isspf - Oostenrijk dwingt Oranje om Hongarije te kloppen AJAX SPEELT GELIJK TEGEN FC TWENTE: 4-4 \^m JLmm «rjPRBI Aad de Mos: 6Het waren tropenjaren' Feyenoord stelt diep teleur iruins Slot in rol fan hoofdtrainer (rthondeloyntrum V3V Q Cof jiior iTT1 lemtje intje Na ZEGE (4-0) OP CYPRUS EREDIVISIE OPROEPING Internationale mode Bordeaux dicht bij Franse titel A62 Koerier' «r 3 re9c' 'G£vo°or^n GRAZ (ANP) - Hct Oosten- I rijkse voetbalelftal heeft de Nederlandse ploeg gedwongen volgende week in Boedapest I Hongarije te verslaan om te I overleven in de voorronde van I de strijd om het wereldkam pioenschap 1986. I De Oostenrijkers, die vorige I week woensdag in Rotterdam 1 Nederland op 1-1 hielden, ver- I sloegen gisteravond in hun laatste wedstrijd uit groep 5 I van de Europese zone Cyprus met 4-0 (2-0). I De Oostenrijkers hebben, I met nog slechts te spelen de I wedstrijd Hongarije-Neder- land, een voorsprong van twee punten op Nederland in het gevecht om de tweede plaats, dat nog de mogelijkheid tot een herkansing biedt tegen de nummer twee van groep I. Oostenrijk heeft het ver plichte nummertje tegen Cy prus betrekkelijk vrijuit kun nen spelen. Voor 16.000 toe schouwers in Graz werd de druk van te moeten scoren al in de tweede minuut weggeno men door Hristic, die de stand op 1-0 bracht. Zonder spanning slaagden de Oostenrijkers er toch niet in opmerkelijk voetbal te spe len. Er werd niet werkelijk ge jaagd op zo veel mogelijk doel punten om zelfs bij een Neder landse overwinning in Boeda pest nog kansen te hebben. Niettemin vielen er nog drie treffers door Polster (36), Schachner (54) en Willfurth (73). De stand in groep 5 is: Hongarije5 5 0 0 10 12- 3 Oostenrijk6312 7 9-8 Nederland5 212 5 10- 5 Cyprus6006 0 3-18 Schokeffect werkt niet UITSLAGEN Ajax-Twente 4-4 GA Eagles-Feyenoord 2-0 Volendam-Fortuna S 0-3 Den Bosch-AZ '67 2-2 Sparta-Groningen 2-0 STAND Ajax PSV Feyenoord Groningen Sparta Den Bosch Haarlem Roda JC Fortuna S Twente Utrecht A2 '67 MW GA Eagles Excelsior Volendam NAC PEC Zwolle 30 21 6 30 16 12 29 19 5 30 14 8 30 15 6 29 9 13 30 12 29 11 30 12 30 10 30 11 3 48 2 44 5 43 8 36 9 36 7 31 7 11 31 8 10 30 5 13 29 9 11 29 5 14 27 30 7 12 11 26 29 9 7 13 25 30 10 5 15 25 30 6 11 13 23 30 8 7 15 23 30 5 5 20 15 30 4 7 19 15 81-36 79-30 76-41 50-37 54-50 37-25 43-44 45-47 40-40 52-59 41-38 54-63 33-46 40-52 33-45 29-54 25-58 28-75 door Ted van Leeuwen AMSTERDAM - Het zogenaamde schokeffect bleef uit. Ook na het door de spelers geforceer de ontslag van trainer Aad de Mos is Ajax een I stuurloos elftal gebleven. Gisteren ontsnapte het nu door Spitz Kohn geleide - I en gewijzigde - elftal tegen een beter FC Twente op de valreep aan de derde thuisnederlaag. De enige troost was dat ook Feyenoord verloren had. De griffier der Arron dissementsrechtbank te Breda roept hierdoor op: GALIB OSMANO- VIC EN HADZIJ A HO- PIC, wonende te Gilze, Kapittelstraat 4, doch verblijvende in België of Frankrijk om te ver schijnen ter terechtzit ting - met gesloten deu ren - van de Arrondis sementsrechtbank te Breda, Kloosterlaan 174 op 18 juni 1985 om 16.00 uur, teneinde te worden gehoord naar aanlei ding van een verzoek van de Raad voor de Kinderbescherming te Breda tot ontzetting van de ouderlijke macht van bovenge noemde ouders. Breda, 6 mei 1985 De griffier der Recht bank voornoemd, drs. E.J.H.M. Hooy- mans. De curator in het fail lissement van Urbain Michel Edmond JanS' sens, zaakdoende onder de naam Vishandel Ur bain