HONIG 'BELKO m mm Kwaliteits- controleurs(m/v) bedrijfsleider ;e/v schip tori 'Als een su doet trek il mijn jas mi GROEPSLEIDER PART-TIME VERKOPER produktiechef Geen ove WL. de Galan grod organisatie adviezfj junior vertegenwoordiger m/v PLM Euroglas personeelsfunctionaris (m/v) Marketingbureau Verdegaal b.v. A DE STEM VAN ZATERDAG 13 APRIL 1985 VERKOOP BINNENDIENST Gemeente Tilburg Sabo B.V. machine- en voertuigonderdelenfabriek Nederlandse Stichting voor Psychotechniek TETRA PA K\ Tetra Pak Moerdijk BV PAGINA ZEELAND 1 IQS SCHRIJVEN I terneuzen - De noord-westerstorm van donderdagnacht en vrij dagochtend heeft niet veel schade aangericht in Zeeland. d| BRUGWACHTER J< Honig Merkartikelen heeft een leidende positie op de Nederlandse markt met een breed assortiment levensmiddelen. De moderne vertegenwoordiger heeft een belangrijke commerciële functie. Hij is de schakel tussen leverancier en afnemer. Het is een baan voor zakelijke mensen, die mobiel willen zijn. Wij zoeken contact met jonge mensen die als junior kunnen beginnen, want vertegenwoordiger zijn is een vak, dat je vooral in de praktijk moet leren, van vakmensen. Honig biedt hiertoe de gelegenheid. Degenen die wij zoeken zijn rond 20 jaar, hebben een MAVO of gelijkwaardige opleiding en rijbewijs BE, behoeven niet in militaire dienst of hebben deze achter de rug. Heeft u belangstelling? Schrijf dan een sollicitatiebrief met bijvoeging van een recente pasfoto aan Honig Merkartikelen, afd. Personeelszaken, Lagedijk 3, 1541 KA Koog aan de Zaan, t.a.v. de heer J.M. de Vries. Honig Merkartikelen maakt deel uit van het CSM-concern. konnektor b.v. Belko konnektor BV is een snelgroeiende gespecialiseerde groothandel in passieve elektronikakomponenten voor o.a. komputer, telekommunikatie en video-industrie. Teneinde de uitbouw van de onderneming in de verschillende richtingen verantwoord te kunnen doen slagen is er voor de binnendienst dringend behoefte aan een (HTS-E) m m\rt Von Funktie-omschrijving: koördinatie van een groep binnendienst medewerkers; het samen met een kollega verantwoordelijk zijn voor het kommerciële beleid en voor de uitbouw van de omzet binnen zijn toegewezen marktsegment Functie-eisen: HAVO en HTS-E (of studerend daarvoor) leeftijd 27 jaar of ouder leiderstype ervaring in konnektoren De verwachtingen op langere termijn zijn voor jonge ambitieuze mensen uitermate gunstig, gezien de te verwachte expansie. De voorzieningen en salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring, zijn goed. Handgeschreven sollicitaties kunt u richten aan de direktie van Belko konnektor BV Spoorakkerweg 15071 NC Udenhout, tel: 04241 - 2480 De Welzijnsdienst in de gemeente Tilburg heeft tot doel de voorbereiding en uitvoering van het gemeentelijk beleid op de terreinen van: -Onderwijs -Sport en Recreatie -Sociale Zekerheid - Kunst, cultuur, maatschappelijk welzijn en volksgezondheid - Nederlands Textielmuseum In de Welzijnsdienst werken 420 personen. Bij de Welzijnsdienst is een Stafbureau Personeelsaangelegenhe den dat organisatorisch onder directe verantwoordelijkheid van de directeur is geplaatst. De hoofdtaken van het Stafbureau zijn: - ontwikkeling, advisering en begeleiding met betrekking tot activiteiten op het gebied van van personeels- en organisa- tatiewerk; - het verrichten van werkzaamheden met betrekking tot de uitvoering van rechtspositieverordeningen en -regelingen; - het verrichten van werkzaamheden op het gebied van perso neels- en salarisadministratie. Het Stafbureau Personeelsaangelegenheden bestaat uit 5 mede werkers en is als volgt