LIEG Jeugd van Ador superieur IN VIER-STERRENTOERNOOI TENNIS (IVAFSLUITING ZEEUWSCH-VLAAMSE TENNISSCHOOL Jac de Maat bezig aan sterk biljartseizoen Titel wintertennis De Schelde 'Schelde Lin' moet afhaken Heren Hontenisse krijgen pak slaag ^eldvoetbal Eerste seizoenwinst voor Gino de Jonghe Geslaagd toernooi Sjuttul Afsluiting Jursus BEDRIJFSTENNIS HULST f9 PAGINA SPORT 9 pifjSDAG 26 MAART 1985 Spui-team gaat fors onderuit Damesteam AZVV aan kop T14 PAGINA SPORT 2 yier-Sterrentennistoer- j liet in de Terneuzense Ja- ial een superieur Ador- .0 zien voor wat betreft de ,ltegorie jeugd. Van alle vijf- i gespeelde partijen werd „jet één verloren, zodat zijn koppositie in deze itegorie verstevigde. Bij de es was het Isabella Leen- „mvers die zes punten verza nde in het enkelspel. Tegen Mcesca Adriaansens won ■t 10-2, terwijl de Jarino- ielsier Petra Cauwels met jjwerd teruggewezen. in het jongensenkel was idor-vertegenwoordiger Je- Everling goed op dreef. Vooral in de partij tegen Frank Wille van Jarino was er te genieten van goed tennis, hetgeen na 45 minuten spelen een 7-5-overwinning oplever de voor Everling. Tegen Jos Hoefnagels van Den Dullaert zegevierde Everling met 8-5. Het jongensdubbel werd een prooi voor het duo Leonard Robesin/Karsten Siewert, dankzij overwinningen op het Vlaanderen-duo met 8-4 en 9- 5 op de combinatie Vervaet/ Wallmeijer. Stephanie Rottier en Manon Kienjet waren een klasse apart in het meisjes dubbel. Met 9-4 versloegen ze het koppel Marisa Adriaan sens/Angeliek Coenen, terwijl het mixed-duo Annemarie Robesin/Paul van Haelst eveneens een punt verloor. In de C-categorie leidde Den Dullaert met ruime voor sprong en kon deze positie ge makkelijk handhaven. Ador verloor in de laatste ronde de nodige punten, waarvan voor al Jarino profiteerde. Het na derde in de eindklassering Ador tot op één punt. De voor Den Dullaert spelende Belgi sche Sarie Verberckmoes zette in het enkelspel alle partijen in winst om. Tegen haar 'riva le' Martine Nijsten (voor Jari no spelend) won zij met 8-3 en ook haar overige partijen wer den volt afgewerkt. In het herenenkelspel wa ren de verschillen niet zo groot. Den Dullaert-speler Mark Vermorken opende goed door Fred Elliott met 6-5 te verslaan. Hij verschalkte ook Peter Kouwijzer met 8-4. Het herendubbel werd gewonnen door het koppel Dieter Ga- jewski/Ronnie de Jong van Jarino, terwijl het damesduo van Den Dullaert in deze ont moeting over de beste papie ren beschikte. Twee keer wa ren dat Sandra Begijn en Sa rie Verberckmoes en één keer kwamen Anja Vergauwen en Marisa Adriaasens in actie. Marijke Robesin en Han Mat- tijssen bleken de sterksten te zijn in het gemengddubbel, zo dat zij voor Ador voor het maximale aantal punten zorg den. Puntentotaal vierde en laat ste ronde C-categorie: Den Dullaert 20, Jarino 16, Ador 14, Vlaanderen 10 punten. Eind stand na 4 ronden C-categorie: 1. Den Dullaert 84, 2. Ador 67, 3. Jarino 65, 4. Vlaanderen 24 punten. Jeugd: 1. Ador 104, 2. Den