Veel rekening met inspraak gehouden Hontenisse huldigt sportkampioenen [ims W.BAKKER MATTHA USPASSION VAN Kinder theater in Hulst A 't Voske sL Huist 9GSTE KWALITEIT KERS I 27.90 34.00 135.1 210.1 14. 5.00 15.00 10.00 17.00 9.50 3.50 E ÖEStem Wekelijks Gregoriaans in Hulster basiliek SCHERM 180x180 ERM 180x180 SAK 125x45x65 van SAK 127x86x63 van 18. iAIER OP OP n 0 10 cm 0 15 cm IINHAMER, HINES (elec.) per dag I 3. IS II ETONMOLEN, SMAAIERS, (\ME nu nu )NIFEER EYLANDIE MALES OF GROTE •RGOLA'S, LOSSE URF, LICHTE nONDERDAG 28 MAART 1985 BE ©MM VAN ZEELAND Ic VAN LEUVEN OVER TRAGEL: Plan Roskam krijgt groen GESCHENKEN van BLIJVENDE WAARDE RESTAURANT Rommelmarkt en fancy fair van Kloortje Kloosterzande Plaatselijk nieuws Hulst Clinge Heikant De Klinge Axel Sint Jansteen Vogelwaarde Spui Kloosterzande A12 tuuste tuinafscheiding ogramma aan. voor: 95.- t 75.00 ialen koopt. :o hard, nog steeds de n tuinplanten zoals: 7.50 NDULA 0 iO 0 I I iten, groot assortiment omen, kamerplanten enz. hét zoute zeeklimaat en uinplanten Geldig t/m 6 april breed 4, en 5.95 mtr. u zult er geen spijt van tuinarch/^ gaMigezellestrait 27 tenematcLHIM-flffl 122 PAGINA ZEELAND 2 Van een onzer verslaggevers jjULST - Directeur C. van Leuven van het Hulster Ge- meenschapswerk heeft de ge meenteraadsleden laten weten jat B en W inzake het nieuwe bestemmingsplan Tragel 'in Iter grote mate rekening heb ben gehouden met de wensen vande insprekers'. Van Leuven wil dat wel even kwijt, omdat in het raadsvoorstel dat vandaag wordt behandeld, met geen woord wordt gerept over de inspraak. Zo werd in de inspraak (in 1980) gesteld dat het land schappelijk karakter van het plangebied zoveel mogelijk in stand gehouden dient te wor den. Hieraan wordt in het be stemmingsplan voldaan. De kreekrestanten blijven behou den en de afstand tussen de te realiseren bebouwing is vol doende om de ecologische structuur te doen behouden. Ook ten aanzien van het verkeer zijn de wensen van de inspreker ingewilligd. De Steensedijk blijft de lang- zaamverkeerroute. Op één punt moet de gemeente voor bijgaan aan de wensen van de insprekers. De gemeente had de oorspronkelijk geplande ontsluitingsweg ten behoeve van het bedrijf terrein Hoge- weg uit het bestemmingsplan gelaten, maar onder druk van de provincie heeft men de weg alsnog moeten intekenen. Dat veel rekening is gehou den met de inspraak, geldt volgens Van Leuven niet al leen ten aanzien van de invul ling van het plangebied, maar ook ten aanzien van de wijze van invulling: een vleksgewij- ze invulling. Aanbevelingen die niet zijn overgenomen, ge ven volgens Van Leuven geen aanleiding tot verdere opmer kingen. Bijzonder passiespel in Hulst in première Van een onzer verslaggevers HULST - Op woensdagavond 3 april wordt om 20,15 uur in de voorkerk van de St.-Willibror- dusbasiliek in Hulst de 'Deutsche Matthaus- passion' van J. Georg Kühnhausen uitgevoerd. Het gaat om een bijzondere uitvoering van een op zich eenvoudige passion, die als tegenhanger kan gel den van de grote overbekende passieverhalen. Hulst krijgt woensdag de Zeeuwse première. Van een onzer verslag gevers SINT-JANSTEEN - Als de gemeenteraad van avond akkoord gaat, wordt het uitbreidings plan Roskam in Sint- Jansteen binnenkort verrijkt met flink wat groen. Het betreft ruim 2.000 vierkante meter open baar plantsoen, 54 stuks laan- en straatbomen en een coniferenhaag langs de grensscheiding met de kerk. Tot de aanleg van deze al ge plande groenvoorzie ningen wordt overge gaan, omdat er in het plan weer flink wat wo ningen zijn gereed ge komen of binnenkort gereed