PSYCHC 'In de i is agn noodzai Medewerker verkoop-binnendienst VERPLEEGKUNDIGE M/v issïïïïk;S-r,iona,i8sen xszsz- MEDEWERKER (M/V) DOCENT(E) notuliste/ sekretaresse (m/v) verpleegkundigen m/v DE STEM VAN ZATERDAG 13 JULI 1985 Bedrijf Functie/Functie-eisen Sollicitatie tollens coatings bv EEIM CIVIELTECHNISCH MEDEWERK(ST)ER afdelingssekretaresse STICHTING 'HET HOOGHUYS' psychiatrisch instituut mwm. ziekenhuis lievensberg bergen op zoom verpleegkundige m/v (full-time) ELISABETH ZIEKENHUIS GEMEENTE DUSSEN R.-k. Gymnasium Juvenaat H. Hart voor het vak NATUURKUNDE iSïïfe"»roce5'"di,s,"e' ssr, ÏÏSSS 'ï-w— rn» icr.TLEIPER. en modern" «n Vo°;dJ™,Hre'Ve*5b™w). SSS5S-'»b9n99,8,n0 ,aa .SraSrAt^anentboustastetnaretttn,. 7ATERDAG13 JULI 1985 Les geven Tollens zoekt in verband met uitbreiding een oo CD ff Tollens Coatings B.V., een werkmaatschappij van een inter nationaal opererende Franse hol ding, is fabrikant van verven bestemd voor de bouwnijverheid, scheeps- en constructiebouw en de doe-het-zelf sector. Onze produkten verkopen we - onder eigen naam en onder "pri vate label" - in Nederland, maar vooral daarbuiten. Met onze 180 personeelsleden en een produktie van ongeveer 15.000 ton per jaar, behoren wij tot de grotere verfproducenten in Europa. Samen met uw collega verzorgt u op een verkoop-actieve wijze de totale order- en klachtenbehandeling ten behoeve van de Nederlandse bouwnijverheidsmarkt en enkele an dere grote afnemers. U vormt mede de thuisbasis voor onze commerciële en technische buitendienst en u vangt onder ande re "eenvoudige" technische vragen op- Voor uw collega ligt het accent op de externe communicatie (ondermeer telefonische verkoop). U heeft meer affiniteit tot de interne communica tie, zoals met produktie-afdelingen, magazijn en expeditie. Voor deze functie zoeken wij iemand met een MBO-opleiding, die jonger is dan 35 jaar. U beschikt over een redelijke kennis van de moderne talen en over ervaring in een com merciële (binnendienst)functie Wanneer u belangstelling heeft ""voor deze functie, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van personalia, opleiding en werkervaring, te richten aan de heer J.H. Breukels, Hoofd Perso neelszaken, Tollens Coatings B.V., Postbus 2002, 4800 CA Breda. In de loop van de selectieprocedure is een psychologisch onderzoek ge pland. Wij verzoeken mannen en vrouwen om te solliciteren. (Wij zijn gevestigd aan de Lunet straat 152 op het Noord-Westelijk deel van het industrieterrein van Breda; vlakbij de noordelijke rond weg (Backer en Ruebweg) en de A16 Rotterdam-Breda. C_3 CO BOUWTOEZXCUT WEST - BRABANT Intergemeentelijk adviesbureau voor: welstand civiel-techniek bouwkunde geluidhinder hinderwet taxaties o.g. Bij Bouwtoezicht West-Brabant, waarbij 39 gemeenten in het westen en midden van Noord-Brabant zijn aangesloten is een vacature voor de functie van: Functie-informatie: De te benoemen functionaris zal worden belast met de volgende werkzaamheden: technisch (ontwerp) tekenwerk controle van bouwberekeningen vervaardigen van exploitatie-opzetten Functie-eisen: diploma H.T.S. weg- en waterbouw of gelijkwaardig goede contactuele eigenschappen ervaring in genoemde werkzaamheden De medewerk(st)er zal genoemde taken zelfstandig moeten kunnen uitvoeren. Aanstelling salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in salarisschaal 8, minimaal 3.196.-en maximaal 4.098.- bruto per maand, salarispeil 1 juni 1985. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer ing. P. van Veggel, hoofd afdeling gemeentewerken, telefoon 076-223020. Sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie met uitvoerige inlichtingen over opleiding, ervaring, referenties etc., te richten aan het hoofd administratie en personeelszaken van Bouwtoezicht West-Brabant Seeligsingel 7, Postbus 2261, 4800 CG Breda. Het Diaconessenhuis Breda omuat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137bedden. De identiteit is protestant christelijk Binnen de verplegingsdienst ontstaat per 16 augustus 1985 de va- kature van Deze afdelingssekretaresse verricht administratieve werkzaamhe den ten behoeve van twee verpleegafdelingen: een chirurgische klasseafdeling en een verloskundige/gynaecologische afdeling. Tot haar taak behoort onder meer: - bijhouden van patiëntenadministratie: - te woord staan van patiënten en personeel, - telefoonbehandeling, - regelen van diverse behandelafspraken tussen de diverse discipli nes in huis. Om deze taak goed te kunnen vervullen dient men in het bezit te zijn van het HAVO-diploma, bij voorkeur aangevuld met het diplo ma medisch sekretaresseof ruime ervaring te hebben binnen de ge zondheidszorg Enige kennis van de medische terminologie is een vereiste. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het hoofd Personeelszaken, Lan- gendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 014 op de enveloppe. 24 uur per week (in principe verdeeld over 5 dagen) ten behoeve van het direktiesekretariaat/sekretariaat Kortdurend Verblijf. Tot het takenpakket behoren o.a.: notuleren van (complexe) beleidsvergaderingen; verzorgen van deel van het sekretariaat; bij afwezigheid vervangen van direktiesekretaresse/sekretaresse Kortdurend Verblijf. De funktie eist een grote mate van zelfstandigheid, inzet en akkura- tesse. Goed kunnen notuleren is een strikte eis. Aanvankelijk zal u een dienstverband voor bepaalde tijd worden aangeboden. Binnen afzienbare tijd zal duidelijk worden of dit 'in een dienstverband voor onbepaalde tijd kan worden omgezet. Arbeidsvoorwaarden: zijn konform de CAO voor het Zieken huiswezen. Inlichtingen: te verkrijgen bij Mw. J. Hack, direktiesekretaresse, telefoon (01608) 1 59 20, toestel 259. Schriftelijke sollicitaties: binnen 14 dagen, te richten aan Personeelszaken, Van Bergenplein 39, 4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vakaturenummer S-303. Circuit voor langdurend verblijf (LVB) Etten-Leur Circuit voor kortdurend verblijf (KVB) Etten-Leur Instituut voor psychiatrische dagbehandeling Breda Ten behoeve van de Verplegingsdienst in ons ziekenhuis zoeken wij op korte termijn kontakt met voor een tijdelijke aanstelling Ook worden kandidaten gezocht om als oproepkracht ingezet te worden. Betrokkenen moeten bereid zijn om in alle diensten te werken. Deeltijdarbeid op maandbasis is bespreekbaar. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot mevrouw C.J. Wijdh,afdeling Personeelzaken. Uw schriftelijke sollicitatie kan gezonden worden vóór 27 juli a.s. aan afdeling Personeelzaken. Boerhaaveplein 1 4624 VT Bergen op Zoom Tel.: 01640-37980 interconfessioneel 365 bedden Het Diaconessenhuis Breda omuat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden De identiteit is protestant christelijk Doordat enkele verpleegkundigen op polikliniek gebruik gaan ma ken van de mogelijkheid om part-time te werken, ontstaat de