Veel lof in voor show Montreux van Leoni mo 6 JMISIf 'We maker DINSDAG 14 ME11985 Duran Duran met nieuwe Bond-titelsong Nederlandse programma's NEDERLAND 1 programma s DUITSLAND 1 NEDERLAND 2 DUITSLAND 2 DUITSLAND 3 NEDERLAND 1 NEDERLAND 2 BELGIE NED 1 BELGIE NED 2 BELGIE FRANS 1 DUITSLAND 1 DUITSLAND 2 DUITSLAND 3 SKY CHANNEL EVERYTHING BU" HILVERSUM 1 Niet triviaal ISuske en Wiske: Het 1 jjffiSrg knijp en een hond in eei mtsutmnt mvmv\ JS Appie Happie en Stuc ■!IIUld:UII«.-d „Denken kun je niet stopzetten. Wie er aan verslaafd is geraakt, komt er niet maar van( af" Henri Faas, voorlichter EG nlNSPAG 14 ME11985 T2 PAGINA GIDSj Cannes aan de voeten Harrison Ford Door Jos Kessels CANNES - Ook zonder zijn Star Wars-ruimteschip en Indiana Jones- zweepje heeft Harrison Ford Cannes aan zijn voeten gekregen. Op pers en publiek heeft de film 'Witness' van Peter Weir, met Ford in de hoofdrol, een prima indruk gemaakt. In deze spannende en ge voelige film belandt een re chercheur (Ford) zwaar ge wond bij een religieuze sek te, nadat hij weet heeft ge kregen van een corruptie schandaal binnen de politie top. De sekteleden leven in rust en vrede als boeren op het platteland, geheel in de traditie van hun 18e eeuwse voorouders. De aanwezig heid van de rechercheur, die verpleegd wordt door een jonge weduwe, zorgt voor de nodige onrust in de gemeen schap. 'Witness', die 23 mei in ons land in première gaat, is in alle opzichten een verbazend goede film. Het verhaal zit sterk in elkaar, Weir zet de verschillende leefwerelden knap en subtiel tegenover elkaar en Harrison Ford laat zien dat hij ook veel warmte en diepte in zijn spel kan leggen. Het was tamelijk uniek dat Ford zelf naar Cannes kwam, want het is bekend dat hij weinig inter views doet en glamour en glitter mijdt als de pest. Tij dens de chaotische perscon ferentie leek hij al spijt te hebben van het uitje, want op de vraag waarom hij ge komen was, antwoordde hij dat hij zich dat ook net be gon af te vragen. Ford zei overigens dat er waarschijnlijk geen Star Wars-vervolg meer zal ko men, maar wel een nieuwe Indiana Jones. 'Witness', die buiten mededinging ver toond werd, laat voorlopig de competitiefilms ver ach ter zich. 'The coca cola kid' van Dusan Makavejev mag er dan leuk en aardig uit zien, inhoudelijk gaat de film niet verder dan een re clamespot. Hij handelt over een jonge Amerikaanse em ployee van de drankgigant die door Australië reist on der het motto 'Ik zal nooit echt vrij zijn als niet overal coke verkrijgbaar is'. 'Detective', de nieuwe al weer van Godard, is net zo rommelig en irritant als de omstreden 'Je vous salue, Marie' en 'Prenom Carmen'. Ditmaal vervelen Johnny Halliday, Nathalie Baye en Claude Brasseur de kijker met een warrige driehoeks verhouding. 