terug Tasse ermue 'ding Succes leider Zaamslag AZVV deelt buit met Good Luck Kostbare punten voor Terneuzen DOSKO HAALT BRESKENS ONDERUIT Verdiende zege vechtlustig NAC UITSLAGEN EN STANDEN BRUSE BOYSFORMATIE IS ONMACHTIG ONGEKENDE WEELDE IN DUEL MET SC GASTEL RSTE TASTAAJUy TERNEUZEN Aanvalsdrift UEFA-jeugd in Middelburg tegen Belgen AGINA SPORT 6 joba is er niet in geslaagd g te veroveren. Toen het Nassau begon, wist het al en door een 6-7-winst op n Tjoba liet de partij lig. o 2-VES 3 14-5. B-junioren- -Swift 6-9. d eerste klas B: VES 12-20 erdijk 12-17, Swift 12-16, TOp Animo 12-7, Snel 12-7, Excel- 12-4. Tweede klas B: Meervo- 14-21, Oranje Wit 14-18, Tjoba Velocitas 14-13, Ons Eiland Oranje Nassau 14-11, GKC Vriendenschaar 14-10 ~'e klas D: IJsselvogels 14-24 14-20, KOAG 14-20, ODO 14-' ES 14-12, NIO 14-9, Tempo 14- P 14-6. Reserve eerste klas A* 2 14-25, PKC 3 14-23, HKC 2 VES 2 14-11, Vriendenschaar 10, Tjoba 2 14-9, Excelsior 214- S 3 14-8. ex Vernaeve eer op dreef n ome atletiekmedewerker NEUZEN - Alex Vernae- akte zaterdag de winst in 15 kilometer lange TAST- Een afkorting die staat r Terneuzen/Axel/Sluis- Ferneuzen. De Westdorpe- r, die bezig is aan een rsterk seizoen en vorige k in Hoek nog winnaar duldde ook hier geen te- tand. Hij zegevierde met halve minuut voorsprong Seheldesport-atieet Henk elink, die op zijn beurt 'e Strijdonck met ruim chil versloeg, p de 9 kilometer was Karei Dijke een klasse apart. De ilippinenaar moest een ine vier minuten wachten zijn naaste concurrent te nen begroeten. Ten Dijke op die 9 kilometer een 11e tijd voor zich noteren 35 minuten en 22 secon- De grootste belangstelling zaterdag ongetwijfeld de kilometer, waarvoor zich ar liefst 125 deelnemers amen melden. Hier was nnie Babijn de snelste. Het olenklassement ging naar Meerpaal uit Terneuzen. Uitslagen 2ti km: 1. Ronnie Ba rn, Terneuzen 7.40; 2. Franklin leman, Hoek 8.00; 3. Ronald "tus, Axel 8.15; 4. Bas Jasperse, el 8.19; 5. Alfredo van de Bo ert, Terneuzen 8.26. 9 km: 1. Ka- ten Dijke, Philippine 35.22; 2. t Verhelst, Axel 39.00; 3. Mike gers, Philippine 39.07; 4. Peter n, Waterlandkerkje 41.15; 5. s den Hamer, Philippine 41.30. km: 1. Alex Vernaeve, Westdor- 50.37; 2. Henk Hamelink, Sas n Gent 51.07; 3, Tonnie Strij- ck, Terneuzen 51.50; 4. Ludi de sser, Terneuzen 52.35 5. Eddy nk, Westdorpe 54.42. Eindklasse- nt scholen: 1. De Meerpaal 60,2. de vaart 25, 3. De Schans 15 1 nemers Vooral de openingspartij n Vermue was er een die er 'n mocht. In slechts 23 beur- n maakte hij de 30 carambo- s vol tegen Lau Rijk en gaf larmee zijn visitiekaartje af. ik zijn tweede partij was in goed gehalte en daardoor ■mt het dat Vermue met het >or deze klas, fabelachtige gemeen gemiddelde van 967 genoteerd staat. Toch eet hij dat er nog van alles ogelijk is, want naast hem aan er nog drie spelers met :t maximale aantal match- in ten. In feite staat Tonny van vaarden er zelfs beter voor, ndat die speler zijn derde rtij tegen Cees van Stee ook eft gewonnen. Een partij, e evenals de onmoeting nits-Schrier (winst voor mits) nog niet in de stand is genomen. Zaterdag