V_! J 2 districtmanagers m/v 'Visn an scho ETI: GUN, hoofd van de administratie VERPLEEGKUNDIGE de blauwe kamer spelbegeleider m/v Centrale Volksbank SgfessJ'* I Stichting Psychiatrisch Centrum Jan Wiet samivoz DE STEM VAN ZATERDAG 13 JUL11985 ervaren administrateur m v adviseurs voor organisatie- en personeelbeleid waarnemend hoofdverpleegkundige en eerste ziekenverzorgende |CVB] GEVORDERDE ASSISTENT ACCOUNTANTS en SCHOOLVERLATERS MET HEAO of VWO Nederlandse Accountants Maatschap PAGINA ZEELAND 1 CLINGSE HE VERENIGING M trow ■ui...- JX..1L-.LU...M Het Diaconessenhuis IsilSsfilisLLBreda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden De identiteit is protestant christelijk In verband met de voorbereiding en invoering van een ziekenhuis informatiesysteem (BAZIS), wordt de personeelsbezetting binnen de ekonomisch administratieve dienst tijdelijk uitgebreid. Onder deze dienst ressorteren de financiële en de medische admi nistratie. Voor de financiële administratie zoeken wij een Deze administrateur krijgt tot taak: - koördinatie van werkzaamheden op de financiële administratie, zoals boekhouding, fakturering, salarisadministratie en kompu- terafdeling; mede-voeren van de boekhouding van het ziekenhuis en ver pleeghuis en meeverzorgen van kwartaalrapportage - indien noodzakelijk, vervangen van het hoofd van de financiële administratie. Om deze funktie goed te kunnen vervullen is een diploma S.P.D (of vergelijkbaar niveau) vereist. Een langdurige ervaring, leidinggevende eigenschappen en impro visatievermogen strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt voor de periode van augustus 1985 tot mei 1986. Nadere inlichtingen kunnen worden opgevraagd bij het hoofd eko nomisch administratieve dienst, drs. A.R.M. van Riel, telefoon 076-222133, toestel 376. Sollicitaties dienen binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het hoofd personeelszakenLangendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van het kodenummer 013 op de enveloppe. Kompass Nederland B.V., Nederlandse tak van een inter nationale uitgeverij, gevestigd in 23 landen. Heeft wereldwijd een naam opgebouwd met gespecialiseerde adresboeken. Daarnaast de laatste jaren actief met het beheren en in toenemende mate marketen van electronische gegevens bestanden. Voor deze enerverende omgeving zoeken wij twee doortastende verkopers Doortastende verkoopsters krijgen bij ons een even grote kans. Zolang maar duidelijk is (geldt in gelijke mate voor m/v), dat naast het op representatieve wijze vertegenwoordigen van onze uitgeverij, verkopen het doel is. Dit vindt zijn weerslag in de zeer gunstige provisieregeling boven de vaste basis. Uw verkoopcapaciteiten zijn doorslaggevend. Verder verwachten wij van u een goede algemene ontwikkeling, de vaste wil tot slagen, grote inzet, zakelijke instelling, een woonstee in of bij het werkgebied en tot slot een eigen auto. Er wacht een vast rayon op u. Voor de ene vacature zijn dat de postcodegebieden: 20,2123, 24, 27 en 28; voor de andere: 34, 40, 4142, 49,50, 51 en 56. (Wij verwachten dat het u geen moeite kost deze rayons te ontcijferen) Belangstelling gewekt? Stuur uw sollicitatie met pasfoto. Aanvullende informatie verstrekt de heer T. Veltman. i»-C «3 Kompass Nederland B V., Gebouw California, Hogehilweg 15, 1101 CB Amsterdam. Telefoon (020)97 40 41 Voor een op korte termijn in Zuid-Nederland op te richten export organisatie van een groot internationaal concern zoeken wij een die leiding gaat geven aan een zestal medewerkers. De administra tie omvat o.a.: - de hoofdboekhouding en de analytische boekhouding; - de salaris- en personeelsadministratie; - de rapportage. Voor de registratie en venwerking van de basisgegevens wordt ge bruik gemaakt van de modernste informatika-toepassingen. In de administratieve struktuurvan het exportcentrum moet papierwerk zoveel ats mogelijk vermeden worden. De uitwisseling van gegevens binnen het concern eist dat de admi nistratie zich afstemt op internationale afspraken. Het optimaliseren van de exportfunktie brengt veelvuldig overleg met de overige afdelingen van het centrum met zich mee en vraagt een snelle en akkurate