Remco Maandag favoriet in Goes STEM CE ff Tiende ronde Westkapelle WINST VERMEULE OP 5 KILOMETER nistratie AFSCHEID VAN EEN RAS-BILJARTER Matige bezetting 20 kilometer Zeeland Sport TECHNICUS TIJDENS AVONDWEDSTRIJDEN OP VLISSINGS KUNSTSTOF ZATERDAG 22 JUN11985 :nappij PZENI v ottdemvys DE OPLEIDINGEN Ironies b.v. TENT) Veel Zeeuwse ponyruiters naar concours in Klundert aar Sterritten- competitie geopend Hans Cornells veertiende in Hoogerheide Botofago in toernooi van FC Groningen Wielrenliga opgericht in Frankrijk T14 PAGINA SPORT 3 slburg zoeken wij een m Debiteurenadmini- teurenbestand, als- etaalde vorderingen, gebruik van een iringsvraagstukken; geautomatiseerde Van onze tennismedewerker t 1 GOES - Remco Maandag is de favoriet bij de heren-B in het door TSI te Goes georgani seerde tennistoernooi. Hij kreeg deze rol toebedeeld van wege bet feit dat het gehele eerste team van TSI het vol gende weekeinde deelneemt aan een door tennisvereniging De Metselaars georganiseerd toernooi tussen de districten. Dit is de reden dat het toer- nooi te Goes het ditmaal moet stellen zonder Hans Felius, Serge Carpentier, Martine van Maarleveld en Annemarie Verrijzer. Niettemin zit wed strijdleider Aad Bakker met zo'n 100 partijen meer dan vo rig jaar. Niet minder dan 275 deelnemers zijn goed voor 320 partijen, hetgeen inhoudt dat men reeds dit weekeinde een aanvang maakt met enkele partijen. In de B-categorie bij de he ren ontving men 13 inschrij vingen, waarvan na Remco Maandag de favoriete plaat sen worden ingenomen door Peter Willemse, Jaap Moer land en Rob van de Boogaard. Slechts twee B-dames schre ven in, zodat men besloot deze onder te brengen in twee pou les bij de dames-C 1. Corina van der Borgt en Judith van de Berge gooien dan ook de hoogste ogen voor Liesbeth Voeten, Jeanet Meijers, Janien Moerland en Marion Meewiss. Ofschoon men de plaatsingen laat afhangen van de resulta ten bij de Zeeuwse titelstrijd in de C-categorie, lijkt het welhaast zeker dat Jan Goen- se, Antoine van Bockel, Diede- rik van den Heuvel en Dimitri Kaijser favorieten zijn voor de eindzege bij de heren-C 1. Alex Greeve, Antoine Koster, Hans Verhaagen en Gillis van de Gruiter worden geacht dit in de C2-categorie te zijn. Bij de dames-C 2 staan ze ven namen vermeld op het schema met Els Ars en Rosa Iwema als favorieten voor Chantal van Schelven en Ca tharine van den Heuvel. De finales van dit toernooi, dat maandag 24 juni officieel aanvangt, zijn gepland op zon dag 30 juni. De plaatsingen in de overige categorieën zijn: HD-D1: 1. Ronald Vasseur, 2. Arthur Jan Roose, 3. Wouter van Bockel, 4. Jeroen Gelok. HE-D2: 1. Frank Bremmer, 2. Jaap Felius. DE-D1: 1. Rosita van Mourik, 2. Ericka Ouwe hand. DE-D2: 1. Els Visser, 2. Jos de Jager. HE-E: 1. Henk Anröchte, 2. Kees Tilroe. DE- E: 1. Jannie Verwei, 2. Petra van der Kuijl. tie is gewenst. ledure. en aan de gefrankeerd), N UITVOERING "emeuzen (gedeeltelijk), oor Werkende Jongeren, eeltelijk) '..'.«O "A li ',"V tj:' (gedeeltelijk), Levensschool Jongeren, Terneuzen Temeuzen (gedeeltelijk), „De neuzen (gedeeltelijk), oor Werkende Jongeren leeltelijk) oor Werkende Jongeren leeltelijk), Temeuzen (gedeeltelijk) veau van deze opleidingen is >n schakelprogramma's duren >-18 jaar. Om tot één van de ildoen aan één van de drie rgonderwijs hebben doorlopen iuzen, tel. 01150-12709. iding te veel aanmeldingen ïeisjes in de technische ngen zo spoedig mogelijk natie. iweg 3 terneuzen (holland) ius 115, 4530 ac terneuzen telefoon 01150-13557 telex 55257 zorgt electrotechnische en en in de industriële sector unicatie, cctv en automati- elingsgroep hebben wij plaa'" ftware t.b.v. diverse indus- tiviteit, doorzettingsvermO" Pascal. Ruime belangstel' tnieken. van contract en kan bij 9®" >zet in een vast dienstver* lijk of telefonisch conté0* /aesberghe adj.