ijke rs Zaamslag dicht bij kampioenschap Ford itesse shirts 'Angst speelt me nog steeds parten ONDANKS SOMBERE VOORUITZICHTEN TOCH LEUK VELD U Gezin Jasperse in ban van atletiek tuna Fietscrossers in strijd om titel ^SM-prijs nmmers n Graauw X X X X X X >2 >2 Programma derde halve marathon in Terneuzen HUIB DALEBOUT IS TERUG NA RUIM TWEE MAANDEN blijft .ntwerp euw verlies tbalteam Organisatie X TERNEUZEN - De derde editie van de Ter neuzense halve marathon, die zaterdag 4 mei zijn beslag krijgt, lijkt een laatste toets te wor den als wedstrijd. DERBY AZVV-HOEK IN TWEEDE KLAS Humeur Atletiekduel RKHAV Hulst HET BEGON ALLEMAAL MET EEN WEDDENSCHAP Onverslaanbaar Wedstrijden AV'56 Goes [NESPORT 1 300 2 27915o 1155 38 23 3005160 300 11 129 27,2?' 10911 26 26 8 22 300 812737^ 300 9 125 33,33 193 9 82 21ÏÏ 136 12 6911,33 300 12 14625 ee sportredactie John Linford kout zoen voor Fortuin |De Limburgse clul gisteren overeen net de Engelse spil ok tot een accooi fch Town, de eige Linford, over dl (oor een jaar. ford had graag blijven, maar meer perspectii omdat de Bred: been versterking Ieren. Ing van de Arnhem- ïclub om afgelopei I de derby tegen Di lp de sponsornaam "iven op de Vitesse- blaatsen. De sponsor- rnhemse eerste divi- Iging vond dit plan verwachtte boven; publiciteit rond deze RIJDAG3ME11985 T14 325 Van onze atletiekmedewerker GOES - Na gedwongen een periode van ruim twee maanden op non-actief te bebben gestaan, is de Ter- neuzense halve marathon eigenlijk weer een nieuw startpunt voor de Goese at leet Huib Dalebout. Een wedstrijd, waarin hij twee jaar geleden tijdens de eer ste uitgave als derde bin nenliep na het illustere RKHAV-duo Piet Vonck en Hugo van Duysse. Een twee tal maanden geleden sloeg het noodlot voor de AV'56- atleet opnieuw toe. Thuis gekomen van een training verloor hij het bewustzijn. Een paar jaar geleden stond hij met dezelfde ve- schijnselen een aantal maanden buitenspel. Men vond nooit iets belangrijks en schreef het toe aan span ningen. Dalebout: „Nu blijkt het een soort epilepsie te zijn, wat zeker met de span ningen van de wedstrijd sport te maken heeft, maar voorts ongevaarlijk is. Ik ben nu bezig met een ont spanningstherapie en moet zeggen dat ik daar geweldig veel baat bij heb. Toch ben ik de angst voor dit euvel nog niet kwijt". Deze nieuwe tegenslag gooide het gehele voorsei zoen van hem overhoop. „Ik was lekker opbouwend bezig met het oog op de Westland marathon, waar ik een goe de tijd had willen neerzet ten. Van dit alles is niets te recht gekomen. Drie weken geleden ben ik weer begon nen met het clubkampioen schap van AV'56, wat lekker ging. Afgelopen dinsdag heb ik in Maastricht een elf kilo meter lange bergloop gelo pen en als het een beetje meezit, hoop ik er zaterag in Terneuzen toch weer een beetje te staan. Veel zal af hangen van de start van de wedstrijd. Als ik de namen van een Driessen, Pauweleijn en Pieters hoor, weet ik dat er concurrentie genoeg is. We zullen wel zien met mijn handicap zal ik moeten leren leven. De wedstrijd zal ik naar mijn beste vermogen lopen en daarna zien we wel verder. Na Terneuzen be spreek ik de zaak weer met mijn therapeute, ga wat baanwerk doen om de ver eiste snelheid weer wat te pakken te krijgen en mis schien ben ik er tijdens het nationaal marathonkam pioenschap in juni in En schede weer bij. Het punt is de angst kwijt te raken en zo ontspannen mogelijk naar een wedstrijd toe proberen te leven. Wat mijn plaats in de nationale B-selectie be treft, maak ik me voorlopig geen zorgen. Met Wim Ver doorn (bondstrainer lange afstand, red.) heb ik de zaak doorgesproken. Hij vindt op dit