Sportdag voor diabetici in Roosendaal Spreekrecht in commissie RO van Aardenburg FLEXIBEL SPAREN It kanaal Voorrangsfout oorzaak van ongeval met twee gewonden PROJECT-ONTWIKKELAAR HEEFT GROTE PLANNEN: Zeeuwen houden beurs van miniatuur-autootjes RT ZEEUWS Antieke voertuigen rijden door streek Boete van 1500 gulden en 6 maanden ontzegging geëist Bij M&T 36-urige werkweekl BANQUE PARIBAS Gevonden voorwerpen fAGINA ZEELAND 3 4NAALRACE DINSDAG 25 JUN11985 ÏTMM VAN ZEELAND Plaatselijk nieuws Sas van Gent Terneuzen CAO CHEMIE OFFICIER EIST TWEE MILLE BOETE Wandkleed voorde strandkerk Cadzand-Bad IN AUGUSTUS IN BERGEN OP ZOOM Geslaagd feest in Schoondijke Plaatselijk nieuws Aardenburg IJzendijke markten examens NA INRIJDEN OP VIJF VOETGANGERS DE PARIBAS GELDMARKTREKENING Met een minimum saldo van f 3.000,- hebt u bij Paribas 6¥% een geldmarktrekening. Een rendabel alternatief voor beleggen. Bovendien kunt u snel over uw geld beschikken. U kunt tot f 3.000,- per maand vrij op nemen, over het meerdere betaalt u 1% opnamekosten. Het gehele saldo is vrij opneembaar met een opzegtermijn van 2 maanden. T20 PAGINA ZEELAND 4 fiun badkuip •- FOTO ARCHIEF DE STEM Anjercollecte - Deze week gaat in Sas van Gent de jaar lijkse Anjeractie van start welke in handen is van het Sasse Anjercomité. De collecte duurt vanaf maandag 24 juni tot en met zondag 7 juli en de opbrengst gaat naar het An jerfonds Zeeland. In de loop der jaren hebben de volgende Sasse instellingen reeds een bijdrage uit het fonds mogen ontvangen: Harmonie De Ver- eenigde Vrienden, fanfare Eikels worden Bomen en Sint Cecilia, majorettenpeloton The Arno's, volksdansvereni ging De Grutmoole, Katholie ke Bond voor Bejaarden, co mité de Schepentrekker en poppentheater Pinokkio. Bridge - Leden van de bridge club Luctor speelden in hotel De Post te Terneuzen de vier de wedstrijd in de zomercom petitie. Gespeeld werd in een lijn met 13 paren. De uitslag was als volgt: 1. heren Meeuw- sen-Lichteveld, 2. mevrouw Biesbroeck en de heer Den Haan, 3. mevrouw Kint-de heer Sarneel, 4. mevrouw Sandrini-de heer Koopman, 5. dames Koolen-Lichteveld. ONI - Hengelaarsvereniging ONI (Ontspanning Na Inspan ning) hield voor haar leden een viswedstrijd op de Spui- kreek, die meetelde voor het clubkampioenschap. De vang sten waren matig en er waren 91 deelnemers(sters). De uit slag was als volgt: 1. Joh. Harms 98 cm., 2. P. de Pooter 81, 3. M. van Duysse 61, 4. me vrouw Van de Muren 57, 5. K. Florussen met 38 cm. Lotje - Donderdag 27 juni is de thema-avond in Lotje gewijd aan het onderwerp 'Tweede kans onderwijs voor vrouwen Aanvang 20.00 uur. Iedere vrouw is welkom. In juli en augustus zijn er geen thema avonden in verband met de vakantie. Van een onzer verslaggevers VLISSINGEN (ANP) - Vak bonden en directie hebben gis teren overeenstemming be reikt over een nieuwe drieja rige CAO bij het chemisch concern M&T in Vlissingen (170 werknemers) waar grond stoffen worden gemaakt voor gewasbeschermingsmiddelen. Het akkoord voorziet in in voering van een 36-urige werkweek per 1 december 19® (nu 38 uur). Daarnaast wordt dan ook een volledige vijfploe gendienst ingevoerd voor he' personeel in de volcontinU' dienst, wat betekent dat de werkweek daar van 35,5 uur naar 33,6 uur gaat. Voorts krijgen de werkne mers loonsverhogingen van 2,8 procent per 1 mei 1985, ander half procent in mei 1986 en 1987 en per 1 januari 1988 n°» eens 1,2 procent. Bovendien blijft de werkgever het zie' kengeld en de WAO-uitker»1' gen volledig aanvullen. DlS' trictsbestuurder T. Hoekstr van de industrie- en voeding»' bond CNV toonde zich maan dagavond dik tevreden ove het bereikte akkoord. