Competitieslot met lach en een traan VV Hulst pakt vijf titels DE STEM DE.? TERNEUZENAAR IN VETERANEN GRAND PRIX (ERS Animo te sterk voor Tjoba-team ZILVEREN SCHOEN lige beslissend in derde klas bn manager Vierde klas H TERNEUZEN - Het aantal uren dat Adri de Ridder uit Driewegen, onder de rook van Ter- neuzen, inmiddels op, onder of naast een En gelse motorfiets heeft doorgebracht, is al lang niet meer te tellen. drukkerij B.V. nd offsetper offsetpersen. drukkerij B.V. Goirle Ardito-YVC topper in eerste klas Zaalvoetbal in De Vlaanderen Rom Jansen loopt in Terneuzen Trimloop in Sas van Gent IN HULSTERSE BEDRIJFSVOLLEYBALCOMPETITIE WlMdiWIMl'iMii T oernooizege Van Dorssen A5: loopt gespeciali- \derbedrijf is fese organisatie omvat fse landen een pro per hartgangmakers briceerd. ferkoopbureau in sn en buitendienst Intie met klanten Irderverwerkings- ptratieve kracht rapporten Irsteuning in Indienst. fisen: leau (commercieel- irdigheden peid se en Duitse taal. 3ze functie hebt, Ike sollicitatie te Ineelszaken van lonessentiuis omvat een alge- hekenhuis met 261 I en een verpleegtehuis pedden De identiteit ant christeli/k ingang van 1 juli pgenomen. De be- ande uit verpleeg- J-, klinisch psycho- pegeleiders. et hoofd van de af- lënt en desgewenst Ivormen Vrije" uren. -V; nreven werkzaam- kndere teamleden. volgens CAO voor bn ingewonnen bij jfoon 076-222133, i na het verschijnen personeelszaken, Bing van kodenum- ZATERDAG 4 ME11985 T T1> T14 PAGINA Van onze sportmedewerker jjEL - Is de strijd in de tweede klas van het KNVB- tondagvoetbal gestreden, in de derde klas moeten de beslis sende tikken nog uitgedeeld worden. Met name het duel STEEN- Baronie is hier een sleutel- wedstrijd, die zowel over de gradatie als over het kam pioenschap kan beslissen. In de vierde klas is er alleen nog spanning in de onderste regio nen na het behalen van de titel door Vogelwaarde. Voor zowel ria als Jong Ambon wordt de slotdag van de competitie een nerveus gebeuren. „We gaan door een hel", stelde men aan STEEN-zijde na de nederlaag in en tegen streekgenoot Clinge. Een op merking die in het duel tegen koploper Baronie de wereld uitgeholpen kap worden. Slechts winst kan ons nog redden", rekent Van Remortel voor. Van belang daarbij is dat Schutters, samen met STEEN op de degradatie plaats, niet tot winst komt bij JEKA. Een formatie die twee punten meer totaliseerde dan de hekkesluiter. Een gelijk spel zou voor de mannen uit Breda voldoende zijn om geen zorgen te hebben over een eventuele na-competitie. Wint zowel STEEN als Schutters, dan is de uitslag van het duel SC Gastel-Steen bergen nog van groot belang. Immers, verliest SC Gastel, dan is het de klos. Al met al mogelijkheden te over voor de vier ploegen in de degradatie zone. Baronie kan in ieder ge val STEEN geen 'helpende hand' toesteken. Alleen bij winst zijn de 'baronnen' zeker van de titel. Een kampioen schap dat eventueel nog in handen van Cluzona terecht kan komen. Het moet dan wel winnen van DIVO. Een beslis singswedstrijd is eveneens niet uitgesloten. Is het in St.