iers m •oefd Piet Westerweele superieur [)V TSI-JEUGDTENNISTOERNOOI TE GOES W Hulst in kampioensroes Tennis jeugd is goed op dreef H UITSLAGEN EN STANDEN Atletiekduel AV'56 'öes verregend René de Bart blijft bij Hontenisse JUNIOREN WEINIG SUCCESVOL Resultaten tennisduels Familie- triathlon trotseert weergoden PAGINA SPORT 7 EERSTE TELEPOSTLOOP IN OOSTBURG lloop in >bendijke Irit in uitingen eenkomst arbiters uperieur ïdenlijsten Qwedstrijden; IN HULSTERSE BEDRIJFSVOLLEYBALCOMPETITIE Uitslagen IN BELGISCH TOERNOOI Zesde plaats voor Richard van Cadsand 31NA SPORTS en nieuwelingen h-Vlaamse ope, men uit handen' J s. In die spurt stond' aat op Leo Groenen-, lieuwelingen was het afvalwedstrijd. Uit. bleven bij deze slij. tien man overeind,' iks vele pogingen in se de uitslag in de itlegden. Met de Lim. troucken -al winnaar elassieke Dorpenom. eerste. Marco Pijpe. :ld zich als eers' ï-Vlaming kna] in dit gezelschap aar een vijfde plaats^ MAANDAG 15 APRIL 1985 T9 ersi Van onze al\etxekmedewerker mSTBURG - Er stond da .«te editie van de Telepost- ^0trimloopover 13kiio- "ier in Oostburg, georgani- Li door de gelijknamige ^oneelsvereniging van de rrr in samenwerking met de .tiekvereniging De Wielin- «een maat op Piet Wes- irweele. Ondanks dat hij LPfl{ stelde een kalme start nemen, lag het veld vrij IU„ verbrokkeld in de wijdse lrS rondom Oostburg. Vie man konden de 'lang de' start van Westerweele ijjbenen. Dat trio bestond uit Teun van Rooyen, Johnny de Martelaere en Westerweele's plaatsgenoot Peter van Waes. Toen na vier kilometer in buurtschap Klein Brabant de 'voorgloeiperiode' van de Aar- denburgse postbode achter de rug was, mocht Teun van Rooyen nog even in zijn tred lopen. Hoewel Van Rooyen lang bleef aanklampen (hij bleef een paar kilometer op vijftig meter hangen) moest hij toch capituleren. Hij ver speelde in de resterende zes kilometer nog een kleine drie minuten op de winnaar. Een sterke tweede wed- strijdhelft liep Jan van der Linde, vorige week nog tweede in de kwart triathlon van Ter- neuzen. Aanvankelijk liep hij samen met Jack de Braai ach ter het leidend viertal, maar tijdens de slotkilometers rukte hij op naar de derde plaats. Naast de 13, stonden ook een 2,8 en 5,7 kilometer op het pro gramma van deze voortreffe lijk georganiseerde Iood. Op de 5,7 kilometer liep Eri van Lare naar de zege, nadat hij lange tijd gezelschap had van vader Hans en zoon Hans- Jan Jasperse uit Axel. In de laatste hectometers liep Van Lare, pas 18 jaar, maar alles in zich om een verdienstelijk at leet te worden, naar de zege, voor zoon en vader Jasperse. Op de kortste afstand zege vierde Ronald Roctus uit Axel. In totaal meldden 153 lopers zich aan de inschrijvingstafel. De bokaal voor de best verte genwoordigde school ging naar OLS Oostburg. Uitslag 2,8 km: 1. Ronald Roctus, Axel 11.27; 2. Freddy Dieleman, Terneuzen 11.38; 3. Bas Jasperse, Axel 11.40; 4. Marco Scherbeijn, Zuidzande 12.12; 5. Alfredo van de Boogaard, Terneuzen 12.26. 5,7 km: 1. Eri van Lare, Heinkenszand 20.48 2. Hans-Jan Jasperse, Axel 21.05; 3. Hans Jasperse, Axel 21.08; 4. Edwin van Waes, Aardenburg 22.16; 5. Bram van de Velde, Bres- kens 22.30. 