zullen komen. Alles bij elkaar kost de groenaanleg zo'n 30.000 gulden. (ADVERTENTIES) I DELFTS BLAUW Porc lies MAKKUM Tichelaar WEDGWOOD Serviezen ROYAL ALBERT HUMMELFIGUREN LUXE GESCHENKEN VAN DUYSE-MAHU Steenstraat 19 - Hulst Telefoon 01140-14376-12068 Bierkaaistraat 8 Tel. 01140-3444 Hel adres voor uw famillediners. koffietafels enz. Gerenommeerde keuken, aparte zaal aanwezig. Reserveren prettig voor u en voor ons. Keuken open van 12 lol 21 uur. Dinsdag gesloten In de passietijd wordt op ve le plaatsen in het land één van de passionen - het lijdensver haal van Jezus muzikaal ver woord - van J. S. Bach uitge voerd. De aandacht van het hedendaagse concertgebeuren is daar zo op gericht, dat soortgelijke werken van Bach's tijdgenoten nauwelijks worden gekend. Om daar iets aan te doen, vatte men binnen de Zeeuwse Muziekschool, op initiatief van directeur Ma- thieu Meys, het plan op één van die minder bekende pas sionen in studie te nemen. Kühnhausen was een voor- Van onze correspondent KLOOSTERZANDE - Dit weekeinde wordt de jaarlijkse rommelmarkt en fancy fair van showband Kloortje ge houden. Zes volle vrachwa- Sens met spullen, die vorig weekeinde zijn opgehaald, zijn uitgestald in het clublokaal van Kloortje en in de daarbij geplaatste tent. Behalve grote voorwerpen, zoals witte appa raten, fietsen en meubilair, zijn er veel elektrische appa raten en kleine dingen. Naast de rommelmarkt is nok een groot gedeelte inge richt voor de fancy fair en het rad van avontuur, waarmee rwee dagen lang honderden grote en kleine prijzen zijn te winnen. Zaterdagavond wor- ®n extra prijzen doorge draaid en ontvangt elke deel nemer een gratis kaart. Zon dag staat een elektronische Mrkenvanger als trekpleister JP de fancy fair en draait ook hele dag het rad van avon tuur. Om half acht zondagavond de uitslag bekend ge- aakt van de loterijwaarmee s hoofdprijs drie minuten 's winkelen in de meer- ie winnen is. Twee da- 'anSserveert Kloortje wa- s. broodjes, koude en warme fan De rommelmarkt en c-v fair zijn zaterdag en geopend van 10.00 tot uur. .VOOR ZUCWEST NEDERLAND kantoren ^!^neuzen. Hulst en Goes. diers sseR en telefoonnum- °Penh °P Pagina 2. j.ngntijden: ^-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie HfcUzen: Rein van der S8n(nedl,ie"chef), Jan Jan- Co iP chef). Emile Calon, ((0° Mortens. Cor de Boer Huist c n Koomen (sport). V6rstrap(roank Dell Eugène iw^'en. Middelburg: ostma. Goes: Aad van 'ouden. Adverti 'i'Pecteur entle-expi. Zeeland: C. Me- loper van Bach en zoals zovele tijdgenoten componeerde hij voor liturgisch gebruik meer dere passionen. Veel van zijn werk is verloren gegaan, maar wat rest getuigt van kwaliteit. Het werk, dat ongeveer vijf kwartier duurt, is van opbouw en harmonisatie zeer sober. De componist ging uitdrukkelijk uit van de tekst van het evan gelie van Mattheus en aan die tekstuitbeelding ontleent het werk ook zijn grote kracht. De figuren uit het lijdens verhaal worden verbeeld door zeven vocale solisten. Het volk, de hogepriesters en de koralen worden vertolkt door het koor. Ook de begeleiding is uiterst sober en is gebaseerd op eén generaal-bas, uitgewerkt voor clavecimbel, orgel en cello. De reden voor deze uiterste so berheid is het verbod, dat vóór Bach in de kerk bestond om in de passietijd gebruik te maken van blaasinstrumenten en slagwerk. Men probeert op 3 april de authentieke uitvoering zo goed mogelijk te benaderen en vandaar dat een beroep is ge daan op het Madrigaalkoor van de muziekschool in Mid delburg, dat een zeer kleine bezetting heeft. Het koor werd ingestudeerd door