gaan de edstrijden bij de organise- nde vereniging Scheldezicht a twaalf uur verder en zon- g start men om één uur. De nalepartij wordt die dag om- reeks vier uur afgewerkt. De stand na twee ronden is -espectievelijk aantal match- lunten, algemeen gemiddelde hoogste serie); 1. Marien ermue 4-0.967-7 2. Hans ruynzeel 4-0.759-6; 3. Tonny an Iwaarden 4-0.659-5; 4. Piet chrier 4-0.588-5; 5. Lau RÜk 0.682-3; 6. Cees van Stee 0- 533-3; 7. Jos Menheere 0- 489-4; 8. Bas Smits 0-0.482-4. CHIETEN - De Fin Rauf Vesterlund heeft zondag het vereldrecord schieten met het uchtgeweer verbeterd. Hij :wam tot een totaal van 584 unten, vier meer dan ooit. De 'ranse ploeg scherpte het we- eldrecords voor teams met ien punten aan tot 1765. Bij de iames deed Bulgarije hetzelf- ie. Mede door de verrichtin gen van Letsjneva (eerste met 190 van de mogelijke 400) en latova (tweede met 389) iwam de ploeg uit op 1166 iunten. ^NEUZEN - Het was voor Lr aamslag in de derde L van het KNVB-zaterdag- «etbai een uitstekend week- ye. Zelf wonnen de kopio- L met 2-0 van hekkesluiter yense Boys en de naaste .„currenten van de groen den lieten punten liggen, pinteloord verloor in Veere et i-0 en Serooskerke speel lijn slechtste wedstrijd tot „toe in dit seizoen en verloor ejgen veld met 1-2 van joetinge. Zwaluwe had aan doelpunt genoeg om Ter- uzense Boys met lege han- fli&ANDAG 4 MAART 1985 T9 PAGINA SPORT 7 vHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioi: monzesportmedewerker Hekkesllliter TholeUSe BojS kdllsloOS den naar huis te sturen. Ka- pelle-Kogelvangers en We- meldinge-WHS werden afge last. ZAAMSLAG-THOLENSE BOYS 2-0 - Een dik verdiende overwinning, die echter pas in de tweede helft gestalte kreeg. Voor rust was Zaamslag ook wel sterker, maar de kansen werden niet benut door de Zeeuwsch-Vlamingen. Dat kwam ook wel door het feit dat teveel door het midden werd gespeeld. Na de hervat ting werden de vleugelspelers veel meer in het spel betrok ken en met dit breedtespel kwamen de bezoekers her haaldelijk in de problemen. Tholense Boys kwam in die 45 minuten nauwelijks nog over de middenlijn. In de tiende minuut zorgde Jan Dees voor 1-0. Halverwege de tweede helft bepaalde Theo Dees de eindstand op 2-0. Hij rondde een op maat gegeven vrije trap van Kees de Putter met een ferme kopstoot doeltref fend af. ZWALUWE-TERNEUZENSE BOYS 1-0 - Geen beste wed strijd, met weinig uitgespeelde kansen. De gelukkigste ploeg zegevierde, want Terneuzense Boys was qua veldspel zeker niet de mindere. Acht minuten voor het einde beslist John Vos de strijd in het voordeel van Zwaluwe toen hij iets eerder bij de bal was dan de Terneu zense Boys-doelman en kon intikken. SEHOOSKERKE-KLOETIN- GE 1-2 - Rust 1-1, Bert Rie- mens 1-0, Eric1 Huisson 1-1, André Schillemans 1-2. VEERE-DINTELOORD 1-0 - Rust- en eindstand. Harry Koster 1-0. Van ome sportmedewerker TERNEUZEN - De Zeeuw- H se vertegenwoordigers in de tweede klas A van het landelijk zaterdagvoetbal deden het na de lange ge- dwongen winterstop lang niet slecht. Met uitzonde- E ring dan van Bruse Boys, E dat in Hoek met 1-0 