13 km: 1. Piet Wester weele, Aardenburg 47.10; 2. Teun van Rooyen, Middelburg 50.08; 3. Jan van de Linde, Oostburg 50.59; 4. Peter van Waes, Aardenburg 51.22; 5. Johnny de Martelaere, IJ- zendijke 51.25. nioren: 1. Leo Groenenl land) 60 kilometer in 1. Cromheecke (Aardenburi) an Reeh (lisse), 4. Antoui ezande). 5. Marcel Remiin dorp), 6. Jan Mobach (Sluy. Geense (Terneuzen), 8. Wim (De Lier), 9. Hans Heidens 10. Tonny Keiler (Steen- Johan van Schaijck (Oaet- op 1 ronden Jan Oreel (Vlis.1 Patrick van Oorschot 14. Hans Jansen (Vogel.' Arnold van Goethem ide). 1. Patrick StroucJïen leen) 40 kilometer in l(,)y i de Ridder (Arnemuiden),3,i lans (Maastricht), 4. Wilfred' dendamme), 5. Marco Pijpe-r uzen), 6. John Brand (Zoeter-! acco Schroevers (Arnemul.1 rnè Domen (Etten-Leur), i, ('s Heerenhoek), 10. Jeroei? lelie) 11. op 37 sec. Mario leerenhoek), 12. op 54 secon. an de Velde (Heerle), 13. Jao- "Breskens). 14. Wilfred van de, pelle)15. Carvey Claessens r iom. irate overmacht Sandra Begijn ize sportmedewerker ENDIJKE - In Krab- wordt zaterdag 2(1 trimloop gehouden naam Lobbezooloop. nisatie daarvan heelt atletiekvereniging afstanden zijn 6,9, ometer. arkoers voor ouderen ilometer lang en er is', i-parkoers van 1700; uitgezet voor de kin- Je vertrektijden zijn; half drie, kindereii' rt over twee. Vanaf kan men inschrijven,' aria De IJsbeer. nze sportmedewerker JE - De trim- en toer- uiningen houdt zater- pril in Waarde en om- een individuele tijdrit immers over een af in 12-3 kilometer. ieelname staat open. iereen. Start en finish de radartoren, waar, ugnummers afgehaald worden. De eerste vertrekt om half twee. 1 onze sportredactie JORP - De scheids svereniging Noord- en eveland houdt donder- nd 9 mei een ledenbij-i tst in de kantine van de vereniging Lewedorp- deze avond zal de rechterscommissie van VB afdeling Zeeland ig zijn, die eventuele, zal beantwoorden. De omst in Lewedorp be- acht uur. Door Kees Hamelink ;0ES - Sandra Begijn demonstreerde haar rote klasse in Goes tijdens het TSI-paastoer- ooi voor de jeugd. Inde leeftijdscategorie tot en met 16 jaar overklaste j iedere tegenstander. Martine van Maarleveld eek eveneens goed op dreef. De als favoriet bestem- ■lde Serge Carpentier moest bij de oudste jongens et onderspit delven tegen een goed toernooi spelende eterWillemse. Door de slechte weersom- landigheden was men ge- lodzaakt het toernooi op de aaledag indoor af te werken, ageen voor de finales van de obbelspelen resulteerde in spelen van pro-sets. Naar it redmiddel moest men ook eerdere ronden al grijpen, (dat de glans van dit toernooi ugszins verbleekte, maar dat nu eenmaal niet anders, lp het sportieve vlak was er erigens best te genieten van led tennis. Hoewel er bij de oudste tisjes niet echt sprake was in een sterke bezetting, ging confrontatie uiteindelijk jsen Martine van Maarle- id en Annemarie Verrijzer. in Maarleveld had via een 9- score Jeanet Engelse in de live finale verslagen en An- marie Verrijzer rekende «idelijk af met Corina van «Borgt: 9-1. De finalepartij issen beide TSI-speelsters een overtuigend spielende tn Maarleveld