STEM Tweede plaats Van Laarhoven perdeurs Cor net eigen gez FELIX' ROUTE ppsim&x?iï DRIE PLAATSELIJKE FAVORIETEN )Q%t, rnrnn Overwinning van Eddy Leenknecht Dubbele crosszes Danny de Muyncl Voetbalbeker voor dames Vlissingen w Boerman en Van Straten winnaars Trimmers door 'Hel' Johnny Willemsen maakt goede rentree Zege Buyck Lewedorpse Boys op weg naar beker Bekerwinst dames Voorwaarts SPRINTS, SLALOI VRIJDAG 31 ME11985 muiimw/wii Geslaagd jeügdtoernooi tafeltennis UITSLAGEN TR1MKOERS TE IJZENDIJKE UITSLAGEN Boudewijn van Craenenbroek naar STEEN Tegenslag voor Zeeuwen in Ingelmunster BC Sas en Scheldesport te zwak UITSLAGEN UITSLAGEN Van Straten snelste spurter Meerminneronde Waterlandkerkje Toernooize; van HYV '2 t Meerminneloof T14 PAGINA SPQRi Amateurs: 1. T v.d. Steen (Bruinis- se) met 210 punten, 2. F. Laurijssen (Zundert) 197, 3. Th. Akkermans (Nw.Vossemeer) 190, 4. "W. v. Loen hout (Nw.Vossemeer) 187, 5. R. v. Hooydonk (Roosendaal) 163, 6. M. de Baat (de Heen) 133, 7. A. v. Loon (St. Willebrord) 131, 8. J. v. Trijp (Putte) 128, 9. N. v.d. Klundert (Hoogerheide) 126, 10. R. Bij va nek (Sas van Gent) 101, 11. J. Kools (Roosendaal) 96,12. P. Raas ('s Hee- renhoek) 95, 13. C. de Jong (Schijf) 92.14. R. v.d. Steen (Etten-Leur) 89, 15. J. Gevers (Rijsbergen) 85 pun ten. Junioren: 1. P. Barten (Zevenber gen) 232 punten, 2. J. v. Ginneken (Etten-Leur) 198, 3. A. Goense (Ovezande) 148, 4. R. Tak (Ouden bosch) 146, 5. P. Haast (Rijsbergen) 145, 6. J. Melsen (Roosendaal) 142, 7. J. Oerlemans (Dongen) 131, 8. E. Crombeecke (Aardenburg) 130,9. J. Mobach (Sluiskil) 124, 10. R. de Vrieze (Goes) 115, 11. J. Buikmans (Hoeven) 112, 12. J. Bol (Hoeven) 100, 13. K. Smits (Zundert) 95, 14. J. v.d. Luijtgaarden (St. Willebrord) 94.15. J. Verschuren (Raamsdonks- veer) 92 punten. Nieuwelingen: 1. J. Valentijn (St. Willebrord) 224 punten, 2. V. Tim mermans (Hoogerheide) 177, 3. K. Kools (Oudenbosch) 166, 4. R. Kroon (Oud-Gastel) 162, 5. J. v.d. Boom (Roosendaal) 161, 6. W. Geus (Kwadendamme) 127, 7. M. Pijpe- link (Terneuzen) 122, 8. R. Locke- feir (Oudenbosch) 119, 9. C. Wou ters (Zevenbergen) 113, 10. J. Ak kermans (Nw. Vossemeer) 112, 11. F v. Son (Zevenbergen) 103, 12. R. Hellemons (Bosschenhoofd) 100, 13. A. de. Ridder (Arnemuiden) 97, 14. F. v. d. Velden (Rijsbergen) 96, 15. M. Martens ('s Heerenhoek) met 94 punten. Van ome motorsportmedewerker KARLSKOGA - In het Zweedse Karlskoga werd de vierde ropde van het Europees wegracekampioenschap in de 500 cc-klasse verreden. Voor de Terneuzense wegracer Johnny Willemsen betekende deze wedstrijd zijn eerste her optreden na zijn valpartij in Italië, waarbij hij een zware schouderblessure opliep. Hoewel de IMOG-SUZUKI- coureur nog veel hinder van zijn blessure ondervond, be haalde hij in de wedstrijd toch nog een alleszins bevredigende 25ste plaats. Door de aard van het circuit werd de schouder van Willemsen zwaar belast en vooral door het vele rem- werk leverde de blessure hin derlijke pijnscheuten op. Ook de schrik, die hem na zijn val in Vallelunga nog steeds in de benen zat, hij stapte daar met een snelheid van 270 km. per uur af, speelde hem in de kwa lificaties parten, maar zijn doorzetten werd toch beloond met een 22ste plaats van 36 starters. Tijdens die kwalificaties werd weer eens aangetoond dat het niveau van de EK- wedstrijden dicht tegen de wereldklasse aan zit. Op Karlskoga stond het rondere cord op naam van Kenny Ro berts met 1.22.01. De snelste tijd die zondag werd neerges- zet tijdens de EK-race, be droeg 1.23.03. Na de start van de race volgden er in de ope ningsronden nogal wat val partijen, waar Willemsen zich zonder kleerscheuren