-Jansteen, waar alleen trainer Walter van Duysse zeker is van derde klas-voetbal volgend seizoen (hij stapt over naar Clinge) volop rekenen geblazen, in Terneuzen doet men dat al lang niet meer. Het treffen op het Zuidersportpark met Clin ge kan zodoende een open der by worden. In de vierde klas H dansen nog drie ploegen in de degra datiezone. Biervliet staat er het beste voor van dit trio. Door een goede tweede com petitiehelft is het in ieder ge val zeker van een beslissings duel, maar dan moet alles voor de haringkakers tegenzitten. Zelf moet het dan verliezen in Koewacht „En daar geloof ik niet in", aldus Rob van de He mel, die Biervliet na de win terstop door zijn optreden in de middenlinie uit de ellende hielp. RIA, dat HW'24 op bezoek krijgt, moet winnen. „Althans, dat is afhankelijk van wat Jong Ambon doet", stelt RIA- coach Jaap Lensen. Een man die er in ieder geval vanuit gaat dat de Westdorpenaren de punten moeten pakken om zeker te zijn van het behoud van het vierdeklasserschap. Veel, zo niet alles, zal dus af hangen van de uitslag van de confrontatie tussen kampioen Vogelwaarde en hekkesluiter Jong Ambon. „Wij zullen onze sportieve plicht nakomen", al dus het Vogelwaarde-kamp. Met de uitspraak van Vogel waarde-trainer Rinus Zegers in gedachten: „Als het gras gaat groeien, groeit Vogel waarde ook weer", ligt een ze ge van de groen-witten in de lijn van de verwachtingen. Al met al dus een spannend competitieslot. Een einde dat minder spanning in de tweede klas kent. De regionale verte genwoordigers Sluiskil en Breskens zijn 'binnen'. Vlis- singen pakte de titel, terwijl de degradatieplaatsen zo goed als zeker voor Veerse Boys en DOSKO zijn. Veel zal afhan gen van het duel Virtus-DOS- KO. Winnen de mannen uit Bergen op Zoom, dan is een beslissingsduel tegen dezelfde ploeg noodzakelijk. Programma tweede klas B: Veerse Boys-Sluiskil, Virtus-DOSKO, Vlissingen-Zierikzee, NOAD-Mid- delburg, Taxandria-Boeimeer, In- ternos-Breskens. Derde klas D: STEEN-Baronie, Goes-Roosen daal, SC Gastel-Steenbergen, JE- KA-De Schutters, DTVO-Cluzona, Terneuzen-Clinge. Vierde klas H: Hoofdplaat-Axel, IJzendijke-Phi- lippine, Jong Ambon-Vogelwaar de, Hontenisse-Noormannen, RIA- HW'24, Koewacht-Biervliet. Adri de Ridder is favoriet Door Herman Muller Behalve op de openbare weg is hij er ook mee op de ^wegrace-circuits te vinden en sinds hij vorig jaar de Luxemburgse Veteranen Grand Prix op zijn naam schreef, ging de kogel door de kerk. Hij besloot zich op het racen te gaan toeleggen en dit jaai eveneens deel te nemen aan de 'strijd om de nationale titel. Op ^zaterdag 4 en zondag 5 mei •start hij echter weer als grote 'favoriet in de Luxemburgse >Grand Prix, een evenemenl 'dat grote bekendheid geniet en waar grote namen uit de his- 'torie van de wegrace op af ko- imen. Veteranenwegrace is een ;weinig ingeburgerd verschij- Hel en voor de duidelijkheid 'ermelden we maar even dat term 'veteranen' dus be dekking heeft op de motor fiets en niet op de berijder. In Engeland, het land van oor- 'sprong, waar alles wat oud is zorgvuldig wordt gekoesterd, geniet het veteranenracen een enorme populariteit en wor den er bijna wekelijks wed strijden verreden. Op het continent neemt de belangstelling eveneens dui- (lelijk toe en sinds kort worden ter ook wedstrijden om het na- ionaal kampioenschap verre ien. Men maakt behalve klas indeling naar cilinderin- loud ook onderscheid in voor- na-oorlogse motorfietsen in vooral in deze laatste cate- torie wordt er nog steeds op iet scherp van de snede gere ten. In voorgaande jaren was het aantal races, waaraan Adri de dder kon deelnemen, be- perkt tot vier evenementen, waartoe ook niet-startbewijs- houders werden toegelaten. Om ook aan de nationale com petitie te mogen deelnemen, was het verkrijgen van dat belangrijke papiertje daarom wn eerste vereiste en om dat Jin zijn bezit te krijgen volgde bij een KNMV-wegrace-cur- sus in Assen. Indruk