repetitor Titia Dijkstra. Verder werken mee de instrumentalisten Ma- rinus Hildebrand (cello), Ma- thieu Meys (orgel) en Ruud Kerkhove (clavecimbel). De algehele leiding berust bij di rigent Anton de Kort uit Hulst. Toegangskaarten a ƒ7,50 5 voor CJP en 65+) zijn in de kerk verkrijgbaar. Kin deren tot 13 jaar hebben gratis toegang. Twee leden van showband Kloortje nemen namens hun vereniging de trofee in ontvangst. Op de achtergrond de andere kampioenen. - FOTO DE STEM/CORJ.DE BOER Van een onzer verslaggevers KLOOSTERZANDE - In de raadszaal van het gemeente huis in Kloosterzande zijn gis teravond veertig sportlieden uit de gemeente Honteisse ge huldigd, die vorig jaar een bij zondere prestatie hebben gele verd. In het bijzijn van het voltal lige college van burgemeester en wethouders werden de aan wezige sportlieden toegespro ken. Immers, door hun presta ties dragen ze als een soort 'ambassadeurs' de goede naam van de gemeente naar buiten uit. De individuele kampioenen kregen een fraaie standaard, terwijl de teams een beker mee naar huis mochten ne men. Bij de individuele spor ters werden gehuldigd Pascal Neve (tafeltenniskampioen van Zeeland, B-klasse), Theo 't Hooft (tafeltenniskampioen Zeeland en Zeeuwsch-Vlaan deren, G-klasse), Peter de Booy (Zeeuws judokampioen jongens 12 en 13-jarigen), Iwan Jonkheym (Zeeuws ju dokampioen jongens 14-15-ja- rigen), Femke Serrarens (Zeeuws judokampioene meis jes 12-13-jarigen), Franca van de Bulck (Zeeuws judokam pioene meisjes 14-15-jarigen), Renata Mahu (Zeeuws kam pioene in de Z-dressuur klasse van de pony ruiters), René Boogaert (Nederlands kam pioen sportvissen kleine bo ten), Jo d'Hooghe (biljartkam pioen hoofdklasse bandstoten district Zeeuwsch-Vlaande ren), Wendy de Kok (hoogste aantal punten op het federa tief solistenconcours voor tamboers derde divisie), Jo- landa Scheerders (idem) en George Hermans (Nederlands en internationaal kampioen met zijn hond 'Brunostos van de Liniedijk'. De gehuldigde teams waren het mixed-team van de ten nisclub Hontenisse (kampioen 6e klasse landelijke zondag competitie KNLTB), het jeugdteam van de tennisclub Hontenisse (kampioen dis tricts jeugdcompetitie tot en met 17 jaar afdeling D van de KNLTB), de junioren Sar 1 en Sar 4 en senioren Sar 1 en Sar 3 (kampioen in de landelijkew B-klasse; welpen/pupillen 2e klasse afd. Zeeland, 5e divisie landelijk en 3e klasse afd. Zee land), jeugdteam tennisclub Vogelvlucht (districtskam pioen 2e klasse tot en met 13 jaar) en het junioren team van tennisclub Vogelvlucht (kam pioen 3e klasse afdeling 18 van de KNLTB) Van een onzer verslaggevers HULST - Met ingang van Pa sen wordt de hoogmis in de St. Willibrordusbasiliek in Hulst weer elke week opgeluisterd met Gregoriaanse gezangen. Het kerkbestuur heeft daar toe besloten naar aanleiding van een enquête onder de trouwe hoogmisbezoekers. Van de ongeveer 500 onder vraagden zei bijna driekwart de terugkomst van de weke lijkse Gregoriaanse mis toe te juichen. Tot nu toe werd af wisselend een stille en een ge zongen hoogmis gehouden. Anderhalf jaar geleden viel, bij het vertrek van pastor J. ter Braak, een mis op de zon dag uit. Voor de stille mis van half negen en de gezongen mis van tien uur kwam de hoog mis van half tien in de plaats. Een paar maanden geleden gaf het Basiliekkoor echter te kennen bereid te zijn weke lijks een Gregoriaanse mis te verzorgen. Op initiatief van de parochieraad en het kerkbe stuur volgde toen een enquête onder de hoogmisgangers. Vantevoren was afgesproken dat als meer dan 35 procent bezwaar had tegen de weke lijks gezongen