PJe ton' Titel voor herenteam SJEF Eerste plaats Maaike Verstraeten Succes voor Hontenisse estuur bazen o Sport Dressuurwedstrijd paarden in manege Heikant Eindstand teamduels jpannende ilotfase Hulst Sandy den Exter en Nicotine Vos beste amazones Resultaten van Zeeuwse tennisjeugd LAATSTE RONDEN CIRCUIT ZEEUWSCH-VLAAMSE TENNISSCHOOL Freddy van de Ende succesvol 'S VAN L OP TV oernooi Dallas oor Navratilova T: Jaspers en De Ron in nationaal scholierenteaifl IN ZEEUWSE WINTERTENNISCOMPETITIE Dow en Oostburg delen de punten ZAALHANDBALCOMPETITIE 6 PAGINA SPORTl tredactie iggen, zal de NOS-televisie in rgenavond geen beelden uit- Fortuna Sittard-Everton. -rst maandag de telex op hun ureau hebben gekregen en at vervolgens een assistent an Enkelaar gisteren via de elefoon liet weten dat Fortu- a voor morgen 10.00 uur moet aten weten of het akkoord aat met het voorstel van de OS. „Dat gaan we dus niet", ldus Boels, „al hopen we dat e vandaag via enkele ge- prekken alsnog dichter tot el- aar kunnen komen en meer an een kwartier zendtijd unnen afdwingen. Tegen de uidige gang van zaken ma- en we in ieder geval ernstig -zwaar". ALLAS (Reuter) - Martina avratilova heeft het dames- nnistoernooi van Dallas ge- onnen. Navratilova zege- 'erde in de finale met 6-4, 6-4 ver Chris Evert. De betere opslag van Na vratilova heeft in het 64ste uel tussen beide topspeelsters e doorslag gegeven. Vier keer laagde de voormalige Tsje- hoslowaakse er in de service an haar tegenstandster te oorbreken. De partij duurde -n uur en 33 minuten. De oernooiwinst leverde Navra- ilova een bedrag van 28.000 "ollar op. Navratilova zegevierde in e reeks onderlinge partijen 33 eer, Evert was 31 maal win- \f,dnjfstenn'ls n,%ST - Hoewel Delforge al ^pioen is in de Bl-poule, ui de strijd onverminderd "rt in de bedrijfstenniscom- lilie in sporthal Den Dul- iert te Hulst. Wie de tweede plaats defini- ief zal bezetten en dus promo- ie maakt naar de A-poule, is allerminst beslist. Kandi- HJten voor deze plaats zijn js Jansenius en De Boy. jj'tstgenoemd team treedt tónde week aan tegen Del- ,rge, terwijl Jansenius tegen ilajko zijn kansen moet af- ïachten. Ondanks drie punten ónder dan Iris, lijken de kan- in voor Jansenius groot hoe- ui De Boy zeker niet kans- os is tegen UAP. De D-poule heeft elf wed- tijden achter de rug. Zoals ekend werd Westerterp/He- iclaar kampioen met AZV op tweede plaats. Beide tams promoveren naar de C- <iule. Ult»l»gen A-poule: Schellekens-Jeu- ,8563-5, Bral-Champs Disques 2 4-4, De üder-A. van de Walle 1-7. Bl-poule: De cy-d'Aubioul 6-2, Luctor-UAP 4-4, El- 2 2-Neckermann 2 1-7. B2-poule: E. in de Walle-Elma 1 7-1, Kredietbank- ibo Nieuw-Namen 7-1, Neckermann 1- jdemakers 5-3. D-poule: Terra Nova- SM 8-0, Ine Fassaert-WIK 2-6, PVH- eckermann 3 4-4. gtind m tien wedstrijden A-poule: E. Beemaes 67, Champs Disques 1 55, Dow L Schellekens 48, A. van de Walle 43, «i 42 Jeunesse 38, Gini 36, De Vilder L Champs Disques 2 31, Huijgens 20, lossen 12 (Huijgens en Goossen degra- m) Bl-poule: Delforge 76, Iris 55, msenius 52, De Boy 50, Neckermann 2 I Schelde Lln 1 38, Luctor 36, Bleijen- ergh 35, UAP 33, d'Aubioul 32, Bleijko I Elma 2 9 B2-poule: Kredietbank 57, 't lüden 54, Neckermann 1 en Walhout/De ïisser 