Duitse kunst bij Dow VAN URK WINKELS ZONDAG OPEN CNV bezorgd over Open Universiteit RT ZEEUWS W/JMIIIl* SAFARI Ruim 15.000 auto's in Zeeland voor verplichte keuring Sas bouwt 22 huizen in centrum Terneuzense inbreker bleef dieht bij huis tichting um Europa reageren op rtenties met 'nummers W SLIJTER n- tehuis gezocht KLEINTJE ken/kennismaking Leuke meisjes [een manier om een tner te vinden ling Inter/Relatie •ing lektie „Vita" sus casinospelen o thuis Rode Kruis >chap Z.VL. schap ).Z.VL. ng ng ING JE Alum. schuifladders 237,- 289,- Bingo schieting relatie geschenken KLEINTJE ZATERDAG 22 JUNI 1985 VANZEELAND Ouderenreis Sluiskil was succes Klachten spreekuur FNV-jeugd K-LACHTEN VAN CURSISTEN Sluiskil Terneuzen Celstraf en tbr geëist tegen aanrander De Putter wint wedvlucht Tours examens Auto gestolen A?4 Daar vindt u Safari African Drink. Wild, exotisch en geheimzinnig. AFRICAN DRINK hond thuis tijdig kend. I, tel Goed voor 2 poesjes, 6 wkn. oud, gratis af te halen. Tel 01155-3882. Een plaatsen resultaten boe ken. 5.-Europa, Azië, N.-Z.-Amerika enz. ntie/serieuze kennismaking met u fel" Corr. Club '70/ST., Box 8177 /ijze, waarbij u in alle vrijheid zelf behept vele mogelijkheden voor een laking. Bel geheel vrijblijvend voor livonds). lurg076-131698 genotter04169-1352 lansen01620-26474 01100-20297 |v, Bragt01650-52271 Bils04160-34503 (ad van Toezicht, ingesteld door het /C. Hoofdkantoor: Zeestraat 145, Tel. 02510-29023. aag voor aan een partner, and voor informatie (ook 's avonds): 1-3891Tilburg 013-684555. op Zoom 01640-44397 [Postbus 361Krimpen a d. IJssel, Erkend door Raad van Toezicht, |Ministerie van WVC. brief aan De Stem, Postbus 3229, aan een van onze rayonkantoren, niet op de enveloppe linksboven het □en. Ije e.v.t. pngeman I uitgaan- link niet, |wd ge- iuisje en br.o.nr. ax-sport- sport. 1 of 2 om sa- |st op te 934255 rechtstr./ t B. 2083, Ipostz. 70 JONGEVR28 jr., zkt. ser kennism. met sport jon- gem., Ift. 25-30 jr. Br.o.nr 934256 v«d. blad HEER, 53 jr., gesch., niet onbem., eigen huis, auto en gd. baan, z.s.k.m. j. vr tot 50 jr., gesch. of wed., kind welkom. Huidski. (b.v. oosters type) en nat on- bel Br.m.f.o.e.w.r. o.nr 934244 v.d.bl. JONGEMAN, 26 jr., zoek! vaste rel. m. serieuze j. vrouw, 1 kind g. bezwaar Br.o.nr. 934245 v.d.blad. landelijke computer be middeling. Alle relatievor men. Lage kosten. Erkend door R.v.T. Vraag gratis in formatie, Postbus 1249. 5200 BG Den Bosch. Schriftelijke roulette - Golden 10 - Black Jack. 1 cursus. Extra inkomen met uitgetes- ir regelmatige winst. Vraag de gratis aan: Stichting MB, Postbus 65015. im. 66-26-73-29-18-39-77-99-34-82-05-60- 3-65-94-93-92-30-22-03-85-75-71-10- 56-27-44-46-61 -12-09-41 -25-52-89-35- 57-40-47-Ó7-19-50-36-88-02-48-81 -63 0003221 I: 070-949414. zwanger? loeder en of 1691 individue- lafé-Zaal- sterzande, dames en i-Zaal-Mo- sterzande, n Café De >0,- Gratis. 30 uur >0,- gratis. 