WESEKOOP WISSELVALLIG IN WK GOTHENBURG Stephen Roche maakt indruk McEnroe weigert garantie voor goed gedrag Oranje op drift Van den Broucke wint de Panne Thatcher waarschuwt |Engelse voetbalbond Massief eiken LWAGENV.A. 9.895;.* Meubelfabriek Oistenvijk RBC-er Vos naar Cannes PSY-MYV verschoven sten BY. aet Everton koopt jeugdige spits Makkie voor Ivan Lendl Yarrid wint in Milaan Rudy Matthijs betrapt op dopinggebruik HONGARIJE KRIJGT GEEN KANS: 12-4 A67 EB Oostburg. 1-2255. i AZ Tferneuzen. 120400. RY: UNTU JEN. I veruit de baas te zijn. Ir. Deze handige besteller ld. Met aan beide kanten ]een grote achterdeur die jit die u er aan de buiten- Iiet. zen uit de Carry Bestel, loof, de Carry Pick-Up en ^arry u ook kiest, u haalt dan u erin stopt. I excl. BTW. >-57057. B622 HE-PAGINA WIJ U SNEL *738 Iééisé DE! ÜRjjPAG 29 MAART 1985 «PANNE (ANP) - De Belgische beroeps- Uenner Jean-Luc van den Broucke heeft I prjodaagse van de Panne gewonnen. In de Ljf en laatste etappe van donderdag, met t en finish in De Panne, kwam zijn woens- veroverde eerste plaats in het algemeen wement niet in gevaar. Pf rit over 190 kilometer leverde de derde ,,e 0p voor de ploeg van Peter Post. Eric Ljeraerden toonde zich andermaal de snel le .printer in het peloton. Zijn land- en ploeg- jioot Eddy Planckaert werd tweede voor de rste Nederlander, Jean-Paul van Poppel. In eindklassement werd de Ier Sean Kelly jede op één seconde van Van den Broucke. Ijn van der Poel was in het eindklassement e beste Nederlander op de derde plaats met .nachterstand van vijf seconden. T26 PAGINA SPORT 1 In de laatste etappe van de Driedaagse van De Panne kwam de eerste plaats van de Belg Jean-Luc van den Broucke niet meer in ge vaar. Het gemeenteraadslid uit Moeskroen hoefde zelfs zijn ploeggenoten nauwelijks in te schakelen om het peloton bij elkaar te houden, zo rustig hielden de renners zich op de laatste dag. Eén ontsnapping viel er in de 190 kilome ter van De Panne naar De Panne te noteren. Mare Durant en zijn landgenoot Mare Somers lieten het peloton al snel hun hielen zien. Ruim honderd kilometer verder werd het tweetal weer teruggehaald. Voor de eerste keer kwam het daardoor tot een massasprint, waarin de ploeg-Post dit maal de kaart Vanderaerden uitspeelde. De jonge Belg, die al het tweede gedeelte van de eerste etappe had gewonnen, bleef zijn ploeg genoot Eddy Planckaert en de Nederlander Jean-Paul van Poppel eenvoudig de baas. Het was een pleister op de kleine wonde, die Van deraerden woensdag in de tweede etappe op liep. Met de leiderstrui om de schouders miste de Belg de beslissende ontsnapping en daar door een vrijwel zeker lijkende zege in de Driedaagse van de Panne. Post greep daardoor na drie achtereenvolgende zeges naast de winst in een koers, die vooral als voorberei ding voor de komende klassiekers wordt ge zien. Uitslag derde etappe: 1 Eric Vanderaerden (Bel) 190 kilometer in 5 uur 1 minuut en 27 seconden (gemiddelde snelheid 36.248 km/ uur) 2. Eddy Planckaert (Bel) 3. Jean-Paul van Poppel (Ned) 4. Werner de Vos (Bel) 5. Jos Lieckens (Bel) 6. Rudy Mat- thijs (Bel) 7. Jan Bogaert (Bel) 8. Sean Kelly (Ier) 9. Eddy van Haerens (Bel) 10. William Tackaert (Bel) 17. Adrie van Houwe- lingen (Ned) 33. Jacques Hanegraaf (Ned) 35. Adri van der Poel (Ned) 37. Jan Raas (Ned) 41. Jan van Houwelingen (Ned) 42. Hans Daams (Ned) 46. Nico Verhoeven (Ned) 47. Cees Priem (Ned) allen dezelfde tijd als Vanderaerden. Eindklassement: 1. Van den Broucke (Bel) 14 uur en 15 minuten 2. Kelly (Ier) op 1 seconde 3. Van der Poel (Ned) op 0,05 4. Nijdam (Ned) op 0.21 5. E. Planckaert (Bel) op 0.26 6. Lammerts (Ned) op 0.39 7. Liec kens (Bel) op 0.43 8. Lurquin (Bel) op 0.50 9. Tackaert (Bel) op 1.00 10. Jacobs (Bel) op 1.0315. Adrie van Houwelingen (Ned) op 2.33 28. Priem (Ned) op 4.12 30. Pirard (Ned) op 6.22 35 Vande raerden (Bel) op 19.47 38. Jan Raas (Ned) op 21.13 40. Daams (Ned) op 21.13 44. Verhoeven (Ned) op 21.33 afeltennissers boeken eerste winst JgOTHENBURG (ANP) - Het Nederlandse he- lenteam is donderdag in Gothenburg de we- leldtitelstrijd tafeltennis begonnen met een Iverwinning van 5-3 op Pakistan. De wed strijd telt voor groep C in de tweede categorie. De Nederlandse heren verloren de tweede (wedstrijd met 1-5 van Taiwan. J De nationale damesploeg begon florissant. Er werd lewonnen van West-Duitsland (3-0) en Roemenië (3- ]I),met een zege. Voor groep A van de eerste categorie werd West-Duitsland met 3-0 verslagen. Het damesteam heeft donderdagavond zijn tweede [wedstrijd uit de landenstrijd gewonnen. Roemenië ■werd met 3-1 verslagen. I De 23-jarige Bettine Vriese- Jkoop ging op de eerste dag van (het landentoernooi wisselval lig van start. Tegen de Bonds- |iepubliek Duitsland kwam ze i de openingswedstrijd niet ■in gevaar. In de avonduren ■ging het tegen Roemenië een «tuk moeizamer. Omdat Mir iam Kloppenburg haar in bei- He duels uitstekend onder - Jsleunde, eindigde de openings- voor het Nederlands da- kesteam toch florissant met ■twee overwinningen: 3-0 op de ■Bondsrepubliek Duitsland, 3-1 |op Roemenie. Tegen Roemenië stond Vrie- Isekoop in de eerste partij van We avond te schutteren. De 15- Barige Otilia Badescu, in 1983 len '84 aspirantenkampioene Ivan Europa, bezorgde haar pandenvol werk. Pas in de ase van de derde en be- Isbssende game sleepte Vriese- Ikoop de zege op haar routine luit de arena. Kloppenburg I verraste daarna met een dui- Idelijke zege op Alboiu, de nummer dertien van Europa, I waarna Vriesekoop, na het ■verloren dubbelspel, het derde enkelspel tegen diezelfde |saeelster in twee games beëin- iigde. Door de twee overwinnin- gen bevrijdde het damesteam lach meteen al op de eerste dag |van het degradatiespook. Het |kan zich nu rustig toeleggen I? de consolidatie van de I fraaie achtste plaats van het Iwereldtiteltoernooi van Tokio 11983. Het consolideren van de ■klassering in Tokio (23) geldt Ide eerste dag ook voor het Ieren team. De ploeg van coach Bert van der Helm ver loor vrijwel alle uitzichten op promotie naar de eerste cate gorie door de nederlaag van 1- 5 tegen Taiwan, dat in de wan delgangen met een knipoog naar de Volksrepubliek 'China 2' wordt genoemd. Taiwan doet in Gothenburg voor de eerste keer mee aan de strijd om de wereldkampioenschap pen en hanteert hier de door het IOC uitgevonden naam van Chinese Taipeh. De Tai- wanezen hadden bij de inter nationale tafeltennis federatie (ITTF) gevraagd op grond van hun speelsterkte ingedeeld te worden in de eerste categorie. Onder druk van China ging de ITTF niet op dat verzoek in en gaf het de nieuwkomer een plaatsje in de tweede divisie. Tot ontstemming van de reeds in die categorie verblijvende landen. Die voelden zich door de komst van de sterke Tai- wanezen ernstig benadeeld in hun promotiekansen. En terecht, zoals donderdag bleek. De drie in gifgroene kledij gestoken Taiwanezen waren veel te sterk voor het Nederlandse trio. Henk van Spanje beet nog redelijk van zich af door de nummer drie van het eiland, Hunag, in drie games te verslaan. Maar hij en zijn ploeggenoten Ron van Spanje en Bob Potton