'Bedrijf Sas moet drogen zonder stank Drugsvangst blijkt veel groter te zijn Ludieke laatste schooldag op Petrus Hondius BELGIË BEPERKT VERVOER KUNSTMEST OVER WATER Programma 5 mei en koninginnendag rond I Vlaamse kermis in De Bolster "tien man aangi VRIJDAG 5 APRIL 1985 VAN ZEELAND PAGINA ZEELAND31 vR|jpAG 5 APRIL 1985 Bejaarde fletser gewond na ongeval COMITÉ IN SLUISKIL: Sportdag NSM Radio-opname in Terneuzen Kamer van Koophandel vergadert PROVINCIALE WATERSTAAT: Plaatselijk nieuws Biervliet Sas van Gent Terneuzen Speeltuin in Oranjekwartier I gaat weer open Eind mei weer trein tussen Coes-Borssele weekenddiensten ta'i uit Borsele mede T16 Van onze correspondent TERNEUZEN - Examen kandidaten van de rijks scholengemeenschap Petrus Hondius uit Terneuzen, af deling havo en vwo, vierden gistermiddag in de kantine het feit dat, nu de schoolon derzoeken zijn afgerond, voor hen de laatste school dag aangebroken was. Om dit feit te vieren had den zij een ludiek program- ma waarbij waarnemend rector de heer Vis op gepaste wijze werd ontgroend. Zo'n honderd examenkandidaten, allen gekleed in een zwart wit kostuum met een stu dentenhoedje op het hoofd, namen deel aan deze eind- fuif. De fuif stond in ver band met de naderende Pa sen in het teken van het ei. Om zijn naam eer aan te doen moest de heer Vis eerst vissen naar een vis, die de vraag bevatte 'hoe lang is de Zeelandbrug'. Op 200 meter nauwkeurig wist de rector uit Zierikzee het antwoord te geven. Aan enkele leer krachten werd de egg- award uitgereikt. Als best geklede leraar kwam uit de bus de heer Van Hegge. Zijn tegenpool werd gevormd door de heer De Wolde, die als slechtst geklede leraar uit de bus kwam. De heer Van Kam pen kreeg bij deze gelegen heid de titel de 'humaanste' leraar te zijn, vanwege zijn cynische opmerkingen tij dens de lessen. De genomi neerde leraren kregen allen een beschilderd ei. Tot slot van deze ludieke bijeenkomst was er een play-backoptreden. Freddy Lauret deed zijn optreden op muziek van André Hazes. Zes vwo-leerlingen brach ten een nummer van Sesam straat, wat de jury deed ver zuchten: „Nu kun je einde lijk eens zien waartoe zes jaar vwo leidt". Vier havo leerlingen besloten de play- backshow met een oud rock and roll-nummer. De pre sentatie was in handen van de gebroeders Roos. Het kantinepersoneel en de conciërge de heer Rie- mens kregen van de leerlin gen een tulp aangeboden voor de prettige samenwer king. Voor alle leerlingen was er tot slot een ei. Van onze correspondent TERNEUZEN - De 86-jarige A.J.O. uit Terneuzen is gister morgen bij een verkeersonge val op de Zeldenrustlaan in zijn woonplaats vrij ernstig gewond. Hij moest met een hersenschudding en verwon dingen aan het hoofd per am bulance worden overgebracht naar het Juliana ziekenhuis te Terneuzen. De bejaarde man stak met zijn rijwiel de Zeldenrustlaan over vlak voor een naderende personenauto, bestuurd door mevrouw E.J.B. uit Vogel waarde, die de man niet meer kon ontwijken. Bij de botsing werd het rijwiel zwaar en de personenauto licht bescha digd. Vervoersverbod strop voor schippers en NSM Von een onzer verslaggevers SLUISKIL - Een vervoersmaatregel van de Belgische overheid gaat de Nederlandse Stik stof Maatschappij (NSM) in Sluiskil zeker een half miljoen gulden per jaar kosten. Bovendien gaat een aantal binnenschippers, dat een contract heeft om ammoniumnitraat van de NSM via België naar Frankrijk te verschepen, voor in totaal enkele tonnen het schip in. GOES - Concert - The Legendary Stardust Cowboy speelt zater dag 13 april in het Goese jongerencentrum 't Beest. 