vaka- ture van een op de polikliniek/Akute hulp. De werkzaamheden omvatten: - de verpleegkundige assistentie bij de spreekuren van orthopae- den, chirurgen en andere specialisten; het assisteren bij kleine operatieve ingrepen van diverse specia listen; - het assisteren bij funktie-onderzoeken, zoals scopieën; - het bemannen van de Akute hulp. Voor de Akute hulp worden de diensten om toerbeurt gedraaid en per rooster geregeld. Wij zoeken een kollega die geïnteresseerd is in een zeer afwisselen de baan, in het bezit van tenminste het diploma voor A- verpleegkundige. Ervaring op het gebied van gipsen, traumatologie, cardiologie wordt zeer op prijs gesteld Salaris konform C A O Inlichtingen omtrent de funktie kunnen worden ingewonnen bij Mw. J. Verdoes. hoofd polikliniek, telefoon 076-222133, tst 414. Sollicitaties kunnen tot twee weken na het verschijnen van dit blad gericht worden aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 011 op de enveloppe. 'Iltl Het Elisabeth Ziekenhuis in Sluiskil en het Juliana Ziekenhuis in Terneuzen maken beide deel uit van de Stichting Ziekenzorg Midden Zeeuwsch-Vlaanderen De afdelingen Neurologie/Psychiatrie in beide ziekenhuizen worden momenteel gereorganiseerd, waarna in het Juliana Ziekenhuis een afdeling Neurologie, en in het Elisabeth ziekenhuis een afdeling Psychiatrie zal zijn gerealiseerd. Ten behoeve van deze afdeling Psychiatrie in het Elisabeth Ziekenhuis in Sluiskil vragen wij een in full-time dienstverband. Funktie inhoud: - Het in teamverband meewerken aan de totale patiëntenzorg. (Tijdens de overgangsfase zowel psychiatrische als neurologische patiënten). - Samen met collega's zorgdragen voor een goed werkklimaat - Mee inwerken en begeleiden van leerling-verpleegkundigen en nieuw aangestelde verpleegkundigen. Funktie-eisen: - Diploma B-Verpleegkundige, of HBO.V. - Ervaring in het verplegen van psychiatrische patiënten in een algemeen ziekenhuis strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: - Salariëring in de schaal van verpleegkundigen, (min. 2244.-, max. 2940.-, bruto per maand). - Per 1 januari 1986 volgt inschaling volgens FWG-systeem. - CAO Ziekenhuiswezen is van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door mevr. M. de Blok, Hoofd verplegingsdienst, tel.: 01157-1451, tst 323. De selektieprocedure bestaat o.a. uit een gesprek met de selektiecommissie. Sollicitaties binnen 14 dagen zenden aan: Afdeling Personeelszaken, Nieuwe Kerkstraat 17, 4541 EC Sluiskil. JULIANA ZIEKENHUIS Op de sekretarie-afdeling Financiën van het kasteel-raadhuis van Dussen kan worden geplaatst een Benoeming zal plaatsvinden met ingang van 16 augustus 1985 op arbeids overeenkomst of in tijdelijke dienst. Mogelijkheid tot aanstelling daarna in vas te dienst is niet uitgesloten Funktie-informatie: - verwerking financiële administratie op mini-computer, waaronder be- talings- en invorderingsadministratie en belastingadministratie - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden - typewerk Funktie-eisen - minimaal bezit MAVO-dipioma - boekhoudkundige opleiding - ervaring met gebruik mini-computer strekt tot aanbeveling - typediploma gewenst Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Aanstelling krachtens funktiewaardering maximaal in niveau 4, bruto-salaris van 1.303.- (jeugdloon) - 2.725.