hadden verder geen verweer op het stereotiepe, maar oervaste spel van de overige Aziaten, die allen nog de klassiek oos terse penhoudergreep han teerden. Daarvoor kwamen de Nederlanders snelheid en atle tisch vermogen tekort. In de vroege ochtenduren Bettine Vriesekoop concentreert zich alvorens te serveren. FOTO ANP j-ONDEM (SID) - Premier Margaret Thatcher heeft de Engelse «'halbond (FA) met harde maatregelen gedreigd, wanneer het l wn herhaling komt van de rellen, die vorige week bij het be- viift' ',u'on~Mi'lwall plaats hadden. Thatcher werd door een Ji r*ige comm'ss'e van de FA in een communiqué van mnhg kantjes op de hoogte gebracht van de bijzonderheden vitide gebeurtenissen. Wallpersonen raakten gewond bij de wedstrijd, die door Mill- beidm*'10-1 werd verloren. Bij de gevechten tussen de fans van I laai bS sneuve'Hen vele ramen en 700 tribunestoeltjes. In to- Werden 3i relschoppers gearresteerd. De FA beraadt zich •J °™er maatregelen, die tegen Luton en Millwall worden •«foffen. had Nederland de titelstrijd geopend met een overwinning op Pakistan. De cijfers (5-3) overtuigden niet tegen het ontwikkelingsland op tafel tennisgebied, dat uitsluitend door een ruimhartige gift van de ITTF in Zweden in staat wordt gesteld de ontwikkelin gen op wereldniveau te vol gen. De balans na de eerste dag ziet er voor het herenteam niet al te florissant uit. Om in aan merking te komen voor pro motie moet het team beslag leggen op de eerste of tweede plaats in de poule. Na de ne derlaag tegen Taiwan is dat in theorie nog mogelijk, indien alle overige duels in winst worden omgezet. In de prak tijk zal dat evenwel niet mee vallen, omdat de veel sterkere Bondsrepubliek Duitsland nog tot de komende tegenstanders behoort. CASTRES (AFP) - Zonder veel problemen heeft de Ier Stephen Roche donderdag zijn leiderstrui in de Ronde van de Midi-Pyreneeën behouden. Zowel in het eerste gedeelte, dat gewonnen werd door de Canadees Steve Bauer, als in het tweede, dat een prooi werd voor de Fransman Hubert Linard, maakte de Ier veel indruk, 's Ochtends had hij slechts twee keer een serieuze aanval te verduren. Beide keren was het de tweevou dig winnaar van de Tour de France, Laurent Fignon, die het initiatief nam. Roche bewees dat zijn zege in het Lentecriterium afgelo pen zondag, geen vergissing is geweest. Beide malen haalde de Ier zijn opponent snel en indrukwekkend terug. Steve Bauer boekte daarna, na zijn overwinning in de Grote Prijs van Aix, zijn tweede zege in zijn eerste seizoen als wieler- prof. De zilveren-medaille winnaar op de weg bij de Zo merspelen van Los Angeles, versloeg in de sprint de Fran sen Christophe Lavaine en Pierre-Henri Mentheour. Ook in de middagetappe maakte Roche indruk. Hij was er mede verantwoordelijk voor, dat in het verloop van de etappe van Pamiers naar Cas- tres een kopgroep ontstond van tien renners met daarin ondermeer Fignon en Pascal Simon. Bijna voortdurend aan de kop van het tiental rijdend gaf de Ier niemand de kans te ontsnappen. Het liep voor Ro che zelfs nog beter, want in de afdaling van het laatste berg je, de Mont Alric, moest Simon de kopgroep laten gaan. Hij kwam met achterstand aan de finish in Castres. Laurent Fig non schoof daardoor op naar de tweede plaats. Zijn achter stand op Roche bedraagt met alleen de etappe van vrijdag van Realmont naar Rodez over 174 kilometer nog voor de boeg, 43 seconden. De uitslag van het eerste deel van de tweede etappe van de Ronde van de Mi di-Pyreneeën is: 1. Steve Bauer (Can) 56 km in 1.30.56 (gem. 36.950 km/u, met