Geslaagde klasse-avond op school De Rietvliet Bod van 10 mille op doffer gewei CDA-KRITIEK OP WETHOUDER HONTENISSE: RT ZEEUWS e wereld aan. de stem CITROËN^ D1BT1M VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND 2 :ad naar uithoek, een drukke baan }r een rustig ertlat, eveneens, s eenzaam. Dat 't de. Maar wat doe Jen beseft, dat "die- iezelfde situatie r eenzaam gevoel, oekt, komt u wel- nen, volleybal, een samen gezellig samen koken de schoolkantine? ct de eenzaamheid r.De een pakt een re vriendin, buurt en als u het nummer van op de achterzijde 'ntrale nummer weg wijst naar de informatie over de Dlaats. Schietingen Absdale GEBR. THIJS WINNEN CONCOURS MOULINS Parkestone Geslaagde fancy-fair en rommelmarkt in Clinge Lustrum uitwisseling Fransen met lhno Sas UIT HET ZAKENLEVEN Terneuzenaars winnen prijs Keiler Keukens Plaatselijk nieuws Axel Hulst Kloosterzande Noordstraat examens WISSE B.V. A12 am te zoenen rticulieren ikje, jubileum, receptie, verloving, overwinning, iraham, openbare dank, r, mag best eens in de iagina familieberichten, in duur hoeft het niet te sten nog geen tientje), ilom 1,85. Eén grote ?,35. Voor het plaatsen ilding met een formaat nenwljj 13,00 toeslag, op aanvraag. Bij niet rdt 3,00 adm.kosten den niet geretourneerd, geef uw tekst 2 dagen ién van onze kantoren, n stuurt u eveneens 2 g naar Postbus 3229, iftelijke opgaven worden iteerd indien naam en ook indien Uw betaling ehouden ons het recht opgaaf van redenen te geren. ingsnleuwt olom op donderdag. DINSDAG 18 JUN11985 T22 IMTOINE de andere kant. Succes, zonnevakmensen Zonnehemels met brui- ningsgarantie (in alle prijsklassen). Bezoek onze speciale zonne- showroom. Volop keu ze, goede voorlichting. Zonnewinkel Zondag. Stadhuisplein 165 (kop Katterug) Tilburg (cen trum). Tel. 013- 366999/363383. De reis naar Tilburg meer dan waard! Besteed uw vakantie geld beter I Koop 'n vei lige zonnehemel van de firma Zondag, de zon ne/vakmensen van het zuiden. Daar heeft u (en de gan se familie) Jarenlang zonne-plezier van Zondagjarenlang meer zon van uw vakan tiegeld. "Adverteren geeft zekerheid, auundwt^ Inlichtingen: De Stem. 076-236911 iel de Stichting Ideële Reclame SIRE Van onze correspondente HULST - Zo'n 120 leerlingen van de brugklassen van de Rietvliet hebben veel plezier gehad op de eerste klasse avond die de lbo-school or ganiseerde. Vanaf 19.00 uur werden in een goed uitgekiend tempo een twaalftal behendig heidsspelletjes gespeeld door alle deelnemers. Elk onder- deel leverde een aantal pun ten op. Rudy de Bakker ging met 78 punten met de eerste prijs strijken, en Jan Anto- nissen behaalde met 77 pun ten de tweede prijs. Na een korte pauze met een drankje en versnapering, werd met twaalf deelnemers een grandiose play-back wed strijd afgewerkt. De vijfkoppige jury be oordeelde de acts vooral op hun muzikaliteit, voor dracht, presentatie en het cynchroon werken met de geluidsband. Fred de Ble- ijzer presenteerde het ge heel, en na een spannend verloop werd met instem ming van het warm ge draaide publiek Nico Roe- lands tot winnaar uitgeroe pen. Hij zette met verve 'Beat it' van Michael Jack son op de planken, inclusief de danspasjes. Davy Vlegels werd met 'Mijn stad' van Danny de Munck zeer ver dienstelijk tweede en de groep van Ilse Millenaar kreeg de derde prijs voor een creatie van Pat Benetar. De rest van de avond was er een gezellige disco, ver zorgd door radio Verata. Als verrassing trad ook nog een uit leraren bestaande mu ziekgroep op: 'De Fusian- ten'. Deze uit vijf man be staande groep ontstond door het samengaan van de huis houdschool St.