'The Ledge' is een oude rot in het vak en maakte in zijn geboorteland Ameri ka in de jaren zestig al verschillende platen. De country en rock and roll-zanger bracht vorig jaar zijn zoveelste elpee Rock it to Stardom uit. Het optreden begint om 22.00 uur, waarbij Norman Odam - Ledge's echte naam - begeleid wordt door enkele muzi kanten van de voormalige The Gun Club. GOES - Wim Kok - FNV-voorzitter Wim Kok spreekt op 27 april de Zeeuwse leden toe tijdens een districts voorjaarsverga dering in Goes. Het is de laatste keer dat Kok als FNV-voorzit ter naar Zeeland komt. Kok zal in Goes ook mee doen aan een bespreking van het FNV-programma 1986-1990. Tijdens de bijeenkomst in de Prins van Oranje stelt men ook een districtswerkplan vast. Er vindt verder onder meer een be stuursverkiezing plaats. Acht bestuursleden zijn aan aftreden toe, waaronder O. van den Bossche uit Sas van Gent en A. van der Sluis uit West-Zeeuwsch-Vlaanderen. De Zeeuwse FNV- voorzitter M. Strous opent de bijeenkomst om 10.15 uur. GOES - VARA - De VARA houdt zaterdag 20 april een districts manifestatie in de Goese Prins van Oranje. Naast tal van voor lichtingsactiviteiten staat er een toneelvoorstelling van Had je me maar op het programma. Het evenement begint om 14.00 uur e is toegankelijk voor zowel leden als niet-leden van de VARA. G *ES - Motel - Staatssecretaris P. H. van Zeil opent donderdag 11 april om 16.30 uur het nieuwe motel in Goes. Motel Goes ligt aan de Anthony Fokkerstraat. De directie van het motel heeft nog geen compleet openingsprogramma samengesteld. GOES - Telefoonhulp - De Provinciale Vereniging het Zeeuwse j Kruis heeft in de tekst van haar telefonische hulplijn informatie opgenomen over de geslachtsziekte Hepatitis-B. Van de 1000 mensen lijden ongeveer 2 tot 4 personen aan deze -tot op heden moeilijk te genezen - ziekte. De vereniging acht het juist daarom van groot belang, om de besmettelijke ziekte te voorkomen. Het j telefoonnummer luidt 01100-31032 en blijft twee maanden be- reikbaar. GOES - Omroep - Vanaf dinsdag 9 april krijgt Goes een nieuwe lokale zender. Althans als de Stichting Omroep Goes (SOG) van het ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur een zendmachtiging krijgt. De oprichting van de nieuwe organisatie gebeurt in ieder geval. Tijdens een bijeenkomst in het Goese ho- tei terminus, die om 19.30 uur begint, kiezen de initiatiefnemers een dagelijks bestuur, waarmee de eerste agendapunten worden doorgenomen. Hieronder bevindt zich onder meer een represen- tativiteitsaanvraag bij de lokale overheid. GOES - VARA's Generale - Het radioprogramma VARA's Ge nerale wordt dinsdag 16 april opgenomen in de Goese Prins van Oranje. Tijdens de opnames, die om 20.00 uur beginnen komen tal van lokale muziekgezelschappen aanbod, waaronder het Zeeuws Mannenkoor, Engel Reinhoudt en Euphonia uit Goes. De uitzending is zaterdag 20 april van 19.30-20.00 uur via hilver- sum 1. De presentatie is in handen van Joop Smits. MIDDELBURG - Veilig Verkeer - De afdeling Middelburg van Velig Verkeer Nederland (VVN) houdt maandag 15 en donder dag 18 april wederom een cursusavond voor de bezitters van een caravan. In het gebouw van de rijkspolitie aan de Vrijlandse straat in Middelburg maken de deelnemers van 20.00-22.00 uur kennis met de problemen bij het rijden met de caravan als aan hanger. Aan beide avonden is een praktijkdag op zaterdag 20 april verbonden, waarbij de