-directeur Amateurs: 1. Toon van der j. Steen (Bruinisse) 298 punten, 2. Frank Laurijssen (Zundert) 270, 3. Rini van Hooydonk (Roosendaal) 253, 4. Willem- Jan van Loenhout (Nieuw Vossemeer) 248, 5. Theo Ak kermans (Nieuw Vossemeer) 246, 6. Matti de Baat (De Heen) 211, 7. Rob Bijvank (Sas van Gent) 157, 8. Anjo van Loon (Sint Willebrord) 151, 9. Wer ner Wieme (Ijzendijke) 148, 10/11 Jac van Trijp (Putte), Nico van de Klundert (Hoo- gerheide) 146, 12. John Kools (Roosendaal) 144, 13. Jos Ge vers (Rijsbergen) 142, 14. Thijs Fase (Oud-Vossemeer) 138, 15. Karei van Goethem (Klooster- zande) 135; junioren: 1. Paul Barten (Ze venbergen) 303, 2. J van Gin- neken (Etten-Leur) 244, 3. R Tak (Oudenbosch) 195, 4. P Haast (Rijsbergen) 182, 5. J Melsen (Roosendaal) 174, 6. A Tak (Oud-Gastel) 170, 7. A Goense (Ovezande) 167, 8. E Crombeecke (Aardenburg) 163, 9. J Oerlemans (Dongen) 143, 10. J Mobach (Sluiskil) 138, 11. R de Vrieze (Goes) 136, 12. J Buikmans (Hoeven) 131, 13. H Bogers (Fijnaart) 130, 14. R Luyks (Sint Willebrord) 122, 15. J van de Luytgaarden (Sint Willebrord) 117; nieuwelingen: 1. J Valentijn (Sint Willebrord) 343, 2. V Timmermans (Hoogerheide) 242,3. J van de Boom (Roosen daal) 205, 4. R Kroon (Oud- Gastel) 197,5. K Kools (Ouden bosch) 195, 6. R Lockefeir (Oudenbosch) 173, 7. C Wou ters (Zevenbergen) 159, 8. B van Aarssen (Bosschenhoofd) 154, 9. W Geys (Kwadendam- me) 147, 10. J Akkermans (Nieuw Vossemeer) 145, 11. A de Ridder (Arnemuiden) 143, 12. R Hellemons (Bosschen hoofd) 140, 13/14 M Pijpelink (Terneuzen), P van Son (Ze venbergen) 135, 15. M van Steen (Dongen) 130. Van onze paardesportmedewerker TERNEUZEN/KLUNDERT - Alle gerenommeerde pony clubs uit Zuid-West-Neder land treden zaterdag in Klun dert op de Groenstrook in het strijdperk. Niet minder dan 346 combinaties staan op de startlijsten. Ze vertegenwoor digen 40 ponyclubs uit Zee land, West-Brabant en Zuid- Holland. Dat het niveau op dit natio naal ponyconcours hippique op een behoorlijk peil staat, blijkt bijvoorbeeld wel uit het aantal klasse Z dressuurcom- binaties, waarvan er niet min der dan 25 in de ring verschij nen. Daarbij vijf Zeeuwen: Marja Kielman met Ibrahim en Nicole Schieman met Hap py Story, beiden van de Klep- Pertjes; Marian Jumelet met Romeo van Bru, Erica Butler met Taufan van Noord-Beve land, Wilfried Styaert met Ashgrove van de Zwinruiters en Marja Kielman met Bonito van de Kleppert) es het moeten opnemen tegen de combinaties uit Zuid-Holland en West- Brabant. Dat de Zeeuwse springpo- °P hoog peil staat, bli) kt uit het feit dat van de 21 r^l^laSSe Z er niet minder aan 13 Zeeuwse ponyruiters op net parkoers komen, wat niet direct wil zeggen dat de hoofd prijzen naar het Zeeuwse land zullen komen. Opvallend is, dat ondanks de grote inschrij ving, er maar acht achttallen a™e komen, waarvan drie uit de Zeeuwse clubs in de Wasse L, de Zwinruiters uit Nieuwvliet, klasse M Luctor et Emergo uit Zaamslag en in de Axel* de Klepperties uit Cop Dipvpn stapt op Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - „Er waren veel leuke, maar ook ver schillende vervelende taken. Gelukkig meer van het eer ste dan het tweede." Een iet wat cliché-achtige uit spraak, opgetekend uit de mond van de scheidende voorzitter van de KNBB Zeeuwsch-Vlaanderen, Cor Dirven. Wel een uitspraak uit de grond van zijn hart. Tekenend voor de binding, die Cor Dirven met de bil- jartsport had en nog heeft. Er werd wel eens gesug gereerd: „Cor Dirven is de meest fervente biljartsup porter". Een terechte consta tering, want ook voor de pe riode als districtsvoorzitter kon hij bij vrijwel ieder bil jartevenement begroet wor den. Daarom, door die bin ding, rezen er bij verschil lende insiders twijfels over het naar behoren functione ren van Cor Dirven toen be kend werd dat hij het dis trict ging besturen. „Hij staat te dicht bij de biljar ters en hij kan geen afstand nemen en verliest daardoor bepaalde zaken uit het oog", werd er gezegd. Dat eerste, nauw contact met de biljarters, heeft hij nooit verborgen. Ook niet in zijn periode als voorzitter. In het tweede, zich objectief opstellen, was hij sterk. Daarom mag geconcludeerd worden dat de periode van 'slechts' vijf jaar met Cor Dirven het district Zeeuwsch-Vlaanderen een positieve ontwikkeling heeft doorgemaakt, die het biljar ten, zowel kwantitatief als kwalitatief, alleen maar ten goede is gekomen. Het district groeide uit van 25 tot 35 verenigingen en er werden enkele scheef ge groeide situaties, zoals de al jaren durende perikelen rond het beker-kader, opge lost. Het is dan ook niet overdreven als de 58-jarige Cor Dirven stelt: „Ik weet zeker dat ik een bloeiend district achterlaat. Dat is niet alleen mijn verdienste, maar zeker ook die van de andere deskundige be stuursleden". Yijfj Vijf jaar. Het is geen pe riode waar je een lintje voor krijgt. Daarvoor moet je heel wat langer actief zijn. Dat had, als de gezondheid hem niet in de steek had ge laten, er ook in gezeten. Maar totaal ontredderd en verzwakt werd hij eind vo rig jaar in het ziekenhuis opgenomen en moest begin dit jaar een zware operatie ondergaan. „Toen stond voor mij het besluit vast dat ik er mee zou stoppen. Je kunt iets met hart en ziel doen, maar het mag niet ten koste gaan van je gezondheid. Ik heb het er moeilijk mee ge had. Vooral tijdens het af scheid op de onlangs gehou den algemene ledenvergade ring. Het moment dat ik een aandenken overhandigd kreeg, ontroerde me, maar De vertrekkende KNBB-voorzitter Cor Dirven en zijn echtgenote tegelijkertijd realiseerde ik me dat het toch een verstan dig besluit van me was ge weest om te stoppen. Het is een leuke functie, voorzitter. Maar toch komt er naast in tensieve bezigheden zoals huldigingen, vergaderingen en lezingen ook een bepaald spanningselement om de hoek kijken. En dat heeft er toe bijgedragen dat het net allemaal iets te veel werd voor me. Zoals ik al eerder zei: er zijn leuke maar ook stik vervelende momenten. Leuk zijn huldigingen, dan is er sprake van een feest roes. Minder leuk zijn be slissingen, die ten nadele van een speler of vereni gingen uitvallen. Dan moet je dat gaan vertellen. Ook als je het er zelf niet mee eens bent. Maar ja, aan reglementen valt niet te tor nen. Daar moet je je aan houden, al druist het tegen je principes in. Vooral met het besluit Belgische biljar ters te weren uit ons district kon ik me niet verenigingen. Dat moet je dan persoonlijk bij