SELECTIES VOOR INTERLAND regelmatigste speler in titelstrijd driebanden Interland wordt pittige partij Driebandentitel voor Bruynzeel Georges Begijn toernooiwinnaar STERKE START RAPIDE-DAMES TE' DE U3INA SPORT 2 QlNSDAG 12 MAART 1985 PAGINA SPORT 2 Jan Mobach beste Zeeuwsch-Vlaming Uitslagen en standen korfbal NEDERLAND-BELGIE JEUGD DRIEBANDENTOERNOOI Zevende plaats Annelies Breure WINST IN THUISWEDSTRIJD TEGEN DE WAELE Attractieve turnstrijd in Clinge lllen en, uiteraard tegen f Mmm br de vijfde en laatste maal |t heeft. Op 6 juli 1980 ver- 6-3, 6-7 en 7-5. blame-contracten, tegen een imissie van 10 procent. |Borg lacht kwaadaardig als hoort dat hij voor het be- lijfsieven jaarlijks nog 400 tij oen waard zou zijn. „Bela- lelijk", zegt de Zweed. „Wie left dat uitgerekend? IcCormack? Geen mens is 400 liljoen waard, laat staan dat In dergelijk cijfer berekend bu kunnen worden." 1 In dit verband past wellicht bt aardige voorbeeld van lonnay, de Belgische racket- fbriek die aan de hand van org mee doorstootte naar de lereldtop. Uit het niets ver eerde Donnay een 3e plaats de lijst best verkochte rac- hts van de wereld. De alge- |ene doorbraak van het ten- i als volkssport en de unieke egereeks van Borg liepen bij verovering van het markt- andeel parallel, al wordt een root deel van de groei toege- Ichreven aan de uitstraling l'an Borg. „Voor onze firma is Borg altijd van kapitaal be ing", zegt Paul Christiaens, verkoopleider van Donnay lielgie. „Borg's afscheid heeft leen gevolgen gehad voor de populariteit van ons merk. In- egendeel. Borg is nog altijd de Verpersoonlijking van tennis. Vaar hij ook verschijnt, hij is t middelpunt van de belang- itelling. Borg is nog steeds de :oning van de tennissport en lat zal altijd zo blijven". Björn Borg heeft nooit uit geblonken in het doen van zin- lige uitspraken, zijn ex- rrouw Mariana noemde hem :elfs 'doodsaai'. Zijn uitstra- ing naar de jeugd is niettemin mgeëvenaard, al heeft zijn le ven zich de laatste jaren ver- jlaatst naar de roddelrubrie- cen van de grote publieksbla- len. „Als tennisspeler kun je uit groeien tot een wereldvedette, gelijk aan een gevierde rock ster of actrice", weet Borg in tussen. „Een en ander impü' :eert dat je privé-leven ineens interessant wordt voor be paalde kranten en tijdschrif ten, omdat jouw naam helpt hun oplage te verhogen. Het doet mij allemaal niet veel. Er wordt veel over me geschre ven, maar het grootste deel komt niet overeen met de fei ten. De echte Björn Borg zul len de mensen nooit leren ken- T14 Van onze sportredactie MIDDELBURG - Het Neder- „ds elftal, dat woensdag- liddag in Middelburg tegen «elgie de belangrijke kwalifi catiewedstrijd (EK-voorron- ,e) speelt, heeft zich afgelopen Ijeli goed voorbereid. De Menwedstrijd donderdag- ïond tegen derdeklasser Woudenberg werd met 1-0 ge ronnen. Coach Bert van Lingen Ijjeft daarna de definitieve spelersgroep bekend gemaakt: Tom van de Niet van Quick Boys, Danny den Turk van Ajax, Paul Ouwendijk van Sparta, Wim Nieuwland van Dinteloord, Bart Nijsink van DOS'37, Jan Kees de Bruin van Sparta, Harry de Jong van Wilhelmus, Dickie Koster van Hoogezand, Frans Alma van FVC, Jan de Jong van En- schedese Boys, Dave Markus van Ajax, Walter Goossens van Zwaluw FC, Richard Sneekes van Ajax, Mark van Sonsbeek van SV Litta, Anto- nie van Gastel van Feyenoord en Gert Jan Brouwer van Slikkerveer. Komen in deze Nederlandse selectie drie spelers van Ajax voor en twee Spartanen, de Belgische selectie bestaat bij na helemaal uit spelers van profclubs: Chris Baert van Harelbeke, Mike Coeck van St.