moment de herstellings fase belangrijker dan pres taties". Wat de Terneuzense halve marathon betreft, niets dan lof uit zijn mond. „Een mooi, snel en afwisselend par koers. Door het park langs de kreek en in de vlakke polders met hier en daar een paar dijkhellinkjes, dat ligt me wel. Ik vind het één van de leukste lopen, maar of ik er mijn persoonlijk record van 1.06 op de halve mara thon kan verbeteren, be twijfel ik. Wat de afstand betreft, die moet ik aan kun nen, maar ik ben bang dat ik wedstrijdritme en snelheid mis om voor de zege te strij den". lerde halve marathon Terneuzen lllen op een serieuze pet betaald voetbal In," aldus Vitesse 1 Karei Aalbers. „Dil |eke acties doet Vites d. Bovendien hoor |an mr. Van Rossum Tiken KNVB, red. |ndersteboven plaat reclame op shirts Jrwenselijk is. Deze |enkt uitsluitend aan belang en niet aar Kg van de club. Dal Ij een slechte zaak". ÏP (ANP) - Ari( i blijft als oefenmees- C Antwerp. Hij heefl intenis verlengd mei en. legere voetballer var nderlecht, Standard PSV, die niet in hef an een trainersdiplo- een regeling getrof- hij in het geval var rbetering mag ver; (BTA) - Het Neder sketbalteam heeft ooi ie poulewedstrijd tij- t internationaal toer ofia verloren. Sovjet-Unie bleef ooi je de equipe van Vla- ïger de baas. De Hon- onnen met 102-93. Bi nden ze al met 53-43 Waard werd topsco-1 «Sramma, Nederlanders met 21 Franken (17), Van de at (14) en De Vries (H eveneens m de dub- Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN - De organi satie van de Terneuzense halve marathon is in han den van de commissie hal ve marathon, een commis sie die totaal los staat van atletiekvereniging Scheldesport, al bestaat grootste gedeelte uit bestuurders van de Ter neuzense atletiekvereni- ging met als voorzitter Wim van Doeselaar. De overige leden van het leam zijn: Piet Dekker, hans Meeusen, Ko de Jon- ;e, Godelief Meeusen en Bas de Vos. Tan onze sportmedewerker lAAUW - De trimmers %en zondag 5 mei een "ehtproef voorgeschoteld fens de Grote Prijs NSM te 'aauw. De deelnemers moe- eerst een tijdrit afwerken 9 kilometer en daarna 1 er een rit in lijn op het d - Oostenrijk Noorwegen rg - Joegoslavië land - Turkije e - Engeland Polen - Zwitserland - Frankrijk ;l. - W.-Duitsland Spanje lla - Q. P. Rangers nUtd.-Luton Town De Grote Prijs NSM staat Si voor A- en C-trimmers. 113.00 uur start de indivi- te tijdrit over 9 kilometer. A-categorie vertrekt om uur voor een koers over Üometer. Daarna is het de to aan de C-trimmers. Zij •eten 52 kilometer afleggen. -r beide onderdelen wordt totaalklassement gemaakt to telt mee voor het De ^-trimmers klassement. B'i de A-trimmers zijn Theo Krijger en Cor Verplanke •to favoriet voor de winst de tijdrit. Mogelijk kan "d Hiel zich hier tussen "/Sen Bij de C-trimmers "ten Henk Dees, Bert Be d-Mark Dieleman en Stan 'Wijmans kans op de eerste «hts. inschrijving staat open ten 11.00 en 12.30 uur in het ■"'■tentrum van SV Aloy. De <auwse vereniging heeft de >Joisatie in handen in sa- "H'erking met de toerclub Van onze atletiekmedewerker Had men vorig jaar nog de ambitie er een topevene- ment voor Zeeuwsch-Vlaanderen van te maken, na twee uitgaven blijkt het in de atletieksport, waar de geldbuidel een steeds belangrijkere plaats inneemt, een moeilijk haalbare zaak. Van onze sportmedewerker AXEL - In de derde klas A van het KNVB-zaterdag- voetbal stijgt de spanning ten top. Met nog twee duels te gaan voeren Zaamslag en Dinteloord samen de ranglijst aan. Een duo dat op de voet wordt gevolgd door Serooskerke. Voor de regionale tweedeklassers AZVV en Hoek is er weinig eer meer te behalen. Toch is het treffen tussen deze formaties in Axel interes sant te noemen. Zeker omdat de Axelaars van plan zijn nog wat op te schuiven op de ranglijst. En met het gegeven dat AZW in Hoek met 4-1 klop kreeg, is het gebrand op revanche. Gezien de resultaten die AZW de laatste tijd behaalde, is dan ook een geladen Axelse for matie te verwachten. Hoek daarentegen is nog in de slag om de tweede plaats. Eon 'troostprijs' die het graag wil Huib Dalebout, de Zeeuw keen gooi zal doen naar de Herwinning in de halve wathon van Scheldesport :i Terneuzen.