'La historia oficial' van de Argentijn Luis Puenzo be koort dan in verhouding heel wat meer. Het is een zware, maar zeer menselijke film over een vrouw, die op zoek gaat naar de identiteit van haar adoptie-kind en ontdekt, dat de ouders tot de vele vermisten behoren, waar de 'dwaze moeders' op de Plaza de Mayo ophelde ring over willen. Harrison Ford en zijn vrouw bij de ingang van het filmpaleis in Cannes. -fotoap Jacqueline Bisset is een paar dagen in Cannes. Ze nam on der meer deel aan het eerbetoon dat aan Frangois Truffaut werd gebracht door acteurs en actrices in films van de over leden Franse regisseur gespeeld hebben. - fotoap -illlllllllllllllllllllll !l[ih>SIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||7= Door Tom Smeets MONTREUX - Leoni Jansen zal zonder enige twijfel nog lang aan het afgelopen weekeinde terugdenken. De vele schouderklopjes, com plimenten en zelfs lovende woorden uit jury kringen, zijn haar niet in haar koude kleren gaan zitten. Oostenrijk heeft zelfs al aange kondigd 'Leoni takes a stroll', zoals haar AVRO-show 'Leoni gaat een straatje om' in Montreux heet, te willen kopen. Merkwaardig genoeg is Leoni bij dit alles aan Polen dank verschuldigd. De oorspronke lijke loting had haar een plaatsje op de vroege zondagochtend toebedeeld. Maar het Poolse jury-lid is niet komen opdagen, waardoor reglementair de inzending van dat land niet in competitieverband vertoond mocht worden. Daardoor schoof Leoni's programma op naar de zaterdagochtend, een aanzienlijk gunstiger tijdstip. Van Britse zijde werd 'de vanzelfsprekende eenvoud' geprezen, zoals die bijvoorbeeld blijkt uit het feit dat in vergelijkbare Ameri kaanse producties de ster minstens 15 ver schillende jurken zou hebben. Iets dat bij Leo ni in het geheel niet het geval was. Richard Last, toonaangevende criticus in Engeland, stak zijn lof ook niet onder stoelen of banken: „Dat meisje heeft talent, en dat is meer dan je van de meesten hier kunt zeggen." Leoni's even verbaasde als trotse reactie: „Heeft 'ie dat echt gezegd?" Een deel van het succes van Leoni's pro gramma is zeker ook toe te schrijven aan bui tenlandse gasten, als de Britse zangeres Tra- cey Ullman, de Luxemburgse Desirée n busch en niet te vergeten de Belg Bart Pet, Maar het evenwicht is hersteld door het' dat Nederlands talent het buitenland l handje hielp. Gast in de Duitse inzending? tra Tour' was Rudi Carrell. Rudi moest het quiz-element voor zijn ré ning nemen en geheel volgens zijn stijl zag: prijzenpakket er aldus uit: De tweede prj Een diner met Rudi Carrell; de eerste pij Een diner zonder Rudi Carrell. In Montreux nam de Nederlandse deleg; afscheid van Han van Essen, die negen j: hoofd is geweest van de afdeling gevariëei programma's van de VARA-televisie. was dus onder meer verantwoordelijk Sonja, Pisa, André Hazes, Willem Ruisen! eens AA. En vaak was hij ook de grote lator van deze programma's. Zijn mening voor Montreux: „Bij zever; tot tachtig procent van de dingen die je ziet vraag ik me af: hoe is het mogelijk? Mi dan realiseer ik me hoe Nederland er gaans geweldig bovenuit steekt. Dat meet heel echt. Kwalitatief, maar ook qua schappelijke relevantie. We hebben hier li wat programma's gehad die aanzienlijk vi der gingen dan in de rest van Europa baar is. Maar ik zie hier ook juweeltjes";;! alleen daarom vind ik dat Montreux moett. ven bestaan. Het is het enige festival amusementsmakers. De rest zijn allen koopbeurzen. Het is belangrijk dat die mets elkaar ontmoeten. Want zelfs het slechstepr gramma kan je nog op een idee brengen." MONTREUX - In Montreux heeft de uiterst populaire Britse popgroep Duran Duran de titel song