouw. De Hoofduitvoerder is verantwoordelijk voor de totale dagelijkse leiding van één groot of meerdere kleine bouwprojecten Grote waarde hechten wij aan organisatievermogen en leidinggevende kwaliteiten. Gegadigden tot 45 jaar, die hun sporen in een soortgelijke functie hebben verdiend, kunnen hun handgeschreven sollicitatie richten aan onderstaand adres t.a.v. de afdeling Personeelszaken. I.B.C.-weg 2 5683 PK BEST Door Romain van Damme Empee Golfkarton B.V. is een belangrijk leverancier van golfkartonnen verpakkingen. De verkooporganisatie en de overige centrale diensten opereren vanuit Etten-Leur. De produktie-bedrijven zijn gevestigd in Etten-Leur en Eindhoven. Ook de Internationale Verpakking Maatschappij (I.V.M.) te Weesp, leverancier van open en gesloten bag-in-box systemen, maakt deel uit van de Empee-groep. Ter versterking van haar Commerciële Binnendienst vraagt Empee een: De funktie: De Commerciële Binnendienst vormt een belangrijke schakel in de commu nicatie tussen (potentiële) klanten en de overige onderdelen van de Empee- organisatie. De afdeling bereidt offertes voor en boekt binnengekomen orders. Daarbij wordt gebruik gemaakt van een geau tomatiseerd systeem. Enerzijds wordt, veelal telefonisch, frequent contact onderhouden met de (potentiële) klant. Anderzijds wordt veelvuldig overleg gevoerd met interne afdelingen, zoals het verpakkingsont werpbureau, de produktieplanning, etc. De kandidaat: Wij zoeken een man of vrouw van ca. 25 jaar met tenminste een voltooide middelbare opleiding (bijv. HAVO, VWO, MEAO). Ervaring in een soortgelijke funktie is zeker een pré. Accuratesse, teamgeest en het vermogen om te kunnen werken onder druk zijn vereisten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Sollicitaties kunnen worden gericht aan Empee Golfkarton B.V., Afdeling Personeelszaken, Postbus 71, 4870 AB Etten-Leur. Voor nadere informatie kunt u bellen met het Hoofd van de Binnendienst, de heer F.F.E.L. Cuypers, tel. 01608- 32232. luitdia b.v. verkoopmaatschappij, onderdeel van de Oosten Groep B.V., geniet landelijke bekendheid met haar kast- en stellingsystemen. LUNDIA richt zich met een breed en hoogwaardig produktenassortiment onder meer op de inrichting van kantoren, magazijnen, winkels en woonruimten. Voor de verkoop aan partikulieren beschikken wij thans over 19 winkels. LUNDIA B.V. zoekt voor haar nieuwe vestiging in Breda een voor 19 uur per week, die de winkelchef assisteert bij de direkte verkoop. U kunt in aanmerking komen voor deze funktie als u: een MDS-diploma heeft of een gelijkwaardig opleidingsnivo verkoopervaring in de woninginrichtingsbranche heeft 20 jaar of ouder bent. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van nr. 115 binnen 1 week richten aan mevr. W. Willemsen. LUNDIA B.V. Postbus 27, 7050 AA VARSSEVELD Liinriin j)OSSCHENHOOFD - Iet is even wennen, jer Blok die uitlegt loe het voetbal in Sa- edi-Arabië gerund nordt. Sinds 31 juli is Blok een van vele buitenlandse coaches e in het streng Islamitische ind ingehuurd zijn om het tbal naar een wat hoger ni- :au te tillen. Saoedi-Arabië zoekt het wat „t betreft in ervaren coaches, jn ervaring kan Blok niet ont- !gd worden. Blok was onder meer elf ,ar lang een bekende ver- •hijning in Zeist. Om precies zijn, op het KNVB-centrum aar hij als bondscoach vele .en maakte. Maar plotseling as daar het bericht dat hij ikozen had voor de Arabi- :he club Kawbab uit het tadje Alkharj. „Vanaf half maart waren er ontacten", zegt Ger Blok over jn verrassende keus, „eerst :hriftelijk, daarna zijn ze aar Nederland gekomen. Het eeft allemaal vrij lang ge- Liurd, maar uiteindelijk reeg ik toch een visum. Van- E 31 juli ben ik contractueel oor drie jaar verbonden aan eze vereniging." Avontuur Ik heb gekozen voor het vontuur. Een sprong in het luister. In dat gebied was ik log nooit geweest. Nou maak i dat ook eens mee. In princi- le blijf ik drie jaar. Maar ik eb wel begrepen dat het con- ract niet zo gek veel voorstelt, let is meer op basis van ver- rouwen." Kawbab verdwijnt vervol- jens naar de achtergrond. Vant praten met Ger Blok ïoudt automatisch in dat het INVB-apparaat in Zeist loorgelicht wordt. Als dat ter prake komt, is Ger Blok op djn hoede. Logisch. Want de aatste jaren in Zeist verliepen 'oor hem nogal tumultueus. Gekrakeel met de inmiddels lit Zeist verdwenen Kees Rij- rers, aanvaringen met andere ;eledingen in Zeist en het noeizaam van de grond krij- ;en van het Olympisch team. )e aanstelling van Rinus Mi- hels als bondsmanager. „Nee, nee", zegt hij, „dat is liet de drijfveer geweest om ieg te gaan uit Zeist. In elke ib moet je moeilijkheden verwinnen. Dus ook in Zeist, laar inderdaad, het heeft veel hergie gekost. Neem dat llympisch project. Als je daar le resultaten van ziet. De toe- Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk In verband met de voorbereiding en invoering van een ziekenhuis informatiesysteem (BAZIS)wordt de personeelsbezetting binnen de ekonomisch administratieve dienst tijdelijk uitgebreid. Onder deze dienst ressorteren de financiële en de medische admi nistratie. Voor de financiële administratie zoeken wij een Deze administrateur krijgt tot taak: - koördinatie van werkzaamheden op de financiële administratie, zoals boekhouding, fakturering, salarisadministratie en kompu- terafdeling; - mede-voeren van de boekhouding van het ziekenhuis en ver pleeghuis en meeverzorgen van kwartaalrapportage - indien noodzakelijk, vervangen van het hoofd van de financiële administratie. Om deze funktie goed te kunnen vervullen is een diploma S.P.D. (of vergelijkbaar niveau) vereist Een langdurige ervaring, leidinggevende eigenschappen en impro visatievermogen strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt voor de periode van augustus 1985 tot mei 1986. Nadere inlichtingen kunnen worden opgevraagd bij het hoofd eko nomisch administratieve dienst, drs. A.R.M. van Riel, telefoon 076-222133, toestel 376. Sollicitaties dienen binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van het kodenummer 013 op de enveloppe. Bernie Ecclestone: "Ik heb m

de Stem | 1985 | | pagina 6