tijd- vergoeding 1.30.51); 2. Christophe La- vainne (Fra) z.t. (1.30.53); 3. Pierre-Henri Mentheour (Fra) z.t. (1.30.54); 4. Thierry Claveyrolat (Fra) z.t. 5. Pascal Simon (Fra) z.t. 6. Gilles Mas (Fra) z.t. 7. Jerome Simon (Fra) z.t. 8. Stephen Roche (Ier) z.t. 9. Alexandro Ruas (Por) z.t. 10. Manuel Cunha (Por) z.t. Uitslag tweede gedeelte tweede etappe: 1. Hubert Linard (Fra) 112 kilometer in 3 uur 6 minuten en 36 seconden - met tijd- vergoeding 3.06,31 (gemiddelde snelheid 36.012 km/uur) 2. Christophe Lavaine (Fra) 3.06,36 - met tijdvergoeding 3.06,33 3. Jean-René Bernaudeau (Fra) 3. tijdvergoeding 3.06,34 4. as (Spa) 3.06,36 5. Frederi. (Fra) z.t. 6. Pascal Poisson (Fr Stephen Roche (Ier) z.t. 8. Laurent Fij non (Fra) z.t. 9. Jerome Simon (Fra) z 10. Eric Boyer (Fra) op 0.17 11. Paulo F reira (Por) op 0.39 12. Regis Simon (Fr z.t. 13. Kim Andersen (Den) z.t. 14. Fli van den Brande (Bel) z.t. 15. Thierry Ma met Chozas (Fra) .06,36 - Eduard< iC Vichc (Fra) z.t. rie (Fra) z.t. Algemeen klassement: 1. Stephen Roch (Ier) 11 uur, 26 minuten en 49 seconden 2 Laurent Fignon (Fra) op 43 seconden 3 Frederic Vichot (Fra) op 1.054. Pascal Si mon (Fra) op 1.24 5. Eric Boyer (Fra) op 1.31 6. Robert Millar (Gbr) op 1.37 7. Clau de Criquielion (Bel) op 1.45 8. Eduardo Chozas (Spa) op 2.18 9. Alois Wouters (Bel) op 2.29 10. Julian Gorospe (Spa) op 2.46 11. Steve Bauer (Can) op 2.51 12. Flip van den Brande (Bel) op 2.52 13. Ronan Pensee (Fra) op 2.59 14. Jerome Simon (Fra) op 3.19 15. Dominique Garde (Fra) op 3.44 LIVERPOOL (Reuter) - Kort voor het sluiten van de Britse transfermarkt heeft de Engel se lijstaanvoerder Everton zich versterkt met de spits Paul Wilkinson van Grimsby Town. Wilkinson was er in no vember mede verantwoorde lijk voor, dat Everton in het toernooi om de Engelse beker werd uitgeschakeld. Everton betaalde een kwart miljoen pond sterling, ruim een miljoen gulden, voor de jeugd-international, die dit seizoen negentien doelpunten maakte. (ADVERTENTIE) .01 geloogd Europees eiken ld 11 12 jaar garantie op hout en konstruktie uitsluitend verkrijgbaar in eigen toonzalen gratis, geheel vrijblijvend inrichtings advies bij u thuis ROOSENDAAL Dr. Brabersstraat 24, tel. 01650-69142, (koopavond vrijdag). OISTERWIJK Heusdensebaan 65, tel. 04242-19012, (koopavond vrijdag). HULST Absdaalseweg 1. tel. 01140 -11498. (koopavond vrijdag). Toonaangevend in eiken. MILAAN (RTR) - John McEnroe heeft het bestuur van de Amerikaanse Tennis Associatie laten weten, dat hij weigert een verklaring van goed gedrag voor Davis- bekerwedstrijden te teke nen. Deze verklaring is in gesteld na het verre van vlekkeloze optreden van McEnroe en Connors tijdens de in december in Gothen burg gehouden finale van het toernooi om de Davisbe- ker, die Zweden won. „Ik teken dat papier niet", aldus McEnroe, die vorige week wegens een polsbles sure wegbleef uit Rotter dam, maar dinsdag in Mi laan wel op de baan ver scheen en zijn partij voor de eerste ronde tegen de door hem als 'gevaarlijk' om schreven 17-jarige West duitser Boris Becker met 6-4 6-3 won. „Het is een zaak van de Amerikaanse Tennis Federatie. Ik weet niet wat de gevolgen zullen zijn voor mijn plaats in de Davisbe- kerploeg. Als je het zo zou willen stellen staat mijn toe komst in het Daviscuptoer- nooi nu op het spel." FORT MEYERS (RTR/AFP) - Tijdens het internationale Grand Prix tennistoernooi in Fort Meyers is woensdag de als vierde geplaatste Amerikaan Aaron Krick- stein uitgeschakeld. Hij ver loor in de tweede ronde met 5-7 4-6 van zijn