verloor en daarmee steeds sterker degradatiekandidaat num- mer één wordt. Hoek klom door deze zege op naar de H tweede plaats in de rang- schikking. De Zeeuwsch-Vlamin- gen werden daarbij gehol- pen door Arnemuiden, dat flIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIJÉ Benauwde ovenwinning van Hoek Door Rinus Verberkmoes HOEK - In een wedstrijd waarin Hoek sterk startte tegen Bruse Boys, bleek meer dan dui- „Jk dat de lange gedwongen winterstop niet bevorderlijk voor het wedstrijdritme is ge weest. Het was juist de sterke openingsfase die de thuis- tlub boven de mannen uit Bruinisse verhief, waar de 1-0-zege uiteindelijk verdiend kon worden ge noemd. „Het is raar, maar in elke competitie ontmoet je tegen standers waar het nooit lekker tegen loopt. Bruse Boys is zo'n ploeg voor ons", stelde Hoek- trainer Jan Dooms. Dat hij hierin het gelijk volkomen aan i zijde vond, werd tijdens wedstrijd duidelijk. Het was daarom ook lovenswaar dig dat Hoek hierin van meet j! aan verandering wilde itengen. Het trok energiek ten aanval en schiep zich legio tansen. Kansen die al snel tot resultaat leidden. Slechts zeven minuten was iet treffen oud toen Jan de ilock naar rechts was uitge weken. Vanuit die positie zette grillige linkerspits ogen schijnlijk ongevaarlijk voor. Dat dit niet ongevaarlijk bleek te zijn, lag aan het feit dat de «komende Jean-Pièrre Hu- cregtsen een handig overstap je maakte, dat vriend en vij and verraste. Zonder dat de tó ook nog ma'ar een keef ge taakt werd, verdween deze in Bruse Boys-doel. Een op steker die Hoek nog meer tot aanvallen aanzette. Die aanvalsdrift resulteerde In kansen voor De Koeyer na prima doorzetten van Guido tan Boom en in een keiharde d van de opgekomen toorstopper Wilco Braafhart, iie Bruse Boys-doelman Steef vin de Velde op zijn weg vond. Het was met name deze boom doelman die het etiket tate man van de wedstrijd' twdiende. Als heerser in de licht en door prima acties op doellijn, groeide hij uit tot 'sta-in-de weg' voor alles •at Hoek heette. Pech had hij echter dat zijn maats er weinig van brouw- faen voorts had hij het geluk aan zijn zijde toen een knal van Van der Pijl tegen de paal belandde. En niet te vergeten dat het vizier van de Hoek- voorwaartsen niet bijster zui ver stond afgesteld. Zo kon het gebeuren dat Bruse Boys bij één van de spo radische tegenacties voor de rust, nog bijna op gelijke hoogte kwam. Dichtbij deze gelijkmaker was Jacob van der Berge, die vanaf enkele meters vrij in mocht koppen. Dat het geen doelpunt werd, was te danken aan een goede reflex van Hoek-doelman Knol en de precies aan de voor Hoek goede zijde van de doel lijn terugkaatsende bal, nadat deze tegen de onderkant van de lat was gebotst. Na de thee behield Hoek nog wel iets meer het initiatief, maar deed. dit beslist niet overtuigend. De zelfverze kerdheid ontbrak daar teveel voor. Meer zelfvertrouwen straalde enkele minuten voor tijd de actie van Peter Hame link uit. Vanuit zijn defensie rukte hij op tot in het hart van de Bruse Boys-verdediging. Deze liet hij eveneens zijn hie len zien, om vervolgens door te