administratieve gegevensverwerking. Kandidaten moeten voldoen aan de volgende kriteria: - opleiding op HBO-niveau (HEAO/SPD 1 en II); - meerjarige en brede boekhoudkundige ervaring bij voorkeur in een leidinggevende positie; - kennis van en - zo mogelijk-ervaring met geautomatiseerde admi nistratie; - pragmatische instelling; - goede kennis van de franse taal; - leeftijd tot ongeveer 35 jaar. Belangstellenden (m/v) worden uitgenodigd hun schriftelijke solli citatie met curriculum vitae te richten aan drs. A.F. Bal van het GITP, Wilhelminapark 25, 5041 EB Tilburg, bij wie zij desgewenst nadere informatie kunnen verkrijgen (tel. 013-424040). Een psycho logisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. AMSTERDAM "BREDA «NIJMEGEN «TILBURG Psychiatrisch Centrum Jan Wier is een kleinschalig opgezet instituut, mede verantwoordelijk voor de psychiatrische hulp verlening in de regio Midden-Brabant. In Tilburg is de kort durende behandeling met 84 plaatsen, de dagbehandeling met 40 stoelen en een (nazorg)polikliniek gevestigd. In de vestiging- Overdonk in Dongen vindt de langdurige behandeling plaats Er werken momenteel 310 medewerkers bij Jan Wier. Afdeling Opbouw is gevestigd in Dongen. Binnen deze afdeling worden 12 mensen behandeld. Een deel van de patiënten verblijft al meerdere jaren binnen de vestiging Overdonk, terwijl de overige patiënten vanuit de kortdurende behandeling (maks. 2 jaar) in Tilburg komen. De doelstelling van afdeling Opbouw is door observatie te komen tot overplaatsing van patiënten naar de gewenste afdeling in Dongen of naar een extern instituut. Binnen de afdeling Opbouw werken 7 verpleegkundigen. In verband met het vertrek van een collega zoeken wij een in part-time dienstverband van 32 uur per week Funktie-inlioud: Het begeleiden, verzorgen en observeren van patiënten, waarbij het mentorschap wordt gehanteerd. Funktie-eisen: diploma B-verpleegkundige of HBO-V, bij voorkeur ervaring in de langdurige psychiatrie, de voorkeur gaat uit naar een vrouwelijke kandidaat. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de richtlijnen van de CAO Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt min. f 1.795,20 en maks. f2.352,- eksklusief onregelmatigheidstoeslag. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer G. Weterings, afdelingshoofd, tel. (01623) 14900. Schriftelijke sollicitaties kunnen voor 29 juli 1985 gericht worden aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. dhr. A. van de Wetering, Stichting Psychiatrisch Centrum Jan Wier, Postbus 10052, 5000 JB Tilburg. j leefgemeenschap voor geestelijk-visueel gehandikapten, heeft m.i.v. september 1985 plaatsingsmogelijkheid voor een in een part-time dienstverband (30 uur). Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke kandidaat. Betrokkene zal mede zorg dragen voor de begeleiding van de deelnemers aan de spelbegeleiding. Van de kandidaat wordt verwacht: - bereidheid om in teamverband te werken; - zelfstandige begeleiding van groepen; - interesse voor en affiniteit met op laag nivo funktionerende mensen; - een positieve houding m.b.t. de doelstelling van De Blauwe Kamer. Voor deze funktie zoeken wij kandidaten met een diploma Z-verpleegkundige of daarmee gelijk te stellen opleiding. Salariëring geschiedt conform de schaal spelleider B. (minimum f 2022,- maximum f 2782,- bruto per maand bij een full-time dienstverband). Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaaprtp verstrekt door de heer drs. R. Willers, hoofd agogische sektor 076 - 6547 50 tst. 272. Schriftelijke sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aanMevr. M. B. Oudendijk- Egbers, personeelsfunktionaris van De Blauwe Kamer, Galderseweg 65, 4863 AC Breda. Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden De identiteit is protestant christelijk In ons verpleeghuis Aeneas ontstaan door zwangerschap en vertrek van de huidige funktionarissen vakatures van Beide funktionarissen maken deel uit van het leidinggevend team opeen somatisch, geriatrische afdeling, waar 26 patiënten opgeno men zijn. Het totale team bestaat uit 21 personeelsleden Om de funktie goed te kunnen vervullen, dient het waarnemend hoofd in het bezit te zijn van het diploma A-ziekenverpleging en de kaderopleiding. Bij voorkeur aangevuld met het B-diploma of ervaring in de geria trie. De eerste ziekenverzorgende dient het diploma ziekenverzorgende te bezitten, aangevuld met het diploma van de voortgezette oplei ding. Ook voor deze funktie is ervaring/belangstelling in de geriatrie van belang. Leidinggevende ervaring strekt voor beide funkties tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het hoofd personeelszakenLan gendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 009 op de enveloppe. Spaarbank Centrale Volksbank Hoofdkantoor: Maliebaan 15, 3581 CB Utrecht. Tel.; 030-344211. BANK De Centrale Volksbank is een landelijke organisatie met ruim 600 vestigingen. Het dienstenpakket is afgestemd op de particuliere markt en voorziet in alle financiële behoeften, variërend van sparen tot lenen en verzekeren. In verband met interne overplaatsing van de huidige functionarissen, zoeken wij voor onze districten Zuidwest-Nederland en Midden-Nederland met ieder circa 100 vesti gingen en respectievelijke standplaatsen Oosterhout en Utrecht U ressorteert onder het Hoofd Vestigingenorganisatie. De groep districtmanagers omvat in totaal 6 personen. In deze functie bent u primair verantwoordelijk voor het goed functioneren van alle vestigingen en de daarin werkzame full- en part-time medewerkers in uw district. In overleg met het Hoofd Vestigingenorganisatie vindt beleidsuitwisseling plaats. U wordt in uw werk ondersteund door diverse stafafdelingen van het hoofd kantoor. Functie-inhoud: Het leggen en onderhouden van contacten met particulieren, instellingen, bedrijven e.d. Begeleiden c.q. leiden van alle activiteiten van de vestigingen in uw district Begeleiden van en leiding geven aan alle full- en part-time beheerders en alle overige medewerkers in uw district Het stimuleren en zelf uitvoeren van verkooptaken Het zorgdragen voor uitbreiding van het vestigingennet en het organiseren van promotionele activiteiten Het organiseren en leiden van bijeenkomsten Wij vragen: Opleiding op HBO-niveau en aanvullende opleidingen, zoals bv. NIBE-diploma (basis, kredieten en binnenland), alsmede assurantie B. De bereidheid om aanvullende studies te volgen moet aanwezig zijn. Ruime ervaring opgedaan in het bankbedrijf in een leidinggevende functie Het vermogen directe leiding te geven aan full- en part-time medewerkers van de vesti gingen in uw district Voldoende inzicht in administratieve procedures Goede communicatieve vaardigheden Bij voorkeur kennis van geautomatiseerde administraties Het kunnen organiseren en leiden van bijeenkomsten Commerciële aanleg Bereidheid om te werken binnen onregelmatige werktijden Rijbewijs BE Leeftijd 30-40 jaar Wij bieden: Een zelfstandige werkkring met veel ruimte tot het ontplooien van eigen initiatieven en mogelijkheden Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, die in overeenstemming zijn met het gewicht van de functie Een goede autokostenregeling en onkostenvergoeding Tot de selectieprocedure kan een psychotechnisch onderzoek behoren. De uitslag daar van wordt nog vóór rapportage aan de bank door het testbureau met u besproken. Vanzelfsprekend wordt verwacht, dat u woonachtig bent in uw district, of de bereidheid hebt daarheen te verhuizen. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan ons hoofdkantoor, Maliebaan 15, 3581 CB Utrecht. Nadere inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen bij onze afdeling Personeels zaken onder nummer 030-344211. De Nederlandse Accountants Maatschap omvat vijfendertig vestigingen met circa twaalfhonderd medewerkers. Wij begeleiden en adviseren organisaties en ondernemingen van velerlei signatuur. Op internationaal niveau wordt samengewerkt met Touche Ross International. Onze vestigingen te Breda en Bergen op Zoom vragen momenteel jonge medewerkers, die zich (verder) in het accountantsvak willen ontplooien. Er is een toenemende vraag te constateren naar accountancy - diensten, terwijl de maatschappe lijke functie van de accountant voortdurend aan gewicht wint. Dat maakt het werken bij de N ederlandse