door wist te laveren. Wel kreeg hij in de openingsfase met een slippende koppeling af te re kenen. Omdat uitrijden toch het belangrijkste aspect was voor Willemsen, reed hij ver der een bekeken wedstrijd met een 25ste plaats als bevredi gend eindresultaat. De beste Nederlander in Karlskoga werd Maarten Duyzers op een dertiende plaats. De Zweed Peter Linde werd winnaar in Karlskoga. Ronde IJzendijke sterk bezet Van onze sportmedewerker IJZENDIJKE - Het IJzendijkse wielercomité 'Het Snelle Wiel' pakt dit jaar uit met een avondcriterium voor nieuwelingen en ama teurs. IJzendijke, nog altijd het wielermekka van West- Zeeuwsch-Vlaanderen, krijgt een indrukwekkend amateurveld aan de start, want niet minder dan 87 amateurs stuurden hun startkaart naar Alex Claeys, die samen met Dik de Pooter, Benny Ocké, Johnny Groosman en Sjaak van de Sande het comité vormt. Onder de deelnemers de drie plaatselijke favorieten, Werner Wieme, Ab Verplanke en Conno van de Sande. Drie jongens die zeker hun partij mee zullen blazen op de fraaie vijf kilometer lange omloop Van onze atletiekmedewerker RIDDERKERK - Jan van Laarhoven van RKHAV werd tijdens de 'halve marathon' Van onze sportmedewerker GOES - Eindelijk was het dan toch zover: na enkele afgelas tingen kon de ARCZB uit Goes dan toch zijn eerste wedstrijd van het seizoen houden. Die bestond meteen uit een dubbel programma, want behalve de normale klassen werd er ook een Amerikaanse Rodeocross verreden die het nodige stunt en spektakelwerk opleverde. In de zwaarste klasse, de 1600 cc en hoger, was de strijd om de koppositie weer een Zeeuwsch-Vlaamse aangele genheid. Jacky Buyck won. In de A-klasse 1300 tot 1600 cc ontstond er nog enige con sternatie, omdat Piet 't Gilde enkele deelnemers zou hebben gehinderd. Hierop besloot de wedstrijdleiding om hem van de derde naar de vijfde plaats terug te zetten. UITSLAGEN Standaardklasse 0-1300 cc: 1 Levien Schieman, 2. Herman Guiljam, 3 Piet Verbart, 4 Kees Klein, 5. Kees de Nood A-klasse 0-1300 cc: 1. Huib Rentmeester, 2 Kees de Jonghe, 3. Leon de Wit, 4. Adrie Remijnse. A-klasse 1300-1600 cc: 1 Adrie de Jager, 2. Kees Hagenaars, 3 Kees Wijkhuis, 4 Leen Hakkert, 5. Piet 't Gilde. 1000 cc en hoger: 1. Jacky Buyck, 2. Rinus Dekker, 3. Jan Piet de Fyter, 4. Jan Kasse. Van onze tafeltennismedewerker 's-GRAVENPOLDER - In sporthal 'De Zwake' werd af gelopen zaterdag door de ta feltennisvereniging Oudelan- de het jaarlijkse Zeeuwse jeugdrangiijsttoernooi tafel tennis georganiseerd. Het aan tal inschrijvingen uit alle de len van de provincie was erg groot en in totaal dienden 575 wedstrijden te worden afge werkt waarvoor 24 tafels be schikbaar waren. Enkelspelen jongens junioren AB: 1 M. Heeren (Wilno), 2. E Roeland (MZ). Ju nioren C: 1. F. Faber (Westz.), 2. M. Roo- vers (Oudelande). junioren D: 1. H. Kei zer (Slagv.), 2. L. Bruijnzeel (Oudelande). Aspiranten AB: 1. M. Bruel (MZ), 2. M. Hackenberg (MZ). Aspiranten C: 1. R de Munter (Westz.), 2. M. Kaan (Zand). As piranten D: 1, H. de Broek jEffect), 2. J de Leijser (Effect). Pupillen AB: 1. E. van Damme (Aloy), 2. G. de Herder (Zand). Pupillen C: 1. H. van Dijke (Smash), 2. I. Seymoer (Arnemuiden). Welpen: 1. W. van Leersum (Wilno), 2. J. de Munter (Westz.), Meisjes junioren. Aspiranten AB: 1. A. van de Vijver (Aloy), 2. C Schuit (Arnemuiden). Junioren C: 1. M. v.d. Heijden (Slagv.), 2.1. Uil (Zand). As piranten C:A. Stoffels (Arnemuiden), 2. L. Deen (Zand). Pupillen AB: 1. R. Louws (Zand), 2. I. Treebusch (MZ). Pupillen C: 1. L. Vinke (Zand), 2. R. Schuit (Arne muiden). Welpen: 1. J. Leeraert (Aloy), 2. M. Hackeberg (Zand). Dubbelspelen. Jongens junioren AB: 1 Kasse-Ha keen berg (MZ), 2. Heeren-De Block (Wilno). Junioren C: 1. M. Roo- vers-E. de Mol (Oudelande), 2. Tramper- Van Zweden (Zand). Aspiranten AB: 1 Bruel-Steijn (MZ), 2. De Bert-De Pries ter (Wilno). Aspiranten C: 1. V.d. Lin- den-Stroo (Effect), 2. Maas-Rouw (Ef fect). Pupillen AB: 1. Van Damme-El Khatabi (Aloy GP), 2. De Herder-Ten Broek (Zand-Westz.). Welpen: 1. De Munter-Van Leersum (Westz.