cursisten een parcours kunnen af leggen en het mobiele vakantieverblijf door de politie kunnen laten keuren. MIDDELBURG - Veduti di Roma - In het Middelburgse Zeeuws Museum is tot zaterdag 27 april een tentoonstelling van de Ita liaanse schilder Piranesi te bezichtigen. De samenstellers beper ken zich tot de schilderijen uit de reeks Veduti di Roma, oftewel stadsgezichten van Rome. De tentoonstelling is op werkdagen geopend van 10.00-17.00 uur en zaterdags, Goede Vrijdag en tweede paasdag van 13.30-17.00 uur. MIDDELBURG - Jubileum - De Christelijke Pedagogische Akademie voor Zeeland (CPA) in Middelburg bestaat 75 jaar. Ter gelegenheid hiervan houdt de schoolleiding vrijdag 17 mei een feestelijke bijeenkomst in de akademie. Vanaf 10.00 spreken drs. J. Hordijk en drs. H. Coonen, beiden gespecialiseerd in het pedagogisch onderwijs, over de kwaliteit van het bestaan en de kwaliteit van het opleidingsonderwijs binnen de Akademie. 's Avonds gaan de gasten naar de stadsschouwburg Molenwater en wonen daar een voorstelling van de revue Onwijs Onderwijs bij. Dit toneelstuk begint om 21.00 uur. OVEZANDE - Brandweerwedstrijden - De Zeeuwse vrijwillige brandweerkorpsen strijden zaterdag 13 april in Ovezande om de eerste plaats tijdens de jaarlijkse algemene brandweerwed- strijd. Vanaf 08.30 uur tot ongeveer 17.00 uur is het Borselse dorpje Ovezande ingericht als strijdtoneel voor de vuurbestrij- ders. Om 18.15 komen de deelnemers bijeen in het plaatselijke ontmoetingscentrum R2 voor de prijsuitreiking. VLISSINGEN - Postzegels - Om het 40-jarig jubileum kracht bij te zetten houdt de afdeling Vlissingen van de Internationale vereniging Philatelica een postzegeltentoonstelling in het plaat selijke Scheldekwartier. De expositie van zaterdag 6 tot en met maandag 8 april bestaat uit twee thema's, namelijk Vlissingen '85 en de zesde Benelux-Luchtpostdag. De officiële opening - za terdag - wordt verricht door burgemeester drs. T. Westerhout om 10.00 uur. De NSM heeft de kwestie aangekaart bij de ministeries van Economische Zaken en Verkeer en Waterstaat, de On afhankelijke Nederlandse Schippersbond (ONS) schakel de Europese zusterorganisa ties in, die op hun beurt in Bel gië om opheldering hebben ge vraagd. Tot nu toe heeft dat nog geen concrete resultaten opgeleverd. Een aantal schip pers overweegt volgens de ONS al om naar de rechter te stappen. Ook de NSM spreekt van een inbreuk op 'het vrije vervoer in Europa'. De problemen dateren al an eind vorig jaar, toen Bel gië onverwacht het vervoer van ammoniumnitraat over binnenwateren verbood. Vol gens de Belgen is deze kunst mest onder bepaalde omstan digheden gevaarlijk explosief, vooral als het in aanraking komt met water. Om dezelfde reden mag het goedje niet worden aangevoerd in Franse havens. NSM en schippers be roepen zich echter op een TNO-onderzoek waaruit zou blijken dat de kunstmest be slist niet explosief is. Uniek Het Belgische vervoersver bod voor binnenwateren is dan ook uniek in Europa en verraste zowel de NSM als de schippers volkomen. Sommige binnenschippers, bouwend op een langdurig contract, heb ben hun schip aangepast aan dit specifieke vervoer, terwijl de NSM heel wat investeerde in voorzieningen als kades en laadinstallaties. Per wagon Het gevolg van de maatre gel is dat nu een aantal bin nenschepen aan de kant ligt, terwijl de NSM noodgedwon gen de ammoniumnitraat per wagon of vrachtwagen laat transporteren naar de Bel gisch-Franse grens, waar het in binnenschepen wordt over