Nijpels: visie PvdA haaks op die van WD RUMOER IN DE RIJTJESWONING WIR afschaffen, daling tekort mag minder zijn li 'Artsen weten te weinig over effect medicijnen op rijgedrag' EIM: KOMENDE JAREN ZIJN BESLISSEND STORMRAM IN AMSTERDAM agpo IJeTelUd UKUNTBU OHRA TIENTALLEN PROCENTEN BESPAREN OP UW BRANDVERZEKERING. DE STEM COMMENT A AR. Tegenvallers Nepbom legt treinverkeer lam pagina 2- ingen INGEN genda DINSDAG 19 MAART 1985 1 BINNENLAND Van der Reijden tekent convenant met huisartsen Arrestaties in zaak kickbokser Bij oversluiting hypotheek geen deelname rijk in extra kosten c.v. ketels VVD-WERKGROEP KOMT MET RAPPORT: D'66: eind maken aan wet tweeverdieners T5 september houvast te Dat moet een zware ezijn. ramingen voor 1985 n al met veel slagen om gepresenteerd. In het and schept de ont- ling op de arbeids- grote onzekerheden, het Planbureau steeds r peil kan trekken op ntal nieuwe sollicitan- de arbeidsmarkt, rnationaal is er de 1 aan de duurzaamheid et economisch herstel, mogelijk dat de span- n die in de internatio- conomische verhoudin- -staan, geleidelijk slij- aar CPB-directeur De r houdt ook rekening dere scenario's, die ge gaan met scherpe ren en, met grote onrust op lutamarkten, gevolgd zeer pijnlijke aanpas- erland blijft temidden ie onzekerheden uiterst baar, aldus het Cen- Planbureau. De zeer werkloosheid en het nog grote overheidstekort gen de risico's. De over man daar wat aan doen og meer te bezuinigen, erstel is geen excuus om laten, zegt De Ridder, biedt juist ruimte om te maken op die weg. pporteur inzake stand- lijke en willekeurige ties, Amos Wako. Voor- n kwalitatief opzicht t de druk van de NGO's, bijvoorbeeld Amnesty national, als enorm om- ven. uit 43 lidstaten be de VN-Mensenrechten- 'ssie blijft echter een gouvernementeel or- wat wil zeggen dat de ieke motieven en belan de discussies en stand- -.n veelal bepalen. „Hoe de Mensenrechtencom- ie kan gaan, hangt dan f van de mate van over- mming tussen ver lende landen", onder- pt een ervaren mede- er van het VN-Mensen- tencentrum. „Landen en het toch vaak moei- inhoudelijk ergens tegen 'n. Die schaamte moet je uiten", zegt hierover Kooijmans, die ook de entieve werking van de senrechtencommissie rstreept. danks kritiek vinden betrokkenen de VN- enrechtencommissie trekt onmisbaar. De st onverdachte getuige van is misschien wel de rige Michèle Salinas uit alvador. Zij woonde de te zitting bij als waarne- namens de onafhanke- Salvadoraanse mensen- tencommissie (CDHES), rvan voorzitster Maria- Garcia Villas enkele ja- geleden door militairen d gedood. Michèle liet uit st voor represailles bij te- eer in San Salvador het rlezen van een verklaring e Menserirechtencommis- over aan een in Mexico ende collega van het 3. Haar oordeel over VN-Mensenrechtencom- ie: „De VN-Mensenrech- ..ommissie is het hoogste ;aan waar we kunnen Het is het maximale rument op internationaal ein en kan druk uitoefe- <oninp: ...onder- veiding... xjtofficier na een korte, neende felicitatie, dan ■h nog een paar mondelin- vragen stelt. De Tweede Kamer zet deze ek na een lange reeks immingen, onder meer er de berging van radio- tief afval, de behandeling >ort van de wet Bodembe- ïerming. Verder zijn Van (PSP) en Lankhorst (PPR) n plan de ministers Riet" rk (Binnenlandse Zaken) De Ruiter (Defensie) te in- -pelleren over de activitei- van militaire inlichtin- ndiensten. De Eerste Kamer begint, de Justitiebegroting te bben afgehandeld, met de groting van Welzijn, ilksgezondheid en Cultuur. idredactle: Frans Boogaard, drage: Jan Greyn T28 pagina 5 pEN HAAG(ANP) - De Ne derlandse artsen weten veel te weinig over het effect dat ge neesmiddelen kunnen hebben 0n het reactievermogen. Een kwart van de medicijnen kan leiden tot slaperigheid, ondui delijk zien of