23 juni, lur bi) Rudi ïge,Noord ien. aten boe- rechtstreeks af fabriek Vrijblijvende demonstratie aan huis. Nu 8 mtr. van 375,-voor en 10 mtr. van 445,- nü voor Andere lengtes en uitvoe ringen tot 50% korting. J jaar garantie. Interal Lad ders BV. Tel. 01195-27101 01106-3112. op zat. 22 juni bij Ron de Vilder, aanvang 20.00 uur Hoofdprijs t v. Zaterdag 22 juni bij M. de Cock, Soc. Wil lem Teil, Zuiddorpe. Gratis f 25,-, aanvang 14.30 uik Gratis folder, goedkoopste adres in Nederland Balp. v.a. 10 ct., aanst. ct., beursjes 42 ct., 1°ü art. leverb. met Uw teks' briefk.Relatiehus, P°SI' bus 2278, Utrecht. Een T16 PAGINA ZEELAND 3 Havenfeest opent met vliegstunt Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De Terneuzense Havenfees ten, die het volgend weekeinde voor de vijf maal plaatsvinden, worden vrijdagavond ge opend met een stuntvlieg-show. Een primeur is dat tijdens de slotdag van de feesten, 30 juni, de winkels in de Noordstraat voor het eerst in de geschiedenis van de Scheldestad op zondagmid dag) open zullen zijn. Van onze correspondent TERNEUZEN - In de provincie Zeeland rijden ruim 15.000 auto's rond van 10 jaar en ouder, die vallen onder de verplichte autokeuring die op 16 juli wordt ingevoerd. Over heel Nederland gerekend gaat het om bijna een half miljoen wagens. Dit blijkt uit een onderzoek van Euro Pers Producties (EPP) in Utrecht. In deze toch vrij bejaarde auto's blijkt overigens nog een levendige handel te bestaan. Vorig jaar verwisselden ruim en kwart miljoen van deze oudjes van eigenaar. Eind 1987 moeten alle auto's die drie jaar of ouder zijn een keuring hebben ondergaan. Dat zijn er dan volgens EPP in totaal bijna 4,5 miljoen. Uitgaande van 50 gulden keuringskosten is met de verplichte keuring van de eer ste groep auto's -die van tien jaar en ouder- een bedrag van 23 miljoen gulden gemoeid. De meeste oudjes (ruim 95.000) zijn te vinden in Zuid- Holland. Zeeland sluit met 15.000 de rij. SLUISKIL - De reis van de 60-plussers uit Sluiskil naar België is een succes geworden. Er namen 128 ouderen aan deel. Met drie autobussen werd eerst naar Mechelen gereden. Na de bezichtiging van deze stad en een koffiestop in He- ver ging men via Aarschoot naar Scherpenheuvel, waar het diner werd gebruikt. Daarna reden de bussen door de heuvels naar Leuven en vandaar naar Waterloo. Terug in Sluiskil konden de reizigers terecht in De Sterre, waar door vrijwilligers een koffietafel was voorbereid. Het was de 60e keer dat de Sluikilse bejaarden op reis gingen. Andere activiteiten die veel publiek zullen trekken zijn onder meer touwtrek-, vork heftruck- en roei wedstrijden, een groots opgezette vloot- schouw en een spectaculaire blusdemonstratie op het wa ter. Daar omheen verzorgt de middenstand in de Noord straat, Nieuwstraat, Lange Kerkstraat, Axelsestraat en op de Markt ook nog een uitge breid programma. Bijvoor beeld een optreden van de Friese klederdracht-dans groep Tjongerkotsploech (za terdagmiddag), veel muziek, een mini-kunstmarkt, optre dens van volksdansgroep De Gruutmolen uit Sas van Gent en een delicatessenmiddag (zondag). Vrijdag 28 juni worden de Havenfeesten om 18.55 uur ge opend met een twintig minu ten durende show van een stuntvliegtuig boven het feest terrein aan de voormalige veerhaven. Direct daarop vol gen de touwtrek-wedstrijden, waarvoor 16 teams hebben in geschreven. Zaterdag geeft de Kanoclub Zeeland vanaf 11.00 uur een demonstratie in de voormalige veerhaven, waarna om 14.30 uur de behendigheidswed strijden voor vorkheftrucks van start gaan. Professionele chauffeurs van acht Terneu zense bedrijven bestrijden el kaar daarbij op het feestter rein. De vlootschouw begint zon dag om 13.30 uur en duurt on geveer drie kwartier. Schepen van allerlei formaat varen vanuit westelijke richting de oude veerhaven