Dullaert 70, 3. Jarino 37, 4. Vlaanderen 29 punten. Van onze handbalmedewerker TERNEIJZEN - Op de laatste dag van de zaalhandbalcompetitie in de afdeling Zeeland kwamen van de Zeeuwsch-Vlamase standaardteams alleen de heren van Hontenisse in actie. Zij verloren kansloos van een sterker EMM 4. De overige teams zijn uitgespeeld. Tweede klas heren: HONTE- NISSE-EMM 4 9-17 - Een leuk en sportief duel met een ster ker EMM 4. Hontenisse speel de verdedigend goed, maar kon aanvallend te weinig een vuist maken. Bij rust leidde EMM al met 5-8. In de tweede helft controleerde EMM de wedstrijd goed. Hontenisse kon de zege van EMM 4 niet in Van onze tennismedewerker [ERNEUZEN - In ontspannen sfeer werd de wed- ilrijdenreeks afgesloten van de Zeeuwsch-Vlaamse rmnisschool in de Adorhal in De Braakman. Vorige veek waren reeds de beslissingen gevallen voor wat (treft het circuit bij de heren en de dames met als ïinnaars Patrick Marteijn en Maaike Verstraeten, erwijl er afgelopen weekeinde nog enkele poules op programma stonden. Deze waren voor de rang- chikking aan de kop niet meer van belang. Wel was iet vermeldenswaardig dat Sandra Begijn in het iannengezelschap zodanig goed meedraaide, zodat lij zelfs na haar laatste overwinningen de hoogste «mie had bereikt. Zij versloeg in haar poule erst Ronald van Remortel net 9-3 om daarna Jeroen testraeten achter zich te louden: 8-3. Frits Lijbaart tas in deze laatste ronde ueneens goed op dreef via ijn overwinningen op Man- Löchter (11-4) en Joop 'ander Griek: 8-6. Arie Blaak andhaafde zich goed. Via rinst op Evert van Kampen n Alexander Bun legde hij sslag op de achttiende plaats tan de ranglijst, terwijl Tim tan Veldhoven in zijn poule (rekende met Guido Tolhoek 1-3) en Jeroen Everling met M. Zoals gezegd waren deze artijen voor de rangschik- ang aan de kop niet meer van want Patrick Marteijn shield zijn eerste plaats, ter- tiji bij de dames ook vorige teek de beslissing was geval- en. De dubbelspelen, waar- nee de wedstrijdenreeks werd esloten, leverde een ver- tachte eerste plaats op voor iet duo Han Petiet/Patrick larteijn. Verdere uitslagen dubbelspelen, «slissend voor de poule-overwin- ëg: Gyon Asselman/ Jeroen Ver- taeten-Henk Jansen/Hans van si Akker 9-6, Mark Leenknegt/ «do Tolhoek-Joop van der inek/Cor Deij 7-6, Adrie Snoe- «i'Ard Hoogstad-Mirjam Brak- Bti/Maaike Verstraeten 7-7, Ste- school waar hij en broer An ne jonge talenten („Talent zit overal") klaarstomen voor de topsport. De ontwik kelingen in Hazerswoude, waar het ene 13-jarige ta lent na het andere uit de school-Bakker de ranglijst bestormt, moeten hem ervan overtuigd hebben dat zijn plannen realiteitswaarde hebben. Er is echter een ver schil. In Hazerswoude zit een sponsor, in Groningen (nog) niet. Krijgt Vlieg dat voor elkaar („Voor 25.000 gulden leiden we twintig ta lenten op"), dan is Vlieg on middellijk vertrokken bij de NTTB en De Veluwe. Want hij is wel zo eerlijk toe te ge ven dat hij zijn ei eigenlijk niet kwijt