van de nieuwe James Bond-film 'A view to kill' gelanceerd. De groep was een van de ve le attracties op het Gouden Roos-Popfestival, een tv-spektakel dat op vier avonden werd op genomen. Net als vorig jaar zal de AVRO het op het scherm brengen. Dat zal gebeuren in de loop van augustus. Duran Duran-zanger John Taylor, een Bond-fanaat zoals hij zelf zegt, ontmoette filmpro ducent Albert Broccoli op een feestje en vroeg hem of zijn groep de titelsong van het nieuwste Bond-spektakel voor zijn rekening mocht nemen. Een heuse commissie heeft zich over vraagstuk gebogen en uiteindelijk positief geadviseerd. De groep heeft het nummer zelf gecomponeerd, bijgestaand door Bond-huiscomponist Jota Barry. Van hem is ook de B-kant van de single afkomstig, het instrumentale 'That fatal kiss1. De nieuwe Bond-film met Roger Moore in de titelrol en verder onder meer Grace Jones, Ta nya Roberts en Christopher Walkin, beleeft op 12 juni in Londen zijn wereldpremière in aan wezigheid van prins Charles en Lady Diana. Niet lang daarna gaat de film ook in Nederland in première. 16.15 Studio vrij derland vormt de hoeveel heid mest uit de intensieve veehouderij, waardoor bo demverontreiniging en zure regen ontstaat. Sternberg, verantwoordelijk voor het gebeurde. Had deze moord op vier onschuldige mensen niet verhinderd kunnen worden? 22.05 Ein Klotz am Bein Vroeger was suikertrekken een kunst. Ons land kende toen nog speciale suikerbak kers, die er een eer in stelden hun etalages met prachtige suikerwerken te versieren. De ouderwetse bruidstaar ten zijn daar een voorbeeld van. Hoe je tegenwoordig met de huidige techniek ook schitterende suikerfiguren kunt maken laat mevrouw Regetering in deze afleve ring van 'Studio vrij' zien. 23.30 Kulturwelt 15.00 RVU: Levende rituelen Dichter, schrijver, cineast en schilder had Jean Cocteau op zijn visitekaartje kunnen laten zetten. Weinig kunste naars zijn zo veelzijdig ge weest en hebben zoveel in vloed gehad op de culturele ontwikkeling van hun tijd, als deze Fransman (1889- 1963). In 'Kulturwelt' van avond een portret, dat deels is samengesteld uit archief materiaal en deels uit opna men van lokaties, die voor Jean Cocteau belangrijk zijn geweest. Ferdinand de Bois-d'Eng- hien is omstreeks de eeuw wisseling een bekende vrou wenheld in het Parijse uit gaansleven. Hij wil zijn wat al te aanhankelijke geliefde, de gevierde cbansonnière Lucette Gautier, kwijt om een huwelijk op stand aan te gaan. De verbintenis met de even rijke als dwaze baro nesse Viviane moet zijn fi nanciën saneren. Hij slaagt er evenwel niet in, Lucette ronduit de bons te geven, zo dat het tot de meest onwaar schijnlijke verwikkelingen komt. 23.15 Tod eines Reporters Je trouwdag zal waar schijnlijk altijd 'De mooiste dag van je leven' blijven he ten, ook al komen er steeds meer mensen, die een andere dag als de 'mooiste' verkie zen. De geboorte van een kind bijvoorbeeld. Gebrui ken vallen nu eenmaal moeilijk niet uit te roeien en zo is het ook met trouwri- tuelen. Hoe vieren mensen in andere culturen het geven van het ja-woord? In deze aflevering worden de ritue len van drie huwelijken be keken, een katholieke, een Turkse en een Hindoe-brui loft. 19.30 Zwischen den Zeiten