geladen. Onder normale omstandig heden laden binnenschepen per jaar zeker 100.000 ton am moniumnitraat in Sluiskil, een hoeveelheid die goed is voor zo'n driehonderd reisjes. SLUISKIL - De jaarlijkse sportdag van de NSM wordt dit jaar zaterdag 11 mei ge houden. Vrijdag 10 mei wordt al een kaarting gehouden in hotel Atlanta te Sluiskil. De hoofdmoot is op zaterdag met tennissen, voetballen, vol leyballen, biljarten, trimtoer- tocht, gaaibollen, kinderspelen en badmintontoernooi. Het biljarten gebeurt in zaal Dal- linga, badminton in de gym zaal van de St.-Antonius- school en de overige sporten op de sportvelden aan de Drostlaan en Nieuwe Kerk straat. TERNEUZEN - De Evangeli sche Omroep maakt donder dagavond 11 april in het Zuid- landtheater in Terneuzen een radio-opname voor het fami lieprogramma Uit 't land. Aanvang 19.45 uur. Het geheel staat onder lei ding van H. Govers. Burge meester C. Ockeloen en de Aardenburger E. Cuelenaere doen aan het programma mee, evenals het EO's huisorkest Psalter. SLUISKIL - Na enkele verga deringen is er een overeen komst bereikt om een volledig programma uit te werken voor zowel koninginnedag (30 april) als 5 mei. Programma 30 april: 9.15 uur vlag hijsen op Groenoord door de heer Spijkerman tij dens het Wilhelmus spelen, daarna rondgang fanfare door het dorp. Van 9.45 tot 12.15 uur kleuterspelen voor kleuters en eersteklassers op Groenoord en kinderspelen voor tweede tot en met zesde klas. 13.30 uur showprogramma voor bejaar den in De Sterre. 13.30 uur re cordpogingen bij het Gidll- huis. 16.30 uur voetbalwed strijd van winkeliers en brandweer op het sportterrein aan de Drostlaan. 18.45 uur start van drumband vanaf Gildehuis naar Groenoord. 19.15 uur prijsuitreiking en aansluitend kampvuur. 20.30 uur play back-show in het Gildehuis. 22.00 uur optreden Torture in het Gildehuis. Programma 5 mei: 10.301 12.00 uur herdenkingsdienst! de rk kerk en aansluitend y totentoonstelling in het Gilj huis. 13.00 uur fototentoom ling in Gildehuis. Het i comité De Sluiskilse lViej» vrienden houdt de provincjJ kampioenschappen wielen nen van 12.00 tot 18.00 uur. TERNEUZEN - Op vrijdag J april wordt in Terneuzen j 72ste algemene ledenvergad ring gehouden van de Zeeu» Vlaamse Kamer van Roo handel. Dat gebeurt om 14.00 uur J restaurant De Milliano. 'Vooil lichting over plaats en taal van de Kamer' is het belang] rijkste agendapunt. SLUISKIL/SAS VAN GENT - De Drogerij Sluiskil, een vot. zetting van de Groenvoerdrogerij op het kanaaleiland bij Slui kil (gemeente Sas van Gent), zal voortaan moeten opereren a der stank te veroorzaken. De eigenaren van de Drogerij bij de installaties FOTO WIM KOOYMAN „De locatie is nu eenmaal ongelukkig. Dan moet je die strikte voorwaarde stellen", zegt ir. A. Krijgsman van Pro vinciale Waterstaat naar aan leiding van de stankklachten van woensdag. Die waren zo talrijk en ern stig dat de provincie het be drijf gelastte de produktie on middellijk te staken. Tiental len inwoners van Sluiskil en Terneuzen belden verschillen de instanties om hun beklag te doen. Een buurtbewoner: „Het was echt niet te harden. Als dat zo blijft, kun je hier niet meer blijven wonen". De stank was het gevolg van het drogen van koffiedik, waarvan het eindprodukt bestemd is voor verwerking in veevoeder. De directie van de Drogerij, een Belgisch-Nederlands vier manschap, keek woensdag nogal raar op van de klachten en de stillegging. „Een paar weken geleden hebben we proefgedraaid, met ambtena ren erbij, en toen was er geen