uner, STREKT hof uit kelectie van Oranje Willem II haalt fors uit 'RUIM F2.700.- NA GELIJKSPEL (2-2) TEGEN FC TWENTE Groningen maakt zich belachelijk Diskwalificatie Roelofs wegens doping MDRIKX Van de Korput enige uitblinker Inter Milan Idient klacht in Ontslagen bij Telstar \lmakers kn MEENTEAXEL ITING JKE DIENSTEN oUPAG 26 APRIL 1985 FC Twente in Intertoto FEYENOORD: STEEDS SLECHTER Bundesliga RUIME NEDERLAAG TÉGEN AZ'67: 2-6 EK WORSTELEN EREDIVISIE EERSTE DIVISIE A6q Tieubelprogramma's van r de woonstijl die u zoekt, modern. Want Hülsta lijkheden om juist dèt te kiezen dat bij u past. rar ook in afmeting, ementen en accessoires aapprogramma's stelt u samen. Individueel, erfect passend, tjn met grote zorgvuldig- tin 't kleinste detail, iseurs nodigen u graag uit id, bezoek. U nooit teveel betaalt istraat 89 Tel 076S72050 Als u vóór 7 mei a.s. een verhogen wij de volgens w inruilauto met 10% van in uw nieuwe Citroën als ier van uw nieuwe Eend, r te betalen. En dat lagere ;rd met het Citroën Auto .s. voor een beperkte 1 wagenmodellen, ook de I e keus en bespaart oën agentAl jskosten en anti-corrosiebehandeling OPAWEG15. V, BOSSCHENDIJK195. ÏMANWEG 55. louders van Axel maken itelijke diensten op VRIJ- verband met de jaarlijkse jke personeelsvereniging, iliek gesloten zijn. auders voornoemd, urgemeester in, secretaris DE KTEM-S Van onze sportredactie IAMSTERDAM - Ajacied Edo lOpbof heeft de selectie van het Nederlands elftal verlaten. Na een gesprek gisteren tussen de speler, de medische staf van hjax en interim-bondscoach bfo Beenhakker kwam men Laniem tot de conclusie dat handhaving van Ophof in de Loep voor de wedstrijd van noensdag tegen Oostenrijk geen enkele zin had. De knieblessure van de Aja- |cied is van dien aard, dat de verdediger woensdagavond tegen Oostenrijk niet van de partij kan zijn. Op die grond besloot Beenhakker Ophof nog voor de eerste bijeenkomst van de selectie op vanmorgen uit de ploeg te laten. Sonny Si- looy, die door Beenhakker als vaste reserve was opgeroepen, neemt de plaats van zijn ploegmakker in de Oranje-se lectie in. MADRID (AFP) - Inter Milan, t door de nederlaag van 3-0 liegen Real Madrid woensdag- I avond werd uitgeschakeld in I de halve finale van het toer- Inooi om de UEF A-beker, zal I bij de Europese voetbalbond leen klacht indienen. Manager Franco Dalcini kondigde gisteren aan te zul- [len eisen dat de wedstrijd wordt overgespeeld. De neder- I Jaag van Inter laat zich vol- I gens hem goeddeels verklaren I door het uitvallen van Bergo- I rai, die aan het hoofd gewond I raakte. De Italiaanse verdedi- I ger moest op een brancard worden weggedragen na te Izijn geraakt door een glazen [knikker, die door een waar schijnlijk Spaanse supporter projectiel werd gebruikt. iBergomi werd in de 38e mi- Inuut vervangen door Pasina- I to. Eerder dit seizoen werd Ra- lid Wien in een vergelijkbare I situatie in het gelijk gesteld I door de UEFA. De tweede I wedstrijd tegen Celtic, dat I ruim won en zich een ronde I verder waande, werd nietig I verklaard omdat een Oosten- I rijkse speler (Rudi Weinhofer) vanaf de tribune in de slotfase werd uitgeschakeld en Rapid de wedstrijd met tien man beëindigde. Via de herkansing, die buiten Schotland plaats