Janssens te Breda aan de Rijnauwenstraai 85, doet weten dat dit faillissement is opgehe ven wegens gebrek aan baten d.d. 19 april 1985-. Mr. V.E.W.M. van wij- men Baronielaan 52 Breda Dankzij een laat afstands schot van Ronald Koeman werd in de Meer de spectacu laire maar ook veelzeggende 1-4 score geboekt. In de eerste helft was nog te zien dat het elftal de door zelf gecreëerde affaire tot de tenen geladen was, maar na rust werd Ajax door FC Twente compleet weggespeeld. Vooral defensief viel de ene steek na de andere, en werden er net zo veel technische als tactische fouten gemaakt als tijdens het regime van De Mos. Alleen in het eerste halfuur speelde Ajax sterk en tikte FC Twente soepel naar een 3- 1 achterstand. Het was al even tekenend hoe simpel FC Twente die achterstand in een 3-4 voorsprong kon om buigen. Ajax begon tegen FC Twente in de opstelling zoals Spitz Kohn die voor af gelopen zondag tegen Haarlem al in zijn hoofd gehad had, met uitzondering van Van 't Schip, die gisteren de aan zijn enkel geblesseerde Vanenburg ver ding. Ajax begon dus met Meeuws en Van Basten (hoofdrolspelers in deze affai re) en zonder Gasselich en Bosman, spelers die De Mos, die vorige week vanwege een worhoofdsholteontsteking af wezig was, op het laatste mo unt toch de Haarlemse wei opstuurde, met de bekende desastreuze gevolgen vandien. Het was een van de redenen die De Mos van zijn troon de- vallen, en Kohn en de als een harlekijn rondspringende Bruins Slot daarop plaats lie ten nemen. Door het op een spelers ver - ladering van maandagoch tend plotseling gevolgde ont- van De Mos, hoopte het lestuur dat door de onver wachte nederlagen tegen FC Groningen en Haarlem geslonken kampioenskansen Mh alsnog ten goede zouden 'eren. Zeker met de ontmoe tingen tegen Feyenoord en PSV in het vooruitzicht. In de praktijk van gister avond bleken de effecten van wanhoopsdaad alleen voor fat aanwezig. Overigens in "sitieve en negatieve zin. De Wers die ervoor in hoge ma- teverantwoordelijk waren dat 'un trainer was weggestuurd, 'telden zich warempel tot de irde geroepen, maar liepen ttehzelf in diezelfde spurt 'aar de triomf bijna hopeloos "oorbij In de haast een goede pres- 4tie neer te zetten, holde W-wit met de oogkleppen P naar het Twentse doel, in eigen defensie gaten ach- "latend aar een mammoet- rnker nog doorheen kon. De fstelijke ploeg, met balvir tuozen als Sanchez Torres (voor wie Westham United op de tribune was) en Sörensen in een gedreven bui, prikten er moeiteloos vier keer doorheen. Op grond van een aanvallend sterke eerste helft stond Ajax bij de rust nog voor. Meeuws bezorgde Van Basten al snel een kans, die Ajax op 1-0 zette, na de gelijkmaker van Carbo troffen de middenvelders Schoenaker en Koeman de roos, maar daarna veerde het stadion pas op bij de informa tie op het scorebord dat con current Feyenoord de punten in Deventer had laten liggen. FC Twente gaf de toon aan, maar liet het voor rust nog bij een treffer van Sörensen, na dat Roord bij de stand 1-1 de lat al eens getroffen had. Uit stel van executie, want een kwartier na rust toonden Car bo en Sörensen na balverlies van Koeman de defensieve desorganisatie aan via de ge lijkmaker die Carbo voor zijn rekening nam: 3-3. Na die tegenvaller spartelde Ajax als een gevangen vis in het Twentse net, en daaraan kon ook Bosman die de falen de Van 't Schip was komen vervangen, geen verandering in brengen. Ook Gasselich kwam nog opdraven, maar FC Twente kreeg de beste kansen. Tien minuten voor tijd pikte Theo ten Caat er een uit nadat Rutten de paal had getroffen en de eerste Twentse zege sinds 1965 op Amster damse bodem leek zich af te tekenen. Maar Koemans af standsschot voorkwam vijf minuten voor het einde een nieuwe nachtmerrie, waar door het ontslag van De Mos niet nog belachelijker werd als het nu al is. AJax-FC Twente 4-4 (3-2). 