ijdsport .chade' Schoenaker naar FC Twente Sterk deelnemersveld in amateurkoers Lamswaarde 11e tijd mmer Whoite OE KROON OVERWEEGT TE STOPPEN MET BETAALD VOETBAL tie nst voor mbuur in ageningen Nij NA ONDERBREKING VAN ZES JAAR Amateur- wielrenners in Sluis Junioren en liefhebbers strijden in Aardenburg WOENSDAG 5 JUN11985 ilNA SPORTl Carlos Lopes naar Boxmeer Interlands West-Duitsland op tv GP New York weer jaar uitgesteld Van Elteren: Benelux- titel boksen Verlies ssen Conditie NEGENDE LEON STROBBE-IN-MEMORIAM WEDSTRIJD Wielrennen Biggekerke Vergadering zaalvoetbal Terneuzen Toernooi 'De Ster' Sterk bezet toernooi zaalvoetbal in Axel RIA-jeugd voetbalt tegen Fransen Uitslagen trimkoers Krabbendijke Zaalvoetbal toernooi in Den Dullaert Hoy er en Suvrijn twee jaar langer in Sittard T14 PAGINA SPORT 2 1 (ANP/SID) - Op de g van de het toernooi >ostduitse zwemkam- appen in Leipzig •g Woithe de 50 meter g gewonnen in 23,10 de beste wereldpres- i dit seizoen. De 22-ja- ympische kampioen kou (1980) bleef ruim ijn Oostduitse record Jet wereldrecord op r-sprint is in het be de Amerikaan Robin 22.54). jen-Cambuur 34 18 34 20 34 16 34 16 34 16 34 15 34 15 34 9 34 11 34 11 34 11 34 9 34 13 34 9 34 6 34 9 34 10 34 4 10 6 46 5 9 45 13 5 45 13 5 45 12 6 44 9 10 39 8 11 38 19 6 37 11 12 33 10 13 32 8 15 30 11 14 29 3 18 29 10 15 28 15 13 27 8 17 26 4 20 24 7 23 15 2-4 50-35 75-39 60-35 62-40 63-40 47-40 54-39 41-33 44-40 48-58 41-57 50-57 52-62 40-55 36-42 47-61 42-66 32-85 LOTTO ENINGEN uur •ste •n leidde met BOXMEER - Carlos Lopes komt op 22 juli naar Boxmeer. De organisatoren van de plaatselijke wieler-profronde, die traditioneel op de dag na de Tour de France wordt ge houden, zijn er in geslaagd de Portugees te contracteren voor een omlijstende stratenloop over 10 kilometer. Lopes behaalde vorig jaar tijdens de Olympische Spe len in Los Angeles de gouden medaille op de marathon, werd wereldkampioen veldlopen en won begin april de Rotterdam Marathon in de officieuze wereldrecordtijd van 2 uur, 7 minuten en 12 seconden. Op 2 juli doet Lopes in Oslo een aanval op het wereldrecord 10 kilometer. DUSSELDORP (SID) - De twee vriendschappelijke in terlands van West-Duitsland volgende week in Mexico ko men rechtstreeks op de Duitse televisie. Het eerste duel tegen Enge land op 12 juni wordt op het eerste Duitse net (ARD) uitge zonden van 21.55 uur tot 23.45 uur. De tweede wedstrijd te gen Mexico is op het tweede net (ZDF) op 15 juni van 20.15 tot 22.05 uur. Bij de achttien spelers, die Beckenbauer selecteerde voor Mexico, zijn ook twee gebles seerden: Voller en Förster. De selectie van Frontzeck (Borus- sia Mönchengladbach) wekte nog meer bevreemding in de Westduitse voetbalwereld. Frontzeck werd op 25 mei met een rode kaart van het veld gestuurd en wordt waar schijnlijk zes tot acht wed strijden geschorst. Het is in Duitsland niet gebruikelijk zondaars op te roepen voor na tionale ploegen. Commentaar van Beckenbauer: „Ik ben het daar wel mee eens. Frontzeck zal ook niet in actie komen in Mexico, maar ik acht het met het oog op de toekomst van groot belang dat hij deze trip meemaakt". Dit was overigens niet de eerste keer dat Beckenbauer zondigde tegen de bondsregels. Hij deed het al eerder door de geschorsten Littbarski en Ja- kobs te selecteren. Becken bauer voelt zich een veelge plaagd coach, omdat hij in Me xico niet kan beschikken over de 'onmisbare Italianen' Rum- menigge