samengesteld: 1 hoofd van het bureau 2 personeelsfunctionarissen 2 administratief medewerksters. In verband met het vertrek van een van de personeelsfunctiona rissen ontstaat de vacature van: De personeelsfunctionaris zal zich, met uitzondering van de werkzaamheden op het gebied van personeels- en salarisadmi nistratie, na een inwerkperiode bezig houden met alle taken van het bureau, w.o.: - werving en selectie van nieuwe medewerk(st)ers; - advisering bij personeelsbe oordelingen; - advisering m.b.t. de uitvoe ring van rechtspositierege lingen en -verordeningen; - advisering m.b.t. het inwer ken van nieuwe medewerk- (st)ers; - leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling en uitvoe ring van nieuw of aangepast personeelsbeleid; - het in samenwerking met het Stafbureau Bedrijfs ondersteuning een bijdrage leveren aan de voorberei ding van het organisatie beleid. Selectie-eisen: - afgeronde H.B.O. -opleiding Personeelswerk; - goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaar digheid; - het vermogen om in een klein team op collegiale wijze de werkzaamheden te verrichten; - het vermogen om met mede werkers van zeer uiteenlo pende functies en functie niveaus te communiceren; - ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeve ling. Bij de selectie zal een ver tegenwoordiging van het per soneel van het Bureau be trokken worden. Informatie over deze vacature is in te winnen bij de Wel zijnsdienst, Bureau Per soneelsaangelegenheden, telefoon 329365. Arbeidstijd In beginsel wordt uitgegaan van een arbeidstijd van 36 uur. Een dienstverband van max. 40 uur is echter mogelijk. Na 1 augustus 1985 wordt dit max. 38 uur (collectieve arbeidstijdverkorting bij overheidsinstanties). Salaris Bij 40 uur max. f 4277,- bruto per maand excl. de inhouding 1985 Bij een dienstverband van 36 uur wordt het max. salaris 36/40 (90%) van het genoemde bedrag. Na 1 augustus 1985 wordt dit 36/38 (94,7%) van het genoem de bedrag. IZA-ziektekostenregeling. Vacantietoelage 7,5%. Procedure De Gemeente Tilburg maakt bij selecties gebruik van een zgn. "staat van inlichtingen", welke u n.a.v. uw sollicitatie ter invulling wordt toegezonden. Sollicitaties, met vermelding van Wzd 2binnen één week te zenden aan de Directeur van de Welzijnsdienst, Postbus 90118, 5000 LA TILBURG. Onze opdrachtgever is een landelijk opererende vastgoedexploitatie- maatschappij met aktiviteiten op het gebied van verwerving, beheer en bemiddeling. Binnen de sektor bemiddeling ontstaat in verband met uitbreiding van aktiviteiten de vakature van Voor de huurders van de bij deze organisatie in beheer zijnde en nieuw te verwerven woningkomplexen is hij de kontaktpersoon bij uitstek. Daar waar zich op basis van deze kontakten verkoopmogelijkheden voordoen, stimuleert en adviseert hij bij de koopbeslissing en bij de financiering. De beheersportefeuille is over het gehele land verspreid. Het is dus een zeer ambulante werkkring, waarbij echter een goede koördinatie met het kantoor noodzakelijk is. Wij denken voor deze interessante funktie aan een enthousiaste, vasthoudende, kommerciële man met een resultaatgerichte mentaliteit; vertrouwd met de verkoop van vastgoed. Hij moet op basis van zijn ervaring en veelvuldig kontakt met makelaars in het gehele land een goed inzicht hebben, c.q. verwerven, in de landelijke gedifferentieerd heid van realiseerbare verkoopprijzen. Zijn opleiding ligt op HBO-niveau. Leeftijd 30-35 jaar. Uw brief met achtergrond en werkervaring graag zenden aan: Drs H. Treurniet, Marketingbureau Verdegaal B.V., Burgemeester Schooklaan 9,1217 