stoten naar het doel van Steef van de Velde. Helaas voor hem kwam hij niet zo ver. Precies bij het ingaan van het zestien metergebied werd hij door een Bruse Boys-verdediger onder uit gehaald. Een geste die door arbiter Huizen met een boe king werd 'gehnoreerd', maar tevens geen tweede Hoek-tref- fer tot gevolg had. Aangezien Bruse Boys onmachtig was te scoren, won Hoek. Zij het met de bekende hakken over de sloot. Spelmoment uit de wedstrijd Hoek-Bruse Boys. Een aanval van Bruse Boys (donkere shirts) wordt afgeslagen door de Hoek- defensie. fotodestem/corj de boer Van ome sportredactie MIDDELBURG - Het Neder lands jeugdelftal onder 16 jaar speelt in het kader van de voorronde voor het Europees kampioenschap op woensdag 13 maart op het Nadorst-ter rein in Middelburg een inter landwedstrijd tegen België. Deze landen zitten in één pou le met Frankrijk. De nummers een en twee van deze poule gaan over naar de eindronde, die door de UEFA is vastge- steld van 15 tot 27 mei in Hon garije. Er staat heel wat op het spel in Middelburg. Rekening hou dend met het feit, dat België op 6 maart thuis speelt tegen Frankrijk en ook gezien de eerdere uitslagen (Nederland verloor in België met 3-1 en speelde thuis gelijk met 1-1 te gen Frankrijk) moet er beslist gewonnen worden door de equipe van bondscoach Bert van Lingen, wil men zich kwalificeren voor de eindron de van het Europees kam pioenschap. Er is alles aan gedaan het Nederlandse jeugdteam op te peppen. Zo heeft de Zeeuwse jeugd in Middelburg gratis toegang bij deze wedstrijd, die om half vier begint. Door de KNVB afdeling Zeeland is voor de jeugd een spandoek wedstrijd uitgeschreven voor scholen en verenigingen. Tij dens de wedstrijd wordt de winnaar bekend gemaakt. De winnaar krijgt vijftien toe gangsbewijzen voor de inter land Nederland-Oostenrijk, die woensdag 1 mei in Rotter dam wordt gespeeld. Door Herman Muller JERNEUZEN - Dat de compe- na de winterstop vaak •eer moeizaam op gang komt, •erd zondag ten overvloede Jffladrukt in de wedstrijd 'erneuzen-SC Gastel. Ter mazen pakte in dit vierpun- Nuel de volle winst met een '■'■overwinning, maar zelfs 'ij kon trainer Maurice de "uidt niet tot tevredenheid '"timen. „We hebben hier 'indaag werkelijk maar wat "•"gerommeld en dat we dan jjth nog drie doelpunten ma- "i, is voor Terneuzen een on- ende weelde". Wat dat be- 'reft had de Belgische oefen- "eester volkomen gelijk, want J6 die overwinning wist de «uzense ploeg zich toch „szins uit de staart van de "de klas D te werken. Terneuzen kwam na de ope- !"gsfase al snel op een 1-0- "torsprong. Na een indirecte Jfjje trap werd de bal door een f- Gastel-verdediger met de ■and gespeeld, waarop «neidsrechter Sol uit Oost- resoluut naar de stip "es. Boudewijn Corijn kreeg openingstreffer echter pas tweede instantie op zijn 4am, want doelman Kouters '"geerde op zijn eenvoudige ?"ot uitstekend met de vuist, Jaar hij kon toch niet voorko- ,n dat Corijn de tweede kans 'al benutte. daarna duurde het wel heel De maker van het tweede Terneuzen-doelpunt, Jan Huismanin duel met SC Gastel-doel- - foto de stem/cor