voorbij tot in de Put, keren daar weer om en besluiten hun voorstelling voor de veerhaven. Om 14.30 uur gaan de roei wedstrijden met 16 ploegen van start en rond 17.00 uur worden de Ha venfeesten besloten met een blus-demonstratie door de blusboten van Willem Muller BV en de Union. Verder kunnen de tijdens het feestweekeinde weer a rai- son van een gulden rondvaar ten worden gemaakt. Voor rondvaarten over de Wester- schelde wordt vertrokken vanaf de ponton in de oude veerhaven. Zaterdag kunnen tevens tussen 10.30 en 17.00 uur tochtjes over het kanaal Gent- Terneuzen worden gemaakt vanaf het Schuttershof. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De Jon gerenbeweging, verbon den met de FNV, houdt komende woensdag weer het maandelijkse klach tenspreekuur in Terneu- zen. Jongeren kunnen dan weer terecht met vragen en klachten over werk, loon en uitkering. Het spreekuur is gratis en wordt gehouden in buurthuis De Bolster aan de Kastanjelaan. Aan vang 19.30 uur. Van een onzer verslaggevers SAS VAN GENT - In Sas van Gent wordt vaart gezet achter de stadsvernieuwing. Maandag begint de sloop van een deel van Groot Ma joorstraat en Kloosterlaan, waar men ruimte moet schep pen voor de bouw van 22 nieu we huizen. Het gaat om wo ningen voor bej aarden en klei ne gezinnen, die zullen worden neergezet door de woning bouwvereniging Sas van Gent Vooruit en waarvan de huur prijs gemiddeld net onder de 500 gulden zal blijven. Er is gekozen voor een bouwvorm van drie lagen, dit om een overgangsgebied te creëren tussen de hoogbouw in het centrum (Walsenmolen, rk kerk etc.) en de laagbouw el ders. Voor de bouw moet de bestaande bebouwing vanaf de voormalige jongensschool in de Kloosterlaan tot en met een klein gedeelte van de Groot Majoorstraat volledig plat. Volgens een gemeentelijk woordvoerder vergt de proce dure die aan de nieuwbouw voorafgaat, nog wel wat tijd, dit ondanks de positieve reac ties van de bevolking op een openbare hoorzitting. Over wat er volgt na de eerste fase van 22 huizen, kon hij nog niks zinnigs zeggen. „Het zou al mooi zijn als we hiermee eind dit jaar kunnen beginnen. De rest zien we later weer". Om te beginnen komt het plan op maandag 24 juni aan de orde in een vergade ring van de Sasse commissie financiën, om 19.00 uur in het gemeentehuis. Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - Bij Zeeuwse cursisten aan de Open Univer siteit leven klachten die ern stig genoeg zijn om aange kaart te worden. De Zeeuwse t hi V-districtsbestuurder L. Phernambucq heeft dat ge schreven aan de Zeeuwse ad viescommissie van de Open Universiteit. Phernambucq heeft begrip voor de startproblemen die zich bij een beginnende orga nisatie kunnen voordoen. Maar dat neemt in zijn ogen met weg dat dringend aan- dacht moet worden geschon ken aan de huidige klachten van cursisten. Hij merkt op dat het studie materiaal in een te laag tempo verschijnt. In sommige geval len is men al negen maanden achter. Dat betekent dat cur sisten veelal gedwongen zijn om studiestops in te lassen, wat hun motivatie sterk doet teruglopen. „Wanneer het stu diemateriaal in het huidige tempo blijft verschijnen duurt bijvoorbeeld de studie rechten twaalf a vijftien jaar". Phernambucq legt de vinger ook op een aantal andere zere plekken. In sommige studie richtingen, zo signaleert hij, kan niet eens met de studie