en Briegel. De 18 geselecteerde Westduitsers zijn: doel: Schumacher (FC Köln) en Stein (Hamburger SV); achter: Berthold (Ein- tracht Frankfurt), Brehme (FC Kaisers- lautern), Förster (VfB Stuttgart), Front zeck (Borussia Mönchengladbach), Her- get (Bayer Ürdingen) en Jakobs (Ham burger SV); middenveld: Matthaus (Bayern München), Magath en Rolff (beiden Hamburger SV), Rahn (Borussia MG) en Thon (Schalke '04); aanval: Al- lofs en Littbarski (beiden FC Köln), Mill (Borussia Mönchengladbach), Voller (Werder Bremen) en Waas (Bayer Le- verkusen). De Schepper blijft toch bü NAC NEW YORK (Rtr) - De Grote Prijs van New York voor for mule 1-wagens gaat dit sei zoen opnieuw niet door. De opengevallen plaats in de serie wedstrijden voor het wereld kampioenschap wordt ingeno men door een race op het En gelse circuit Brands Hatch op 22 september. De Amerikaanse organisa- i toren kregen intussen toe stemming van het stadsbe stuur om in New York een for- mule 1-race te houden. De per- missie kwam echter te laat om de organisatie nog rond te krijgen. New York komt vol gendjaar weer terug op de ka lender. AG (ANP) - De winnaar 22 ontvangt bruto ruim ulden. Bij toto 22 krijgen winnaars elk ruim 13.000 ruto. •ijs: 1 winnaar, die bruto f. i ontvangt; Tweede prijs: 3 die elk bruto f. 50.000,00 ;n; Derde prijs: 101 win- ie elk bruto f. 1631,00 ont- Vierde prijs: 4221 keer f. ijfde prijs: 66.235 keer f. el 22 j>rijs: 1 winnaar; Tweede en winnaar; Derde prijs: ars; Vierde prijs: 193 keer; ijs: 1953 keer (vaste prij- rijs: 2 winnaars, die elk 3.220,50 ontvangen; Twee- 19 winnaars, die elk f. tvangen; Derde prijs: 372 ,30. lijk 22 frijs: geen winnaar; Twee- 2 winnaars, die elk f. itvangen; Derde prijs: 23 die elk f. 146,30 ontvan- de prijs: 457 keer f. 10,50. leden van de Unieraad. ens de sectie wedstrijd- SWS) spelen binnen de tal van zaken, die een ge behandeling verei- let Uniebestuur, dat in jaar voor een groot deel it, neemt geen besluiten ait bepaalde zaken zon- verleg terug. Dat, on- de toezeggingen, die net ir heeft gedaan". De die overigens niet van af te treden, noemt on- ieer de benoeming van rainingscoördinator, a «•overeenkomst en he -igsplan als belangweK- kwesties, die moeten n opgelost. SWS wijst de leden van ieraad erop, dat het Jan- tblijven van een volledig onerend bestuur ramp kan zijn. Op die manie olgens de SWS een ve ig van ten minste e ntstaan in het noodzak >eleid. <ANP) Je heeft dinsdag reguliere wedstrU competitie 1984/85 v 'e divisie met 4-2 B bij Wageningen. "e de bezoekend 3-1. Remco HO*' Ie twee keer. VALKENBURG (ANP) - John van Elteren is de nieuwe Beneluxkam- pioen boksen in het mid dengewicht. De 26-jarige Van Elteren won maan- in de Geulhal in Val kenburg van de titelhou der, Frank Decaestecker uit België. Decaestecker in de vierde ronde wegens een hoofdwond op. Door Chris van Nijnatten BREDA - In tegenstelling tot zijn eerdere voornemen om met betaald voetbal te stoppen, blijft Edie de Schepper nog minimaal één jaar voetballen bij NAC. Een nieuwe baan bij een werkgever in Utrecht dwong De Schepper aanvankelijk te kiezen voor het amateurvoetbal. Deze week echter is met de midden velder in principe overeengekomen, dat hij minder trainingen hoeft te volgen, waardoor het voor De Schepper eenvoudiger wordt om werk en voetbal te combineren.