-Martha en de lto-school Bernard. De fu- sianten (accordeon, twee sa xofoons en percussie) heb ben zich gespecialiseerd in het genre van de hoempa- en swingende muziek. De leerlingen vonden het alle maal best en pleegden menig dansje. De organisatie was zeer tevreden met het succes van deze avond. nu snel van de grond' Van een onzer verslaggevers '"KLOOSTERZANDE - Het CDA Hontenisse vindt dat wethouder P. Mangnus zich onvol doende inzet om in Hontenisse, in samenwer king met Hulst, gecoördineerd bejaardenwerk van de grond te krijgen. De christen-democraten 'schriftelijk tot het college vaart achter te zetten. „De toelichting en antwoor den gegeven door wethouder ,P. Mangnus op vragen van de jpDA fraktie betreffende het gecoördineerd bejaardenwerk konden wij zeer onduidelijk en ponder enige realiteit. In de .antwoorden vonden wij geen ■enkele aanwijzing die er op 'zou kunnen duiden dat er Jsprake is van een spontane ifnedewerking aan het zo spoe- Jdig mogelijk starten van het ^gecoördineerd bejaardenwerk Jin Hontenisse", zo voert het ,CDA aan. 1 Het overleg tussen Hulst en jHontenisse zit muurvast orn aat er nog onvoldoende duide lijkheid is over de financiële iconsequenties van de samen- Itverking. Evenmin is duidelijk ihoeveel uren er nodig zijn om ihet bejaardenwerk-naar beh,or jren te kunnen laten functione- Iren. Het CDA wil daarom eerst .weten of het college de nood- izaak van gecoördineerd be- Jjaardenwerk in Hontenisse ijvel ziet. „Is het college er van jovertuigd dat het gecoördi- ineerd bejaardenwerk een goe- ide voorziening kan betekenen hebben zich daarom nu gewend om er wat meer voor onze gemeente". En „deelt het college de mening dat voorzieningen zoals o.a. Tafeltje Dekje, alarmering, huisbezoek voor alleenstaande ouderen via gecoördineerd be jaardenwerk gerealiseerd moet worden". Het CDA spreekt er verder schande van dat Hontenisse, waar ongeveer 1150 bejaarden wonen, als enige gemeente in Zeeuwsch- Vlaanderen nog geen gebruik heeft gemaakt van 'de prachtige subsidiemo gelijkheden' voor bejaarden werk. Hontenisse geeft jaar lijks 16.000 gulden uit aan be jaardenwerk. Dat is volgens fractievoorzitter B. Pauwels, in vergelijking met andere ge meenten erg schamel. Hulst met 2700 bejaarden heeft 41.000 gulden voor dit werk over, Axel met 1900 bejaarden bijna 27.000 gulden en Terneuzen met 4400 bejaarden heeft een post van ruim 55.000 gulden op de begroting staan. Voorts wil het CDA weten of het college bereid is op kor te termijn het overleg met verschillende betrokken te heropenen. GRAAUW - De Friezen, 39 schut ters. Eerste hoogvogel G. Reyns, tweede hoogvogel A. Bruggeman, beiden Graauw, eerste zij vogel P. de Waal, Kloosterzande, tweede zij vogel C„ Saman, Sint Jansteen. GRAAUW - Klepschieting De Friezen, 39 schutters. Th. Freyser, Hulst 5 kleppen, A. Asselman, Graauw, 3, J. Sorber, Graauw 3 en W, Brand, Hulst 3. GRAAUW - V. de Caluwé, 32 schutters. Eerste hoogvogel P. van Meelen, eerste zij vogel