I bad (Manchester) maar even- I min rustig verliep, kwalifi ceerde de Oostenrijkse topclub zich alsnog. Internazionale zelf heeft het I precedent geschapen. In het seizoen 1971/72 verloor Inter met 1-7 van Borussia Mön- chengladbach in de tweede ronde Europa Cup I. In de wedstrijd, die onder leiding stond van de Arnhemse arbi ter Jef Dorpmans, liet Inter- I spits Roberto Boninsenga zich I wegvoeren nadat hij een Cola blikje op het hoofd gekregen I zou hebben. Inter diende een protest in I en won de zaak. De wedstrijd moest in Berlijn worden over gespeeld en eindigde in 0-0. Dankzij de 4-2 van Milaan ging Inter verder en kwam, via Standard Luik en Celtic I warempel in de finale, die in Rotterdam gespeeld werd. Ajax was de tegenstander, die dankzij twee treffers van Jo- han Cruijff de finale naar zich toetrok. ZURICH (SIZ) - FC Twente, de enige Nederlandse deelne- roer, speelt in de zomer met ander meer de Westduitse "undesligaelub Fortuna Düs- seldorf in groep 2 van de Euro pese Intertoto competitie. Dat was het resultaat van de loting, die gisteren in Zü- i nch door het organisatiecomi té werd verricht. De 44 ploegen, die zich heb ben ingeschreven voor dit toernooi zijn verdeeld over elf poepen. FC Twente speelt ook 1 tegen FC Luik uit België en ™t Weiss Erfurt uit de DDR. Tot de deelnemers behoren onder meer Videoton uit Hon- prije, dat in de finale van het toernooi om de UEF A-beker b'tkomt tegen Real Madrid, 'K Göteborg en Werder Bre men. Van onze sportredactie ROTTERDAM - In de tweede Rotterdamse derby binnen vijf dagen heeft Feyenoord tenminste nog twee punten kunnen veroveren. Het in degradatiegevaar verkerende Excelsior, dat Feyenoord vorig najaar in de Kuip uitschakelde in het toer nooi om de KNVB-beker, kon al snel de illusie vergeten voor een tweede keer te kunnen verrassen. De Kralingers, die zeer moeilijk kunnen scoren, keken al na tien minuten te gen een achterstand aan toen doelman Stroomberg duidelijk werd gehinderd en Been onge hinderd kon inschieten: 1-0. Feyenoord, dat met de week slechter lijkt te gaan spelen, had in feite slechts één speler die niet beneden niveau werk te: Michel van de Korput. De verdediger van Feyenoord, die vrijwel zeker volgende week woensdag in de kwalificatie wedstrijd voor het wereld kampioenschap voetbal tegen Oostenrijk in de Kuip speelt, acteerde sterk en met over zicht. Van Goozen, Excelsiors bes te aanvaller die na een kwar tier een schot door de zwakke Hiele tot corner zag verwer ken, had na ruim een half uur pech, dat zijn kopbal de lat trof. Van de Korput legde kort voor de rust de basis voor de tweede goal van Feyenoord. Zijn pass werd door Houtman doorgekopt, en Tahamata, die weinig te vertellen had bij de snelle Leenheer, passeerde Stroomberg opnieuw. Excelsior realiseerde zich na de hervatting, dat bij dit zwakke Feyenoord een punt tot de mogelijkheden behoor de. De club uit Rotterdam- Oost combineerde soms aardig en was bepaald niet minder dan Feyenoord. De Kralingers kregen nog meer hoop toen Leenheer na een uur na een knappe solo op de rand van het strafschopgebied onderuit werd gehaald door Van de Korput. Scheidsrechter Blan- kenstein aarzelde niet en legde de bal op de stip. Van Goozen schoot raak. Direct daarna had Excelsior zelfs gelijk kun nen komen wanneer Snoei be ter had gericht na een voorzet Van Goozen. Hiele kon via een hoekschop redding brengen. Feyenoord bracht met Sta- fleu voor Hoekstra en Peturs- son voor de onzichtbare Rep nog twee wissels in, maar enig positief effect had dat niet. Excelsior bleef zoeken naar de gelijkmaker maar kreeg het punt, dat enige verlichting in de degradatiezorgen had kun nen brengen, niet. Feyenoord-Excelsior 2-1 (2-0). 