Kort voor het einde van de Tweede Wereldoorlog wer den in een Duits stadje vier Russische gevangenen gefu silleerd. Ze hadden als dwangarbeiders in een wa penfabriek gewerkt. Omdat het productieproces voort durende stagneerde, stelden de SS-ers dit wrede voor beeld als waarschuwing te gen verdere sabotage-da- den. Na de oorlog stelde de publieke opiniè al spoedig de directeur van de fabriek, Lang voor de Russische in vasie in Afghanistan werkte de Italiaanse reporter Raf- faelle Favero reeds in het land. Hij leerde daar ook zijn vrouw, de Australische Jill Hutchings, kennen. Na de invasie reisde hij meer dere malen naar het front, waar hij in oktober 1983 de dood vond. Zijn tragiek was dat hij zijn eigen dood film de. Terwijl hij opnamen aan het maken was, kwam hij onder een Russische tank te recht. Op het laatste ogen blik wist hij zijn camera van zich af te gooien. 20.20 De aarde naar de maan? In de Hanzehof te Zutphen leidt Jan van de Bosch van avond een discussie over za ken, die ons milieu bedrei gen. Hiervoor zijn jongeren uitgenodigd, die actief zijn in organisaties als Green peace, Lekker Dier, het Ne derlands Agrarisch Jonge ren Contact en de Christelij ke Boeren- en Tuinders- bond. Zij gaan in debat met een panel, bestaande uit mi nister Winsemius, PPR-ka- merlid Bas de Gaay Fort man en tuindersvrouw Le- nie van der Hoorn, de win nares van de Elfstedentocht bij de dames. Een van de grootste problemen in Ne- Magnum en zijn makkers (Duitsland 1, 22.15 uur). - foto archief de stem KRO 09.00-14.00 Pauselijk bezoek aan Nederland. Aankomst op het vliegveld Maastricht, de rit naar de stad, het bezoek aan de St. Servaas en de Sterre der Zee, de rit naar het vliegveld Beek en van de Eucharistieviering aldaar. 15.30 Holiday Eiland, Australische tv-serie. 16.15 Studio vrij, programma over vrijetijdsbesteding. 16.40 Pauselijk bezoek aan Nederland. Nabeschouwing en samenvatting. 17.30 Journaal (NOS). 17.45 Pauselijk bezoek aan Nederland. Ontmoeting met de jeugd op het Ter Eem- complex in Amersfoort. NOS 19.25 Studio Sport. Voetballen: Hongarije - Nederland. 21.30 Journaal. KRO 22.00 Pauselijk bezoek aan Nederland. Nabeschouwing en samenvatting. 23.30 Uw Koninkrijk kome. korte overweging. NOS 23.40 Journaal. 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden. NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden. 10.00 Schooltelevisie: Brazilië (2); 10.30 Boek in beeld (3). 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 14.00 ROF: Telebord: Folksverhalen. 14.30 Schooltelevisie: 2000 jaar terug (2). 15.00 RVU: Levende rituelen (2), serie over mensen en hun gebruiken. Afl.: De mooiste dag van je leven. EO 15.30 Van hart to hart, magazine. 16.00 Het kleine huis, Amerikaanse serie. 16.50 God is toch sterker, verhalen uit de bijbel. NOS 17.45 Feduco: Open Universiteit. Afl.: Sociale Mobiliteit I (cursus Sociologie). 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.20 Paspoort voor Italianen. 18.30 Sesamstraat. 18.45 Jeugdjournaal. 19.00 Journaal. EO 19.12 D'r kan nog meer bij, kleiitprnroarpmma 19.35 Spelregel 6 finale, spelprogramma. 20.20 De aarde naar de maan? Discussieprogramma over de spanningen tussen welvaart en milieudefensie o.l.v. Jan van den Bosch. 