rijf gespecialiseerd in ïkkingsdrukwerk en ndustrie. korte termijn: M/V vacature gelieve u uw onderstaand adres. ties Daar maakte hij meteen al tadruk door op een geweldige Positief manier over het circuit te hoenderen alsof er al prijzen te verdienen waren. Ook tijdens de wegraces van Mettet, die onlangs vereden "orden, liet hij zien dat hij in staat is in het Nederlands kampioenschap hoge ogen te gooien, want hij eindigde daar op de tweede plaats achter George Fick, de man die tot nu toe in de nationale competitie de sterkste was. Voordat de wedstrijd begon had Adri de Ridder echter al de nodige tegenslag te verwer ken gekregen, want in de tijd- trainingen ging hij onderuit, zodat hij officieel vanaf de laatste startrij diende te ver trekken. De Ridder: „Toen ik daar achteraan stond, zag ik opeens bij een jongen die op de vijfde startrij stond, olie uit zijn blok lopen. Ik wees hem daarop en hij verdween met een in het rennerskwartier. Zijn plaatsje heb ik dan maar ingenomen, dat gaf meteen wat betere vooruizichten. Be halve de concurrentie van Fick, was er ook nog een Belg op een tweetact Yamaha (offi cieel kan dat natuurlijk niet, maar in Mettet kan alles, red.), die wel snel was, maar ik had al lang gezien dat dat ding het geen twee reeksen zou uithou den. Dat kwam uit ook, want in de tweede reeks ging hij stuk. Maar goed, het circuit van Mettet heeft twee verschrik kelijk lange rechte stukken, waar mijn Velocette al halver wege op topsnelheid zit. Nu ga Fick me op deze stukken steeds het nakijken. Op het bochtige gedeelte pakte ik hem echter steeds weer terug, maar uiteindelijk sloeg hij toch een gaafje dat ik niet meer dicht kon rijden. En weet je wat zou zo leuk is in die veteranenklas: Fick komt na afloop bij me en zegt: verdorie wat is dat nou jammer dat hij op het rechte stuk niet sneller kan. Kun je dat niet oplossen? Of kan ik je ergens mee helpen? Zo'n on derlinge verstandhouding is er onder de rijders, fantastisch gewoon". Adri de Ridder, de Terneuzense wegracer die een gooi gaat doen naar de Veteranen Grand Prix in Luxemburg in het komende weekeinde. - foto wim koovman Van onze korfbalmedewerker 'S-HEER HENDRIKSKINDE REN - De inhaalwedstrijd die Tjoba deze week speelde heeft geen succes gebracht. Het Souburgse Animo, dat Tjoba ontving, zegevierde met 13-9 en daarmee belandde Tjo ba op de op één na laatste plaats. In de laatste drie wed strijden moet het zich nog van een geduchte kant laten zien om de degradatie te kunnen ontlopen. ANIMO-TJOBA 13-9 - Hoe wel Tjoba uitstekend begon, waarbij het een 1-3-voor- sprong veroverde, was het toch vrijwel de gehele wed strijd Animo dat de lakens uitdeelde. De Souburgse for matie was feller en zat kort op de man. Het werd daardoor wel een stevig tot hard duel, maar niet onsportief. Scheids- rechter Scharloo leidde voor treffelijk en gaf tijdig de nodi ge strafworpen. Na 1-3 kwam Animo opzetten en trok het spel na de gelijkmaker naar zich toe, om kort voor rust op 4-3 te komen. Tjoba is eigen lijk niet meer terug kunnen komen, al zag dat er na 7-6 nog even naar uit. Het kwam toen terug van 6-3. Op tijd versnel lend sloeg Animo opnieuw een bres, die het met balbezit vast hield. Het energieke Animo is goed op weg nam behoud. Of het een Zeeuwse broeder moord wordt moet nog even worden afgewacht. Doelpun ten: Hans de Schipper (2x), Kees Proost (2x), Leo Goede- gebure, Janet Mijnsbergen, Wilco Fokke, Addie Dekker en Gerrie de Reiger. Bitslagen eerste klas: Excelsior- Swift 