westeinde ziekenhuis WELKE ERVAREN SYSTEEM ANALISTEN EN PROIEKTI.EHIFRS GROEIEN MEE MET ESSO'S AUTOMATISERINGSAKTIVITEITEN? Strei risic jonge vrouw die vanachter haar bureau omzet maakt en laat maken... n.v vereenigde glasfabrieken OPERATIE-ASSISTENT(E) OPERATIE- 2 VERPLEEGKUNDIGE ANAESTHESIE- ASSISTENTEN (m/v) óf ANAESTHESIE- 2 VERPLEEGKUNDIGEN MAAS-JACOBS B.V. TECNNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER MAAS-JACOBS B.V. R.K.-ziekenhuis- pastor (priester) ELEKTROMONTEUR M/V 733 INVALKRACHT GR0EPSLEID(ST)ER A-verpleegkundigen m/v m *in?f Verrassing* blijven uit in Hulst WERELDK operatiekamers anaesthesie HORSELL GRAPHIC INDUSTRIES B.V., POSTBUS 133, 4900 AC OOSTERHOUT li industriegroep kunststoffen etten-leur ESSOIN DE BENELUX. SYSTEEMANALISTEN EN PROJEKTLEIDERS M/V. GEÏNTERESSEERD? ZATERDAG 29 Jl DE. oi Livt «HÏv jlmIË'rtDADi oOi«i 1i»ö«ï e™ Het Westeinde Ziekenhuis met 600 bedden is een modern centrumziekenhuis in Den Haag, waar nagenoeg alle specialismen worden toegepast. Op ons OK-komplex is nog plaats voor een of een 0 Het OK-komplex heeft 9 operatie-kamers, 0 waarvan 7 op een gesluisd en 2 op een open 0 komplex. 0 Kandidaten voor deze funktie dienen in het 0 bezit te zijn van het N.Z.R.-diploma Operatie-assistent. Verpleegkundigen die de OK-opleiding willen volgen, kunnen eveneens solliciteren. In dat geval is het diploma A-verpleegkundige of HBO-V met enige ervaring als verpleeg- kundige vereist. 0 Op de afdeling Anaesthesie is plaats voor J (lil/V) J Kandidaten voor deze funktie moeten in het J bezit zijn van het NZR-diploma anaesthesie-assistent. Verpleegkundigen die de anaesthesie- opleiding willen volgen, kunnen eveneens 0 solliciteren. In dat geval is het diploma 0 A-verpleegkundige of HBO-V met enige 0 ervaring als verpleegkundige vereist. 0 0 hadere informaties kunt u telefonisch inwinnen 0 btj tie afdeling Personeelszaken, tel. 070-889393. 0 Schriftelijke sollicitaties kunt li richten aan de afdeling Personeelszaken Postbus 432, 2501 CK Den Haag. Lijnbaan 32, Den Haag. is een jong groeiend bedrijf, dat verdeeld is in een bouwbedrijf en de fabrikage van kunststof kozijnen Wij zoeken een Funktie-inhoud - het leiding geven aan de afdeling kozijnen -technische en organisatorische voorbereiding en begeleiding van de montage van kozijnen en bouwwerken - het onderhouden van commerciële contacten Onze gedachten gaan uit naar iemand met - een opleiding op HTS-bouwkunde niveau - ruime ervaring in de kozijnenbranche, bij voorkeur kunststof - leidinggevende kapaciteiten - een goed commercieel inzicht - leeftijd ca. 30-35 jaar Graag een complete sollicitatie naar t.a.v. dhr. Maas, Lultertweg 4 4882 TD Zundert, tel. 01696-4828 i algemeens Het Diaconessenhuts Breda omvat een ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden Aan het zieken huis is een P.A.A.Z. verbonden Wegens vertrek van een der pastores per 1 december 1985, zoekt het Diaconessenhuis voor haar pastorale dienst een De werkzaamheden worden uitgevoerd in nauwe samenwerking met een eveneens aan het Huis verbonden predikant. De gedachten gaan uit naar een priester met enige jaren ervaring in het pastoraat, liefst in een ziekenhuis, met een oecumenische in stelling. Hij zou een klinisch-pastorale training gevolgd moeten hebben of bereid zijn deze alsnog te volgen. De besturen van het Diaconessenhuis en het R.K. Laurenszieken- huis