j. de boer. ker. Op slag van rust wist Ter neuzen nog even wat opwin ding onder de supporters te weeg te brengen met een snel le doorbraak van Paul van Bambost, die zijn schot echter in het zijnet zag verdwijnen. man Kouters. lang voordat er weer iets zin nigs op het veld gebeurde. Terneuzen leek veel hinder te ondervinden van de straffe wind, waartegen het moest optornen en het kostte enorme moeite om het doelgebied van de tegenpartij te bereiken. Daarentegen kwam SC Gastel steeds sterker oprukken naar mate de wedstrijd vorderde en kwam via een directe en een indirecte vrije trap twee keer op de rand van de gelijkma- Feilloos Met de wind in de rug ver liep het spel voor Terneuzen in de tweede helft gelukkig iets beter en (onzichtbaar als hij de gehele wedstrijd ai geweest was) plotseling was daar Jan Huisman, die met een voor hem typische actie de stand op 2-0 bracht. Eén vierkante me ter vrije ruimte op de zestien meterlijn bleek voor de Ter neuzense spits voldoende om drie verdedigers op het ver keerde been te zetten en feil loos in te schieten. Kort daarop werd hij ver vangen door Kevin Jones, die, naar later bleek, zich als een waardige vervanger ontpopte. Die ruime voorsprong noopte Terneuzen blijkbaar om het wat kalmer aan te doen en slordig spel achterin werd on middellijk door de Brabanders afgestraft. SC Gastel-spits Jan van de Bosch aarzelde geen moment toen hij van zo'n zwak spelmoment kon profite ren en bracht in de tachtigste minuut de score op 2-1. Om zo'n fraaie voorsprong zo eenvoudig weg te geven, ging de Terneuzenaren toch iets te ver en met hernieuwd enthousiasme werd het slotof- fensief ingezet, waaruit de jonge Kevin Jones in de laat ste minuut de derde treffer voor Terneuzen liet noteren, waarna bijna onmiddellijk het eindsignaal volgde. Rozenburg met 1-0 ver sloeg. AZVV hield in Raamsdonksveer Good Luck op 2-2. Knap van de Axelaars, die vlak na rust nog tegen een 2-0-achter- stand aankeken. Yerseke kwam eveneens tot een 2- 2-puntendeling en wel in de uitwedstrijd tegen Al te- na. Koploper Roda Boys liet er tegen Heukelum geen twijfel over bestaan wie de sterkste was en won met 0-4. SC Everstein stel de teleur door op eigen veld met 0-1 van SSC'55 te verliezen. GOOD LUCK-AZVV 2-2 - Afgeleid van het aantal kansen dat beide ploegen kregen een juiste uitslag al kwamen de AZVV-treffers pas in de laatste fase van dit duel tot stand. Nadat Gerrit Kerstens in de tien de minuut een prachtige kans kreeg Good Luck op voorsprong te schieten - hij miste jammerlijk - schoot enkele minuten la ter Piet Ruijtenburg bui ten bereik van de Good Luck-doelman tegen de lat. De strijd ging daarna gelijk op en beide teams waren aan elkaar ge waagd. AZVV gaf uitste kend partij. Na een half uur kwam de eerste teleur stelling voor de Axelaars toen reserve-doelman Jan Roose een houdbare schui ver van Cor Westerhout door zijn handen liet glip pen. Vijf minuten na rust kwam de thuisclub op 2-0. Deze keer na een goede aanval, die door Piet van Westen doeltreffend werd afgerond. AZVV ging fel in de aanval, maar het duur de tot tien minuten voor