* „Deze jongen hielden wij erg graag bij de groep", vertel de gistermiddag secretaris Chris Liesker. „Er is met alle macht naar een oplossing ge zocht. We denken die gevon den te hebben in de toezegging aan De Schepper minder met de groep te hoeven meetrai- nen. Daar staat wel tegenover, dat zijn contract wordt aange past". Edie de Schepper was giste ren niet bereikbaar voor het geven van een toelichting op de voor hem plotseling veran derde omstandigheden bij NAC. Zijn zaakwaarnemer, Jan Helmonds, vertelde dat de van oorsprong Zeeuwsch-Vla ming vrijwel zeker akkoord zal gaan met het door NAC aangedragen compromis. Inmiddels is zeker dat ook rechterspits Peter Remie Jacques de Kroon: „Als ik niet meer geld krijg, stop ik". FOTO DE STEM/JOHAN VAN GURP TAMPERE (AFP) - Tom Nijs- sen heeft de eerste ronde van het internationale tennistoer nooi in het Finse Tampere niet overleefd. De jonge Nederlan der verloor in een slijtageslag in de tiebreak van de derde set van de Tsjech Milan Sveiber: 6-3,6-7 en 7-6. ENSCHEDE (ANP) - Dick Schoenaker van Ajax speelt de komende drie seizoenen bij FC Twente. De dertienvoudige interna tional maakte op 32-jarige leeftijd gebruik van een vrije transfer. Hij had ook een aan bieding van een Zwitserse club. Schoenaker is inmiddels met zijn nieuwe club naar Ca nada vertrokken voor enkele t'nendschappeiijke wedstrij den. Voor hij naar Ajax kwam speelde Schoenaker bij De Graafschap. Joop Brand, de nieuwe hoofdtrainer van AZ '67, houdt Srote schoonmaak bij de Alk- tnaarse eredivisieclub. Om de ■i-selectie het komend seizoen ut zestien man te laten be staan en tevens ruimte te ma son voor de komst van de Soedkope' routiniers Bloem en •slaton, wordt een groot aantal 'ontractspelers aan de dijk ge zet. Verdediger Filippo, aanval ler Sundstrup en de aan Ex celsior verhuurde Schinkels krijgen geen contract meer aangeboden. Steinmann, Tik tak en Talan dienen snel op zoek te gaan naar een andere club. Volgens AZ-bestuurder Schouten wordt naar kopers voor het drietal gezocht, maar is ruilen ook mogelijk. Talan, vorig jaar nog top scorer van AZ, dient als wis selgeld in de overgang van Kleton van Haarlem naar Alkmaar. De Utrechter Stein mann heeft verregaande con tacten met de betaalde club uit zijn woonplaats. De bij Cam- buur spelende Fries Anema, nog altijd Alkmaars eigen dom, wordt verkocht aan zijn huidige werkgever of aan Heerenveen. In de loop van het seizoen verdwenen bij AZ al de teleurgestelde Van der Meer en de afgekeurde Trey- tel. De bij Telstar gestopte doelman Jaap Bloem werd maandag aangetrokken om de vacature van Treytel waar te nemen. In de technische staf krijgt Joop Brand de assistentie van ex-Ajacied Frits Soetekouw, tot voor kort werkzaam bij de Zaanse amateurclub OSV. Pe ter Arntz gaat optreden in een dubbelfunctie bij AZ. Naast het voetballen in het eerste krijgt de middenvelder de ver antwoordelijkheid voor het tweede team. Leen Barth, de Nederlandse doelman van de Belgische be kerwinnaar Cercle Brugge, zal onder geen beding een nieuwe verbintenis aangaan met deze club. De 33-jarige doelman leeft sinds enkele maanden in onmin met trainer Georges Leeckens, die hem naar de re servebank verwees. „Als ik geen andere club vind, waar ik in de basis sta, stop ik net zo lief met voetballen", zei Barth, die zijn loopbaan begon bij Fortuna Vlaardingen. Hij maakte furore bij de Belgische clubs Anderlecht, Club Brugge en Cercle Brugge. Heerenveen heeft afscheid genomen van zeven voetbal lers. De gedurende het voet baljaar 1984/85 twintig spelers