A. Leeraert, beiden Graauw, tweede zij vogel C. Verschuren, Lamswaarde. Meeste kleine vogels (5) M. van Meelen, Graauw. GRAAUW - Klepschieting De Friezen, 37 schutters. A. Hoogstra- te, Axel 4 kleppen, J. Sorber, Graauw 3, J. Vereecken, Klooster zande 3. GRAAUW - De Friezen, 37 schut ters. Eerste hoogvogel W. Sorber, Graauw, tweede hoogvogel A. Her man, Axel, eerste zij vogel J. Sor ber, Graauw, tweede zij vogel A. Hoogstrate, Axel. KOEWACHT - R. van Steene, 35 schutters. Eerste hoogvogel en eer ste zij vogel R. Smet, Koewacht, tweede zij vogel J. Triffon, Eksaer- de. Meeste kleine vogels (4) R. van Steene, Koewacht. KOEWACHT - P. de Vlieger, 35 schutters. Eerste hoogvogel en eer ste zij vogel verloot, tweede zij vo gel F Martens, Koewacht. Meeste kleine vogels (3) A. Buys, Koe wacht. Kantoren '"Terneuzen, Hulst en Goes, ""essen en telefoonnum mers op pagina 2. Openingstijden: 8 30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie ^'neuzen: Rein van der 6eim (editie-chef), Jan Jan- (plv. chef), Emile Calon, o Meertens, Cor de Boer oto), Ton Koomen (sport), wst: Frank Deij, Eugène erstraeten. Middelburg: k postma. Goes: Aad van der Wouden. Advertentie-expl. _"sPecteur Zeeland: C Me- u' Pnvé 01150-95839. KOEWACHT - De Oude Molen, 57 schutters. Eerste hoogvogel C. van Gassen, Hulst, eerste zij vogel E. Luyks, Hulst, tweede zij vogel J. Dobbelaar, Boschkapelle. Meeste kleine vogels (7) J. de Waal, Koe wacht. KOEWACHT - P. de Vlieger, 27 schutters. Eerste hoogvogel en eer ste zij vogel F. Martens, Koewacht, tweede zij vogel J. Bolleman, Axel. Meeste kleine vogels (3) A. Ver- vaet, Koewacht. KOEWACHT - De Oude Molen, 32 schutters, eerste hoogvogel, eerste en tweede zij vogel J. de Waal, Koe wacht. Meeste kleine vogels (7) F. de Block, Koewacht. KOEWACHT - R. van Steene, 40 schutters. Eerste hoogvogel P. de Klerk, Kemzeke, eerste zij vogel R. de Smet, tweede zij vogel P. Mar tens, beiden Koewacht. HOOFDPLAAT - De Vriendschap, 49 schutters. Eerste hoogvogel H. Schuivink, eerste zij vogel H. Schuivink, beiden Bassevelde, tweede zij vogel B. Klaas, Bou- chaute. Meeste kleine vogels (4) M. Vermue, Hoofdplaat. HULST - W. Blommaert, 20 schut ters. Eerste hoogvogel A. van de Branden, Sint Jansteen, eerste zij- vogel J. van Kerkhoven, Sint Jan steen, tweede zij vogel W. Kuyper, Hulst. Meeste kleine vogels (5) P. Crombeen, Hulst. HULST - De Kroon, 46 schutters. Wip 1: eerste hoogvogel en eerste zij vogel E. Luykx, Hulst, tweede zij vogel R. Moerbeke, Stekene. Meeste kleine vogels (5) Th. de Vet, Hulst. Wip 2: eerste hoogvogel R. 'de Sterke, Zelzate, eerste zij vogel Th. Buysrogge, Heerlen, tweede zij vogel R. Moerbeke, Stekene. Meeste kleine vogels (6) P. Schroe- ders, Hellegat. HULST - De Kroon, 22 schutters, eerste hoogvogel O. de Schrijver, Kapellebrug, eerste zij vogel G. Dobbelaar, tweede zij vogel W. Be gijn, beiden Hulst. Meeste kleine vogels (3) J. Dobbelaar, Boschka pelle. KLOOSTERZANDE - Bejaarden- schieting in De Kastanje, 25 schut ters. Eerste hoogvogel J. van Kerk hoven, Sint Jansteen, eerste zij vo gel F. Reunis, Sint Jansteen, twee de zij vogel P. d'Hondt, Klooster zande. Meeste kleine vogels (6) L. Heyens, Boschkapelle. ZUIDDORPE - St. Sebastiaan, 66 schutters. Wip 1: eerste hoogvogel G. Wolfgang, Stekene, tweede hoogvogel