Buitendienst-inspecteurs krijgen bij ons alle ruimte Muinssma 1 I VEDIOR UITZENDBUREAUX VEDIOR UITZENDBUREAUX VEDIOR UITZENDBUREAUX Nationale-Nederlanden WERKLEID(ST)ER ORGANISATIEMEDEWERKER M/V DE STEM VAN ZATERDAG 20 APRIL 1985 Ml Jonge mensen met ambitie zijn welkom bij onze buitendienst. Een belangrijk onderdeel van de Schadeverzekeringsmaatschappij van Nationale-Nederlanden. De functie: inspecteur. Wat betekent dat u binnen uw eigen rayon de contacten met onafhankelijke assurantiekantoren verzorgt. U adviseert en begeleidt. En stimuleert de „verkoop" van onze verzekeringen. Daarbij werkt u van huis uit. U deelt zelf uw dag in, maakt afspraken, regelt de werkzaamheden. Kortom, u werkt zelfstandig. En krijgt zo alle ruimte om uw commerciële capaciteiten te ontplooien. Wie komen in aanmerking? Jonge mensen van 23 tot 30. Of iets ouder, maar dan met verkoopervaring. U hebt tenminste HAVO of MEAO en bovenal een ondernemersgeest. Voor de specifieke opleiding zorgen wij. U volgt zes maanden lang de cursussen van ons Opleidingscentrum. Wat kunt u van ons verwachten? Een uitstekend vast salaris, ook tijdens uw opleiding. Daarnaast krijgt u provisie, 'n auto, onkostenvergoeding en 'n premievrije pensioenvoorziening. Wilt u meer weten over de inhoud van de functie? Bel dan 070-416929/415469 voor een informatiepakket. Nationale-Nederlanden N.V., Sociale Zaken, afd. Personeelsvoorziening, Prinses Beatrixlaan 15,2595 AK Den Haag. logistiek manager 25/30 jaar 'n middelbare (bij voorkeur beroeps-)opleiding WASSING BV Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland rziLTir i ri rzi r~i fn m r~i n r"ji......o^ r Slaafjf I V INTERNATIONALE EXPEDITEURS BV WASSING BV is een modern, snelgroeiend, internationaal georiënteerd expeditie- en transportbedrijf. Het hoofdkantoor is gevestigd in Tilburg, met nevenvestigingen in Arnhem, Beek, Eindhoven, Rotterdam, Schiphol, Tunis en Hixon (U.K.). Wassing BV onderhoudt kontakten met agenten over de gehele wereld. Wij wensen wegens uitbreiding bij één van onze belangrijke relaties voor de door ons aldaar verzorgde interne logistiek, in kontakt te komen met jonge enthousiaste kandidaten voor de eindfunktie van: met als standplaats Tilburg, Zijn taak bestaat aanvankelijk uit het funktioneren als chief operator warehouses, waarbij na een gedegen opleiding/inwerkperiode, het organiseren en leidinggeven aan een groep van ca. 8 medewerkers essentieel is. De funktie is zowel operationeel als administratief, inklusief computerbediening, en groeit op korte termijn uit tot het verantwoordelijkheidsnivo van het totale logistieke gebeuren met ca. 15/20 medewerkers van diverse disciplines. Vandaar dat ervaring met interne goederenstromen, magazijnbehandeling en intern transport een voorwaarde is, alsmede beheersing van de engelse taal. De kandidaten kenmerken zich door leiderschap en een coöperatieve en flexibele instelling, waarbij inzet en accuratesse vanzelfsprekend zijn. Wij bieden een prettige en afwisselende werksfeer en goede perspektieven. De honorering is afhankelijk van opleiding en ervaring. Handgeschreven sollicitaties kunt u richten aan Hoofd Personeelszaken, Mej.G.Strijbosch van Postbus 542, 5000 AM Tilburg. Een psychologisch onderzoek kan tot de sollicitatieprocedure behoren. De Betho, uitvoeringsorgaan van de Wet Sociale Werkvoorzieningen in de regio Noord- en Zuid-Beverland, Tholen en St. Philipsland, biedt aangepaste werkgelegenheid aan ca. 370 werknemers. De Betho beschikt over een produktie-, toeleverings- en hoveniersbedrijf met vestigingen in Goes en Tholen. Het dagelijks bestuur roept sollicitanten op voor de funktie van (24 uur per week) voor een afdeling in de vestiging te Goes, waar voornamelijk geestelijk gehandicapten werkzaam zijn. Funktie-informatie: het begeleiden en instrueren van de werknemers, die diverse inpak- en montagewerkzaamheden verrichten. Funktie-eisen: - een voltooide middelbare beroepsopleiding of een aantoonbare ervaring op gelijkwaardig niveau; - goede kontaktuele eigenschappen; - ervaring in een leidinggevende, soortgelijke funktie; - E.H.B.O.-diploma of de bereidheid om dit diploma te behalen. Geboden wordt: - na 1 augustus 1985 wordt de arbeidstijdverkorting, gemiddeld 38 uur per week, bij de overheidsinstanties van kracht; het salaris zal dan min. f. 1.341,- en max. f. 1.878,- of min 1.517,- en max. f. 2.067,- bruto per maand bedragen en is afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan; - van toepassing zijn de rechtspositieregelingen van de gemeente Goes. Selektie-procedure: - aan de selektie wordt door een personeelsvertegenwoordiging deelgenomen; - een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij Ben te Nijenhuis, hoofd personele- sociale zaken, tel. 01100 -14120. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie voor 1 mei 1985 te richten aan: Het dagelijks bestuur van "de Betho" T.a.v. de afdeling personele- sociale zaken Postbus 222 4460 AE Goes. Ml r ia t ■■■■■■■I Het Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland te Kioetinge bij Goes is een algemeen psychia trisch ziekenhuis, waarin ruimte is om te werken volgens eigentijdse inzichten in de psychiatrische hulpverlening. Het ziekenhuis beschikt over200 klinische behandelplaatsen, een polikliniek, 24 plaatsen voor dagbehandeling en 16 plaatsen in het hostel te Middelburg. Het aantal klinische behandelplaatsen zal in de nabije toekomst worden uitgebreid tot 260, terwijl de oprichting van een tweede hostel in Zeeland wordt voorbereid. In het ziekenhuis zijn ongeveer 250 personeelsleden werkzaam. Door een interne reorganisatie en uitbreiding van de formatie ontstaat binnen de dienst personeelszaken en het stafbureau patiëntenzorg de funktie van vak.nr.: 8.813.85.14 Van de organisatiemedewerker wordt verwacht dat deze: - een bijdrage zal leveren aan het staf bureau patiëntenzorg bij organisatie onderzoeken specifiek gericht op or- ganisatiestrukturen, processen en procedures binnen patiëntenzorg; - in overleg met stafverpleegkundige voorkomende werkzaamheden van voornoemde stafbureau zal uitvoeren; - zal deelnemen aan en begeleiden van projekten o.a. invoering van funktie- waardering gezondheidszorg, werk overleg en personeelsbeoordeling; - funkties zal beschrijven voor de gehele organisatie; - het formatieplaatsenplan verder zal ontwikkelen. Van kandidaten verwachten wij een op leiding op HBO-niveau bedrijfskundige richting met belangstelling voor perso neelsbeleid of een opleiding op het ge bied van personeelsbeleid met belang stelling voor bedrijfskundig/organisatie- werk. De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. De overige arbeidsvoor waarden zijn overeenkomstig de C.A.0. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunt U in winnen bij de heer A. C. van Meel, hoofd personeelszaken, tel. 01100-30000. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, kunt U binnen 14 dagen richten aan het hoofd van de dienst per soneelszaken van het Psychiatrisch Zie kenhuis Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. Bij een groot koeltechnisch installatiebedrijf in Prinsenbeek kunnen wij voor een lange periode plaatsen een telefoniste/telexiste Zij werkt samen met een collega aan de receptie, waar zij veelvuldig telefonisch contact met nederlandse, duitse en engelse relaties ook de telexcommumcatie verzorgt Ervaring als telefoniste/telexiste is een vereiste, terwijl het vanzelf spreekt dat een representatief uiterlijk op prijs gesteld wordt, leeftijd 20-26 jaar. Heeft u interesse in bovenstaande functie, stuur dan de bon in een niet gefrankeerde open enveloppe aan: Vedior Uitzendbureaux, Antwoordnummer 4311300 WB Almere, t.a.v. Mw. N. Bos. Telefonisch solliciteren. Snel antwoord Ik solliciteer naar tijdelijk werk. Dus belt u mi| op, op de dag en tijd, die ik hieronder heb ingevuld. (Tenminste 3 werkdagen na verzending van deze bon). Ik zal zorgen dat ik op het aangegeven telefoon nummer en tijdstip bereikbaar ben. Naam Funktie Telefoonnummer. Dag en tijd waarop ik gebeld wil worden. Adres Postcode. .Plaats. I Voor een internationaal georiënteerd textielbewerkingsbedrijf in Breda, zijn wij op zoek naar een actieve commercieel medewerker binnendienst leeftijd 24-30 jaar. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het plannen van inkoop en productie, alsmede telefonische en persoonlijke contacten met afnemers in binnen- en buitenland. U dient de duitse en engelse taal in woord en geschrift te beheersen. Ervaring in een productiebedrijf, b.v.k. in de textielbranche strekt tot aanbeveling Heeft u interesse in bovenstaande functie, stuur dan de bon in een niet gefrankeerde open enveloppe aan: Vedior Uitzendbureaux, Antwoordnummer 4311300 WB Almere, t.a.v. Mw N. Bos. Telefonisch solliciteren. Snel antwoord Ik solliciteer naar tijdelijk werk. Dus belt u mij op, op de dag en tijd, die ik hieronder i heb ingevuld. (Tenminste 3 werkdagen na verzending van i