te Breda (318 bedden) hebben het voornemen te komen tot een fusie van beide huizen op één lokatie op interkonfessionele grondslag. Nadere informatie omtrent de werkzaamheden, die aan deze funk tie verbonden zijn, is verkrijgbaar bij de huidige pastor C.A.M.J. van Onzenoort, 076-222133 (toestel 257), bij diens afwezigheid bij ds. A.D. Klaassen, 076-222133 (toestel 243), of bij Dr. E B. van Julsingha, direkteur patiëntenzaken, 076-222133 (toestel 220). De aanstelling zal geschieden in overleg met het bisdom Breda. De voorkeur gaat uit naar een pastor van circa 45-50 jaar. Salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de Nationale Zie kenhuisraad; de overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de C A O. voor het Ziekenhuiswezen Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van levensloop en erva ring, te richten aan de direktie van het Diaconessenhuis, Langendijk 75, 4819 EV Breda, vóór 1 augustus 1985. HORSELL staat voor succesvol zakendoen in de grafische sector: hooggekwalificeerde offsetpla ten en toebehoren voor drukkerijen. Jaar op jaar een forse omzetgroei. Dat succes is te danken aan de vertegenwoordigers, maar óók aan de mensen in de thuisbasis. Daar is men in de weer met behoeftenpeiling, met het aanboren van nieuwe bronnen, offertes, het beantwoorden van vragen, kortom: alles om de verkoopmensen in de buitendienst te informeren, afspraken voor hen te maken en ze ook verder te ondersteunen. Ook de binnendienst bevordert dat tevreden relaties tevreden blijven. De jonge vrouw naar wie wij uitzien heeft binnen dat geheel een belangrijke schakelfunctie. Haar hoofdtaak is: via de telefoon nieuwe rela ties tot stand brengen, rechtstreeks omzet maken waar dit kan, daarnaast afspraken voor bereiden, dus "gesprekken verkopen" voor de verkoopmensen in de buitendienst. Het is een levendige, sterk commercieel gerichte job. Zij zal daarin waardevoller worden naarmate zij 1 meer vertrouwd raakt met toepassingskennis van de branche: een kwestie van veel willen weten en er via de praktijk alles van oppikken. Welk type vrouw bedoelen wij? Een die op basis van middelbare opleiding en beheersing van het Engels acquisitie via de telefoon gewend is. Heel concreet: zelf achter nieuwe adressen heen en omzet maken plus het hare er toe bijdragen dat anderen dit met succes doen. Leeftijd: tussen 23 en 30 jaar. Commerciële telefoonpraktijk is beslist vereist. Ziehier onze oproep naar maat. Laat uw sollici tatiebrief dat ook zijn. Wij zijn echte doeners die knopen willen doorhakken. U kunt op omgaan de reactie rekenen als u belt met of uw uitvoe rige brief in handschrift stuurt aan de directie van (tel. 01620-55251, na kantoortijd 01693-2555, mevr. A. Pieterman) X I t Noerti glas an wl( ais N.V. nmgsvormers, voor de konsu- ment als gebruiksvoorwerp en voor da producent als verpak- Veglaplast B.V. is de kunststoffendivisie van de N.V. Vereenigde Glasfabrieken. In Etten-Leur produceren wij jaarlijks miljoenen kunststofverpakkingen, in vele maten en soorten, voor de levens middelen- en drankenindustrie binnen en buiten Nederland. Voor de afdeling Technische Dienst zoeken wij een tan. Maar eveneens over kunstatofverpÉtftklngen en £r werken bl) ons 1650 man personae! in Schiedam, Leer dam, Maastricht, Etten-Leur en Amsterdam. In die funktie vervult u in dagdienst al naar gelang de behoefte van de betref fende