tellende selectie van de eerste divisie-club zal waarschijnlijk worden ingekrompen. Bert Gotink, Jan Hendriksen, Ger- rit Visscher, Tjisse Oosterhof, Fedde Keegstra, Hans de Vries en Edwin Rolf stoppen of gaan bij amateurverenigingen spe len. Voor Piet Boskma is een ontslagvergunning aange vraagd. Twee amateurs, Jan Schutting en Johan Akker man, zijn onder contract geno men. Heracles, kampioen van de eerste divisie en nieuwbakken eredivisieclub, heeft gisteren van de de belastingdienst een maand uitstel gekregen voor het betalen van een schuld van 350.000 gulden. Met andere schuldeisers, die eveneens nog tonnen te goed hebben, wor den deze week eveneens ge sprekken gevoerd over uitstel van betaling. overeenstemming heeft be reikt met NAC over een con tract van een jaar. Met Jac ques Sweres en doelman Christol van Campenhout denkt de Bredase eerste divi sieclub binnen enkele dagen rond te zijn. De bespreking met Jacques de Kroon daaren tegen verlopen wat stroef. „Ik moet voor exact hetzelf de geld blijven voetballen als in het afgelopen seizoen", ver telt De Kroon. „Daar ga ik niet mee akkoord. Zeker niet om dat Liesker mij de indruk gaf dat er een lichte salarisverho ging te verwachten was". Se cretaris Liesker ontkent de bewering van De Kroon. „Ik heb alleen zijn wensen aan hoord en gezegd, dat ik die wensen binnen ons bestuur zal bespreken. Daarnaast voor spelde ik hem weinig goede kansen op een verhoging van zijn salaris", aldus de secreta ris. De nog steeds niet verrichte enkeloperatie bij De Kroon speelt ook een rol in de strub belingen tussen de Madese voetballer en NAC. De Kroon: „Ik trouw vrijdag en ga daar na twee weken op huwelijks reis. Mijnheer Maaskant wil maar niet begrijpen, dat ik ge durende die periode niet met een poot in het gips wil lopen. En als ze me twee weken gele den een aardig voorstel had den gedaan, dan was ik met een onder het mes gegaan. Nu laat ik mijn baan als tennisle- raar zwaarder wegen. In het gips kan ik geen lesgeven; bo vendien is de kans groot dat ik volgend seizoen niet bij NAC voetbal. Waar heb ik me dan voor laten opereren? Met die enkelblessure kan ik immers best tennisles geven. Best, ik voetbal heel graag bij NAC, maar ik laat me niet afsche pen. Voor spelers van buitenaf is altijd geld genoeg voorhan den. Voor de eigen spelers is er niets. Als ik niet meer geld krijg, stop ik". In dat geval moet ernstig rekening gehouden worden met een definitief vertrek van De Kroon. Liesker laat daar geen onduidelijkheid over be staan. „Jacques krijgt geen cent meer aangeboden. Hij zal voordat hij op vakantie gaat, en dat is dus binnen een week, duidelijkheid moeten ver schaffen. Als we niets horen is voor ons de zaak volgende week definitief afgedaan". ngen 0-1," a 1- hop) i - Cambuur 2-4 44. 23. Boere 0-2,31. Vin ^js ,"4 7? NUhuis Toeschouwers: 650. Van onze spo rtmedewerker SLUIS - Na een on derbreking van zes jaar wordt er vrijdag Sluis weer een wie lerkoers verreden. In 1979 werd door de KNVVU-licentiehou ders in de straten van toeristenstadje strijd geleverd. Vorig jaar kregen de Plannen voor een wieler wedstrijd in Sluis opnieuw Sestalte middels de twee °vergebleven leden van het "lende wielercomité, Jan "Kterweele en Johan Cort- wiendt. Opengebroken straten oorkruisten toen die plan- Jen, maar vrijdag worden amateurs om 18.30 uur eggeschoten voor de 21ste Wide van Sluis. Liggen er ld problemen om in het eeristenseizoen