:N THUIS. Provincie negeert debat over ziekenhuis Hulst UITSLAGEN WEDVLUCHTEN sntE WERK WORDT STEEDS MAAR ZWAARDER DE Stem Steltkluut voortaan vereniging voor natnurbescherming statencommissie reageert verdeeld R. de Guchteneire wint kringconcours Dourdan Dullaertwijk op de fiets A Bijzonder geslaagde Vlaamse kermis in Kloosterzande SEOZ-geld naar bedrijven Fietser ernstig gewond VAN ZEELAND T22 PAGINA ZEELAND 2 Zorgcircuit t overkomt u, uurt of dorp. nenstad heeft van de slaap- iek,kanerover ng vervangen driekamerflat, )at 't niet altijd er aan? Als u /an-hiemaast" d een minder nt u wellicht n, 'n vreemde n of gewoon :tjes helpen in or bejaarden? lamheid ten- een boek. De ideeën op wilt >nische Hulp- ïboek. Dijzijnde hulp ver de moge- reid aan. Koninklijk goud voor Adriaan van Meurs HULST - De ondernemingsraad van de ge- zinsverzorgihg in Hulst is bang dat de algeme ne taakverzwaring binnen de gezinsverzor ging onaanvaardbare grenzen gaat benaderen. Verlichting op gevaarlijke splitsing Hulst Plaatselijk nieuws Lamswaarde Heeft U emigranten in de familie? -fWVtlen (KIS. ANGEBODEN it de verkoop van de GROTE NE- SYCLOPEDIE. ten aanzien van de verkoop een :atures dienen te worden opge- regio Zeeland. Voorlopig zullen verwerven. ten. an Heideland Naslagwerken BV 'errichten. Zij zullen in het bezit ibben de gemaakte afspraken in wordt intern verzorgd. Ie wijze zullen worden gehono- :ente pasfoto, sturen aan: ^|7ATERDAG 15 JUN11985 nshuis zijn we 't wel rechten. Want ze trouwens bij de wet immers ook arbeid, erlijk te verdelen. ichting Ideele Reclame. Van een onzer verslaggevers HULST - Het Zeeuws provinciebestuur lijkt piet in te gaan op een hartstochtelijk pleidooi van Het Breed Platform in Hulst om nog eens in het openbaar te debatteren over de voorge nomen sluiting van het Hulster ziekenhuis. De statencommissie voor bestuurszaken, die isterochtend op het laatste moment nog werd aangeklampt door platform-woordvoerder Th. Baert, reageerde verdeeld. Duidelijk werd daarbij dat de meerderheid van de staten er niets voor voelt om opnieuw een discussie met de Hulstenaars aan te gaan. Het Breed Platform stuurde de staten giste ren nog een brief, waarin op zo'n discussie wordt aangedrongen, maar zoals het er nu naar uit ziet zal daar niet op worden ingegaan. Zo het toch nog tot een openbaar debat komt dan zal dat plaats moeten vinden voor 15 juli. Voor die datum namelijk moeten alle opvat tingen van betrokkenen over de sluiting van het ziekenhuis bij staatssecretaris Van der Reyden (WVC) binnen zijn. Zoals bekend heeft de staatssecretaris ingestemd met het gewij zigde regio-advies van Gedeputeerde Staten dat sluiting van Hulst inhoudt op het moment dat het nieuwe centrumziekenhuis in Terneu- zen operatief wordt. De Zeeuwse gedeputeerde voor volksge zondheid, W. Don (PvdA), ontraadde de staten commissie gisteren met klem op het verzoek vanuit Hulst in te gaan. Een uitgebreide in spraakprocedure, zo zei hij, zou maar tot node loos tijdverlies leiden ten nadele van het nieuw te bouwen centrumziekenhuis in Terneuzen. Gedeputeerde Staten vinden dat de betrokke nen in Hulst kunnen volstaan met een schrif telijke reactie. Immmers, aldus Don, de provincie heeft de Hulstenaars al voldoende gehoord en de staatssecretaris heeft laten weten z'n beslis sing