-snmko EERSTE ASSISTENT STUURMAN Provincie Noord-Brabant leidinggevende functionaris m/v COKESFABRIEK Video-dieven werkten op bestelling Indeling in nieuwe samenwerkingsgebieden VERTEGEMQQBDIGER (M/V) <=>o personeelwerker v/m CONCLUSIl St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg Weekenddienst Stem-redactie DE STEM VAN ZATERDAG 20 JUL11985 V&D bruist van leven. Al bijna 100 jaar! VROOMS DREESMANN f7 NAUTICA TOURS A.G. BASEL - 1e PIJPFITTERS - 6 G.-LASSERS - ERVAREN LASSERS - INSTRUMENTATIEFITTERS - ELECTROMONTEURS DE MOOIJ PROJECTS B.V. <^o o O aardappel afzetorganisatie voor zuidwest-nederland bv zierikzee Oostkade 5 4541 HH Sluiskil tel. 01157-1258 heeft plaatsingsmogelijkheid voor een Voor deze funktie is een diploma HAVO/VWO of MEAO-adm. aan gevuld met M.B.A. vereist. Studie S.P.D. strekt tot aanbeve ling. Praktijkervaring, bij voorkeur in een industrieel bedrijf, is noodza kelijk. Leeftijd 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, de heer J.E. Van- hijfte. Inlichtingen worden verstrekt door de Chef Personeelsafdeling, de heer M. Dumoleyn. STICHTING VERPLEEGHUIS „SANCTA MARIA" EEN KOÖRDINATOR PRAKTIJKBEGELEIDING (M/V) EEN AKTIVITEITENBEGELEID(ST)ER EEN CHEF TECHNISCHE DIENST EEN FYSIOTHERAPEUT(E) LEERLING ZIEKENVERZORGENDEN verpleegkundigen m/v voor 32 uur per week pagina zeeland 1 A5! 3-DAAGSE COMPUTERCURSUS 100) Vroom en Dreesmann organiseert in het warenhuis 3-daagse computercursussen, die worden gegeven op de populaire Commodore CBM-64 huiscomputer. Zo raakt u in korte tijd vertrouwd met de beginselen van de Basic computertaal. De lessen zijn bestemd voor jong en oud (vanaf 12 jaar). De cursus wordt gegeven in: Breda, op 18,19,20 juli en 25,26,27 juli en 19,20,21 augustus en 22,23,24 augustus a.s. 'Inclusief studiemateriaal Meer informatie bij de afdeling klantenservice, waar u zich vanaf nu ook kunt opgeven als deelneme: Vanaf 24 juli as. ligt op nevenstaande plaatsen een ontwerp ter inzage vooreen nieuwe indeling van de provincie in samenwerkingsgebieden. Deze indeling vloeit voort uit de Wet gemeenschappelijke regelingen. In het ontwerp zijn de gebieden aangegeven waarbinnen de gemeenten in de toekomst moeten samenwerken. Het zal tevens als richtlijn dienen voor rayon-indelingen van Rijk en provincie. De nieuwe samenwerkingsgebieden omvatten achtereen volgens het grondgebied van de gemeenten. 1 Bergen op Zoom, Dinteloord c.a., Fijnaart c.a., Halsteren, Hoeven, Huijbergen, Nieuw-Vossemeer, Ossendrecht, Oudenbosch, Oud en Nieuw Gastel, Putte, Roosendaal c.a., Rucphen, Standdaarbuiten, Steenbergen, Willemstad, Woensdrecht en Wouw; 2 Aalburg, Baarle-Nassau, Breda, Chaam, Dussen, Etten-Leur, Geertruidenberg, Hooge en Lage Zwaluwe, Klundert, Made c.a., Nieuw-Ginneken, Oosterhout, Prinsenbeek, Raamsdonk, Rijsbergen, Terheijden, Teteringen, Werkendam, Woudrichem, Zevenbergen en Zundert; 3 Alphen c.a., Berkel-Enschot, Diessen, Dongen, Drunen, Gilze en Ri|en, Goirle, 's Gravenmoer, Hilvarenbeek, Hooge en Lage Mierde, Loon op Zand, Moergestel, Oisterwijk, Oost-, West-, en Middelbeers, Sprang-Capelle, Tilburg, Udenhout Waalwijk en Waspik; 4 Berlicum, Boxtel, Den Dungen, Esch, Haaren, Heeswijk- Dinther, Helvoirt, 's-Hertogenbosch, Heusden, Liempde Rosmalen, Schijndel, Sint-Michielsgestel, Vlijmen en Vught; 5 Beers, Berghem, Boekei, Boxmeer, Cuijk c.a., Erp, Geffen, Grave, Haps, Heesch, Lith, Megenc.a., Mill c.a., Nistelrode, Nuland, Oeffeit, Oploo c.a., Oss, Ravenstein, Schaijk, Sint-Oedenrode, Uden, Veghel, Vierlingsbeek, Wanroij en Zeeland; 6 Bergeyk, Best, Bladel c.a., Budel, Eersel, Eindhoven, Geldrop, Heeze, Hoogeloon c.a., Leende, Luyksgestel, Maarheeze, Nuenen c.a., Oirschot, Reusel, Riethoven, Son c.a., Valkenswaard, Veldhoven, Vessem, Waalre en Westerhoven; 7 Aarle-Rixtel, Asten, Bakel c.a., Beek en