50, Elma 149, E. van de Walle 44, L k S 40, Le Bouquet 37, Rademakers en chelde Lin 2 29, Rabo Nieuw-Namen 25, ESI 16 punten. Eindstand D-poule: 1. Sfesterterp/Hemelaar 71, 2. AZV 56, 3. [uvial 56,4. Terra Nova 52, 5. Ine Fas- iert 46, 6. Van Tienen 43, 7. WIK 42, 8. "roverko 37,9. Rabo Hulst 34,10. NSM en -12. Neckermann 3 25 punten. I aanvragen van journalisten laan - San Remo, dat ploeglei- café Trappisten in Westmalle ntie hield, waar een beperkt fvuren op Hennie Kuiper en en van de 'Primavera'. gaat het nu ten volle besef fen", sprak hij. „Ik ben ge woon vergeten te winnen", lie' Van Vliet erop volgen. „Ze la chen altijd een beetje met Kui per, maar hij is erg slim". Hoe slim blijkt wel uit de omstandigheid dat Kuiper de enig juiste plek voor zijn aan val koos die er was. Bergop kan hij, dat weet hij al lang, niet meer met de besten mee. Maar als hij op een vlakke weg zijn grote versnelling aan het draaien heeft, is er een complete ploeg voor nodig orn hem terug te pakken. Kuiper moest dus voor de Pogg10 gaan. En hij deed het perfect, getuigend van groot vakman schap en intelligent koersin- zicht. Van Vliet: „Ik kan nog heel wat van Hennie leren, dat is wel gebleken". Ploegleider Roger Swerts tenslotte: „Zet op het lichaam van Teun van Vliet de kop van Kuiper en ge hebt de nieuw Merckx". ZEIST (ANP) - Trainer Be'' van Lingen heeft zestien voe bailers geselecteerd voor vriendschappelijke wedstrJ die het Nederlands scholier team (tot 15 jaar) op 28 ma in Oss speelt tegen Wales. De selectie betaat uit: De T^n Raars teloord), Wieskamp (SDOUC).spers (Feyenoord), Roubos steen- (Rood Wit), Tegelaar (UVS), Van nen voorden (Argon), Roy (^a*)» Weber (Tubanters), Lanckohr (SVN). pe (Vogido), Van der Star (Vredenb^g^g. Graaf (DOCOS), Heemskerk (Rijnsu Boys), Knippenberg (Daventr -nior MCDAG 19 MAART 1985 T14 PAGINA SPORT 2 H Uw onze tennismedewerker Van onze faardesportmedewerker KAPELLE - Tijdens de algemene vergadering van de provinciale bond van landelijke rijvereni- gingen en ponyclubs in Zeeland, die onder lei ding van voorzitter Jan Munters uit Oudemolen in Kapelle werd gehou den, werden de beste combinaties bij de paar den en pony's uit het af gelopen seizoen bekend gemaakt. Bij de pony's was dat Sandy den Exter uit Kortgene met 32 punten en bij de paarden Nicoli- ne Vos uit Gapinge met 31 punten. Voorzitter Jan Munters: „Bij beide ama zones komt tot uiting de veelzijdigheid in hun sport. Bij Sandy den Ex ter geldt dat de dress- suurwedstrijden, het springen en de samenge stelde wedstrijden en bij Nicotine Vos dressuur, springen, mennen en in structie geven". Tijdens de vergadering wrd voorts de wed strijdkalender vastge steld voor het 'groene' seizoen. Tevens werd be sloten met ingang van dit seizoen een verenigings- rampioenschap voor tertallen in te stellen, sowel voor paarden als Pony's. Dit als tegemoet koming aan de vele klei- neclubs die Zeeland rijk ^ln 0Tt2e sport mede-merker ^KIL - De team wed - Wen biljarten van het sei- n 1984-1985 van het district g,. ,sph-Vlaanderen van de nmklijke Nederlandse Bil- j., ,n<i djn afgewerkt. De daarvan, in de Tjonlllende klassen en opge- B„ii, door competitieleider t%-r Pladdet, zien er als 9rtebanden: 1. Concordia, Ter- J» «mef47 punten; 2. Ed Hore- 0^1 45; 3. SBC, Sluiskil 40; Wife k draaibrug 36; 5. Den top v„ St-Jansteen 33; 6. ^ki)0^°°rden 32; 7. Atlanta 5nu«r De Molenhoek, Hoek fi*1 P-Uas Ubre: 1. ENZK, U?