21.45 Handelingen ter plekke. Afl.: Op weg naar Rome. NOS 22.30 Journaal. 22.45 Den Haag vandaag. EO 23.00 Tijdsein, actualiteiten. 23.35 Mag ik 's met je praten? Gesprek met Mevr. E. Beerman-de Roos, kinderarts en psychologe. 14.00 Schooltelevisie. 17.00 Schooltelevisie. 17.55 Journaal. 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.). 18.05 Klein, klein kleutertje: Van een vogeltje dat eens wat anders wou - Dwarreldieren (herh.). 18.20 Jacobus en Corneel: Tuinieren (herh.). 18.35 Candy Candy (1), Japanse animatieserie. 19.00 De Supermachten: De Verenigde Staten van Amerika. Afl.: De Amerikanen: Portret van een volk. 19.40 Lotto, mededelingen en programma-overzicht. 19.45 Journaal. Met een overzicht van het pausbezoek aan Nederland. 20.15 Weerbericht. 20.20 Kunst-Zaken. 20.30 I.Q., quiz. 20.55 Labyrint: Commerspace. De geschiedenis en perspectieven van een commercialisering van de ruimte. 21.45 Programma van de VNO. 22.35 Toto-winnaars, journaal (met een overzicht van het Pausbezoek aan Nederland). Aansl.: Coda: Willy Demey, saxofoon. 17.05-18.50 Pausbezoek aan Nederland. 19.00 Webster, tv-serie. 19.25 Tijdrover: Doe-het-zelf. Aanbrengen van stopcontacten. 19.40 Mededelingenen programma-overzicht. 19.45 Journaal. Met een overzicht van het Pausbezoek aan Nederland. 20.15 Weerbericht. 20.20 Kunst-Zaken. 20.30 De steek-er-wat-van- op-show, praatprogramma. 21.25 Inleiding tot de opera Capriccio van Richard Strauss. 21.40-22.15 Gouden Praags tv- festival. Het Praags Orkest o.l.v. Jiri Belohlavek. 14.30 Schooltelevisie. 14.50 Teletekst. 16.40 Mededelingen ONEM. 16.55 Schooltelevisie. 17.15 Lollipop, kinderprogramma. 17.50 Plein Jeu, familieprogramma. 19.00 Ce soir, regionaal magazine. 19.25 Minute papilion en lotto. 19.24 Journaal en toto. 20.00 Contacts, verkeersinformatie. 20.05 La Citadelle, Engelse tv- serie. 21.05 Mon oncle, speelfilm van Jacques Tati (1957). Met: Jacques Tati. 21.55 Journaal. 23.10 Tribune économique et sociale: La CSC. 11.40 Kontraste. 12.10 Reportage am Montag (herh.). 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 Teletekst-overzicht. 15.40 Teletekst-overzicht. 16.00 Tagesschau. 16.10 Sie - er - Es. 'Zeichen der Liebe', tv-film. 16.55 Die Spielbude, kinderprogramma. 17.50 Tagesschau. 18.00 Hier und Heute. 18.25 MamaMalone. 19.00 Rader. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Grosser Bahnhof für den 'Adler", 150 jaar Duitse Spoorwegen. M.m.v. Peter Schürmann, Max Schautzer, Udo Lindenberg e.a. 21.45 Monitor, actualiteiten. 22.15 Magnum, Amerikaanse serie. 23.00 Tagesthemen. 23.30 Kulturwelt: Jean Cocteau erzahlt a us seinem Leben. 00.30 Tagesschau. 11.15 Pabst Johannes Paul II in Holland. Eucharistieviering in Maastricht. Aansl.: Studiogesprek met gasten uit VoiIRHOHH 15.40 Teletekst-overzicht. 15.56 Programma-overzicht. 16.00 Heute. 16.04 Pinnwand. 16.20 Pfiff, sportprogramma voor jongeren. 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Landern. 17.15 Tele-Illustrierte. 17.45 Eine Klasse für sich, verhalen uit een internaat. Aansl.: Heute-Schlagzeilen. 18.20 Mein Name ist Hase, tekenfilm. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 (ZW)Zwischen den Zeiten: Vorspiele des Wirtschaftswunders, tv-film van Lutz Büscher. 