-Wilno), 2. Kalverboer-Koole (Westz.-Zand). Meis jes junioren AB: 1. V.d. Vijver-Rouw (Aloy-Effect), 2. V.d. Heijden-Salamaony (Slagv.-Zand). Aspiranten junioren C: 1. Treebusch-Louws (MZ-Zand), 2. Goor- machtig-Kusse (Arnemuiden), Meisjes pupillen C: 1. Vinke-Meeuwse (Zand), 2. Kodde-Koets (Big Smash). Welpen: 1. Kaan-Hackenberg (Zand), 2. Van Dam- me-Leeraert (Aloy). van Ridderkerk tweede. De tijd van de Hulstenaar was 53 minuten en 20 seconden. De zege was voor Henk Westerlaken. Albert Karstan- je, Dynamo werd vierde in 54.46 en Sam Polderman, Ma rathon zesde in 55.49. Peter Hameeteman van Zeeland Sport eindigde tijdens de Zuidnederlandse kampioen schappen over 25 kilometer op een tweede plaats in 1.27.04. De titel was voor Frans Verberne. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Lewedorpse Boys is aan een ijzersterk sei zoen bezig. Naast de titel in de eerste klas afdeling van het zondagvoetbal maakt die ploeg ook een goede kans om de afdelingsbeker te winnen. Vrij gemakkelijk plaatste Lewedorpse Boys zich via een 7-2-zege op Hoofdplaat 2 voor de finale, die waarschijnlijk op zondag 2 juni gespeeld wordt. door het vlakke polderland schap rond 'Petit Paris,' waar de wind scherprechter is. Het trio heeft over concur rentie voor de bloemen zeker niet te klagen, want met name een Rob Bijvanck, afgelopen zaterdag nog knap winnaar in Midden Zeeland, verkeert in een voortreffelijke vorm. Voorts zijn Karei van Goe- them, Peter van de Klundert, Huub Kools, Frank Laurijs sen, Daan Luyckx, Patrick van Passel, Adri de Maes- schalck, Rob en Jack Sienders, Martin Stroosnijder en de re gionale kleppers Jos van Baal, Ronnie Hamelink, Werner Dhondt en Mark de Smit niet te onderschatten. De amateurs worden om kwart over zeven weggeschoten in de Koningin nestraat voor een koers over 90 kilometer. De nieuwelingen hebben hun wedstrijd er dan al opzit ten. In die categorie is de deel name mager, mede doordat er in dit weekend voor de nieu welingen drie wedstrijden op het programma staan. Een jammerlijke zaak, waarmee zowel renners als organisato ren niet gediend zijn en mis schien een les voor de volgen- de.kalendervergadering. Onder de zeventien inge schrevenen bevindt zich de plaatselijke favoriet Guido de Smit, die moet optornen tegen de sterke Amsterdammer La Rambalje en de Brabander Oomen. Voorts treden de sterk rijdende Marco Pijpelink en de streekrenners Robert Geij- sels, Harold Dhont, Jacky For- trei en Rudi Rabout aan. Voor hen klinkt het startschot om 18.00 uur. De afstand bedraagt 40 kilometer. Start en finish zijn in de Koninginnestraat, waar in de 'Gouden Leeuw' de rugnummers kunnen worden afgehaald. In 'La Porte d'Or' worden de prijzen uitgereikt. Werner Wieme, een van de drie plaatselijke favorieten. - FOTO DE STEM/BEN STEFFEN BASKETBAL Vrijdag'. Ede, Hof ter Ede: 20.00 uur Ope- ratie'71-Stone Dunkers (meisjes); 21.00: Operatie'71 -Stone Dunkers (heren). Zaterdag: Kapelle Sporthal aanvang 2000 uur: BC Sas 1-Jumping Crabs 1. Fi nale NBB-beker rayon Zuid, afdeling Zeeland Van onze sportmedewerker IJZENDIJKE - Carlos Boer man in de A-categorie en Pa trick van Straten in de B-cate gorie pakten de bloemen in de trimkoers van IJzendijke. Boerman deed dit in een spurt met vier. A-categorie: 