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Het niet verlenen van voorrang kan de s Heerenhoekse vrachtwagen chauffeur W.B. (43) een boete kasten van 2000 gulden en een voorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegdheid van 6 maanden met een proeftijd van 2 jaar. Dit eiste de officier van Jus titie mr. J. Boogers maandag tijdens een zitting van de rechtbank te Middelburg. Bij het ongeval, waarbij B. be- trokken was in de zomer van het vorige jaar, raakten twee personen zwaar gewond. De botsing deed zich voor tussen Ovezande en s Heeren- hoek op de kruising Beeldhoe- veweg/Barbesteinweg/Werri- laan. B. reed met zijn vracht auto over de Beeldhoeveweg en verleende geen voorrang aan de van rechts naderende bestelauto. Dit had een botsing tot gevolg. De president van de recht bank, mr. G. Nomes, gaf toe dat het een onoverzichtelijk kruispunt was, maar dat B. dit als inwoner van s-Heerenhoek had kunnen weten. Ook een verkeersbord, dat een gevaar lijk kruispunt aangeeft, had volgens Nomes een ongeval kunnen voorkomen. Officier van Jusitie mr J. Boogers eiste - gelet op het feit dat B. zijn rijbewijs niet kan missen in verband met zijn beroep - een boete van 2000 gulden en een ontzegging van de rijbevoegdheid voor 6 maanden met een proeftijd van twee jaar. De rechtbank doet vrijdag 5 juli uitspraak. "400 Zomerwoningen voor Plan Vossekaai' Van een onzer verslaggevers HOOFDPLAAT - Het ziet er naar uit dat het Plan Vossekaai te Hoofdplaat volgend jaar in exploitatie wordt genomen. Een projectont wikkelaar heeft serieuze plannen voor de bouw van 400 vakantiewoningen op het gebied dat twintig hectare groot is. De projectontwikkelaar, Coltof Beheer te Zierikzee, verwacht binnen acht weken zekerheid te hebben over de financiële haalbaarheid van het plan. Dit deelde directeur R. Col- tof gisteren mee. Coltof Beheer bouwt op dit ogenblik zomerwoningen in Nieuwvliet-Bad en Cadzand. Het bedrijf heeft ook plannen Van onze correspondent CADZAND-Bad - In de strandkerk te Cadzand wordt zaterdag 29 juni een wandkleed voor deze kerk overgedragen aan de werkgroep Sint Boni- fatius strandkerk Cad zand. Het wandkleed meet vier bij vier meter en is vervaardigd door me vrouw Duffels, oud-di rectrice van een bejaar denoord in Breda en zus ter Norberta van Betha- nie. Het ontwerp is van pater Boogaard uit Tete- ringen, als adviseuse trad zuster Irene van Brakel op. Het wandkleed stelt de 'wonderbare visvangst' voor en is vervaardigd in het bejaardentehuis te Teteringen. De over dracht vindt plaats tij dens de eucharistie-vie- ring van zaterdag 19.00 uur. Om de overdracht een extra feestelijk ka rakter te geven, treedt tijdens de dienst het West-Zeeuws-Vlaams Gregoriaans koor als op. om bij Breskens 120 vakantie woningen te laten bouwen. Die huizen zouden bij het Plan Schoneveld moeten komen. Aangezien bij Hoofdplaat geen strand is, heeft de pro jectontwikkelaar nog enige twijfel over de haalbaarheid van de plannen. Hij deelde wel mee dat, als het project door gaat, er een soort vakantie dorp komt, voorzien van een aantal recreatie-mogelijkhe den, zoals een tennisbaan. Jachthaven „Wij zouden ook graag een jachthaven bij Hoofdplaat aanleggen. De verwezenlij king zal zeer moeilijk zijn, maar misschien is het haal baar", aldus de directeur. Als er een jactith&yenkomt wordt ze aan dè linkerkant van de oude haven geprojecteerd en komen er 200 ligplaatsen. De Vossekaai is reeds jaren een blok aan het been van de gemeente Oostburg. Door de Deltawerken raakte het plaatsje de eigen haven