dienst, de zaak niet door zou gaan. De eerste week bleek 77 pro cent van de kerkbezoekers voor het initiatief, de tweede week 72 procent. Reden genoeg voor het kerkbestuur om afge lopen maandag te besluiten het Basiliekkoor onder leiding van Jo Ivens te vragen voort aan weer wekelijks het oksaal te beklimmen. Van een onzer verslaggevers HULST - Het kindertheater Klef speelt zaterdag in Den Dullaert te Hulst 'Jullie kun nen me wat'. Aanvang 14.00 uur, toegangsprijs een rijks daalder. Het is zaterdag meteen de laatste kindervoorstelling van 'Uit' in Hulst van dit seizoen. De voorstelling is een com binatie van spel, muziek, lied jes en dans, gericht op kinde ren in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar. Het draait alle maal om drie 'kinderen' die een bandje willen vormen om het feest in het buurthuis op te luisteren. Het gaat allemaal prima, totdat eentje de baas gaat spelen. Het komt tot een breuk. De één gaat op de solo toer, de twee anderen vormen een duo. Alle heibel blijkt uit eindelijk voor niets, want hun optredens komen niet voor op het feestprogramma. De te leurstelling doet de drie weer de handen ineen grijpen, met als resultaat dat ze het toch voor elkaar krijgen hun act op te voeren. Dullaertbestuur - De heer J. Stolte is benoemd tot nieuwe penningmeester van het ge meenschapscentrum Den Dul laert. Stolte volgt de heer J. Meysen op, die eerder tot voorzitter werd benoemd. Alleenstaanden - De soos voor alleenstaanden Kontakt houdt zaterdag weer een bijeen komst in Den Dullaert. De muziek wordt verzorgd door de JJ-Band. Tevens is er een verloting en bingo. Alle al leenstaanden zijn welkom. Aanvang 20.00 uur. Kaarting - In zaal De Smickel werd een kaarting gehouden waaraan 78 personen deelna men. Uitslag: 1. P. Warrens, Hulst; 2. mevrouw De Waal- Baart, Kloosterzande; 3. me vrouw Morcus, 4. J. van den Ende, 5. R. van Eerdenburg, allen Hulst. Reumafonds - De actie voor het Nationaal Reumafonds heeft in Hulst 4.133,58 gulden opgebracht. Sjoelen - Sjoelclub Wij Blijven Actief speelde een wedstrijd bij Ron de Vilder. Uitslag: 1. mevr. Van de Voorde, 2. mevr. Kayser, 3. mevr. Warrens, 4. mevr. Leenknecht, 5. mevr. Van der Heyden. Kaarten - Aan de kaarting van kaartclub Harten Aas bij Ron de Vilder deden 24 kaar ters mee. Uitslag: 1. P. van Kerkhoven, 2. mevr. Roe- lands-Thys, 3. mevr. Buyze, 4. mevr. Peeters, 5. mevr. Van de Ha. Jaarvergadering - De perso neelsvereniging van de ge meente Hulst hield in Het Bonte Hert de algemene le denvergadering die door 40 le den werd bezocht. In het be stuur werden de aftredende leden W. Everaard, R. van Craenenbroeck en J. Nijssen herkozen. G. Herrewegh wordt opgevolgd door D. Rooms. Na de vergadering, waarin ook de te houden eve nementen voor het jaar 1985 werden besproken, volgde een prijskamp met sjoelen, kaar ten (bokken), pieken en trit sen. George Herrewegh toonde zich in deze vierkamp de beste en ging met een hammetje naar huis. Kledingbeurs - Peuterspeel zaal het Bijennest houdt don derdag 4 april een kleding beurs in gemeenschapscen trum Malpertuus, van 14 tot 16 uur. Het gaat om tweedehands voorjaars- en zomerkleding en speelgoed voor de peuters. Alle kleding is welkom, maar voor al de maten 74 tot en met 176. De prijs wordt in overleg met de eigenaar vastgesteld. De kleding kan tevoren worden ingeleverd bij Marjolein Dru- mon, Kon. Julianastraat 35 in Clinge (13757) en bij Karin van der Meer, Kiniestraat 62 in Hulst (10263). Seriekaarting - In het café bij C. Weemaes wordt zondag een seriekaarting gehouden, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de