10. Been 1-0,40. Tahamata 2-0, 60. Van Goozen (strafschop) 2-1. Scheids rechter Blankenstein, toeschou wers: 7185. Feyenoord: Hiele; Troost, Nielsen, Van de Korput en Wijnstekers; Hoekstra (Stafleu), Been en Brard; Tahamata, Houtman en Rep (Pe- tursson). Excelsior: Stroomberg; Steve Wa- siman, Rutjes, Van der Padt en Leenheer; Van Tour, Jalink en Ridderhof, Snoei, Van Goozen en André Wasiman. PSV kan titel vergeten door Bert Willemsen EINDHOVEN - PSV kan het landskam pioenschap definitief van zich afzetten. De als favoriet aan de competitie begonnen Eindhovense ploeg raakte gisteravond door een ge lijkspel (2-2) tegen FC Twente niet alleen een punt verder achterop bij Ajax, maar ze toonde ook nog een onvoorstelbaar gebrek aan zelfvertrou wen en vorm. Ajax hoeft zich geen zorgen meer te maken, na twee ont stellende demonstraties van onvermogen is de hoop een succesvolle eindsprint voor PSV niet meer dan een wens droom, die mijlenver van de realiteit staat. PSV voelde duidelijk nog de kater na de afgang in Zwolle, waar het 5 dagen eerder aan hekkensluiter PEC een be schamend gelijkspel had moe ten toestaan. Het team speelde krachteloos, traag en angstig. FC Twente daarentegen bezat ook in Eindhoven voldoende durf om de aanval te kiezen en op die manier de tegenstander nog dieper in de put te druk ken. Toch leek PSV halverwe ge de eerste helft op fluweel te zitten, even was de Twentse defensie niet bij de les, waar Thoresen en Hyssen binnen drie minuten dankbaar van profiteerden (2-0). Voor Glenn Hyssen bete kende het doelpunt zijn enige opvallende daad in de hele wedstrijd. De lange Zweed had dankzij een spierblessure van Brylle ditmaal eens niet in de dug-out hoeven plaats te nemen en werd door Jan Re- I y jkffii I •*rrfiiffr*T»«it'*'- *T~' Hallvar Thoresen (rechts) brengt PSV op 1-0. Twente-doelman Snelders is kansloos. ker als midvoor ingezet. Het zag er uit als een repetitie voor de komst van een 'kopsterke spits', die de PSV-trainer voor het nieuwe seizoen wil bin nenhalen. Hyssen toonde voor deze noodgreep ongeschikt te zijn en verloor zelfs vrijwel el ke kopduel met John Scheve. Na de gemakkelijk verkre gen voorsprong liepen de PSV-ers al te dromen van de overwinning en vergaten ze dat er nog dik een uur ge speeld moest worden. Alleen Ernie Brandts geloofde nog niet zo erg in een gunstige af loop en wierp voortdurend verschrikte blikken in de rich ting van Willie Carbo. De klei ne rommelaar, door een bles sure van Ashcroft in de Twentse ploeg gekomen, be wees dat de angst van Brandts niet ten onrechte was. Met twee fraaie treffers, kort voor en na de rust, bracht Carbo PSV terug in de realiteit. Daarna rommelde PSV, dat Valke (ernstig uitziende en kelblessure) en Stevens in de tweede helft kwijtraakte, maar wat aan. Begeleid door luide fluitconcerten van de eigen aanhangers probeerden de Eindhovenaren met een wanhoopsoffensief aan het dreigende puntverlies te ont snappen. Maar aangezien daar geen greintje overtuiging en heel weinig gevaar in school, kreeg Theo Snelders het niet echt moeilijk. Alleen schoten van Thoresen en van invaller van Rooy dwongen de Twent se doelman heel even te tonen, waarom hij een vaste keus voor Jong Oranje is. PSV-FC Twente 2-2 (2-1). 