ÏJJe 2. Den Ouden Arend, 3- hbc'34, Huist lik w Walsoorden 39; 7. TMW, Èj ®j t Turp, Hoofdplaat 33; teiaiK- 'ans, Axel 27; 8. BCD 1, tflaTiu 9- BCD 2 22 punten. 1. ABC, Breskens 66; lï^Sluiskil 51; 3. TMW, Sluis OS „up; Axel 48; 5. 't Turp 45; 6. 43; 7. De Kroon, Hulst Draaibrug 23 punten. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Met miniem verschil behaalde het team van SJEF uit Aardenburg het kampioenschap in poule 2 van de herencompetitie tennis. Met 11-1 versloeg het Domburg 1 en deze uitslag was net voldoende om het kampioenschap binnen te halen. De Aardenburgers begonnen aan het duel in de wetenschap dat zij mini maal elf punten moesten ha len, want DOS 2 had zich vo rige week al op een punten totaal van 78 gespeeld. Mini maal elf punten was voor SJEF voldoende, want het dan behaalde gelijke pun tentotaal was in het voor- deel van SJEF, gezien de on derlinge resultaten. Dit gegeven speelde in de openingspartij wellicht par ten, want Jan Willem Buijs- rogge kwam tegen routinier Rinus van Ierssel niet ver der dan 6-6, zodat in de vol gende partijen geen punten meer verloren mochten gaan. Dat gebeurde ook niet, want Teun van Heelsbergen, Piérre Lampaert en in de dubbelspelen bleken de Zeeuwsch-Vlamingen te overheersen, zodat het kam pioenschap een feit werd. Eveneens in de herencom petitie vierde Animo vorige week al het kampioenschap in poule 1. Dat de motivatie ontbrak bij de Terneuzena- 'ren om tegen MLTC 2 nog een keer te schitteren, is wellicht begrijpelijk, hoewel een 12-0-nederlaag toch hard moet aankomen. Ge rard Kouwijzer verloor met 7-10 van Remco Maandag en Ronnie de Jong kwam niet tot winst tegen de jeugdige Walter Montenarie: 4-10. Gillis van de Gruiter trok daarna aan het langste eind tegen Enno Cohen met 10-5, terwijl Fons Stockman 7-9- verlies moest incasseren te gen Erwin Carol. Ook de dubbelspelen leverden Mid delburgse winstpunten op. Wie de tweede plaats gaat innemen in de eerste poule van de herencompetitie, moet worden uitgemaakt tussen Hulster Ambacht en DOS 1. De Hulstenaren voegden acht punten aan hun totaal toe via een 8-4- zege op De Schelde 1. Alles hangt verder af van het re sultaat van het duel tussen DOS 1 en MLTC 1, dat vol gende week op het program ma staat. Door de 7-5-winst van Ludo et Emergo op DOS 1, moet er in de hoogste poule van de mixed-competitie nog een wedsrijd gespeeld worden. De vorige week vanwege de mist niet ge speelde wedstrijd tussen Ludo et Emergo en MLTC 1, blijft hierdoor belangrijk voor het kampioenschap, want de Oostburgers zijn koploper TSI 1 genaderd tot op vijf punten. Ook voor de gradatie kan deze wedstrijd zijn belang hebben, hoewel de tien punten voorsprong van Animo 1 op MLTC 1 vol doende geacht worden. Han Petiet opende het duel tegen Dick Waasdorp, dat met 13-7 werd gewonnen door de DOS-speler. Patrick Mar- teijn maakte korte metten met Rob van de Boogaard: 13-5. De overwinningen van Barbara du Possé en Mirjam Brakman zorgden voor een riante voorsprong na de en kelspelen. Du Fossé drukte het krachtsverschil tegen Astrid Duson