verenigingen als BCD Draaibrug, altijd even ac tief, en BW Terneuzen gaan vertellen. Nou, ik weet wel iets leukers. Vooral ook, omdat bij de laatstgenoemde vereniging, zo'n acht jaar te rug, na een lezing van me iedereen enthousiast lid werd van onze bond". Opvallend is ook, dat Cor Dirven een uitgesproken mening heeft over het wild- biljarten. Hij zegt daarover: „In tegenstelling tot andere KNBB-mensen ben ik daar geen tegenstander van. Laat ze toch biljarten. Al is het in een wilde organisatie, of tij dens een invitatietoernooi. Als ze daarmee de wed- strijdkalender niet in ge vaar brengen, is het voor mij allemaal best. Want hoe meer er gebiljart wordt, hoe enthousiaster die sport be naderd wordt en dat drup pelt toch door naar een or ganisatie als de KNBB". Het zal duidelijk zijn dat Cor Dirven nu beduidend meer vrije tijd tot zijn be schikking heeft. Wat gaat daarmee gebeuren? Cor Dir ven: „Nu ga ik zelf meer in tensief biljarten, want dat - FOTO DE STEM COR DE BOER schoot er de laatste jaren bij in. Ook wekelijks de club avond bezoeken, want ook dat leed onder het voorzit terschap. „En nu kunnen we in de weekends eens wat meer samen weg", vult zijn vrouw aan. „Ook dat", be aamt hij, „maar dan zal er toch geen aantrekkelijk kampioenschap op het pro gramma moeten staan", be nadrukt hij. Over zijn even tuele opvolger wil hij nog kwijt: „Ik hoop dat het een ingeburgerd en deskundig persoon is, want de biljart- sport is wel een leuke, maar een bijzonder moeilijke sport, zeker op bestuurlijk niveau." Van onze atletiekmedewerker VLISSINGEN - De nationale twintig kilometer wegwedstrijd, in Vlissingen, heeft duidelijk te maken met concurrentie. Het nationaal marathonkampioenschap in Enschede en de landelij ke seniorencompetitie zorgden ervoor dat de belangstelling bij het evenement Zeeland sport niet groot is. Wel present is Huib Dalebout. De Goesenaar is ongetwijfeld topfavoriet. Voor hem moet de concurrentie komen uit de hoek van een Sam Polderman, John Wiskerke en Ad Tierie terwijl ook Tonnie Strijdonck in staat moet worden geacht in de voorste gelederen te lopen. Ook het damespeloton loopt niet over. Enkel 1 Anja Sinke staat op de voorinschrijvingslijst. Naast de wed strijdatleten staat deze wedstrijd ook open voor trimmers. In deze categorie kwamen vijftien voorinschrijvingen binnen en dat is ook wel eens beter geweest. Met de mogelijkheid tot na- inschrijven kan het peloton echter alsnog aanvaardbare normen aannemen. Het startschot voor de twintig kilometer die vorig jaar Kim Reynierse op zijn naam schreef, wordt gegeven om 15.00 uur op het Baskensburgplein. Het secretariaat is gevestigd in de kanti ne van het organiserend Zeeland Sport. Van een wielermedewerker WESTKAPELLE - Wie de amateurs In de ronde van Westkapelle (woensdag 3 juli) zal wegschieten, is op dit mo ment nog niet bekend. Maar dat het een bekende Nederlan der zal zijn, is zeker. Wielercomité Westkapelle viert namelijk zijn tweede lus trum. Vandaar dat deze tiende kermis ronde in de Walcherse badplaats groots opgezet is. Ongeveer zestig amateurs vertrekken om 20 uur. De af te leggen afstand bedraagt 80 ki- Van onze correspondent SAS VAN GENT - De Schip- pershuisrit in Sas van Gent opende het nieuwe Sterritten seizoen dat aan de tweede uit gave toe is. De organisatie van deze rit was in handen van TC Sas van Gent, dat zelf overi gens niet present was wegens het feit dat de