kan en hogere ambities heeft. etiet-IUlaneijn sterkste dubbel ^IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll fan Steijaert/Frank Wille-Bart Gorthmanns/Simon Jaeger 6-4, Patrick Baumgarte/ Martin Min- nebo-Timothy Poppe/Kim Lange- raert 7-4, Hans Zwart/Hans Taal- man-Sebastien Rottier/Richard Hamelink 8-5, Ard van Eijl/Lode- wijk Wijffels-Elmer Lie/ Boas Bie- rings 6-4, Annemarie Robesin/Ma rijke Robesin-Isabella Leenhou wers/Ingrid Visser 7-3, Daniella de Schepper/Chantal de Dijcker- Ericka Ouwehand/Peggy Löchter 8-4, Noelle van Hecke/Annick de Waal-Ann Logiest/Pia van Broek hoven 6-6, Angeliek Coenen/Na - thaly Tijssen-Christel Asselman/ Ingeborg Asselman 9-1, Mariska Ouwehand/Yvonne Cox-Marie- Christine Poppe/Sophie Boddaert 9-5. Eindstand ranglijst heren: 1. Patrick Marteijn 560 punten, 2. Jan Willem Bartz 535, 3. Menno van den Hout 490, 4. Peter van de Sloot 455, 5. Mark Alberts en Gyon As selman 450, 7. Paul Hendrikse 415, 8. Ronald van Remortel 410, 9. Ri- nus Kort 400, 10. Henk Jansen 370, 11. Paul de Bruijckere 366, 12. Sandra Begijn 355, 13. Jeroen Ver straeten 330,14. Hans van den Ak ker 315, 15. Barbara du Fossé 291, 16.Frank Hamelink 275, 17. Mark Leenknegt 274, 18. Arie Blaak 265, 19. Evert van Kampen 261, 20. Joop van der Griek 259 punten. Dames: 1. Maaike Verstraeten 570, 2. Mir jam Brakman 545, 3. Annemarie Robesin 475, 4. Daniella de Schep per 470, 5. Annemarie de Blok 445, 6. Isabella Leenhowers 430, 7. Pau line Dekker 420,8. Marijke Robesin 415, 9. Manon Kienjet en Thea van de Bossche 400, 11. Ingrid Visser 355, 12. Andrea Hamelink 330, 13. Veronique Leeuwenburg 325, 14. Stephanie Rottier 315, 15. Nancy Blok 310. De acht deelnemers aan het kampioenschap tweede klas bandstoten van het district Zeeuwsch-Vlaanderen van de Konink lijke Nederlandse Biljart Bond. Van links naar rechts: Johan Viane, Jo Leeraert, Hector de Clercq, Gerrit Krijger, Eddy d'Hooghe, Theo Verlinde, Jac de Maat en Cees Wissel. - foto wim kooyman Van onze sportmedewerker SLUISKIL - Jac de Maat van de biljartvereniging KOT uit Terneuzen is aan een sterk seizoen bezig. Nu al kan gesteld worden dat dit seizoen voor de Terneu zense biljarter niet meer stuk kan. Een aantal we ken geleden veroverde hij de districtstitel in de hoofdklas libre en het ge westelijke kampioenschap in deze spelsoort beëindig de hij eveneens ongesla gen. Dat betekende vijftien partijen ongeslagen op rij, want er werd toen in de Jarinohal te Terneuzen met acht man gespeeld. In het kampioenschap tweede klas bandstoten van het district Zeeuwsch- Vlaanderen van de Ko ninklijke Nederlandse Bil- jart Bond, dat momenteel in café Dallinga te Sluiskil wordt afgewerkt, voert hij na vijf ronden opnieuw het klassement aan. En weer ongeslagen. Dat betekent 19 winstpartijen in officië le kampioenschappen ach ter elkaar. Een prestatie die zeldzaam genoemd mag worden. En ondanks die ongeslagen reeks van partijen is hij in dit kam pioenschap nog niet zeker van de