zien, die haar fjenstandster geen schijn an kans gaf. Martine van aarleveld drukte dat uit met icijfers 6-3,6-1. de oudste jongens was Carpentier via Jeffrey «paaien finalist geworden ■4,6-3) en kreeg als tegen- ander in de eindstrijd Peter iilemse uit Kapelle, die in de lalve finale verrassend de als 1 geplaatste Willem-Jan inHulst met 6-1,6-4 uitscha- ilde. Ook in de finale ging 'iilemse goed van start, maar j moest uiteindelijk via drie lts een beslissing forceren om jrpenter de voet dwars te Wen: 6-2,0-6,7-5. Sandra Begijn was supe- tar en moest alleen in de fi- 'le meer dan één game toe- tan, want in al haar overige 'dijen leverde zij niet meer jnze sportmedewerker - De teamwedstrijd^ district Walcheren/lf nden van de KoninkliJ' derlandse Biljart Bond de eindfase beland.M «hts enkele ontmoetlu' (or de boeg, blijft b :nd in de groepen 1. j roep 4 lijkt Scheldezb*' smeldinge een serieu»* iaat voor de ee111 (tand na vijf ronde" (?j "l: VEG/ABV, Souburg Scheldezicht, Wemeling C, Heinkenszand 26; OB hoek 25; BVM, Middelbur» >ep 2: Delta, Colyhsp (M, Middelburg 23,5; A™ oes 25; Dampoort, M)d 5; BVW, Wemeldinge I: De Smidse, 's-Gravenp®^ OKK'77, KattendijkeZL ïst, 's-Heerenhoek 27- ,s, rabbendijke 22; OD^lde.' hoek 20. Groep 4: ScM.j Wemeldinge 27; Middelburg 23; De Smjd^ ■enpolder 22; SNA,^^ j( dijk 15; Avontuur, oo® Wm Begijn, de Hulsterse "'isster die zich een klasse Wt toonde in de leeftijds- ',JSP tot 16 jaar tijdens het toernooi van TSI in - foto willem mieras dan één game in. Via Monique van der Borgt bereikte zij de finale, terwijl onderin het schema Miranda Nuijten het duel tegen Maaike Verstrae- ten in haar voordeel had be slist: 9-4, Nuijten moest echter in de finale tegen Begijn bui gen met 6-3,6-0. Bij de 16-jarige jongens kwam Middelburger Walter Montenarie goed voor de dag. Als tweede geplaatst maakte hij zich dan ook volledig waar, zeker na zijn 9-2-zege op Mar cel Wolfert in de halve finale. De als eerste geplaatste Hans- Peter van Oirschot, had met dezelfde cijfers Jos Verschuu- re gewipt, maar had tegen Montenarie de grootste moeite zich staande te houden. Met nipte 6-4,7-6-cijfers haalde hij echter de volle buit binnen. De finale bij de 14-jarige jongens werd een andere dan was voorzien. Zowel Gyon As- selman als Jeroen Verstraeten kwam niet in-actie, waardoor Leon Motmans en Manfred de Kok beslag konden leggen op een plaats in het slotduel. Mot mans plaatste zich via Frede rick Ouwehand (9-4), terwijl De Kok zich in de halve finale ontdeed van Richard Konings; 9-6. In drie set schreef Man fred de Kok dit toernooi op zijn naam door zijn eindzege van 6-7,7-5,6-2. Elly Cijvat werd de verras sende winnares bij de 14-jari- ge meisjes. Met 6-1, 6-0 over won zij in de halve finale Chantal van Schelven en in de finale toonde zij zich sterker dan de als eerste geplaatste Elisabeth Buijs: 6-4 6-4. Bernd van Quekelberghe uit Sas van Gent ondervond in dit toernooi alleen in de finale tegenstand van enige betekenis. Andy Pas uit Bergen op Zoom was zijn tegenstander in de finale en Van Quekelberghe moest alle registers opentrekken om de Brabander van zich af te schudden, hetgeen