het einde voordat het suc ces had. Jaap Klein plaat ste de bal op het hoofd van Gerard Maas, die 2-1 kon scoren. Het slotoffensief van AZVV werd beloond. Twee minuten voor tijd joeg Piet Ruijtenburg de verdiende gelijkmaker in de touwen. ARNEMUIDEN-ROZENBURG 1-0 - Rust- en eindstand. Rinus van Belzen 1-0. ALTENA-YERSEKE 2-2 - Rust 2-1, Cor de Rooy 1-0, John Vette 1-1, Pe ter van Maastricht 2-1, Jos Poley 2- 2. HEUKELUM-RODA BOYS 0-4 - Rust 0-2, Jan van Aalst 0-1 en 0-2, Maurits van Driel 0-3, Wim van Driel 0-4. SC EVERSTEIN-SSC'55 0-1 - Rust 0-0. Arno van der Schans 0-1. 41IIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII7 Van ome voetbalmedewerker BRESKENS - Breskens moest gisteren zijn tweede thuisne derlaag dit seizoen incasseren. Tegen Dosko, altijd een moei lijk bespeelbare tegenstander voor de withemden van Piet de Winde, werd met 2-3 verlo ren. Was een gelijkspel gezien het vertoonde op een goed be speelbaar 'Baersande' een be tere uitslag geweest, toch was Piet de Winde niet onderste boven van de nederlaag tegen de rode lantaarndrager. De Brabanders waren giste ren bepaald niet naar Bres kens gekomen om zich in te graven. Men zocht vanaf het eerste fluitsignaal van arbiter Van der Meyden uit Roosen daal gelijk de aanval. De eer ste waarschuwing werd al in de vierde minuut uitgedeeld, toen Ronnie Schrier de behen dige Paul Fransen in stelling bracht. Op diens inzet moest Rob Gruben gestrekt om zijn heiligdom van doorboring te vrijwaren. Johan van Leeuwen, vaak verguisd om zijn te individue le inslag, had kennelijk weer zijn dagje. Hij was het die na zes minuten de score open brak. Na een overtreding op Robbie de Muynck mocht Breskens een twintigtal meter buiten het strafschopgebied een vrije trap nemen. Willem van de Broecke maakte het gebruikelijke overstapje en Van Leeuwen knalde door die muur binnen; 1-0. Amper was de bordjesman de trap afge daald of hij mocht gelijk weer opstijgen. Corné van Dort bracht de bal diagonaal op rechts bij Michel Oosterbaai, die de bal voor bracht, waar Ed Timmers het speelgoed vol op de wreef nam en Gruben geen verhaal had: 1-1. Twee minuten later was het op nieuw prijs. Gaby Niemants- verdriet ging in de fout. Rudy Snouwaert anticipeerde ge past en stuurde Van Leeuwen weg, die opnieuw geen fout maakte en Jan de Best voor de tweede keer vloerde: 2-1. Ook nu was de vreugde voor de thuisaanhang van korte duur. Frits Verduit liep door het zwakke rechterverdedigings- blok van Breskens en zag zijn effectvolle voorzet tot ieders verbazing via de paal binnen caramboleren. Een verbouwe reerde Gruben wierp zich wel op de bal, maar Van der Mey den wees resoluut naar de middenstip: 2-2. Het zou te vens de ruststand betekenen, ondanks dat Johan van Leeu wen nog twee uitstekende mo gelijkheden kreeg. Willem van de Broecke, met een knieblessuure aan de wed strijd begonnen en in de eerste helft onzetbaar, zou maar vijf minuten van de tweede helft meemaken. Bij een kopduel om de bal verstapte hij zich dusdanig, dat hij met een en kelblessure uit de wei moest. Zijn vervanger was Eric Bronnenberg, die zeker