titel. Toegegeven moet wor den dat hij over de beste papieren beschikt, want zijn nog enig overgebleven concurrent Hector de Clercq van CBC uit Clinge, staat op twee matchpunten achterstand en heeft een minder algemeen gemid- delde dan De Maat. Dat zijn zaken die duidelijk in het voordeel van De Maat spreken. Deze twee kans hebbers ontmoeten elkaar komende zondag om streeks zes uur in de finale en dan is belangrijk hoe ze de zesde ronde overleefd hebben. In die ronde treedt De Maat aan tegen Theo Verlinde, altijd een ge vaarlijke klant en De Clercq tegen Johan Viane, die in dit kampioenschap goed voor de dag komt. Moet pe Clerck verlies incasseren dan kan hij zijn titelkansen vrijwel verge ten. Voor De Maat is dat niet het geval. Het wordt dus nog spannend als wed strijdleider Guillaume Pladdet de spelers zondag om één uur aan tafel roept. Tot nu toe moest De Clercq alleen zijn meerdere er kennen in Eddy d'Hooghe. De Maat heeft nog geen nederlaag geleden. Een in teressante vraag is dan ook wie de speler is die De Maat het eerst beentje licht. De Clercq of Theo Verlinde? Zondagavond is het bekend. Of De Maat moet zijn zegereeks onver minderd voortzetten. De stand na vijf ronden is (respec tievelijk aantal matchpunten, alge meen gemiddelde en hoogste serie): 1. Jac de Maat 10-3.02-14; 2. Hector de Clercq 8-2.74-23; 3. Theo Verlinde 6-2.50-17; 4. Johan Viane 4-2.56-13; 5. Jo Leeraert 4-2.52-12; 6. Eddy d'Hooghe 4-2.06-12; 7. Cees Wissel 2- 2.45-14; 8. Gerrit Krijger 1-2.25-16. illlllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllIIIIlillllllllllllllillllllilHIIIIIIIIIIIjllllllllllllIlllllllllllllllllllllllJlllllillllllllllllllHlIllllllllllllJllllllllllllilllllllllllllllUTl I1DDELBURG - De scheids- tbterscursus veldvoetbal in Ml in de kantine van AZVV wd afgesloten met een mon ding en schriftelijk examen. v°lgende personen ontvin- uit handen van Dick 'wy, bestuurslid van de |B afdeling Zeeland, het Woma scheidsrechter veld- w'bal en de bijbehorende E. j. m. de Rijck, J. L. «Kijck en A. M. Mattelé (lid Mbalvereniging Axel), G. J. f Mhoremans (AZVV), H. J. -ï-Noteboom (Corn Boys), F. .Dam (Hulsterloo) en M. J. 'aansen (Ria). p. de «uw (Axel) en p. G. Staes ulsterloo) zullen, alvorens SL diploma krijgen Streikt, eerst een stagewed- i? /noeten leiden. Verder im n n kand'daat afgewe- "ocenten voor deze oplei- 8 waren Ad van Beek uit 'Jansteen en Nico van de lus Te uit Koewacht. Cur- ®»egeleider was Johnny "fusen uit Axel. 'an °.ute'ancie'in de kantine il», e voetbalvereniging Wen werd de reanimatie- 2s afgesloten. De volgende dom1 ontvingen het di- 7 reanimatie: R. e pa7se'A- Blaas, J. David- tn B regtse- J- J- Jakob- 4 kamerling, P. Kluijf- wL ^amPert. K- Maas, K. Ij d Stroo, A. Verhage, P 0uwer' p- Dingemanse, Ier H?