Bibliotheekraad wil één Zeeuws tarief Raad Sluis bepaalt richtlijnen voor aanbestedingen Kinderen ontwerpen eigen dorp Onderwij sproject Wereldoorlog II bijna afgewerkt RUIMTENOOD KLOOSTERZANDE WORDT OPGELOST Oranjefeest in Heikant 1 tekori Hulster raad blij met verbetering Koolstraat DESTEM Open dag brandweer in Axel VRIJDAG 26 APRIL 1985 VAN ZEELAND VOOR ALLE BIBLIOTHEKEN EN BIBLIOBUSSEN Zaklopen in Kloosterzande Watertoren- rit van WZA EXPOSITIE ZIYK IN DEN DULLAERT Diamanten paar in Lamswaarde Schietingen Oranjefeest Lamswaarde Plaatselijk nieuws Clinge Heikant Hulst /RlJDAG 26 APRIL Lamswaarde NSM schenl geld aan Terneuzen T22 PAGINA ZEELAND 2 Van een onzer verslaggevers MIDDELBURG - De Zeeuwse Bibliotheekraad wil dat een gelijkluidend tarief wordt in gevoerd voor alle bibliotheken en bibliobussen in Zeeland. Voor volwassenen bepleit men een contributie van 22,50 per jaar. Aan jongeren van 18 tot 21 jaar, houders van een CJP of een Pas 65 zou 15 gul den gevraagd moeten worden. In veel bibliotheken worden deze bedragen al gehanteerd. Uitzonderingen zijn de Zeeuwse Bibliotheek (25 gul den) en de Axelse bibliotheek (20 gulden). Erg veel gezag kan aan deze aanbeveling van de Zeeuwse Bibliotheekraad nog niet wor den ontleend. De officiële ope ning van de Zeeuwse Biblio theek afgelopen donderdag bleek de daadkracht van de raad namelijk niet te hebben bevorderd. Er verschenen gis teravond slechts luttele raads leden ter vergadering. Zo wei nig zelfs dat de voorzitter, ge deputeerde P. Boersma, zich lange tijd afvroeg of het wel zin had te vergaderen. Hoewel het vereiste quorum niet werd gehaald, besloot men toch enkele voorlopige besluiten te nemen. De invoe ring van een gereduceerd ta rief voor jongeren van 18 tot 21 jaar bij de Zeeuwse Biblio theek lijkt een mislukking te gaan worden. Met het lage ta rief (12,50 gulden) hoopte men de jongeren ertoe te verleiden lid van de bibliotheek te blij ven. Echter, 62 procent van de ingeschreven jongeren tussen 18 en 21 jaar is sinds 1 januari niet meer in de bibliotheek ge signaleerd. De flinke terugval van deze animo dateert van het moment dat deze categorie jongeren niet meer gratis van de biblio theek gebruik mag maken. Meer dan de helft van de jon geren hield de bibliotheekboe ken sinds die tijd voor gezien. De raad vond het gister avond zinloos om over een nieuw bibliotheekplan 1986- 1989 te praten. Men kwam tot de conclusie dat het rijk eerst een aantal onduidelijkheden uit de weg behoort te ruimen. Boersma kondigde aan dat wel gewerkt zal worden aan een provinciaal beleidsplan voor het bibliotheekwerk. Hij zei verder dat de uitvoering van de PBC-taken, in handen ge geven van de Zeeuwse Biblio theek, voorlopig nog op de oude voet zal doorgaan. Dat betekent, dat de provincie te korten voor haar rekening neemt zolang het ministerie van WVC nog geen beslissing heeft genomen over de vraag of de geldstroom voor de PBC- taken nu via de provincie of via de gemeenten gaat lopen. VEJV en peuters in W. Alexanderschool Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - Het Vormings- en Edu- catiewerk Jonge Volwassenen (VEJV) en de peuterspeelzaal in Kloosterzande krijgen in augustus onderdak in de Willem Alexander school. Daarmee komt een eind aan de ruimtenood waar mee beide instellingen al geruime tijd kampen. De Willem Alexanderschool komt per 1 augustus vrij in het kader van de nieuwe wet op het basisonderwijs. Het is de bedoeling dat de school gaat worden beheerd door de stich ting St.