landgenoot Sammy Giammalva. Het was de tweede verrassing van het toernooi, dat maan dag al de als vijfde geplaats te Fransman Noah (neder laag tegen de Amerikaan Gilbert) verloor. De als tweede geplaatste Tsjechoslowawak Ivan Lendl had in de eerste ronde weinig moeite met de Brit John Lloyd: 6-3 6-3. Andres Gomez, de als derde gerang schikte speler uit Ecuador, had het wat moeilijker tegen de Amerikaan Leif Shiras: 6-3 7-6. De voornaamste uitslagen zijn: eerste ronde: Ivan Lendl (Tsj) - John Lloyd (Gbr) 6-3 6-3 Andres Gomez (Ecu) - Leif Shiras (Vst) 6-3 7-6 tweede ronde: Eliot Teltscher (Vst) - Ken Flach (Vst) 6-4 6-3 Johan Kriek (Vst) - John Fitz gerald (Aus) 6-2 7-5 Sammy Giam malva (Vst) - Aaron Krickstein (Vst) 7-5 6-4 Scott Davis (Vst) - Mei Purcell (Vst) 6-2 6-1 MILAAN (RTR/SID) - De Zweed Anders Jarryd heeft donderdag de kwartfinales van het internationale ten nistoernooi in Milaan be reikt. Hij versloeg de Indiër Vijay Amritraj met 6-3 6-4. De Amerikaan Tim Wilki- son haalde eveneens de laat ste acht. Hij wees de Austra liër in drie wisselvallige sets terug: 6-0 3-6 6-0. De uitslagen zijn: enkelspel, tweede ronde: Anders Jarryd (Zwe) - Vijay Amritraj (Ind) 6-3 6-4 Tim Wilkison (Vst) - Paul McNamee (Aus) 6-0 3-6 6- 0 Vitas Gerulaitis (Vst) - Wally Masur (Aus) 7-6 6-3 Tomas Smid (Tsj) - Stuart Bale (Gbr) 6-4 5-7 6-4 MILAAN (AFP) - De Belgi sche beroepswielrenner Rudy Matthijs is bij een controle na afloop van de openingsklassie- ker Milaan-San Remo op do ping betrapt. Matthijs werd na lottrek- king voor de dopingcontrole opgeroepen. Hij eindigde ver van winnaar Hennie Kuiper. Matthijs, die deel uit maakt van de ploeg van wereldkam pioen Claude Criquielion, was woensdag een van de uitblin kers in de tweede etappe van de Driedaagse van De Panne. Hij klasseerde zich als tweede achter zijn landgenoot Eddy Planckaert. ZEIST (ANP) - Aan het inter nationale voetbaltoernooi van Cannes aan de Cöte d'Azur neemt dit jaar een Nederland se ploeg van spelers tot 17 jaar deel. De zestien geselecteerden zijn: Beukenkamp (Ajax), Grotenhuis (PEC), Verlaat (Ajax), Manders (Graafschap), Spork (Sparta), Leemers (Wa- geningen), Uitman (Feyen- oord), Koorman (Hoogeveen), Van Polanen (UVS), Lattmann (Feyenoord), Viscaal (PSV), Duim (PEC), Van Laar (Lun- teren), Regtop (Ajax), Vos (RBC) en Waslander (Gronin gen). Als coaches treden op Dick Advocaat en Ger Blok. Het toernooi duurt van 1 tot 10 april. Nederland speelt in een poule met Italië, Sovjet unie en Engeland. ZEIST (ANP) - De replay voor de kwartfinales van het toer nooi om de KNVB-beker tus sen PSV en MW zal woens dagavond 3 april (aanvang 19.30 uur) worden gespeeld. Door Danny van den Broek FRIBOURG - Het Nederlands ijshockeyteam, lijkt naarmate het toernooi in Fribourg vor dert, op drift te raken. Giste ren reikte Oranje als eerste land tot de dubbele cijfers. Het arme Hongarije, dat gedoemd is af te dalen naar de C-poule werd voor de ogen van 2700 schoolkinderen met 12-4 ver pletterend verslagen. Polen won enkele uren later maar net met 6-4 van Noorwe gen, waardoor Nederland en Oostenrijk morgen in hun on derlinge confrontatie aan een gelijkspel genoeg lijken te hebben om Noorwegen (dat nog speelt tegen Italië en Hon garije) beslissend achter zich te laten. Normaal gesproken moet Noorwegen kunnen winnen van Hongarije, maar lijkt het kansloos tegen Italië, dat na de 6-4 zege op Japan nog steeds kansen heeft op de titel in groep B. Het is echter de vraag of Oranje het op een gelijkspel wil laten aankomen. De ploeg zit op dit moment