fietsvierdaagse bezig was. Freewheel uit Schoondijke nam met 1260 ki lometer de leiding in deze competitie. Verdere uitslag: 2. Wielertoe rist Sluis 680 km., 3. TC Bres- kens 560, 4. TIO Oostburg 320, 5. ex aequo TC Zwinhoeve, Nieuwvliet en Maison Magda- lena, Zaamslag, elk 200, 6. De Zwaluwen, Deventer 120 kilo meter. De volgende Sterrit meetellend voor de Zeeuws- Vlaamse competitie is op woensdag 26 juni in Sas van Gent waar de Schepetrekkers- rit op het programma staat. Van onze atletiekmedewerker HOOGERHEIDE - Hans Cor nells uit Groede wist op de sterk bezette triathlon in Hoo gerheide op een veertiende plaats in het totaalklassement beslag te leggen. Voor de onderdelen twee ki lometer zwemmen, 73 kilome ter fietsen en 25 kilometer lo pen had hij een tijd nodig van .4 uur 43 minuten en 48 secon den. In zijn leeftijdscategorie 21 tot en met 39 jaar eindigde hij met deze tijd op een elfde plaats. Dit ondanks het feit dat hij bij het zwemmen, altijd nog zijn knelpunt, twintig mi nuten op de koplopers ver speelde. De zege was voor Walter Boom uit Vlijmen met een tijd van 4.05.9. lometer, verdeeld over 55 ron den. Praktisch alle bekende renners zijn aanwezig. Peter Hofland, Wim Jennen, Toon van der Steen, Ab Verplanke, Kees de Nooyer, Karei van Goethem, John de Crom en de gebroeders De Baat zullen het altijd in grote getale aanwezi ge publiek ongetwijfeld kun nen boeien. Om 18.15 uur zullen de lief hebbers hun entree maken voor een afstand van 50 kilo meter (35 ronden). Van de 45 vertrekkers is alles wat West kapelle heet gericht op de dit seizoen sterk fietsende Nout Westerbeke, de plaatselijke favoriet. Hij zal echter ge ducht rekening moeten hou den met coureurs als Jos van Baal, Leo de Jonge, Frans Voesenek, Siep van Dongen, Ko Tolhoek, Frans Meijaard, om er maar enkele te noemen. GRONINGEN (ANP) - De Braziliaanse club Botafogo neemt op 9 en 11 augustus deel aan het internationale voet baltoernooi van Groningen. Botafogo komt in de plaats van het Engelse Nottingham Forest, dat evenals alle andere Engelse clubs in de ban is ge daan. De overige deelnemers aan het toernooi zijn: Lierse SK, Olympiakos Piraeus en FC Groningen. PARIJS (AFP) - Verschillende belanghebbenden in de Franse wielersport zijn sinds deze week verenigd in een nationa le liga profwielrennen. Voorzitter is Felix Levitan, directeur van de Ronde van Frankrijk. In de liga zijn ver enigd: de constructeurs van racefietsen, de vereniging van organisatoren van wielerwed strijden, de vereniging van or ganisatoren van criteriums en de vakbond voor wielrenners. „In de liga is het de bedoe ling de belangen van al onze leden te verdedigen. Boven dien kan er met de liga tot een betere verstandhouding met de wielerbond worden geko men", verklaarde Levitan na de oprichting. In oktober wor den de beleidslijnen voor de toekomst uitgestippeld. „We nemen op nationaal vlak een aanloop", voegde Levitan er aan toe. „Ik zie echter nu al een internationale uitbrei ding". Van onze atletiekmedewerker VLISSINGEN - Tijdens goed bezette avondwedstrijden in Vlissingen wist John Vermeu- le de 5000 meter te winnen. Dit na een vinnig duel met de Belg Arnold van Heesvelde. Zijn winnende tijd, 1422.8, ligt ove rigens ruim boven zijn per soonlijk record van 14.04.72. In de jeugdcategorieën kon den wel een aantal uitsteken de prestaties op het Vlissings kunststof worden opgetekend. Bij de B-jongens liep Jacco Stigter van