ERIC VANDERAERDEN WINNAAR TEGEN WIL EN DANK: Oostduitser heersen in Ronde van Nedersaksen Argentijnse competitie mogelijk opgeschort Promotiekansen voor Rapide Trimkoers Zuidzandt Graszoden W. Bakker JRRRY - Tl Aanstaande bri Aanstaande br Jan Raas uit de strijd De Bruijn speelt in Drunen Rally cross in Goes donderdag 11 april 1985 Adri van Houwelingen gewond Mayotte blijft Gomez de baas Van de Velde leider Ronde van Apulië DAMESTEAM UIT HULST DRAAIT UITSTEKEND jFSTEM van donderdag PRIMULA W. Bakker «Éi®® Strijd om Axelse biljarttitel Strijd om Wim Hendriks-T r ofee is sterk bezet Derde Grote Azijnloop IJzendijke Basketbalteam naar Cuesnes Zeeuwen naar Hel van Mergelland Toertocht De Griete 30 DESSINS, 12 KLEURI ÉÉN KWALITEIT: C?Uuie* Waarde ca. 80,00 T14 pagina sport? 'Ik koi toch noeilijk omdraaien' Van onze sportredactie WEVELGEM - Adri van Hou welingen is in Gent-Wevel- gem zwaar ten val gekomen. De renner uit de ploeg van Ro ger Swerts sloeg tegen het wegdek in de afdaling van de Kemmeltop, de laatste helling van het parkoers. De Zaltbommelnaar moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Over de aard van zijn verwondingen kon geen zekerheid worden verkregen, maar gevreesd wordt, dat hij zijn elleboog heeft gebroken. Het zou betekenen dat Van Houwelingen geruime tijd buitenspel komt te staan. WEVELGHEM - Jan Raas zal zijn optreden in de voor jaarsklassiekers onderbreken. Woensdag fietste hij met het rustige peloton mee tot de be voorrading in Gent - Wevelg- hem. Om alleen maar te ont dekken dat het weer wat slechter ging dan de vorige keer door een blessure in zijn bilstreek. „Omdat ik al zoveel oorza ken en redenen gehoord heb over wat mij mankeert, ga ik vrijdag naar Frankfort om mij te laten onderzoeken door een Duitse professor", vertelde Raas. „Ook ik kan nu eenmaal niet op één been fietsen. Als die professor zegt dat het zo niet verder zal kunnen, zal ik een ander zoeken, tenzij iemand mij er verschrikkelijk van kan overtuigen dat verder fietsen onmogelijk zal zijn. Hij is namelijk niet voor niets prof geworden, maar ik ook niet". DALLAS (Reuter) - De Ame rikaan Tim Mayotte heeft de eerste wedstrijd van het met ruim 1,8 miljoen gulden gedo teerde finale-toernooi van de WCT in Dallas gewonnen. Mayotte versloeg in drie sets de als vijfde geplaatste Andres Gomez uit Ecuador. De stestanden waren: 7-6 (7-4), 6- 4 en 6-2. In de tweede partij kwam het tot een confrontatie tussen de Zweden Stefan Edberg en Anders Jarryd. Edberg zege vierde in drie uur in vijf sets: 1-6,6-2,6-2,5-7 en 6-3. Mayotte, die in ruim twee uur van Gomez won, komt in de kwartfinales uit tegen de als vierde geplaatste Wilan- der. De tegenstander van Ste fan Edberg in de kwart-eind- strijden is de als derde ge plaatste Lendl. Connors, die als tweede is geplaatst, heeft de organisato ren medegedeeld dat hij in elk geval zal spelen. De Ameri kaan zag afgelopen weekeinde wegens rugklachten af van de finale van een toernooi in Chi cago. Connors speelt vrijdag zijn eerste wedstrijd tegen de winnaar van het duel tussen de Amerikanen Teltscher en Krickstein. ATLETIEK - Het bestuur van de Amerikaanse atletiek unie (TAC) wil met ingang van het seizoen 1985-1986 overstappen naar de afstanden in meters bij indoor-atletiekwedstrij- den. Bij wedstrijden in de open lucht hanteren de Ame rikanen al enkele jaren het meter-svsteem. door JACQUES EESTERMANS WEVELGEM - Het zal zelden zijn voorgekomen in de wielerhistorie, dat een klassieke wedstrijd een win naar tegen wil en dank kreeg. Eric Vanderaerden gaat echter als zodanig de