vuiltje aan de lucht. Boven dien hebben we ons nooit ge realiseerd dat koffie stinkt". Hoewel de eigenaars gelo ven dat heel wat mensen een 'al te fijne neus' hebben ont wikkeld voor allerlei luchtjes, is ook hun uitgangspunt dat de omwonenden geen hinder mo gen ondervinden van het be drijf. Men gaat dan ook bekij ken welke maatregelen ge troffen kunnen worden. „Ook al is het niet eenvoudig om, zelfs met de duurste voorzie ningen stank weg te werken] beseffen ze ook. De start van de Drogerij, waaraan een jaar van expert) menteren vooraf ging en c eindelijk rendabel leek te kun nen worden, was hoogst onge lukkig omdat de zuid tot zuiij oosten wind de geurtjes feil loos in de richting van Sluiskij en Terneuzen-zuid blies. „Al soluut pech gehad," meent i directie. „Want toen we I gonnen, stond er een westen! wind". De pas binnengesleepte i der, afgesnoept van een Fran| se concurrent, om 6.000 tonvai het goedje te leveren, staat ni weer op de tocht. Leverancienf en afnemers hebben weinig geduld. „En dat terwijl we,a gezien van de aankoop zeker een ton geïnvesti hebben in het afgelopen jaai We hebben nu uitstekend! toepassingen ontdekt, zondi milieuhinder. Ir. Krijgsman is niette onverbiddelijk. „Het bedrijfis| nog in een experimentele fase, zonder vergunningen. Dal kun je niet zulke grote f en gaan verwerken. Ook al a dit maar twee dagen in i maand gebeuren, dan is nog veel te veel op die locatiij We vragen ons nu wel af h het komt dat het de eerste kea niet stonk. Dat moeten even uitzoeken, maar i stringente voorwaarden mof ten komen, is duidelijk." Van een onzer verslaggevers TERNEUZEN - In het Terneuzense buurt huis De Bolster wordt zaterdag 20 april een Vlaamse kermis gehouden. Tevens is er een rommelmarkt. Het geheel begint om 10.00 Op de kermis kan de jeugd grabbelen, graaibollen, ballen gooien en andere spel letjes doen. Om 13.30 uur begint er een play- backwedstrijd. Anderhalf uur later kunnen kinderen ballonnen oplaten. Bij alle onder delen zijn prijzen te winnen. Van een onzer verslaggevers BOSSCHENHOOFD - De drugsvangst, die Dordtse re chercheurs in samenwerking met de Oudenbossche politie woensdagavond deden, is nog groter dan zich aanvankelijk liet aanzien. Behalve op de ruim 1000 kilo in pakken samengeperste ma rihuana stuitten de politie mensen rond half elf 's avonds ook nog op zes grote vaten met hasj-olie, die mogelijk een nog grotere handelswaarde verte genwoordigden. De nieuwe vangst kon wor den gedaan, nadat 's avonds laat nog een politieman met een hasj hond naar de oude steenfabriek in Bosschenhoofd was gekomen waar de grote partij marihuana was ontdekt. De hond kreeg een spoor naar een oud schuurtje te pakken, dat enkele honderden meters verwijderd ligt van de steen fabriek. Daar vond men de tonnen met hasj-olie en een hasj-pers, die voor het ver werken van de verdovende middelen waren gebruikt. Voor de politie was de vondst op die plaats overigens al geen grote verrassing meer, omdat bleek dat Oudenbos schenaar Van der W., die de bedrijfshal in Bosschenhoofd had gehuurd, enige tijd in dat huisje had gewoond. De politie vermoedt trouwens dat de pers werd gebruikt voor het verwerken van nog meer hasj. De beide aangehouden ver dachten, H. van der W. (35) en J.W (40) uit Bergen op Zoom helpen de rechercheurs niet op weg. Ze hielden gisteren tij dens de eerste verhoren stijf hun kaken op elkaar. Ook van een Bosschenhoofde mevrouw die het schuurtje aan Van der W. verhuurde, werd de politie gisteren niets wijzer. Maar vast