carnavals vereniging De Bernhardklin- kers. De prijzen bestaan uit hanen en suiker. De kaarting begint om 14 uur. NKV-Vrouwen -Vandaag houdt de plaatselijke afdeling van de NKV-Vrouwenbond in zaal de Troubadour een caba retavond. Aan dit gebeuren wordt meegewerkt door de Bonte Avond Club uit Sluiskil. Aanvang 19.30 uur. Fanfare - De fanfare Weldoen door Vermaak houdt morgen een algemene ledenvergade ring in zaal De Troubadour. Behalve de verschillende jaar verslagen staan ook bestuurs verkiezingen op de agenda. De periodiek aftredende leden zijn M. van Stienen-Van Brink (secretaresse). L. Seg- hers (2e penningmeester), G. Hoefnagels, A. van der Kelen en M. Schelfhout-Pilaet. Aan vang 20 uur. Ouderenbiljart - De bejaarde biljarters uit Terneuzen heb ben de wisselbeker in ont vangst mogen nemen, als win naars van het nederlaagtoer- nooi dat op touw werd gezet door de Clingse ouderen. De trofee werd uitgereikt door wethouder W. Kayser, die lo vende woorden over had voor het initiatief van de Clingena- ren. Voorzitter Albert van der Kelen had een bloemetje voor de dames Anna van Cauteren en Marie Everaert, die bij iedere wedstrijd gezorgd had den voor de nodige kopjes kof fie. Tot slot volgde een revan chewedstrijd. Opnieuw moes ten de Clingenaren het onder spit delven, dit keer met een verschil van 146 caramboles. Kaarting - Ter afsluiting van het winterseizoen werd in café A. Bogaert de laatste prijs- kaarting gehouden, die 42 deelnemers trok. Uitslag: 1. Adie Thijs, Heikant; 2. Alex Thijs, St.-Jansteen; 3. me vrouw De Waal; 4. Jan Marti net, beiden Kloosterzande; 5. Pol Warrens, Hulst. Dansavond - Zaterdag is er in 't Heike een dansavond voor iedereen vanaf 50 jaar. Aan vang 20.00 uur. Tijdens de pauze is er een verloting. Volkscross - Voor de tiende keer wordt zondag de volks cross Emiel de Clerq gehouden in het bosrijke waterwinge bied De Hoge Geest nabij de Hulststraat. Aan dit interna tionale gebeuren doen tradi tiegetrouw ook altijd veel Zeeuwsvlamingen mee. Deel nemers kunnen zich tevoren laten inschrijven bij Albert Maes, Kapelstraat 34 te De Klinge (tel. 03/770.63.80). Ze worden in dertien verschillen de categoriën ingedeeld naar rato van leeftijd en afstand. Er kan gelopen worden over af standen van 400 meter tot 3600 meter. De eerste drie van iedere categorie, met onder scheid tussen deelnemers van binnen en buiten de gemeente, krijgen een trofee. Zonnebloem - De afdeling Axel van De Zonnebloem houdt dinsdag 2 april een dia middag voor haar gasten in de zaal van de Ichtus-kerk. De bijeenkomst begint om 14.00 uur en duurt tot 16.30 uur. Kaarting - Kaartclub Ons Ge noegen houdt vrijdag de tradi tionele kaartwedstrijd in bie den zonder roem om het kam pioenschap van Zeeuwsch- Vlaanderen in het Gezellen- huis aan de Walstraat. Buiten de kampioenstitel, waarvoor het gemeentebestuur van Axel een medaille beschikbaar heeft gesteld, zijn nog 35 prij zen beschikbaar. De kaartlief- hebbers kunnen zich laten in schrijven vanaf 19.30 uur in het Gezelenhuis, waarna de wedstrijden om 20.00 uur be ginnen. GOA - Hengelaarsvereniging GOA (Geduld Overwint Alles) hield voor haar leden een wedstrijd in zeehengelen in de Westerschelde. Er bestond voor deze openingswedsttrijd in het nieuwe seizoen een ge ringe belangstelling, slechts 23 leden. Uitslag: 1. M. Winne 152 centimeter uit Sas van Gent; 2. A. de Wolf, Sluiskil 92; 3. A. de Kort 81, 4. P. Ruben 49, beiden Axel; 5. M. van Landegehem, Moerbeke met 42 centimeter. Computerclub - De hobby computerclub van het Axels Buurt- en Klubhuiswerk kan nog nieuwe leden gebruiken. Morgen is er om 19.15 uur theorieles in de kelder van de Halle. Inlichtingen bij T. Stou- gie 01155-3572. Korenfestival - Voor de derde keer wordt zaterdag 13 april om 18.30 uur in het gemeen schapscentrum De Warande een korenfestival gehouden. Hieraan wordt deelgenomen door het Jongerenkoor uit Hulst, het r-k gemengd koor uit Westdorpe, het kamerkoor Vocalitas uit Terneuzen, het gemengd koor van De Blaau- we Hoeve uit Hulst, het Hul ster Gemengd Koor en het koor Maria Kantorij uit St.