boeken in. De jonge Belg won gisteren Gent-Wevelgem, de tweede april-klassieker, waarin hij vorig jaar na een spraakmakende sprint de zege moest laten aan de Italiaan Guido Bon tempi. An no 1985 had hij de hoofdprijs evenwel graag weggege ven. Aan ploegmaat Phil Anderson, die hem afgelopen zondag enorme diensten had bewezen in zijn succes volle greep naar de overwinning in de Ronde van Vlaanderen. De tactiek, volgens afspraak gericht op onvoorwaardelijke steun aan de Australiër, werd op haast voorbeeldige wijze uitgevoerd, maar in de afwer king liep werkelijk op het al lerlaatste moment nog mis. De finishfoto wees onverbiddelijk uit dat Vanderaerden zijn wiel een fractie eerder dan Ander son over de eindstreep had ge drukt. Zo kon het gebeuren, dat er in Wevelgem een winnaar op het erepodium stond, die zich haastte te verontschuldigen voor zijn tweede grote succes binnen een halve week. „Wat kon ik meer doen voor Phil?", was de uitleg van Eric Vande raerden. „We hadden afge sproken, dat hij net voor de laatste bocht naar de meet zou aanvallen, uit het wiel van Eddy Planckaert. Ik zou voor alle zekerheid aan de andere zijde van de weg een oogje in het zeil houden. Maar Phil was iets te laat. Misschien had hij zijn beste krachten verspeeld in zijn eerdere vlucht. Ik kon toch moeilijk omdraaien? Het is verschrikkelijk sneu voor hem. Natuurlijk ben ik blij, maar ik voel me toch ook te leurgesteld, omdat het plan is mislukt." Phil Anderson hoorde zijn ploegmakker uiterlijk onbe wogen aan, maar kon enig sarcasme niet voor zich hou den na de forse tegenvaller. „Het begint er dit jaar op te lijken, dat het mijn werk is tweede te worden", aldus de Australiër, die weinig woor den nodig had om te verklaren wat er fout ging. „Eddy reed wat te snel. Ik had moeite om uit zijn wiel te komen en daar door was ik inderdaad iets te laat. Een misser. Ach, ik moet maar denken dat het beter is dat Eric wint, dan bij voor beeld Bontempi of Kelly. En mogelijk komt er voor mij nog eens zo'n kans." Na de Ronde van Vlaande ren werd ook Gent-Wevelgem gisteren volledig beheerst door de ploeg van Peter Post. De midweekse klassieker kwam, zoals gebruikelijk, pas op gang in de heuvelzöne. Op de eerste de beste helling, de Roden Berg, werd echter meteen vuurwerk afgeschoten. Phil MONOPOLI (Rtr) - Johan van der Velde, die in de openings- rit van de Ronde van Apulie beslag legde op de derde plaats, is woensdag in de tweede etappe opnieuw voorin geëindigd, en staat nu op de eerste plaats in het algemeen klassement. Hij werd in de eindsprint tweede achter de Zwitser Freuler. Carolli, de winnaar van de eerste etappe, kwam als tiende over de finish. De uitslag van de 200 km van Poligano naar Monopoli: 1. Urs Freuler (Zwi) 4.46.31 2. Johan van der Velde (Ned) 3. Moreno Argentin (Ita) 4. Silvestro Milani (Ita) 5. Pierino Gavazzi (Ita) 6. Roberto Gaggioli (Ita) 7. Giuseppe Saronni (Ita) 8. Silvano Ricco (Ita) 9. Fransesco Moser (Ita) 10. Daniele Caroli (Ita). Het algemeen klassement na twee etap pes: 1. Van der Velde (Ned) 10.06.15 2. Ca roli (Ita) z.t. 3. Guido van Calster (Bel) op 1 sec 4. Freuler (Zwi) z.t. 5. Argentin (Ita) z.t. 6. Giuseppe Petito (Ita) z.t. 7. Milani (Ita) z.t. 8. Roberto Gaggioli (Ita) z.t. 9. Gavazzi (Ita) 10. Ricco (Ita) z.t. Anderson, Rudy Matthijs en de verrassende Engelsman Joey McLoughlin kozen voor de aanval, die het trio een maximale voorsprong van twee minuten opleverde. Hoewel het optreden van een grote Post-vertegenwoor- diging een goed georganiseer de tegenreactie in de weg stond, gingen de vluchters