-Niklaas, Jean Pierre Cre- nerinne van Standard Luik, Benjamin Debusschiere van Anderlecht, Dwigt de Cerf van KV Mechelen, Wik Deltour van Harelbeke, Lie Demeule- meester van Waregem, Philip Houx van Molenkreek, Tjerie Raskin van Standard Luik, Daniël Roul van Wallonia Na- mur, Mark Schaessens van Beerschot, Ronnie Schollaert van Lokeren, Davik Smeers van St.-Truiden, Kurt van Roosbroeck van KV Mechelen en Juri Verbeure van Club Brugge. De coach is Michel Sablon. Vaardigde de UEFA al een Tsechische scheidsrechter af (Jiri Stiegler), de KNVB be paalde dat de beide grensrech ters ook toppers moeten zijn en stuurde Gerard de Schep per en Jef van Vliet. Zoals be kend spelen Nederland en Bel gië woensdagmiddag om half vier op het hoofdveld aan De Nadorst in Middelburg. De Zeeuwse jeugd tot 16 jaar heeft gratis toegang tot deze interlandwedstrijd. Jo van Hauten aan de leiding Van onze sportmedewerker WALSOORDEN - Afgaande op het algemeen gemiddelde niet de beste, maar wel de regel- matigste speler tot nu toe bezet de eerste plaats na vier ronden in het kampioenschap eerste klas driebanden van het district Zeeuwsch-Vlaanderen van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond. Dat betreft dan Jo van Hauten van de biljartvereni ging Den Ouden Arend uit St.-Jansteen. Hij is de enige speler die nog maar één keer bakzeil heeft moeten halen. De rest van het deelnemersveld heeft al drie of meer verliespunten moeten incasseren. De man van de regelmaat. Inderdaad, zo mag Jo van Hauten wel omschreven wor den. Drie winstpartijen in res- pectievelijk 49, 50 en 52 beur ten tegen achtereenvolgens Jan Baart, Benny Rammeloo en Joop van Leeuwen, werden afgewisseld met een verlies- partij in 52 beurten tegen Jo d'Hooghe. Het aantal beurten in aanmerking genomen kan er nauwelijks sprake zijn van grotere regelmaat. Er was RUCPHEN - Jan Mobach was met een negentiende plaats de enige Zeeuwsch-Vlaming die zich in de Dorpenomloop in het Brabantse Rucphen bij de junioren in de prijzen reed. De Sluiskillenaar eindigde in zijn eentje voor het grote peloton, ïaaruit eerst tien en daarna acht man waren ontsnapt. In dat peloton eindigde Niek de Taeye, terwijl ook Hans Jan sen de klassieker uitreed. Hij twam even na het peloton over de streep. De zege was toorKoomen. lij de nieuwelingen, waar Limburger Stroucken de massaspurt won, was Marco Pijpelink de enige die de wed strijd uitreed. Hij eindigde in het peloton. Harold Dhondt en Jacky Fortrei reden de wed strijd niet uit. De amateurs hamen in actie in het Belgi- Harelbeke. Ook hier kwamen ze met ruim negentig man naar de streep. Onder ken Karei van Goethem, Pa- Wek van Passel, Ab Verplan- keen Rob Bijvanck. Allen vie- ietiechter buiten de prijzen. Van ome korfbalmedewerker ttRNEUZEN - In de zaal- wmpetitie korfbal werden de te wedstrijden gespeeld, 'dgende week gaan de wed- 'Wjden weer verder op het veld. DISTRICT: Reserve derde klas „Lknimo 2-Excelsior 3 11-9. AF- «LING: Derde klas A: TOP 2- *°ito 3 5-5. Vierde klas A: Storm- »ls 4-Tjoba 7 5-5, Swift 5- Smpia 3 6-9, BKC 2-TOGO 3 2-5, «westers 3-ZaamsIag 9-1, Seol- rpNDO 3 3-14. Vierde klas B: Jffd-Zaamslag 2 8-4. Vijfde klas stormvogels 5-Seolto 4 5-6, Ani- '-Olympia 4 21-5, TOP 3-KVK J» Zesde klas A: AU Ready 4- 2 3-6. Zesde klas B: Swift 6- slag 3 13-0, Zuidwesters 5- - 3 2-u. Zesde klas C: Storm- yls 6-Animo 8 6-6, Seolto 6-At- j 7-7. Junioren 23: TOP-A11 ffy 7-4, Animo 2-Luctor 5-4. JU TS'™ 3: Animo 3-Blauw Wit 2-4, *C-Zuidwesters 2 4-15. .