- foto willem mieras De gedachten bij de commissie halve marathon gaan dan ook steeds meer in de richting van een open wedstrijd, waar niet de kwaliteit maar de kwanti teit het evenement moet dra gen. Althans, dat was de mening tijdens de uitgeschreven pers conferentie toen de inschrij ving miniem was. De laatste dagen kwam er nog een aantal aantrekkelijke namen op de inschrijvingslij st, zodat de lichte teleurstelling bij de or ganisatoren, die een half jaar lang het vuur uit hun sloffen hebben gelopen, wellicht in enig optimisme kan worden omgezet. Met twee atleten uit de nationale lange afstand B- selectie, Harry Driessen en Huib Dalebout, twee sterke Belgen Danny Pauweleijn en Paul Pieters en een crack als Johan de Vlieger, heeft men toch aardig wat kwaliteit aan de start. Voor Dalebout is het na twee maanden op non-actief te hebben gestaand weer een eerste grote optreden. Harry Driessen, oud-inwoner van Terneuzen en ooit lid van RKHAV, thans lid van Achil les Top in Kerkrade, won vo rig jaar de marathon van Eindhoven en was twee jaar geleden elfde in Maassluis, terwijl de 25-jarige Pauwe leijn veertien dagen geleden knap zevende werd in Maas sluis en eerder dit seizoen een halve marathon in het Franse Rijsel won in een knappe tijd van 1.03.48. Paul Pieters is geen onbekende in Terneuzen, want vorig jaar legde hij ach ter zijn trainingspartner Ar- mand Parmentier beslag op een tweede plaats. Een Par mentier die, als hij niet gebles seerd was geraakt, eveneens van de partij was. Het humeur van Bas de Vos moet in die laatste dagen heel andere vormen hebben aange nomen dan tijdens de perscon ferentie, toen hij stelde een wedstrijd niet meer te zien zit ten. De Vos toen: „Het was de bedoeling om er hier in Zeeuwsch-Vlaanderen eens een echte Holland-België van te maken met de toppers uit beide landen, maar dit blijkt ondanks de tientallen tele foontjes geen haalbare kaart. Dat ligt aan diverse factoren. Ten eerste zijn de toppers de laatste jaren onbetaalbaar ge worden. Ten tweede zit je met een overvolle kalender en als laatste punt vormt de geogra fische ligging van Terneuzen bepaald geen bevoorrechte po sitie. Als je alles op een rijtje zet en de tijd die we er met zijn allen aan besteden in ogenschouw neemt, moeten we ons gaan bezinnen". Zijn mede-commissielid Piet Dekker, verantwoordelijk voor het parkoers, viel hem bij met: „Een trimmer is een veel dankbaarder iemand dan de wedstrijdatleet. Ik denk dat als datgene wat je beoogt niet haalbaar voor je is, je als com missie niet moet durven aar zelen met de toppers te kap pen. Met dat geld kun je een aantrekkelijke prij zentafel voorleggen en het is dan denk ik beter besteed, dan een paar topatleten hun zakken te laten vullen. Ik denk dat de kwanti teit minstens zo belangrijk is dan de kwaliteit om een eve nement te laten slagen". Scheldesport-voorzitter Jo han Schrier (overigens nog waarnemend in die functie) was wat gematigder in zijn uitspraken. „Laten we eerst 4 mei afwachten, dan kunnen we pas conclusies trekken". Hij lijkt gelijk te krijgen, want met de regelmaat van de klok kon