24. Tho resen 1-0, 27. Hysen 2-0, 41. Carbo 2-1, 51. Carbo 2-2. Scheidsrechter: Hobé, toeschouwers 13.500. Gele kaart: Vreijsen (FC Twente). PSV: Van Breukelen; Wildschut, Stevens (Van Aerie), Brandts en Heintze; Lokhoff, Valke (Van Rooy) en Van de Kerkhof; Van der Gijp, Hysen en Thoresen. FC Twente: Snelders; Bosch, Koopman, Scheve en Roord; Ten Caat, Janssen en Vreijsen; Sanchez Torres, Carbo en Bleuming (Sören- sen). Van onze sportredactie TILBURG - Willem II heeft gisteren met de grootste overwinning van dit seizoen een tweede goede stap gezet in de strijd om de vierde periodetitel. De Tilbur- gers wonnen met 5-1 van de rode lantaarndragers uit Eindhoven, die voor de zoveelste keer dit seizoen puntloos richting Lichtstad vertrokken. De Brabantse derby kende slechts enkele hoogtepunten: de goals. Een daarvan kwam op naam van Ulrich Wilson. Hij lepelde na een halfuur de bal uit een vrije trap a la Pla- tini in de linker bovenhoek. Verder liet de tot spits ge transformeerde vleugelverde diger weinig zien. In de 8e mi nuut had Donders, dit keer wel de buitenspelval omzei lend, de stand op 1-0 gebracht. Die buitenspelval van Eindho ven, met interim-trainer Theo Ramakers op de bank, daar had Willem II veel moeite mee. Het leek alsof de Tilbur- gers geïnspireerd waren ge raakt door de Europacup wedstrijd Everton-Bayern München van woensdagavond. Willem II probeerde met lange ballen met name de snelle Ruud Donders weg te sturen, maar dat leverde wei nig scoringskansen op en als de buitenspelval al omzeild werd, stond de grensrechter klaar om toch zijn vlag de hoogte in te steken. Eindhoven trachtte wel de aanval via het middenveld op te zetten, maar kon het eenvoudigweg niet. Er zat te weinig beweging in het elftal van Ramakers. De wissel Rob Soffers voor BONN (SID, DPA). De uitsla gen van de wedstrijden, die donderdagavond in de Bun desliga werden gespeeld, zijn: Borussia Mönchen-Gldb-Borussia Dortmund 1-1, FC Köln-Werder Bremen 3-2, Karlsruher SC-Schal- ke 04 2-2, Fortuna Düsseldorf-Kai- serslautern 1-0, Waldhof Mann- heim-Eintracht Braunschweig 2-0. CRICKET - Het cricketseizoen wordt op 30 april geopend met een wedstrijd tussen het Ne derlands elftal en Jong Oranje op het terrein van Kampong in Utrecht. Het initiatief is be doeld als propaganda voor de cricketsport. Het duel begint op Koninginnedag om 10.30 uur en zal om ongeveer 17.00 uur zijn afgelopen. Onderdeel van het programma is ook een demonstratietraining, gegeven door een buitenlandse oefen- meester. GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zich in het Oosterparkstadion belachelijk gemaakt. Na de imponerende over winning van 3-1 in Amster dam op Ajax 'verrasten' de noordelijken het eigen publiek met een nederlaag van 2-6 te gen degradatiekandiaat