te hebben genomen na alle argumenten uit Hulst nog eens zorgvuldig te hebben over wogen. Hij stelde nog eens dat gebrek aan be sluitvorming en daadkracht wellicht de oor zaak is van het feit dat in Hulst moest worden ingegrepen. Th. Baert hield de statencommissie voor dat tot nu toe geen sprake is geweest van een 'dis cussie in volle omvang' zoals Gedeputeerde Staten eerder al lieten weten. Hij sprak in dit verband over een 'gemanipuleerde sfeer'. Baert noemde het Hulster ziekenhuis de spil van een werkzaam samenhangend zorgcircuit dat 'voor zo ver mij bekend' nergens z'n weer ga kent. En dat, zo betoogde hij, terwijl samen hang tussen zorginstellingen juist één van de wensdromen van de beleidsmakers is, zowel in Middelburg als in het 'soms dichterbij gelegen' Den Haag. Maar de woordvoerders van WD, PvdA en SGP lieten zich door Baert's betoog niet ver murwen. G. de Vries-Hommes (PvdA) over de gevraagde discussie: „Ik denk datje valse ver wachtingen schept als je zeker weet dat het geen zoden aan de dijk zet". W. Rentier (SGP) was daarin nog nadrukkelijker: „Ik heb er moeite mee volwassen mensen een fopspeen voor te houden. Als de emoties ermee kunnen worden weggenomen, oké, maar de emoties worden er alleen maar door opgeroepen". De woordvoerders van CDA en de kleine fracties RPF/SGP, PPR/EVP, PSP/CPN daar entegen vonden dat de pleidooien voor (her nieuwde) inspraak serieus genomen behoren te worden. J. Dupré (PSP/CPN): „Wat mij be treft zal het weinig helpen, maar we moeten niet voor argumenten opzij gaan". Een aan vankelijk wat aarzelende H. Colijn (RPF/ GPV) bracht de stemming in de commissie uit eindelijk op 6 tegen 6. Hij zei: „Wat mij betreft doen ze het schriftelijk, maar als ze graag mondeling reageren dan moet dat kunnen". Gezinsverzorgsters klagen Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - De kring Midden Zeeuwsch-Vlaande ren hield met 732 duiven een kringvlucht vanuit Dourdan. mpm. 1. O. van Damme, 2. L. Seg- hers, 3. R. van Hijfte, 4. A. de Kos ter, 5. B. Rombout. Met Moed Vooruit te Boschkapelle met 28 oude duiven 1514,20 mpm. 1. F. Dobbelaar, 2. A. Wauters, 3. A. Verbraeken met 24 jaarlingen 1471,14 mpm. 1 en 2. A. Verbraeken, 3. P. Pieters. C C Hulst met 102 jaarlingen 1562,62 mpm. 1,3,4 en 6. Ed de Cock, 2 en 7. P. d'Hondt, 5. P. de Koster, 8. Alf. Nijs, 9. H. Everaard, 10. D. Lauwrensen met 97 oude duiven 1566,04 mpm. 1 en 7. R. van Kerck- hoven, 2 en 4. P. d'Hondt, 3. H. Everaard, 5 en 9. Ed de Cock, 6 en 8. A. Pieters, 10. Th. Casteels. De Postduif te Heikant met 107 jaarlingen 1519,46 mpm. 1. gebr. Sturm, 2. Ed. Verschuren, 3,4 en 7. L. Thuij, 5. Th. de Blockardenburg in samenspel met De Grensvlie- gers te Eede met 110 duiven 1446 mpm. 1 en 3. A. Dezutter, 2. A. van Landschoot, 4. J. Gernaert, 5. R. de Clerck, 6. A. Rabout, 7. O. de Vriend, 8. W. de Clerck, 9. M. de Smet, 10. N. d'Hondt. VZV te Hoofdplaat met 99 duiven 1474,41 mpm. 1. H. Riemens, 2,3 en 7. R. Thomaes, 4. B. de Poorter, 5. P. Scherbeijn, 6 en 10. H. Calon, 8. A. de Poorter en zoon, 9. H. de Ruijs- Winnaar werd een duif van R. de Guchteneire te Sluiskil met een snelheid van 1531,78 mpm. 2 en 7. A. de Caluwé, Sluiskil, 3. J. Pijcke, Sas van Gent, 4. B. Liplijn, Axel, 5 en 8. Joh. Buijze en zoon, Terneu zen, 6. A. Rombout, Westdorpe, 9. M. van Dam, Sas van Gent, 10. J. Verschuren, Axel. De Eendracht te Terneuzen met 148 duiven. 