9-15, Snel-Albatros 6-7. Der de klas A: Sportief-Atlas 6-12. Re serve overgangsklas B: Tjoba 2- Die Haghe 2 9-12. S - ste klas: Swift 13^9, TOP Stand 12-20, Albatros 12-18, "Snel 12-18, Excelsior "12-11, Meervogels 13-9, Animo 12-8, Tjoba 13-7, Ons Eiland 13-0. Derde klas A: Atlas 11-18, NIO 11-16, Valto 10-13, Thor 10-10, Vitesse 10-8, Sportief 11-8, ONDO 12-8. Reserve overgangsklas B: HKC 2 12-20, Die Haghe 2 11-5, HKV 2 12-12, PSV 2 10-11, Tjoba 2 12-11, PKC 3 12-10, Ons Eibernest 2 12-7, Het Zuiden 2 11-6. Van onze volleybalmedewerker IJZENDIJKE - In de topvol- leybalwedstrijd in de eerste klas dames tussen Ardito- YVC kan zaterdag 4 mei op nieuw een kampioen bekend worden. In de beide promo tieklassen en de eerste klas heren zijn de kampioenen al bekend. Ardito-YVC begint om 13.15 uur in sportzaal Van Duyvenvoorde te Oost-Sou burg. „Als we net als zaterdag spelen tegen EWC dan zie ik er wel brood in", aldus Annie Tazelaar, aanvoerster van de IJzendijkse dames, die Anne ke Dieleman en Martine van Kouteren moet missen. Hier voor treden Renee van 'elér- Meulen en Tanje van de Sande in de plaats. „We hebben een goede kans". Bij Ardito zijn de verwach tingen eveneens hoog gespan nen. „Wij moeten natuurlijk persé winnen met 3-0 of 3-1 om nog een kans te hebben", aldus trainer-coach van Ardi to Leo van der Kuijl. „We wer ken keihard naar deze partij toe. We hebben vertrouwen ai natuurlijk is er het thuisvoor deel. We rekenen op veel pu bliek". Bij winst van YVC zijn de IJzendijkenaren kampioen, als Ardito wint, dan volgt nog een beslissingswedstrijd tus sen Ardito en De Klomp bij 3-0 of 3-1. Bij 3-2 voor de Soubur gers volgt nog een beslissings wedstrijd tussen YVC en De Klomp. Huidige stand: De Klomp 20-48, YVC 19-47, Ardi to 19-45. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - De beslis sing in het zaalvoetbaltoernooi om De Schepentrekkers-trofee te Sas van Gent valt maandag 6 mei in de Sasse sporthal De Vlaanderen. Dan staan de halve finale wedstrijden en de finale op het programma. Om zeven uur speelt Fabricom 1 tegen FC Reseda en omstreeks kwart voor acht komen De Gravin en De Rijke tegen elkaar in actie. Voordat dan de finale ge speeld zal worden, draaft de damesselectie van het rayon Sas van Gent op voor een wed strijd. Omstreeks kwart over negen wordt de finale van de strijd om De Schepentrekkers- trofee gespeeld. Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN - Rom Jansen is zaterdag 4 mei eveneens van de partij in de Terneuzense halve marathon. De nationale vetera- nenkampioen op de 15 en 25 kilometer, demara thon en de cross, meldde zich in de loop van deze week nog bij Bas de Vos aan. De atleet van Groene Ster uit Zevenbergen is met 2.23.28 achter zijn naam op de marathon ongetwijfeld iemand die in Térneuzèn een voor aanstaande rol kan ver tolken. Van onze atletiekmedewerker SAS VAN GENT - Het bin- Singscomité brandweer Sas tan Gent houdt zondag 5 mei te samenwerking met SV Aloy tet Graauw de vierde Com mandant Eugene de Vrlend- Wmloop. De afstanden die ge- tepen kunnen worden zijn 3,5, en 20 kilometer. Afstanden tee ook als wandeltocht op het teogramma staan. Het startschot wordt om te.00 uur bij de brandweerga- aan de Kerkhoflaan te Sas van Gent gegeven. Dit ™or oud-commandant Euge- de Vriend. Het parkoers °°Pt gedeeltelijk over Belgi- Sctee polderwegen. Voor de deelnemers is er een herinne- fing in de vorm van een tegel, tetworpen door Elly de Kos ter. Om in de Luxemburgse Grand Prix een gooi naar de