- Martinus, die ook het gelijknamige gemeenschaps huis onder zijn hoede heeft. De besprekingen daarover moe ten echter nog gevoerd wor den. Aanvankelijk is nog ge dacht om de al geruime tijd leegstaande Heilig Hartschool geschikt te maken als huisves ting, maar dat zou de gemeen te flink wat geld kosten. Meer dan waarschijnlijk zal het ge bouw nu definitief worden ge sloopt en met de grond gelijk worden gemaakt. Er zijn nog geen plannen voor de dan vrij komende ruimte. Vanwege de wet op het ba sisonderwijs, die voorschrijft dat kleuter- en lagere scholen broederlijk onder één dak KLOOSTERZANDE - De horeca uit Kloosterzande organiseert samen met het Oranje Comité voor 30 april een grote zakloop- wedstrijd. Er wordt gelopen over 9 ge lijke afstanden, van café naar café in groepen van 8 perso nen. Elke groep bevat buiten deze 8 personen nog 2 jury-le den en een leider van de groep. In en om de cafés worden tij dens deze zakkenloopwed- strijd spelletjes gedaan als pieken, het eten van hardge kookte eieren en mastklim- men. Buurten, straten en vereni gingen kunnen aan de zakken- loopwedstrijd meedoen. Men kan zich tot en met zondag op geven op het contactadres Cloosterstraat 40A. Bij de op gave moet men een lijst indie nen met al de namen van de deelnemers. De prijsuitreiking vindt plaats in 't Molenhof aan de Groenendijk om 18.00 uur,door baron Collot de 'es Cury. Door het Oranjecomité zijn drie fraaie bekers beschikbaar ge steld. De leiding van het hele spel in in handen van de heer G. Roctus. DftGBLAD VOOR ZUOWEST NEDERLANO Kantoren in Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnum mers op pagina 2. Openingstijden: 8.30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm (editie-chef), Jan Jan sen (plv. chef), Emile Calon, Co Meertens, Cor de Boer (foto), Ton Koomen (sport). Huist: Frank Deij, Eugène Verstraeten. Middelburg: Henk Postma. Goes: Aad van der Wouden. Advertentle-expl. Inspecteur Zeeland: C. nu, privé 01150-95839. Me moeten, komt ook in Vogel waarde een éénklassige kleu terschool vrij. Evenals in Kloosterzande is het de bedoe ling het gebouwtje in beheer onder te brengen bij het be stuur van het Dorpscentrum. Dat heeft al positief gerea geerd op de plannen. De peu terspeelzaal in Vogelwaarde aast op het lokaal, maar of die er ook in komt staat nog niet vast. Tijdens de opening van de foto-tentoonstelling van de VEJV-jongeren in het ge meentehuis van Kloosterzande zegde burgemeester Mr. M. Somers toe dat hoe dan ook in augustus de ruimteproblemen zullen zijn opgelost. Momen teel vertoeven de jongeren in een kleine ruimte bij het be jaardenhuis. Daar is amper genoeg ruimte om iedereen een zitplaats te geven. Een van de activiteiten waarmee de jongeren zich de laatste tijd hebben bezig ge houden is een foto-tentoon stelling over de gemeente Hontenisse. Daartoe zijn ze met een camera op pad ge weest en hebben ze zelf ook de 'afdrukken gemaakt. Het re sultaat, zo'n 45 foto's, is tot 6 mei te zien in het gemeente huis te Kloosterzande. De ten toonstelling is te bezichtigen tijdens de openingstijden van het gemeentehuis. Van onze correspondent SLUIS - Het vaak eindeloze gediscussieer over het aanbestedingsbeleid in de gemeente Sluis, lijkt verle den tijd te gaan worden. Gisteren nam de raad, met alleen D'66 tegen, een voorstel aan met richtlijnen voor aan bestedingen. Openbare aanbe stedingen zullen plaatsvinden bij werken hoger dan 5000 gul den. Werken onder dit bedrag worden, als de subsidievoor waarden dat mogelijk maken, onderhands aanbesteed. Voor specialistisch werk zal een en kelvoudige aanbesteding plaatsvinden. D'66 maakte zich sterk voor een ad-hoc beleid, zonder vas te beleidslijnen. Wethouder Forsse voelde daar weinig voor, aangezien het college dan, zoals hij het uitdrukte, 'schietschijf' blijft. Ook wat betreft de recon structie van de Braamdijk en het fietspad langs het kanaal van het Sluise Veer tot Ter hofstede kreeg de goedkeu ring. Er werd zelfs aangedron gen op de