- Niklaas. Kaarting - De r-k Bond „voor Ouderen afdeling St. Jansteen houdt woensdag 3 april de voorlaatste kaarting van het winterseizoen. Aan deze kaar ting, die om 13.30 uur begint, kan worden deelgenomen door bejaarden, gepensioneerden en WAO'ers. Toneel - De Camere van Rhe- torica St.-Jan ten Steene bracht in De Warande ter af sluiting van het toneelseizoen, het bijspel 'Lucy's baby' op de planken. Het blijspel trok veel belangstelling. De eerste uit voering op zondag was goed voor een uitverkochte zaal, maar maandag waren er maar 80 toeschouwers. De regie was in handen van Piet Verwer. Reünie - Het voormalige r-k gemengd koor St.-Cecilia hield in de Warande een reünie. Er waren zo'n 200 oud-leden en sympathisanten aanwezig. Tijdens een eucharistieviering in de kerk verzorgden de oud leden de gezangen. Onvoorbe reid kwam men toch tot goede prestaties. Voor de eucharis tieviering had een delegatie een korte herdenkingsplech tigheid gehouden op het kerk hof, waar op het graf van Wim Bartz bloemen werd gelegd. Tijdens de koffiemaaltijd me moreerde Piet Hamelink, oud voorzitter, de reizen en de op tredens in Ierland, Limburg en Den Haag. Oud-burge meester mr. J. Reuser was met zijn echtgenote ook aanwezig. Vastenactie - De afgelopen weekeinde gehouden rommel markt voor de Vastenactie, door kinderen tot en met de derde klas van de lagere school, werd zeer druk be zocht. De opbrengst was 375,75 gulden. Aan de fiets-in deden 64 kinderen mee, die samen 2.446,50 bijeen pedaleerden. Videovertoning - Zaterdag vertoont Stichting Walhalla de videofilm die gemaakt is van de begin deze maand ge houden play back-wedstrijden. De beeldband duurt ongeveer tweeënhalf uur en bestaat uit opnamen van de kinderplay- back van 's middags en van de jaren zestig-acts 's avonds. De videovertoning vindt plaats in café van Schayk en begint om 20.30 uur. Belangstellenden kunnen eventueel een kopie bestellen. Spelmiddag - Donderdag 4 april is er een spelmiddag voor ouderen in het buurthuis De Drie Gehughten te Spui. Alle zestig-plussers zijn welkom bij deze activiteit, die op touw is gezet door de soos voor ouderen. Aanvang 13.30 uur. Dansavond - Zaterdag is er een dansavond in het buurt huis De Drie Gehughten te Spui. Het viermans orkest Mix-Combo verzorgt de mu ziek. Aanvang 20.30 uur. Dorstige Piekers - De Dorstige Piekers streden in het clublo kaal Discolove om de titels van koning en koningin. Toen bij de heren competitiekam pioen George Schillemans dacht de punten te pakken, gooide Albert van Damme roet in het eten, zodat Robert Ver- nimmen rustig kon blijven scoren en zo zijn titel kon pro longeren. Bij de dames was het een spannende strijd tus sen Marie-Louise Jonkheijm, Stella Schillemans en Paula Eysackers. Laatstgenoemde werd koningin en onttroonde hiermee Tonny Vernimmen. Jeugdige Speler - De vereni ging de Jeugdige Speler houdt zondag om 18.30 uur een film avond voor de leden van 10 tot 15 jaar. De spannende rolprent wordt vertoond in het ge meenschapshuis te Groenen dijk. De entree bedraagt 1 gul den.

de Stem | 1985 | | pagina 13