21.12 Mach mit - der Umwelt zuliebe. 21.15 WISO, economisch en sociaal magazine. 21.45 Heute-journal. 22.05 Ein Klotz am Bein, komedie van Georges Feydeau. Met: Cornelia Froboess. E3 00.15 Heute. 17.00 Schooltelevisie. 17.30 Schulschwierigkeiten und Gesundheitserziehung, serie. 18.00 Tv-cursus wiskunde. 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde. 20.00 Tagesschau/Wetterkarte 20.15 Auslandreporter: Vietnam - Reportage van Manus van der Kamp over het napalm-meisje Kim Phuc. 20.45 Rückblende. Vor 60 Jahren: Deutsches Museum eröffnet. 21.00 Formel Eins, de ARD- Hitparade. 21.45 Landesspiegel: Theater- initiative Münster. 22.30 Monitor im Kreuzfeuer. 23.15 Tod eines Reporters, reportage uit Afghanistan van Jill Hutchings-Favero over haar man, die zijn eigen dood filmde. O 00.00 Journaal. 14.35 Family, tv-serie. 15.30 Wayne Shuster, tv- serie. 16.00 Sky Trax, popmuziek. 18.30 Mr. Ed, tv-serie. 19.00 The Lucy Show. 19.30 Charlie's Angels, tv- serie. 20.20 Skyways. 21.10 Roving Report. 21.40 American College Basketball. 23.10-00.10 Sky Trax, nonmuziek. Door Wim van Leest plE NAAM Everything But The Girl betekent niets bijzonders. We pikten hem op in een meubelzaak. Ze verkochten er alles behalve het meisje, dat er achter de toonbank stond. Toen we die naam aannamen, hadden we er geen idee van dat we zo ver zouden komen en in dat geval maak je je niet zoveel zorgen om een groepsnaam. We bestaan nog steeds en eigenlijk bevalt die naam me wel." Ben Watt, de ene helft van Everything But The Girl heeft zojuist voor de tigste heer uitgelegd, waarom de band, die hij samen met Tracie Thorn leidt, zo heet. Everything But The Girl (EBTG) was vorige week voor een uitverkocht concert in Tilburg. Na afloop van dat concert en naar aanlei ding van de nieuwe elpee 'Love not money' werd ge sproken met Watt. Tracie Thorn liet wegens stempro blemen verstek gaan. EBTG doet, zij het op een eigenzinnige manier, aan re cycling in de popmuziek. Was hun eerste elpee 'Eden' sterk beïnvloed door jazz, de nieuwe plaat 'Love not mo ney' heeft meer folk- en pop-invloeden uit de jaren zestig en die ontwikkeling is ook op het podium merk baar. EBTG is een buiten beentje in het huidige pop wereldje. Thorn en Watt vatten hun vak zeer serieus op. Op het podium kan er bijvoorbeeld amper een lachje af, de presentatie is uiterst sober en de enige ac tiviteit buiten het musiceren is een aardappelzak-achtige dans die Tracie zo nu en dan laat zien. De groep maakt dan ook serieuze teksten en zet zich min of meer af tegen de wegwerp-pop, die zoveel Britse bandjes kenmerkt. Ieder heel uur nieuws. AVRO: 1(1 Auto in? AVRO aan!, vervolg (Ij AVRO's radiojournaal. 7.30 F saldo). 8.06 AVRO's radiojoui 8.15 Uit studio en theater. 9.0 derlands op AVRO-1. 10.03 S neus ahoy! 10.13 Arbeids vitara 11.03 Het Jannussyndroom hoorspelserie. 11.44 Uit is in. lij Beursplein 5. EO: 12.04 Lunchtinjf magazine. 13.06 Tijdsein. It® Vrouw zijn. 15.03 De mi fruitman. 15.45 Open huis. 17.03 Borat. 17.55 Mededelini (NOS). VPRO: 18.06 Boeken. Nl 19.25 Langs de lijn - extra: Voetbal linterlana Hongarije-Nederlaw VPRO: 22.02 Het bericht. Ntö 23.02 Met het oog op morgen. VAJ RA: 00.02 De nacht klinkt and< 02.02 Groot licht. 