1. Carlos Boerman, Water vliet, 2. Wim de Waal, Axel, 3. Patrick van Hulle, Sas van Gent, 4. Johan Lepoe- ter, Oost-Souburg, 5. Henk Peters, Bier vliet, 6. Hans Moens, Axel, 7 Willy de Feber, Sluiskil, 9. Henk Dees, Terneuzen, 9 Jan Moes, Terneuzen, 10. Cor Verplan ke, Biervliet, 11. Peter Vermeule, Mid delburg, 12. Kees de Visser, Oost-Sou burg, 13. Teun van Maastricht, Middel burg, 14 Patrick Leliaert, Maldegem, 15. Hessel Hamelink, Terneuzen. C-catego- rie: 1. Patrick van Straten, Terneuzen, 2. Klaas Maayen, Goirle, 3, Bertus Dees, Terneuzen, 4 Bert Begijn, Hoek, 5. Stan Brooymans, Kuitaart, 6. Rico Trevisan, Sluiskil, 7. Adri Leenhouts, Aalter, 8. Benny de Smit, Sluiskil, 9. Piet van Ben- degem, Terneuzen, 10. Jos de Ritter, Hoek. Van onze basketbalmedewerker AXEL - De wedstrijden in het kader van de Zeeuwsch- Vlaamse wisselbeker basket bal vorderen gestaag. Dit weekend stond Voorwaarts 1 tegen Voorwaarts 3 op het programma. De derde dames- ploeg kreeg niet minder dan 40 punten voorsprong. Een zware kluif voor nummer 1, dat de gehele wedstrijd full press speelde. Via Silvia Krijgsman (22 punten) en de herboren Sonja Geelhoedt (20 punten) kreeg Voorwaarts 1 bij rust reeds zicht op haar tegenstander 34- 46. Voorwaarts 3 trachtte via haar spelverdeelster Wil Mel- ser (12 punten) nog wel iets te rug te doen in de tweede helft, maar de dames 1 kwamen via Martine Roucquaert (15 pun ten) langszij en voorbij. Mét toch nog ruim verschil sloot Voorwaarts 1 de wedstrijd tenslotte af bij 72-58. Junior-speelster Marcia de Jong speelde een uitstekende wedstrijd bij Voorwaarts 3. Opvallend was ook het debuut van Hetty Knook en de rentree van Jannie van de Sannen Van onze motorsportmedewerker AXEL - In de tweede ronde van de RES-Motorcrosscompetitie voor niet-Iicentiehouders die afgelopen woensdag op het Axelse Smitschorrecircuit verreden werd, was er opnieuw een bijzon der grote belangstelling, zowel van de kant van de deelnemers als van de toeschouwers. In de 500 cc-klasse zegevierde Axelaar Eddy Leenknecht. UITSLAGEN 80 cc: 1. Patrick Bellon (Melsele), 2. Philip Schepers (Waasmunster), 3. Jimmy Ver- burgh (Zelzate), 4 Patrick Piessens (Kapellebrug), 5. Jean Pierre GÖdde (Koewacht), 6. Perry Benningshof (Breskens), 7 Fabian Rijckaert (Terneuzen), 8 Jarno Jansen (Sluiskil), 9. Frans Herwegh (Koewacht), 10. Jimmy Vermeire (Hoek). 125 cc: 1 Simon Janse (Oost-KapelIe), 2. Joeri Nolet (Yerseke), 3, Jan de Feyter (Terneuzen), 4. Werner Rammeloo (Philippine), 5. Marc Woginger (Sint-Jansteen), 6. Henk Tuin (Beveren), 7 Tjerk Hoek (Terneuzen), 8. John Fassaert (Lamswaarde), 9. Alt-Jan Timmer (Terneu zen), 10. Etienne Sucaet (Zulte) 250 cc: 1 Marlon Hemelsoet (Westdorpe), 2. Johan Schelleman (Axel), 3. Jaap van Cadsand (Axel), 4 Raymond Braem (Sint-Jansteen), 5. Hans Kolijn (Terneuzen), 6. Laurens Paauwe (Yerseke), 7. Jean Leussens (Bras- schaat), 8 Dirk Droessaert (Lede) 500 cc: 1 Eddy Leenknecht (Axel), 2. Jaap van Ta- tenhove (Terneuzen), 3. Chris de Pooter (Axel), 4. Riggy de Bruyne (Stekene), 5. Eric Termote (Knesselaere) Van onze sportredactie TERNEUZEN - Boudewijn van Craenenbroeck, de spits van Clinge, speelt volgend sei zoen voor STEEN. Van STEEN verhuizen twee spelers naar Clinge: Peter van Dorsselaar en Mark Triest. Werd er eerder gewag ge maakt dat Jan van de Broeke, de boomlange voorstopper van Axel, in onderhandelingen zou zijn met RIA uit Westdorpe, nu is bekend geworden dat de overgang van Jan van de Broeke definitief. Ook zeker is de overgang van Boudewijn Corijn van Terneuzen naar Oostburg. Van onze correspondent WESTDORPE - De door 'Cy cle Club Roubaix' georgani seerde toertocht