R. van Waes, Zuiddorpe, eerste zij vogel J. Goossen, Uitheu- sen, tweede zij vogel P. Samijn, Zuiddorpe. Wip 2: eerste hoogvogel B. Herman, Zuiddorpe, tweede hoogvogel J. van Hoek, Stekene, eerste zij vogel J. Verberkmoes, Terneuzen, tweede zij vogel L. Ba- reman, Zuiddorpe. O HEINKENSZAND - Zwemvierdaagse - Van maandag 24 tot en met vrij dag,28 juni is er weer een zwemvierdaagse in zwembad De Stelleplas te Heinkenszand. De deelnemers nemen tussen 13.00-14.00 uur en van 18.00-19.00 uur een frisse duik in het bad. De kind'érêft'tot en met 10 jaar zwemmen een afstand van 250 meter per dag, terwijl de ouderen dagelijks 500 meter moeten afleggen. Naast de zwemactiviteiten is er een luchtspringkussen en een 45 meter lange glijbaan. - ifr '-«Oil I-' i GOES Benoeming - Het bestuur van de stichting Samivoz heeft L. Senneker (46) benoemd tot algemeen-directeur van de verpleeghuizen Maria Terweel (Goes) en de Werfkampen (Ril- land-Bath) en- het verzorgingstehuis de Groe in Goes. Hij be kleedt deze functie met ingang van 1 juli. De oud-directeur J. Rijpkema legde zijn functie in januari om gezondheidsredenen neer. VLISSINGEN - Hoechst - Hoechst Holland nv - met een vesti ging in ylissingen - heeft in de persoon van prof. dr. Wolfgang Hilger (55) een nieuwe voorzitter voor de Raad van Bestuur ge kregen. Zijn voorganger prof. dr. Rolf Sammet ging onlangs na een periode van 16 jaar voorzitterschap met pensioen. i><3 J-rnoji HEINKENSZAND - Mensen zonder Baan - Bij het project Men sen zonder Baan op de Bevelanden - dat sinds kort experimen teert met een stichtingsvorm - zijn een aantal benoemingen van dagelijks bestuursleden op komst.De organisatie draagt drs P. Vollaard (wethouder Borsele) aan als toekomstig voorzitter en J. Dijkgraaf (wethouder Goes) als secretaris. Voorts wordt tijdens de vergadering op donderdag 20 juni Gert de Kok aangedragen voor het coördinatieschap van het project. De succesvolle duivenmelkersfamilie Thijs. Door Cees de Zeeuw SINT JANSTEEN - De toch al zo succesvolle combinatie de gebroeders Thijs heeft weer een triomf behaald. De algemene marathonkam pioen 1984 van Zeeland won het eerste in dit jaar gehou den ZNB-concours vanuit Moulins tegen 12.226 duiven. Een overwinning waar mee men zich weer duidelijk in de kijker heeft gespeeld en die in de Nederlandse duivensport hoog staat aan geschreven. En niet alleen in Nederland. Vandaar ook de buitenlandse belangstelling al kort na het bekend wor den van dit succes, dat be stond uit een bezoek aan het hok aan de Geslechtendijk te Sint Jansteen om de win nende doffer, middels het 'aanbieden van een aanzien lijk bedrag, van eigenaar te doen verwisselen. Daar ging men echter niet op in. „Als de duif voor hen tienduizend gulden waard is, dan is hij het voor ons ook," aldus Antoine. Hij, 31 jaar, doet het meeste werk aan de duiven en is behalve op de zondag iedere morgen om half zeven present op het hok om de duiven te verzor gen en het hok schoon te maken. Franky, 22 jaar, doet het administratieve werk en noteert alles wat van belang kan zijn voor de toekomst. Overigens is hij nog maar een paar jaar officieel bij de duivensport betrokken; twee broers gingen hem daarin voor. Voor de start van de com binatie gebroeders Thijs moeten we teruggaan naar het jaar 1969. Men woonde toen nog in Absdale. Antoine en Adrie waren het toen, die lid werden van de postdui venvereniging De Postduif te Heikant. Overigens wor- - FOTO CE STEM-/ÖOftJ. DE BOER lof bierlnegoisg 31- - -.