produktie-afdelingen onderhoud en reparatie aan de machines en installaties op elektrotechnisch gebied. Hiervoor vragen wij een voltooide MTS-E opleiding en bij voorkeur enige jaren ervaring. Uw reaktie: Wij verzoeken u schriftelijk te sollici teren, met vermelding van personalia en gegevens over uw opleiding en eventuele ervaring, bij de afdeling Per- soneelzaken van Veglaplast B.V., Postbus 95, 4870 AB Etten-Leur. Als u liever eerst meer wilt weten, bel dan met de heer Ir. H. Prins, bedrijfsleider van Veglaplast, telefoon 01608-12553. «Stichting W«t eeuvwclj -Villieren Het bestuur van de Stichting Sociale Voorzieningen voor Gehandicapten in West Zeeuwsch-Vlaanderen vraagt voor haar gezinsvervangend tehuis „De Zwaan" te Schoondijke, waar 18 volwassen verstandelijk gehandicapte mensen wonen een voor 40 uur per week wegens zwangerschap van een huidig personeelslid. Indiensttreding per 14 augustus 1985. De kandidaten moeten: - genegen zijn onregelmatige diensten te draaien - goede kontaktuele eigenschappen bezitten - bij voorkeur in direkte omgeving van Schoondijke woonachtig zijn - eventueel enige ervaring in de gehandicaptenzorg bezitten Salariëring conform de C.A.O. voor dagverblijven en tehuizen voor gehandicapten. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen te richten aan het bestuur van de Stichting, p/a Beatrixstraat 1, 4507 AH Schoondijke. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mevr. A. van Rooijen, (hoofd „De Zwaan"), tel. 01173-1567. VZ In het algemeen psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust" te Halsteren kunnen voorde kursus die aanvangt in september 1985 alsnog enkele vakaturenummer "V.DJ85/17" als leerling-verpleegkundige 2e jaars voor de B-opleiding worden geplaatst. Het salaris wordt gedurende de gehele opleiding vastgesteld op f 1.928,- bruto per maand, exklusief onregelmatig heidstoeslag, zijnde het salaris voor een 3e jaars leerling- verpleegkundige. Voor 23-jarigen en ouder zal het salaris worden vastgesteld op het minimumloon. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de dienst personeelszaken, telefoon 01640-36900, toestel 134. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakature nummer linksboven op de enveloppe, zo spoedig mogelijk te richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. De energiebelangen van Esso in de Benelux strekken zich uit van olie- en gasexploratie, de verwerking van ruwe olie tot en met de distributie en verkoop van olieprodukten aan de konsument. De leiding en planning van deze aktiviteiten is in handen van een Benelux- managementteam. De operationele akti viteiten worden uitgevoerd binnen Esso Nederland - met onder andere het 2,5 mil jard vergende Flexicokerprojekt - en Esso Belgium - met onder meer een uiterst moderne raffinaderij in Antwerpen. De sterke groei van ae auto- matiseringsaktiviteiten maakt het nood zakelijk onze staf van automatiserings medewerkers verder uit te breiden. U krijgt verantwoordelijkheid bij projekten in die fasen van de ontwik keling: van probleemdefinitie (scoping) tot en met implementatie. Bij de projekt- ontwikkeling wordt op ruime schaal ge bruik gemaakt van hedendaagse metho- dologieën en technieken op het gebied vanprojektmanagement,gestruktureerdc systeemanalyse, -ontwerp en dergelijke. Door het samenwerkingsver band met onze zustermaatschappij in België kan het voorkomen