11. Van Bas- ten 1-0,12. Carbo 1-1, 21. Schoenaker 2-1, 30. Koeman 3-1,37. Sörensen 3-2,60. Car bo 3-3, 78. Ten Caat 3-4, 84. Koeman 4-4. Scheidsrechter Mulder, toeschouwers 9.000. Ajax: Galjé; Silooy, Meeuws, Spelbos (Gasselich) en Boeve; Rijkaard, Koeman, Schoenaker en Van 't Schip (Bosman); Van Basten en De Wit. FC Twente: Snelders; Bosch, Koopman, Scheve en Ten Caat; Janssen (Rutten), Vreijsen, Sörensen (Ashcroft) en Roord; Sanchez Torres en Carbo. facque* Markt 25 TERNEUZEN VOETBAL - Ronald Steenge is van FC Groningen is voor onbepaalde tijd teruggezet naar het tweede elftal. Steen- ge, die volgend jaar uitkomt voor SC Veendam, raakte na uitlatingen in een interview zijn plaats kwijt. Uit opmer kingen van Steenge conclu deerde het bestuur dat de spe ler niet langer 'gemotiveerd' zou ziin. VOETBAL - Voor de halve fi nale van het toernooi om de Portugese voetbalbeker komt Benfica uit tegen Sporting Co- vilha. FC Porto ontmoet Boa vista Porto. Van onze sportredactie Sterdam - Niet Spitz Kohn, maar Tonnie Bruins Slot ver- fcnwoordigde Ajax na de wedstrijd tegen FC Twente op de 'fsconferentie. Over de rolverdeling in de erfenis van De Mos vertelde "óns Slot, die tot maandag jeugdtrainer en het tweede elftal Weidde: „Gistermorgen zijn Spitz Kohn en ik bij elkaar gaan Kohn had een opstelling op papier, ik in mijn hoofd. Het exact dezelfde te zijn", aldus Bruins Slot, „Kohn houdt 4in principe aan zijn contract als assistent-trainer. Dat bete- 5' dan dat ik officieel de hoofdtrainer ben. Maar dat zie ik is een papieren kwestie. Wij doen het werk samen." ÊtKW'MJÜIK V - i AT.-.'-. J Walter Meeuws schreeuwt het uit van vreugde nadat na een een-twee tussen hern en Van Basten de jeugdige Ajax-spits zijn ploeg op 1-0 heeft gebracht. - F0T0 ANP Door Jean Nelissen RIJSWIJK - „Ik had het nog wel langer kunnen red den, maar dan had ik mijn gezicht verloren. En da wilde ik in geen geval. Ik heb het 5 jaar bij Ajax vol gehouden, het was een zware klus. De jaren telder dubbel door de intriges, de intense spanning, presta- tiedruk en randgebeuren, dat steeds indringender oj mij inwerkte. Uiteindelijk heeft m'n ontslag mij noj verrast. Ik had het niet verwacht, althans nu niet" Een dag na zijn gedwongen afscheid van Ajax pro beert Aad de Mos in Rijswijk in zijn eentje de emotie) te verwerken. Aanvankelijk wilde hij niet praten. „Ik heb met mezelf de afspraak gemaakt voorlopig geen commentaar aan journa listen te geven, want ik moet vrijdag nog alles met Ajax re gelen". Na enige aarzeling be sloot hij toch zijn visie op de gang van zaken te geven, die heeft geleid tot zijn plotseling ontslag. De Mos: „Al die jaren bij Ajax heb ik psychisch heel be wust beleefd. Ik vind dat ik heel lang sterk ben gebleven onder die grote druk. Bij Ajax heb je niet alleen te maken met coaching, maar ook met management. Vaak ontkom je niet aan de indruk dat de randverschijnselen steeds be langrijker worden in het voet bal. De sponsors, de adviseurs van de spelers en de adviseurs van het bestuur. We hebben te maken met een veranderde si tuatie in het voetbal, sponso ring is een must