een ver- keersvrij parkoers te creë ren, geld valt er altijd wel te verdienen. Ook deze keer ligt er voor de 51 ingeschre ven amateurs een aardige duit te wachten, met onder meer een leidersprijs van honderd gulden.. Favoriet voor de eindzege zijn Werner Wieme die stil aan de gewenste conditie te pakken heeft, Twan de Bra- ber, Thijs Fase, Karei van Goethem voor wie de boch tige omloop wellicht minder geschikt is, Sjaak Sienders, Rob Sienders, Toon van der Steen en Matti de Baat. Voorts de regionale mannen als Jos van Baal, Charles de Caluwé, Ronnie Hamelink, Werner Dhondt, Conno van der Sande en Erik Vereec- ken. Basis De renners moeten 80 ki lometer overbruggen op de omloop met start en finish in de Kloosterstraat. Het par koers loopt vervolgens loopt langs de Zilversmitstraat, Zuiddijkstraat en Ridder straat. De rugnummers kunnen worden afgehaald bij de start terwijl de prijs uitreiking plaats vindt in het 'Hof van Brussel' aan de Kaai waar Giel van Westen de scepter zwaait. Van Westen vormt samen met de twee eerdergenoem de Westerweele, Johan Cortvriend en met debutant Rinus de Moor de tot nu toe nog te smalle basis van het Sluise wielercomité. Van een wielermedewerker LAMSWAARDE - Het wieler comité Lamswaarde is er op nieuw in geslaagd zaterdag een sterk deelnemersveld aan de start te brengen van de ne gende Leon Strobbe-in-me- moriam wedstrijd voor ama teurs. Zo'n vijftig amateurs binden om 19 uur de strijd aan voor een koers over 90 kilome ter. 's Middags komen de A- en de C-trimmers in actie. De man die in Lamswaarde erg veel tijd steekt in de orga nisatie is Lo Seghers. Hij staat, samen met Adrie d'Hondt, dan ook garant voor bijvoorbeeld het programmaboekje dat elk jaar een succes is. Daarnaast haalt het comité middels een speciale collecte in het dorp de nodige guldens bijeen. „Ieder een staat achter deze koers. Dat is een feit dat zeker is. Volgend jaar wordt onze jubi- leumkoers verreden en dan pakken we groots uit. Voor een dorp als Lamswaarde is dat toch wel een verdienste", aldus Lo Seghers. Het deelnemersveld dat in Lamswaarde aan de start staat, is sterk. Toon van der Steen is de te kloppen renner in Lamswaarde. In Axel werd Van der Steen nog op eenvou dige manier in het 'pak' ge daan door Rob Bijvank. De Sassenaar staat overigens nog niet op de deelnemerslijst. Naast Van der Steen komen de gebroeders Sienders naar Lamswaarde. De Du Prie-ren- ners hebben al vette prijzen weggekaapt en zullen onge twijfeld nu in dienst rijden van Karei van Goethem. De boomlange renner uit Kloos- terzande zit nog op zijn eerste overwinning te wachten. Andere kanshebbers voor de zege zijn Peter van Acker, Chris en Matty de Baat, Twan den Braber, Peter Kant en niet te vergeten Werner Wieme. Cor Vervaet en Joop Brooij- mans rijden een thuiswed strijd en andere bekende na men op de deelnemerslijst zijn Jos van Baal, Mark de Smit, Arnold Kurvink, Patrick van Passel, Jac van Trijp, Eric Vereecken, Chris Goeree en Ceriel Hoefnagels. 