worden begonnen, er wordt driftig geschoven met tenta mendata en instructies over organisatorische aangelegen heden wijzigen zich snel. „Het is daarom vaak niet duidelijk waar men aan toe is". Mevrouw Ruules met het kunstwerk 'Kraker. Rechts de maker, Dietmar Noworzyn. - fotodestem/corj.deboer Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - Een fraaie ets, getiteld 'Kraker', ver anderde gisteren op het hoofdkantoor van Dow Chemical te Terneuzen van eigenaar. De maker, de Duitse kunstenaar Diet mar Noworzyn, overhan digde zijn werkstuk aan mevrouw Ruules, echtge note van de sociaal direc teur van Dow. Dit als tegenprestatie voor het feit dat mevrouw Ruules eerder dit jaar de opening heeft verricht van de expositie 'Werk, stad en chemie' in het Terneuzens museum. Het ging om een tentoonstelling van een Duitse kunstenaarsgroep uit Leverkusen, waarvan Noworzyn deel uitmaakt. Eerder had een groep beel dende kunstenaars uit Terneuzen in Leverkusen geëxposeerd. Mevrouw Ruules toonde zich gisteren zeer ingeno men met het onverwachte geschenk. Dietmar Nowor zyn exposeert deze maand zijn werk in het hoofdkan toor van Dow Terneuzen. Plaatselijk nieuws Fanfare - De Sluiskilse fanfa re treedt maandag en donder dag op voor eigen publiek maar ten bate van het Anjer fonds. Met de rijdende kiosk zal op die dagen een rondrit worden gemaakt door heel Sluiskil. Het Anjerfonds ver strekt subsidies aan muziek- en toneelgezelschappen. Ove rigens is de Sluiskilse fanfare naarstig op zoek naar nieuwe leden. Elke maandag wordt onder leiding van R. Jurriëns van 18.30 tot 19.30 uur geoefend in De Ark. NKV-vrouwen - De Sluiskilse NKV-vrouwen gaan dinsdag een tegenbezoek brengen aan boswachter Riemslag van De Braakman. Eerst wordt een fietstocht gemaakt naar dit natuurgebied, waarna onder leiding van Riemslag een ex cursie volgt. Enkele maanden geleden was de boswachter op bezoek bij de NKV-vrouwen om aan de hand van dia's te vertellen over het natuur schoon van De Braakman. Hengelen - Hengelaarsvereni ging ONI (Ontspanning Na In spanning) houdt vandaag voor haar leden een clubwedstrijd in zoetwaterhengelen op de Spuikreek, aanvang 08.00 uur. De wedstrijd telt mee voor het clubkampioenschap en de prijzen worden na afloop uit gereikt in café Du Commerce aan de markt te Terneuzen. Wandelen - De wandelsport- vereniging Zelden Rust houdt vandaag (zaterdag) haar jaar lijkse Vliegende tocht. Men kan hieraan deelnemen en in schrijven voor de afstanden 5, 10, 15 of 40 kilometer. Start plaats is de mts/meao-school aan de Zeldenrustlaan tussen 9.00 en 14.00 uur. Van onze correspondente MIDDELBURG - Een gevan genisstraf van achttien maan den en terbeschikkingstelling van de regering (tbr) eiste het openbaar ministerie vrijdag voor de meervoudige strafka mer in Middelburg tegen de 52-jarige W. W. uit Sluiskil, die op 16 oktober een 10-jarig meisje in zijn woning seksueel had misbruikt. W. bekende het kind te heb ben meegelokt met de belofte dat haar een poppenkast te wachten stond. Eenmaal in de woning werd het meisje de slaapkamer in geduwd, waar ze, met de hand van haar aan rander rond de keel, gedwon gen werd te doen en toe te staan wat haar werd bevolen. W. schoof alles op de alco hol: hij zou zo'n 15 tot 20 biertjes hebben gedronken voor hij het meisje aanrandde. „Ik was gewoon dronken en wist niet meer wat ik deed", aldus