zege te kunnen doen, koestert hij in ieder geval positieve verwachtingen. „Luxemburg is me echt op het lijf geschre ven. Het circuit is een testbaan van een bandenfabriek en het komt dus vooral aan op het betere rem- en bochtenwerk. Twee zaken waar ik toch re delijk mee uit de voeten kan". Of hij ook in het Nederlands kampioenschap meteen een gooi naar de macht kan doen, betwijfelt hij echter. „Door de procudure met dat startbewijs heb ik al twee kampioenswedstrijden gemist. Daarnaast wordt er in Neder land ook weinig op echte cir cuits gereden. Het zijn alle maal haakse hoeken en ik weet niet hoe ik daarin pres teer". Op de vraag of hij geen ambities heeft om ook in an dere takken van wegrace uit te komen, antwoordt hij: „Kijk, behalve het feit dat ra cen, zoals bijvorobeeld Johnny Willemsen doet, onbetaalbaar is, zou ik dan ook mijn grote liefde, de zware stampers, in de steek moeten laten. Maar bijvorobeeld zo'n zes- of twaalf uursrace aan het stuur van een Ducati, dat lijkt wel zo mooi...". Van onze sportmedewerker HULST - Met het spelen van huldi gingswedstrijden tussen de kampioenen van elke klas en de selectieteams uit de ze groeperingen sloot de BeVoBo Hulst het seizoen 1984-1985 af. Een seizoen dat, zoals voorzitter Naes- sens liet weten: „Ondanks de wat moei zame sponsoring toch geslaagd genoemd mag worden". Het was tevens deze voor zitter, die geflankeerd door zijn be stuursleden, de bekers aan de kampioe nen overhandigde. Hiervoor waren de ti- telwinnaars en afvaardigingen van an dere teams naar de gezellige foyer in sporthal Den Dullaert gekomen. Bij de heren in de hoogste afdeling ging het kampioenschap naar VV Hulst. Een formatie die twee dagen eerder te gen Neckermann, kampioen in de eerste periode en titelwinnaar in de Terneu zense bedrijfsvolleybalcompetitie, moest aantreden om uit te gaan maken wie de algemene kampioen zou worden. In een spannende eindstrijd met goed volleybal opende Neckermann met een 16-14-setzege. Uit de volgende sets kwam W Hulst als 'gelukkigste' tevoor schijn. Met 13-15 en 16-14 won het, waar door het zowel de titel als De Stern-be ker - die het al eerder won - pakte. Voor W Hulst kwamen uit de spelers: Peter Burm, Peter Thuy, Rudy Schillemans, Arnold Verstraeten, Arno Zwegers, Er- win Leppens, Anton Pollet en Marcel de Bruyn. Tegen de selectie speelde deze formatie 1-1 via de setstanden 16-14, 9- 15. In de tweede klas bij de heren won Smash 2000 de titel. Deze equipe kwam eveneens 'remise' overeen in de huldi- gingswedstijd (16-14,14-16). Voor Smash 2000 kwamen binnen de lijnen: Jo de Cock, Jack en Jos Druy- man, Theo de Winter, Hans Bonte en Freddy van Kampen. De heren van Athanatos werden kampioen in de derde klas. In de huldigingswedstrijd toonde Athanatos de titel niet voor niets te heb ben gepakt. Met 2-0 (15-12,19-1) won het. Voor de ploeg uit Kloosterzande kwa men Peter Jonkheym, Wilfried de Waal, Coen de Cock, Harold Kiel, Erwin Lam bert, Robby Scheerders en Jo Jansen binnen de lijnen. Bij de dames pakte W Hulst 1 evenals de heren de dubbel. Slaagden de Hulsterse dames er eerder al in De Stern-bokaal te bemachtigen, in de titelrace was W Hulst eveneens niet te genaken. Voor deze succesvolle for matie speelden Hanneke de Gught, Tilly van der Veeke, Marloe de Booy, Anne- marie Langendijk, Annemieke Parren en Brigitte Mangnus. In de huldigings wedstrijd won het eveneens (15-12,15-8). In de tweede klas voerde W Hulst 2, dat evenals alle W Hulst-teams ge- traind wordt door het trio