uiteindleijk in drie set lukte. Van Quekel berghe won met 4-6, 6-3, 6-4. Ericka Ouwehand ondervond in de finale bij de meisjes min der hinder van Manuela Jille. Ouwehand schreef de finale op haar naam met 6-2, 6-1. In de jongste leeftijdscategorie behaalde Jean-Loup Van de Wiele een moeizame zege op Laurens Visser (3-6, 6-3, 6-1), terwijl Cora Cijvat uiteinde lijk met 7-6,6-7,6-4 zegevierde over Femke Clerx. Uitslagen finales dubbelspelen: JD 10 jaar: Van Remortel/Visser- Fiiius/Rijk 13-5. MD 10 jaar: Cij- vat/Tijssen-Bremmer/Drenth 13- 5. JD 12 jaar: Van Quekelberghe/ Tolhoek-Jobse/Montenarie 9-1. MD 12 jaar: Jille/De Loof-Cox/ Ouwehand 9-3. JD 14 jaar; Ko nings/ Leusink-De Kerf/De Kok 9- 5. MD 14 jaar; Kuijs/Van Schel ven-Engelse/De Waal 6-3, 6-1. JD 16 Jaar: Van de Gruiter/Montena- rie-Hoppenbrouwers/Sterk 6-2, 3- 6, 6-2. MD 16 jaar: Nuijten/Wil- lemsens-Begijn/Verstraeten 6-4, 6-4. MD 21 jaar: Van Maarleveld/ Verrijzer-Boogaert/Schellekens 9- 1. JD 21 jaar: Carpentier/Van de Boogaard-Moerland/Willemse 9-6. "onze atletiekmedewerker ^T/GOES - De bizarre ^omstandigheden speel- ook de opening van het t Cla'e haanseizoen atle- Parten. Zowel de wed- tó, uws °P de accommo- I yan AV'56, waar pupillen iwiioren in actie zouden j,.n' als de interciubwed- L™jussen RKHAV, Schel- !elasten Meetiesland werd De jeugdtoppers uit het toernooi van TSI in Goes. Staande van links naar rechts: Sandra Begijn, Ericka Ouwehand, Manue la Jille en Manfred de Kok. Zittend van links naar rechts: Walter Montenarie, Annemarie Verrijzer, Serge Carpentier en Peter Willemse. - fotowillemmieras Goes werd vrijdagavond al de beslissing genomen om trent afgelasting, maar in Hulst bleef men optimistisch tot een paar uur voor de wed strijd. Toen de weergoden geen aanstalten maakten om de hoofdkraan dicht te draai en, moest ook het RKHAV-be- stuur capituleren. In allerijl werden de verenigingen inge licht. Alleen het Belgische Meetjesland was al onderweg en hoorde het nieuws pas toen het de touringcar had gepar keerd bij het 'zwembad' aan de Hulsterse Zandstraat. De dames- en herenformatie van W Hulst. Deze ploegen wonnen de De Stern-bekers in de Hulsterse bedrijfsvolleybal competitie. - foto erik ossewaarde. Van onze sportmedewerker HULST - Slaagde het he renteam van W Hulst er vorige week in de beker te winnen door in de finale Wemolin te kloppen, afgelo pen week kreeg het deze te genstander niet op de knieën. Met 3-0 wonnen de Heikantenaren. Voor VV Hulst een ietwat koude douche, die toch niet kon verhinderen dat het kam pioen werd. Met name de kampioens roes en een uiterst gemoti veerd Wemolin, dat zich wilde revancheren voor de verloren bekerfinale, waren voor W Hulst de grootste tegenstanders. In het begin van de eerste set was dat nog niet zo duidelijk zicht baar. Na lange tijd gelijk op gegaan te zijn, liep Wemolin weg naar een 15-10-setzege. Dit betekende tevens de ba sis voor de uiteindelijke winst. Temeer, omdat in de tweede set het zestal René Roels, Eric Burm, Mark de Rijk, Fred Bum, Danny Heuten en Jean de Ruyck vlot een forse voorsprong nam. Die voorsprong werd niet meer uit handen gege ven. Zodoende