geworden, daardoor moet op korte ter mijn gepresteerd worden en ligt de weg open voor ad hoe beslissingen". „Het waren tropenjaren", zegt De Mos, „mijn functie was eigenlijk veel te zwaar voor een man, vandaar dat het bestuur ook besloten heeft dat er naast de coach een techni sche coördinator zal komen, maar dat maak ik dus niet meer mee". Van onze sportredactie DEVENTER - Diep teleurge steld stapte Feyenoord-trai- ner Ab Fafié achter de ont goochelde aanvoerder Michel van de Korput na de neder laag van 0-2 tegen Go Ahead Eagles van het veld. „Deze nederlaag komt hard aan. Voor de wedstrijd zag ik bij de warming-up lachende ge zichten en toen wist ik dat het fout zou gaan. Feyenoord is in de Adelaarshorst het la chen vergaan", zuchtte de Feyenoord-coach, die zijn ploeg teveel gemakzucht verweet. Bij Go Ahead Eagles heer ste begrijpelijkerwijs grote vreugde. De ansgt voor de gradatie, die de afgelopen weken in de Adelaarshorst leefde, verdween gister avond in de inhaalwedstrijd tegen Feyenoord. De Deven- ter-ploeg, die voor de laatste kansen vocht, heeft door een meer dan verdiende zege op Feyenoord de kans op degra datie tot het minimum be perkt en tegelijkertijd de Rotterdamse club veel van zijn kampioensaspiraties ontnomen. Feyenoord had de neder laag aan zichzelf te wijten. Voor rust speelden de Rot terdammers erg hoogmoedig en vergisten zich in de geest drift van de Adelaars, die met energiek spel het tech nisch superieure Feyenoord tot aan de rust de baas bleef (0-0). In de tweede periode ging Go Ahead Eagles, dat door een sterke eerste helft een behoorlijk portie zelfver trouwen had opgebouwd, op avontuur. Voortdurend infil treerden de middenvelders Woudsma en Kamstra (vol gend seizoen weer terug naar PEC Zwolle) in de Rotter damse verdediging, waar aanvoerder Van de Korput de hoofdrol voor zich opeiste. In de zesde minuut werd de aanvalsdrift van Go Ahead Eagles beloond. Een voorzet van Smit, later ver vangen door Ten Cate, kwam via Troost bij Eykelkamp. De grillige en onberekenbare Go Ahead Eagles-vleugelspits schoot de bal met veel effect langs Feyenoord-doelman Joop Hiele, die tegen de weg- Rene Eykelkamp van Go Ahead Eagles haalt uit voor een schot. De Feyenoorders Wijn stekers (links) en Troost zijn te laat. - fotoanp draaiende bal geen schijn van kans had: 1-0. Feyenoord zakte verder terug, terwijl de Deventer Adelaars hun vleugels uit spreidden en via Ten Cate, Eykelkamp en de hard wer kende Boerebach de Rotter dammers onder zware druk zetten. Go Ahead Eagles bleef gaan en legde Been, Taha- mata en Houtman (gele kaart) aan banden. Go Ahead Eagles was opper machtig. Twintig minuten voor het einde werd de kam pioenskandidaat uit Rotter dam ook feitelijk vernederd, toen Woudsma op aangeven van voorstopper Oude Wes- selink de bal voor de tweede keer langs Hiele schoot: 2-0. Ook in de slotfase hervond Feyenoord ritme en vorm niet en bleef daardoor tegen het enthousiaste Go Ahead Eagles kansloos. Go Ahead Eagles-Feyenoord 2-0 (0-0). 