verminderde spierbeheersing, iets dat zich vooral in het verkeer van wre ken. Artsen en apotheken moeten de geneesmiddelenge bruikers daarover dan ook veel beter informeren. Dat betoogde oud-hoogle raar in de pharmacotheraple dr. F A. Nelemans gisteren in pen Haag aan het begin van de ruim twee jaar durende voorlichtingscampagne Ge neesmiddelen en Reactiever mogen. Die campagne, opgezet door de apothekerorganisatie KNMP, de ANWB en Veilig Verkeer Nederland, richt zich niet alleen op het publiek, maar vooral ook op degenen van wie de gebruikers voor lichting mogen verwachten: de artsen en apothekers. Bij een klein onderzoek onder vijftig Drenthse huisartsen bleek dat geen van hen vol doende kon aangeven in hoe verre medicijnen de rijvaar digheid kunnen beïnvloeden, terwijl nog geen 10 procent wist welke waarschuwings sticker er moet worden ge bruikt. Die waarschuwingssticker, vooral de gele met de tekst: 'Dit geneesmiddel kan de rij vaardigheid beïnvloeden', heeft overigens weinig of geen effect. De tekst is te onduide lijk, de informatie veel te alge meen. De meeste mensen, ook de gebruikers van 'riskante' medicijnen zoals slaapmidde len, zijn zich niet bewust van de gevaren die deze kunnen opleveren. Aan deze onwe tendheid, bij patiënten zowel als artsen en apothekers, ho pen de drie organisaties met hun campagne een einde te maken. Medicijnen in het ver keer vormen een bijna even groot probleem als alcohol: uit onderzoek is gebleken dat jaarlijks tenminste 200 men sen omkomen bij ongevallen waarbij geneesmiddelen een rol spelen, tegen 250 verkeers slachtoffers door alcoholge bruik. Kleine kruideniers luiden de noodklok KOOG AAN DE ZAAN(ANP) - VVD-leider Nijpels vindt dat het laatste RSV-debat heeft uitgewezen dat de economische visies van VVD en PvdA dusdanig haaks op elkaar staan dat dat fundamentele verschil van inzicht, ondanks fraaie socialistische bespielingen over een PvdA/VVD-coalitie vooralsnog niet te over bruggen is. Nijpels zei gisteren tijdens op partijbijeenkomst in Koog aan de Zaan dat de PvdA uit de debatten kennelijk niet de les heeft getrokken dat de overheid niet op de stoel van de ondernemer moet gaan zit ten. „De jaren '70 hebben geleerd hoe verregaande overheidsbe moeienis desastreuze gevolgen voor de economie kan hebben. Ondanks deze bittere ervaring bij ft de PvdA ziende blind en horende doof", aldus de VVD- fractieleider. Hij stelde dat LEIDSCHENDAM(ANP) - De voorzitter van de Landelijke Huisartsen Vereniging, W.J. de Regt, heeft staatssecretaris Van der Reijden van Volksge zondheid gisteren de 'LHV- stropdas' overhandigd. Dat gebeurde bij de ondertekening van het convenant, de over eenkomst tussen de staatsse cretaris en de LHV, uit dank voor alle inspanningen van de staatssecretaris voor het tot standkomen van dit akkoord. Ondanks jaren onderhande len was de overeenkomst bijna toch nog de mist ingegaan om dat op het laatste nippertje in het kabinet bezwaren rezen tegen één onderdeel ervan, het vestigingsbeleid. Afgelopen vrijdag gaf het kabinet alsnog het groene licht, al heeft het nog geen definitief besluit ge nomen over de vorm waarin de vestigingsregeling zal wor den gegoten. AMSTERDAM(ANP) - De po litie heeft maandagmorgen op vier plaatsen in Nederland in totaal vijf verdachten aange houden in verband met de zaak-André Brilleman. Het levenloze lichaam van deze 25-jarige kickbokser uit Amsterdam werd op 23 fe bruari langs de Waal gevon den. Het met kogels doorzeef de lichaam zat in een met ce ment en beton volgestort vat. Er zitten nog steeds 26 poli tiemensen op de zaak. Onder zoeksleider J. Oosterbroek van de Rijkspolitie, district Nijme gen, wilde gisteren niet mee delen of nog meer arrestaties verwacht worden. Hij wilde ook niets zeggen over de ver dachten