Parijs-Rou- baix is opnieuw een daverend succes geworden. De belang stelling was overweldigend: aan deze klassieker voor trim mers namen maar liefst 4.475 sportfietsers deel, deels op tandems; er was zelfs een vijf- persoons tandem bij. Het was de veertiende editie van deze geweldige toertocht door de 'Hel van het Noorden', die over hetzelfde parkoers ging ais de beroemde klassie ker voor beroepsrenners. De afstand bedroeg maar liefst 245 km., waarvan ongeveer 40 km. uit kasseien bestond. De trimclub 'Koewacht' was bij deze trimklassieker goed ver tegenwoordigd. Arnold Parre en Etienne de Brouwer namen voor de eerste keer deel. Jo van den Berghe en Michel Borgstijn deden voor de acht ste keer op rij mee. Deze twee hadden ex-wielrenner Ben Zaan uit Zuiddorpe overge haald ook mee te doen. Van onze sportmedewerker INGELMUNSTER - In de In ternationale Rallycross die af gelopen weekeinde in het Bel gische Ingelmunster verreden werd, kreeg een aantal Zeeuwsch-Vlaamse deelne mers met mechanische proble men te kampen. Bram van de Wege uit Axel plaatste zich in de reeksen voor de A-finale, maar kreeg hierin te kampen met een de fecte motor. Toch wist hij nog als zesde te finishen. Ook Hermie de Windt uit Hulst kende problemen in In gelmunster. Door stuurfoutjes moest hij genoegen nemen met een plaats in de B-finale. Hierin kreeg hij af te rekenen met een stroomstoring. In die zelfde klasse stuurde Jan de Vos uit Axel zich naar een be keken achtste plaats. Ko Kop- pejan had in Ingelmunster aanvankelijk nogal wat tegen slag, maar wist zich via een overwinning in de B-finale toch te plaatsen voor de A-fi nale, waarin hij vierde werd. CARLOS BOERMAN reed bij de WAOD in Wortegem-Else- gem naar een tweede plaats. Er waren 83 deelnemers. In St.-Niklaas werd WIM DE WAAL bij dezelfde bond der de van 76 deelmemers. De da mes reden een Waod-wed- strijd in Asper. MARIANNE DE WAEGEMAKER won. JO KE GOEREE werd tweede, TANNEKE VERHELST derde en BRIGITTE WIELES maakte het Nederlandse suc ces compleet door als vierde te eindigen. Er waren 15 deel neemsters. Van onze basketbalmedewerker ZELZATE - Aan het sterk be zette Pinkstertoernooi van de Belgische basketbalvereniging Siiaba werd deelgenomen door BC Sas en Scheldesport. Het niveau van de Belgische deel nemers varieerde van tweede provinciale tot derde nationale afdeling. Duidelijk te zwaar voor de beide Zeeuwsch- Viaamse topclubs. Sas won bijvoorbeeld wel zijn wedstrijd tegen tweede provincialer Bobcats uit Lo- vendegem, maar toekomstig vierde nationale Vlierzele was duidelijk te sterk voor de Sas- senaars. Vlierzele won slechts één wedstrijd en eindigde sa men met Sas in de laagste re gionen van het klassement. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Onder een goede publieke belangstelling hield de Terneuzense fiets- crossvereniging Flying Dutch man een wedstrijd onder KNWU-vlag. Danny de Muynck behaalde twee overwinningen. JUNIOREN: 6 jaar: 1. Stefan Dobbelaar, Terneuzen, 2. Tristan Verhage, Sluis, 3. Dennis Plcegaert, Terneuzen. 7 jaar: 1. Johnny de Rooy, Raamsdonkveer, 2. Rob Luycks, 3. Micha Radojevski, Goes. 8 jaar: 1. Jurgen Dekkers, Waalwijk. 9 jaar: 1. Marco Groeneveld, Kapelle, 2. Ferry Smits, Oisterwijk, 3. Johan Wisse, Goes. 10 jaar: 1. Barry de Rijke, Sas van Gent, 2. Micha van de Berg, Rijsbergen, 3. Carlo Dominicus, Goes. 11 jaar: 1. Wal ter Finze, Terneuzen, 2. Johnny Martens, Zundert, 3. Wilfried Romeijn, Sprang - Capelle. 12 jaar: 1. Michal Maas, Axel, 2. Angelo de Been, Made, 3. Arno Caste- leyns, Oosterhout. 14 jaar: 1. Lucio Caro lina, Terneuzen, 2. John van Est, Din- teloord, 3. Wilfried Foesenek, Zundert. 