AZ'67. Onder een striemend fluitcon cert zocht de equipe van trai ner Berger na het laatste fluit signaal van scheidsrechter Geurds, razendsnel de kleed kamer op. De eerste helft was niet om aan te zien. AZ was naar de Martini-stad afgereisd met de intentie om in ieder geval niet te verliezen, terwijl FC Gro ningen na de luidbejubelde ze ge van 3-1 op Ajax, blijkbaar nog in hogere sferen verkeer de. De thuisclub bakte er hele maal niets van. De Groningers speelden zonder agressie en tempoloos, terwijl de wil om te winnen ook niet erg groot leek. Op slag van rust schrokken de noordelijken wakker uit hun droomwereld toen Gaasbeek, na goed doorzetten van Tol, AZ op voorsprong schoot Tol was daarvoor ook al kansrijk voor Schellekens op gedoken, maar in die actie bleef de Groninger doelman meester van de situatie. FC Groningen kreeg in het eerste bedrijf twee kansjes via De Koek en Koeman, maar beide keren stak De Koning bijtijds de handen uit de mouwen. Na de pauze werd de wed strijd een stuk levendiger al was het alleen maar door de doelpunten, die in het eerste gedeelte van de tweede helft als rijpe appelen vielen. Nadat AZ via opnieuw Gaasbeek succes had (0-2), bracht trainer Berger Bosman en Fandi voor respectievelijk De Koek en Mulder binnen de lijnen. Neeskens schoof op naar het middenveld en achterin werd één tegen één gespeeld. De ri sicovolle strijdwijze leverde Groningen wel twee doelpun ten op via Bosman, maar met de ruimte die in de Groninger defensie ontstond, wisten Tol, de uitblinkende Van de Poppe, Kist en opnieuw Tol wel raad: 2-6. Aan Groninger zijde had den de kandidaat-internatio nals Koeman en Van Tiggelen een volslagen off-day. FC Groningen-AZ'67 2-6 (0-1). 45. Gaasbeek 0-1, 58. Gaasbeek 0-2, 61. Bosman 1-2,67. Tol 1-3,70. Bosman 2-3, 76. Van der Poppe 2-4, 85. Kist 2-5, 90. Tol 2-6. Scheidsrechter: Geurds, toeschouwers 12.500. Gele kaart: Gaasbeek (AZ '67). FC Groningen: Schellekens; Ma son, Van Tiggelen, Neeskens en Mulder (Fandhi); Van Dijk, Koe man en Roossien; Broeken, McDo nald en De Koek (Bosman). AZ'67De Koning; Filippo, Loggie, Haar en Nortan; Casteleyns, Van der Poppe en Heus; Gaasbeek, Kist en Tol. Deventer kan zich zo langza merhand opmaken voor eer- ste-divisievoetbal in de Ade laarshorst. Go Ahead Eagles kwam gisteravond door de ne derlaag tegen Fortuna Sittard in de problemen. Fortuna lijkt zich vrijwel veilig te hebben gesteld. In de eerste helft kregen de tweeduizend toeschouwers weinig aantrekkelijk voetbal te zien. Go Ahead Eagles pro beerde wel aanvallend te spe len, maar was machteloos te gen de Fortuna-defensie, die door Frans Thijssen, Koever mans en doelman Körver, her metisch gesloten bleef. Voor de Deventer formatie werd elke aanval een spel van 'op hoop van zegen'. De hoop was er wel maar de zegen werd door For tuna geclaimd toen Arthur Hoyer in de 38ste minuut bij de eerste de beste aanval van de Limburgers de bal uit een voorzet van Reijners langs doelman Jongbloed schoot (0- 1). Go Ahead Eagles miste de kracht en het zelfvertrouwen om de achterstand weg te wer ken. Go Ahead Eagles-Fortuna Sittard 0-1 (0-1). 