er toch aan voor de moeite. Als eerste de onervaren McLough lin, kort daarop de andere twee. Er waren op dat moment nog twintig kilometer te rijden naar de aankomstplaatst. De uitvalspogingen volgden el kaar nadien in fors tempo op, maar de oppermachtige Post- ploeg wenste de gelederen ge sloten te houden. Niettemin lukte het Jean-Marie Wam- pers op een onbewaakt ogen blik weg te geraken. De ex- amateurkampioen van België had een formidabele dag, maar strandde in het zicht van de haven. Ook hij moest bui gen voor de sterkte van het Post-verweer, dat op uitmunte wijze werd geleid door Eddy Planckaert. Wampers: „Ik moest het proberen. De ploeg was voor aan immers goed vertegen woordigd. Doe ik het niet, dan win ik zeker niet. Jammer dat die renners van Post zo ontzet tend sterk waren. Daarom was het voor mij enkele honderden meters te lang vandaag." De kaart-Anderson kon vervolgens moeiteloos getrok ken worden. Maar Eric Van deraerden bleek de aas In schrille tegenstelling tot het glorieuze optreden van de formatie van Peter Post stond ook gisteren de bescheiden rol in het spel van de Gisbers- ploeg. Voor het tweede achter eenvolgende jaar wordt de helpende hand van Jan Raas node gemist in de belangrijke april-reeks. Opnieuw reikt de formatie dan in de breedte dan niet ver genoeg als de kopman het noodgedwongen moeten laten afweten. Jacques Hanegraaf, de man die het werk moet overnemen: „Iedereen van de ploeg doet zijn uiterste best, maar we schieten als geheel toch tekort. Het is niet leuk, maar wat doe je eraan? Onze ploeg vergaat het momenteel als vele ande ren. De Post-ploeg steekt er ver boven uit en de rest loopt achter de feiten aan. Neem het team van Kelly. Hij staat er weer alleen voor en kan nu niet, wat hij vorig jaar nog wel kon. Ik kan niet anders zeggen dat ik veel respect heb voor de kracht van de Post-ploeg De uitslag van Gent - Wevelghem is: 1. Eric Vanderaerden (Bel) 262 kilometer in zes uur en twintig mi nuten (gemiddelde snelheid 41,368 kilometer per uur) 2. Phil Ander son (Aus) 3. Rudy Dhaenens (Bel) 4. Francis Castaing (Fra) 5. William Tackaert (Bel) 6. Jos Lieckens (Bel) 7. Sean Kelly (Ier) 8. Jacques Ha negraaf (Ned) 9. Fons van Katwijk (Ned) 10. Flip van den Brande (Bel) 11. Eddy van Haerens (Bel) 12. Vin cent Barteau (Fra) 13. Teun van Vliet (Ned) 14. Gino Ligneel (Bel) 15. Guido Bontempi (Ita) 16. Jan Boghaert (Bel) 17. Bruno Wojtinek (Fra) 18. Greg Lemond (Vst) 19. Pa trick Versluys (Bel) 20. Etienne de Wilde (Bel) 21. Sean Yates (Gbr) 22. Pascal Poisson (Fra) 23. Rudy Pa- try (Bel) 24. Adri van der Poel (Ned) 25. Frits Pirard (Ned) 38. Ste ven Rooks (Ned) 39. Ad Wijnands (Ned) 40. Peter Winnen (Ned) allen dezelfde tijd als de winnaar. Vanderaerden trekt een gezicht alsof hij er ook niets aan kan doen, en Anderson lacht als een boer die kiespijn heeft; de 2 7e seizoenoverwinning van de ploeg Post is een feit. - foto belga WILHELMSHAVEN (SID) - De Oostduitse ploeg heeft woensdag ook de tweede etap pe van de amateurronde van Nedersaksen gedomineerd. Een dag na het succes van Dan Radtke in Oldenburg won de huidige wereldkampioen op de weg Uwe Raab de 132.5 km lange rit van Oldenburg naar Wilhelmshaven. In de eindsprint versloeg hij onder meer de Oostenrijker Paul Popp en de Nederlander Jan van Wijk, die tweede en derde werden. De 22-jarige wielrenner uit Leipzig nam daarmee ook de leiding in het algemeen klassement over. De derde etappe gaat donderdag van Wilhelmshaven naar Meppen over 175 km. De uitslag: Oldenburg -Wilhemshaven (132.6 km): 1. Uwe Raab (DDR) 2.58.10 (inclusief 