pakte VV Hulst eveneens de tweede set. In de laatste set was W Hulst uitgeput. Wemolin schreef deze set op zijn naam. Bij de dames gaat het W Hulst eveneens nog voor de wind. Ook hier is de dubbel op komst. Afgelopen week bokste W Hulst op tegen Lybeert/Verstraeten. Een wisselvallig spelend team, dat van ijzersterk spel plot seling kan terugzakken naar een bedenkelijk niveau. Zo ook tegen W Hulst. De eer ste set wonnen de dames uit Kapellebrug met 15-13 om vervolgens alles uit handen te geven. Met twee keer 15-4 werd het naar een nederlaag gespeeld. Eerste klas dames: Lybeert/ Verstraeten-W Hulst 1 1-2 (15- 13, 4-15, 4-15), Morres 2-W Heyndrickx 1 3-0 (15-7, 15-3, 15- 6), CVC Tiptop-Van Damme 2-1 (15-4, 15-6, 11-15), Morres 1-Nec- kermann 2-1 (15-11, 9-15, 16-14). Tweede klas: Rijk-Proprijsstop 2-1 (15-8, 4-15, 15-3), Voor- waarts-W Hulst 2 0-3 (2-15, 0- 15, 4-15), ABN-Hako 2-1 (15-6, 15-11, 11-15). Derde klas: CVC 2- Van de Klundert 3-0 (15-11,15-5, 15-6), Athanatos-Morres 3 2-1 (4- 15, 15-11, 15-10), W Hulst 3- Compiet 1-2 (11-15, 13-15, 15-13). Eerste klas heren: Wemolin-VV Hulst 1 3-0 (15-10, 15-9, 15-7). Tweede klas: Morres-Ambulo 2- 1 (15-5, 9-15, 15-13), Smash 2000- Brandax 3-0 (16-14, 15-9, 17-15). Derde klas: Ortho MOK-Atha- natos 0-3 (7-15,15-17,7-15), Luc- tor-Rijk 2-1 (15-8, 15-6, 10-15). Vriendschappelijk heren: W Heyndrickx 1-Neckermann 2-1 (15-6, 6-15, 15-10). Dames: Van Wesemael-Luctor 1-2 (7-15, 15- 13,5-15). Van onze sportmedewerker DONGEN - De Omloop van Midden-Brabant voor junioren met start en aankomst in Dongen, leverde weinig succes op voor de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaanderen. Niemand van de geel rode brigade bereikte de aankomst van deze door regen en kou loodzware koers over 120 kilometer. Na anderhalf uur koers zaten Jan Mobach en Frank Geensen nog in de kopgroep. Geensen viel weg omdat hij in aanraking kwam met een geparkeerde auto, wat gelukkig slechts beperkt bleef tot materiële schade. Mobach staakte verkleumd van de kou de strijd. Eerder was Hans Jansen al door een valpartij in de achterhoede verzeild geraakt, terwijl de vierde man, Arnold van Goethem, bij het gedrang in de eerste kilometers al het con tact met de hoofdmacht verloor. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Met vier finalezeges was de Zeeuwsch-Vlaamse tennisjeugd succesvol in het jeugdtennistoernooi van tennisclub De Zilveren Klomp in het Belgische De Klinge. Bij de meisjes tot en met 12 jaar was het een Nederlandse finale tussen Stephanie Rot tier en Manon Kienjet. Beide spelsters hadden overigens de grootste moeite gehad om de finale te bereiken, want Ste phanie Rottier had drie sets nodig tegen Vicky Maes (6-2, 5-7, 6-2), terwijl Kienjet tegen achtereenvolgens Ruth van Goethem (7-5, 6-7, 6-1) en Ste phanie Dincq (7-5, 6-4), zware strijd had geleverd. Ook in de finale werd de strijd beslist in drie sets, maar in het voordeel van Stephanie Rottier met 7-5, 5-7, 6-0. Fran- cesca Adriaansens strandde in de kwartfinales op Stephanie Dincq in drie sets; 6-2, 6-7, 7-6. Bij de meisjes tot en met 14 jaar reikte Mariska Adriaan sens tot de