05.02 Werklicht I Ben Watt: „Het grote punt in de popmuziek is, dat veel mensen de impact van pop willen bagatelliseren, hem onbeduidend willen laten DE AGENDA voor de komende weken ziet er als volgt uit: Dire Straits, 22 mei in Eindhoven (POC), 25 mei in Rotterdam (Ahoy) en 27 mei in Brussel (Vorst Nationaal) Boomtown Rats, Raymond van het Groenewoud, Los Lobos e.a., 16 mei in Lochem. China Crisis, Chris Rea, Stranglers, King, Steel Pulse, Jason and Scor chers, Ywngie Malms teen en Gaga, 27 mei op Pinkpop in Geleen. Bruce Springsteen, 12 en 13 juni in Rotterdam (Feijenoord-stadion) Tuxedo Moon, 15 mei in Rotterdam (Lantaren) en 16 mei in Tilburg (Noorderligt) Jeffrey Lee Pierce Quartet, 17 mei in Tilburg (Noorderligt) en 24 mei in Rotterdam (Arena) Deniece Williams, 17 mei in Rotter dam (Ahoy) David Thomas, 18 mei in Goes ('t Beest) Richard Thompson Band, dinsdag 14 mei in de Vooruit te Gent. David Lindley/El Rayo-X, woensdag 22 mei in Hof Ter Lo, Antwerpen. Warlock, Crossfire, Tobruk, Tokyo Blade, Pretty Maids, Lee Aaron, Slayer en UFO, zondag 26 mei op het Heavy Sound Festival te Poperinge vanaf 11,00 uur. Bon Jovi en Lee Aaron, 18 mei in Til- burg (Noorderligt) lijk' niet mu: diui en mec reik geei mal grij zegt pop kon Ingi heb tv-c ook zijn van weg D EBT met pee Tho twir in di te a; tief Pau weri en V B< op Plat Wor pubi maa Tocl een toen van riën we were zegd plaa hebt vind song niet van gelij D< But zorg vaak stral noeg cone een voel. Be giscf kuns maa: die-s frist ande voor Een zijn staai verh gauw KRO: 7.00 Nws. 7.06-24.00 Johan Paulus II in Nederland. Re*| streeks verslag afgewisseld muziek, Pausjournaals, Echo overdag op de halve uren nie en om 8.00,13.00,18.00,20.00en. uur (7.06 Het levende woord).. Uw koninkrijk kome. 22.35 Als; Paus slaapt..., terugblik W Echo. 22.45 Paus-journaal. KRO-Paus-panel). t"T Ieder heel uur nieuws. VARA J 7.00-18.00 Aktualiteiten via Da- van de Dag. 7.03 Gesodemeuro 9.03 Doorloper. 10.03 Twee meter» lucht in. 12.03 VARA's geta""""1 14.03 Hollands Handwerk, verrukkelijke vijftien. 18.04 avondspits. VARA: 19.02 dubwi lisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 Mo®l dogs. 23.02 Morgen gebeurt het TROS: 7.02 Een goede morgen JJ Mies Bouwman (8.00 Nws). Continu klassiek. 11.00 TROS u» certzaal: Rotterdams Filhanw nisch Orkest m.m.v. vokale en strumentale solisten. 12.30 P meurs van de matrijs en de t» certagenda. 13.00 Nws. B-ffi klassieke top tien. 13.30 Be'ca!' rium: Madame Butterfly, Jr. van Puccini, Koor en Orkest Cecilia met solisten. NCRV Literama: 40-45 jaar geleden. It San» lp 0 j-uieraiiia: w-iajaai -tdl 18.00 Nws. NCRV: 18.02 Met ban" mond en handen. 18.15 Muzie», vrije tijd. 19.15 Pianomuziek Gewijde muziek van Bach ent» delssohn. 22.30 Bertus WessebJF wijde orgelmuziek. 23.10 muziek. NOS: 9.03 NOS-sportief. 9.25 terst. RVU: 9.30 Allemans W5, NCRV: 10.00 Onder schooltijd, i» Wat doe je daar? 10.35 DanieiJ" leeuwenkuil. AVRO: 17.30 sum 3 bestond nog niet (PH; Uitzending van de RPF)- JU1 19.00 Nws voor buitenlanders i Turks. 19.10 Berbers. 19.20 M8 kaans-Arabisch. 19.30 Spaa1*'' leao* 19 40 T .pidinp creven (8L

de Stem | 1985 | | pagina 16