- per maand Verdere informatie De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan B en W van Dussen, kasteel-raadhuis, Postbus 5, 4270 BA Dussen, met vermelding in de linkerbovenhoek van de enveloppe: „Kabinet". Antwerpsestraatweg 125 4615 AN Bergen op Zoom Gevraagd m.i.v. 26 augustus a.s. 1e of 2e graad, aantal lessen 15 a 18, salarisschaal 10 Onze school werkt met de PLON-methode Sollicitanten wordt verzocht zich zo spoedig mogelijk te melden bij de rector van de school, drs. J. de Raaij, die graag informatie verschaft Tel. school 01640-43650, privé 01640-33552 warmtekrachtcentrale. Ondermeer als gevolg van deze n.euwe mves e fprTLE|PER__i ren van bestaande net e,,».,-eren varU°d^feePn meer optimaal en werken van voorstellentot eert m |nstallati efficiënt gebruik vant debesiaa oduktie- automatisering. leeftijd tussen 23-35 jaar. leken wij Kanmuaw Tot Zijn/haar taken zuhen behoren ^^erpafdeling pet in overleg met_dePr f stellen in de budget en ««^•""'"Vndneedngïi.o's, toe- Manager. „agaten met: goede'contactuele vaardighed'®"'ortge|t)k.e tunctie. -> leeftijd tussen 30-35 jaar. u„ 1550 AA sas ,an Gen.. afdeling Personeelszaken Geweld op de tribunes. Schering e 1 Door Romain van Dar ABCOUDE - „Het zit in zi Blitz over het fenomeen Be siologisch is er tussen he Anderson en andere rem waar te nemen. Hinault grenzen te verleggen. Mere zelfde. Zoetemelk is weer loof niet dat Zoetemelk ier is. Hij is voorzichtig. Miss standig. Hij rijdt nog altijd En: „Om de top te bereiken, Als iemand veel talenten heeft gen dat ze de top halen. Je moet het durven poneren. Durven werken aan de reali satie. Hoe dichter bij de top, hoe angstiger het wordt. Als je hoog klimt, kun je diep vallen. Het is noblesse oublige' Adel verplicht. Je moet het waar maken, het legt verplichtingen op. De meesten blijven steken in 'getalenteerde jongeren', en dat zijn er duizenden." Peter Blitz is sportpsycho- loog. Sinds twintig jaar. Van huis uit is hij experimenteel psycholoog. Twintig jaar werkzaam aan de Amster damse universiteit. Daarnaast gaf hij twaalf j aar les aan het CIOS in Overveen. Sinds en kele jaren heeft hij de univer siteit en het CIOS 'laten val len'. „Sportpsychologie heb ik er altijd naast gedaan. Wat on derzoeken, het heeft altijd mijn interesse gehad. Nu doe ik alleen sportpsychologie. Ik geef les aan trainers en coa ches. Theoretische en prakti sche zaken. Bij de atletiek- hond, de zwembond, de hand halbond, de schietbond en bij de NSF. Daarnaast doe ik dat ook bij individuele sportmen sen die met problemen zitten. Faalangst, het moeten preste en onder druk, want daar gaat het veelal om. Ik doe dat trouwens ook in de muziekwe reld. Zangers, instrumentalis ten. Die zitten vaak met de relfde problemen." Onbegrip Psychologie is dat gedeelte van de wijsbegeerte dat over de aard en de eigenschappen van de menselijke ziel handelt. De wetenschap die zich bezig houdt met het onderzoek van het bewustzijn en bewust zijnsverschijnselen. Peter "titz richt zijn kennis op dat gebied op de sport. In Neder - 'and nog geen ingeburgerd be- roeP- Anders dan bijvoorbeeld m de Verenigde Staten waar iedere topsporter wel eens op 'Zoek gaat bij een psycho- '00g. Wel begrijpelijk. Immers, ho grenzen in de topsport wor- immer verlegd. Het gaat om tim De ter. mei „mi ten leei en Er dig lan er i C log mo chc sta ner rïei alk enz dra spo ied vei ger spo ber ter che voc en Trt gee nie Dk soo Ma Int me sec sen nie pre Ma vot nie eer chi bre is ma spi zie Bli gee we in zij: ko]

de Stem | 1985 | | pagina 10