15 seconden bonificatie) 2. Paul Hopp (Oos) op vijf seconden 3. Jan van Wijk (Ned) op tien seconden 4. Andreas Blumel (Oos) op vijftien seconden 5. Pe-' ter Becker (BRD) 6. Werner Muller (BRD) 7. Thomas Kupec (Tsj) 8. Mike Kluge (Brd) 9. Marco Schmidel (Brd) 10. Tomasz Zwolinski (Pol) 15. Peter Steven- haén 20. Jan Siemons 28. Bob Rasenberg 47. Gert Jakobs 57. Egbert Schmidt allen in dezelfde tijd als Blumel. Algemeen klassement na twee etappes: 1. Uwe Raab (DDR) 5.46.38 2. Dan Radtke (DDR) op 6 sec 3. Paul Popp (Oos) op 6 sec 4. Tynu Roosmiaee (Sov) op 9 sec 5. Man fred Pleye (Brd) op 9 sec 6. Kris Chrabas- zoz (Pol) op 9 sec 7. Jan van Wijk (Ned) op 12 sec 8. Andreas Blumel (Oos) op 13 sec 9. Thomas Barth (DDR) op 13 sec 10. Wassili Sjadnov (Sov op 14 sec. 22. Ste venhagen op 17 sec 35. Siemons op 19 sec 69. Rasenberg op 7.19. Dagploegenklassement: 1. DDR 8.55.00 2. Oostenrijk 8.55.02 3. Nedersaksen 8.55.09 4. Nederland 8.55.10. Algemeen ploegenklassement: 1. Sovjet Unie 18.07.48 2. DDR 18.08.16 3. Oostenrijk 18.09.214. Nederland 18.09.30. BUENOS AIRES (RTR) - Er bestaat een kans, dat de slotfase van de Argentijnse competitie in de hoogste voetbaldivisie wordt opgeschort. Dit naar aanleiding van de gewelddadigheden tijdens de wedstrijd tussen Boca Juniors en Indepediente afgelopen zondag in Avelladena, waarbij een 14-jarige jongen de dood vond. Staatssecretaris van binnenlandse zaken Raul Galvan riep de voetbalsupporters dins dag op tot inkeer te komen. Hij verklaarde voorts, dat de wedstrijd tussen River Plate en Velez Sarsfield voor onbepaalde tijd is uitge steld. Dit duel stond voor afgelopen zondag op het programma, maar de scheidsrechter be sloot tot afgelasting omdat hij de veiligheids maatregelen onvoldoende vond nadat fans de hekken rond het veld hadden vernield. Vertegenwoordigers van de regering en de politie, gemeentelijke autoriteiten van Buenos Aires en een afvaardiging van de nationale Voetbal Associatie zullen op korte termijn bij eenkomen om te bekijken welke maatregelen tegen het oplaaiende voetbalgeweld kunnen worden genomen. Een senator verklaarde, dat hij van plan is voor te stellen, dat de competitie wordt stopge zet om een commissie de tijd te geven de zaak te bestuderen. Een ander voorstel is de reste rende wedstrijden af te werken in stadions in het binnenland, die voor het eindtoernooi om de wereldtitel in 1978 zijn gerenoveerd. Inmiddels is de voorzitter van Boca Juniors, Antonio Alegre, afgetreden. „Er bestaat geen twijfel over, dat supporters van Boca verant woordelijk zijn voor de rellen", zei hij, „Het is niet alleen' een schande voor de club, maar voor het gehele Argentijnse voetbal". De omgekomen jongen, die voor het eerst in zijn leven een wedstrijd tussen twee prof teams bijwoonde, werd getroffen door een kogel tij dens gevechten, waarbij tenminste 20 mensen gewond raakten en 508 personen werden gear resteerd. Het was niet duidelijk, wie het dode lijke schot had afgevuurd. Een woordvoerder van de politie verklaarde, dat zijn manschap pen alleen gebruik hadden gemaakt van traangas en rubberen kogels. Van onze hockeymedewerker HULST - De dames van Rapi- de, uitkomend in de derde klas van de hockeycompetitie, doen het goed. Momenteel nemen de Hulsterse dames een midden- mootpositie in, maar de kans op promotie is beslist nog aan wezig, want ook de nummer twee promoveert naar de tweede klas. Een mogelijkheid waar vooraf niet op werd ge rekend. Bij het begin van het seizoen stelde men als doel zich zo snel mogelijk in veiligheid te spe len. „Vorig seizoen speelden