uit in de cij fers 11-5 en Brakman ein digde op 9-1 tegen Martine van Ligten. Verlies van het duo Petiet/Marteijn en een puntendeling in het dames- dubbel, waren er de oorzaak van dat Ludo et Emergo de voorsprong met slechts één punt kon uitbouwen. Het Vlissingse De Schelde 1 bekroonde het kampioen schap in poule 2 met een 8-4- zege op MLTC 2, dat de de gradatie niet meer kon ont lopen, ondanks het inzetten van Joost Thoorenaar. Hij verloor van Jimmy Salawa- ne met 10-9. Uitslagen mixed-competitie Ludo et Emergo-DOS 1 7-5, De Schelde 1-MLTC 2 8-4, De Schel de 2-DOS 3 5-7 (DOS 3 kam pioen), De Stoof-DOS 4 4-8, Domburg 1-Ovezande 2-10. He rencompetitie: MLTC 2-Animo 12-0, De Schelde 1-Hulster Am bacht 4-8, SJEF-Domburg 1 11-1 (SJEF kampioen). Bran Gambler toont klasse Van onze paardesportmedewerker HEIKANT - Tijdens het indoor-dressuurcon- cours voor paarden in manege Heikant van de familie De Vetter, waar de landelijke rij vere niging en ponyclub De Vossereyers uit Absda- le voor de organisatie tekende, toonde Bram Cambier zich uitstekend op dreef. De Axelse meester in de rechten reed zich in de ge combineerde M- en Z-rubriek met Natache met grote overmacht naar de eerste plaats. De combinatie van De Oranjeruiters uit Axel finish te met 122 onbedreigd als eer ste. Met zeven punten achter stand greep Marleen van Doesselaar met Pegasus van De Zwinruiters de tweede plaats. In de L-dressuurklasse bleek Alexandra van der Peyl van De Zwinruiters uit Nieuwvliet weer eens niet te genaken. In de L2-klasse ver overde zij het erelint met Pan doer (125 punten). Emmy de Koeyer met Topsy en Luc Cor- nelissen met Vazal, allebei yan Luctor et Emergo, kwamen respectievelijk als tweede en derde uit de bus. Ook in de L2- klasse domineerde Alexandra van der Peyl. Met niet minder dan 130 punten greep zij met haar paard Viavita het goud. De amazone van De Zwinrui ters uit Nieuwvliet liet Lieve- Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - In de Ador- bedrijfstenniscompetitie wer den tussen Dow 2 en Oostburg de punten broederlijk gedeeld. Het minieme krachtsverschil kwam tot uiting in de stand in de Bl-poule, want beide teams delen de laatste plaats met acht punten. Voor Dow zorgde het duo Simonse/Bleijenberg voor de volle winst via een 13-7-zege op de combinatie Broodman/ Bun. Oostburg pakte twee punten terug via het koppel Den Decker/Van Opdurp, dat met 11-9 won van Schreurs/ Oppeneer. Uitslagen: Dow 1-Van Lae- them 0-4, IPD-Gent 1 0-4, Dow 2-Oostburg 2-2. ke Goossens met Verona van De Oranjeruiters achter zich, maar zij greep wel nog een derde plaats met Waterklerk. Zeer goede prestaties wer den geleverd in de B-klasse, die werd beoordeeld door ju rylid Eric van 't Westeinde uit Oostburg. Hier zegevierde Diana Jansen van Roosendaal met Winfield van Luctor et Emergo met 134 punten. Zij liet Anita Rijk met Fury van De Honteruiters (tweede) en Ellen de Bliek met Sexy Girl van Luctor et Emergo (derde) achter zich. De L-klasse werd gejureerd door Ingrid de Feyter uit Ter- neuzen en de M-en Z-klasse door Bram Schilleman uit Biervliet. „Een goede wed strijd met uitstekende presta ties. In totaal konden niet minder dan negentien winst punten worden genoteerd", merkte een tevreden Jean Paul