«anden DISTRICT: Reserve We klas C: Animo 2 14-26, Snel 2 Ons Eibernest 4 14-16, Tjoba «•14, VES 3 14-11, Excelsior 3 14- »ES 2 14-8, Kwiek 2 14-23. AF- "«UNG: Tweede klas B: Swift 3 ti' Stormvogels 2 11-16, Zuid- '«ters 2 10-11, Volharding 10-8, 5 10-6, Luctor 2 10-3. Derde A: Animo 4 10-17, ONDO 3 10- l'.JMlto 3 10-9, TOP 2 10-9, TOGO itH Zuidwesters 3 10-6. Derde ÏJf B: Zaamslag 10-15, Olympia 2 b'3; Animo 5 11-12, Luctor 3 11- ,i®auw Wit 2 10-7, Tjoba 6 10-3. "oe klas A: Stormvogels 410-17, fiJPia 3 10-14, Tjoba 7 10-11, C.5 30-8, TOGO 3 10-6, BKC 2 «'•Vierde klas B: Zaamslag 2 10- ki ft 4 10-15, Animo 6 10-11, 8 10-9, Luctor 4 10-5, Zuid- Co 4 10-5. Junioren 2: Animo 2 J®. ONDO 2 10-15, Luctor 10-11, 10-9, TOP 10-8, AU Ready 10- j. Uuoren 3: Zuidwesters 2 12-21, 1» Wit 12-20, Stormvogels 12- C,"'harding 10-10, Animo 310-8, jut 3 10-6, BKC 10-2. Junioren .W? O 3 12-21, Luctor 2 12-20, ff 4 12-13, Seolto 12-11, Zuid ers 312-10, Stormvogels 2 12-7, Omslag 12-0. geen sprake van grote klasse, maar met een niet aflatende vechtlust knokte Van Hauten zich drie keer naar de winst en bezet daardoor de eerste plaats. Een betrekkelijk gege ven overigens, want de krachtsverschillen in café De Scheldegalm in Walsoorden zijn zo gering dat de Steense onderwijzer na een misstap ineens naar een vierde of vijf de plaats kan duikelen. Zover is het nog niet en met de inzet die hij tot nu toe etaleerde, kan Jo van Hauten nog ver komen. Wel weet hij dat hem nog zware opgaven te wachten staan, omdat hij nog enkele kopstukken, zoals Louis van der Hooft, die bijzonder sterk staat te spelen, en Frans Hun- tink moet ontmoeten. Daarom belooft het nog een spannend gebeuren te worden als vrij dag om zeven uur en zaterdag en zondag om een uur de wed strijden onder leiding van Ed dy Verdurmen verder gaan. De finalepartij wordt zon dagmiddag omstreeks vijf uur gespeeld. De kortste partij staat momenteel op naam van Benny Rammeloo. De enige winstpartij van de biljarter uit Philippine kostte hem slechts 32 beurten. Opvallend is wel dat de meeste deelne mers aanzienlijk sterker spe len dan dat in de voorwed strijden het geval was. De stand na vier ronden in dit kampioenschap, waarvan de organisatie in handen is van de biljartvereniging WBC, is (respectievelijk aantal matchpunten, algemeen ge middelde en hoogste serie): 1. Jo van Hauten 6-0.576-4; 2. Louis van der Hooft 5-0.692-5; 3. Jo d'Hooghe 5-0.692-5; 3. Jo d'Hooghe 5-0.643-7; 4. Frans Huntink 4-0.605-5; 5. Jan Baart 4-0.572-5; 6. Ro Baart 4- 0.536-5; 7. Joop van Leeuwen 2-0.640-5; 8. Benny Rammeloo 2-0.598-6. Vijf van de finalisten in het kampioenschap eerste klas driebanden in café Scheldegalm in Walsoorden. Van links naar rechts: Louis van der Hooft, Frans Huntink, Jan Baart, Ro Baart en Jo d'Hooghe. - fotowim kooyman Van onze sportredactie MIDDELBURG - Het wordt woensdag middag in Middelburg aan De Nadorst een pittige partij tussen Nederland en België, de interlandwedstrijd voor spe lers 'onder 16' (spelers tot 17 jaar). Na het 0-0-resultaat van België tegen Frankrijk afgelopen woensdag, moet het Neder lands elftal winnen om nog kans te ma ken zich te kwalificeren voor het Euro pees kampioenschap in mei in Hongarije. De stand is op dit moment: 1. Frankrijk met 4 punten, 2. België met 3 punten, alle bei uit drie wedstrijden en op de derde plaats Nederland met één punt uit twee wedstrijden. Als de ploeg van bondscoach