we ons pas veilig in het laatste duel en nu hebben we met nog zes wedstrijden voor de boeg geen degradatiezorgen. We hebben zelfs nog kans op pro motie, want de achterstand op nummer twee Souburgh, be draagt maar drie punten en we krijgen deze tegenstander nog thuis. Dit is zonder meer boven verwachting en als het niet lukt zijn we zeker niet te leurgesteld. De inpassing van zes A-meisjes is een verstan dig besluit geweest en werpt nu al zijn vruchten af, want zeker door deze inbreng zijn we uitgegroeid tot een echte derdeklasser. Daarnaast pakt de mix, met de routine in de personen van Dianne van Damme en Chris van de Broucke, ook goed uit. Zij stu ren de jonge garde samen met coach Reggie Picavet", aldus trainer Edgar Tuenter. Net voor de winterstop is coach Reggie Picavet er bij ge komen. Een ervaren man, want hij heeft 35 jaar hockey gespeeld en zefs de tijd nog meegemaakt dat Rapide in de tweede klas speelde. „Doordat Edgar Tuenter niet steeds bij de dames kon zijn, omdat hij nog in het eerste herenteam speelt, hebben ze mij benaderd om de coaching voor mijn re kening te nemen. Ik heb daar positief op gereageerd, omdat ik al een aantal jaren als coach van de A-meisjes had gefun geerd, zodat ik de dames goed kende. Trouwens, op dit ni veau is het belangrijk dat er iemand bij is, die in kan grij pen tijdens de wedstrijd en kan bijsturen als dat nodig is. Het is me zonder meer meege vallen en dat komt ook door de geweldige sfeer in de ploeg. Ze hebben veel voor elkaar over en spelen goed en technisch verzorgd hockey en ze hebben er duidelijk plezier in. Dit komt ook tot uiting tijdens de training, die altijd goed wordt bezocht op de vrijdag", zegt een tevreden coach Picavet. Gedecideerd De positieve ontwikkeling van het dameshockey bij Ra pide leidt automatisch tot de vraag of er voldoende moge lijkheden zijn om hogerop te gaan spelen. Trainer Edgar Tuenter is gedecideerd: „Als we deze groep bij elkaar hou den, spelen we volgend seizoen in de top en zijn we zeker kanshebber. Momenteel is Tempo de beste ploeg en die staat dan ook terecht boven aan. Barendrecht is de minste en degradeert terecht, maar de overige teams doen weinig voor elkaar onder. Onze ploeg ontwikkelt zich nog en is nog niet aan zijn top, dus moeten we volgend seizoen een gooi naar de titel kunnen doen". Coach Reggie Picavet deelt de mening van Tuenter, maar wijst toch ook een aantal min punten aan, die nog verbeterd moeten worden: „Tactisch zijn we nog niet volgroeid. We la ten ons nog te vaak het spel opdringen, terwijl we zelf ca paciteiten hebben om de te genstander onze wil op te leg gen en we zullen het positie spel moeten bijschaven, waar bij het juiste moment van aanspelen het grootste manco is. Edgar traint daar hard op en er komt verbetering in. Krijgen we dat nog beter on der de knie dan heeft dit team zonder meer de capaciteiten om op tweede klas-niveau mee te kunnen". Rapide is met zijn dames op de goede weg. De doorstro ming vanuit de jeugd werpt duidelijk zijn vruchten af. Mo menteel bewijst Rapide in ieder geval dat het devies 'wie de jeugd heeft, heeft de toe komst' geen loze kreet is. ZUIDZANDE - Het Westzeeuwschvlaamse trimseizoen wordt zondag 14 april in Zuidzande geopend, waar de derde editie vg, de 'Zevendraaierskoers' op het programma staat. In actie koitietj de A- en C-categorie. Beide wedstrijden tellen mee voor het D( Stern-klassement. De C-trimmers openen de wielermiddag om 13.00 uur met als opdracht 50 kilometer op een fraaie omloop van vier kilometer langs buurtschap De Akkerput. Om 15.00 uur worden de 'grote jongens' weggeschoten. Zij hebben 70 kilometer voor de wielen Start en aankomst zijn geprojecteerd in de St.