Bas de Vos nieuwe namen doorgeven, onder meer ook van Eefje van Wissen, toch een naam bij de dames op natio naal niveau. De commissie heeft overigens opnieuw een hoofdsponsor binnen de poor ten kunnen halen. De Verenig de Spaarbank was bereid een groot gedeelte van de 18.000 gulden, die op de begroting staat, binnen te brengen en wat nog positiever is, deze sponsor streeft naar continue ring van dit evenement. „En dat is nu precies in onze kaart, een sponsor die ons niet na één jaar in de kou laat staan", weet Piet Dekker te melden. Het parkoers heeft geen noemenswaardige wijzigingen ondergaan. Start en aankomst zijn nog steeds gesitueerd bij het Zeldenrustcollege in welk gebouw tevens de permanence is gevestigd. Naast de halve marathon voor wedstrijdlo pers, is er ook een prestatie loop over deze afstand. Voorts zijn er prestatielopen over 12,6 en 3,5 kilometer. Alles start om kwart over twee. Parkoers- bouwer Piet Dekker kan be schikken over zeventig vrij willigers, waaronder de volle dige Karei Doormangroep, de zeeverkenners uit Terneuzen. Van onze atletiekmedewerker TERNEUZEN - Het pro gramma voor de derde edi tie van de Terneuzense halve marathon, ziet er als volgt uit: 14.15 uur: start halve mara thon wedstrijdloop, halve ma rathon prestatieloop, 12 kilo meter prestatieloop, 6 kilome ter prestatieloop, 3,5 kilometer prestatieloop bij het Zelden rustcollege. 16.45 uur: prijsuit reiking. 17.00 uur: verloting van een aantal waardebonnen onder de wedstrijdlopers van af de elfde plaats en een groot aantal prijzen in natura aan de prestatielopers. Dit alles in de aula van het Zeldenrustcol lege. Van onze atletiekmedeioerker HULST - Op de atletiekac- commodatie van het Huls terse RKHAV wordt zaterdag 4 mei de eerste wedstrijd afgewerkt in het kader van de CD-com- petitie van het district West 2. In actie komen alle Zeeuwse atletiekverenigingen. De orga nisatie berust bij RKHAV. De wedstrijden beginnen om 12.00 uur. - - M ifnW,-" i, -"nnd.V- i.MMi1" Van onze atletiekmedewerker AXEL - Het begon allemaal achter een stevige pint. Paul de Bakker, ex-Ter- neuzenaar maar tegenwoordig woon achtig in Brussel, zat samen met Axe laar Hans Jasperse te genieten van een 'goudgele rakker met witte kraag', on dertussen zijn 'enorme' prestaties be treffende de twintig kilometer van Brussel aan Jasperse utleggend. Zoals zo vaak werden de tijden sneller en het afzien steeds groter, naarmate er meer 'rakkers' over de toog werden gescho ven. Tot het Hans Jasperse wat te sterk werd. „Wedden dat ik jou er volgens jaar uitloop", ketste hij terug. Het voorwerp waar het om ging was een fles whisky. Jasperse, op dat moment 37 jaar, niet wetend wat atletiek en in het bijzonder het lopen inhield. Im mers, op vrij jonge leeftijd was hij op de grote vaart gegaan, waardoor hij op het schip buiten het schip viel voor het sportgebeuren. Langzaam maar zeker werden de af standen groter. In de Sinte Pier-cross te Nieuwvliet testte hij op de acht kilo meter zijn mogelijkheden om een aan tal weken later zijn weddenschap ge stalte te geven in de twintig kilometer van Brussel. „Ik heb afgezien, maar het feit dat ik Paul de Bakker ruim een minuut achter me liet, vergoedde al les". Na eenmaal aan het lange afstands lopen geproefd te hebben, had de bac terie hem te pakken. „En dan kom je automatisch in Zeeuwsch-Vlaanderen bij Remy Magnus terecht. Daar is elke week wel wat te doen. En man die sa men met zijn vrouw altijd voor je klaar staat. Wij hebben hem dan ook hoog in het vaandel staan". Met dat wij bedoelt hij dan tevens zijn beide zoons Hans- Jan van 15 jaar en Bas met zijn 13 jaar de jongste van