verdachte. Het lijvige psychiatrisch rapport sprak van een 'sterk verminderde toerekeningsvat baarheid' en van 'groot gevaar voor het leven van toekomsti ge slachtoffers', reden waarom een tbr werd geadviseerd. W.'s raadsman mr. Rijkse was van oordeel dat de sterke sociale controle in de kleine gemeenschap van Sluiskil een beter middel is om W. op het rechte pad te houden. „Een in tensieve behandeling zal de man, met zijn beperkte geeste lijke vermogens, niet aankun nen", aldus de raadsman. De rechtbank doet over veertien dagen uitspraak. O GOES - CNV-bezoek - Een delegatie van het CNV-Zeeland brengt op woensdag 26 juni een bezoek aan De Bevelanden. Het gezelschap van meer dan twintig personen doet 's ochtends om 9 uur het gemeentehuis van Borseie aan. Daar wordt gesproken over werkgelegenheid, kleine dorpen, privatisering en kern energie. In de loop vande dag bezoekt men ook de gymnastiek- toestellenfabriek De Schelde in Goes en de kerncentrale in Bors- sele. GOES - Fietspad - In de komende week gaat de gemeente Goes beginnen met de aanleg van een fietspad aan de noordzijde van de plaatselijke Fruitlaan. Met het project is een bedrag gemoeid van 650.000 gulden, waarvan 350.000 betaald wordt door het mi nisterie van Verkeer en Waterstaat. Als alles naar wens ver loopt kan het fietspad in oktober gebruiksklaar zijn. HEINKENSZAND - Kernenergie - In navolging van haar eigen fractie heeft nu ook de afdeling Borseie van de PvdA protest aangetekend tegen het collegebesluit in die gemeente, om meer kerncentrales te accepteren. In haar schrijven somt de afdeling de bekende bezwaren op van kernenergie en stelt de de voor keur te geven aan andere bronnen. De Borselse socialistische wethouder drs J. Vollaard maakte van het besluit een meerder heidsstandpunt door afwijzend tegenover de uitbreiding te staan. KAPELLE/KORTGENE - De gemeenten Kortgene en Kapelle gaan als de gemeentenraden hiermee instemmen een eigen bij - drage geven aan de actie Zeeland helpt Nepal' Het college van Kapelle stelt haar raad voor een bedrag van 750 gulden over te maken op het rekeningnummer. Kortgene wil de plaatselijke opbrengst onder de bevolking verdubbelen met een maximum tot 3000 gulden. LEWEDORP - Biljarten - Het driebandenteam van de Lewe- dorpse Biljart Vereniging (LBV) heeft de eerste plaats behaald tijdens het Nederlands kampioenschap voor driebanden-klein. Ter gelegenheid hiervan houdt de vereniging donderdag 27 juni een receptie in hotel De Goede Verwachting te Lewedorp. Het kampioensteam bestaat uit P. Raas, J. Uiterhoeve en M. Ver- mue. MIDDELBURG - VUT - De opzichter bijzondere diensten van de Directie Volkshuisvesting Zeeland, A. I. Hoogendam, gaat per 1 augustus gebruik maken van de VUT-regeling. Ter gelegen heid hiervan staat hem vrijdag 5 juli een receptie te wachten in De Stoppelaarshuis te Middelburg. De officiële gelegenheid be gint om 16.30 uur. VLISSINGEN - Hoechst - De Raad van Commissarissen van Hoechst Holland nv, met een vestiging in Vlissingen, heeft mr. drs. H. Langman benoemd tot lid van zijn college. Hij volgt de onlangs afgetreden O. Schoenmaker op. R. Meijer is benoemd tot lid van de Raad van Bestuur van de onderneming. Hij neemt de plaats over van dr. J. Friederichs, die is overgeplaatst naar Duitsland. VLISSINGEN - Afscheid - Ter gelegenheid van het afscheid van F. Naerebout als secretaris