Dijkdo dreigt zware c GS eens met kerncentrale op Moerdijk 125ste jaargang Mis deze kans niet en kies nu voor een Philips videorecorder. Deze wedstrijd loopt tot 8 juli 1985 en u kunt maximaal f 2500,- van uw aankoopbedrag terug ontvangen. Als u nu bij ons een Philips videorecorder koopt, dan maakt u een mooie kans om uw aankoopbedrag terug te winnen. Iedere week is er in elke provincie een gelukkige te feliciteren. videorecorder de kans krijgt om de aankoopprijs terug te winnen. Een mooie kans die u niet mag laten lopen. Zo werkt de wedstrijd Bij uw kwitantie van de aankoop van een Philips videorecorder krijgt u een wedstrijdkaart om die week mee te doen aan de Philips Video Provincie Wedstrijd. Die vult u in en u bedenkt een leuke slagzin. Elke week is er in iedere provincie een winnaar. Alle verdere informatie vindt u op de wedstrijdkaart en uw Philipsdealer weet er alles van. Dit is een prachtig moment om een Philips videorecorder te kopen. U kiest dan voor het groot ste videomerk van Nederland met de meeste keuze in apparaten en systemen. Philips videorecorders staan dank zij hun bedieningscomfort, beeld- en geluidskwaliteit aan de absolute top. Met een Philips videorecorder haalt u meer uit uw tv. Win uw aankoopprijs terug In de maanden mei en juni 1985 organiseert Philips een grote wedstrijd waarbij iedere koper van een Philips N-BRABANT: I die ..Kleintjes" in De Stem, omdat er zoveel bijzondere en interessante aanbiedingen In staan Elke dag weer I BURGHSLUIS - Vanmo ton forforslakken gestoi dijkdoorbraak op Schouw De dreiging ontstond giste ren toen mosselvissers eei ernstige oeverval, de grootsti sinds 1974, tussen de zoge naamde Plompe Toren en d< werkhaven Schelphoek ont dekten. Na 'groot alarm' van water schap en Rijkswaterstaat we zen de eerste peilingen op d< ernst van de situatie: 400.0(X tot 500.000 kubieke meter zanc bleek te zijn weggeschover over een lengte van 200 meter „Het zand was inderdaad to' de teen van de dijk weggecho- ten tot een diepte van tien me ter onder NAP", aldus d< woordvoerder van Rijkswa terstaat, die gisteravond toe gaf, dat Zeeland 'een spannen de nacht tegemoet ging'. Waterschap, Rijkswater staat en Dosbouw hebben gis teren al de eerste noodmaatre gelen genomen. De duikers ir de 'slapers', de zogenaamde se cundaire waterkering, zijn on middellijk afgesloten. Ook de dijkwegen rond De Schel phoek zijn voorlopig niet voor het publiek begaanbaar. De woordvoerder van Rijkswa terstaat: „Er is geen reden tot paniek, maar de dijk kan doorbreken. Zelfs dan is er geen gevaar voor de schaarse omwonenden. Voor de zeker heid is er uitgebreide dijkbe waking ingesteld en als de nood aan de man komt kunnen de mensen in de omgeving geevacueerd worden". Naar verwachting zal uit eindelijk 25.000 ton steen nodig zijn om de schade aan de dijk te herstellen. Over de mogelijke oorzaak van de oeverval wil hij zich nog niet uitlaten. „Een geluk bij een ongeluk is in ieder ge- mmmmmmmmmmimm Philips tuner/timer VR 2120/10 Philips draagbaar videorecorderdeck VR 2220/00F Video 2000. Picture Search en stilstaand beeld. 2 programma's tot 30 dagen vooruit. Philips videorecorder VR 6560/00 VHS. Picture Search en stilstaand beeld. 5 programma's tot 31 dagen vooruit. Philips tuner/timer VR 6710/00 Philips draagbaar videorecorderdeck VR 6711/00 VHS. Picture Search en stilstaand beeld. 8 programma's tot 14 dagen vooruit. Philips videorecorder VR 6460/00 VHS. Picture Search en stilstaand beeld. 2 programma's tot 30 dagen vooruit. simrc5 Philips videorecorder VR 2424/00 Video 2000. Picture Search en stilstaand beeld. 2 programma's tot 30 dagen vooruit. Philips videorecorder VR 2334/OOF Video 2000. Picture Search en stilstaand beeld. 5 programma's tot 31 dagen vooruit. Philips videorecorder VR 2324/02F Video 2000. Picture Search en stilstaand beeld. 5 programma's tot 31 dagen vooruit. Philips videorecorder VR 6920/00 VHS. Stereo HiFi. Picture Search en stilstaand beeld. 8 programma's tot 14 dagen vooruit. WW» Philips videorecorder VR 2840/00 Video 2000. Stereo. Picture Search en stilstaand beeld. 5 programma's tot 31 dagen vooruit. 2 x 4 uur of 2 x 8 uur op één cassette. Philips videorecorder VR 2340/10 Video Picture Search en stilstaand beeld. 5 prMB^^^^^W 31 dagen vooruit. Philips Matchline videorecorder VR 2350/10 Video 2000. Stereo. Picture Search en stilstaand beeld. 5 programma's tot 31 dagen vooruit. Philips videorecorder VR 6462/00 VHS. Frontlader. Picture Search en stilstaand beeld. 2 programma's tot 30 dagen vooruit. DEN BOSCH - Van Gedepu teerde Staten van Noord-Bra bant mag er op het industrie terrein Moerdijk een kerncen trale worden gebouwd. Alleen de socialistische gedeputeerde Brugman (Ruimtelijke Orde ning) is tegen. Op 25 april had de directie van de PNEM GS laten weten dat de Raad van Commissaris sen van de electriciteitsmaat- schappij vóór de vestiging van M kerncentrale op 'Moerdijk' is. Gezien dit standpunt had de PNEM-directie GS gevraagd hoe het provinciaal bestuur tegen de vestiging van een kerncentrale op Moerdijk aan kijkt. GS hebben daar dus geen bezwaar tegen, hebben ze de PNEM laten weten. GS zullen hun standpunt zo spoedig mogelijk voorleggen aan Provinciale Staten en - in een eerder stadium - aan de betreffende Statencommissies. Van het standpunt van GS zullen ook de gemeenten die deel uitmaken van het Indu strie- en Havenschap Moer dijk, het schap zelf en de mi nisteries van economische za ken en van ruimtelijke orde ning op de hoogte worden ge bracht. Gedeputeerde Brugman liet desgevraagd weten tegen kernenergie te zijn en derhal ve ook tegen vestiging van een kerncentrale op Moerdijk. De PvdA-fractie in de Sta ten heeft met verontwaardi ging op het standpunt van GS gereageerd. De fractie is boos °mdat GS 'met dit standpunt naar buiten zijn gekomen ter- Vijl de Staten nog van niets Veten', aldus fractieleider naartmans. Een halve liter kost gelukkig toch maar een piek

de Stem | 1985 | | pagina 18