Ervaren ilïKSS MTKSS Ervaren hydrauliek verkoper voor Z.W Nederland /L STRAA 'Verbode tegen SI COMMBIClELE MEDEWBIKBIS M/V DRAUDUNE Amro Bank. De bank waar je wat aan hebt. virgo maria mavo HANDELSKENNIS 29 uur DE STEM VAN ZATERDAG 22 JUN11985 ERVAREN ORDERVOORBEREIDER M/V Tilburgse Steen- en Offsetdrukkerij b.v., SUIKERWARENFABRIEK N.V. LONKA te ESSEN-BELGIË CONFISERIE LONKA B.V. Nieuwstraat 70 2190 ESSEN-BELGIË Gewijzigde oproep VIRGO MARIA MAVO Hydraudyne B.V. is een zelf standige werkmaatschappij binnen de Hydraudyne Groep en als zoda nig verantwoordelijk voor verkoop van Rexroth hydraulische kompo- nenten in de Nederlandse markt. Daarnaast houdt men zich bezig met de verkoop van hydraulische aggre gaten, cylinders en systemen die bin nen de Hydraudyne Groep worden vervaardigd. De Hydraudyne Groep maakt deel uit van Mannesmann Rexroth, een der grootste concerns op het gebied van de hydrauliek. Door voortdurende uitbreiding van onze aktiviteiten, zoeken wij op korte termijn een ervaren hydrauliek verkoper voor de bewerking van het rayon Z.W.-Nederland, omvattende een gedeelte van Zuid-Holland, West-Brabant en Zeeland. U gaat onze afnemers, alsmede de nieuw te werven clienten, advise ren in de toepassing van een uitge breid assortiment componenten en systemen. U bent HTS ingenieur Wtb. Bij voorkeur heeft u de nodige kennis van en ervaring met hydrauliek. U heeft een commerciële instelling en bent in staat, zowel mondeling als schriftelijk, uw technische aanbeve lingen duidelijk over te brengen. Uw leeftijd is gezien het boven staande zo rond de 30 jaar. Wij bieden u een functie met groeimogelijkheden in een dyna mische onderneming. Salaris en overige voorzienin gen uiteraard in overeenstemming met het belang dat wij aan deze func tie hechten. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met W. Hagens, Hoofd Personeels zaken, telefoon 04116-51261. Schrifte lijke sollicitaties kunnen verzonden worden aan Hydraudyne Beheer B.V., Kruisbroeksestraat IA, 5281 RV Boxtel. HQh Hydrauliek. Ons terrein. academie voor de journalistiek directiemedewerk(st)er/ hoofd van het secretariaat een medewerk(st)er/secretaresse voor de onderwijsadministratie katholieke leergangen SS pagina zeeland "Zeelandbrug is gevaarlijk voor caravans A5| Tilburgse Steen- en Offsetdrukkerij b.v. is een modern geoutil leerd grafisch bedrijf gespecialiseerd in het produceren van meerkleuren verpakkingsdrukwerk en etiketten voor o.a. de tabaksindustrie. In verband met de promotie van een van onze ordervoorbe reiders zoeken wij op korte termijn een TAAK: Na een inwerkperiode zal zijn taak bestaan uit het zelfstandig intern begeleiden van orders. EISEN: Praktische grafische kennis en inzicht op het niveau van Grafisch M.T.S. Goede kontaktuele eigenschappen. In teamverband kunnen werken. Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te richten aan onderstaand adres. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer P. Gussen, telefoon 013-349113. Na 18.00 uur 013-341991. Postbus 27, 5050 AA Goirle. zoekt voor haar afdeling kokerij van hem wordt verwacht dat hij creatief is in het ontwikkelen van nieuwe producten en verantwoordelijkheid kan dragen voor de geproduceerde artikelen. Ervaring op gebied van caramel- en toffeebereiding strekt tot aanbeveling. Sollicitaties zenden aan: Ij jan nieuwenhuyzenstraat 15 4818 rh breda 076-136587 direkteur: a.c. van casteren Het bestuur van de Stichting Katholiek Mavo-Meao Breda vraagt per 26 augustus 1985 een bevoegde docent voor Sollicitaties vóór 29 juni aan het bestuur van de Stichting, p/a Jan Nieuwenhuijzenstraat 15, 4818 RH Breda. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van bovengenoemde school; A.C. van Casteren, 076-136587,076-873025 (privé). IMCA bv is een dynamisch vouwdozenbedrijf, waar met uiterst moderne apparatuur cartonnages worden bedrukt, gestanst en geplakt. IMCA bv is toonaangevend in Nederland in kwaliteit en exporteert meer dan de helft van haar produkten. In verband met verdergaande uitbreiding hebben wij plaats voor enige jon ge enthousiaste Deze nieuwe medewerkers (met een opleiding HEAO nivo of gelijkwaardig) krijgen bij ons een interne opleiding, waarna definitieve plaatsing op één van de commerciële afdelingen zal volgen. Inlichtingen m.b.t. bovengenoemde funktie kunt telefonisch verkrijgen: 01646-4450 toestel 19. Uw geschreven sollicitatie zien wij gaarne tegemoet gericht aan afd. Personeelszaken, Postbus 60, 4630 AB Hoogerhelde. Wat gaat u doen De Hydraudyne Groep is een vooraan staande onderneming op het gebied van hydrau lische aandrijvingen. Een innoverende industrie voor de levering van hoogwaardige produkten en geavanceerde technieken. Producent van grote en speciale hydraulische cylinders, pompaggregaten en besturingseenheden. Specialist in technische De eisen Wilt u reageren dienstverlening op het terrein van service, repara tie, installatietechniek en inbedrijfstelling van hydraulische systemen. Aan deze hogere beroepsopleiding voor functies in de journalistiek en voorlichting zijn een tweetal vacatures binnen het secretariaat/de admini stratie. De medewerk(st)ers werken in een collegiaal verband van drie personen aan een aantal eigen taken. Het secretariaat ressorteert onder de directie (directeur en twee adjunct-directeuren) die leiding geeft aan ca. 70 medewerkers. De academie telt ongeveer 450 studenten. Zij maakt deel uit van de Stichting Katholieke Leergangen te Tilburg. Evenals alle instellingen voor H.B.O. in Nederland is deze stichting betrokken bij een ingrijpend reorganisatieproces. De twee vacatures betreffen: Taken: De aan te trekken functionaris wordt belast met de coördinatie van de secretariaatswerkzaamheden en vervult zijn/haar taak in nauw overleg met de directeur. Hiernaast zijn in het takenpakket meer in het bijzonder opgenomen: - initiëren, bewaken en mee uitvoeren van alle administratieve werkzaamheden; - werkzaamheden voortvloeiend uit de interne organisatie van de instelling; - verwerking van gegevens verband houdend met de interne bedrijfs voering: begrotingsgegevens, bestellingen en voorraadcontröle; - verwerking van personeelsgegevens; - notulering en verslaglegging van directievergaderingen en in voor komende gevallen commissievergaderingen; - verantwoordelijk voor het schoolarchief en dossiervorming; - secretariële ondersteuning van de directeur; - uit deze taken voortvloeiende contacten met interne en externe instanties. Voor de funktie is vereist: Voltooide VWO-opleiding en secretaresse-opleiding.Tenminste vijf jaar ervaring. Uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Kennis van moderne vreemde talen. Ervaring met tekstverwerkende apparatuur en zo mogelijk met PC's. De functiever vulling vraagt een grote mate van zelfstandigheid, accuratesse en onafhan kelijkheid en heeft een vertrouwelijk karakter. Kandidaten dienen bereid te zijn om zo nodig werkzaamheden van collega's mee op te vangen. Arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal I 3274,-(schaal 7). Vacaturenummer AJ 135. Taken: Hij/zij vervult de werkzaamheden in nauwe relatie met de adjunct-directeur onderwijs. Tot de werkzaamheden behoren meer in het bijzonder: - organisatie, registratie en archivering van studentengegevens (studievoortgang en groepsindeling) in de toekomst m.b.v. een PC; - notulering en verslaglegging van docentenvergadering en eind examencommissie; - uitvoering en