's Middags komen de trim mers in actie. Om 14 uur valt het startschot voor de C-trim mers. Kanshebbers zijn hier Bertus Dees, Bert Begijn, Ben nie de Smit en Bert de Ruys- scher. Bij de A-trimmers wordt Wim de Waal aan de start verwacht evenals ex- amateur Hans Moens. Boer man, Hiel en de gebroeders Dubbeldam zijn de te kloppen trimmers. Deze categorie be gint om 15.30 uur. Van onze sportmedewerker AARDENBURG - Zondag 9 juni komen de junioren en liefheb bers in actie in Aardenburg waar het plaatselijke wielercomité de organisatie voor haar rekening neemt. De junioren openen om half twee de wielermiddag met een wedstrijd over 60 kilometer op de twee kilometer lange omloop. Eddy Cromheecke isde plaatselijke favoriet. Hij krijgt echter af te rekenen met zijn clubmakkers van de WV Zeeuwsch-Vlaan deren John van der Ameele, Frank Geensen, Hans Jansen, Car los Faes, Arno Sijnesael, Ronald Aarts en Philippine Lampaert. Richard de Vrieze en Johan van Schaik voeren de Middelkamp delegatie aan. De liefhebbers doen de toeclips dicht om half vier voor zestig kilometer. In de favorietenrol het 'witte duo' Sam Broersma, al eeder eerste in Aardenburg, en Noud Westerbeeke. Voorts ex- nationaal kampioen Hans van den Oever, de oude sluwe vos Ko Tolhoek, Jo Blaas, Marius Dijkwel en Wim Wielhouwer. Het spandoek hangt in de Weststraat terwijl afhalen van de rug nummers en prijsuitreiking plaatsvindt in café de Zwaan. BIGGEKERKE - Zaterdag wordt voor de eerste keer een KNWU-wielerwedstrijd ge houden in Biggekerke voor liefhebbers en jeugdlicentie- houders. Bij de liefhebbers, die om 18.30 uur vertrekken en 50 ki lometer moeten afleggen, ko men onder andere aan het vertrek Nout Westerbeke, Emiel de Waal, Ko Tolhoek, Marius Dijkwel en de plaatse lijke renner Edward Koets. Ook diverse prominente Bra banders zullen aan de start verschijnen. Om 14.30 uur be gint het jeugdprogramma. Bij de 140 deelnemers bevinden zich alle Zeeuwse licentiehou ders en vele Zuid-Hollanders. TEBNEUZEN - De zaalvoet balcommissie van het rayon Terneuzen houdt donderdag 13 juni haar algemene ledenver gadering in hotel 'De Post' te Terneuzen. Tijdens deze vergadering, die om acht uur begint, wordt naast de gebruikelijke agen dapunten ook de nieuwe sportraad Terneuzen gepre senteerd, de indeling van de le en 2e regioklas ter sprake ge bracht en de wachtlijst 1985- 1986 besproken. Tevens wordt een vooruit blik geworpen op de nieuwe competitie, de selectie en be kercompetitie en komt de pro- motie-degradatieregeling aan de orde. HULST - Zaterdag houdt zaalvoetbalvereniging De Ster een toernooi in sporthal Den Dullaert te Hulst. Aan dit toernooi doen de volgende teams mee: ZVC Teugels (Antwerpen), de Zeeuwse selectie, ZVV West- Brabant, Ter Linde, uitko mend in de hoogste klas natio naal in België, De Poorter Axel en de organiserende ver eniging De Ster. Van onze sportmedewerker AXEL - Zondag 9 juni houdt 't Wapen van Axel/Kesbeke een zaalvoetbaltoernooi in 't Spor- tuus te Axel. Aan dit sportieve treffen dat om 11 uur begint, nemen deel in poule A: 't Wapen van Axel/Kesbeke 1, Deto, Wagen wiel, Ratjetoe en Kravo. In poule B komen uit: 't Wa pen van Axel/Kesbeke 2, Wil ton, Corretje, Reizende Man en Primus. Van een sportmedewerker WESTDORPE - Zondag 9 juni wordt op het RIA-terrein in de Kapittelstraat in Westdorpe een internationale jeugdvoet balwedstrijd gespeeld. Het B- jeugdelftal van de Westdorpe- naren neemt het dan op tegen leeftijdgenoten uit de Franse stad BaiUeul, een zusterge- meente van Sas van Gent. Het feestelijk programma voor de ze sportieve ontmoeting ziet er als volgt uit: om 12.00 uur 's middags worden de clubs uit Bailleul en Westdorpe in het stadhuis te Sas van Gent ver welkomd door wethouder L. Marquinie. In de kantine bij de sport velden te Westdorpe volgt om 13.15 uur de ontvangst door RIA-W, waarna de bezoekers een maaltijd