-Jorisstraat. In de A-categorie start onder meer de ex-Zuidzandenaar Re. né Heyboer. De winnaar van vorig jaar Carlos Boerman, is on. getwijfeld gebrand op prolongatie van zijn succes. Rugnummers afhalen en prijsuitreiking vinden plaats in ho- tel De Rode Leeuw, waar vanaf 12.00 uur ingeschreven kan wor. den. Tuincentrum 8. Gezellestraat 27 Terneuzen Tel. 01150-17911 Van onze sportredactie AXEL - In café De Witte Leeuw van Piet Zandstra in Axel wordt zaterdag 13 april een begin gemaakt met de fi nale van de strijd om het bil jartkampioenschap van Axel. Via de voorwedstrijden hebben de volgende spelers zich geplaatst voor deze eind strijd (met het aantal door hen te maken caramboles): 1. Theo Verlinde, Ed Horemans 130 ca ramboles kader 38/2; 2. Piet Zandstra, De Witte Leeuw 70 caramboles libre; 3. Wim Goossen, POP 29 caramboles libre; 4. Cees de Ridder, NASA 44 caramboles libre; 5. Frans Groothaert, NASA 47 caram boles libre; 6. Adrie Hoog- straate, KOT 62 caramboles li bre; 7. Cor de Jonge, Ed Hore mans 65 caramboles libre; 8. Cor Verlinde, Ed Horemans 150 caramboles kader 38/2. Zaterdag 13 april beginnen de wedstrijden om 18.30 uur; zondag 14 april om 13.30 uur; zaterdag 20 april om 18.30 uur en de laatste partijen vangen zondag 21 april aan om 13.30 uur. Van onze sportmedewerker HULST - Jean Paul de Bruijn uit Hulst neemt zaterdag 20 en zondag 21 april deel aan selec tiewedstrijden anker/kader 47/2, met als inzet een mogelij ke plaats in het Europees kampioenschap, later in het seizoen te Madrid. Zoals het er nu naar uitziet wordt in Drunen, waar deze wedstrijden gehouden wor den, gespeeld voor een reser veplaats in dat Europees kam pioenschap voor junioren. Ze ker van plaatsing is ereklasser Raymond Burgman, maar de kans is niet uitgesloten en zelfs groot, dat Nederland nog een tweede kandidaat naar die eindstrijd mag afvaardigen. Het is juist om die plaats dat er tussen de nationale jeugd- top strijd geleverd wordt. Van onze sportmedewerker KOEWACHT - De Wim Hen driks-Trofee, een B-klassieker voor clubteams, die op zondag 28 april wordt verreden, kent een sterke bezetting. Momen teel hebben reeds 17 ploegen in geschreven. Het ziet er naar uit dat deze koers een internationaal tintje krijgt. Er komt een ploeg uit Engeland aan de start en ver der zijn Walter van Acker en de zijnen nog bezig met een Belgische formatie. Mogelijk kunnen de wieler verenigingen Zeeuwsch- Vlaanderen en Theo Middel kamp met twee ploegen ver trekken. Als dat niet het geval is wordt er waarschijnlijk een amateurploeg samengesteld uit Zeeuwse renners. AD GOENSE, de junior uit Ovezande, eindigde paaszon dag in de ronde van Achtmaal als zeventiende. Een dag later werd hij vierde in Galder. PIERE RAAS, de amateur uit 's-Heerenhoek, klasseerde zich als zevende in het Warande- criterium in Oosterhout. Bij de liefhebbers werd KO TOL- HOEK uit Yerseke zevende en FRANS MEYAARD uit We- meldinge twaalfde. JAN MOB ACH, de junior uit Sluiskil, ging in Achtmaal als zesde over de finishlijn, RE- MIJN uit Wilhelminadorp werd achtste en PIJPELINK uit Terneuzen dertiende. In Steenbergen werd PIJPE LINK elfde. EDDY CROMBEEKE, de ju nior uit Aardenburg, eindigde in Steenbergen op de tiende plaats. Van onze sportredactie IJZENDIJKE - De voet balvereniging IJzendijke heeft de organisatie in handen van de derde edi tie van de Grote Azijn loop, die op koninginne dag, 30 april, wordt ge houden in IJzendijke. De afstanden