zelf en over hun mo gelijke onderlinge banden danwel hun eventuele relatie met Brilleman. ZOETERMEER(ANP) - De komende jaren zullen erg belangrijk zijn voor de kleinere le vensmiddelenzaken in Nederland. Als gevolg van de felle prijsconcurrentie is het aantal kleinere bedrijven sedert 1977 met zo'n 30 pro cent gedaald. Het marktaandeel van het groot winkelbedrijf in algemene levensmiddelen be draagt inmiddels ongeveer 55 procent. Commerciële samenwerking, waarin automatise ring een belangrijke plaats zal krijgen, kan dit som bere toekomstbeeld voor de kleinere levensmiddelen zaken wellicht in positieve zin bijstellen. Dit blijkt uit de branche- oriëntatie 'Het algemene le- vensmiddelenbedrijf' die bij het EIM (Economisch Instituut voor het Midden- en Kleinbe drijf) is verschenen. Als gevolg van de toenemende druk op het gezinsbudget nemen de be stedingen aan voedings- en genotmiddelen sedert 1982 af. Na correctie voor prijsstijgin gen blijkt dat reeds in 1980 de bestedingen een omslagpunt hebben bereikt. Vooral produktgroepen als banket en chocolaterie, vlees en vleeswaren en tabakswa ren zijn sterk in omzet ge daald. Deze vermindering van de bestedingen bleek met na me funest voor de kleinere be drijven. In 1984 werd per ge middelde Nederlandse huis houding van 2,8 persoon circa 160 gulden per week uitgege ven aan levensmiddelen. Op verschillende manieren proberen de zelfstandige le- vensmiddelenbedrijven hun positie te verbeteren. Naast interne reorganisaties van sa menwerkingsverbanden zijn enkele nieuwe winkelformules gelanceerd. Voorts worden in hoog tempo vergaande auto matiseringsplannen ontwik keld en uitgevoerd. Deze acties moeten de relatief hoge kosten van de kleinere bedrijven en de commerciële slagvaardig heid vergroten. Reeds bij de inkoop komen de problemen van de kleinere ondernemers naar voren. Een onderzoek heeft aangetoond dat de gemiddelde inkoopprijs van de zelfstandige groothan del voor ongeveer 50 merkarti kelen ongeveer 7 procent ho ger ligt dan die van het groot winkelbedrijf. Automatisering van de rela tie tussen groothandel en de tailhandel kan voor grote kos tenbesparingen zorgen. Enkele vrijwillig-filiaalbedrijven hebben dan ook vergaande plannen in deze richting. DOOR ALLERLEI tegenvallers daalt het financieringstekort van de rijksoverheid veel langzamer dan was voorzien en via het be zuinigingsbeleid wordt beoogd. Een van de belangrijkste doel stellingen van het kabinet-Lubbers, de gezondmaking van de overheidsfinanciën, dreigt daardoor de mist in te gaan. Dat is voor minister Ruding (Financiën) aanleiding om voor te stellen in '986 twee miljard gulden meer te bezuinigen dan in het regeer akkoord was afgesproken. De robot-achtige wijze, waarop minister Ruding in de rijksuit gaven kapt, heeft in de afgelopen drie jaar veel verzet opgeroe pen, De noodzaak van bezuinigingen wordt echter in steeds bre der kring erkend, ook al trekt niet iedereen daaruit de voor de liand liggende conclusies. Doordat het rijk de laatste tien jaar zo veel schulden heeft gemaakt worden de rentelasten een steeds zorgwekkender probleem. Alleen het volgend jaar al moet met een stijging van 2.5 miljard gulden rekening worden gehouden. Wanneer daaraan niets gedaan zou worden zou de komende ge neratie met een niet te torsen schuldenlast worden opgezadeld. Het volgend jaar worden er weer Kamerverkiezingen gehou den. Met zo'n verkiezingsjaar in het vooruitzicht is het voor het zittende kabinet en de daarmee samenwerkende partijen politiek zeer verlokkelijk om naar de kiezers toe enkele royale gebaren te maken. Als Ruding zijn zin krijgt gebeurt dat dus niet: er is een voudig geen geld voor. In plaats daarvan moet er nog meer wor den ingeleverd, zowel door het bedrijfsleven dat 1.3 miljard