kwijt en ontstond voor een deel een kale vlakte. Het gemeentebe stuur wilde deze vlakte graag laten bebouwen. Even leek dat te lukken, maar door de in stortende woningmarkt was plotseling niemand meer be reid een kansje te wagen. Re creatiewethouder A. de Feijter deelde gisteren mee dat hij weer in wonderen gelooft. „Het plan van Coltof heeft een redelijke kans van slagen. Een jachthaven zie ik echter nog niet zo zitten, maar ja, de won deren zijn de wereld nog niet uit". Het plan van Coltof Beheer staat of valt bij de kosten van de infrastructurele voorzie ningen die moeten worden aangelegd. Van een onzer verslaggevers ROOSENDAAL - Roosendaal krijgt op zaterdag 31 augustus een landelijk primeurtje bin nen de gemeentegrenzen. De plaatselijke afdeling van de Diabetes Vereniging Neder land houdt dan op sportpark Vierhoeven een sportdag voor haar leden. De afdeling Roosendaal wil met dit evenement duidelijk maken dat sport voor diabetici erg gezond is. Voldoende sport kan ertoe leiden dat diabetici minder insuline hoeven te spuiten en dat zij zich gezon der voelen. Volgens deskundi gen zou sport voor diabetici net zo belangrijk zijn als dieet, tabletten en insuline. De sportdag wordt om tien uur geopend door de Roosen- daalse wethouder van sport zaken, A. de Bruijn. Daarna worden er in de Levensschool inleidingen gehouden door de sportartsen L. Heere en A. Meinders. Voor de jongeren van acht tot dertien jaar be gint dan een film over diabe tes en sport. Na de lunch begint het sportgebeuren, waarin de duursporten centraal staan. De deelnemers kunnen kiezen uit de onderdelen voetbal, ten nis, zwemmen, fietsen, hardlo pen, atletiek, wandelen, rugby en softhonkbal. De dag wordt afgesloten met een forumdis cussie. Behalve de artsen L. Heere en A. Meinders zitten in het forum ook een diëtiste en een sportinstructeur. Voor nadere inlichtingen kan men terecht bij J. Rasen- berg, Scheldelaan 38 in Hoe ven, tel. 01659-2842. Van een onzer verslaggevers AARDENBURG - Burgemeester en wethouders van Aarden burg willen aan buitenstaanders spreekrecht verlenen tijdens de bijeenkomsten van de raadscommissie voor Ruimtelijke or dening, Openbare Werken en Milieu. Dit is een voorstel van het college aan de commissieleden. Nadat de commissieverga deringen sinds enige tijd openbaar zijn is dit de volgen de stap van B en W naar een meer open bestuur. Volgens het voorstel lijkt het het colle ge een goede zaak om derden de mogelijkheid te bieden hun mening kenbaar te maken over zaken die in de commissie Dies Jeremiassen uit Rilland-Bath temidden van zijn pronkstukken. FOTO DE STEM DICK DE BOER Van een onzer verslaggevers RILLAND-BATH - Het be gon een jaar of zes geleden met enkele natuurgetrouwe mini-modellen van de Ci- troëns, waarin Dies Jere miassen uit Rilland-Bath zelf reed. Nu houdt hij zich niet meer alleen bij het ver zamelen van miniatuuraii- to's, maar waagt zich mét Rob van de Bovenkamp uit Kruiningen aan de organi satie van een internationale ruilbeurs. De animo van de verza melaars blijkt zo groot, dat het duo voor 17 augustus in zaal Den Ronden te Bergen op Zoom al een extra ruimte heeft gereserveerd. „Al zestig mensen hebben toegezegd te komen, tot dit België en Duitsland toe. Die hebben allemaal een tafel vol, sommigen wel twee1', vertelt Jeremiassen. Wel vraagt hij zich bezorgd af, hoe dat aan de grens moet. „Als buitenlanders vQel meebrengen, komen ze al gauw boven het toegestane bedrag, dat vrij de grens over mag". Voor een beetje autootje in goede staat moet al gauw ƒ50 tot ƒ100 worden neerge teld, legt hij uit. Vooral mo dellen uit 