-J. den daar nu de duiven nog ingekorfd. Niet omdat men iets heeft tegen de plaatse lijke vereniging De Zwaluw. In het geheel niet, want se dert hun komst naar de Ge slechtendijk te Sint Jansteen zijn ze daar lid geworden en donateur te Heikant. In 1979 trad Adrie in het huwelijk en ging zelfstandig met de duiven spelen. Broer Alex werd toen Antoines compag non en ruilde daarmee de voetbalsport voor de duiven. Toen ook hij trouwde, in 1983, begon hij onder eigen naam de duivensport verder te beoefenen. En met succes, want een jaar later won hij het afdelingsconcours van uit Chateauroux. Nog een bijzonderheid die de familie Thijs aangaat: broer Freddy bemoeide zich voor zijn trouwen nooit met de sport maar na zijn huwe lijk heeft hij nu ook duiven in de wedvluchten. Maar wie we bij dit alles zeker niet mogen vergeten te noe men, is mevrouw Thijs: „Ook bij ons thuis hadden ze duiven en toen ik tien jaar was, hielp ik mijn vader daarbij en moest ze dan wel eens wegbrengen ergens naar toe achter op de fiets." Haar man was bekend als keurmeester in de duiven sport. Een familie en ook aangetrouwde familie waar de duivensport hoog in het vaandel staat geschreven. Vele zondagen wordt er in haar woning nagepraat en gediscussieerd over deze tak van sport. Terug naar die eerste juni van dit jaar. De gebroeders Thijs namen met tien dui ven deel aan het bondscon- cours vanuit Moulins. Om 14.25 uur die middag 'valt' de blauwe weduwnaar, ring- nummer 83-83-94516 op de plank. Hij had daarmee de 526.074 kilometer lange wed vlucht overbrugd met een gemiddelde snelheid van 1084,316 meter per minuut. AI vlug was bekend dat de doffer het provinciale con cours had gewonnen. Maar hoe zat het met het ZNB- concours? Er waaide die dag een straffe noord-oostelijkè wind en met deze genoteerde snelheid kon het niet anders zijn dat hij daarin ook een goede gooi zou doen naar de ereplaats. De spanning die er was verdween de andere dag (zondag) om 12 uur toen definitief vast kwam te staan dat 'De Basser' ook het ZNB-concours op zijn naam had geschreven. Bij de gebroeders Thijs hebben alle duiven een naam. De naam 'De Basser' werd gekozen voor deze dof fer, omdat hij wanneer iemand in zijn buurt komt of zelfs als Antoine hem in de hand wil nemen een geluid laat horen dat lijkt op het blaffen van een hond, maar dan wel veel zachter. Ter verduidelijking: in de grens streek zegt men niet dat een hond blaft maar bast. Van daar de gekozen naam. Met deze Moulins-over- winning werd weer een triomf toegevoegd aan de rij van successen. V7ant ook in 1980 werd op 18 augustus een belangrijk^ wedvlucht,' na melijk nationaal Parkesto ne. door een duif van de Ge- broedërs Thijs gewonnen. En ook door een vogel met dezelfde 'bloedlijn' als De Basser, die eén nakomeling is van een wippendoffer uit 1975 afkomstig van Jos de Wit'ie Ctirige en de moeder is van 1979 en die werd ge haald bij Kerstens te Wern- H'öuC Veel duiven hebben de ge broeders in feitomet: 11 we duwnaars (6 odfleèn 5 jaar lingen). Daarbij zit wel een doffer uit 1979, die binnen kort wordt ingezet in de ovêrnachtforïdvTucht, te