1 en 2. Joh. Buijze en zoon, 3. F. Temmerman, 4. A. Ver- poorte en zoon, 5,7 en 10. P. de Blaeij, 6. Koch-Riemens, 8. M. de Roo, 9. G. van Houdt. De Reisduif te Philippine met 73 duiven 1486,09 mpm. 1. H. van de Hemel, 2,8 en 9. M. Hendrikse, 3 en 7. E. en L. Breepoel, 4,5,6 en 10. F. Roegiest. De Zwaluw te Sint-Jansteen met 84 oude duiven 1555,08 mpm. 1. J. Rottier, 2 en 6. P. Verstraeten, 3. J. van Daele, 4. J. Verheijden, 5. F. van Gaever, 7. E. van Deursen, 8. P. Rottier, 9. Ed van Goethem, 10. L. van Dorsselaar met 67 jaarlingen 1564,51 mpm. 1 en 3. R. Danckaert, 2. J. Vermorken, 4. L. van Dorsse laar, 5. A. Laurensen. Herleving te Kloosterzande met 92 jaarlingen 1549 mpm. 1. Alf Col- paert, 2. J. van de Borgt, 3. A. Ver- cauteren, 4. f. Roctus, 5. M. Bis schop, 6. C. Bisschop, 7. R. Heijman, 8. A. Colpaert, 9. L. van Dorsselaar, 10. A. Hemelaar met 65 oude dui ven 1521 mpm. 1. W. Bogaard, 2. W. Voet en zoon, 3 en 4. R. Mahu, 5. L. van Dorsselaar. Nieuw Leven te Koewacht met 75 jaarlingen 1515,9 mpm. 1. W. Ele- geert, 2,8 en 10. G. Schalkens, 3. R. de Weert, 4 en 5. Jos. Elegeert, 6. C. Jansens, 7. B. Rombout, 9. O. van Damme, met 60 oude duiven 1544.9 T 030-94 24 24, Ideéle Reclame SIRE De heer A. van Meurs: 50 jaar bij De Kraker - FOTO WIM KOOYMAN Van een onzer verslaggevers AXEL - Axelaar Adriaan van Meurs heeft er vijf tig jaar opzitten bij de plaatselijk carrosseriefa- briek De Kraker. Voor die verdienste kreeg hij gisteravond door burge meester A. Hack de ere medaille in goud opge speld, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. De koninklijke onder scheiding werd hem voorafgaand aan een druk bezochte receptie uitgereikt in het kerkge bouw De Ink. Van Meurs stapte vandaag precies vijftig jaar geleden bij de Kraker binnen waar hij bet van knecht tot chef bracht. Naast het werk bij De Kraker, is Van Meurs ook actief in het verenigings leven. Zo is hij diaken van het kerkbestuur van fle gereformeerde ge meente en controleur van de hengelsportvereniging eduld Overwint Alles. WIOH 71 NEDERLAFO tantoren '"Terneuzen, Hulst en Goes, pressen en telefoonnum mers op pagina 2. Openingstijden: 8 30-12.30/13.30_17 00 uur. Redactle Jerneuzen: Rein van der (editie-chef), Jan Jan- r" (P|V chef), Emile Calon, ^0 Meertens, Cor de Boer Hulst "L°n Koomen (sport). V Frank Deij, Eugène Hdr?i!rneten' Middelburg: dor vi a- Goes: Aad van °er Wouden. Jdvertentie-expi. nuPnCteur Zeeland; C. Me- Pnve 01150-95839. Van een onzer verslaggevers Hoewel de directie van de stichting voor Maat schappelijke Dienstverlening heeft toegezegd dit zo veel mogelijk tegen te gaan ziet de OR taakverzwa ring als een sluipend gif op de vrijwilligers en fullti me-krachten afkomen. Die sombere verwachtingen worden gestaafd door de re sultaten van een enquête die onlangs onder de 110 gezins verzorgers is gehouden. Daar van werken er 9 in full-time verband, de rest op part-time basis. Van de 80 gezinsverzorgers die aan het onderzoek meede den vindt de helft dat het werk de afgelopen tijd licha melijk zwaarder is geworden, 56 van de 80 vinden dat het werk ook geestelijk verzwaard is. Ondanks dat heeft bijna iedereen nog plezier in het werk. De zorgen van de onderne mingsraad