193334 kunnen -3S Hco aardig aan de prijs zitten. De ware liefhebber is vooral gebrand op Tractions, oude Opeis en oude Volvo's, alle maal nabootsingen van hun grote broers. Sport io Volgens Jeremiassen is het een hele sport daaraan te komen. Soms staat er nog wel eens ergens een doosje op zolder. Maar vooral in Nederland wordt de spoe ling dun. "Je moet ver weg naar beursen in Aken, Lille, Brussel, Eindhoven of Utrecht. Alleen in Kruinin gen kun je in de buurt te recht", zegt hij laatdunkend. Daarom besloot het tweetal er maar een in Bergen op Zoom op touw te zetten. Zelf hebben ze ieder zo'n 1500 wagentjes in hun bezit. Spelen doen de dertigers er niet mee. Jeremiassen heeft wat dubbele exemplaren om jeugdig bezoek af te leiden van de vitrinekast, waarin de verzameling staat opge borgen, merk bij merk. Hij heeft nu zo'n 120 Citroëns en ruim 100 Fiats. „Het is een mooi gezicht. Elke dag kijk je er wel naar", verklaart hij het ple zier dat hij eraan beleeft, wanneer de arbeid bij een vliegtuigenfabriek erop zit. Dinky Toys Voorlopig kan hij nog even door met verzamelen, want hij meent dat er wel 3.000 verschillende types zijn. Vroeger had 'Dinky Toys', waarvan zeker hon derd merken bestaan, met fabrieken in Engeland en Frankrijk zo'n beetje het monopolie. Toen de firma failliet ging, stortten ande ren zich op de branche en nu komen er steeds meer mina- tuurtypes bij. Vrouwen hebben de hob by intussen ook ontdekt, weet de Rillander. Hij vindt, dat ze zich meestal fanatie ker opwerpen om een exem plaar te bemachtigen dan de mannen. Verder is het hem opgevallen dat een flink aantal dames er tuk op is een verzameling vrachtau to's bij elkaar te krijgen. Waaraan dat ligt, kan hij niet verklaren. De internationale ruil beurs voor minatuurauto's begint zaterdag 17 augustus voor bezoekers om half elf in zaal Den Ronden in Bergen op Zoom en duurt tot vier uur. aan de orde komen. 'Beper king van de spreektijd is wel noodzakelijk om de voortgang van de vergadering niet te doen stagneren', aldus het voorstel. Tijdens de commissieverga dering komen ook de herzie ningen van diverse bestem mingsplannen aan de orde. De vergadering heeft plaats don derdag 27 juni in het gemeen tehuis en begint om 20.00 uur. Van een onzer verslaggevers SCHOONDIJKE - Het Mao- neblussersfeest te Schoondijke is een succes geworden. Het was zaterdag druk in het dorp. Niet alleen de plaat selijke bevolking was in grote mate present, door het matige weer bezochten ook veel toe risten het dorpsfeest. In de morgenuren was het reeds dringen voor een plaats je op de rommelmarkt. Ook de braderie trok veel publiek. De wafelbakkerij had een gewel dige dag. Van 's morgensvroeg tot in de middaguren werden talloze wafels omgezet. De bakkerij bracht in totaal ruim 1300 gulden op, het geld is be stemd voor de plaatselijke meisjesclub. Ook het volksdansen van de Breskense en Schoondijkse ouderen mocht zich verheugen in de nodige belangstelling. De play-backshow werd gewon nen door Danny de Munck, door Kees en Nienke Verhoef uit Schoondijke. Vorig jaar namen ruim 80 kinderen deel aan het vlieger feest. Dit jaar viel de belang stelling tégen. Slechts 28 deel nemers kwamen opdraven. De eerste prijs voor de mooiste zelfgemaakte vlieger was voor Joyce Geelhoed. De wisselbe ker van de gezelligheids- oriëntatierit werd gewonnen door P. de Pooter. Het Maone- blussersfeest werd afgesloten met een bal. Honden - De Aardenburgse hondenclub HCA start zondag 30 juni met een nieuwe groep. Mensen die belangstelling hebben kunnen zich van te vo ren opgeven. WARVO - De winkeliersvere niging 