LX Hilversum. Voor telefonisch overleg vooraf is de heer Treurniet bereikbaar op kantoor 035-14876 en privé 010-377775. Uiteraard wordt uw reaktie door hem strikt vertrouwelijk behandeld. Adviesbureau voor organisatie, marketing en personeelswerving in de bouw. Marketingbureau Verdegaal volgt de gedragscode van de Orde van Adviseurs voor Wen/mg en Selectie, OAWS Van Dal herenmode B.V. is een filiaalbedrijf op het gebied van herenmode. Voor onze filialen in Breda en Etten-Leur zoeken wij een Wij zoeken een man vanaf ca. 23 jaar. Zij die ervaring hebben in de herenmode branche, genieten de voorkeur. Gelieve telefonisch kontakt op te nemen: voor filiaal Breda 076 - 136510, voor filiaal Etten-Leur 01608 - 37490. te Boxtel is een betrekkelijk klein, goed geoutilleerd bedrijf met moderne, deels geautomatiseerde bewerkingsmachines. Het bedrijf produceert eigen produkten en voert gespecialiseerde bewerkingen uit voor andere industrieën. Voor de lei ding van de 10 medewerkers, belast met de uitvoering, zoekt het bedrijf een Het is een veelzijdige functie. De pro duktiechef rapporteert rechtstreeks aan de directie. Hij maakt werkplan- ningen, deelt dagelijks het werk in en heeft over de uitvoering van de orders en de aanvoer van grondstoffen con tacten met afnemers en leveranciers. De produktiechef wordt verantwoorde lijk voor de efficiency in het bedrijf en de kwaliteit van de produkten. Hoewel in de functie de nadruk ligt op de leidinggevende en organisatorische elementen en binnen het bedrijf vol doende technische know-how aanwezig is, wordt een grote ervaring met ver spanende bewerkingen noodzakelijk geacht, evenals bekendheid met cal culatiewerkzaamheden. Een opleiding op tenminste MTS-werktuigbouwkun- dig niveau is vereist. Leeftijd 30 - 40 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wanneer u - man of vrouw - in aan merking wenst te komen voor deze functie kunt u uw sollicitatiebrief voor 22 april 1985 onder nummer ST 17166 zenden aan de Wittevrouwenkade 6, 3512 CR UTRECHT, tel. 030 - 33 41 43. is een onderdeel van het internationale Tetra Pak concern, met fabrieken voor het vervaardigen van verpakkingen voor zuivelprodukten en vruchtesappen. Het bedrijf in Moerdijk is een sterk geautomatiseerde en kapitaalintensieve onderneming, waaraan op het ogenblik 300 medewerkers zijn verbonden. Ter versterking van onze afdeling kwaliteitscontrole zoeken wij op korte termijn twee met HAVO of M.T.S.-opleiding. De werkzaamheden in deze funktie bestaan voor een belangrijk deel uit het controleren van de kwaliteit van de verschillende papierbewerkingen d.m.v. visuele controle en aan de hand van ontwerptekeningen, proefafdrukken, kleurenkaarten en algemene voorschriften. Voor de begeleiding en controle van de verschillende aspecten van het produktie- proces gaat de voorkeur uit naar mensen met ervaring op dit gebied, die geen bezwaar hebben tegen het werken in 3- of 4-ploegendienst. Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Als u in deze baan geïnteresseerd bent, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan I w ai. £_j Afd. Personeelszaken (Dhr. T. Coenen) Postbus 3 4780 AA Moerdijk Telefoon 01681-31911 PLM te Dongen vervaardigt glazen flessen en potten van hoge kwaliteit voor grootafnemers. Het bedrijf is een werkmaatschappij van de internationaal werkende Zweedse PLM groep. PLM Dongen werkt volcontinue. Het is een modern, technisch geavanceerd bedrijf met rond 450 medewerkers. Het bedrijf draait economisch goed. Voor dit bedrijf vragen wij een Hij geeft leiding aan een drietal dagdienst afdelingen