aan lastenverlichting de neus voorbij ziet gaan als door een aantal mi nisteries. Het is nu al zeker dat die extra bezuinigingen politieke spannin- 9an zullen oproepen. Minister Deetman bijvoorbeeld heeft al ge dreigd op te stappen als hij zijn onderwijsbegroting nog verder moet uitkleden en het CDA weigert mee te werken aan nieuwe «se kortingen op de sociale uitkeringen. Zo zouden we nog een t'jdje door kunnen gaan. Want iedereen zegt wel dat de rijksuit gaven omlaag moeten maar dan wel op het departement van de collega-bewindsman, niet die van het eigen ministerie. Ruding's grootste probleem wordt de verzoeking om, gokkend °P verder economisch herstel, noodzakelijke bezuinigingen over een langere termijn uit te smeren. Dat is vooral in een verkie- Z'ngsjaar erg aantrekkelijk, maar is dat ook economisch verant woord? In het onlangs gepubliceerde overzicht van de OESO over het economisch herstel in de geïndustrialiseerde landen MoHarlnriH r»rtHorp^n DEN HAAG(ANP) - Het rijk neemt niet deel in de gemeen tegarantie op hypotheken als een huiseigenaar die zijn le ning 'oversluit' naar een hypo theek met lagere rente, daar door op een hogere restant- schuld komt te zitten. Dit is in het kort het antwoord van staatssecretaris Brokx (Volks huisvesting) op vragen van het VVD-kamerlid Van Rey hier over. Het ministerie heeft ze gisteren gepubliceerd. Wie zijn hypotheek wil oversluiten naar een lening met een lagere rente, krijgt meestal te maken met extra kosten zoals bij voorbeeld de afsluitprovisie voor de hypo theekbank. Hoewel de maan delijkse lasten lager kunnen worden, is het mogelijk dat de totale schuld van de huiseige naar aan de geldgever groter wordt. Op het verschil tussen de oorspronkelijke schuld en de nieuwe, hogere schuld, geeft het rijk geen gemeente garantie. Een woordvoerder van het departement lichtte gisteren toe dat nooit een groter risico zal worden gedekt dan was overeengekomen bij de afslui ting van de eerste hypotheek. ADVERTENTIE) Verwarmingskosten springen de pan uit. En het duurt uren voor ons huis een beetje op temperatuur is. Installateur, kunnen wij ook zo'n zuinige betrouwbare agpo cv-ketel krijgen? Zeker! agpo heeft ze in alle maten. Bel nu: 076-879324 of uw installateur als uw cv- v ketel ouder is dan 10 jaar. 4. agpo b.v., postbus 13364, 4800 dj breda Van onze Haagse redactie DEN HAAG - De WIR (Wet Investeringsregeling) moet worden afgeschaft als een nieuw kabinet aantreedt. Het vrijkomende geld, zo'n slordi ge 6 miljard, moet gebruikt worden om de premiedruk te verlagen, extra overheidssti- muleringen en de vernieuwing van de industrie te bekostigen. Dat is een van de belang rijkste conclusies uit een rap port dat een werkgroep in op dracht van het partijbestuur van de VVD heeft opgesteld. De verlaging van het finan cieringstekort moet niet zo snel als minister Ruding (Fi nanciën) wil. Terugdringen tot 5,5 tot 6% in 1990 is voldoende. De WD-groep bepleit ver der een 36-urige werkweek in 1987 en als die niet gehaald wordt eventueel dwingend overheidsingrijpen om op die gemiddelde werktijd te ko men. In een toelichting zei de voorzitter van de WD-werk- groep, mr. H. Polak, kanton rechter in Rotterdam, dat kor ter werken wel gepaard moet gaan met een verlenging van de bedrijfstijd en gelijktijdige looninlevering. Verder be pleitte hij een evaluatie van de tot nu toe doorgevoerde ver korting van de werktijd. „Als blijkt dat korter werken aan trekkelijk is moet snel verder gegaan worden", aldus mr. Polak. Andere opvattingen die in het rapport zijn vastgelegd zijn: Geen verlaging van het mi- nimum(jeugd)loon. Stimuleren van de binnen landse markt door verlaging van de werknemerspremies en belastingverlaging. Geen verdere verlaging van de vennootschapsbelasting dan de 