38. Hoyer 0-1. Scheisrech- ter: De Munnik, toeschouwers: 2000. Go Ahead Eagles: Jongbloed; Back (Kamstra), Oostrom, Oude Wesse- link en Witbaard; Woudsma, Tular en Voskamp; Ten Kate, Boerebach en Eij keikamp (Dekker). Fortuna Sittard: Körver; Maessen, Koevermans, Evers en Boessen; Suvrijn, Thijssen, Reijners en Hoyer; Holverda en Houtackers (Van Well). De lente is in Volendam nog steeds niet doorgebroken. In het degradatieduel tegen MW moesten de dorpse voetbal profs tussen de sneeuwvlagen door de punten aan de laffe Maastrichtenaren laten. Eén kans, eén goal (0-1), was voor MW voldoende om als een la chende dief met beide punten uit Volendam te verdwijnen. De door vele blessures zwaar uitgedunde keurploeg van coach Beenhakker had het ge hele duel het beste van het spel, maar kwam met dat overwicht niet verder dan een buitenspel treffer van Meijer en een kopbal op de lat van Blanker. Dat aanvalsduo, gesteund door de voorbeeldig stuwende middenvelders Molenaar en Tuyp, vormde het beste deel van de ijverige Volendamse ploeg. In de laatste minuten van de eerste helft drong Kemper twee keer langs de geroutineerde Gerets. De kop ballen van Blanker eh Meijer kwamen echter niet verder dan de lat en de vuist van Baetsen. Meteen na rust leek Volendam de beslissende, be vrijdende en verdiende treffer te krijgen. Blanker zette Meij er vrij voor Baetsen. Het doel punt van de Volendamse uit blinker werd op aangeven van de grensrechters wegens bui tenspel geannuleerd. Volendam kwam die tik niet meer te boven en werd uitein delijk geveld door een bijzon der ongelukkige tegentreffer. Volendam-MW 0-1 (0-0). 73. Adam 0-1. Scheidsrechter: Bakker. Toeschouwers: 2.000. Gele kaarten: Jonk (Volendam) en Van Staveren en Adam (MW). Volendam: Schilder; Schokker (Vijent), Jonk, Klepper en Bakker; Zwarthoed, Molenaar en Tuyp; Meijer, Blanker en Kemper. MW: Baetsen; Gerets, Van Mar wijk, Maas en Van Staveren; Cox, Delahaye, Driessen en Adam; Thai (Van de Luer) en Vermeulen. LEIPZIG/NOOTDORP (ANP/DPA) - Wegens doping is de Nederlandse worstelaar Thomas Roelofs gediskwalificeerd tijdens het toernooi om de Europese titels in Leipzig. Superzwaargewicht Roelofs was het enige lid van de Ne derlandse ploeg, dat verder dan de tweede ronde kwam. Hij zou gisteren in de klasse Grieks/Romeins om de derde plaats moeten worstelen. Het organisatiecomité maakte geen details bekend over het onderzoek naar doping. Van het Nederlandse team was niemand voor commentaar te bereiken. Voorzitter Piet van der Kruk van de Koninklijke Nederlandse Krachtsportbond (KNKB) reageerde geschokt op het mogelijke gebruik van verboden stimulerende middelen door Roelofs: „Als het waar is, zullen we harde maatregelen moeten nemen. Ik be grijp er niets van, we zijn bij de KNKB juist druk bezig do ping tegen te gaan. We willen overal 'schone' deelnemers naar toe te sturen". Roelofs en zijn ploeggenoten Frans Jansen (lichtgewicht) en Terry Bakker (halfzwaargewicht) hebben volgens Van der Kruk de KNKB aan de vooravond van het toernooi een verklaring overhandigd, waarin ze stelden geen verboden medicamenten te hebben gebruikt. VELSEN (ANP) Eerste-divisieclub Telstar heeft voorlopig voor vijf spelers ontslag aangevraagd. Het zijn Floor Buma, Elfstedentochtrijder John Weijers, Ar thur Wildschut, Ben Haverkort en Rene Aubrun, voor wie FC Haarlem