Beens, secretaris-pen ningmeester van het organise rende De Vossereyers, op. Uitslagi ;en B-klasse: 1. Diana Jansen van Roosendaal met Winfield, Luctor et Emergo; 2. Anita Rijk met Fury, De Honteruiters; 3. EÜen de Bliek met Sexy Girl, Luctor et Emergo; 4. Sabina Lanting met Zilion, Graeve Jan. Ll-klasse: 1. Alexand ra van der Peyl met Viavita, De Zwinruiters; 2. Lieveke Goossens met Verona, De Oranjeruiters; 3. Alexandra van der Peyl met Wa terklerk, De Zwinruiters; 4. Janet Murre met Radetha LDe Oranje ruiters. L2-klasse: 1. Alexandra van der Peyl met Pandoer, De Zwinruiters; 2. Emmy de Koeyer met Topsy, Luctor et Emergo; 3. Luc Cornelissen met Vazal, Luctor et Emergo; 4. Claudia Fassaert met Werda, De Vossereyers. M- en Z- klasse: 1. Bram Cambier met Na- tache, De Oranjeruiters; 2. Mar leen van Doesselaar met Pegasus, De Zwinruiters; 3. Renata Mahu met Vumona, De Honteruiters; 4. Marjan de Feber met Verano, De Vossereyers. De succesvolle 14-jarige amazone Claudia Fassaert met Werda van De Vossereyers, die dit seizoen 'groen' startte en tot de M-klasse wist door te dringen. Zij reed in manege Heikant nog in de L2-klasse, waarin ze door het verkeerd lezen van de proef op de vierde plaats eindigde. - FOTO WIM KOOYMAN. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Tijdens de na- (inonale jeugdtenniskam- pioenschappen tot en met 16 jaar het afgelopen weekeinde in Geldrop, waren er voor de Zeeuwse vertegenwoordiging geen successen weggelegd. Martine van Maarleveld lootte in de eerste ronde tegen de als eerste geplaatste Mariette Verbruggen en die hindernis was te veel voor haar. Met 6-2, 6-2 verloor zij, om daarna de eerste ronde van het verlie- zerstoernooi te winnen van Miranda van Dijk met 6-4,6-2. In de tweede ronde kreeg zij klop van Trudy Torringa met 4-6,0-6. Zowel Marcel van Sabben als Dimitri Kaijser verloor in de eerste ronde. Kaijser dwong Albert Baan tot drie sets (6-0, 1-6, 1-6), maar verloor tevens in de eerste ronde van het ver- liezerstoernooi van Geert Jan Keijzers met 1-6, 1-6. Hetzelf de lot bleek weggelegd voor Marcel van Sabben. Remco Heethuis stond hem in de eer ste ronde geen enkele game toe: 0-6, 0-6 en in de verlie zersronde strandde hij op Jorn Dankaart uit Utrecht met 6-7, 4-6. Van onze tennismedewerker TERNEUZEN - Op enkele partijen na werd het circuit van de Zeeuwsch-Vlaamse Tennisschool afgesloten. Met speciaal samengestelde poules voor de dubbelspelen, is vol gende week de algehele afslui ting met de prijsuitreiking ge pland. Voor wat betreft de koppositie op de ranglijsten bij zowel de dames als de he ren, is de beslissing gevallen. Patrick Marteijn en Maaike Verstraeten werden de respec tievelijke winnaars. Een verbeten strijd was het bij de dames. Maaike Ver straeten, vorig jaar op de tweede plaats geëindigd ach ter Sandra Begijn, leek dit sei zoen eenvoudig op een eerste plaats af te gaan, nadat Sand ra Begijn bij de heren werd ingedeeld. Niets was echter minder waar, want de van Noord-Brabant overgekomen Mirjam Brakman gooide roet in het eten. Doordat Brakman in de beginfase lager was in gedeeld, steeg haar puntento taal n (nder snel dan dat van Verst' ieten. Drie keer moest Verstiaeten verlies incassse- ren tegen Brakman, maar in de zesde en laatste