Donk, Deurne, Gemert, Helmond, Lieshout, Mierlo en Someren. De Gelderse gemeenten Hedel, Ammerzoden en Maasdriel zullen, als Provinciale Staten van Gelderland daarmee Instemmen, deel uitmaken van het onder 4 genoemde samenwerkingsgebied. Het plan voor de nieuwe indeling ligt van 24 juli tot en met 23 september a.s. ter inzage op de secretarieën van alle betrokken gemeenten, (de bibliotheek van) het provinciehuis te 's-Hertogenbosch en in het Huis der Provincie Gelderland te Arnhem. Tot en met 30 september 1985 kunnen belang hebbenden tegen dit ontwerp schriftelijk bezwaren indienen bij Provinciale Staten van Noord-Brabant, Brabantlaan 15216 TV 's-Hertogenbosch. Gamko Horecatechniek is een onderneming diezich bezighoudt met de fabrikage, levering en installatie van (koel)technische apparatuur in de horecasector. Het bedrijf is gevestigd te Etten-Leur, waar ca. 150 men sen werkzaam zijn. Ter versterking van de organisatie zoeken wij op korte termijn: voor de regio Brabant/Zeeland. Voor deze vacature gaat onze gedachte uit naar een persoon van c.a. 22 - 23 jaar die: -in het bezit is van het rijbewijs BE. -gedegen commerciële ervaring heeft (ervari ng in de branche strekt tot aanbeveling) -zeer goede kontaktuele eigenschappen bezit. -gewend is om zelfstandig te werken. Geboden wordt: -Zeer goede sociale voorzieningen. -Grote mate van zelfstandigheid. -Representatieve bedrijfsauto. -Salariëring in overeenstemming met de belangrijkheid van de funktie. -Ruime onkostenvergoeding etc. Gegadigden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie voorzien van een recente pasfoto te sturen naar: Gamko Horecatechniek Postbus 161 4870 AD Etten-Leur T.a.v. de afd. personeelszaken Tel.: 01608-20940 HORECATECHNIEK vraagt voor direkt met Patent tot Mannheim voor een Rijnpassagiersschip voor de periode t/m oktober. Sollicitaties te richten aan J. Schuller, Dahliastraat 7, 4921 HP Made, tel. na 19.00 uur 01626-4415. Gevraagd met spoed om opgeleid te worden tot 6 G.-certificaat Schriftelijke reakties: Postbus 160, 4650 AD Steenbergen Een organisatie waarbij enkele honderden telers in Zeeland en Noord-Brabant zijn aangesloten en die in vier sorteerbedrijven jaarlijks 200.000 ton consumptie-aardappelen ontvangt en klaarmaakt voor afzet in binnen- en buitenland. De administratie is geautomatiseerd (IBM) en wordt door een klein team gevoerd in het centraal kantoor van de onderneming te Zierikzee. De directie zoekt een die onder leiding van het hoofd van de administratie de financiële verslaglegging en het administreren van de goederenstroom beheerst en daarbij alle nevenwerkzaamheden verzorgt. Voor deze functie zijn vereist: - een gedegen administratieve opleiding op HEAO of vergelijkbaar niveau; - ervaring met automatisering; - goede contactuele eigenschappen; - gevoel voor commercie. De salariëring is in overeenstemming met het belang van de functie. Leeftijd 25-30 jaar. Schriftelijke sollicitaties vóór 1 augustus aan het hoofd personeelszaken, postbus 101, 4300 AC Zierikzee. ZEVENBERGEN Het verpleeghuis bestaat nu uit 3 afdelingen voor 102 bewoners en werkt samen met het verzorgingstehuis „Huize Zevenbergen". Begin 1986 zal de uitbreiding gereed zijn, waardoor er dan 5 afdelingen met 162 bewoners en 10 dagbehande- lingsplaatsen zijn. Er zal sprake zijn van differentiatie naar psychogeriatrie en somatiek en naar kort en langdurig verblijf. De integratie van verschillende vormen van zorg op de afdeling wordt benadrukt. De stichting gaat uit van algemeen christelijke beginselen. Momenteel zijn er vakatures voor: (20 uur per week) Het praktijkgedeelte van de opleiding tot ziekenverzorgende vindt in de instel ling plaats: het theoretische gedeelte in de centrale school „De Borg" in Breda. Plaats In de organisatie: - als staffunktionaris behorend bij de verplegingsdienst, leidinggevend aan