4241 die volgend jaar gerealiseerd moet zijn. Geen verdere steun aan noodlijdende bedrijven. Die houden de vernieuwing van de industrie tegen. Versoepeling van het ont slagrecht. Werknemers onder de 25 jaar moeten twee jaar op contractbasis in dienst gehou den kunnen worden, zonder dat ze volledige rechtsbe scherming genieten. Een deel van deze stand punten wijkt nogal fors af van de opvattingen die de WD in de Tweede Kamer uitdraagt. De WIR met name werd verle den jaar nogal fel verdedigd als een regeling die het be drijfsleven garanties biedt. Het stuk wordt besproken tijdens een speciale partijraad in mei. WD-fractievoorzitter Nijpels zei gisteren in een re actie het rapport 'een belang rijk richtsnoer' te vinden. Vol gens Nijpels 'spoort het stuk met de liberale ideeën'. Van een grote gelijkenis met de op vattingen die met name in de PvdA-fractie bestaan en het rapport van de WD-werk- groep wildde Nijpels niets we ten. Wel gaf hij toe dat er nog al wat verschillen zijn met het regeringsbeleid, dat de WD steunt. „We hebben de komen de acht maanden de tijd om hierover te discussiëren. En dat zal gebeuren", aldus Nij pels. Op de Amsterdamse Palm- gracht-Brouwersgracht kwam het gisterochtend tot een treffen tussen politie en krakers. Aanleiding daar voor was een ruzie tussen de krakers en een stel stratema- kers. Die werklieden maak ten volgens de krakers te veel lawaai. Bij de vechtpar tij vielen verscheidene ge wonden, waaronder twee politie-agenten. Op de foto twee agenten, die met een balk op weg zijn naar het kraakpand. Met die balk zou later de deur van het pand ingeramd worden. - fotoanp zijn partij zich zal blijven in zetten voor een marktgerichte economie met de overheid op afstand. Nijpels haalde ook fel uit naar de PvdA-voorstellen ten aanzien van de huren en de hypotheekrente. De inko mensafhankelijke huren bete kenen volgens hem opnieuw een aanslag op met name de middeninkomens. Nijpels riep CDA-fractieleider De Vries op samen de hernieuwde socialis tische voorstellen voor beper king van aftrek van de hypo theekrente te torpederen. De WD-voorman waar schuwde dat de regeringspar tijen zich bij de discussie over Voorjaarsnota en begroting 1986 niet in de war moeten la ten brengen door bewindslie den die op voorhand wapperen met portefeuilles (Deetman, Brokx). Hij hield zijn gehoor voor dat bij een poging te ont komen aan extra ombuigingen die minister Ruding (finan ciën) in het kader van de Voorjaarsnota voorstelt, best de neiging kan ontstaan te grijpen naar een belasting middel zoals BTW-verhoging. De VVD wijst een dergelijke noodoplossing om tal van re denen met verve van de hand. DEN HAAG(ANP) - D'66 wil dat PvdA en VVD zo snel mo gelijk een einde maken aan de Tweeverdienerswet. D'66- fractieleider Engwirda heeft beide fracties daartoe gisteren in een open brief opgeroepen. De democraten menen naar aanleiding van de recente aankondiging van WD-frac- tieleider Nijpels dat hij de wet tijdens de komende kabinets formatie aan de orde wil stel len, dat 'de ramp onmiddellij ke bestrijding behoeft, die ge richt moet zijn op de ontmoe digende werking voor vrou wen waar het haar arbeids marktdeelname betreft, als mede op inkomenseffecten voor met name de kleine en modale tweeverdieners'. D'66 voelt er niets voor om met eventuele reparatie van de wet te wachten op de for matiebesprekingen. De twee verdieners die nu met slechte, ondoordachte en privacybe- dreigende wetgeving worden geconfronteerd, hebben im mers niets aan uitstel, stelt de fractie. UTRECHT(ANP) - Een 'bedrieglijkecht' uitziende bom heeft gisteren voor grote consternatie gezorgd op het spoortraject De- ven ter-Olst. Het vinden van de bom was voor de NS aanleiding het trein verkeer geruime tijd stil te leggen. De Explosieven