15 jaar: 1 Sandy de Muynck, Sas van Gent, 2. Johnny de Jongh, Terneuzen, 3. Ri chard Broeders, Oosterhout. 16 jaar: 1. Alex de Koning, Axel, 2. Eric Boom, Waalwijk. EXPERTS: 7 jaar: 1 Patrick de Kok, Sprundel, 2. Raymond Raadgever, We- meldinge, 3. Donny Meyer, Goes. 8 jaar: 1. Marco van de Broek, St. Willebrord. 9 jaar: 1. Michel Schellekens, Sas van Gent, 2. Robert-Jan Jansen, Terneuzen, 3. Gidi Meesters, Oosterhout. 10 jaar: 1. Olaf Mieras, Dongen, 2. Bas Weterings, Dongen, 3. Eric Vonk, Axel. 11 jaar: 1 Marco van Moergestel, Waalwijk, 2. Ste fan Versloot, 's-Hertogenbosch, 3. Remco Melse, Goes. 12 jaar: 1. John de Jong, Made, 2. Robert de Smet, Terneuzen, 3 Carlo Nuyten, Breda. 13 jaar: 1. Henk de Pous, Made, 2. Alex Braak, St. Wille brord, 3. Mike Ploegaert, Terneuzen. 14 jaar: 1. Marty van Beers, St. Willebrord, 2. Jan de Smet, België, 3. Corné Jongelie, St. Willebrod. 15 jaar: 1. Patrick van Oosterbosch, Ulvenhout, 2. Kees Heynen, Wouw, 3. John Russel, St. Willebrord. 16 jaar: 1. Dick Senneker, Wemeldinge, 17 jaar: 1. Danny de Muynck, Sas van Gent, 2. Marcel Peetoom, Etten-Leur, 3. Walter Fens, Made. CRUISERSKLASSE: 14-15 jaar: 1. John Russel, St. Willebrord. 16-17 jaar: Eric Boom, Waalwijk. 18-24 jaar: Jan Broe ders, Oosterhout. 15 jaar en ouder: Ab Broeders, Oosterhout. Open klasse. 16-17 jaar: Danny de Muynck, Sas van Gent. 14-15 jaar: Marty van Beers, St. Wille brord. 12-13 jaar: Henk de Pous, Made. 10-11 jaar: Walter Finze, Terneuzen. 8-9 jaar: Michel Schellekens, Sas van Gent. Powder Puffs. 7 jaar: Tamira Romeijn, Sprang Capelle. 8-9 jaar: 1. Danny Jo- chems, St. Willebrord. 2. Brenda Mees ters, Oosterhout. 10-11 jaar: 1, p, van Eist, Dinteloord, 2. Cindy r Sas van Gent, 3. Astrid Veraart 12-13 Jaar: 1. Patricia Stultjens, u hout, 2. Diana Koevoets, St. \Vj'||t 3. Car in Senneker, Wemeldinge jaar: 1 Carla Bastiaansen, Etten-d Leon de Pré, Kloetinge, 16 jaaren^ 1. Monique Schouten, Oostburg, randa Pinxteren, Zundert. Aan de fietscross in Don werd door diverse regit KNWU-crossers deelgeno JUNIOREN: 6 jaar: 1. Stefan DobM Terneuzen, 2. Tristan Verhage, s Dennis Ploegaert, Terneuzen. ï'o j, Barry de Rijke, Sas van Gent. 111, Walter Finze, Terneuzen. 13 jaar; chard Maas, Axel. 14 jaar: 1. Lucioiw lina, Terneuzen. 15 jaar: 1. Sandr Muynck, Sas van Gent, 3. Johnn Jongh, Terneuzen. 16 jaar: 1. Alexd ning, Axel EXPERTS. 17 jaar en ouder: 1, Dam Muynck, Sas van Gent. POWDER PUFFS. 16 jaar: l. Schouten, Oostburg. Van onze sportmedewerker EEDE - Rudy Buzeyn was de grote animator maar Patrick van Straten pakte de zege- bloemen in de trimkoers te Eede. Van Straten was de snelste van een kopgroep van vier man. Er waren in Eede 48 deelnemers. UITSLAG: 1. Patrick van Straten, Ter neuzen, 2. Rudy Buzeyn, Eede, 3. Johan Lepoeter, Oost Souburg, 4. Bert Begijn, Hoek, 5 Jos de Ritter, Hoek, 6. Bert de Ruysscher, Aardenburg, 7. Benny de Smit, Sluiskil, 8. Ko Riemens, Terneuzen, 9. Adri Leenhouts, Cadzand, 10. Mark Dieleman, Terneuzen. WATERLANDKERKJE - In het tweehonderd zielen tellen de Waterlandkerkje worden zondag twee KNWU-koersen verreden op de fraaie omloop met een lengte van vijf kilo meter. De nieuwelingen openen de Meerminneronde om half twee met een wedstrijd over veertig kilometer. Onder de ruim der tig ingeschrevenen de Zeeuw se kampioen Arjan de Ridder, de sterke Limburger Mike Coumans en een Brabantse delegatie met onder meer Ak kermans, Oomen, Timmer mans, Valentijn en Kroon. Voorts verschijnen een groot aantal Middelkampers en de mannen van de streek zoals Robert Geijsels, Rudi Rabout, Harold Dhont en Frank Ver biest. Om drie uur worden de amateurs weggestuurd voor hun tachtig kilometer. Met 76 