ronde stel de Maaike Verstraeten haar eerste plaats definitief veilig door met 5-4 te winnen van haar concurrente. Een verdienstelijke tweede plaats was het resultaat voor Mirjam Brakman. Beide meis jes bleven de concurrentie ver voor. Annemarie Robesin eiste de derde plaats voor zich op. Zij vocht zich in een recht streeks duel tegen Marijke Robesin (haar moeder) naar de overwinning in haar poule, hetgeen goed bleek voor een puntentotaal van 475, daarmee 95 punten achterblijvend op de nummer twee. Hoewel Daniel- la de Schepper in haar tweede partij tegen Isabella Leenhou wers niet tot winst kwam (7- 8), bleek voor haar de vierde plaats te zijn weggelegd. An nemarie de Blok had door haar minder goede resultaten in de voorafgaande ronden, kostbare punten verspeeld. Dat was de reden dat zij niet verder reikte dan een overi gens verdienstelijke vijfde plaats. Studieredenen Patrick Marteijn werd vol gens verwachting winnaar bij de heren. Hoewel Mark Albers hierbij als favoriet van start was gegaan, moest deze vroeg tijdig afhaken wegens studie redenen. De opgelopen achter stand was voor hem niet meer te overbruggen. Marteijn moest Jan Willem Bartz dan ook als naaste concurrent dul den. In de rechtstreekse duels bleek Marteijn telkens als de sterkere naar voren te komen. Zo ook in de laatste ronde, hoewel het verschil miniem was: 8-7. Gyon Asselman ontpopte zich dit seizoen als een sterke subtopper. Ook afgelopen weekeinde kwam hij als win naar uit de poule, hoewel ook hier van een minimaal ver schil sprake was, want na 45 minuten spelen eindigde het duel tegen Peter van der Sloot in een 4-4-stand. De 30-15- voorsprong in de game bete kende voor Asselman uitein delijk de zege. Daarvoor had Asselman zijn eerste partij gewonnen van Barbara du Fossé met 7-2, terwijl Peter van der Sloot af rekende met Paul Hendrikse: 8-3. Terneuzenaar Arjen El- derson speelde zich verdien stelijk naar de overwinning in zijn poule via overwinningen op Cor Deij (7-5) en Frédérick Ouwehand (8-6). Henk Jansen kwam als winnaar uit poule 3 tevoorschijn. Hij boekte een 8- 7-zege op Bernd van Quekel- berghe en versloeg Frank Ha melink met 9-7. Hans van den Akker had het in deze poule niet gemakkelijk. Hij moest eerst buigen voor Frank Ha melink met 4-9 om daarna met het kleinst mogelijke verschil Bernd van Quekelberghe met 6-5 te verslaan. Uitslagi ;en Enkele uitslagen heren: Mark Leenknegt-Michael Ouwehand 8- 3, Jascha Leenhouwers-Adrie Snoeren 7-6, Stefan Steijaert-Jos Hoefnagels 5-5 (40-30), Leonard Robesin-Harmen Lanting 8-1, Kim Langeraert-Menno Leeuwenburg 6-6 (30-0), Patrick Vervaet-Hans van der Sloot 7-4, Sebastien Rot- tier-Olaf van der Sloot 10-1, Timo thy Poppe-Marcel Provoost 8-6, Jean-Loup van de Wiele-Richard Hamelink 5-5 (0-15), Jens Peter Hoogstad-Michael Juffermans 7-6, Erik Kint-Benny Pielaat 6-5. Da mes: Ingrid Visser-Manon Kienjet 7-4, Stéphanie Rottier-Anouk O'P- rinsen 13-2, Thea van de Bossche- Ericka Ouwehand 8-4, Annemarie de Blok-Veronique Leeuwenburg 6-3, Peggy Löchter-Myriam van Garssel 9-3, Ingeborg Asselman- Eugenie Tamis 9-7, Karin Mar teijn-Annick de Waal 9-3. Stand aan kop heren: Patrick Marteijn 560, Jan Willem Bartz 535, Menno van den Hout 495, Mark Al bers en Peter van der Sloot 