kwam in ieder geval wel te staan, dat zij niets met de zaak te maken heeft gehad. De ontdekking van de vaten is een gouden greep voor de politiemensen die vorige week de verdachten in Hardinx- veld-Giessendam in de kraag grepen. Dat gebeurde op het vermoeden dat er ook werd gehandeld in hasj-olie. Maar bij het doorzoeken van de loods, waar de illegale activi teiten eerder waren gebeurd, werd geen bewijsmateriaal aangetroffen. De politie heeft door het vinden van de vaten hasj-olie nu bewijzen in han den tegen de zes gearresteerde verdachten, die opereerden onder leiding van de gebroe ders W. uit Rotterdam en Leerbroek. Krulbollen - De Biervlietse Bolclub Ons Genoegen houdt zaterdag 6 april vanaf 13.00 uur een paasbolwedstrijd op de plaatselijk baan bij het be jaardencentrum. Volleybal - De Katholieke Plattelands-Jongeren houden zaterdag 6 april een volleybal en voetbaltoernooi in De Vlaanderenhal. Het begint om 10.00 uur en ploegen uit de ge hele provincie doen mee. Speurtocht - Ruim 180 leerlin gen van de Prins Willem van Oranjeschool en De Welpjes hielden gisteravond een ge slaagde speurtocht, onder be geleiding van zo'n 60-tal ouders. De kleinsten hadden als opdracht onder meer het kleur herkennen en tellen van bepaalde zaken. De oudere jeugd had 'vandalisme' als thema van de speurtocht. Na afloop van de tochten kregen de kinderen een vaantje als herinnering. Voor hen was er verder limonade en voor de ouders en het personeel die de tochten hadden uitgezet, kof fie. Bingo - In het bejaardencen trum De Blide houden leden van het buurthuis De Bolster maandag 15 april een bingo. Altern - Zaterdag 6 april houdt de soos voor alleen staanden in Terneuzen een ge zellige avond, aanvang 20.00 uur in het Zuidlandtheater. In de danspauzes wordt bingo gespeeld. De muziek wordt verzorgd dooi;. De Mercators. TERNEUZEN - De speel tuin van de buurtvereni-1 ging Oranjekwartier l gaat zaterdag april weer open. Tevens is i terdag 7 april weer hel traditionele paaseieren uitreiken voor de kinde ren van de buurtledeft vanaf 11.00 uur. De speeltuin, waar mo menteel nog hard ge werkt wordt door vrij-1 willigers om alles voor zaterdag in orde te krij-1 gen, gaat om 13.30 uur open. Verder is de spey I tuin gedurende de gehele I paasvakantie geopend van 9.00 tot 12.00 uur i van 13.30 tot 17.30 uur. Voor de rest van het jaar gelden de volgende openingstijden: maan dag, dinsdag, dondert»? en vrijdag van 15.00 to 17.30 uur; woensdag van 13.30 tot 17.30 uur; zater dag en schoolvakantie- van 9.00 tot 12.00 en van 13.30 tot 17.30 uur. OP zondag is de speeltuin ge sloten. Voor zowel leden als niet-leden zijn er vanaf april jaarabonnementen I verkrijgbaar aan de kas sa van de speeltuin. prijs voor niet-leden va de buurtvereniging j vijftien gulden (P'"| 0,50 per kind) per gez"1 Van een onzer verslaggevers GOES - De gemeente Borsele heeft bij onder handelingen met het mi nisterie van Verkeer en Waterstaat min of meer de mondelinge toezeg ging gekregen om het treintje tussen Goes en Borssele weer op gang te laten komen. Hiermee wordt het tijdperk afgesloten waarin de oude locomo tief en de wagons stonden te wachten in de loods om 00it weer als toeristische trekpleister door het Be- velandse landschap te tuffen. De concessie van het ministerie mag dan offi cieel nog niet binnen zijn, maar het gemeentebe stuur gaat volgende week al praten met de Neder landse Spoorwegen over de preciese uitvoering van het traject. Het beginpunt van het historische lijntje is na melijk