kwartfinales en Nathaly Tijssen schreef bij de 10-jarigen het toernooi op haar naam. Zij won in de fina le van Greet de Prest met 4-2, 4-0. Ook bij de jongens waren er twee toernooizeges te vieren. Tim van Veldhoven kwam bij de 12-jarige jongens goed voor de dag. Hij versloeg in de eindstrijd de Belg Wim Bau- wens met 6-2, 6-7, 6-3. Guido Tolhoek streed tot in de kwartfinales, waarin hij ver loor van Bauwens met 3-6,1-6. Gyon Asselman werd winnaar bij de jongens tot en met 14 jaar. Hij nam revanche op Ben Maes na zijn nederlaag tijdens de ontmoeting Zeeland-Oost- Vlaanderen, onlangs in Den Dullaert te Hulst. Met 7-6, 6-4 versloeg hij Maes. Bij de 10-jarige jongens kon Sebastien Rottier zijn vorig jaar veroverde titel niet pro- longren. Hij verloor van Tom Waterschoot in drie sets met 4-1, 1-4, 3-4. Waterschoot had eerder in de kwartfinales af gerekend met Richard Hame link in drie sets; 3-4, 4-1, 4-0. Bij de 16-jarigen reikte Ter- neuzenaar Arjen Elderson tot de halve finales, waarin Die ter Calle (de later winnaar) te sterk voor hem bleek: 6-2,6-0. TERNEUZEN - Het slechte weer was er de oorzaak van dat er veel partijen in de dis- trictsherencompetitie voortij dig moesten worden afgebro ken. De uitslagen van de wedstrijden zijn: Hoofdklas: Philten 1-TVS 16- 0, Drive 1-Sluis 15-1, Klappers 1- Con Forza 1 2-0 afgebroken. Eerste klas: Hulster Ambacht 1-Philten 2 6-0, Zaamslag l-Game'78 2 2-0 af gebroken, SJEF 1-Axel 1 3-3, Sluis 2-Game'78 1 0-6, TSI 1-Hulster Ambacht 2 6-0, Kapelle 1-Bongerd 2 3-3. Tweede klas: Ador 1-Axel 2 6-0, Smash 1-Vogelvlucht 1 2-2 af gebroken, Con Forza 2-Biervliet 1 1-1 afgebroken, Philten 3-TVS 2 4- 2, Westkaap 1-Zaamslag 2 1-5. Derde klas: Eikenhof 1-Animo 0-2 afgebroken, Vogelvlucht 2-Drive 2 1-5, Hoek 1-Smash 2 1-0 afgebro ken, Axel 3-Hulster Ambacht 3 2-0 afgebroken, Game'78 3-Hontenisse 12-1 afgebroken. Vierde klas: Lu- do et Emergo 2-Eikenhof 2 5-1, Boskreek 3-Ador 2 3-3. TERNEUZEN - Ondanks de erbarmelijke weersomstan digheden werd de familie- triathlon, gehouden door de triathlon vereniging Aloy, beëindigd. Een puur recratief evenement, waarvoor dan ook geen uitslag werd opgemaakt. Dertien ploegen, naar keuze geformeerd uit drie, vier of vijf leden, meldden zich zater dagmorgen in de hal van de MTS/MEAO aan de Terneu- zense Zeldenrustlaan. Teams, niet alleen samenge steld uit families, maar enkele formaties ook uit vrienden die elkaar tijdens de triathlon op elk gewenst moment mochten aflossen. Onder de deelnemers onder meer Janette Leunis en Ronnie Babijn, die tijdens de 950 meter zwemmen de aan dacht op zich vestigden. Voorts erkende trimcoureurs als Henk Dees en Mark Diele man, terwijl Karei Meertens op het looponderdeel uitblonk. Ondanks het weer sprak Camiel de Rooy namens de or ganisatie van een geslaagd ge beuren, ook al speelde bij hem tijdens het fietsen de gedachte om er mee te kappen. „Ik heb op een gegeven moment, toen de zoveelste hagelbui iedereen het zicht ontnam, hier en daar gevraagd of het niet verstan dig was de zaak vroegtijdig te beëindigen, maar iedereen wilde doorgaan". Deze familietriathlon om vatte 950 meter zwemmen, 42 