de 'loopfamilie'. Jongens die via vader besmet werden en zeker niet van talent ontbloot zijn. Hans-Jan is rond de zes kilometer in Zeeuwsch-Vlaanderen vrijwel onver slaanbaar en Bas slaagde er onlangs tijdens de City-Pier-City-loop op de 2 Vt kilometer in drieduizend concur renten achter zich te houden. Hans Jasperse: „Remy Magnus was daar ook en sprong ondanks dat ik ais vader toch nauwer bij die prestatie betrok ken was, drie keer hoger dan ik toen bij als eerste van dit indrukwekkende veld op de streep afkwam. Kijk dat te kent die man. Hij houdt van zijn le den". Kan de vader de jongste nog bijhou den tijdens de training, voor de oudste telg is dat op een zes kilometer geen haalbare kaart meer. „Ik heb altijd ge zegd, als ik van jullie verlies, heb ik het gezien". Een mening die ondertussen herzien is, want hij loopt nog steeds en de grenzen zijn ondertussen verlegd van de acht kilometer in Sinte Pier tot twee marathons. De eerste liep hij vo rig jaar in Brussel, waar hij op 3 uur en 28 minuten uitkwam. Geen toptijd, maar voor iemand die op zijn 37e jaar begon met het 'hardrennen', toch een puike tijd. „Ik heb me daar trouwens goed ver galoppeerd. Er was geen plat stukje weg te bekennen en ik maakte de fout, zoals zo velen denk ik die voor het eerst aan een marathon beginnen, te snel te starten. Tweeënveertig kilometer is echter wel wat anders dan een tien of twintig kilometer". Deze ervaring rij ker, was hij dit voorjaar present in de marathon van Graauw. Hij knabbelde er dik twintig minuten vanaf en kwam uit op een tijd van drie uur en vier mi nuten. „Ik was weggegaan op een tijd van rond de 3.06, maar het ging zo lek ker dat ik daar nog twee minuten on der dook". Voor hem is als zovelen die aan het marathongebeuren beginnen, de grens van de drie uur het volgende richtpunt. Dat zou dan moeten gebeuren komende zomer als Brussel-Antwerpen op het programma staat, als vervanger van de marathon van Antwerpen en waar de afstand eveneens 42 kilometer en 195 meter bedraagt. Ook als dit richtpunt niet gehaald wordt, blijft hij lopen. „Het werkt toch zo lekker ontspannend na je werk en bovendien kan elk dieet overboord gegooid worden om je li chaamsgewicht op peil te houden, want bij deze jongen is er inmiddels wel 13 kilogram af". Zaterdag 4 mei hoopt hij in de Ter neuzense halve marathon in de voorste lijn van het trimmerspeloton, dat nog steeds groeiende is, te lopen. Waar een sterk verhaal en een fles whisky toe kunnen leiden.... Van onze sportmedewerker SCHOONDIJKE - De fiets- crossverenigingen uit Bres- kens, Schoondijke, Oostburg en Sluis houden gezamenlijk een fietscrosskampioenschap van West-Zeeuwsch-Vlaande ren. De wedstrijden staan open voor alle crossertjes die in een van de kernen van de gemeente Groot-Oostburg en Sluis wonen en die in het bezit zijn van een crossficts. Fietscrossers die niet in een van de kernen van Oostburg of Sluis wonen mogen alleen meedoen als ze lid zijn van een van de organiserende vereni gingen. Wie lid is van een van de organiserende vereni gingen mag gratis deelnemen en wie geen lid is en in boven genoemde woonkernen woont betaalt één gulden. De wed strijden worden verreden op de banen in Breskens, Schoon dijke, Oostburg en Sluis. Vrijdag 3 mei wordt de eer ste in de reeks wan wedstrij den gereden in Breskens. In schrijven vanaf 18.30 uur en de wedstrijd begint om 19.00 uur. Verder zijn er - telkens op vrijdag - wedstrijden op 17 mei in Schoondijke, 31 mei in Oostburg, 14 juni in Sluis, 28 juni in Breskens, 12 juli in Oostburg, 30 augustus in Sluis en de laatste wedstrijd 13 sep tember in Schoondijke. Van deze acht wedstrijden