en een volcontinue 5 ploegen fabricageproces. In dit proces worden de produkten gecontroleerd, gesorteerd, nabewerkt en op pallets verpakt. Totaal vallen 150 medewerkers onder hem, via een achttal chefs. Hij rapporteert direct aan de produktiemanager, die lid is van het directieteam. Wij vragen iemand met een technische kennis op HTS-niveau en ervaring in de massa-serie produktie. Kennis van glas is een pré, maar niet noodzakelijk. Wij verwachten van hem goede contactuele vaardigheden en een motiverende stijl van management. - die öeS echte Van een onzer verslaggevers I MIDDELBURG - Gedeputeerde S I Zeeland hebben met termen als 'ot [baar' en 'niet te verteren' gereage brief van de minister van Economist |die de Westerschelde Oeververbindi de lijs' beeft opgenomen van proj |voor overheidsfinanciering in aanmi |men. Volgens GS voldoet het project vo Van een onzer verslaggevers Op een aantal campings langs de kust zijn tenten beschadigd. De caravans hebben de zware wind goed doorstaan. Aan de kust is een aantal huizen wat dakpannen kwijt ge raakt, maar over het alge meen is de schade toch be perkt gebleven. Gisterochtend was het op sommige momenten wind kracht 10. Tegen de avond was de wind weer sterk in kracht afgenomen. Het KNMI in Vlis- iingen verwacht voor vandaag echter wederom storm. donl ren f dieri Het veer Breskens-Vlissin- gen voer de gehele ochtend niet. Pas rond half drie in de middag waagde een kapitein de eerste oversteek. De dienst Perkpolder-Kruinigen voer onregelmatig. Passagiers die in de ochtenduren vanuit Vlis- singen of Breskens naar de [overkant wilden, werden met Tussen naar Kruiningen- [Perkpolder gebracht. De loodsdiensten waren weel ren metl was Leeftijd 35 a 45 jaar. Na een inleer- en inwerkperiode moet hij in staat zijn zijn chef te vervangen. Voor iemand, die een aantal jaren ervaring heeft, biedt deze functie een uitstekende kans deze ervaring in een zelfstandige functie ten nutte te maken en verder uit te bouwen. Brieven met alle relevante gegevens kunt u vertrouwelijk zenden aan de heer W.L. de Galan van onze groep, Comeniuslaan 25, 1404 AB BUSSUM. Discretie is uiteraard gewaarborgd. SLUISKIL - Wie van West- Zeeuwsch-Vlaanderen naar het oosten rijdt, heeft grote kans om voor de brug bij Sluiskil een verplichte stop te moeten maken. De brug staat weer eens open en het si is wachten geblazen. Soms jj duurt de pauze slechts een kleine tien minuten, maar het kan ook veel langer du ren. De brugwachter bij Sluis kil wordt door menig wach tende automobilist ver vloekt, terwijl de man toch ook maar z'n werk doet. Als het wat lang duurt, komen soms zelfs bestuurders uit I hun auto. Sinds een paar Jaar is de deur stevig ver grendeld. Daarvoor gebeur- e het wel eens, dat de brug wachter bezoek kreeg van woedende chauffeur. «Altijd mensen uit de streek, loeristen gedragen zich rus- !g' "et zijn bijna steeds be- tuurders van luxe auto's uie zo idioot doen". «Het zijn óf de weggebrui- I ers óf de loodsen die kwaad Pons zijn. Wij zitten tussen I w™.Vuren- Een van de twee Partijen is altijd de pineut, wij houden ons gewoon aan e ["egels. Het scheepvaart- d6r »eer moet doorgang vin- I Inh Zegt de dertig-jarige viif Doorns. een van de I dri rugwachters, die dienst Siufska de draaibrug bij ^Gemiddeld is de brug 12 uiuten open en dat zo'n 25 jVTrPer dag. De Kamer van nn iP andel wijst jaarlijks I '"[[et nadeel van de brug- I ver ding. De wachttijden zona de brug bii Sluiskil de h J1 een schadepost voor Of,- riiven in de regio ver- I mjv3 n van ongeveer 1,3 hhljoen gulden.

de Stem | 1985 | | pagina 8