kilometer fietsen en 9 kilome ter lopen. Het volgende evene ment van de vereniging vindt plaats zaterdag 20 april, wan neer in de buurt van Graauw een oefenrit op de fiets op het programma staat, waar naast de leden van Aloy ook perso neel, leerlingen en oud-leer lingen van de MTS/MEAO welkom zijn. Deelnemers uit deze laatste groep mogen bo vendien iedere één introducé meebrengen, voor deze vijftig kilometer lange fietstrip. NIEUWKUIJK - De jeugdli- centiehouders van de wieler vereniging Zeeuwsch-Vlaan- deren reden zaterdag in de districtswedstrijd in het Bra bantse Nieuwkuijk. Bij de 10-jarigen werd Ri chard van Cadsand zesde. Wilmar van de Berghe legde ondanks een valpartij nog be slag op een negende plaats. Bij de 13-jarigen zaten Johnny van Cadsand en Jean-Pierre Fortrei in de achttien man tel lende kopgroep. Van Cadsand eindigde als twaalfde en For trei werd achttiende. Van onze handbalmedewerker KLOOSTERZANDE - De handbalvereniging Hontenisse uit Kloosterzande en de succesvolle trainer René de Bart uit Kapelle zijn overeengekomen het lopende contract met een jaar te verlengen. „Dat ik minstens nog een jaar blijf, heeft vooral te ma ken met het feit dat na vier seizoenen het bestuur nog voor de volle honderd procent achter me staat en de pret tige sfeer binnen de selectie en de vereniging. Toch heb ik nog even getwijfeld, omdat ik een aanbieding kreeg van het Belgische Stelmar Merksem, maar na een uitstekend onderhoud met het Hontenisse-bestuur ga ik voor het vijfde seizoen aan de slag met de Hontenisse-selectie", al dus De Bart. KNVB ZATERDAGVOETBAL RESERVEKLASSEN Uitslagen tweede klas: NEO '25 2 - Zwaluwe 2 1-1. Reserve derde klas A: Kogelvangers 2 - Klundert 2 6-1, Seolto 2 - Tholense Boys 2 2-2. Re serve derde klas B: BVC '54 2 - Wit Zwart 2 5-0, De Meeuwen 2 - Wil- helmina '26 2 2-2. Standen: Reserve tweede klas: Groote Lindt 2 18-24, AZW 2 17-22, Yerseke 2 18-21, Zwaluwe 2 19-21, Roda Boys 2 17-20, Serooskerke 2 18-20, SSC '55 2 19-19, Arnemuiden 2 16-17, NEO '25 2 20-15, Terneu- zense Boys 2 18-14, Good Luck 2 18- 13, Kapelle 2 19-10. Resérve derde klas A: WHS 2 18- 28, Bruse Boys 2 17-21, Kloetinge 2 18-21, Klundert 2 19-20, De Meeu wen 3 18-19, Tholense Boys 2 19-18, Dinteloord 2 18-17, Veere 2 18-17, Seolto 2 17-14, Kogelvangers 2 18- 15, Smerdiek 2 19-13, Nieuwdorp 2 19-14. Reserve derde klaj^B: Tricht 2 18- 27, Zwaluwe 3 19-23, Heukelum 2 15-22, De Meeuwen 2 18-19, JPS 2 18-19, BVC '54 2 19-19, Wilhelmina '26 2 17-18, Nivo Sparta 2 17-17, Beatrix '63 2 17-15, GDC 2 18-14, Brakel 2 18-13, Wit Zwart 2 20-6. Reserve KNVB zondagvoetbal: 2e klas: Madese Boys 2 - Zierikzee 2 1-1. Zondagvoetbal afdeling Zeeland afgelast. Zaterdagvoetbal afdeling Zeeland Klasse 1: Duiveland - DFS 2-2, Apollo - SKNWK 302, res. klasse 1: ZSC 2 - VCK 2 2-3, klasse 2: SVD - Hoedekenskerke 1-2, Brouwersha ven - WIK 3-0, res. klasse 2 B: Kruiningen 2 - Dauwendaele 2 2-0, klasse 3: Serooskerke 5 - Borssele 1 0-0, Hoofdplaat 1 - GPC 4 4-1, klas se 3 C: Steen 1 - Yerseke 5 1-2, klasse 4 B: Heinkenszand 4 - Krui ningen 4 0-4, klasse 4 D: apollo 4 - Wemeldinge 3 2-4.

de Stem | 1985 | | pagina 15