AV'56 naar een 4.15.9 op de 1500 meter, Ilse Murre bevestigde bij de A- meisjes haar progressie bij het hoogspringen met 1.60 meter, terwijl Bram van Peenen, Ma rathon, met de kogel bij de A- jongens tot 13.49 meter kwam. Ook het polsstokspringen stond op het uitgebreid pro gramma bij de heren. Gerben Rodts won met 3.40 meter wat nog vijftig centimeter onder het provinciaal record van Pe tra Molenaar ligt en dateert uit 1977. UITSLAGEN Heren-senioren: polsstok hoogspringen: 1. Gerben Rodts, Marathon 3.40, 2. Pieter van Sluys, Dynamo 2.70. 5000 meter: 1. John Vermeule, Dy namo 14.22.8, 2. Arnold van Heesvelde, AC Rieme 14.23.3, 3. Johan de Vlieger, Marathon 15.16.9. 1500 meter: 1. Werner Mannie, Thor 4.05.4, 2. Niek Iuterlinden, Sprint 4.09,2, 3. Marnix Bruggeman, AC Rie me 4.10.6. 800 meter: 1. Ed de Kort, Thor 1.55.5, 2. Luc van Damme, AC Rieme 1.56.0, 3. Jan Konijnenburg, Delta sport I.58.2. Sprinttweekamp (100/200 me ter): 1. Bram Hoogesteeger, AV'56 11.3/23.1 1463 punten, 2. Bart van Haeringen, Delta sport 11.4/23.4 1411 punten, 3. Kees Hovingh, Scheldesport II.8/23.0 1362 punten. Ver springen: 1. Bart van Haerin gen, Delta sport 6.85, 2. Roel van Laere, Marathon 6.20, 3. Cor de Jonge, Delta sport 5.68. Kogelstoten: 1. Bert de Jonge, Marathon 14.71, 2. Joop Herre- bout, Marathon 9.88. 3. Siaak de Bruine, Zeeland sport 8.97. Jongens A. Kogelstoten: 1. Bram van Peenen, Marathon 13.49, 2. Pieter van Sluys, Dy namo 9.93. Verspringen: 1. Pie ter van Sluys, Dynamo 5.77, 2. Koen Logghe. Marathon 5.53,3. Robert Begeman, Delta sport 5.42. Sprinttweekamp 100/200 meter: 1. Robert Begeman, Delta sport 11.5/23.4 1388 pun ten, 2. Richard v.d. Gaast, Ma rathon 11.6/23.4 1366 punten, 3. Erik Jansen, Delta sport 11.8/ 23.8 1285 punten. Jongens B. 1500 meter: 1. Jacco Stigter, AV'56 4.15.9, 2. Reveli- no Rijk, Marathon 4.23.6, 3. Lennart Fokke, AV.56 4.27.0. Sprinttweekamp 100/200 me ter: 1. Ludo van Vliet, DES 11.6/23.7 1337 punten, 2. Wim Raats, Spado 11.8/23.7 1294 punten, 3. Arjen Davidse, AV'56 11.8/24.1 1257 punten. Kogelstoten: 1. Pieter Linden- bergh, AV'56 12.80,2. Peter van Oeveren, Dynamo 11.15, 3. Ar jen Davidse, AV'56 11.30. Ver springen: 1. Mark v.d. Riet, Delta sport 5.81, 2. Remy Ver- hage, Dynamo 5.68, 3. Marco Boekema, Dynamo 5.27. Da mes/meisjes A: hoogspringen: 1. Ilse Murre, Scheldesport 1.60, 2. Janette Mastenbroek. Marathon 1.50, 3. Ankie Lam- mertink, Scheldesport 1.50. Discuswerpen: 1. Silvia Rodts, Marathon 35.62, 2. Annemieke Goedhart, Delta sport 30.70, 3. Ilse Murre, Scheldesport 25.64. Sprinttweekamp 100/200 me ter: 1. Ingrid Zoutewelle, Dy namo 12.2/24.8 1691 punten, 2. Janette Mastenbroek, Mara thon 13.2/27.0 1320 punten, 3. Ellis Pieters, Marathon 14.4/ 30.1 925 punten. 1500 meter: 1. Jopie Daane, Marathon 4.46.0, 2. Wilma van Onna, Diomedon 4.49.8, 3. Ni- colette Adriaanse, AV'56 5.09.7. Meisjes B. 1500 meter: 1. Karin Glerum, Marathon 4.44.3, 2. Mia Moerman, Spirit 4.45.1, 3. Christel Logghe, Marathon 4.54.8. Sprinttweekamp 100/200 meter: 1. Saskia Blom, AV'56 13.0/27.2 1342 punten, 2. Saskia van Buuron, Spado 13.5/28.1 1189 punten, 3. Corine Peute, Dynamo 13.9/28.7 1084 punten. Discuswerpen: 1. Judith v.d.d Bunt, Marathon 23.76, 2. Bar bara Rijk, Marathon 23.34, 3. Ingrid Pul, Marathon 22.22. Hoogspringen: 1. Petra Ge- leijns, Marathon 1.45, 2. Ivette Vuijk, Dynamo 1.40, 3. Corine Peute, Dynamo 1.40.

de Stem | 1985 | | pagina 13