meeste spoed bij monde van de WD. De raad was trouwens toch goedkeurend gisteravond, want ook aangaande het ver- gunningplichtig maken van de casino's e.d. binnen de be bouwde kom, kreeg het college groen licht. Net als voor de an dere aanpassing van de alge mene politieverordening: het verbod om nog langer op ge meentelijke plantsoenen te parkeren. Wel maakte bij dit laatste voorstel WD'er van de Plasse de kanttekening, dat het geen heksenjacht op fout- parkeerders moet gaan wor den, want het toerisme is een zuinig goed voor Sluis, zo meende hij. Wat bij mevrouw van Oorschot (PvdA) de reac tie ontlokte, dat regels worden gesteld om nageleefd te wor den. „Zo niet, dan kunnen we de verbodsborden wel in het vet laten liggen", zo meende zij. Van onzer correspondent OOSTBURG - De Westzeeuwschvlaam- se Autoclub (WZA) houdt dinsdag 30 april haar jaarlijkse Water- torenrit. Deze autopuzzeltocht annex autoriëntatierit, met start en finish te Oostburg, staat open voor zowel gevorderden als beginners. Mede gezien de feestelijkheden in het kader van koninginne dag, is voor beginners een puzzelrit in de zoge naamde toerklas uitgezet die deels is geënt op het gebeuren van die dag. De A- en de B-klas worden verreden volgens het NRF-TRR 1983 en de beginners volgens het eenvoudige WZA-puzzel- reglement. In alle drie klassen kunnen punten worden verdiend voor het WZA-kampioen- schap 1985. De lengte voor de A- en de B-klas is 43 km, voor de toerklas 40 kilometer. De gemid delde snelheid waarmee gereden dient te worden, is vastgesteld op 20 kilo meter per uur. Inschrij ven is mogelijk vanaf 12.45 uur in café Victory aan de Markt te Oost burg. De start van de eer ste equipe is om 13.45 uur op het bedrijventerrein achter de watertoren. De rit is uitgezet door J. Ko- lijn uit Terneuzen en A. van Engelenburg uit Groede. Bewondering van een van de allerkleinsten voor het dozen-dorp. Van onze correspondente HULST - De ontmoetingsruimte van het gemeenschapscentrum Den Dul- laert in Hulst is momenteel gevuld met enkele tientallen dozen. De grote dozen bevatten stuk voor stuk een knap in el kaar geknutseld dorp. De visies van hoe een droomleefgemeente er uit moet zien, zijn gemaakt door de leerlingen van de kinderateliers van het ZIKV. Alle leerlingen van de afdelingen Graauw, Nieuw-Namen, Heikant, Sint-Jansteen en Hulst hebben de laat ste maanden hun eigen dorp ontwor pen. De tentoonstelling werd woensdag avond officieel geopend door de voor zitter van de plaatselijke werkgroep, wethouder E. de Rechter. Na een wel komstwoord van mevrouw A. Soet-de Moor, directrice van het ZIKV, en een woord van bewondering door de heer De Rechter boden twee jeugdige cur- - fotowimköoyman sisten de sprekers een glaasje limonade en een lollie aan. Iets wat zeer gewaar deerd werd door de ruim honderd be langstellenden, die daarna de 'schep pingen' van de diverse dorpen konden bekijken. In de grote zaal was ook een demon stratie van de balletlessen onder lei ding van de dames Van de Bos. De kij kers kregen een duidelijk overzicht van de opbouw van de balletcursus be ginnelingen en gevorderden. De expo sitie is nog te bewonderen tot 6 mei. Van een onzer verslaggevers HEIKANT - Het feestcomité in Heikant heeft er zo'n 1.400 gulden tegen aangegooid om de dorpsbewoners op konin-, ginnedag en op 5 mei een aan trekkelijk programma te bie den. Op 30 april wordt de school- Van onze correspondente LAMSWAARDE - Het echt paar Piet en Lucia Hendriks van de Bergen uit Lamswaar de viert maandag 29 april het diamanten huwelijksfeest. Piet en Lucia, ruim 86 jaar geleden op dezelfde dag gebo ren: 16 september 1898, vieren de diamanten bruiloft met een diner in familiekring in café De Vier Jaargetijden. Aan sluitend is er een