51. Eykelkamp 1-0, 70. Woudsma 2-0. Scheidsrechter Geurds, toeschouwers 11.000. Gele kaart: Houtman (Feyen oord). Go Ahead: Jongbloed; Oude Wesse- link, Oostrom, Back en Witbaard; Woudsma, Kamstra (Tular) en Vos kamp; Smit (Ten Cate), Boerebach en Eykelkamp. Feyenoord: Hiele; Troost, Nielsen, Van de Korput en Wijnstekers; Hoekstra (Steur), Been en Duut; Tahamata, Houtman en Petursson. Het duel tussen Volendam en Fortuna S was een strijd van zenuwen tegen beheer sing. De Limburgers, die geen enkel belang meer had den bij de uitslag - voor hen was de winstpremie alleen nog aantrekkelijk - legden reeds na vijf minuten de ba sis voor de zege. Een vrije trap van Van Well, waarop de Volendam-defensie totaal mistastte, werd door Philip- pen met het hoofd afgerond (0-1). Volendam, dat van goede wil was (overigens het enige positieve van de ploeg), kon niet los komen. De spelers waren totaal verkrampt door het geweldige belang van dit treffen. Een korte opleving was er de oorzaak van dat Fortuna even in de verdedi ging werd gedwongen, maar spits Meijer kreeg geen vrij heid van zijn bewaker Schrijnemakers waardoor de angel uit de voorhoede was getrokken. Binnen 120 secon den viel daarna het doek voor Volendam. Eerst scoor de Hoy er door een vrije trap van Reijners in één vloeien de beweging langs Schilder te jagen en ruim een minuut later besloot Van Well een combinatie tussen Reijners en Hoyer met de derde tref fer (0-3). Volendam-Fortuna Sittard 0-3 (0-3). 5. Philippen 0-1, 28. Hoyer 0-2, 29. Van Well 0-3. Scheidsrechter: Van der Laar, toeschouwers 1200. Volendam: Schilder; Zwarthoed, Bak ker, Schokker en Jonk (Guyt); Tuyp, Molenaar en Silven (Van Buuren); Meijer, Vijent en Kemper. Fortuna Sittard: Körver; Maessen, Evers, Schrijnemakers en Boessen; Suvrijn, Koevermans en Reijners; Van Well (Holverda), Hoyer en Philippen. Met één punt werd AZ'67 rijkelijk bedeeld door FC Den Bosch. De Bosschenaren hadden de mogelijkheid zich nog rianter op de eredivisie ladder te klasseren, maar kwamen tegen AZ niet ver der dan 2-2. Door die punten- deling blijven echter de di recte degradatiezorgen voor de Alkmaarse ploeg voorlo pig beperkt. AZ'67 wist de Bossche ver dediging twee keer te ver rassen, iets waarin menige topper niet in is geslaagd. Daarbij kregen de Alkmaar- ders de nodige assistentie van de Bosschenaren die hun faam van minst gepasseerde verdediging niet waar maakten. Trainer Rinus Is rael kon echter geen beroep doen op krachtpatsers als Pattinama (ziek) en voor stopper Adriaanse, die weer eens geschorst was. Daar profiteerde AZ dankbaar van. FC Den Bosch-AZ'67 2-2 (1-0). 45. Van der Waart 1-0, 46. Kaiser 2-0, 47. Gaas beek 2-1, 79. Tol 2-2. Scheidsrechter Verhoef, toeschouwers 3400. Gele kaart: Van Herpen (FC Den Bosch), Arntz (AZ'67). FC Den Boech: Van Grinsven; Bijnen (Schouwenaar), Van der Linden, Van Herpen en Aichorn; Scholten, Van Nielen en Kaiser; Van der Waart, Van der Horst en Gillhaus. AZ'67: De Koning; Reynders, Nortan, Filippo en Haar; Van der Poppe, Gaas beek en Loggie; Kist, Heus (Arntz) en Steinmann (Tol). Sparta heeft gisteravond alles gedaan de kans op de vierde plaats en dus op Euro pees voetbal te vergroten. Groningen ook, maar op een uiterst vreemde manier, die uiteindelijk een averechts effect had. Door de winst van 2-0 heeft Sparta nu evenveel punten als Groningen. Het doelsaldo van de Rotterdam mers is echter slechter. Hoe betrekkelijk voetbal kan zijn, hoe doelloos alle in spanningen van de Rotter dammers geweest kunnen zijn, zal pas blijken als PSV niet alleen de kans op het kampioenschap, maar na de 0-0 van Utrecht ook nog de mogelijkheid op het verove ren van de KNVB-beker verspeelt. Een zege van Utrecht betekent immers voor zowel Sparta als Gro ningen het einde van het Europese dromen en denken. Sparta-FC Groningen 2-0 (1-0). 