wordt aangebo den. Om 15.00 uur begiht de voetbalwedstrijd tussen de Westdorpe jeugd en Bailleul en na afloop vindt een geza menlijke lunch plaats. Vol gend jaar zal RIA-W een te genbezoek brengen aan Bail leul. Van onze sportmedewerker KRABBENDIJKE - De jaar lijkse wielerwedstrijden voor trimmers in Krabbendijke trokken zaterdag in totaal 190 deelnemers. In alle catego rieën zegevierde een Zeeuw. Bij de A-groep zegevierde Jan van 't Westeinde, die kort voor het einde ontsnapte met de Brabander Cees van Zun- dert. Laatstgenoemde moest in de eindsprint het loodje leg gen. In de B-categorie was Johan de Punder de rapste tijdens de massaspurt en bij de C-ren- ners klopte Tonny Harms zijn medevluchter Eddy Boogaert in de sprint. Bij de veteranen zorgde Jan van Dalen voor de vierde Zeeuwse overwinning. Uitslagen: A: 1. J. van 't Westeinde ('s-Heerenhoek), 63 km in 1.26.17, 2. C. van Zundert (Bosschenhoofd), 3. op 58 seconden W. Hendriks (Put te), 4. G. Jacobs (Heerle), 5. L. Schenk (Huijbergen), 6. C. Luij- sterburg (Nieuw-Vossemeer), 7. C. van de Corput (Ossendrecht), 8. J. Houtermans (Sprundel), 9. W. Blok (Lewedorp), 10. W. Hoondert (Heinkenszand). B: 1. J. de Punder (Ovezande) 42 km in 1.12, 2. C. v.d. Horst (Stand- daarbuiten), 3. J. Gageldonk (Et- ten-Leur), 4. R. Heijboer (Terneu zen), 5. P. van Eekelen (Nispen), 6. M. Melissant (Melissant), 7. H. Boonman (Goes), 8. J. Moens (Ter neuzen), 9. J. Gijzel (Yerseke), 10. S. Rommers (Rilland). C: 1. T. Harms (Axel) 37 km in 56 min., 2. E. Boogaert (Heinkens zand), 3. J. van Hoof (Wouw), 4. P. Maliepaard (Willemstad), 5. E. de Schrijver (Lamswaarde), 6. F. Gommers (Roosendaal), 7. J. Al- bers (Etten-Leur), 8. H. Havermans (St.-Willebrord), 9. H. Hamelink (Terneuzen), 10. P. Tak (Ouden bosch). Veteranen: 1. J. van Dalen (Goes), 2. C. Geijs (Goes), 3. J. Herenthals (Terneuzen), 4. C. Wisse (Kruinin- gen), 5. P. Jobse (Kruiningen). Van onze sportredactie HULST - Op vrijdagavond 7 juni wordt in sporthal Den Dullaert in Hulst voor de der de maal een zaalvoetbaltoer nooi gehouden door Disco The Movies'. Het toernooi begint om 18.30 uur, en is om ongeveer 23.00 uur afgelopen. De leiding van het toernooi is in handen van E. Verbraecken, J. McTaggart en E. Bogaert. De prijsuitrei king is om ongeveer 23.45 uur in bar-disco 'The Movies'. De deelnemende teams zijn: Disco 'The Movies' (Hulst, kampioen HuZaVo '84- '85), Elecytra De Maayer (Hulst), Shing Garden (Hulst), Molenkreek (Westdor pe), Neckermann (Hulst), Rijnaert (Sas van Gent), Dieleman/Leendertse (Hulst) en Oude Raedhuis (Biervliet). UITSLAGEN FIETSCR0SS Waarschoot (België), 4e proef Belgisch kampioenschap BLFCB; Jongens; 7 jaar: 2. Michel Dey (Oostburg), 10 jaar: 1. Jimmy Vermeire (Hoek), 12 jaar: 1. Arjan de Mey (West dorpe), 7. Davy van Hylle (Oostburg), 13 jaar: 3. Peter Vermeire (Hoek), 16 jaar: Erick Feynoet (Oostburg). Meisjes; B: 3. Judith de Mey (Westdorpe), C: 1. Claudia Dey (Oostburg). Dagvergunningen: 5 jaar: 1. Crosby van de Abbeele, 13 jaar: 1. Achwin van de Ab beele, 7. Mare Terlier. Meisjes; B: 1. Daisy van de Abbeele. SITTARD (ANP) - Arthur Hoyer en Wilbert Suvrijn heb ben hun contract met Fortuna Sittard voor twee jaar ver lengd. De Limburgse club wil in principe alle spelers, die het afgelopen seizoen geregeld in het veld kwamen, behouden. Chris Dekker zal echter verdwijnen omdat hij dit sei zoen zijn loopbaan afsluit.

de Stem | 1985 | | pagina 7