receptie van 20.00 tot 21.30 uur. Ter gelegenheid van het 60- jarig huwelijksfeest wordt za terdag om 19.00 uur een eucha ristieviering gehouden in de parochiekerk van Lamswaar de. jeugd op het schoolplein ver wacht om mee te doen aan volksspelen. Om 13.30 uur is het prij spieren voor dames en heren bij Th. de Block en is er een bingo in 't Heike. Ook al om half twee klinkt bij de school het startsein voor een fietsenrally. Deelname mini maal in groepjes van twee. Bij slecht weer wordt het prijzen geld in de bingopot gestopt. Kaarters kunnen om 14.30 uur terecht bij A. Bogaert. Daar, en bij Th. de Block, wor den vanaf 19.00 uur ook wed strijden op het topbiljart ge houden. Voor de duivenlief- hebbers is er ter gelegenheid van koninginnedag zondag een open wedvlucht. Tien panklare kalkoenen wachten op de winnaars van een trits- wedstrijd. Op bevrijdingsdag 5 mei wordt om 10 uur een herden kingsmis gehouden, met me dewerking van het gemengd koor en de muziekvereniging Heikant. Voorts is er om 18 uur een ballon wedstrijd voor de jeugd. Rond 18.30 gaat bij goed weer een heteluchtballon de lucht in en een half uurlje later beginnen er topbiljart- wedstrijden bij Th. de Bloc'' en A. Bogaert. ST.-JANSTEEN - Rouwschie- ting voor Emiel Boussen, zaal De Warande, 49 schutters: ho ge vogel: F. Reunis; eerste zij- vogel: J. van Kerkhoven; tweede zijvogel: P. Stevens, allen St.-Jansteen. Van een onzer verslaggevers LAMSWAARDE - Koningin nedag staat in Lamswaarde in het teken van volksspelen. In de ochtenduren zijn er van af 9.30 uur volkspelen voor de jeugd op het sportveld. Om 14.30 uur beginnen de activi teiten voor volwassenen in ca fé Gerrits. Verenigingen, buurten en individuelen kun nen hieraan in groepjes van zes meedoen. Op dazelfde tijd stip begint bij café Gerrits ook een oranjeschieting. Op bevrijdingsdag 5 mei is er om 11 uur een heilige mis en direct daarna op het sportveld een ballonwedstrijd voor de jeugd. Fanfare Vrijheid Een dracht zorgt voor muzikale ondersteuning. Om half twee klinkt bij café Gerrits het startsein voor een fietsenrally voor groot en klein. De ge meente heeft voor iedere deel nemer een gedenktegel be schikbaar gesteld. Bosaanplant - Eind vorig jaat werd een tweetal dennenbos, sen achter het gemeentelijk sportterrein met een opper, vlakte van rond de drie hecta. re gekapt. Nadat de verwijde, ring van het overtollig hom heeft plaatsgehad, is nu be gonnen met de aanplant van jonge dennensparren. Op hei schoongemaakte gedeelte zijn al meer dan vijfduizend den- nen geplant. Tussen het naaldhout worden ook ver- scheidene loofbomen gezet. Hartstichting - De collecte ten bate van de Nederlandse Hartstichting heeft in Heil 890,85 gulden opgebracht. Van een onzer verslaggever ffrNEUZEN - Enkele led »n de gemeenteraad van T< %en twijfelen aan de n« raliteit van de gemeentelij 'nimissie voor bezwaar- *eroepschriften. Dat bit «steren tijdens de bijee [omst van de raad. Aan de orde waren tv .oorstellen van de commis lm twee ingediende bezwa; rhriften niet ontvankelijk rerklaren. Het ene was in( liend door het comité 'Vrc Ln in de bijstand', het and joor de werkgroep 'Vrouw voor Vrede'. ne beide groeperingen h< Rjen vorig jaar een verzoek subsidie ingediend. Tijdens Koffieconcert - Het koffiecon-, eert door het ensemble I ci, dat zondag in Den Dullaei te Hulst zou worden gehouden,® gaat niet door. Gei Ruitenboertoernooi - Zondag wordt in Sliedrecht het lande-' lijke Ruitenboertoernooi ge- houden voor de geselecteerde bridge-liefhebbers uit de ver schillende verenigingen in de provincies. Van bridgeclub Lamswaarde zijn geselecteerd de dames Van der Wielen-Van Esbroek en mevr. Van Water- schoot-dhr. de Schrijver. Van een onzer verslaggevers AXEL - Ter gelegenheid