45. Van de Berg, 48. Schmidt 2-0. Scheidsrech ter: Blankenstein. Toeschouwers: 6.000. Sparta: Van Noortwijk; Blind, An- driessen, De Wolf en Eijer; Lengkeek, Olde Riekerink, Van Gaal en Van den Berg; Schmidt en Van der Weel. FC Groningen: Schellekens; Mason, Hiddink, Van Tiggelen, Neeskens (Fandi) en Mulder; Van Dijk, Koeman en Roossien; De Koek (Broeken) en McDonald. Heeft Johan Cruijff hem ir de wielen gereden? Hij zot spelers als Van Basten en Var 't Schip persoonlijk geïn strueerd hebbenDe Mos „Nee, dat moet ik ontkennen Na Michels ken ik Cruijff hel beste, ik heb verschillende ja ren met hem gewerkt en ws hebben een heel goede ver standhouding. Als Cruijff bij Ajax was gekomen, zou ik daar een voorstander van zijr geweest. Het zou heel goec voor de club en voor Aad de Mos geweest zijn, maar slechl voor de spelers. Want Cruijfl is iemand van de harde lijn zoals ik die voerde". De spelers hebben je later vallen. Er waren 9 spelers vooi je vertrek, 5 tegen en de res) onthield zich van stemming De Mos: „Het is een utopie als een trainer denkt dat bij eer club alle spelers voor 100 pro cent achter hem staan. Dat is nergens zo. Een trainer kar twee kanten uit, of de intriges de kop indrukken door com promissen met bepaalde spe lers te sluiten, of keihard zijr eigen visie te volgen en niet tc buigen onder druk. Dat laatste heb ik gedaan tot en met dt laatste dag. Maandag besloo) ik na de 1-0 nederlaag teger Haarlem om de spelers de ge legenheid te geven de proble men met elkaar uit te praten Aanvankelijk zat ik er zelf bij maar ik had het gevoel dat zc daardoor niet vrijuit praatten Op een gegeven moment stonc ik op en zei: Jongens, ik laa' jullie alleen, vertel nou onder ling maar eens wat er aar mankeert, dat werkt verfris send". Aad de Mos had er, toen hi; de spelers verliet, geen flauv. vermoeden van dat het ge sprek zou uitmonden in eer stemming voor of tegen dc trainer. Voorzitter Ton Harm- sen greep de voor De Mos ne gatieve uitslag meteen aan on de trainer uit zijn functie tc ontheffen. Aad de Mos is de zoveelste oefenmeester die bij Ajax he' einde niet haalt. George Kno bel („Ajax gaat kapot aar drank en vrouwen"), Hans Kraay, Tomaslav Ivic en Let Beenhakker gingen hem voor af. En dan spreken we noj maar over de laatste tien jaar. De Mos: „Ach, als ik aar mijn Ajax-tijd terugdenk dar blijft toch het positieve over eind. Ik heb met de club suc cessen behaald, twee nationals titels veroverd. Ik heb veel er varing opgedaan die ik ner gens anders had gekregen Wie trainer bij Ajax wordt kent de risico's. Ik ben leraai en ik had ook hoog en droog ir het onderwijs kunnen zitter met in mijn vrije tijd twet amateurclubs er bij. Geen risi co, twee keer per jaar op va kantie. Dat leven. Maar ik het voor het andere gekozen en il heb er geen spijt van." Staat De Mos achter de stel ling dat een trainer in het be taalde voetbal zodanig goec betaald wordt dat er in zijr salaris ook risicogeld is opge nomen? „Ja", zegt hij. „In mijr geval was dat zo". PARIJS (AFP) - Bordeaux is nog slechts een heel klein stapje van zijn tweede Franse voetbalkampioenschap op rij. Gisteravond wonnen de Gi- rondins, met moeite, met 3-2 van Strasbourg, terwijl de enige concurrent, Nantes, op eigen veld een punt verspeelde aan Toulouse, 2-2. Met nog drie competitieronden voor de boeg heeft Bordeaux zes pun ten voorsprong op Nantes. De uitslagen zijn: Bordeaux-Strasbourg 3-2, Nantes-Toulouse 2-2, Brest-Monacc 0-2, Auxerre-Sochaux 0-0, Toulon-Nan- cy 3-1, Metz-Lens 4-1, Paris SG-Laval 0- 1, Bastia-RC Paris 0-0, Lille-Marseille 1- 1, Tours-Rouen 2-0.

de Stem | 1985 | | pagina 9