van de Vlissingse commissie sportbelangen heeft Vlissingen een bijeenkomst belegd in het plaatselijke stadhuis. De receptie op donderdag 27 juni begint om 16.00 uur. VLISSINGEN - Gevonden - Bij de gemeentepolitie in Vlissin gen zijn in de periode van 12 tot en met 19 juni onder meer de volgende voorwerpen aangegeven: diverse bankbiljetten, tal van sleutels, een breekijzer, enkele portemonnees, een LPG-vul- nippel en een bril met bruin montuur. Bij de Oost-Souburgse politie ligt een kinderschakelarmbandje. Bij het Vlissingse die renasiel wachten de volgende dieren op hun baas: een Duitse herder, een zwart-witte hond, een bastaard herder en twee zwart-witte katers. Van onze correspondente MIDDELBURG - Uit een lan ge reeks van inbraken waren de 19-jarige H. van H. uit Ter neuzen vrijdag voor de meer voudige strafkamer in Mid delburg vier feiten ten laste gelegd. Van H. bleef tijdens zijn cri minele uitstapjes dicht bij huis en had zich vooral gespeciali seerd in 'objecten' in Terneu zen. Zo verschafte hij zich op 8 december toegang tot een mo dezaak in zijn woonplaats, waar hij een portemonnee buitmaakte met daarin een bedrag van 10.000 gulden. Op 4 maart was het een geldkistje met inhoud uit een woonhuis, op 18 maart ging hij er van door met een hoeveelheid le vensmiddelen uit een winkel bedrijf en op 20 maart waren het dozen drank uit een drankzaak, eveneens in Ter neuzen. Officier van justitie mr. Huijgen eiste tegen Van H. een gevangenisstraf van zeven maanden, waarvan twee maanden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar en verplicht toezicht van de reklassering. De rechtbank doet over veertien dagen uitspraak. Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - De provincia le wedvlucht gehouden vanuit Tours is gewonnen door een duif van C. de Putter te IJzen- dijke, snelheid 1191,682 meter per minuut. Aan het concours werd door 2863 duiven deelge nomen. De wedvlucht kende een vlug verloop en in een uur tijds waren de prijzen ver diend. Het concours sloot op een metersnelheid van 1050.358. Tours was ook een wed vlucht die meetelde voor het marathonkampioenschap, dat wordt gehouden onder auspi ciën van de postduivenvereni ging De Eendracht te Terneu zen. Voor deze Marathon (een- daagsfondvluchten) hebben dit jaar 132 liefhebbers inge- schreven. Na twee wedvluch ten vanuit Orleans en Mou- lins, respectievelijk gehouden op 18 mei en 1 juli, hadden nog 43 deelnemers kans op de eer ste plaats in de eindklassering. Voor marathon 2, de over- nachtfondvluchten te houden vanuit Sint Vincent, Dax, Bar celona en Bergerac, hebben 68 postduivenhouders ingeschre ven, Het grootste aantal telt marathon 3 (fondvluchten voor de jonge duiven) met 178 deelnemers. Uitslag Tours: 1. C. de Putter, IJzendijke 2. W Daansen, Breskens, 3. Aart Vas- seur, Cadzand, 4. J. Wanjon, Souburg, 5 H. van Dijk, Kloosterzande, 6,11 en 16. D Dieleman, Axel. 7. J. Lijnse, Vlissingen 8. J. de Schepper, Koewacht, 9 en 15. R Mahu, Walsoorden, 10. W. Boogaard Kloosterzande, 12. Joh. van Spaandonck Sint Jansteen, 13. M. Buysse, Oostburg 14. Gebroeders Pijcke, Breskens. MIDDELBURG - Pedagogische Academie Middelburg, rijksoplei ding voor onderwijzer en kleuter leidsters. A-AKTE: Breskens: Carla Baas, Nicole Schrier. Clinge: Richard Bertram. Sint Maartensdijk: Dia na Bijl. Middelburg: Tanja Castel, Annemarie van