enige belangstelling koestert. Volgens de plannen van de club uit Velsen blijft er uit de hui dige selectie plaats voor hooguit zeven spelers. Voor het volgend seizoen zal de groep aangevuld worden met jeugdspelers van Ajax. Het bestuur van de Amsterdamse club heeft Telstar acht spelers aangeboden. Haatrecht haalde na rust het laatste beetje coördinatie uit het spel van Willem II. Het enige wat de 2300 toeschou wers nog kon boeien waren de goals. Wilson scoorde zijn tweede doelpunt (4-0), wat in terim-trainer Nelen na afloop deed opmerken dat Wilson de goede man is voor de spitspo- sitie. „Hij zoekt de combinatie met Van Gils en dat heeft de jongen nodig. Bakker zit dus zaterdag weer op de bank", al dus Nico Nelen. De tegentreffer van Eindho ven kwam op naam van Pas cal Maas. Hij profiteerde van een onoplettend moment in de verdediging van Willem II. Ramakers haalde in de rust Clemens Bastiaansen, de ex- Willem Il-er, uit het veld. „Hij had tegen zijn oude club meer moeten laten zien", vond Ra makers. „Het elftal hing als los zand aan elkaar", voegde hij daaraan toe. Willem II maakte daar dankbaar gebruik van en kan met nog twee thuiswed strijden voor de boeg (Veen- dam en De Graafschap) moge lijk de nodige punten pakken voor de laatste periodetitel. Opstelling Willem II: Ton Ver kerk, Patrick Cohen, Robert Hoofs Jack Busio, Piet Schilders, John Feskens, Ton Soffers, Wanny van Gils, Ulrich Wilson, Winnie Haat recht (Rob Soffers), Ruud Donders (Edwin Bakker). De karakteristieken zijn: Willem II-Eindhoven 5-1 (2-0). 7 Donders 1-0,29. Wilson 2-0,51. Van Gils 3-0, 62. Wilson 4-0, 75. Maas 4- 1, 81. Bakker 5-1. Scheidsrechter: Van de Laar; toeschouwers: 2300. Vitesse-SW 0-1 (0-0). 73. Van Ka pel 0-1. Scheidsrechter: De Schep per; toeschouwers: 900. Gele kaart Gerritsen (Vitesse). UITSLAGEN PSV-Twente 2-2 Volendam-MW 0-1 Feyenoord-Excelsior 2-1 Groningen-AZ '67 2-6 GA Eagles-Fortuna S 0-1 Ajax 28 21 5 2 47 77-31 PSV 29 16 12 1 44 78-28 Feyenoord 27 18 5 4 41 73-37 Groningen 28 14 7 7 35 48-33 Sparta 27 13 6 8 32 44-44 Twente 28 10 8 10 28 48-53 Roda JC 27 10 7 10 27 38-42 Haarlem 28 10 7 11 27 38-42 Utrecht 29 11 5 13 27 39-35 Den Bosch 26 7 12 7 26 29-21 Fortuna S 28 10 5 13 25 35-40 MW 27 9 6 12 24 33-45 AZ"67 28 6 11 11 23 49-60 Volendam 28 8 6 14 22 29-51 GA Eagles 27 9 3 15 21 38-52 Excelsior 29 5 11 13 21 32-45 NAC 28 5 5 18 15 23-49 PEC Zwolle 28 4 7 17 15 25-68 UITSLAGEN Vitesse-SW Willem ll-Eindhoven 0-1 5-1 STAND v.v.v. RKC Den Haag Heracles Graatschap Heerenveen Willem II NEC Cambuur SW Veendam Vitesse DS'79 RBC Telstar Wageningen Helmond Sp. Eindhoven 28 17 4 28 14 10 27 13 11 28 15 7 27 12 11 27 14 7 28 7 15 28 10 8 28 9 10 27 8 8 27 8 8 28 10 4 27 27 28 4 14 27 28 28 7 7 9 3 2 7 7 38 67-34 4 38 53-30 3 37 50-30 6 37 39-30 4 35 46-29 6 35 41-28 6 29 32-29 10 28 40-33 9 28 35-31 11 24 43-46 11 24 34-47 14 24 36-46 12 22 29-42 12 22 33-48 10 22 27-36 13 21 38-47 16 21 43-53 19 11 27-74 PERIODESTAND 3 2 1 0 5 7-2 2 2 0 0 4 4-0 FC VW 3 2 0 1 4 7-5 Heracles 3 2 0 1 4 5-3 Helmond Sport 3 2 0 1 4 6-5 Veendam NEC Vitesse 3 1113 6-5 Graafschap 3 0 3 0 3 2-2 RBC SW 2 10 12 3-3 DS 79 Cambuur RKC 3 0 2 1 2 2-5 Wageningen 2 0 1111-3 Heerenveen

de Stem | 1985 | | pagina 7