bedragen 2400, 5400 en 8300 meter en de 10 Engelse mijlen. Start en finish zijn bij de kantine van het voet balterrein in IJzendijke aan de Mauritsweg. De prestatieloop begint om 14.30 uur en men kan zich vanaf 13.00 uur laten in schrijven. Voor iedereen die de prestatieloop tot een goed einde brengt is er een herinnering be schikbaar. Van onze basketbalmedewerker SAS VAN GENT - Naar allt waarschijnljkheid speelt vrij dag 26 april in het Belgische Cuesnes (ten zuiden van IV een Zeeuwsch-Vlaamse veie-' ranenselectie mee in een inter nationaal basketbaltoernool Luc Dierikx houdt zich mo menteel bezig met het selecte ren van kandidaat-veteranen. Onder de mogelijk spelers bevinden zich Mare Luytei van Stone Dunkers, Grusé Grave, Peter Jongbloed ei Rob Kaye van Scheldespcr. Ruud van de Runstraat vai Operatie'71 en tot slot Rins Sijs, Jaap van der Sabbe ei Dik Busch van Voorwaarts Overigens gaat ook Diericki zelf als veteraan mee. Zjjr. deelname levert de ploeg, vol gens eigen zeggen, vijftien ex tra bonuspunten op. Van onze motorsportmedewerker GOES - De start van het rallycross-seizoen ver loopt tot nu toe moei zaam. Tot twee keer toe viel de openingswedstrijd van de AEWBR uit RU- land-Bath letterlijk in het water, waardoor de volgende wedstrijd nu gepland is voor 21 april Ook de ARCZB uit Goes zag zich genood zaakt om de rallycross van afgelopen weekeinde af te gelasten wegens de overvloedige regen. De openingswedstrijd werd daarvoor opgeschoven naar zaterdag 13 april- HOEK - Goed nieuws voor dij amateurs van de wielervere-l niging Zeeuwsch-Vlaanderfll viel afgelopen week bij He®| Remijnsen in de bus. De gee' l rode brigade kreeg een uitno-i diging voor de zware koers 'ft| Hel van Mergelland' over «I Limburgse 'pukkels' op za^T dag 20 april. Van 0712e sportredactie ZAAMSLAG - Toerclub1* Griete uit Zaamslag houdt»'I terdag 20 april een met een lengte van 60 kilo® ter. Er wordt gereden *c" voorrijders. J Gestart wordt bij care .1 op bestelling afgehaald 3,95 m2 Tuincentrum G. Gezellestraat 27 Terneuzen Tel. 01150-17911 Duizend rijden in de sp cent extra te b Pakket Iw.v. 1( De Seat I slechts 1(5.995 - Uitneembaa Met dit c rend glas heef - Originele "R; Een echt die de wegvas verhoogt - Race-stripin: Hierdooi SisSt Afgebeeld Seat Ibiz; Prijs incl. BTW, af in leddegoed in precies uw stijl? Cinde- ella maakt 't: laken- en overtreksets met ostalgische, romantische motieven, naar ook m strak-eigenhjdse dessins, L zachte pasteltinten en lontiastkleuren. Ci ex kin HET BETERE BEDDEGOEJ Mr. F.J. Haarmanweg 46 - Tel. Geopend alle dagen van 8.30-12 13.00-17.30 ('s zaterdags tot 17 Ruim 80.00 aan geschenker tijdig meldt op een van de kant '9el >g I vul| c wr Mocht uw a s vrouw het verge schoots voor uw huwelijksdag i komt of onderstaande bon invul u een bezoek van de hostess vr P?ze hos,ess bezorgt u gratis een aantr «irijke geschenken en een groot aantal w Wkan" plaa,se,'ike middenstand er GiÜ»'' he' 's de moeite waard, eet daarom tijdig uw onder- ^"Wdatum door hriftelijk of persoonlijk aan n van de kantoren van °eStem Griete om negen uur s ITlOt'l gens. Men kan zich tussen^J datum uur en tien voor negen in schrijven bij De Griete. vens kan deze dag een stt worden gereden. Het pelen geschiedt tussen C 12.00 uur. q bl°kletters invullen s.v.p. hnff9 ontvan9 'k tijdig vóór mijn huwelij n°atess van de Felicitatiedienst. Naam bruid: adres: |>0s,COcie:woonplaats 'alefoon: ^aam bruidegom: woonplaats ondertrouw: van ondertrouw: da'om wett. huw.:datui ^lrakt inzenden aan één van onze kantore

de Stem | 1985 | | pagina 8