|SS.e' K' Frar'cke, R. van ('p 5 B. Jacobsen, E. Jan- 6 T j?lntjerhoucl, m. Verha- I Wiivu f' Winkelhof, darini' R- Wijkhuis, E. (-ïs®e: J- Roelse, K. Roel- W-w erode' P' stro°' M- L' Wouters, A. feeuJS~f pse tèüen M van pewren C. j, Cijvat (VCK) ^i-Souburg"86'038^0 UU Van onze motorsportmedewerker AXEL - Onder grote publieke belangstelling werd zondag de BLB-motorcross van de MC Samen Sterk verreden op het Axélse Smitschorrecircuit. Zo als verwacht staken de Zeeuwsch-Vlaamse piloten op hun thuiscircuit in een uitste kende vorm en behaalden in vier van de zeven categorieën een podiumplaats. Gino de Jonghe, het motorcrosstalent uit Sluiskil, bewees in de 250 cc-categorie junioren dat hij na een jaar vol blessures weer helemaal op de goede weg zit en behaalde in Axel zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen. Die overwinning kreeg hij niet zonder meer in de schoot geworpen, want in de eerste reeks ging de debuterende Ronny Walhout als een pijl uit de boog van start en nam voor vijf ronden het deelnemers veld op sleeptouw. Na een val werd de kop overgenomen door de Belg Van Puyvelde, terwijl De Jonghe steeds in zijn wiel bleef hangen. In die volgorde gingen zij ook over de finish, terwijl Walhout de derde plaats nog voor zich op kon eisen. Toen Van Puyvelde bij de start van de tweede reeks bij een valpartij betrokken raak te, zag het er al snel naar uit dat De Jonghe hier zijn eerste seizoenzege ging behalen, want na zijn kopstart kreeg hij nog even te maken met een aandringende Franckaert, maar die moest afhaken. Ook Ronnie Walhout kon het tem po aan de kop niet bijbenen en moest meer en meer terrein prijsgeven, maar opnieuw een derde plaats bleek genoeg om de tweede stek in de eindstand te pakken. In de 125 cc-klas debutanten leek het een uitgemaakte zaak dat Jan Jansen uit Hoek zijn derde opeenvolgende seizoen zege ging behalen. Het 15-jari- ge talent zette de eerste reeks volledig naar zijn hand en ook in de tweede manche leek hij op een kopstart af te gaan, maar hij raakte in de eerste bocht betrokken bij een val partij. Hoewel hij nog van start ging, verdween hij na een ronde uit de wedstrijd en bleek een enkelblessure te hebben, die hem zeker vijf we ken uit de strijd zal houden. In de tweede reeks werd de favo- rietenrol overgenomen door Steven Mangnus uit Vogel waarde, die de laatste wed strijden minder op het voorste plan was getreden, maar nu liet hij duidelijk zien dat er met hem wel degelijk reke ning gehouden moet worden. Door een zesde plaats in de eerste reeks ging de eindzege aan zijn neus voorbij. In de beide categorieën in ternationalen konden Eduard van de Klooster uit Hulst en Johan Scheele uit Zaamsiag zich niet met het echte kop- werk bemoeien. Dat was weg gelegd voor hun Brabantse collega's Van der Made en Va- lentijn. Toch weerden zij zich uitstekend en eindigde Scheele als derde met twee derde plaatsen in de reeksen, terwijl Van de Klooster in de totaal- tijd geklopt werd door John de Meyer en vierde werd. Uitslagen: Debutanten 125 cc: 1. Van Hassel, België; 2. Steven Mangnus, Vogelwaarde; 10. André van Espen, Axel; 18. Rudi Diele- man, Axel; 20. Marco de Smet, Ter neuzen. Junioren 25fl cc: 1. Gino de Jonghe, Sluiskil; 2. Ronnie Wal hout, Sluiskil; 6. Erwin Adam, Westdorpe; 7. Jean-Pièrre de Bley- ser, Heikant; 13. Frank van Kruys- sen, Kloosterzande; 14. Chris Mar- cusse, Goes; 22. Marc van Eetveldt, Terneuzen. 