dat de auto matiseringsmedewerkers voor de duur van een projekt afwisselend te werk wor den gesteld in Den Haag, Botlek (Spijke- isse), Breda en Antwerpen. De details betreffende de eventuele standplaats zul len uitvoerig bij een sollicitatiegesprek worden belicht. Voor deze funktie is een met sukses afgesloten akademische opleiding of een HBO-opleiding (HTS-HIO of HEAO-BI) een vereiste. Kandidaten dienen te beschikken over enkele jaren ervaring in soortgelijke funkties. De funktie van systeemanalist of projektleider betekent in onze optiek geen eindfunktie. Naarmate uw ervaring groeit (en bij gebleken geschiktheid en interesse), kunt u doorgroeien naar ande re funkties binnen de Automatiserings afdeling. Ook de vervulling van funkties buiten het vakgebied behoort tot de mogelijkheden. Indien u interesse heeft voor een verdere oriëntatie op een loopbaan bij Esso en op korte termijn in dienst kunt treden, informeren wij u graag over de mogelijkheden bij Esso. Wij nodigen u daarvoor uit schriftelijk kontakt op te nemen met Esso Nederland B.V., de ïeer AJ. Anema, afdeling Personeelzaken, Postbus 110, 2501 AL Den Haag, of met Esso Belgium NV, de heer J. Ronsse, Personeelsdienst, Frankrijklei 101, 2000 Antwerpen. Van onze tennismedewt HULST - De D-categor de heren kent in ieder t<x een grote deelname. Zo i het tennistoernooi van H Ambacht te Hulst, w men gevorderd is tot in d de ronde. Harold de Puijsseleir v naburige, vereniging S kreeg door de plaatsing: missie de tweede plaats t deeld, een plaats die hij tc toe waar maakte. Met 6 versloeg hij Henk va Voorde en hij moet nu van Quekelberghe ver om zich kwartfinalist te nen noemen. De derde geplaatste AA) Hoek uit Axel kende geen don met George Burggra 2 6-0), terwijl de vierdi plaatste Mark Pellemans enkele game toestond Kees Fraanje (6-0 6-0). Jansen uit Sluiskil m evenals zijn voorgangers fouten en wordt de tegen der van Peter Burm vi< zege op Pieter de Klerk 3), terwijl Burm van Pet Blok won (7-5 6-2). Reggie van de Berg ha eveneens erg gemakkelij gen Edmond Verhelst, ge de cijfers 6-1 6-0. Zijn vo de tegenstander wordt van Hoye, een speler die toernooi een eervolle nastreeft, hoewel hij Axelaar Liet Erpelincl grootste moeite had (7-6 4). Pascal Delforge voegde als geplaatste speler evei bij dit gezelschap via moeizame drie-setsparti gen Jean-Pierre van de A (3-6 6-3 6-3). In de C-categorie pl: Ronald van Remortel zie de laatste acht via een winning op Stanny Vers ten (6-0 6-4). Uitslagen: herenenkel C: G Kouwijzer - Koert van den 1 6-3 4-6 6-3, Bennie de Boy - Elderson 6-1 6-1; herenenk Johnny Bleijenberg - Wil Bruyn 6-2 6-4, Jan de Klerk gie Meerschaert 6-2 6-2, Han den Akker - Alfred Koen 6 Cor Dey - Aart van der Sloot 2 6-4, Peter Burm - Peter de 7-5 6-2. luei-nei i N '3ï f» Zo was de situatie vor Door John van Dinth ASSEN - „Ik zie jullie gen terug op het erepot Jaap Timmer, voorzitfc de Stichting Circuit D heeft een rotsvast ve wen in zijn stadgenote bert Streuer en Be Schnieders, de werelt pioenen in de zijspankl, De vooruitzichten vo Drents duo om vanda het thuiscircuit voo. eerst sinds 1978 de Dut op hun naam te schi zijn in ieder geval uitst na de laatste tijdtrainir gistermiddag. Streuer en Schn pakten de tweede start achter Webster en H maar ver voor de de 1 in de tussenstand om reldtitel Schwarzel/ die genoegen moesten

de Stem | 1985 | | pagina 12