'Aardenburg Vooruit' (WARVO) houdt een leden vergadering op donderdag 27 juni om 20.30 uur in 's Lands Welvaren op de Kaai. Op de agenda staat een voorstel van het bestuur de statuten te wij zigen; verder de organisatie van de jaarlijkse braderie op 24 en 25 augustus en een be stuursvoorstel om aan te slui ten bij het K.N.O.V. Schieting - Burgemeester en wethouders, de raadsleden en het gemeentepersoneel van Aardenburg waren te gast bij het plaatselijk handbooggilde St. Sebastiaan voor een spor tieve krachtmeting tussen het gemeentehuis en het schut tersgilde. De bogen werdén gericht op de staande wip. De uitslag is als volgt: hoog vogels R. Pielaat en H. van Iwaarden (St. Sebastiaan), zij- vogel P. Blondeel jr., R. Riej- kaert en H. Ginnegerge (St. Sebastiaan) en E. Ferket (raadslid). Kallen: Em. Min- naert, F. van Ecke (St. Sebas tiaan) en H. Verstraete (amb tenaar sportzaken). De meeste kleine vogels bij St. Sebas tiaan: R. Pielaat, D. van Her- mon en J. Jansen (allen 5 vo gels). De meeste kleine vogels bij de gemeente: burgemeester J. Asselbergs (2 vogels). De trofeeën, die werden uitge reikt door H.de Rijcke, hoofd man van het gilde, gingen naar: de gemeente: E. Ferket (4 punten), 2. burgemeester J. Asselbergs (3), 3. H. Verstraete (3). St. Sebastiaan: 1. H. Ginne- berge (11 punten), 2. R. Pielaat (10). Burgemeester J. Assel bergs bedankte voor de ont vangst en vroeg een herkan singswedstrijd op de liggende wip. In totaal namen aan de schieting 43 schutters deel: 25 van St. Sebasiaan en 18 van de gemeente Aardenburg. EHBO - In IJzendijke ontvin gen 15 jongeren het EHBO- jeugddiploma. Ze kregen het bewijsstuk uit handen van de vice-voorzitter van het district Zeeland. De geslaagden zijn: Bianca Ocke, Mariska Scher- beijn, Martin Baillie, Ronny du Pon, Conny Boussen, Chan- tal van Limmen, Jolanda Im- pens, Sabine Corijn, Paula Scherbeijn, Petra de Smet, Sonja Boerman, Petra den Hoed, Maarten Schilders, Marco de Boevere, Jeroen van Sorgen. O AARDAPPELBEURS ROTTER DAM - Consumptie-aardappelen, los verladen af bedrijf, in gulden per 100 kg, exclusief btw: Klei- aardappelen: bintje 35-50mm 12,00-13,00. bintje 35-55mm 14,00- 15,00, bintje 50mm opwaarts (frites) 27,00-28,50. Voeraardappelen 6,50- 8,00. Stemming: vast. ROTTER DAM, 24-6-85 - Consumptie-aard appelen, los verladen af bedrijf, in gulden per 100 kg, exclusief btw: Klei-aardappelen: bintje 35-50mm 12,00-13,00. bintje 35-55mm 14,00- 15,00, bintje 50mm opwaarts (frites) 27,00-28,50. Voeraardappelen 6,50- 8,00. Stemming: vast. AMSTERDAM, 24-6-85 - In Bintje 50mm werden 10 contracten ver handeld voor levering november bij een prijs van ƒ23,60 tot ƒ23,50 per 100 kg en voor levering april 115 contracten tegen ƒ28,80 tot 29,00. De stemming was kalm voor november en prijshoudend voor april. KAPELLE, 24 juni - Rode bessen per doos IA 85-1.30. Frambozen per doos I 3.30-3.60. Aardbeien per doos I 90. Aardbeien per kg II 3.20-5.50. Tomaten IA 13.10-13.30, IB 14.30. Aardappelen I 96-97, kriel 97-1.00. Groenten: princ.bonen 5.10, uien per kg 85, bloemkool 1.30-3.00, snij.