vai de opening van de nieuwe brandweergarage aan de Nieuwendijk, houdt de brand weer morgen open dag. ,Van 10 tot 16 uur kunnen belangstellenden een kijkje komen nemen. Hierbij zal het aanwezig materiaal van het Axelse brandweerkorps wor den getoond. Tevens zullen er met regionale brandweervoer tuigen demonstraties worden verzorgd. De opening, alleen voor ge nodigden, vindt vanavond plaats door burgemeester Hack. Van een o SAS VAN GENT - voor". Het weifelen lid M. Weemaes tek bele sfeer tijdens d van Gent ten voeten Met zeven tegen zes i met een financiële not tekort van 4,5 ton op <3 m kan worden weggewerl A, MIDDELBURG - Het Zeeuws onderwijsproject Wereldoorlog II wordt komende week gecompleteerd. De Walcherse scholen ont vangen dezer dagen het laatste onderdeel van het project, mate riaal voor een tentoonstelling Toen en Nu*. Daarin worden thema's uit de oorlog naast de hedendaagse werkelijkheid gelegd. Het ten toonstellingsmateriaal had eigenlijk al veel eerder ver spreid moeten worden, maar het project vergde van de or ganiserende werkgroep meer tijd en inzet dan verwacht. Het onderwijsproject, waar voor het provinciebestuur 34.000 gulden op tafel legde, richt zich op de ongeveer 100 scholen op Walcheren. Het ontwikkelde materiaal kan in volgende jaren ook in andere Zeeuwse regio's worden ge bruikt. Eerder kregen de scho len al materiaal voor een ten toonstelling 'Walcheren in de Tweede Wereldoorlog'. De meeste belangstelling van de scholen is verder uitge gaan naar de mogelijkheid films te vertonen. Er zijn 31 voorstellingen geweest van in totaal 4 films, er vonden 7 voorstellingen plaats van de omstreden theaterstukken, die werden aangeboden. De reac ties op deze voorstellingen vertoonden een grote ver scheidenheid. Verder maakten vier scholen van de mogelijk heid gebruik een schrijfster naar de klas te halen. Ook werd op enkele plaatsen ge werkt met video-materiaal. Los van het onderwijspro ject verschijnt maandag het boekje 'Zeeland in de oorlog 1940-1945'. Dankzij een subsi die van de provincie en som mige gemeenten kunnen scho lieren dit boekje tegen een sterk gereduceerd tarief ko pen. Het boekje is in eerste in stantie gericht op de leeftijds categorie 10 tot 15 jaar, maarii ook geschikt voor volwasse nen. De presentatie van het boekje vindt plaats tijdens de1 opening van de inter-provin- ciale tentoonstelling 'Recht op Vrijheid', die van 30 april tot 27 mei in de Middelburgse Ah dij te zien is. Van een onzer verslaggevers KUNNEN ZE HET IN LIMBURG KORTER HULST - De Hulster gemeen teraad heeft gisteren enthou siast meer dan een miljoen gulden beschikbaar gesteld voor de reconstructie van de Koolstraat en de verbetering van het kruispunt Koolstraat- Van de Maelstedeweg-Grote Kreekweg-CIingeweg. Omdat er van de provincie een flinke subsidie te ver wachten is, moet de gemeente zelf uiteindelijk maar voor 334.000 gulden in de beurs tas ten. In uitvoerige beschouwin gen, die overigens niet alleen dat ene agendapunt kenmerk ten, werd de reconstructie toe gejuicht. Immers, gemiddeld vertimmert de gemeente jaar lijks 43.000 gulden aan deze klinkerweg, die echter telkens weer opnieuw wordt kapotge- reden. G. Staal (eigen lijst) pleitte voor verkeerslichten op het gevaarlijke kruispunt, maar die kosten een kwart miljoen en dat vond wethou der G. van de Voorde teveel van het goede. Volgens hem zijn de vele ongevallen te wijten aan een te ruime opzet van het kruis punt, wat tot gewaagde over- steekacties leidt. Het is dan ook de bedoeling de zaak wat krapper te maken, de over steekplaatsen voor brommers en fietsen wat dichter op het kruispunt te leggen en het aanwezige hoogteverschil weg te werken. „Een goed voorstel", consta teerde G. Naessens (Gemeen tebelangen) kort