worden behalve de enquête ook inggegeven door de problemen in de gezinszorg. Directeur A. Schelfhout van de stichting voor Maatschap pelijke Dienstverlening ver kondigde onlangs fors te gaan bezuinigen op het aantal uren dat hulp wordt gegeven. Tien procent van de hulp verlening moet worden afge stoten omdat men al zwaar over het beschikbare budget voor dit jaar zit. Dat betekent in eerste instantie offers voor de cliënten, maar ook voor het personeel hebben deze bezui nigingen gevolgen. En dat is volgens de ondernemingsraad tot nu toe onderbelicht ge weest. Een groot probleem is om de beschikbare tijd zo efficiënt mogelijk te benutten zonder dat dat tot lichamelijke en geestelijk overbelasting van de verzorgers leidt. Omdat zo veel mogelijk mensen gehol pen moeten worden met liefst zo weinig mogelijk arbeids krachten in zo weinig moge lijk tijd neemt de werkbelas ting toe. „Op sommige plaat sen staat het strijkijzer al aan terwijl ik nog met de dweil in mijn handen sta", is een klacht die de huidige situatie typeert. Van onze correspondente HULST - De buurtvereniging Den Dullaert stapt donderdag 20 juni op de fiets. Er wordt dan een 15 kilome ter lange tocht voor jong en oud gehouden. De start is om 19.00 uur bij het gemeenschapscentrum. Als de animo groot is, wil men net als vorig jaar tijdens de zomermaanden elke donder dag een uurje gaan fietsen. In lichting bij mevrouw A. van de Sande. HULST - Het ziet er naar uit dat er nu eindelijk toch een openbare verlichting wordt aangebracht op de gevaarlijke splitsing rijksweg 60/Honte- nissestraat in Hulst. Rijkswaterstaat heeft posi tief gereageerd op een aan houdend verzoek van de ge meente de verkeersveiligheid ter plekke te verbeteren. Er komen zeven aluminium lichtmasten te staan. Met de investering is een bedrag van ruim 17.000 gulden gemoeid. Bridge - In café De Vier Jaar getijden speelden de leden van de bridgeclub hun vierde wed strijd in de zomercompetitie. Het was een howell 10 met 10 paren. Uitslag: 1. dames Van Hootegem-Voet, 2. mevrouw Staal-de heer De Booy, 3. da mes Biesbroek-Goossen, 4. da mes Smulders-Van Puyvelde, 5. mevrouw Kint-de heer Ra demakers. Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - De Oost-Zeeuwsvlaamse vogelwacht De Steltkluut heet voortaan Natuurbeschermings Vereniging. De ledenvergadering heeft daartoe in grote meerderheid be sloten, omdat de aanduiding 'vogelwacht' de activiteiten van de club niet meer dekt. De naam Steltkluut wordt wel gehandhaafd. Het is volgens de leden zo'n bekend en fraai symbool, dat niemand eraan wilde tornen. De redactie van De Stem is op zoek naar emigranten die nog sterke banden hebben met het thuisfront in Zeeland. Emigranten die in de jaren '50 vertrokken naar verre landen, maar die nog steeds willen weten wat er vandaag de dag omgaat in 'hun' Hulst of Waterlandkerkje. Over hen wil de redactie schrijven in het jubileumnummer dat in september verschijnt. U kunt ons misschien op weg helpen. Als u dierbaren in den vreemde heeft naar wie u nog regelmatig uw uitgelezen Stem of knipsels doorstuurt, schrijf ons dan even: Hoofdredactie De Stem, Postbus 3229,4800 MB Breda. U bespaart ons moeizaam speurwerk. Waarvoor bij voorbaat dank. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiimiMiiiiiiiimiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiHiiiimiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitË De bejaarden amuseerden zich met allerlei spelletjes. Van onze correspondent KLOOSTERZANDE - De Vlaamse kermis bij bejaardenhuis St. Antonius te Groenendijk is meer dan geslaagd. Burgemeester Somers van Hontenisse opende de festivi teiten met het in werking stellen van het draaiorgel in de feesttent. Ondanks het minder goede weer was er 's middags een enorme drukte tijdens de volksspelen. Velen deden mee aan de spelletjes zoals pieren, gaaibollen, kegelen, puiten, schieten enz. Bij de heren werd Wies Jonk- heym uit Kloosterzande winnaar en bij de dames werd dat mej. Vereecken. Van zeven tot acht uur verzorgde koninklijke harmonie St.-Cecilia een concert voor een volle tent. Van acht tot tien uur werd er gedanst op muziek van het draaiorgel, afgewis seld met enkele rondjes van het rad van avontuur. De op brengst van de Vlaamse kermis is voor een groot gedeelte bestemd om volgend jaar weer een dergelijk evenement te kunnen opzetten. - FOTO'S DE STEM/COR J DE BOER Van onze duivensportmedewerker TERNEUZEN - Het kringcon cours van de kring West Zeeuwsch-Vlaanderen/Wal cheren gehouden vanuit Dour dan is gewonnen door een duif van J. van de Linde-De Regt te Biervliet. Overigens met ge ringe voorsprong op nummer twee een duif van A. van Hijf- te te Oostburg, die maar 4 cen timeter per minuut langzamer was in deze ruim 330 kilome terlange midfondvlucht die ondanks een middaglossing snel verliep. In concours wa ren 1629 duiven, hoogste snel heid 1491,54 meter per minuut. De verdere uitslag was als volgt: 3. B. Tanghe, IJzendijke, 4. Chr. de Graaf, Middelburg, 5. Ch. de Poor ter, Souburg, 6. M. Hibels, Souburg, 7. P. van Peenen en zoon, Vlissin- gen, 8. P. Boekhout, Zuidzande, 9. J. Lecluyze, Biervliet, 10. H. Riemens, Hoofdplaat. Concoursbond Zuid-Beveland met 1502 duiven 1547,54 mpm. 1 en 5. J. Philipse en zoon, Yerseke, 2. A. van de Dries, 's-Heerenhoek, 3. H. Paauwe, Yerseke, 4. A. de Bruin, Yerseke, 6. R. Krijger, Goes, 7. J. van de Velde, 's-Heer Arendsker- ke, 8. H. van Noorden, Kruiningen, 9. E. Vermat, 10. P. Ridderhof, bei den Yerseke. De Zeeuw te Goes met 321 duiven 1516,41 mpm. 1. R. Krijger, 2. J. Verhaagen, 3. Wagenaar-Toonder, 4. C. Witte, 5. Steenhard-Princen, 6. P. Schrijver, 7 en 9. C. van de Broek, 8. C. Dominicus, 10. W. de Witte. Vriendenkring te 's-Heerenhoek met 97 duiven 1532 mpm. 1. A. van de Dries, 2,5 en 10. H. Janse, 3 en 9. P. Rijk, 4. L. Claessens, 6. G. Ver- bart, 7 en 8. C. Rentmeester. De Postduif te Lewedorp met 139 duiven 1478 mpm. 1 en 10. S. Traas, 2. A. Hazen, 3 en 9. G. van Strien, 4 en 7. M. de Jonge, 5 en 8. P. Steen bakker, 6. P. Pieters. De Uiver te 's-Heer Arendskerke met 127 duiven 1515 mpm. 1. J. van de Velde, 2,3 en 5. C. Steenhard, 4 en 9. D. Rijk, 6 en 7. L. Goedegebu- re, 8. J. van Maldegem, 10. Joh. Poelman. Overvliegers te Ovezande 1479 mpm. 1 en 4. P. Oele, 2. J. Doene, 3,5 en 8. J. Oele, 6 en 7. Joh. Rentmees ter, 9 en 10. P. Rentmeester. Eerste de Beste te Schoondijke vanuit Doornik met 174 jonge dui ven 1341,59 mpm. 1,3,6 en 7. A. de Wever en zoon, 2 en 9. A. Siben, 4 en 8. J. de Poorter, 5. J. Temmer man, 10. C. Boogaard met 72 oude duiven 1400,27 mpm. 1 en 3. J. Pijc ke, 2. J. de Poorter, 4. Cl. de