Bert van Lingen woensdagmiddag wint, is een gelijk spel op 20 maart in Bologna sur Mer voldoende voor kwalificatie. Bij verlies in Frankrijk hangt alles af van de grootte van 'de winst op België en de ne derlaag in Frankrijk. Hoe belangrijk de wedstrijd is, blijkt wel uit het feit dat Bert van Lingen heeft besloten zijn selectie een dag eerder bij elkaar te roepen. De jeugdinternationals komen vanmiddag al naar Middelburg om te trainen en logeren in hotel Piccard in Vlissingen. Dat de UEFA ook niet over één nacht ijs gaat, bewijst de scheids- rechtersaanstelling: de Tsjech Jiri Stiegler. De afdeling Zeeland van de KNVB heeft de jeugdinterlind (aanvang half vier) aangegrepen voor een stuk voetbal- propaganda, want de Zeeuwse jeugd tot 16 jaar heeft gratis toegang. Op alle scho len in Zeeland is deze wedstrijd bekend gemaakt en voor die scholen en ook voor de voetbalverenigingen, is een spandoek wedstrijd georganiseerd. Groepen van 15 jongens en/of meisjes worden uitgeno digd een spandoek te maken en dat op het veld te plaatsen. Een deskundige jury zal die in de eerste helft van de wedstrijd be oordelen en de winnaar krijgt 15 toe gangsbewijzen voor de belangrijke inter landwedstrijd Nederland-Oostenrijk op 1 mei in Rotterdam. Van enkele scholen is al bekend, dat men met een bus naar Middelburg komt. Een unieke kans voor de Zeeuwse jeugd. Van onze sportmedewerker WEMELDINGE - Niet de zo formidabel begonnen Marien Vemue, maar Hans Bruynzeel is kampioen geworden in de eerste klas driebanden van het district Walcheren en De Bevelanden van de Koninklijke Ne derlandse Biljart Bond. In een toernooi, waarin vooral de eerste drie uit de eindstand bijzonder sterk voor de dag kwamen, toonde Hans Bruynzeel van ONDA uit Krabbendijke in de beslissen de fase uit het goede hout ge sneden te zijn. Hij moest de slotpartij in lokaliteit Micha te Wemeldinge tegen Marien Vermue in winst omzetten, of toch zeker remise spelen, om kampioen te kunnen worden. Dat deed Bruynzeel in 40 beurten (30-23) en daarmee ontnam hij zijn clubgenoot Tonnie van Iwaarden alle illu sies. Immers, voordat die slot- partijen bij de biljartvereni ging Scheldezicht begonnen, kon Van Iwaarden ook nog kampioen worden. Dan moest Bruynzeel verliezen en moest Van Iwaarden het duel tegen Piet Schrier winnen. Dat deed Van Iwaarden ook wel (30-25 in 49 beurten), maar toen was op de andere tafel Bruynzeel al uit en verzekerd van de titel. Afgaande op het alge meen gemiddelde was die slot partij van Van Iwaarden niet zo sterk. Dat hij het beter kan bewees hij in de vroege mid daguren toen hij slechts 19 beurten nodig had om de 30 caramboles vol te maken. Daarmee ontnam hij de kort ste partij van Marien Vermue, die dat aantal caramboles al eens in 22 beurten had ge scoord. Toch bewijzen dat er opmerkelijk sterk driebanden gespeeld werd. Naar de ge westelijke eindstrijd gaat Tonnie van Iwaarden, omdat Hans Bruynzeel te hoog ein digde met zijn algemeen ge middelde. De eindstand was (respec tievelijk aantal matchpunten, algemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. Hans Bruyn zeel 13-0.786-7 (promotie); 2. Tonnie van Iwaarden 12-0.735- 9 (promotie); 3. Marien Ver- müe 8-0.762-7 (promotie); 4. Piet Schrier 8-0.601-6; 5. Bas Smits 6-0.515-4; 6. Jos Menhee- re 5-0.623-6; 7. Cees van Stee 2- 0.570-5; 8. Lau Rijk 2-0.528-6. SAS VAN GENT - Zoals min of meer verwacht, heeft Geor ges Begijn het driebanden- toernooi van Groot Sas ge wonnen. In de finale versloeg hij Peter