455, Gyon Asselman 450 punten. Da mes: Maaike Verstraeten 570, Mir jam Brakman 545, Annemarie Ro besin 475, Daniella de Schepper 470, Annemarie de Blok 445 punten. Van onze atletiekmedewerker VOGELWAARDE - Fred dy van de Ende uit het Bel gische Waasmunster klop te zaterdag, in de door de stichting Walhalla in Vo gelwaarde gehouden Koeieioop, Eddy Vink in de spurt. Dit duo bleef over na een ware slijtageslag in de vlakke gure polders rond om Vogelwaarde uit een kwartet dat zich na drie van de elf af te leggen kilo meters formeerde. Animator van deze lei- dersgroep was Geleijns uit De Klinge, die meteen na de start als een raket weg spoot. Hij hield zijn solo vol tot kilometerpaal drie, toen Freddy van de Ende, Mark Willaert en Eddy Vink hun wagonnetje aan haakten. Anderhalve kilo meter voor de finish moest Geleijns zijn inspanningen van de openingskilometers bekopen en afhaken. Het volgende slachtoffer was Mark Willaert, die op 800 meter voor het span doek wegviel. De sprint met twee ging dus naar Van de Ende. Op de zes ki lometer pakte Hans Jas- perse uit Axel de winst. Hij ging de Belg De Paepe zes seconden vooraf. Danny Goossens uit Nieuw-Na men zegevierde op de drie kilometer. In totaal 90 deelnemers trotseerden het gure weer. Uitslagen 3 km: 1. Danny Goossens, Nieuw-Namen 10.58; 2. Ronald Roctus, Axel 11.05; 3. Bas Jasperse, Axel 11.16; 4. Freddy Dieleman, Terneuzen 11.51; 5. F. Kint, Koewacht 12.12. 6 km: 1. Hans Jasperse, Axel 21.44; 2. Paul de Paepe, Kemzeke; 3. Willy Fermont, Hulst 21.52; 4. Hans-Jan Jas perse, Axel 22.06; 5. Peter de Bock, Kemzeke 22.18. 11 km: 1. Freddy van de Ende, Waas munster 37,.48; 2. Eddy Vink, Westdorpe 37.50; 3. Mark Wil laert, Nieuw-Namen 38.10; 4. J. Geleijns, De Klinge 38.58; 5. Lucien Hoop, Kloosterzande 39.55. rilllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllm Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De dames van Hontenisse hebben ook hun laatste duel gewonnen in de zaalhandbalcompetitie van de afdeling Zeeland. Olympus 2 kwam duidelijk klasse tekort. Door dit resultaat moet Hon tenisse zondag 31 maart een beslissingsduel spelen tegen EMM 2. Bij de heren won HVH verdiend van GSC 3. Door deze zege eindigden de Hulsterse heren op de derde plaats en dat is zonder meer een kroon op het werk na een ijzersterk seizoen. Hontenisse verloor kansloos van het sterke Delta Sport 3. Eerste klas dames: HONTE- NISSE-OLYMPUS 2 17-9 - Een stroef begin van Honte nisse. Vooral in de afwerking ging het nogal eens mis. Bij het rustsignaal was Olympus nog steeds niet kansloos: 10-8. In de tweede helft schakelde Hontenisse over op een hogere versnelling en moest Olympus 2 afhaken. De aanvallen liepen vlotter en verdedigend sloot het ook beter. Hontenisse liep collectief goed spelend uit naar een ruime en verdiende zege. Door dit resultaat spelen de dames van trainer De Bart 31 maart een beslissingsduel in Oostburg tegen EMM 2, dat gelijk geëindigd is met de ploeg uit Kloosterzande. De winnaar van dit duel mag zich kampioen noemen en promo veert naar de derde divisie. Tweede klas heren: HVH-GSC 3 15-13 - HVH speelde sterk, maar kon niet echt weglopen van GSC. De zege kwam geen moment in gevaar, maar ge zien het verschil in sterkte kon HVH de