Colmjon, Diny van Colmjon, Petra Dij kwel, Angelina van Gooi, Michelle de Nooyer, An- ne-Jet Sandijck, Ilse Schrama, In ge Smolders, Karin Zuidweg. Goes: Liivi Haslinghuis, Marleen Maas, Marjon Wijten. Vlissingen: Anja Hontelé, Andrea Wesdorp, Anne- fleur Janné. Terneuzen: Annelies de Hulster, Marie-José Kint, Wil- majo Servaas, Petra Meijer. Oost- kapelle: Marga Jobse. IJzendijke: Petra Kruidenier. Yerseke: Mayel- la van Kouwenhoven. Cadzand: Mariëlla Leurgans. Bergen op Zoom: Barbara Mensingh. Scher- penissen Elma Muller. Zierikzee: Ingrid Olijhoek. Heerle: Anja Pa lings. Roosendaal: Miriam van Til burg. Hansweert: Myriam Ver- schure. Wolfaartsdijk: Jacqueline Vis. Veere: Corina ten Voorden. Oost-Souburg: Caroline de Vries. Groede: Miranda van de Waeter. TERNEUZEN - Scholengemeen schap voor beroepsonderwijs De Vaart. Bouwtechniek, differentia tie timmeren: M. van Dijk, Vogel waarde; F. van der Heijden, W. Donze, Sas van Gent; P. van de Voorde, R. Vos, A. de Block, J. de Bruijne, Ch. de Clippelaar, W. Phi- lipsen, P. Uvijn, Terneuzen; J. de Zeeuw, Hoek; R. Cerpentier, Zuid dorpe. Bouwtechniek, differentiatie schil deren: A. Bakker, Zaamslag; M. de Caluwé, Sluiskil; K. Dees, R. Dob belaar, C. Geelhoedt, F. de Kunder, L. Jansen, E. de Boevere, E. San- derse, J. Scheele, J. de Meijer, Ter neuzen; A. Hamerlinck, Philippi ne; L. d'Hooghe, Kapellebrug; L. Koorevaar, J. Goethals, Sas van Gent; M. de Pooter, Hoek; R. van Remoortere, St. Jansteen; R. Vro lijk, Breskens; P. de Sutter, Oost burg. Bouwtechniek, differentiatie metselen: W. Coppieters, Zuiddor pe. Consumptieve techniek, brood/banket: A. Baert, G. Spue- sens, Philippine; P. Benningshof, Breskens; C. Cleemput, Sas van Gent; S. Fermont, Sluiskil; A. Joos, M. van Goethem, Kloosterzande; J. Mahu, O. Boulahouache, E. van der Hooft, B. IJsebaert, Terneuzen; G. Vermeire, Zuiddorpe; J. de Block Oostburg; J. Boeije, N. Melser, Axel; P. Koemans, Clinge; D, Roels, Retranchement. Consumptieve techniek koken/ser veren: G. Beun, Biervliet; P. Bies- broeck, A. Bergman, P. Boussen, Hulst; S. van der Lijke, C. Forrer, A. van de Velde, Breskens; C. de Poorter, A. Bolleman, S. de Putter, J. v.d. Ameele, P., de Bruijne, M. Dees, P. Eekhout, I. van Eijk, D. Sturms, Terneuzen; J. Snelders, Zuiddorpe; M. Taalman, Kerpel, C. Valckx, Philippine; S. Aerts, M. de Blaeij, A. Breepoel, Sluiskil; E. Henderiks, Sint Jansteen; A. La- kerveld, J. Stahl, E. Dieleman, Hoek; W. van Esbroek, Axel; P. Louwerse, Walsoorden; J. Mein- ders, Oostburg; E. Vermandei, Sas van Gent. Elektrotechniek: W. de Blaeij, M. den Boer, P. de Bok, E. Dieleman, W. de Feijter, E. van Gelder, J. Harms, J. van den Ouden, J. Ver straten, J. Doorns, F. de Jong, P. Pieters, M. Uijtden willigen, H. Bakker, R. Boer, J. Buijze, F. Die leman, L. de Feijter, G. van de Kamp, J. Knol, J. de Kraker, M. Oudijk, M. van de Velde, J. Ver- duijn, Terneuzen; A. van Eeden, T. Ersahin, R. Vanhijfte, Sluiskil; P. de Graeve, R. van Hecke, D. de Muijnck, Sas van Gent; J. van Hoorn, M. Wolters, E. Francke, L. de Kraker, P. Moorthamer, Axel; M. Meeusen; F. Meertens, M. Voer- mans, Zaamslag; J. Trippert, G. van Dijk, J. Platteeuw, P. Remin- sen, Hoek; M. Boeije, Zuidzande; R. de Martelaere, IJzendijke; M. Tho mas, Westdorpe; J. Jacobse, J. Martens, Hoofdplaat; E. Notschae- le, R. Vanhijfte, Philippine. Installatietechniek: M. Dierickx, R. Dekker, B. Wijnacker, Hoek; M. de Fouw, J. van der Veen, Sluiskil. Installatietechniek, differentiatie procestechniek: R. Alblas, O. Cor- nelis, P. van Hurck, M. Bosma, M. Seghers, Philippine; G. de Boer, H. van Looy, G. Pijpelink, S. de Smit, Hoek; D. Harding, A. van der Vee- ke, M. van Boven, P. Geelhoedt, L. de Meester, M. de Potter, Terneu zen; D. Jansen, M. Kieboom, A. Berkhout, Sas van Gent; E. Schram, Axel; F. Cornelissens, M. Lauret, Sluiskil; J. Tellier, Aar denburg. Afdeling Mechanische techniek: M. Adriaansens, Sas van Gent; M. Fieret, F. de Jonge, Biervliet; G. de Fretes, Cadzand; G. Gazan, T. Kaptan, A. Kooyman, W. van den Ouden, a. Pardon,1 A. Remmers waal, M. Roose, C. van der Weele, H. Wissel, R. Zuijl, N. Bijl, M. Blommaert, J. van Grol, J. de Haan, J. de Jongh, E. Lansen, J. de Meijer, G. van het Veld, J. de Wit te, R. Knoester, Terneuzen; A. Lion, J. van der Peijl, R. Hodden- bagh, Axel; R. Scherbeijn, F. van Steenberge, Philippine; E. Vincent, I. Verhelst, Hoek; L. Claes, P. Claes, Sluiskil. Afdeling motorvoertuigentech niek: E. van Burik, S. Coban, S. Goossens, F. Lauret, H. Martij n, J. van Os, J. Ottjes, M. Pijpelink, F. Rijnberg, J. van de Velde, M. Ver- hage, E. Visser, R. Engelbrecht, H. Herrebout, M. de Lege, A. Mechiel- sen, C. Stoffijn, P. van de Vijver, Terneuzen; N. Goedegebuur, Phi lippine; p. Gaossen, S. Roctus, Kloosterzande; P. Haak, M. Olie- bek, W. Scheele, D. Wolfert, Hoek; M. Haak, R. Marthéze, P. Arens, J Koster. A. van de Wege,, P. van de Wege, Axel; N. van Kerkhoven, Heikant; J. Peersman, P. Naessens, Clinge; J. Rademaker, A. Meijer, Sluiskil; F. Valke, M. Everaard, P. Hemelaar, J. Kerckhaert, M. van Trappen, Hulst; F. de Vliegher, M. van Waesberghe, Koewacht; R. de Caluwé, Sas van Gent; R. de Vis, Nieuw-Namen. Bouwtechniek van de afdeling in dividueel technisch onderwijs: W. de Bruijne, Aardenburg; W. van Cleemputte, R. Kievit, J. Lindner, A. de Pooter, Terneuzen; M. Drub- bel, Hulst; P. van Hoecke, Sas van Gent; A. Jansen, Schoondijke, P. van der Poel, Kuitaart; J. Snou- waert, M. Versprille, Oostburg. Afd. mechanische techniek van de afdeling Individueel technisch on derwijs: A. Burm, E. van Es, A. Concu, J. Hagg, W. Helmendach, T. Krols, R. Ruster, I. Sever, J. van Toor, Terneuzen; J. Doens, Bier vliet; M. Kahya, Sas van Gent; J. Luijcks, Clinge; J. Roth, Groede; W. de Rijck, Axel; J. Temmerman, Hoofdplaat TILBURG - Katholieke Leergan gen te Tilburg. Akte MO lichamelijke oefening Clinge: I. Bolssens. Terneuzen: C Ducarmon. Hulst: M. Everaert. HULST - In de nacht van don derdag op vrijdag is tusser 3.00 en 4.00 uur in de Moer- sluisstraat in Hulst een perso nenauto gestolen. De auto is eigendom van ga rage V. uit Terneuzen. De wa gen stond voor de deur gepar keerd bij B.V., die aangifte deed van de diefstal. Het be treft een Audi 80. De politie vraagt eventuele getuigen contact op te nemen met het Hulster politiebureau. (ADVERTENTIE) TEKENAARS OPGELET! De tekenaar die streeft naar perfektie wil ook de voor hem ideale tekenpen, bij Van Urk mag hij een pen op proef gebruiken, om zijn ideaal te bereiken. Wij leveren diverse merken o.a Rotring, Staedler, Faber, Castell en Reform. Verder een uitgebreid assortiment teken materialen voor profesioneel gebruik Tot ziens bij Markt 17 Terneuzen Tel 01150-13339

de Stem | 1985 | | pagina 21