Jo Everaert, Vincent Colsen en Guido de Beule, even eens de boventoon. De succesformatie, die de eindwedstrijd met 15-11,15-5,15-1 won, bestond uit de speelsters Jolein Everaert, Dorothy Wolfs, Ivonne Steen beek, Conny Zuidland. Judith van der Veeken en Anita Kas. In de derde klas was CVC 2 oppermachtig. Nadat het de huldigingspartij met 2-1 (5-15, 15-10, 15- 4) had gewonnen, mocht het opdraven voor de kampioenstrofee. De winnares sen waren hier: Marion Broeckaert, Ma rijke Broeckaert, Lisanne Bogaert, Ma- rie-Christine de Letter, Daniek van Rie en Mariëlie de Cock. Of de kampioensteams volgend sei zoen automatisch in een hogere klas uit komen, uitgezonderd de titelwinnaars uit de eerste klas uiteraard, is nog niet zeker. Traditiegetrouw wordt de sterkte van de teams bij het begin van de com petitie bekeken. Een team dat niet sterk genoeg geacht wordt de overstap te ma ken, krijgt veelal het advies te blijven in de klas waarin het speelde. Een advies dat tot nu toe altijd werd opgevolgd. „Zo houden we de klassen op sterkte en dat is interessanter dan te spelen met een team dat steeds verliest. Dit jaar ging dat evenals voorheen goed, dus daar vanaf stappen zou fout zijn", aldus de BeVoBo-bestuurders. 16 Amateurs: 1. Th. Akkermans, Nieuw- Vossemeer 125 punten; 2. T. van der Steen, Bruinisse 102; 3. F. Laurijssen, Zundert 96; 4. W. van Loenhout, Nieuw-Vossemeer 96; 5. J. van Trijp, Putte 94; 6. N. van der Klundert, Hoo- gerheide 06; 7. R van Hooydonk, Roosendaal 82; 8. A. van Loon, St- Willebrord 74; 9. P. Raas, 's-Heeren- hoek 61; 10. N. Hage, St-Maartensdijk, 60; 11 ex aequo C. van Rijen, Hoeven en E. Rovers, Roosendaal 50; 13. J. Ge vers, Rijsbergén 56; 14. M- de Baat, De Heen 55; 15. L. Suykerbuyk, Nispen 54 punten. Junioren: 1. P. Barten, Zevenbergen 119 punten; 2 ex aequo P. Haast, Ros bergen en J. Oerlemans, Dongen 109; 4. J. van Ginneken, Etten-Leur 98; 5. A. Goense, Ovezande 92; 6. E. Crom- heecke, Aardenburg 91; 7. R. Tak, Oudenbosch 90; 8. J. Mobach, Sluiskil 85; 9. J. Melsen, Roosendaal 82; 10. J. Buikmans, Hoeven 68; 11. J. van der Luytgaarden, St-Willebrord 66; 12. J. Verschuren, Raamsdonksveer 62; 13. A. Frijters, Rijsbergen 58; 14. J. Bol, Hoeven 38; 15. T. Keiler, Steenbergen 36 punten. Nieuwelingen: 1. J. van der Boom, Roosendaal 132 punten; 2. J. Valentijn, St.-Willebrord 121; 3. K. Kools, Oudenbosch 84; 4. M. van Steen, Don gen 83; 5. R. Kroon, Oud Gastel 81; 6. C. Wouters, Zevenbergen 73; 7. F. van der Velden, Rijsbergen 70; 8. V. Tim mermans, Hoogerheide 68; 9. J Ak kermans, Nieuw-Vosseméer 62; 10. A. Roks, Breda 58; 11 ex aequb R Locke- feir. Oudenbosch, Fr. van Son, Zeven bergen en R Hellemons, Bosschen- hoofd 57; 14. C. Oomen, Etten-Leur 55; 15. W. Geys, Kwadendammft, 51 pun-,, ten. topscorerscompetitie amateurvoetbal 1. P. Bun Vogelwaarde met 16 doelp. 2. B. v. Craenenbroeck Clinge met 14 doelp. 3. J. de Zwarte Zaamslag met 12 doelp. 4. F. Verstraeten Axel, P. de Koeyer Hoek, T. Warrens HVV '24, M. de Kunder Tern. Boys met 11 doelp. 5. P. v.d. Hooft Sluiskil met 10 doelp. 6. G. Maas AZW, A. Emeleer HW'24, G. Lokhorst Zaamslag met 9 doelp. 7. H. Kindt Hontenisse met 8 doelp. 8. R. Ingels Biervliet, J. de Block Hoek, s. Soulimans Hoofdplaat, J. Huisman Terneuzen met 7 doelp. 9. M. Ver helst Axel, W. v.d. Broeke Breskens, K. Dorrepaal Goes, P. Lin- denberg Goes, J. Jacobs Hoofdplaat, N. v. Houten Kloetinge, A. ten Dekker Kloetinge, A. Schillemans Kloetinge, N. Ysebaert Philippine, w. v.d. Bulcke IJzendijke met 6 doelp. 