marge toch niet rui mer laten uitvallen. Via een 10-8-ruststand werd een 15- 13-eindoverwinning behaald. Erwin Bel was met acht tref fers topscorer. Keeper Erik Roelands verrichtte knap werk. Na afloop van dit laatste competitieduel kregen de spe lers van HVH bloemen en een herinneringstegel van de sup porters als blijk van waarde ring voor het sterke seizoen. Uitslagen Eerste klas heren: Marathon 2- Olympus 7-22. Tweede klas heren: Olympus 2-Marathon 3 13-20, Del ta Sport 3-Hontenisse 19-12, HVSV 2-HVSV 2 14-32, HVH-GSC 3 15-13. Eerste klas dames: Marathon-GSC 2 12-13, Hontenisse-Olympus 2 17- 9. RESERVEKELASSEN Reserve eerste klas: Gemert 2-OJC 2 1-2, Hapert 2-Sparta 2 1-0, Rood Wit Blauw 2-RKTW 2 0-4. Reser ve tweede klas B: Halsteren 2- Vlissingen 2 1-3, Rood Wit 2-Mid- delburg 2 0-0. Reserve derde klas A: Middelburg 3-Terneuzen 2 1-3, Vogelwaarde 2-Aardenburg 2 3-0, Jong Ambon 2-Axel 2 2-0. Reserve derde klas B: WSC 2-Baardwijk 2 1-2, JEKA 2-NOAD 2 1-2. Standen Reserve eerste klas: Sc hij ndel 2 16- 23, RKTW 2 17-23, PSV 3 17-21, Geldrop 2 17-19, Hapert 2 17-19, Sarto 2 17-19, OJC 2 17-18, Sparta 2 17-15, DESK 2 16-14, Gemert 2 17- 13, RWB 2 16-11, De Valk 2 16-5. Reserve tweede klas B: Vlissingen 2 17-26, Veerse Boys 2 17-21, TSC 2 17-18, VOAB 2 17-18, Middelburg 2 17-18, Dongen 2 17-17, DOSKO 2 17- 17, Zierikzee 2 16-16, Halsteren 2 16-16, Roosendaal 2 17-15, Rood- Wit 2 16-13, Madese Boys 2 16-5. Reserve derde klasse A: STEEN 2 14-22, HW'24 2 15-21, Sluiskil 2 15- 18, Vogelwaarde 2 13-14, Terneuzen 2 12-12, Axel 2 14-11, Middelburg 3 13-10, Aardenburg 2 12-9, Jong Ambon 2 14-9, Vlissingen 3 12-8. Reserve derde klas B: Gilze 2 17-26, Baronie 2 17-24, Baardwijk 2 17-23, Noad 2 17-23, Moerse Boys 2 17-23, Virtus 2 17-20, Internos 2 17-20, WSC 2 17-14, Bavel 2 17-10, HW'24 317-9, JEKA 2 17-7, RSV 2 17-5. KNVB-za terdag reserveklassen Uitslagen: reserve tweede klas: Kapelle 2-SSC '55 2 0-2, Arnemui- den 2-Terneuzense Boys 2 1-0, NEO '25 2-AZW 2 0-0, Good Luck 2-Zwaluwe 2 0-0, Roda Boys 2- Yerseke 2 3-4, Groote Lindt 2-Se- rooskerke 2 2-0; reserve derde klas A: Veere 2-Tholense Boys 2 0-0, Smerdiek 2-De Meeuwen 3 2-1, Ko gelvangers 2-Dinteloord 2 2-0, Nieuwdorp 2-Klundert 2 1-1, Kloe- tinge 2-WHS 2 1-0, Seolto 2-Bruse Boys 2 3-1; reserve derde klas B: BVC '54 2-Wilhelmina '26 2 1-0, Ni- vo Sparta 2-Wit Zwart 2 2-1, Bea trix '63 2-Heukelum 2 0-2, Brakel 2-JPS 2 1-1, Zwaluwe 3-Tricht 2 1- 4, De Meeuwen 2-GDC 2 0-l.Stan- den: reserve tweede klas: Groote Lindt 2 16-21, AZW 2 15-20, Yerse- ke 2 16-19, SSC '55 2 17-18, Roda Boys 2 15-17, Arnemuiden 2 15-17, Zwaluwe 2 15-16, Serooskerke 2 15- 14, Good Luck 2 16—13, Terneuzen- se Boys 2 17-13, Kapelle 2 16-10, NEO '25 2 16-10; reserve derde klas A: WHS 2 16-24, Bruse Boys 2 15- 23, Kloetinge 2 15-18, Klundert 2 16- 17, Veere 2 15-15, Dinteloord 2 15- 14, De Meeuwen 3 15-14, Tholense Boys 2 15-14, Seolto 2 14-13, Smer diek 2 16-12, Nieuwdorp 2 16-11, Kogelvangers 2 14-10; reserve der de klas B: Tricht 2 16-24, Heuke- lum 2 12-19, Zwaluwe 3 16-19, Wil- helmina '26 2 15-17, Nivo Sparta 2 15-16, BVC '54 2 15-15, De Meeuwen 2 15-14, GDC 2 16-14, Beatrix '63 2 15-13, JPS 2 15-13, Brakel 2 16-12, Wit Zwart 2 17-6.

de Stem | 1985 | | pagina 4