tekenaar/ constructeurs directeur (m/v) Rabobank S Medewerker verkoop-binnendienst commercieel promotor voor de Benelux J Amro Bank. De bank waar je wat aan hebt. brabant engineering bv. brabant engïneeringbv. NEDAN (CHEWING GUM) B.V. NEDAN (CHEWING GUM) B.V. DE S I tlVI VAN SATERDAG 25 MEI 1985 ontwerpen berekenen tekenen PART-TIME VERTEGENWOORDIGSTERS docenten (m/v) voor de volgende vakken (2e gr.): Nederlands 6 uur Bedrijf Functie/Functie-eisen Sollicitatie tollens coatings bv VAN OVERVELD B.V. Rabobank Goirle Afdelingen voor Bedrijfsmechanisatie, Automatisering, Machinebouw Metalen ramen en gevels, staalconstructies Pijpleidingen Apparatenbouw Elektrotechniek, Meet- en Regeltechniek vraagt voor direkt in vaste dienst voor de afdelingen: Bedrijfsmechani satie en Automatisering, Pijpleidingen en Apparatenbouw voor het ontwerpen van a) speciale machines, gereedschappen en automatiserings installaties voor diverse industrieën; b) pijpleidinginstallaties en apparaten voor de chemische en petrochemische industrie. Vereisten: HTS/MTS HTS-niveau Enkele jaren ervaring in soortgelijke constructies Kennis van en/of belangstelling voor programmeerbare besturingstechnieken Kennis van moderne talen Geboden: Salariëring afhankelijk van ervaring, opleiding en leeftijd. Goede secundaire voorzieningen waaronder pensioenfonds, collectieve ziektekostenverzekering en reiskostenvergoe ding. Sollicitaties richten aan: Postbus 286, 4700 AG Roosendaal t.a.v. A. A. v. Bakel, tel. inlichtingen 01650-68350. Burg. Prinsensingel 86 4701 HP Roosendaal, tel. 01650-68350. Importeur van zoetwaren waaronder Stimorol, Fisherman's Friend en Velamints, Zoekt voor het rayon Zeeland/West-Brabant een 2-tal Standplaatsen: Oud Gastel/Roosendaal e.o. Middelburg e.o. De werkzaamheden bestaan uit het introduceren en verkopen van bestaande en nieuwe produkten aan de zelfstandige detailhandel. Van kandidaten verwachten wij dat zij aan onderstaande punten voldoen: - leeftijd 20-35 jaar - bij voorkeur ervaring in verkoop aan de detailhandel hebben - representatief zijn en de flair bezitten om met mensen om te gaan - gedurende 5 dagen per week 's ochtends hun werkzaamheden kunnen verrichten - zelfstandig kunnen werken - over een eigen auto beschikken. NEDAN stelt daar tegenover: - een vast salaris met aantrekkelijke provisieregeling - autokostenvergoeding - onkostenvergoeding - prettige werksfeer in een dynamisch bedrijf Belangstellenden nodigen wij uit een uitgebreide sollicitatiebrief met recent pasfoto te zenden aan: Postbus 40, 5527 ZG Hapert t.a.v. dhr. M. Gerrits Lang vastzetten als de hypotheekrente 'laag is? en fcort vast zetten als die hoog is? Bij de Amro Bank Scan veel. RIJKS MIDDELBARE AGRARISCHE SCHOOL SCHOONDIJKE Aan de Rijks Middelbare Agrarische School te Schoondijke wor den m.i.v. 26 augustus 1985 gevraagd: Engels 2 uur Biologie 6 uur Maatschappijleer 3 uur Gymnastiek 3 uur Inlichtingen: Schoolladres: Dr. Huizingastr. 28 4507 AB Schoondijke. Tel. 01173-1313. Privé directeur: Tel. 01170-4173. Sollicitaties te richten aan de Inspecteur van het Landbouwon derwijs, Ir. L. M. Bouten, Postbus 1199, 4801 BD Breda. Tollens zoekt in verband met uitbreiding een GO ^Tollens Coatings B.V., een werkmaatschappij van een inter nationaal opererende Franse hol ding, Is fabrikant van verven bestemd voorde bouwnijverheid, scheeps- en constructiebouw en de doe-het-zelf sector. Onze produkten verkopen we - onder eigen naam en onder "pri vate label" - in Nederland, maar vooral daarbuiten. Met onze 180 personeelsleden en een produktie van ongeveer 15.000 ton per jaar, behoren wij tot de grotere verfproducenten in Europa. Samen met uw collega verzorgt u op een verkoop-actieve wijze de totale order- en klachtenbehandeling ten behoeve van de Nederlandse bouwnijverheidsmarkt en enkele an dere grote afnemers. U vormt mede de thuisbasis voor onze commerciële en technische buitendienst en u vangt onder ande re "eenvoudige" technische vragen op. Voor uw collega ligt het accent op de externe communicatie (ondermeer telefonische verkoop). U heeft meer affiniteit tot de interne communica tie, zoals met produktie-afdelingen, magazijn en expeditie. Voor deze functie zoeken wij iemand met een MBO-opleiding, die jonger is dan 35 jaar. U beschikt over een redelijke kennis van de moderne talen en over ervaring in een com merciële (binnendienst)functie. ^Wanneer u belangstelling