Wever, 5. J. Huigh, vanuit Dourdan met 41 duiven 1469,35 mpm. 1. P. Cornelis, 2. Cl. de Weve, 3. J. Huigh, 4. J. de Poorter, 5. C. Boogaard. scher. De Reisduif te Graauw in samen spel met De Postduif te Lams waarde met 63 oude duiven 1553,49 mpm. 1. E. Danckaert, 2 en 5. L. van Vliemberghe, 3. J. Pardon, 4. Ed. Mattheijssen met 58 jaarlingen 1526,65 mpm. 1. Alf. Kouijzer, 2 en 3. gebr. De Koster, 4. P. de Caluwé, 5. Ed Mattheijssen. Steeds Sneller te IJzendijke met 106 duiven 1485 mpm. 1 en 6. B. Tanghe, 2. P. Neve, 3. J. Guytenae- re, 4 en 8. M. Rodts, 5.1. de Gocq, 7. I. van de Slikke, 9. P. Zegers, 10. J. Boerman. Strijd in Vrede te Groede met 102 duiven 1471,40 mpm. 1 en 7. G. Du- sarduijn en zoon, 2 en 8. Ch. Ras, 3 en 9. G. Dusarduijn, 4 en 10. A. Wil le en Co., 5. M. Elfrink, 6. A. Schaap. De Snelvliegers te Oostburg met 143 duiven 1491,50 mpm. 1. A. van Hijfte, 2. P. Boekhout, 3. G. Tas, 4. L. Risseeuw, 5,6 en 9. J. Simpelaar, 7. A. Risseeuw sr., 8. J. de Smet, 10. G. van Hee. Hoop te Biervliet met 103 duiven 1489,22 mpm. 1. Van de Linde-De Regt, 2,7 en 9. J. Lecluyze, 3 en 4. Chr. de Graaf, 5. W. de Jonge, 6. A. de Boevere, 8. M. Deveneyns, 10. J. du Puy. Nog Sneller te Breskens met 187 duiven 1473,38 mpm. 1. gebr. Van Grol, 2. gebr. Pijcke, 3. R. de Smit, 4. J. van Gijs, 5. J. Blaakman, 6 en 9. W. Daansen, 7. A. de Coninck, 8. H. Mookhoek en zoon, 10. Iz. den Dekker. Vrijheidsduif te Kruiningen met 130 duiven. 1. H. van Noorden, 2. M. van Iwaarden, 3. H. Witte, 4. K. T^jarks, 5. G. de Bruine, 6,8 en 10. F. van Glerum, 7. M. Poleij, 9. J. Stroosnijder. De Reisduif te Breskens vanuit Orleans met 80 duiven 1222,18 mpm. 1. D. de Ruiter, 2 en 4. R. Ver- saevel, 3. M. Quaars, 5. R. Daansen, 6 en 7. mevrouw Simpelaar, 8 en 9. J. Reinhout, 10. J. Versprille. Raad Arbeidsmarkt: Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De Zeeuwse Raad voor de Arbeidsmarkt gaat er waarschijnlijk voor pleiten om de winsten van de SEOZ (beheerder van het PZEM-kapitaal dat in de KMS-bedrijven is gestoken) niet aan de provincie en de ge meenten uit te keren. De raad bespreekt op 21 juni een brief, die men naar de ge meenten toe wil sturen. In de ze brief wordt ervoor gepleit om het geld te gebruiken voor de officiële doelstelling die aan de SEOZ is gegeven: ver sterking van de economische bedrijvigheid in Zeeland mid dels het verstrekken van fi nanciële steun aan onderne mingen. Zoals gemeld bedraagt' het positief saldo van de SEOZ over 1984 in totaal zo'n 780.000 gulden, voornamelijk afkom stig van rente die door de ge steunde bedrijven Sicon en de Gieterij is betaald. In de sta tencommissie voor bestuurs zaken zijn gisteren vragen ge steld over het feit dat de KMS zelf geen rente betaalt. De KMS draagt alleen dividend af. Vorig jaar echter keerde de KMS geen dividend uit. Van onze correspondent BRESKENS - Gistermiddag om 13.30 uur is de wielrijder J.W. uit Nieuwviiet (16) ern stig gewond geraakt bij een verkeersongeval. Hij liep een schedelbasis- fractuur op. Het ongeval ontstond toen een bestelauto, bestuurd door M.C. van G. uit Goes, komende van de richting veerboot, rechtsaf wilde slaan en de doorgang voor de fietser die eveneens van de boot kwam, niet vrij liet. W. is in het zie kenhuis te Oostburg opgeno men.

de Stem | 1985 | | pagina 21