500 cc: 1. Guy Dhaene, België; 2. Sam Jansen, Sluiskil; 4. Herman van de Bos, Koewacht; 8. Alex Warrens, Ossenisse; 22. John ny Christiaans, Koewacht; 23. Chris de Pooter, Axel. Nationalen 250 cc: 1. Jan van Ham, Rucphen. 500 cc: 1. Frank Deckers, België; 2. Peter Nefs Ossendrechi; 4. John Feynaut, Oostburg; 5. Peter van de Ree, Zaamsiag; 11. Rudi Vink, Axel. Internationalen 250 cc: 1. Ad Valentijn, Rucphen; 3. Johan Scheele, Zaamsiag; 4. Martien Jan sen, Sluiskil; 7. Tonnie Colijn, Axel; 17. Kees Sep, Vlissingén; 19. Ko Walhout, Sluiskil. 500 cc: 1. Willy van Baelen, België; 2. René van der Made, Oosterhout; 4. Eduard van de Klooster, Hulst. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - De laatste drie partijen van de districtswinter competitie tennis werden afgewerkt. Over het geheel moeten in feite nog drie wedstrijden worden gespeeld, die vanwege de weersomstandigheden of andere redenen niet konden worden afgewerkt. Twee daarvan hebben hun belang verloren. Het team van De Schelde is inmiddels kampioen geworden in de tweede poule van de mixed-competieer bedreigen. Resteert ech ter in de hoogste poule de wedstrijd tussen Ludo et Emergo en MLTC 1. Ludo et Emergo is leider TSI tot op vijf punten gena derd, terwijl MLTC nog in degradatiezorgen verkeert. Alle re den om dit duel alsnog te laten spelen. Competitieleider Jan Piet Willemse hierover: „In principe zullen we trachten deze wed strijd alsnog te laten spelen op korte termijn". Uitslagen mixed-competitie: DOS 3-Axel 12-0. Heren: DOS 1-MLTC 2 3- 9, Souburg 1-Domburg 2 11-1. Eindstanden mixed-competitie poule 1: TSI 1 8-55, Ludo et Emergo 7- 50, DOS 1 8-49, Animo 1 9-42, MLTC 1 7-32. Poule 2: Schelde 1 7-76, Sou burg 1 8-59, De Bongerd 1 8-48, Hulster Ambacht 1 7-29, MLTC 2 8-16. Poule 3: Hulster Ambacht 2 8-77, TSI 2 8-66, Animo 2 en DOS 2 8-39, Hul ster Ambacht 3 8-19. Poule 4: DOS 3 8-77, Souburg 2 8-52, Eegedima 1 en Schelde 2 8-44, Axel 8-23. Poule 5: TSI 3 8-90, Ovezande 8-84, DOS 4 8-43, De Stoot 8-30, Eegedima 2 8-21, Domburg 1 8-20. Herencompetitie poule 1: Animo 8-71, Hulster Ambacht 8-57, DOS 1 8-52, MLTC 2 8-46, Schelde 8- 46, MLTC 1 8-16. Poule 2: SJEF 8-78, DOS 2 7-78, Domburg 1 8-39, Axel 7- 37, Souburg 7-27, Domburg 2 8-17. Van onze tennismedewerker HULST - Met de laatste krachtsinspanningen werd in de Hul- sterse bedrijfstenniscompetitie gestreden door de teams voor het behoud van hun positie in de B-poule, want de nummers 7 tot en met 11 komen het komende seizoen uit in de C-poule, zodat er al les aan gelegen was te strijden voor deze plaatsen. In de Bl-pou- le moest Schelde Lin 1 afhaken doordat het team slechts vier punten verzamelde tegen Neckermann 2, dat zich door dit gelij ke spel op een gedeelde vijfde plaats speelde. Schelde