meer beweging in de frontlijn van de thuisploeg bracht. Toch had Dosko na de pauze de beste mogelijkheden, te meer daar Rob Gruben be paald niet zijn dag had. Zo verslikte hij zich in Ronnie Schrier, die nog op Ronnie de Ruysscher stuitte, en had Breskens niet te klagen dat Frits Verduit vervolgens de paal op zijn weg vond. In de 22e minuut loste Gruben op nieuw de bal op een vrije trap van Paul Fransen. Ronnie Schrier aanvaardde het ge schenk in dank en legde de eindcijfers vast: 2-3. BREDA - Op jacht naar een plaats boven de degradatie- grens heeft NAC zaterdag avond een kostbare overwin ning behaald. In Breda werd Roda JC voor 5300 toeschou wers met 2-0 verslagen. Een verdiende zege voor de Brabanders, die dinsdagavond in hun strijd om behoud meer weten als mede-degradatie- kandidaat Excelsior op Wou- denstein bestreden moet wor den. NAC zal dit seizoen de schoonheidsprijs zeker niet ontvangen. Het is pompen of verzuipen. In dat kader past uitstekend het aantrekken van de Engelsman John Linford, in Nederland geen onbekende. Een spits die van geen wijken weet en daardoor iedere ver dediger negentig minuten be zig houdt. Ook tegen Roda JC was hij de gangmaker. Vech- tend voor elke meter was hij een voorbeeld voor zijn ploeg genoten. NAC kwam op slag van rust op voorsprong. Schrijvers waagde zich van twintig me ter aan een afstandsschot, dat Roda-doelman Smits volko men verraste. Na de hervatting was Roda de meest aanvallende ploeg. Maar ook een krachteloze ploeg. NAC, dat vaak het mid denveld oversloeg, bleef ge vaarlijker. Dat resulteerde twintig minuten voor tijd in de tweede, bevrijdende, treffer. Een goede voorzet van Remie werd door Van der Borgt ach ter Smits gekopt. NAC kreeg vervolgens nog enkele moge lijkheden om de score te ver hogen, maar faalde in de af werking. Roda kwam niet ver der dan een schot van Van der Ven tegen de lat. Veel te wei nig om een toch niet groots NAC op de knieën te krijgen. NAC - Roda JC 2-0 (1-0). 45. Schrijvers 1- 0; 71. Van der Borgt 2-0. Scheidsrechter: Hobee. Toeschouwers: 5300. Gele kaart: Hanssen (Roda JC). NAC: Van Campenhout; Van den Dun- gen, Smits, Krijnen en De Kort; Schrij vers, De Schepper en Meijer, Van der .Borgt, Linford en Remie Roda JC: Smits; Hanssen, Calderwood, Van der Ven en Trost; Marijnissen, Daerden en Van Geel; Jans, Gorter en Hofman. KNVB-ZONDAGVOETBAL le klas: Oostburg 1 - Aardenburg 1 2-1, Ouwerkerk 1 - Corn Boys 1 0-2, Robur 1 - Hulsterloo 1 0-0, Zld. Sport 1 - Lewed. Boys 1 0-0, Graauw I - Domburg 1 afg., Patrijzen 1 - Walcheren 1 afg; res. Ie klas: Philippine 2 - Hontenisse 2 4-0, Breskens 2 - Noormannen 2 5-0, Goes 2 - Robur 2 2-2, Clinge 2 - Patrijzen 2 afg., Hoofdplaat 2 - Zld. Sport 2 2-12e klas A: Liberty 1 - Cortgene 1 4-1, Kwadendam- me 1 - Terhole 1 afg., SDO 1 - Sluis 1 1-0, Schoondijke 1 - Heinkenszand 1 afg., Volharding 1 - Hansw. Boys 1 afg.; 2e klas B: Walcheren 2 - Goes 3 6-0, Ria W 2 - SDO 2 afg., Vlissingen 4 - Middelburg 4 3-2, RCS 2 - Biervliet 2 5-1, Jong Ambon 3 - Breskens 3 1-2, Lewed. Boys 2 - Sluis kil 3 afg.; 3e klas A: Vlissingen 6 - Wal cheren 4 