houden vanuit' Barcelona. „Dat WQjrdt dan zijn tiende óvernaéhtitig én ik weet ze ker dat hif/een vroege prijs zal vliegeh", zegt Antoine, die tenslotte, de uitslag laat zien van de eerste wedvlucht met jonge,.düiven in dit jaar. Je zou bjjna, tienken dat de computer 'gehaperd' heeft. "Bij 'dé éerstë-53 prijzen staat 20 keer de naam Gebroeders Thijs te beginnen met 1, 2, 3 en 4. Een bewijs dat men in Heikant en mogelijk ook in groter verband in de jonge garde van het hok Thijs te Sint Jansteen een sterke concurrentie in de wed vluchten kan verwachten. Ook al blijft de duivensport een sport vol van onzeker heden. Van onze correspondent CLINGE - De Clingense Fan fare Weldoen door Vermaak heeft het afgelopen weekend haar jaarlijkse rommelmarkt en fancy-fair gehouden bij de Theresiaschool. De belangstel ling was goed. Op vrijdagavond waren in de zaal De Troubadour een paar honderd genummerde oude en soms antieke artike len tentoongesteld, die door veilingmeester J. Scheele uit Sluiskil onder de hamer wer den gebracht. Onder de kopers waren vooral veel belangstel lenden uit de omliggende plaatsen. Tegen het einde van de veiling waren er nog maar weinig artikelen over. Zaterdagmiddag was er een rommelmarkt en een fancy- fair op de pleinen rondom de Theresiaschool. Alle spullen waren overzichtelijk opgesteld en geprijsd. De fancy-fair, hoofdzakelijk op het parkeer terrein voor de school, werd door veel jongeren bezocht. Er was gelegenheid om te sjoelen, ballengooien en deel te nemen aan het schijfschieten. Ook was er een loterij met als hoofdprijs een levend varken. Dat werd gewonnen door me vrouw M. Vonck-Van der Ke len. Van onze correspondent SAS VAN GENT - Woensdag 19 juni brengt een groep leer lingen van de beroepsschool uit het Franse Bailleul (Belle) een tegenbezoek aan de LHNO-school St.-Joseph in Sas van Gent. De groep Franse jongeren zal na een verwelkoming op de school om ongeveer 11.45 uur worden ontvangen in de bur gerzaal van het gemeentehuis op de Westkade. Loco-burgemeester Mar- quinie zal de groep hier toe spreken. In de namiddag staat een volleybalwedstrijd in de sporthal op het programma en in de LHNO-school wordt een koud buffet geserveerd. Het is reeds voor de vijfde maal dat een uitwisseling tussen leer lingen van genoemde scholen plaatsvindt. TERNEUZEN - Het echtpaar Raas uit Terneuzen heeft een chèque ter waarde van 2500 gulden ontvangen van Keu ken-Visie Terneuzen BV, dea ler van Keiler Keukens. Ter gelegenheid van het 50- jarig bestaan van deze keu- kenfabriek krijgt dit jaar elke koper van dit merk keuken een inschrijfformulier. Elke maand trekt een notaris uit alle inzendingen een winnaar, die 2500 gulden ontvangt. Bridge - Leden van de bridge club Axel speelden in het cul tureel centrum De Halle d( negende wedstrijd van di voorjaarscompetitie. De uit slag was als volgt: groep a: 1 heren Pel-Moeliker, 2. me vrouw Dekker-de heer Koek 3. heren Scheele-Van Bam- bost. Groep b: 1. mevrouw Var de Heyden-de heer Scheele jr. 2. dames Groenewoud-Van d< Casteel, 3. dames Maris- Scheele. Groep c: een gedeeldf eerste plaats voor de dame: Bode-De Meijer en de herer Vermunt-Vermunt, 3. echt paar Kraayenbrink. GO A - De dit jaar jubilerendf hengelsportvereniging GO/5 (Geduld Overwint Alles), 4( jaar, hield zaterdagavond