Lin behaalde de ze= vende plaats, mede ook een ge volg van het feit dat Bleijen- bergh een maximale 8-0-zege behaalde op Elma 2. Bleijen- bergh stond drie punten ach ter op Schelde Lin 1, maar maakte dit goed door de maxi male winst. In de Bl-poule promoveert Delforge naar de A-poule, terwijl Elma 2 degra deert naar de D-poule. In de B2-poule maakte Kredietbank promotie naar de A-poule. Met 6-2 versloeg het Elma 1. In de ze poule degradeert EESI naar de D-poule. Volgende week staan de laatste wedstrijden op het pro gramma in de A-poule. Die wedstrijden zijn om 19.00 uur beëindigd, waarna om 20.00 uur de prijsuitreiking volgt. Bij de eindstanden van de Bl- en B2-poule, dient te worden aangetekend dat de nummers 1 promoveren naar de A-pou le, de nummers 2 tot en met 6 in de B-poule uitkomen»en de nummers 7 tot en met II naar de C-poule gaan. De nummers 12 degraderen naar de D-pou le. Uitslagen Bl-poule: UAP-De Boy 4-4, Iris-Delforge 4-4, Bleyko-Jan- senius 2-6, d'Aubioul-Luctor 4-4, Bleijenbergh-Elma 2 8-0, Necker mann 2-Schelde Lin 1 4-4. B2-pou- le: 't Zuiden-Neckermann 1 2-6, Rademakers-E. van de Walle 2-6, Walhout/De Visser-Le Bouquet 2- 6, Elma 1-Kredietbank 2-6, Rabo Nieuw-Namen-L S 3-5, EESI- Schelde Lin 2 4-4. Eindstand Bl-poule: 1. Delforge 80 punten, 2. Iris 59, 3. Jansenius 58, 4. De Boy 54, 5. Neckermann 2 en Bleijenbergh 43,7. Schelde Lin 1 42, 8, Luctor 40, 9. UAP 37, 10. d'Au- bioul 36,11. Bleyko 27,12. Elma 2 9. B2-poule: 1. Kredietbank 63, 2. Neckermann 1 56, 3. 't Zuiden 56,4. Walhout/De Visser 52, 5. Elma 1 51, 6. E. van de Walle 50,7. Le Bouquet 43, 8. L S 43, 9. Schelde Lin 2 33, 10. Rademakers 31, 11. Rabo Nieuw-Namen 28,12. EESI 20 pun ten. gevaar brengen, omdat aan vallend vooral het cirkelspel onvoldoende uit de verf kwam. Een verdiende zege voor EMM 4. Bij Hontenisse waren Theo Otjes en Marcel de Nijs topscorers. Uitslagen eerste klas dames: Olympus 2-EMM 3 10-11 Tweede klas heren: Marathon 3-HVSV 3 5- 0, HVSV 2-Olympus 2 17-14, Hon- tenisse-EMM 4 9-17. Eindstand eerste klas heren: Wal cheren 16-31, GSC 16-28, Olympus 16-22, HVSV 16-21, GSC 2 16-16, EMM 3 16-12, Walcheren 2 16-10, Marathon 2 16-4, Volharding 16-2. Tweede klas heren: Delta Sport 3 20-38, EMM 4 19-32, Marathon 3 20- 31, HVH 20-28, Operatie'71 19-24, Olympus 2 20-20, Hontenisse 20-16, GSC 3 20-15, HVSV 2 20-7, Delta Sport 2 20-4, HVSV 3 20-3. Tweede klas dames: Operatie'71 12-20, Orion 12-19, Delta Sport 12-16, Vol harding 12-15, HVH 12-9, Ouwer- kerk 12-3, EMM 4 12-2. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de tweede klas van het zaterdagafde- lingsvoetbal was het voor de twee Zeeuwsch-Vlaamse ver tegenwoordigers geen beste dag. Spui verloor het belang rijke 'vierpuntenduel' tegen Kats met 5-0. Cadzand ver weerde zich tegen kampioens kandidaat ZSC wel goed, maar het kreeg toch klop met 1-0. KATS-SPUI 5-0 - Toen Spui- aanvaller Hans Dieleman reeds na een kwartier in de wedstrijd het veld geblesseerd moest verlaten zat