Accountants Maatschap zowel veelzijdig als veeleisend. Inventiviteit, creativiteit en durf vinden wij daarom van grootbelang voor onze medewerkers. Samen met een goede opleiding vormen deze drie criteria de basis voor een verdere ontwikkeling, ongehinderd door onnodige drempels. Onze maatschap biedt voor de toekomst gezonde perspectieven voor specialisatie in velerlei richtingen. Bij gevorderde assistent accountants denken wij aan kandidaten, die bezig zijn met het algemeen deel van de NIVRA- studie. De werkzaamheden kunnen sterk uiteenlopen. Het accent ligt op de attestfunctie, al of niet binnen Touche Ross International. Daarnaast liggen de werkzaamheden op het gebied van begeleiding en advisering van de clienten. Schoolverlaters met HEAO, of VWO kunnen binnen enkele jaren het niveau van een gevorderde assistent accountant bereiken: de basis om door te studeren voor een functie op academisch niveau zonder full-time studie aan universiteit of hogeschool. Vanaf de eerste dag ontvangt u een aardig salaris. U volgt een opleiding die perfect aansluit bij de praktijk, waarbij u kunt rekenen op persoonlijke begeleiding. Solliciteren. Een vertrouwelijk gesprek is de beste manier om te bekijken of we elkaar kunnen vinden. Wij kunnen dan meteen samen met u bezien waar uw belangstelling en uw mogelijkheden liggen. Voor nadere informatie of een afspraak kunt u contact opnemen met: de heer B. C. Koomans, R. A., Baronielaan 18, 4818 RA Breda, tel. 076-222400. Kantoren te: Alkmaar Almelo Amersfoort Amsterdam Arnhem Bergen op Zoom Beverwijk Breda Culemborg Doetinchem Eindhoven Emmen Enschede Epe Gouda 's-Gravenhage 's-Gravenzande Groningen Haarlem Heerlen 's-Hertogenbosch Hilversum Hoorn Leeuwarden Middelburg Nijmegen Rotterdam Rijswijk Schagen Soest Terneuzen Tilburg Zeist Zoetermeer Zwolle Samenwerking «verband met: Begheyn Sneep, belastingadviseurs en Volder Co, organisatieadviseurs lid van: Touche Ross International ■ms*- bela°grli!rrijden Van een onzer verslaggevers BRESKENS GROEDE - Tot erote woede van de exploitan- jjpn van recreatieterreinen in Breskens en Groede hebben gisteren duizenden camping- gssten midden op de dag een ir uur zonder water geze ten. Oorzaak: de Watermaat- schappij Zuidwest Nederland, die uitgerekend in het hoog seizoen op de Puyendijk bij Groede een nieuwe koppeling in het transportsysteem plaat ste om de druk op het net te verbeteren. Sommige exploitanten kre gen - al dan niet kort tevoren - een mededeling van het wa terleidingbedrijf dat de wa tervoorziening tijdelijk werd Ker Van een onzer ve MIDDELBURG - De ui tal kerncentrales in Ze economisch opzicht aan Wel moeten de nadelen beperkt en de financiële ri vaardbaar blijven. Tot deze conclusie komt het Economisch Technologisch In stituut (ETI) in een notitie over kernenergie. Hierin pleit het ETI voor het doorsluizen van financiële voordelen naar elektriciteitsverbruikers in de regio's waar de kerncentrales staan. In de notitie somt het ETI de voor- en nadelen van plaat sing in Zeeland op. Zo is Bors- sele, waar al een centrale staat, een goedkopere plaats dan elders in den lande, waar nog op een braak stuk grond moet worden begonnen. Ook noemt het ETI de goed kopere energieprijs en een be tere prijsstabiliteit. De bouw van een centrale in Borssele kan industrieën aantrekken. Men wijst op de samenhang tussen het vestigen van Pechi- ney in Vlissingen en de komst van de eerste centrale. Een 1000 Megawatt-centrale betekent een investering van 2 Van onze con CLINGE - Het bestuur van laars heeft de leden duidelijk te houden hebben tijdens het De vissers hebben een hele wi boden in de bus gekregen en wacht een schorsing. Met nadruk wordt er nog e maatse vis moet worden teruj van te kleine exemplaren won overtreding. Op de Zestigvoetl de Weelkes mag met hooguit op de Zandput met twee. 's Na den uitgeworpen tot 31 auj schubvis in een stalen leefnet i Het bestuur verzoekt de vis geen afval te laten rondslinger planting te beschadigen. De ka hengelvereniging daarvoor de teerd. Tenslotte, zo laat het auto's, bromfietsen en rijwiel, gedeponeerd, maar moeten worden op de daarvoor beschik

de Stem | 1985 | | pagina 14