inschrijvingen een knap veld. Rob Bijvanck is de grote favo riet. Voorts starten de mannen van de streek als Conno van de Sande, Cyriel Hoefnagels, Guus Barhorst, Cor Vervaet, Erik Vereecken, Ronnie Ha melink, Werner Dhondt, Adrie de Maesschalck, Werner Wie me, Karei van Goethem, Pa trick van Passel, Mark de Smit en Jos van Baal. Renners die ook in de front lijn verwacht mogen worden, zijn ook de gebroeders Sien ders, Tonnie Akkermans, Kees de Nooyer, Martin Stroosnij der en Toon van der Steen. Start en aankomst zijn gele gen in de Stuerboutstraat na bij de feesttent. De organisatie is in handen van het wielerco mité Waterlandkerkje. Van onze sportmedewerker VLISSINGEN - Het damesteam van Vlissingen heeft de Zeeuwse voetbalbeker gewonnen. Het versloeg in de fi nale, die in Serooskerke werd gespeeld, Kloetinge met 4- 0. De Vlissingse dames sloten daarmee een goed seizoen af. Eerder werd de afdelingszaalvoetbalbeker gewonnen en werd het elftal afdelingskampioen. Kloetinge kon het tot aan de rust redelijk bijbenen. In die periode ging de wedstrijd gelijk op. Vlissingen kwam halverwege op 1-0 door een doelpunt van Annie van Driel. In de derde minuut van de tweede helft werd het door Jacqueline van Assche 2-0. Met twee gave treffers van Monique Baljue werd de eindstand bepaald op 4-0. NIEUW-NAMEN - HY1 heeft het toernooi van de meente Groot-Hulst ge«( nen. HVV'24 hoefde tijdens toernooi, dat georganisü werd door Hulsterloo in kader van het 20-jarig besta van deze vereniging, sta één punt af te staan. Ven send genoeg gebeurde gen een bijzonder gemotiv# Graauw: 1-1. Uitslagen: Hulsterloo-Clinge Graauw-HVV'24 1-1, STEEN-Huto 0-0, Clinge-Graauw 1-0, STEEN-HY 0-1, Hulsterloo-Graauw 0-1, Cu STEEN 0-0, HVV'24-HulsterloQ Graauw-STEEN 0-2, HVV'24-Clintt Eindstand: 1. HVV'24 7 punten, 2 Ci 3.3. STEEN 4,4. Graauw 3,5. Hulsterl punt. VOGELWAARDE - Terhoi verrassend, maar daarom minder verdiend, winnaar het Groot-Hontenisse-I nooi geworden. Vooral duel tegen Vogelwaardes van beslissende aard te Daarin zegevierde een en bij vlagen ook beter spek Terhole verdiend met 2-1. dezelfde avond won SD0 rassend met 1-0 van een invallers spelend Honteni Terhole werd zeker van eerste plaats door een vrij makkelijke zege met 4-0 SDO. Vogelwaarde versloej een duel dat niet meer van lang was Hontenisse metl- Uitslagen laatste wedstrijden Iwd elftallen: Hontenisse 2-SDO 21-2, Vc waarde 2-Terhole 2 9-0, SDO 2-Terho 3-0, Vogelwaarde 2-Hontenisse 27-1 Eindstand eerste elftallen: 1. Terhc punten, 2. Vogelwaarde 4, 3. SDO: Hontenisse 1 punt. Eindstand tweede elftallen: Vogel de 2 6 punten, 2. SDO 2 4, 3. Hon! 2.4. Terhole 2 0 punten. Afgelopen weekeinde werden er' schillende voetbaltoernooien voor jeugd gehouden. De eindresultaten enkele daarvan zijn samengevat onderstaande overzicht. GOES - De J eugdcommii van de voetbal verenii Goes hield een sterk toernooi voor de A, B en C- nioren. Eindstanden: A-junioren: 1 Goes, Roosendaal, 3. Patrijzen, 4, Diepenw 5. TEC Tiel, 6. Hoedekenskerke, rooskerke, 8. Yerseke. A2-junl< Roosendaal, 2. Robur, 3. TEC, 4. i plaatse Boys, 5. Goes, 6. GPC, 7, AZVY Krabbendijke. B-junioren: 1 Rots daal, 2. Internos, 3. Apollo, 4. SSV,5 H 6. Robur, 7. Goes, 8 AZW C-junlortn Internos, 2. Roosendaal, 3. AZW.4.S 5. Diepenveen, 6. TEC, 7. Robur,8,Goe HOEK - Bij Hoek kwamen A- en B-junioren in actie. RIJDAG 31 ME11985 Eng lis, gratie ii door Ton Roks terreinen van het Natio nal Automobiel Museum in gaamsdonksveer vormen gooiende zondag het toneel voor de eerste English Car Rally, een groot auto-evene- ment geheel gewijd aan de Engelse auto. Naar ver wachting zullen enkele hon derden bezitters van Engelse