deze bon). Ik zal zorgen dat ik op het aangegeven telefoon- i nummer en tijdstip bereikbaar ben Naam Funktie. Telefoonnummer. Dag en tijd waarop ik gebeld wil worden. Adres. Postcode. .Plaats. Bij een handelsonderneming in Raamsdonksveer is een interessante baan vrij voor een secretaresse Leeftijd 22-25 jaar. Opleiding minimaal HAVO aangevuld met een secretaresse opleiding. Het is een opdracht voor een zeer lange periode. Type-, telex- en spreekvaardigheid moderne talen is vanzelfsprekend, aangezien van u verwacht wordt dat u reeds enige jaren in een soortgelijke functie werkzaam bent geweest. Heeft u interesse in bovenstaande functie, stuur dan de bon in een niet gefrankeerde open enveloppe aan: Vedior Uitzendbureaux, Antwoordnummer 4311300 WB Almere, t.a.v. Mw. N. Bos. Telefonisch solliciteren. Snel antwoord Ik solliciteer naar tijdelijk werk Dus belt u mij op, op de dag en ti|d, die ik hieronder heb ingevuld (Tenminste 3 werkdagen na verzending van deze bon). Ik zal zorgen dat ik op het aangegeven telefoon nummer en tijdstip bereikbaar ben Naam Funktie Telefoonnummer. Dag en tijd waarop ik gebeld wil worden. Adres Postcode. .Plaats. Door Jean Bruynen VENRAY - Het was enkele uren na het voor Nederland cata strofaal verlopen we reldkampioenschap in Barcelona, dat een ontgoochelde Peter Winnen zich in een opwelling liet ontval len: „Nóg zo'n rotjaar en ik stop met wiel rennen." Hij had die dag de zoveelste teleurstelling in 1984 te ver werken gekregen. Een voor seizoen dat begon met een sleutelbeenbreuk en via bron chitis eindigde met een val in een ravijn. Een Tour de Fran ce waarin hij als klimmer op een bijna meelijwekkende manier door het ijs zakte en een WK, waarin hij ondanks een hoogtestage in de Franse Pyreneeën niet eens aan de meet kwam. Maagklachten dwongen hem in de elfde ron de tot opgeven. Op dat moment nam de wanhoop even bezit van de doorgaans nuchtere Venray- naar. Thuisgekomen zette hij de zaken op een rijtje, waarna hij weer op de fiets klauterde met het voornemen alle ellen de te vergeten en een nieuwe Start te maken. „Ik heb me ten doel gesteld terug te komen op mijn oude niveau", vertelt hij aan de vooravond van de Ron de van Spanje. De Vuelta vormt samen met de Ronde van Frankrijk het hoofdbestanddeel van het her examen, dat Peter Winnen, wiens contract bij de ploeg van Peter Post afloopt, dit jaar aflegt. Slaagt hij, dan is zijn kostje voorlopig weer gekocht. Maar doorstaat hij de proef niet, dan.ja wat dan? Terug voor de klas lijkt uitgesloten en slaafje spelen voor de ve detten is zijn pakkie-an niet. DE Nederlandse voet balarbitrage werd in de afgelopen weken weer hevig bekritiseerd. Er ging bijna geen voet baldag voorbij of een van de dertig in het profvoetbal acterende fluitisten werd in de tang genomen door de media, spelers, trainers en toeschouwers. De mannen in het zwarte pak blijken vaker dan hen lief is de gebeten hond te zijn. Een willekeurige greep uit de kranten van de laatste weken leert dat de scheidsrechters (on bewust) voor de nodige opwinding hebben ge zorgd. En niet alleen de beginnelingen. In het rijtje met negatieve da den duiken ook gere nommeerde namen als Tan S wieten, Van Ette- Door John van Dinti RIJSWIJK - Woensdag, de dag se werkbespreking van de ar avond tevoren hebben de schei van der Kroft nieuwe consigne kregen. De fatsoensnormen m zien. Er moet scherper gelet en opgetreden worden tegen ondermijnende activiteiten, luidt het credo. Arbiter Luinge volgde de orders van zijn baas strikt op en plaat ste Helmond-Sport-trainer Jan Brouwer na het uiten van zijn misnoegen zonder Pardon achter de hekken. Enkele uren voor het rigo- reuze optreden van Luinge gaf Leo van der Kroft een toelichting op de nieuwe richtlijnen. „De scheidsrech ters hoeven niet langer het vaak ongenuanceerde optre den van trainers te tolere ren. Het liep de laatste tijd de spuigaten uit. Afgespro ken is dat trainers die zich herhaaldelijk op een on geoorloofde manier mengen in de arbitrage naar de tri bunes worden verbannen", zegt Van der Kroft. "Trai ners die bij in hun ogen ver keerde beslissingen het veld bestormen kunnen erop re kenen dat ze op de tribune Pioeten plaats nemen. Het gebeurt te vaak dat de gren zen van het toelaatbare Worden overschreden. Er zal echt niet opgetreden worden 8ls een trainer vanaf de zij lijn zijn elftal coacht, maar ordinaire opmerkingen en gebaren zullen niet langer geaccepteerd worden. Een

de Stem | 1985 | | pagina 8