Opruimings dienst (EOD) moest er aan te pas komen om het ding onschade lijk te maken. Pas nadat leden van de EOD de bom hadden gedemonteerd bleek dat er voor een bom essentiële onderdelen aan ontbraken. De diverse onderdelen van de nepbom zijn naar een gerechtelijk laboratorium gebracht voor nader onderzoek. Volgens de Deventer' politie is het plaatsen van de bom geen kwajongenswerk. Voor de plaatsing heeft zich nog niemand verantwoordelijk gesteld. (ADVERTENTIE) V v i? We rukken op naar de zomer tijd, maar ondertussen stelt de natuur ons nog even flink op de proef. Nachtvorst in Neder land, sneeuw in Italië, kruisra ketten in België. De Belgen werden wel erg zwaar getroffen. Terwijl ze naar premier Martens zaten de luisteren, werden de kruis raketten hun land binnenge- schoven. Ze werden onverhoeds aange vallen met hun eigen wapens! Het is net als met die tv-recla- me, waarin bureautjes, wand rekken, stoelen en kasten be steld worden. „Tsjongejonge, dat is snel". Tijdens het tele foongesprek wordt het spul al afgeleverd. De wielerklassieker Florennes- Genève-Florennes zal wel nooit meer verreden worden. De Belgen moeten van Martens gewoon hun kruis dragen. Een koudegolf valt over delen van Europa. Dat is bedoeld om die ijzige Russische onderhan delaars zich in Genève een beetje thuis te laten voelen. In Nederland valt het nog wel een beetje mee met de sneeuw. Maar wij hebben hier een an der probleem: aalscholvers. Die eten onze vis op zonder te beta len. Brutaalscholvers Als die beesten vis nodig heb ben, wenden ze zich maar tot de Europese Gemeenschap. Wij zitten hier met die ellendige quota. MERIJN Verkeersbord erbij RIJKSWATERSTAAT gaat bij korte invoegstroken langs autosnelwegen waarschu wingsborden plaatsen. Het streven is dat de borden nog voor 1 april bij die toeritten staan. Dit heeft het ministerie van verkeer en waterstaat maandag meegedeeld. De bor den hebben de tekst 'korte in- voegstrook' in wit op een blau we achtergrond. De borden worden geplaatst als de lengte van de irtVoegstrook minder is dan 200 meter en deze strook niet in een vluchtstrook over gaat. Dit laatste is vooral het geval langs oudere autosnel wegen. Gebleken is dat de weggebruiker er behoefte aan heeft van te voren voor derge lijke korte invoegstroken te worden gewaarschuwd, aldus het ministerie. Twee ton voor Appel EEN schilderij van Karei Ap pel heeft gisteren op een vei ling van hedendaagse kunst bij Sotheby Mak van Waay in Amsterdam 199.520 gulden op gebracht. Dat is volgens het veilinghuis de hoogste prijs die ooit op een Nederlandse veiling voor een hedendaags schilderij is betaald. Minder treinen VANDAAG is er in Frankrijk een spoorwegstaking. Als ge volg daarvan zullen er op het traject tussen Amsterdam en Parijs drie treinen uitvallen. Het gaat om de trein van 08.55 uur vanuit Amsterdam en om de treinen van respectievelijk 16.43 en 18.40 uur vanuit de Franse hoofdstad. Inderdaad. Bij OHRA betaalt u op een inboedelverzekering zo'n 25% minder dan gemiddeld bij de vijf grootste maatschappijen. En het verzekeren van uw woning is bij OHRA gemiddeld zelfs 40% goedkoper! Heeft af met OHRA gebeld? Doe het nu. Of stuur de bon in. Dan weet u binnen een week hoeveel het u scheelt. r IOHRA:085-249249i lk ben benieuwd, stuurt u mij vrijblijvend nadere informatie over de onderwerpen die ik hieronder aankruis. Woonhuisverzekering (voor het eigen huis) de OHRA brochure "Herbouwwaarde/Verzekerde Waarde". Inboedelverzekering de OHRA Checklist Bezittingen. Kostbaarhedenverzekering. Naam. Adres. .Leeftijd. M/V Postcode. Telefoon Plaats Beroep Deze bon in een open envelop zonder postzegel sturen naar: I OHRA Verzekeringen, I Antwoordnummer 3344,6800 ZA Arnhem. DOE-HET-ZELF IN VERZEKERINGEN

de Stem | 1985 | | pagina 2