eer hengel wedstrijd voor haar le den boven de 45 jaar. Aan deze veteranen-wedstrijd, die were gehouden op de kleine kreek werd door 23 leden deelgeno men. De vangsten warer slecht: slechts zeven deelne mers vingen een of meerdert vissen. De uitslag was als volgt: 1. H. van de Velde met 520 gram, 2. A. Overdulve 270 3. E. Permentier 260, 4. R. de Wolf 250,5. F. Saey 190 gram. Kaarting - Zaal W. Blom maert met 40 personen. Uit slag: 1. R. v.d. Branden, Hulst 2. A. Buysse, Clinge, 3. me vrouw Wolfert, Terneuzen, 4, J. van de Ende, Hulst, 5. me vrouw de Cock, Hulst. Kloortje - Showband Kloortje uit Kloosterzande heeft een erg succesvol weekeinde in Leidschendam achter de rug Met zes bekers keerde het ge zelschap zondagavond in Kloosterzande terug. Op hel festival zondag behaalde hel majorettenpeloton de eerste prijs in de ere-divisie, terwij] miss Annelies Maas de bekei in ontvangst mocht nemen als beste miss-majorette van hel gehele festival: Drumband Kloortje won met een prachti ge jury-beoordeling de eerste prijs bij de drumbands. In de derde divisie kregen de mini- rettes de beker voor de derde plaats in die categorie. Boven dien kreeg de showband zater dag twee herinneringsbekers als blijk van waardering vooi hun deelname aan de optochl door Leidschendam en aan de grote taptoe 's avonds Kloortje was dit weekeind te gast bij Showband 75 uit Leid schendam, die deze festivitei ten organiseerde in verband met de viering van het 10-ja- rig bestaan van de vereniging. Zeehengelwedstrijd - Aan de vierde clubwedstrijd van de zeehengelvereniging De Vogel namen 42 hengelaars deel. Ei werd gedurende drie uur ge vist in de Westerschelde nabij Kruispolder. De vangsten wa ren tamelijk goed. In café De Kastanje werden de prijzen uitgereikt als volgt: 1. R. Serie Hulst 10 vissen 1690 punten, 2 H. Mannaert, Terhole 4 visser 1244 punten, 3. K. van Kerkho ven, Kloosterzande 6 visser 1206 punten, 4. Jac. Dieleman Kloosterzande 3 vissen 1054 punten, 5. L. van Denderen Kloosterzande 7 vissen 1044 punten. De laatste prijs, eer pijp, werd gewonnen door M van Bellen uit Kloosterzande met 3 vissen en 500 punten. Gaaibollen - Zaal R. de Jonge met 32 personen. Uitslag: eer ste hoge vogel J. Eggermont Kloosterzande, tweede hoge vogel S. de Jonge, Noordstraat eerste linker zij vogel J. var Heeze, Kloosterzande, tweede linker zijvogel Th. Kriekaert Kloosterzande, eerste rechtei zijvogel R. de Jonge, Noord straat, tweede'rechter zij vogel M. de Rijk, Walsoorden Grootste aantal (7) E. van Ste- vendaal, Terhole. BREDA - Katholieke sociale aca demie Markendaal in Breda. Maatschappelijk/cultureel werk Middelburg: Ineke Witters, Cor Krijnen, Ron de Meijer. Clinge Asse Bakkers. Heinkenszand: Jan- ny de Koster. Terneuzen: Bart Ed wards van Muyen, Wim Berkelder Janny van Emous, André var Himme, Carolien Vinke. Zaam- slag: Cees Lief ting. Personeelswerk: Axel: Ed Vink Middelburg: Henk van Bruggen. Inrichtingswerk: Hulst: Dick var der Meer. Middelburg: Erna Kole Vlissingen: Charlotte Herbers Middelburg: Peter v. Geel, Rolanc Schrijver. Terneuzen: José Cockx Tonny Schoone. Vlissingen: Will} v.d. Meer. (ADVERTENTIE) AUTOBEDRIJF W.DE BLOCK Tlvoliweg-Hulst Tel. 01140-12058 AUTOBEDRIJF Mr. F.J. Haarmanweg 55 Terneuzen Tel. 01150-94300

de Stem | 1985 | | pagina 17