er voor trainer Pijpelink niets anders op dan zelf maar binnen de lij nen te komen om wegens ge brek aan reserves het Spui- team weer compleet te maken. Later kwam ook verzorger Schuitvlot in het veld. De eer ste de beste aanval van Kats leverde al een doelpunt op ge scoord door Jan Mulder. Nog voor rust maakten Kees Taze- laar en nogmaals Jan Mulder er 3-0 van. Hans Weber zorgde in de tweede helft met twee treffers voor de 5-0-eindstand. ZSC-CADZAND 1-0 - Cad zand was zeker niet de minde re ploeg. De verdediging van ZSC, met elf tegengoals in vijftien wedstrijden de minst gepasseerde in de tweede klas, sloot ook deze middag als een bus. Er was voor de Zeeuwsch-Vlamingen dan ook geen gat in te vinden. De enige treffer van de wedstrijd werd voor rust gemaakt door Ko Louwerse. Van onze badmintonmedewerker OOSTBURG - In sporthal De Veerhoek in Oostburg werd in het afgelopen weekeinde een badmintontoernooi voor teams gehouden. Voor de organisatie van de twaalfde editie van dit geslaagde toernooi zorgde op nieuw de Oostburgse badmin tonvereniging Sjuttul. Er werd aan deelgenomen door 120 spelers en speelsters, ver deeld over 24 teams. Voor een perfect verloop tekenden de organisatoren, Hans Brandt en Rudi den Dunnen. Meest boeiende partij in het toernooi was de partij in het enkelspel tussen Martij n en Edo Pfaff tijdens het duel tus sen Marathon 1 en Sjuttul 1. Pfaff zegevierde met 18-17,10- 15, 7-15. Terneuzen 1, spelend met Sari Pieters, Marijke van Driel, Angelo Bolleman, Ike van Grieken en Kees Louwer se, werd ongeslagen winnaar in de A-poule. Uitslagen A-poule (eerste klas district en vierde klas landelijk): 1. Terneuzen 1, 2. Sjuttul 1, 3. Groot Sas 1, 4. Terneuzen 2, 5. Marathon 1. B-poule (tweede klas district): 1. Metro 1, 2. Sjuttul 2, 3. Schepnet 1, 4. Backhand. C-poule (derde klas district): 1. Zeeland 1,2. Sjuttul 3,3. Smash 1,4. Metro 2,5. Terneuzen 3. D-poule (vierde klas district): 1. ZOC, 2. Sinar 1, 3. Sjuttul 4, 4. Me tro 3, 5. Zeeland 2. E-poule (recrea tieve spelers): 1. Sinar 2, 2. Kom buis, 3. Metro 4, 4. Sjuttul 5, 5. Schepnet 2. De verenigingsprijs ging naar de badmintonvereniging ZOC. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - In de tweede klas D van het Zeeuwse dames voetbal haalde Hoek fors uit tegen het bezoekende Breskens en won met 12-0. AZVV blijft aan de leiding na de ruime 8-0-over- winning op STEEN. Biervliet boekte een 14-0-monsterzege op HVV'24 en RIA stuurde de Philippine-dames met een 5-0-neder- Iaag huiswaarts. Uitslagen eerste klas: SKNWK-Oostkapelle 1-3, Meeuwen-Kloetinge 4-0, Vlissingen-Patrijzen 2-0, Veere-GDW 0-7, Zeelandia-Nieuwdorp 0-2. Tweede klas A: Zierikzee-Colijnsplaatse Boys 0-1, Bevelanders-SVD 0-5. Tweede klas B: Krabbendijke-Kruiningen 2-1, Apollo-Smerdiek 1-1, Ka- pelle-Yerseke 0-4. Tweede klas C: Nieuwland-Oostkapelle 2 4-0, Seroos- kerke-Noormannen 4-0, Dauwendaele-Vlissingén 2 5-3, Patrijzen 2- Meeuwen 2 0-0, VCK-Jong Ambon 2-0.

de Stem | 1985 | | pagina 7