4-3, Middelburg 5 - Kwaden- damme 2 3-2, RCS 4 - Volharding*2 5-2, Zld. Sport 3 - Renesse 1 0-6, Robur 3 - Heinkenszand 2 0-4; 3e klas B: Volhar ding 3 - RCS 3 afg., Jong Ambon 4 - Drei- schor 1 1-1, Walcheren 3 - Zonnemaire 1 5-1, Goes 4 - Domburg 2 2-11, Noorman nen 3 - Vlissingen 5 1-0; 3e klas C: Hansw. Boys 2 - Vogelwaarde 3 1-2, Ter neuzen 5 - Steen 3 1-6, Hulsterloo 2 - HW 4 3-1, Terhole 2 - Clinge 3 afg., Graauw 2 - Koewacht 2 afg.; 3e klas D: IJzendijke 2 - Aardenburg 3 afg., Ter neuzen 4 - Corn Boys 2 2-0, Steen 4 - Axel 3 afg., Sluis 2 - Oostburg 2 1-1, Groede 1 - Hontenisse 4 0-0; 4e klas A: Heinkens zand 3 - Goes 5 afg., Dostana 2 - Patrij zen 4 3-5, Walcheren 6 - Hansw. Boys 3 1-2; 4e klas B: Liberty 2 - Zld. Sport 5 3-0, Domburg 3 - Middelburg 8 17-0, Vlissin gen 7 - RCS 5 2-7, Noormannen 5 - Wal cheren 5 afg.; 4e klas C: Domburg 4 - Zld. Sport 4 2-2, RCS 8 - Dostana 1 0-4, Mid delburg 7 - Noormannen 4 7-0, RCS 7 - Middelburg 6 1-4; 4e klas D: Steen 5 - Graauw 3 afg., Sluiskil 5 - SDO 4 0-14, Terhole 3 - Axel 5 3-1, Koewacht 3 - Hon tenisse 5 afg., Hulsterloo 3 - Clinge 5 afg.; 4e klas E: Axel 6 - Philippine 3, afg., SDO 3 - Terneuzen 6 afg., Vogelwaarde 4 - HW 7 afg., Axel 4 - Steen 6 afg., HW 6 - Ria 3 4-4; 4e klas F: Sluiskil 4 - Schoon dijke 2 afg., Philippine 4 - Groede 2 3-0, Corn Boys 3 - Breskens 4 afg., Aarden burg 4 - Terneuzen 7 afg., Biervliet 3 - IJzendijke 3 6-6; 4e klas G: Zierikzee 5 - Cortgene 3 6-3, Dreischor 3 - Zonnemaire 2 6-2, Renesse 3 - Ouwerkerk 2 1-4, Cor* gene 2 - Dreischor 21-7. RESERVEKLASSEN Uitslagen: res. le klas: RKTW 2 - Ha pert 2 1-1, Sarto 2 - Gemert 2 0-0, Gel drop 2 - De Valk 2 3-1, PSV 3 - Schijndel 2 2-1, Sparta 2 - DESK 2 1-0,. Rood Wit Blauw 2 - OJC 2 1-3; res. 2e klas B: Hal steren 2 - Zierikzee 2 0-2, Rood Wit 2 - Dongen 2 1-1, Middelburg 2 - Madese B. 2 1-0, Vlissingen 2 - TSC 2 2-1, VOAB 2 - Roosendaal 2 5-2, Veerse B. 2 - Dosko 2 5-1res. 3e klas A: Axel 2 - Vogelwaarde 2 afg., Sluiskil 2 - Jong Ambon 2 3-0, HW 2 - Middelburg 3 2-1, Aardenburg 2 - Terneuzen 2 afg.; res. 3e klas B; Gilze 2 - JEKA 2 2-0, Internos 2 - Moerse B. 2 0-1, WSC 2 - Baardwijk 2 s.n.o., Bavel 2 - Virtus 2 1-1, NO AD 2 - RSV 2 3-0, HW 3 - Baronie 2 2-4. Standen: res. le klas: Schijndel 2 15-21, PSV 3 16-21, RKTW 2 15-19, Geldrop 2 16-19, Sarto 2 16-17, OJC 2 15-16, Hapert 2 15-16, Gemert 2 15-13, Sparta 25 2 15-13, Desk 2 15-12, RWB 2 14-10, De Valk 2 15- 5;res. 2e klas B: Vlissingen 2 15-22, Veer se Boys 2 16-20, TSC 2 16-17, Voab 2 16-17, Halsteren 2 14-16, Middelburg 2 15-16, Dosko 2 16-16, Zierikzee 2 15-15, Roosen daal 2 16-15, Dongen 2 16-15, Rood Wit 2 14-10, Madese Boys 2 15-5; res. 3e klas A: Steen 2 13-21, HW 24 2 14-21, Sluiskil 2 14-16, Vogelwaarde 2 11-11, Axel 2 13-11, Middelburg 3 11-10, Terneuzen 2 11-10, Aardenburg 2 11-9, Jong Ambon 2 13-7, Vlissingen 3 11-6; res. 3c klas B: Gilze 2 16-25, Baronie 2 16-23, Moerse Boys 2 16- 22, Noad 2 15-20, Internos 2 16-20, Baart- wijk 2 15-19, Virtus 2 16-18, WSC 2 15-14, Bavel 2 16-10, HW 24 3 16-9, Jeka 2 15-5, RSV 2 16-3.

de Stem | 1985 | | pagina 1