Snelders. In dit kwa litatief beslist niet sterke toer nooi speelden de meeste deel nemers aanzienlijk beneden hun normale niveau en de fi nalepartij was daar een be wijs van. Na een moeizame start (6-6 in 21 beurten) was het Begijn die het eerst loskwam. De kloof die hij toen sloeg bleek definitief en zou door Snelders niet meer overbrugd worden: 20-15 in 37 beurten. Dat was dan nog de beste partij van de finaleronde. De strijd om de derde plaats kostte 54 beurten en die Westdorpse aangele genheid tussen Remy Dumez en Michel Thomas werd door Van onze paardesportmedewerker UDDEL - In het federatiecen trum in Uddel werden in het afgelopen weekeinde de natio nale dressuurkampioenschap voor pony's van de Koninklij ke Federatie van Landelijke Rijverenigingen gehouden. De Zeeuwse afvaardiging naar deze indoorkampioenschappen deed het niet onverdienstelijk. eerstgenoemde gewonnen: 20- 17. Vijfde werd Carlo van Dam, die in 45 beurten Thuur Lacayse versloeg met de cij fers 20-19. Het gehanteerde poule-systeem in zaai Reseda bleek verre van ideaal. Daar door kon het ook gebeuren dat Ben de Waal, een van de bete re driebandenspelers, al in een vroeg stadium werd uitge schakeld. Er werd dan ook nu al besloten om dat systeem in een volgende editie niet meer te gebruiken. De eindstand was (respec tievelijk algemeen gemiddelde en hoogste serie): 1. Georges Begijn 0.529-5; 2. Peter Snel ders 0.461-5; 3. Remy Dumez 0.532-5; 4. Michel Thomas 0.457-7; 5. Carlo van Dam 0.351-4; 6. Thuur Lacayse 0.476-5; 7. Ben de Waal 0.510-4; 8. Hans van Oosten 0.360-3; 9. Frank de Buck 0.265-3; 10. Herman van Oosten 0.202-2; II. Henk van Oosten 0.178-2. Van onze hockeymedewerker TERNEUZEN - De dames van Rapide zijn de tweede helft van de hockeycompetitie goed begonnen door thuis van De Waele te winnen. De heren van Rapide deden het even eens niet slecht en speelden gelijk in de uitwedstrijd tegen Pelikaan. Olympia was kans loos tegen Oude Maas. In de vierde klas bleven de dames van Olympia baas over Spijkenisse. Ook het Goese da mesteam kwam tot winst. Het had geen enkele moeite met HCGO. Bij de heren in de vierde klas ve-Lior Goes ver rassend van F->i ,al. Dames derde k'-*: RAPIDE- DE WAELE 2-1 - Een goede prestatie van het damesteam van coach Edgar Tuenter. Toch keek Rapide bij het rust- signaal tegen een 0-1-achter stand aan. Pas in de tweede helft werden de Hulsterse da mes sterker. Na vijftien minu ten in de tweede helft werd het 1-1 door Dianna van Damme en vlak daarna 2-1 via Anniek Herman na een knappe solo. In de slotfase verdedigde Ra pide de voorsprong bekwaam. Een toch wel verdiende zege. Heren derde klas: OUDE MAAS-OLYMPIA 4-0 Olympia speelde slecht. Alleen in de beginfase ging de strijd gelijk op, maar naarmate de wedstrijd vorderde werd Oude Maas gterker en nog voor rust werd dat uitgedrukt in twee treffers. Ruststand 2-0. In de tweede helft drong Olympia meer aan. De kans op de aan sluitingstreffer kwam dan Dames vierde klas: GOES- HCGO 4-0 - Een incompleet HCGO was geen partij voor een superieur Goes. Vooral in de eerste helft speelde Goes sterk en de eindcijfers waren bij rust al bereikt. In de twee de helft werd het een slecht duel, waarin Goes geen kans meer zag tot scoren te komen en werden er vele kansen ge mist. Heren vierde klas: FORCIAL- GOES 3-2 - Een rommelig duel, dat verrassend door Goes werd verloren. Forcial toonde meer inzet en dat gaf de door slag. Voor rust legde Forcial de basis voor de zege. Bij rust stond het 3-1. De Goese