één, later twee praktijkbegeleid(st)ers. Taken: - organiseren en koördineren van de praktijkbegeleiding van leerlingen zie kenverzorgenden en stagiaires op de afdelingen. - bewaken en stimuleren van de kwaliteit van de praktijkbegeleiding op de af delingen. - de integratie tussen theorie en praktijk bevorderen. - het ondersteunen van de praktijkbegeleid(st)er(s). - deelnemen aan de selektie van aan te stellen leerlingen. - koördinatie van de bijscholing binnen de verplegingsdienst. - deelnemen aan het nodige interne en externe overleg. WIJ vragen: - diploma verpleegkundige, aangevuld met een docentenopleiding. - bij voorkeur bekend met de opleiding tot ziekenverzorgende. (40 uur per week volgens rooster). Plaats In de organisatie: - behorend bij de aktiviteitenbegeleiding, die een onderdeel is van de sociale en begeleidingsdienst, werkzaam op een afdeling met somatische bewoners. Taken: - in samenwerking met het afdelingshoofd en de ziekenverzorgenden opzetten van en zorgen voor aktiviteiten op de afdeling, vanuit het eigen vakgebied. - inbreng bij het zorgplan. Wij vragen: - diploma MDGO-AB - bij voorkeur bekend met het verpleeghuis. (40 uur per week). Plaats In de organisatie: - ontvangt leiding van het hoofd civiele en technische dienst, geeft leiding aan de medewerkers van de technische dienst, ziet toe op uitbestede werkzaam heden. Taken: - organiseren, koördineren en kontroleren van de technische en de onder houdswerkzaamheden. - mee uitvoeren van het werk. v - onderhouden van uiteenlopende kontakten. WIJ vragen: - diploma MTS werktuigbouwkunde, of scheepswerktuigkunde A of B. - een brede ervaring met diverse vormen van onderhoud. - leidinggevende en organisatorische kapaciteiten. (aanvankelijk 20, later tot 32 uur). Plaats in de organisatie: - behorend bij de fysiotherapie, werkzaam voor psychogeriatrische bewoners Taken: - in samenwerking met de afdeling werkzaam zijn als fysiotherapeut(e), tevens poliklinisch werk voor bewoners van het verzorgingstehuis. Wij vragen: - diploma fysiotherapie. - belangstelling voor psychogeriatrie. - bij voorkeur bekend met het verpleeghuis. Er is weer gelegenheid de opleiding tot ziekenverzorgende te volgen vanat maart 1986. Is uw leeftijd tussen 17 en 20 jaar en heeft u een passende vooropleiding, dan kunt u informatie en een sollicitatie aanvragen. In alle gevallen bieden wij een aanstelling voor onbepaalde tijd aan, conform de CAO-ziekenhuiswezen. Sollicitaties liefst uitvoerig ingaande op de taken en het gevraagde, kunnen tot 20.08.1985 worden gericht aan de direktie van verpleeghuis „Sancta Maria", Pas toor van Kessellaan 16, 4761 BH Zevenbergen. Inlichtingen bij de heer P. van de Kar, personeelszaken, tel. 01680-24050. FRANCISCUS ZIEKENHUIS ROOSENDAAL Het St. Franciscus Ziekenhuis is een alge meen ziekenhuis met een regionale funktie. Het heeft een kapaciteit van 450 bedden verdeeld over 15 verpleegafdelingen. Op onze afdeling neurologie bestaat momenteel plaatsingsmogelijkheid voor De afdeling neurologie heeft 40 bedden en een personeelsbezetting van 25 mede werkers. Op de afdeling zijn 3 neurologen werkzaam. De afdeling hanteert een horizontaal beleid, waardoor grote betrokkenheid ontstaat t.o.v. patiënt, familie en afdelingsgebeuren. Onze gedachten gaan uit naar verpleegkun digen A of A/B met ruime ervaring op het neurologisch vakgebied. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het afdelingshoofd mevrouw R. van Pinxteren (toestel 329/326) en de heer J. Houtepen van de afdeling personeels zaken (toestel 246). Geïnteresseerden worden verzocht hun solli citatie vóór 1 augustus a.s. te richten aan onze afdeling personeelszaken. BOERHAAVELAAN 25 4708 AE ROOSENDAAL TEL. 01650-88000 Het St. Elisabeth Ziekenhuis is met haar ruim 700 bedden een van de grotere ziekenhuizen in ons land. Er werken 1800 personen. De afdeling personeelzaken - 12 medewerkers - bestaat naast het sekretariaat en de administratie uit een team van vier personeelwerkers, een bedrijfs maatschappelijk werkende en een arbeidskundige. Ten behoeve van het personeelwerk is het ziekenhuis verdeeld in sektoren. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een die de sektorpersoneelwerkers zal assisteren bij het uitvoeren van het personeelwerk. Het accent hierbij zal liggen op "beheerswerkzaamheden" op het gebied van werving, selektie, funktiewaardering, arbeidsduurverkorting e.d. Afhankelijk van ervaring komt het salaris te liggen tussen f 2.705,- en f 3.584,- bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O.- Ziekenhuiswezen. Voor deze funktie is het bezit van een diploma H.B.O.-P.W. vereist. Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een vrouw. Voor verdere informatie kunt U kontakt opnemen met de heer A.M. Dielemans, hoofd personeelzaken, tot wie U tevens Uw sollicitatie, binnen 2 weken na verschijningsdatum van dit blad, kunt richten. Postbus 90151 5000 LC Tilburg. Tel. 013-391313. 0MS%:«ürr< ecï*eB sT 076-877850-653950 BUTTCHEH Voor extri Van een onzer ven MIDDELBURG - Het Z stuur heeft buiten de WU rijk de komende jaren in gulden extra nodig voor aa onderhoud van provincial! Als dit geld op tafel komt ki kelijke werkzaamheden, waar zich al min of meer heeft vas pakt. Dat blijkt uit een notitie, die Gedeputeerde Staten naar de statencommissies hebben ge stuurd. De nood kan al enigszins verlicht worden wanneer de provincie er in slaagt om de gronden weer te verkopen die werden verworven voor de aanleg van de weg Terhole- Spui. Zoals bekend is dit project achterhaald. De provincie hoopt de gronden van de hand te kunnen doen aan rijk, ge meenten of landbouwers. Bin nen 1 tot 2 jaar zouden deze verkopen 1,5 tot 2 miljoen op kunnen leveren. Resteert een behoefte aan ƒ6 tot ƒ6,5 miljoen. Zoals ge meld wil het college bij de be handeling van de provinciebe groting 1986 alvast 1,25 mil joen opzij leggen, speciaal be doeld als bijdrage aan de re serve voor een weg over de Oesterdam (de verbinding tus sen Tholen en de Bevelanden). Dit project oefent een zeer grote druk uit op de provincia le middelen. De resterende 4,75 tot 5,25 miljoen hoopt men in volgende Vervolg van pagina 1 De bende werkte deels op be stelling. Telkens als de zwarte markt om video- en of electri- sche apparatuur vroeg trok men er met een man of vier op uit. De bende, die vermoedelijk uit meer personen bestaat dan het aangehouden zestal, ope reerde op vrij spectaculaire wijze en meestal 's nachts. Daarbij werd vrijwel steeds volgens hetzelfde patroon ge werkt. In Axel bijvoorbeeld werd met een gestolen auto de winkel van Colijn, die twee keer door de 'heren' bezocht werd, via de voordeur binnen gereden. Onder het lossen van enkele schoten in het wilde weg werd vervolgens de apparatuur in de auto gesleept. Bij een van de overvallen werd de gestolen auto later helemaal uitge brand in Hulst teruggevonden. In Belgie ging de bende op dezelfde snelle wijze te werk. »Ze aarzelden niet machinege weren of pistolen te gebrui ken. Ze schoten op alles wat bewoog", aldus de politie woordvoerder. De auto's werden in de meeste gevallen in Antwerpen gestolen. In sommige gevallen Werd de auto na de klus het Water ingereden. De Belgische Politie is momenteel in diverse wateren in Waasland aan het dreggen naar auto's. Men ver- Wacht ook gestolen vuurwa pens die bij de overvallen ge bruikt werden boven water te balen. De gestolen apparatuur van de inbraken uit Axel is inmid dels voor een groot deel te recht. Voor redactionele zaken, dus niet voor overlijden sadvertenties of be zorgklachten, is dit weekeinde bereikbaar Eugene Verstraeten. Te lefoon 01X40-16755, b.g.g. 01153-1534.

de Stem | 1985 | | pagina 12