administratieve venwerking van daar genomen besluiten; - verzorging van interne communicatie op het gebied van onderwijs; - contacten met gastdocenten en rijksgecommitteerden; - uitvoering van (soms zeer gecompliceerd) typewerk voortvloeiend uit deze werkzaamheden; - overige secretariële ondersteuning van de adjunct-directeur onderwijs. Voor deze functie is vereist: Voltooide VWO-opleiding en secretaresse-opleiding. Uitstekende monde linge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Accuratesse, zelfstandigheid en eigen initiatief. Enige jaren secretariële ervaring. Ervaring met tekstverwerkende apparatuur en zo mogelijk met PC's. Bereidheid om zo nodig werk van collega's mee op te vangen. Arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal I 2691,- (schaal 5). Vacaturenummer AJ 136. Inlichtingen: H. van Dijk, adjunct-directeur/onderwijscoördinator, G. van den Heuvel, directeur, telefoon: 013 - 353825. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de levensbeschouwelijke en maatschappelijke doelstellingen van de academie respecteren. De bovengenoemde reorganisatieproblematiek kan op termijn tot taak- wijziging leiden. Schriftelijke sollicitaties met opgave van referenties vóór 4 juli te richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken van de Katholieke Leergangen, Postbus 283, 5000 AG Tilburg, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. en hypotheek met h rente vanaf 1,4% en een jaar bedenktfd om een nog gun stiger rente af te wachten die u dan voor lange tijd kunt vastzetten? Bij de Amro Bank kan veel. uw?8' 076-877850-653950 Wil Hul HULST - Het meentebestuur Hulst gaat concr gaan optreden teg de wildgroei v sekswinkels in de b nenstad. B en W willen met ing van deze maand de algem "politieverordering zoda wijzigen dat er geen niet vestigingen meer bij kun komen. Door de aanpassing van apv wordt het ook mogej straatprostitutie, politier porten hebben aangetoond dit voorkomt, aan te pakker De bestaande 'seksinrii Van een onzer verslaggevers SLUIS - Als het co» van B en W van Sluis zin krijgt is het binnenk verboden in Sluis te pl sen tegen muren en gev< Het college doet daai een voorstel aan de meenteraad. Aanleic tot het voorstel is een spraak van de Oostbur kantonrechter. Betrapt Onlangs moest een n voorkomen bij het kant gerecht te Oostburg. was door de politie in Si betrapt op het moment hij zijn 'waterstraal' te| een muur richtte. De re ter sprak hem vrij om hij het desbetreffende a: kei van de Algemene Pi tieverordening (APV) cryptisch vond. Daarin staat dat het v boden is 'binnen de bouwde kommen op weg of op een vandi zichtbare plaats buiten privaat of en waterput verrichten datgene wa; toe de inrichtingen stemd zijn'. En 'het is v (AD Grensweg 18, B< Tal. 04257-92! Van een onzer verslaggeve MIDDELBURG - De Prov ciale Zeeuwse Brug Ma schappij laat na ervoor waarschuwen dat het leve gevaarlijk is om bij ste wind van de Zeelandbrug {•ruik te maken. Zo luidt klacht, waarmee H. Sc hl uit Velden zich tot de Zeeuv staten heeft gericht. Schlooz reed op 12 april zijn caravan de Zeelandbi op. Na enkele honderden i ters blies een windstoot caravan tegen de vangrail, orugmaatschappij stuurde slachtoffer later een rekeni van 1.500 gulden wegens schadiging van het wegdek. p„Y°!gens Schlooz behoort 1-ÓBM de weggebruikers al windkracht 5 te waarschuw voor problemen die met car vans kunnen onstaan. In z geval -er zou sprake gewet z0n van windkracht 8- zoud Pas maatregelen zijn getroff toen het ongeluk al gebeu was. Volgens Schlooz komt meermalen voor dat autom ouisten met een caravan bro ?en maken op de Zeelandbrv m zijn ogen is de brugmaa schappij daar verantwoord lijk voor.

de Stem | 1985 | | pagina 16