maar krach tig. En dat leverde hem waar dering op van burgemeester mr. F. Jacobs: „De beknopt heid van uw betoog verraadt dat u een heer bent". Daarvoor hadden Naessens collega's geen moeite gespaard om breedsprakig tot in drie ron den toe op alle agendapunten in te haken. Wellicht tot enige droevenis van de nieuwe bur gervader, die aan het begin van de vergadering nog de verwachting had voor het donker naar huis te kunnen. Na drie uur beraadslagen moest hem van het hart: „Ik denk dat ik de tolk van velen ben, dat ik verheugd kan vast stellen dat we nu reeds de helft van de agenda behandeld hebben. We beginnen met vol le moed aan de tweede helft". „Kunnen ze het in Limburg korter?", klonk het uit de raadszaal. „Nou", repliceerde Jacobs, „daar kunnen ze er ook wat van". De raad sprak gisteravond zijn ongenoegen uit over de districtsgezondheidsdienst (DGD). Volgens afspraak zon het wachtgeld van de gemeen te-arts voor rekening van die dienst komen, maar nu bleek dat ineens anders te liggen. A Houben (WD) en W. de Brou wer (gemeenschappelijke Be langen) constateerden dat hut eerder geuite vrees terecht is geweest. P. Blommaert (CDA), destijds groot voorstander van toetreding tot de DGD, opper de nu zelfs om maar weer te rug uit te treden. Een uit spraak waar hij blijkbaar zelf van schrok, want even later trok hij zijn woorden weer in Wel stelde hij voor namens de raad een brief aan de DGD te schrijven, waarin het onge noegen over de gang van za ken wordt uitgesproken, omdat daar niemand tegenin ging, concludeerde burge meester Jacobs dat het voor stel was aangenomen. n d Het aarzelende 'voor' Weemaes, toevallig ook als laatste aan de beurt, ga: doorslag in het voordeel het collegevoorstel. En dat een discussie (met schorsi waarvan menig toehoordei afloop zei: 'een dubbeltje zijn kant'. Want de dorpsp tiek vierde, tot groot verd van onder andere burgemi ter drs. W. Dusarduyn, w eens hoogtij. De beraadslagingen gin gebukt onder de schaduw le bijeenkomst in Philipj afgelopen maandag voo: had geworpen. Zes raadsle hadden zich daar laten m liepen door de plaatseli emoties en wilden zowel Meerpaal als de Schotse Hi behouden als gemeenschap :entra. Maar de reserve v le verbouw van een van 1 den was nu juist door fin cieel wethouder J. Platschc ipgevoerd als het middel iet tekort van 4,5 ton wei werken. Bij andere gelegen den had de wethouder bov dien al laten weten dat Phi line het met één geme' ichapshuis zal moeten da /oor de verbouw daarvar naximaal nog 175.000 gul )eschikbaar. Eén gebc noet, ook al uit financ overwegingen, worden al stoten. Platschorre maakte gis avond opnieuw duidelijk de gemeente de reserves n aanspreken, om niet onder ratele (artikel 12) te wor geplaatst. Een recente van GS laat volgens daarover niet de minste tr fel. Maar dat kwam hem op fikse tegenwind te staan wet name de raadsleden er maandag in Philippine waren. Het CDA en de Phi piense volksvertegenwoo gers J. Rammeloo (wethoul C. Barbé, beiden Gemi^ tebelangen Groot Sas. wil b Van een onzer verslaggei SLUISKIL - De Nederla Stikstof Maatschappij (P te Sluiskil schonk gist ƒ25.000 aan de gemeente neuzen. Het geld is bestemd vck aanschaf van reddingsmi len voor de vrijwillige br Weer van de gemeente. De voltallige gemeente van Terneuzen bezocht g ren de NSM-vestiging Sluiskil. Het was een ii weel bezoek om de weder c°ntacten te verbeterer ideeën uit te wisselen. V. Bizzotto, technisch d teur van het bedrijf, over digde het bedrag aan bi Weester C. Ockeloen. Dez< zeer blij met de gift en be de het geld goed te best De directeur benadrukt* u® plaatselijke overheid e bedrijfsleven op voet vai "ikheid met elkaar m< °Wgaan en respect m< "ebben voor eikaars s1 Punten.

de Stem | 1985 | | pagina 14