=„ bonen 2.40-5.10, kroten 37. Van een onzer verslaggevers OOSTBURG - De Royal Vete ran Car Club Belgium (RVCCB) houdt zaterdag 29 en zondag 30 juni de jaarlijkse rally der Vlaanderen voor oude auto's. Ruim 40 antieke voertuigen doen aan deze 29e rit mee. De vrijdag komen de chauf feurs om 15.00 uur met hun voertuigen bijeen op het wa penplein in Oostende. De rally begint de volgende dag om 9.00 uur in Knokke en voert via Maldegem naar Oostburg waar ze tussen 11.45 en 13,30 uur zijn te bezichtigen op het parkeerterrein van het cultureel centrum Den Hoek zak. De chauffeurs gebruiken in Oostburg het middagmaal. Vervolgens rijden ze via Schoondijke naar Breskens. Daar aangekomen gaan de auto's de veerboot op en rijden rond Walcheren. Het gezel schap overnacht in Vlissingen. De volgende dag gaat de stoet via de veerboot terug naar Oostende, via Sluis en Knokke. Na het middagmaal heeft de prijsuitreiking plaats. MIDDELBURG - Christelijke pe dagogische academie voor Zeeland in Middelburg. Volledig bevoegd onderwijzer(es): Axel: Marlie van Ham, Jolanda Maas. Goes: Marleen van Donge, Ingrid Driessen, Marjolein Staats, Claudia de Vos. 's-Heerenhoek: Jan Rentmeester. Kloetinge: Freek-Pieter Philipse. Lewedorp: Ineke Dobbelaar. Oostburg: Simo- ne Schijve. Terneuzen: Ilse Taal man, Maria IJsebaert. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Dat het rij den met 1,01 milligram alcohol in het bloed desastreuze gevol gen kan hebben, werd de 49- jarige W.B. uit Zuidzande gis teren nog eens goed duidelijk. B. moest voor de rechtbank in Middelburg verschijnen, omdat hij op 21 juli van het vorige jaar onder invloed op een groep van 5 personen was ingereden. Hierdoor beland den drie voetgangers in het ziekenhuis met ondermeer botbreuken, een hersenschud ding en een nierkneuzing. Het ongeval deed zich op de Kanaalweg bij Sluis voor. B. reed met zijn personenauto over die weg en week uit voor een groep voetgangers, die aan de rechtzijde van de straat lie pen. Hij bemerkte echter niet een tweede club. Hier reed hij dan ook met hoge snelheid op in. Volgens de verklaring van B. kon hij niet meer uitwijken in verband met een naderende tegenligger, maar de getuigen verklaringen luidden allen anders. De officier van justitie mr. J. Boogers zei dat voorna melijk het overmatig innemen van alcohol de oorzaak was en dat gepaste snelheid en goede verlichting veel hadden kun nen voorkomen. Hij eiste een boete van 1500 gulden, drie weken voorwaar delijke celstraf en 12 maanden ontzegging van de rijbevoegd heid, waarvan zes maanden voorwaardelijk. Voor de ge vangenisstraf geldt een proef tijd van 2 jaar. De president van de rechtbank doet vrijdag 5 juli uitspraak. (ADVERTENTIE) MIDDELBURG - Opening - De gemeentelijke lagere school aan de Bachten te Middelburg wordt woensdag 10 juli officieel ge opend. De bijbehorende handelingen zijn om 14.00 uur. KRUININGEN - Slotmanifestatie - De leerlingen van de Krui- ningse christelijke basisschool De Welle houden vrijdag 28 juni een slotmanifestatie voor het onderwijsprojekt 'Vrije tijd'. Dit gebeurt in het schoolgebouw aan de plaatselijke slotstraat en begint om 18.30 uur. GOES - Koopochtend - De Goese Vrouwenraad en de plaatselij ke afdeling van de Zonnebloem gaan woensdag 26 juni weer de binnenstad in met gehandicapten en bejaarden. Belangstellen den voor de koopochtend melden zich vooraf bij de organisato- Voor informatie: Overdamstraat 11,4561 AL Hulst, 01140-11488 NEDERLANDSE BANK MET MONDIAAL KARAKTER. AARDENBURG - Een dames fiets, een sleutelbos met drie sleutels. OOSTBURG - Een paar voet balschoenen (zwart-geel), een damesfiets, een kinderjasje, een etui met sleutel, een groe ne plastic regenbroek, een zwarte portefeuille, twee witte sierduiven, een paar lederen handschoenen (zwart-rood, wit en blauwe strepen), een valkparkiet, een eurocheque pasbankpas, een blauwe speelgoedauto, een witte poe del, diverse sleutels, auto- en huissleutels. SLUIS - Eten damesfiets merk Batavus, kleur groen met te rugtraprem en voetsteunen. IJZENDIJKE - Een kinderbo- dywarmer, grijs met rood af gebiesd.

de Stem | 1985 | | pagina 27