auto's, van snelle sportwa gens tot kostbare limousi nes, zondagmorgen vroeg hun opwachting maken. De hekken van het museumter rein openen zich om 11.00 voor het publiek dat uur voor twee heeft- gulden toegang Het evenement wordt ge organiseerd door de Club Triumph Holland (CTH), die zich alleen met Triumphs bezig houdt. Maar met de hulp van het Nationaal Automobiel Museum, diver se andere clubs, specialisten en restaurateurs heeft de CTH voor een grote reeks andere merken heeft weten te zorgen. Het evenement wordt gesponsord door de ABN-bank in Breda. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIll Van de dickey-sej veer drie i Naast de lijst TVR's, Jensen, Ro| verse bou Lotus, Mfl Morgan, Wolseley, Rover en andere. EÜ Ruim 3 jaar na de introduktie is van de eursuitvoering met kofferbak verschenen. Eindstanden: A-junioren: 1. Sluiskil Zaamslag, 3. Terneuzen, 4. Hoek, 5. H( tenisse. B-junioren: 1 Axel, 2 TV - zen, 3. Hontenisse, 4. Hoek, 5. Zaamslaj VLISSINGEN - De voetl vereniging Vlissingen hi( een sterk, internationaal l zet, toernooi voor A- en B-j 'OTTERDAM - Vier portieren en een echte et 'gezicht' van een auto totaal veranderen met de vrij rechte achterkant en de V VV J met de Golf is ontwikkeld, maar een koff *n sprekend voorbeeld van. Ook bij Mazda z PvaUend tussen de fastback en de sedan-u i i, 'olfr ig moren. Eindstanden: A-junloren: 1 Brugge, 2. NAC, 3. Zeeuwse UEFA-el» 4. HW'24, 5. Rosny Sousbois Pan;s Red Stars Parijs, 7 VV Vlissingen,8. Ostheim Keulen. B-junioren: iZeeof B-selectie, 2. FC Bruck Keulen, 3 NAY Cercle Brugge, 5. Hessle Rangers Huil VV Vlissingen, 7. Rosny Sousbois, HVV'24 De sportiviteitsprijs ging W A-junioren naar de ploegen i te Brugge en SC Ostheim en bij de B-F' ren naar de Zeeuwse B-selectie. KLOOSTERZANDE - Bij jeugdcommissie van de v# balvereniging Honte® kwamen de C-junioren e" D, E en F-pupillen in actie Eindstanden: C 1-junloren: 1 AwJ Hoek, 3 Terneuzense Boys, 4 Hotiter- C 2-junioren: 1. De Meeuwen, 2. rj1® nisse, 3. AZW, 4 STEEN D-P"PllltD Hoek, 2. Vogelwaarde, 3. Honteni^ Corn Boys E-pupillen: 1 HontenWj Yerseke, 3. Hoofdplaat, 4. Vogelt 5 Corn Boys F-pupillen: 1 VogeJ» de, 2. Hontenisse, 3. Dauwenaae AZW, 5 Corn Boys. 6. STEEN SINT JANSTEEN - Bij 1 STEEN waren Engelse je« voetballers te gast. Maas® morgen speelde het C-j® renteam van STEEN teg® leeftijdsgenoten van W' Londen en won met 6-2 pupillen van STEEN moe»; tegen het team van deze vereniging verlies incasser" met 2-3. In de middaguren «ew toernooi gehouden waa« twee Engelse ploegen men. Eindstand: 1 STEEN, 2 FC HiE Sheffield, 3. Tigers London. 4 Stekene. Van onze atletiekmedesx1^' WATERLANDKERKJE Vandaag houdt het necomité in Waterland^ in samenwerking met S» een aantal trimlopen. standen zijn drie, vijf, "e vijftien kilometer. Alle categorieën word® 19.00 uur weggeschoten N feesttent. Er kan worden schreven vanaf 18.00 uur" Dorpshuis. In het rijtje van opvallend anders uitzien lieuweling worden bijgeschreven: de 4-deurs Deze Corsa met conventionele kofferbak too 'uk ruimer, maar is ook ineens volwassener g "n slechts over een minimale toename van esproken. Het nieuwe model heeft er wel een ekregen, waardoor het uitzicht is toegenomen Het motorenprogramma bij de Corsa, dat b een 1.2 S en een 1.3 S motor, is gelijktijdig u N krachtbron, die evenveel pk (45) levert le geschikt is voor normale benzine. De 2-, 3-, 4- en 5-deurs Corsa's zijn in vele 'eeringen te krijgen. Bij de 2-deurs versie beg: "et 16.158.- en eindigt op 20.201.-; de prijzt 'ersies liggen tussen 15.547.- en 19.833.-; b Mferbak tussen ƒ16.908.- en ƒ20.768.- en ™.297.en 20.399.-.

de Stem | 1985 | | pagina 10