in Goes en bevindt zich op het territorium van 'vadertje spoorwe gen'. De lijn zelf en de bijbe horende materialen heeft Borsele enige tijd geleden van de NS gekocht voor 600.000 gulden. Juist hier om verwacht de chef al gemene zaken van de ge meente, B. van den Dries, geen problemen bij het overleg. Volgens hem staat er dan ook niets meer in de weg om nog in mei van dit jaar -het begin van het seizoen- de kolen haard van de locomotief op te warmen en op weg te gaan. Om de attractie structureel te maken komt er echter meer bij kijken. Van den Dries hoopt dat het provincie bestuur het belang van het spoorlijntje ook on derschrijft en dit vertaalt in morele en financiële steun. PASEN HUISARTSEN Aardenburg en Oostburg - Van vrijd. 19 u. tot dinsdagmorgen 8 u. dokter H. Bruggeman, Nieuwstr. 53, Oostburg, tel. 01170-2121. Axel - Van vrijd. 17.30 u. tot dins dagmorgen 8 u. dokter J. Hoefman, Oranjestr. 10, tel. 01155-1555. Spreekuur zat. 10.00-10.30 en 16.00- 1630 u. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendij- ke - Van vrijd. 18 u. tot dinsd. 8 u. dokter A. Lievens, Beursstr. 6, IJ- zendijke, tel. 01176-1266. Clinge, Koewacht en St. Jansteen - Van vrijd. 18 u. tot maandagmor gen 8 u. dokter Kerckhaert, K. Ju- lianastr. 23, Clinge, tel. 01140-12361. Breskens en Groede - Dokter R. Bonarius, Walenstr. 1, Groede, tel. 01171-1825. Spreekuur om 11 en 17 uur. Cadzand, Sluis, Retranchement en Zuidzande - Dokter G. de Meijer, Sluis, tel. 01178-1366 (zat. en zond.) en dokter J. de Meijer, Sluis, tel. 01178-1366 (maand.). Driewegen e.o. - Tot dinsdagmor gen 8 u. dokter J. Kole, Kerkstr. 38, Hoedekenskerke, tel. 01193-262. Goes - Van vrijd. 18 u. tot zond. 18 u dokter D. Thijssen, Zonne- Woemstr. 2a, Goes, tel. 01100-15003. Van zond 18 u. tot maand. 23 u. dokter S. Buijs, J. Velchestr. 3, 'Goes, tel. 01100-15462. Spreekuur JO-10.30en 17-17.30 u. Hontenisse en Kloosterzande - Van j vnjd. is u tot dinsdagmorgen 8 u. i dokter R. Buwalda, Cloosterstr. 72, Kloosterzande, tel. 01148-1277. kpreekuur spoedgevallen zat. 1130-12 u. Heinkenszand, 's Heer Arendsker- n orp en Wolphaartsdijk - De praktijk van de artsen Har- Vin,cT+an Driel> Aarnoutse en v.d. vwgt wordt waargenomen door jjwter G. Aarnoutse, Havenweg 16, Weuwdorp, tel. 01196-12327. (bood schappen tussen 9 en 10 u.) nulst - Van vrijd. 18 u. tot maand, u. dokter W. Gielen, Grote 24 Hir 7' uuatcf vvurieieu, uil Markt 11, Hulst, tel. 01140-12969. Vf.Praktijk van dokter Niesten en SJ, Lips, Gr. Bagijnestr. 16, "Wst, tel. 01140-13373 wordt door JS artsen verzorgd Spreekuur ingevallen zat.: 9.30-10 uur en n.- uur' 2°nd 12.30-13 uur. answeert, Yerseke, Zeeburg 1 en •yuiningi'n - Van vrijd. 19 u. tot ü!i 'n(j 22 u. dokter A de Wijs, tel. 1300 Boodschappen zo moge- Y,°°r 1" uur. Spreekuur spoed- uur H-1L15 uur en 17-17.15 Krabbendijke, Waarde en Rilland- )r, n r Van vrijd. 19 u. tot maand. r V dokter J. Kuyl, tel. 01135-1343. uiirv appen zo mogelijk voor 10 Spreekuur spoedgevallen 11- K»lnUren «-17.15 uur. UwTTv Kloetinge, Kattendijke en z™!??.'nKe - Van zat. 8 u. tot u. dokter A. Eckhardt, Haarlem (ANP) - Met de aanhoudJ Brof verdachten is de Haarlemse pol konie*Wen,lel met dure auto's op het si Joj6!* zvvendel zou een bedrag vane ten i? ven zijn gemoeid. Een van de v« Itvee uit' Borsele, zeven uit Haar Lisse en Aalsmeer. 1 ttvimi^e,nde wordt ervan verdacht ter gestoif e auto's in de Randstad te 2o'n pPnt' .Waar°nder veel Mercedesse stolen auto werd het chassis ven

de Stem | 1985 | | pagina 16