tellen de beste zes mee voor het klassement voor het kam pioenschap. Crossertjes die zes of meer wedstrijden rijden krijgen een fraaie herinne ring. Voor alle wedstrijden geldt inschrijven vanaf 18.30 uur en de wedstrijden begin nen steeds om 19.00 uur pre cies. meepakken. Zeker tegen AZVV. „Dit seizoen speel ik alleen nog tegen AZW", stel de Hoek-middenvelder Franz van der Pijl enige tijd geleden. Zijn spits Piet de Koeyer, eveneens kampend met een blessure, speelde met dezelfde gedachte, maar of coach Jan Doorns tegemoet komt aan de wil van zijn 'oudjes' is nog af wachten. Het typeert echter wel de instelling van de Hoek- equipe. Al met al dus een der by die vooraf het etiket 'pittig' opgeplakt krijgt. Zaamslag, dat het meer dan voortreffelijk doet in de derde klas, kampt eveneens met ge blesseerde routiniers. „Wij zullen er alles aan doen zowel Maarten van der Staal als Adrie van de Ende speelklaar te maken", aldus Zaamslag- teamleider Herrebout. Tegen het goed spelende Veere kan dit van forse invloed zijn. Te meer, omdat de groen-witten van trainer Emans zich geen foutjes meer kunnen veroorlo ven. Voor Zaamslag zodoende een zenuwslopend slot met na Veere alleen nog Terneuzense Boys voor de boeg. De Terneu- zenaren vertrekken naar St.- Annaland, waar WHS gast heer is. Een leuke partij in de middenmoot met als 'prijs' een plaats in de sub-top voor de winnaar. Programma tweede klas A: AZW-Hoek, Yerseke-Heuke- lum, Bruse Boys-Arnemuiden, Good Luck-Altena, Rozen- burg-SC Everstein. Derde klas A: WHS-Terneuzense Boys, Kogelvangers-Dinteloord, Tholense Boys-Zwaluwe, Kloetinge-Wemeldinge, Se- rooskerke-Kapelle, Zaamslag- Veere. Van onze atletiekmedewerker GOES - De Goese atletiekver eniging AV'56 houdt zaterdag 4 mei op het sportpark 't Schenge een loop- en werp- meerkamp voor senioren en A-junioren. De werpmeer- kamp omvat kogelstoten, dis cus- en speerwerpen. De loopmeerkamp bestaat uit 100, 200 en 400 meter of uit 100, 400 en 1000 meter. Daar naast is er een wedstrijd pols stokhoogspringen. Deze atle- tiekmiddag begint om één uur. VOETBAL Zondagvoetbal KNVB afdeling Zeeland, eerste klas: Corn Boys- Aardenburg, Oostburg-Hulsterloo, Ouwerkerk-Lewedorpse Boys, Graauw-Domburg, Patrijzen- Walcheren. KORFBAL District: Tjoba-Meervogels (eerste klas), aanvang 15.00 uur. Afdeling: TOGO-Luctor (eerste klas), aan vang 16.00 uur. BKC-Swift 2 (twee de Idas), aanvang 15.00 uur. Atlas 2-Zaamslag (derde klas), aanvang 13.00 uur. BASKETBAL Zondag 5 mei: BC Sas 1-Dyna- mo' 70/Mevo'80, halve finale Zeeuwse beker, De Vlaanderen Sas van Gent, aanvang 14.00 uur. TENNIS Herencompetitie district zaterdag 4 mei: Hoofdklas: TVS 1-Philten 1, Sluis 1-Drive 1, Kruiningen 1-Ani- mo 1, Con Forza 1-Klappers 1. Landelijk zondag 5 mei: Over gangsklas A: Dash 1-TSI 1. Over gangsklas B: Bastion Baselaar 3- Ludo et Emergo 1. Tweede klas: Ludo et Emergo 2-DOS1, Smash 1- Animo 1, TSI 2-Huybergen 1. Der de klas: Bongerd 1-Hulster Am bacht 2, MLTC 4-Animo 2, Hulster Ambacht 1-SBOZ 3. Herencompe titie tweede klas: Kapelle 1- Roosendaal 1. Derde klas: Animo 1-DOS. VOLLEYBAL EWC 2-SC Morres (promotieklas dames), Baskensburg Vlissingen, aanvang 14.30 uur. Ardito-YVC (eerste klas dames), sportzaal Van Duyvenvoorde Oost-Souburg, aanvang 13.15 uur. Savok-EWC 3 (eerste klas heren), De Vlaanderen Sas van Gent, aanving 16.15 uur. HOCKEY Rapide-Vlissingen (derde klas da mes), Grote Kreekweg Hulst, aan vang 13.00 uur. Olympia-Middel- burg (derde klas heren), Oude Vaart Terneuzen, aanvang 14.45 uur. Olympia-Hoekse Waard (vierde klas dames), Oude Vaart Terneuzen, aanvang 13.00 uur.

de Stem | 1985 | | pagina 7