in de lift en is er op gebrand om ook Oos tenrijk een zeperd te geven. Een dergelijke draai om de oren zat er in de eerste twee periodes tegen Hongarije gis teren niet in. Nederland speelde ver krampt en keek na zeven mi nuten terecht tegen een 0-1 achterstand aan, nadat Bruys- ten een schot van Flora niet adequaat genoeg had kunnen verwerken. Ancsin was er als de kippen bij om de Hongaren op een onverwachte voor sprong te zetten. Nederland, geschrokken door deze onver wachte achterstand, trachtte de bakens te verzetten, maar doelman Kovalcsik weerstond een spervuur van Van Heu- men, Tij nagel en Berteling, voordat hij moest capituleren op een inzet van Koopmans. Een doelpunt dat Nederland maakte in een ondertal-situa tie. Voor Oranje was die treffer het sein om de Hongaren met de neus op de feiten te druk ken. Berteling ondernam een solo vanuit het eigen vak, Tij- nagel pikte de puck op en zag vervolgens Van Heumen van uit een moeilijke hoek gran dioos scoren. Een schitterende pass van de ijzersterke Van Gog werd vlak voor het einde van de eerste periode opgepikt door Troch, die vervolgens Kovalcsik beheerst voor de derde keer het nakijken gaf. Nederland leek op rozen te zitten, maar speelde in de tweede periode niet bijster sterk waardoor Hongarije kans zag om opnieuw .dichter bij te komen via een treffer van Gogolak. Koopmans her stelde even later echter de oude marge van twee na een snoeiharde assist van Toren en vanaf dat moment was Hongarije een geslagen ploeg. Dat Nederland echter tot de dubbele cijfers zou reiken hadden maar weinig mensen verwacht. De ploeg van de Zweed Wal.'in speelde echter dermate gretig, dat Hongarije compleet aan het Nederlandse geweld tenonder ging. Na tien minu ten spelen gaf het scorebord al de stand van 7-3 aan dankzij treffers van Troch, Collard, Koopmans en de Hongaar Pek. Het zou voor de Hongaren echter nog erger worden. Na 3 minuten bracht Tijna gel de stand met een ziedend hard schot op 8-3 en schoten Troch en Van Heumen voor het eerst dit toernooi de dub bele cijfers op het scorebord. Balogh had nog wel het vierde doelpunt voor de Hon garen aan laten tekenen, maar de ineenstorting van Honga rije werd kort voor tijd tref fend in beeld gebracht door doelman Kovalcsik. Berteling liet een onschuldig schot los, dat door de Hongaarse sluit post trefzeker werd gepakt en maakte zich al geen illusies meer over een succesvolle af loop. Tot verbazing van alles en iedereen tuimelde Kovalc sik vervolgens met puck en al in het netje en was het tweede doelpunt van Berteling in dit toernooi een feit. Seconden voor tijd maakte Tij nagel de ellende voor de Hongaren compleet door ziedend hard nummer twaalf tegen de tou wen te jagen. Moet Oranje zich handha ven in de B-poule, en die kans is aanzienlijk toegenomen na de tweede overwinning op Hongarije, dan krijgt Neder land volgend jaar de organisa tie van het wereldkampioen schap voor B-landen. Voor het zover is moet er echter nog heel wat georgani seerd worden. Terwijl de Zwitsers twee jaar geleden al met de nodige voorbereidin gen voor het huidige toernooi begonnen, weet men in Neder land nog steeds niet in welke stadions het wereldkampioen schap eventueel gehouden zou kunnen worden. De uitslagen zijn: Italië - Japan 6-4 (1-1 5-2 0-1) Nederland - Hongarije 12-4 (3-1 1-1 8-2) Polen - Noorwegen 6-4 Oosten rijk - Zwitserland 1-5 De stand is nu: 1 Zwitserland 5-9 2. Polen 5-9 3. Italië 5-8 4. Nederland 5-4 5. Oostenrijk 5-4 6. Japan 5-4 7. Noorwegen 5-2 8. Hongarije 5-0

de Stem | 1985 | | pagina 7