heeft ""voor deze functie, dan verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van personalia, opleiding en werkervaring, te richten aan de heer J.H. Breukels, Hoofd Perso neelszaken, Tollens Coatings B.V., Postbus 2002, 4800 CA Breda. In de loop van de selectieprocedure is een psychologisch onderzoek ge pland. Wij verzoeken mannen en vrouwen om te solliciteren. (Wij zijn gevestigd aan de Lunet straat 152 op het Noord-Westelijk deel van het industrieterrein van Breda; vlakbij de noordelijke rond weg (Backer en Ruebweg) en de A16 Rotterdam-Breda. GO ff WBTM ir#OM4A B. K te BOXTEL - vraagt ANCRA, een internationaal concern met een pro duktie- en verkoopkantoor in Boxtel, is wereldwijd veruit de belangrijkste leverancier van ladingbeves- tigings-systemen, in hoofdzaak voor rollend, varend en luchttransport. De sterke groei doet onze cliënt uit zien naar een promotor voor de Benelux. Realiseert u zich daarbij dat Ancra hoge eisen stelt, In hoofdzaak bent u op pad en behandelt u als pro motor alle voorkomende projecten. U legt zelf het êerste contact met de beslissingsbevoegden in de branches carrosseriebouw, wegtransport, maritiem transport, de industrie en groothandel. Ook de verde re afhandeling is uw taak. Hoewel er al een grote klantenkring is, ligt de nadruk de eerste jaren toch op het pionieren. Verloopt dit naar wens, dan is interne promotie reëel: de planning voorziet daarin. Omzet en liefst relaties voor het leven maken is hoofddoel, het gaat echter om méér dan orders note ren. U gaat projectmatig te werk en in toepassings- overleg heeft u regelrecht met technici èn inkopers te maken. Binnen het bedrijf is Engels de voertaal: Duits komt veel voor en speciaal voor een deel van België is basiskennis van het Frans erg welkom, al hoeft dat niet meteen vloeiend. Hoewel u nog geen 35 jaar bent, bekleedt u al een zelfstandige vertrouwenspost op gelijkwaardig niveau als de hierboven geschetste. Een stevige middelbare opleiding is vereist, b.v. MTS Werktuigbouw met commerciële scholing, of com merciële scholing met veel technische praktijkerva ring; commercie staat bovenaan, techniek is onmis baar. Na ontvangst van uw uitvoerige brief - waarom denkt u Ancra's promotor te kunnen zijn? - reageren wij binnen een week, mogelijk via een oproep. Sollicitaties (geheel often dele in handschrift, op brief PERSONEELSKEUZEBUREAU en envelop aangeven Benelux) worden verwacht en omgaand behandeld door het POSTBUS 40 - 5600 AA EINDHOVEN Lid Orde van Adviseurs voor Werving en Selectie/OAWS verleent op persoonlijke wijze uiteen lopende bankdiensten aan bedrijven, particulieren en instellingen. Wij maken, als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobank- organisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een Goirle is een plaats met ca. 18.000 inwoners, gelegen nabij Tilburg, en is duidelijk een forensengemeente die de laatste jaren een snelle structurele ontwikkeling doormaakt Wij spelen daarop in door een actief commercieel beleid en volledige automatisering van onze bankdiensten. Ons kantoor telt thans 22 medewerk) st)ers. De aan te stellen directeur wordt verantwoordelijk voor de voorbereiding en de evenwichtige uitvoering van het beleid zoals dat in overleg met het bestuur van de bank en Rabobank Nederland wordt vastgesteld. Hij of zij leidt de bank op commercieel, organisatorisch en sociaal gebied. De directeur verzorgt ook de representatie van de bank en legt. resp. onderhoudt de externe contacten. Een deskundige staf verleent op vele punten ondersteuning. Van kandidaten voor deze functie wordt een opleiding verwacht op HBO-niveau, aangevuld met vaktechnische studies. Professionele kennis van het bankvak is uiteraard een vereiste. Van de directeur wordt tevens verwacht dat hij of zij leiding gevende kwaliteiten bezit en het vermogen om het diêntenbestand van de bank uit te breiden c.q. te verdiepen. Qua leeftijd denken wij aan ca. 35 jaar. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Er zijn mogelijkheden om uw initiatieven te ontplooien in een veelzijdige functie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de huidige directeur, de heer A.J.B.W. Schellekens, telefoon 013 - 342831 üw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling vóór 15 juni a.s, verwacht door de heer A.G.P. Vermeer, voorzitter van het bestuur, Poppelseweg 14, 5051 PM Goirle.

de Stem | 1985 | | pagina 8