treffer kwam op naam van Bart van der Feen. In de tweede helft drong Goes wel aan, maar verder dan een treffer van Ju les Geirnaert liet Forcial het niet komen. Uitslagen Spelmoment uit de hockeywedstrijd in de derde klas dames tussen het Hulsterse Rapide en De Waele. Aanvalster Diana van Damme van Rapide (witte rok) lanceert een schot op de De Waele-veste. - fotowim kooyman ook, maar Martijn Snoodijk miste de strafpush. In de slot fase scoorde Oude Maas nog twee keer en legde zo de 4-0- eindcijfers vast. Een verdien de maar geflatteerde zege. PELIKAAN-RAPIDE 2-2 - Rapide speelde goed en nam na vijf minuten een 0-1-voor- sprong door Mario Boon. En kele minuten later liet Robert Verbiest 0-2 aantekenen. Bei de treffers werden knap voor bereid door Pascal Dhondt. Pelikaan had echter zijn ant woord klaar en scoorde nog voor rust 1-2. In de tweede helft had Rapide winstkansen, maar was Pelikaan oole ge vaarlijk. Halverwege werd het toch wel terecht 2-2. In de spannende slotfase hielden beide verdedigingen het doel schoon. Een juiste uitslag. Derde klas heren: Cadetten- Prinsenbeek 1-5, Oude Maas- Olympia 4-0, Hoekse Waard-Dor- drecht 0-2, Pelikaan-Rapide 2-2. Vierde kias heren: Zundert-HCGO 4-1, Zundert-Oudenbosch 0-2, HCGO-Zevenbergen 2-5, Baren- drecht-Spijkenisse 1-4, Forcial- Goes 3-2, Zundert-HSD 0-3, Oudenbosch-HCGO 2-5, Zevenber gen-Vlissingen 3-2. Derde klas da mes: Rapide-De Waele 2-1, Ever green-Pelikaan 3-1, Vlissingen- Souburgh 1-0, Tempo-Krimpen 3- 1, Voorne-Barendrecht 5-0. Vierde klas dames: HCGO-Middelburg 2- 0, Olympia-Spijkenisse 2-1, For- cial-Oudenbosch 9-0, Hoekse Waard-HSD 5-3,-Goes-HCGO 4-0 Van onze sportmedewerker CLINGE - De eerste wedstrijd voor clubs die de gymnastiek vereniging Clinge in zaal Mal- pertuus hield, is zowel wat deelname als wat sportiviteit betreft een succes geworden. Niet minder dan 164 turnsters kwamen opdagen voor deze zogenaamde ZeBra-wedstrij- den van het KNGV (Konink lijk Nederlands Gymnastiek Verbond). Het was deze groep dames en meisjes, die de zaal vulde met gracieuze bewegingen. Bewegingen die door een dek- sundige jury op hun waarde werden getoetst en die beslis send waren voor een voorlopi ge klassering. Want na deze ontmoeting in Clinge, komen de groepen elkaar volgende week weer tegen in Hulst, waar dan de tweede wedstrijd wordt afgewerkt en waarin tevens duidelijk wordt welke groepen er door mogen naar de finale op zaterdag 11 mei in Kruiningen. Gestreden werd in de groe pen B (meisjes van 12 en 13 jaar), C (meisjes van 14 en 15 jaar) en dames (16 jaar en ouder). Deze groepen waren verder verdeeld in moeilijk heidsgraden. De lichtste groe peringen als zijnde 1 en de moeilijkste klas als 2. In de groepen die ingedeeld waren bij 1, telden van de zes turn sters de beste vier resultaten mee. In de groep klasse 2 tel den drie van de vijf best resul taten mee voor de uiteinde lijke klassering. Deze resulta ten werden door de clubs EMM uit Terneuzen, THOR uit Sas van Gent, DIO uit Breskens, RKHAV uit Hulst, V en K uit Hoek en CGV uit Clinge behaald op de onderde len brug ongelijk, lange mat, evenwichtsbalk en paard- sprong. Uitslagen BI: CGV 1 114,1 pun ten; V en K 2 111,05, EMM 4 108,1, EMM 5 107,55, THOR 105,5. B2: THOR 1 91,4. Cl: RKHAV 1 116,9, CGV 1 116,45, EMM 3 115,5, EMM 2 109,65, RKHAV 2 109. C2: EMM 2 100,3, THOR 1 93,65, V en K 93,60, EMM 1 93,05. Dames 1: EMM 1 126,85, THOR 2 121,95, RKHAV 1 106,9, DIO 105,35. D2: EMM 1 106,50 punten.

de Stem | 1985 | | pagina 4