10. J. v. Leeuwe Breskens, M. de Nijs Goes, F. v.d. Pijl Hoek, P. v. Eekelen HW '24, J. v.d. Walle HW '24, E. de Dreu Kloetinge, G. KIaassen Koe wacht, R Adriaansen Ria W, P; v. Kouteren Sluiskil, P. v.d. Dorsselaer Steen, M. Triëst Steen, A. Wilting Tern. Boys, E. de Schepper Voèel- waarde, P. v.d. Hemel IJzendijke, R. de Meyer IJzendijke, T. Dees Zaam- siïag, H. Ottens Hoofdplaat met 5 lï. D. de Poorter Axel, P. Ruitenburg AZW, N. Bouman AZW, J. Klein AZW, E. Dusserinck Biervliet, R. Krijger Goes, J. Kole Kloetinge, P. v.d. Hecke Philippine, S. Martens Ria W, T. Meerveld Ria W, E. Nagelkerke Steen, J. Dees Zaamslag, E. Aude- naerd Ria W met 4 doelp. Clubscore: 1. HW '24 met 41 doelp. 2. Zaamslag met 37 doelp. 3. Kloetinge-Vogelwaarde met 33 doelp. JAN MOBACH uit Sluiskil werd achtste en JOHN VAN DE AMEELE uit Terneuzen kwam als negende over de meet. KNOKKE - Tijdens een sterk bezet internationaal judotoer nooi in Knokke heeft de Sasse judoka Marion van Dorssen een eerste plaats behaald. De Zeeuwsch-Vlaamse, die deel uitmaakt van de Neder- lantfee,kernploeg, kwant uit in de groep tot 72 kilogram. Jan Mol van KIAI Souburg, die daar eveneens deelnam, werd in daeategorie^tot 95 kilogram tweede1. Frahs':de Boevere uit Breskens werd vroegtijdig uitgeschakeld. t i ItJVÏi h* SAS VAN GENT - Starlilt uit Voorburg heeft donder dagavond de wedstrijd in denacoenpetitie van de ere divisie heren tegen Delta Lloyd/AMVJ volledig uit handen gegeven. De mannen van Pierre Mai- en |Veijigef.'s,^tarlift liet het thiéu gaven in 'Sas Van Gerit afweteh. ondanks het in een 2-0 voorsprong uit handen, vallen van de 38-j arige topvol- Delta Lloyd won met 3-2. Er.-fleybaUer Frank Constandse: rol Rooi van Starlift was met i4-ï<T zijn keiharde smashes onbe- Het talrijke publiek werd twist de smaakmaker van het zodoende op een aantrekkelijk duel. "7r»AA( TRpt Volleybal ^getrakteerdDe Vanaf het begin bleek?, h" vtjfde en laatste set was span- duidelijk, dat Delta Lloyd vol- nend tot de laatste bal. Via 11- uit wilde gaan. Zij hebben dan 12 wist Delta Lloyd de winst ten te halen, stelveners was grote winnaar. Voorafgaand aan dit duel speelde de Zeeuwse volleybal selectie een wedstrijd tegen Flamingo's uit het Belgische Maldegem. Roger Maes, de ex- Belgische international, ont brak op het appel. ook de meeste kans tweede plaats in deze i petitie. Voor ruirri 50Ö schouwers maakten beide teams er een leuke wedstrijd van. Errol Rooi zorgde ervoor, dat zijn team vrij simpel de eerste set kon pakken: 15-10. Ook in de tweede set bleef Rooi de smaakmaker. Aan Delta Lloyd-zijde werkte vooral Hans Krieger keihard. Via 11-6 besliste Starlift deze set in zijn voordeel met 15-10. Een riante voorsprong voor Pierre Mathieu en zijn team. Toch sloop de nonchalance in de Voorburgse ploeg. Willem- Jan Verhoef bracht de Am- stelveners weer volledig terug in de wedstrijd. Ook Anton Ruiter speelde sterk en zo doende won Delta Lloyd met 7-15. Ook de vierde set was voor de Amstelveners, vooral door knap spel van Edu Ooms Maldegem had echter de ge hele wedstrijd niets in de pap te brokkelen. Vooral Egbert Versprille en William Tael- man waren donderdagavond beresterk. De pass aan Zeeuw se zijde was goed, terwijl ook de aanval ook lekker vlot liep. Jan Schut, de speler-coach van de Zeeuwen, hield zijn team volop in concentratie. Voora} via het blok wisten de Zeeuwen zodoende het non chalant spelend Maldegem op de knieën te krijgen met 3-0.

de Stem | 1985 | | pagina 13