kleintje i MAVO H. GEEST Minder stookkosten - prettiger wonen INFORMATIEAVOND i geldzaken Hypotheek VEDIOR TECHNICA S huwelijken/kennismaking Stichting Centrum Europa diversen \f STEM VAN DINSDAG 5 FEBRUAR11985 BEREKEND OP DE TOEKOMST. Koeman Ass. voor autoverz. enz. in 1 dag. Tel. 076-653770. draaier all-round constructiebankwerker constructie-tekenaar tekenaar constructeur secretaresses frezer alle funkties m/v v Autoverzekering v. Dijk voor geld Gewoon en manier om een partner te vinden •it Introduktie Bio-energetika Illllllllllllllll Illllllllllllllll V I A55 Als de standbouwers niet te veel wordeti afgeleid, wordt de Deltahal de mooiste showroom van Nederland. Zoals u wellicht bekend is, wordt van 7 t/m 17 februari de Personenauto-RAI gehouden. Natuurlijk zal Opel daar groots vertegenwoordigd zijn. Maar het zal nog wel heel wat voeten in de aarde hebben, wil die grootse (en grootste) stand van Opel een beetje gepland van de grond komen. Gaat u maar na: wij hebben de beschikking over de komplete Deltahal. Hoe maak je duidelijk datje niet voor niets al 16 jaar het veruit meest gekochte automerk van Nederland bent en hoe krijg je alle modellen, van de Corsa tot en met de Monza, zó „geparkeerd" dat u zich waant in de mooiste showroom van Nederland. Daarbij moest er ook nog eens een goede plaats gevonden worden voor de „Auto van het Jaar'.' Dat de standbouwers echter niet zijn afgeleid, zult u ervaren bij een bezoek aan onze stand in de Deltahal. En wat mag u daar dan verwachten? Als u over de Opel-stand loopt, moet u eens opletten hoe research en technische ontwikkelingen bij Opel tot uitdrukking komen. U moet dat zien. Aan de vorm, aan die aërodynamische lijn, aan het interieur, en onder de motorkap. Stuk voor stuk ontdekt u auto's die de slogan waarmaken: Opel, berekend op de toekomst. Als geheugensteuntje laten we ze even de revue passeren: DeOpel Corsa. Klein, maar volwassen. Door zijn minimale buitenmaten, wordt-ie wel eens de ideale „stadsauto" genoemd. Vanaf het moment dat u in een Corsa stapt, begrijpt u dat dat nou niet bepaald het juiste predikaat is. Met het grootste gemak toert u in een Corsa van „hot naar her" met plaats voor 4 volwassenen en een stel flinke koffers. De Corsa, meest gekocht in z'n klasse, is leverbaar in tal van uit voeringen, waaronder de ruime TR 2-deurs met z'n gescheiden kofferruimte van 430 liter. U rijdt al in een Corsa City TS voor f 12.533,-, De Opel Kadett. Wanneer een auto radikaal wordt vernieuwd, schiet de prijs negen van de tien keer omhoog. Echter bij de nieuwe Kadett is dit niet het geval. En da's niet zijn enige unicum. „Auto van het Jaar 1985" is nog zo'n stempel, z'n zuinigheid, z'n komfort, z'n lage Cw-waarde, z'n snelheid, z'n ruimte; allemaal zaken waarbij eerst aan u is gedacht. Ofwel: Eerst de mens, dan de auto. En dat dit een suksesvol uitgangspunt is, blijkt wel uit het feit dat de Kadett ook in 1984 opnieuw de meest gekochte auto is geworden. De Opel Kadett vanaf f 18.530,-. i De Opel Ascona. Een uitgesproken gezinsauto met flink wat plussen. Z'n uiterlijk, bijvoorbeeld. De Opel Ascona 1985 is verfraaid met een nieuw front. Aërodynamische wieldoppen, die de luchtweerstand extra ten goede komen, en de geperfektioneerde uitrusting van het interieur geven u nèt dat beslissende tikkeltje meer komfort en veiligheid. De Ascona is bovendien uitgerust met diverse onderhoudsvrije systemen, zoals de accu met 3 jaar garantie, de zelfstellende achterremmen en de elektronische ontsteking op de benzinemotor. Informeert u vooral naar de ekonoom onder de Ascona's: de dieselversie. De Opel Rekord. Een reiswagen in optima forma. Neem plaats achter het stuur en u weet wat wij bedoelen. De Rekord heeft een vorm en lijn die veel duurder lijkt dan hij in werkelijkheid is. U heeft ook ruime keus, o.a. de 2.0 S-, de snelle 2.2 injektie-, de 2.3 Diesel- en de 2.3 Turbo-Dieselmotor. Desgewenst leveren we u een Rekord met het vermaarde ABS-remsysteem (anti-blokkeersysteem). En wanneer u 'm na 2 a 3 jaar inruilt, dan krijgt u een uitzonderlijk hoge prijs. Vandaar dat de Opel Rekord bijzonder favoriet is bij de zakelijke automobilisten onder u. De extra aangeklede versie van de Opel Rekord, de Traveller, staat óók klaar op onze stand. De Opel Manta. Eén van de weinige betaal bare sportauto's. Als u van sportief rijden houdt, dan moet u zeker eens de pk's van de Manta „voelen". Dan voelt u ook meteen het komfort en valt z'n komplete uitrusting op. Alle vitale delen (onderstel, vering e.a.) van deze sportwagen zijn uiteraard afgestemd op spor tief rijgedrag. Sportiviteit die overigens is bewezen met het internationaal Nederlands Rallykampioen schap 1984. De Opel Senator. De auto die alles heeft en waar „het" van afstraalt. Een autoriteit op de weg. Letterlijk en figuurlijk. Bij een vergelijkbare test met drie andere Duitse automerken, kwam de Opel Senator als beste uit de „bus". Die test lichten we graag mondeling toe De Opel Monza. Die is nou eenmaal onbe schrijfelijk goed. De zojuist gegeven „summiere" beschrij vingen van de Opel-modellenlijn, maken toch al een beetje duidelijk, wat we bedoelen. Het komt er in het kort op neer dat u nog méér auto voor uw geld krijgt Vanaf nu treft u dus in elke Qpel, naast de spreekwoordelijke betrouwbaarheid en ekonomie, een komplete uitrusting, nog meer komfort en veiligheidKortom, wat u van Nederlands meest gekochte automerk mag verwachten. En als de standbouwers inderdaad hun ogen van de „Auto van het Jaar" kunnen afhouden, dan kunt u op uw gemak alle Opeis bekijken, eraan snuffelen, erin liggen, zitten, staan: ofte wel alles. Behalve een proefrit, natuurlijk. Niets is ons te dol om u te plezieren, maar een „indoor-proefrit" zal ons niet in dank worden afgenomen. Overigens, wanneer u een proefrit wilt maken, dan maken we ter plekke voor u een afspraak bij één van de 170 Opel-dealers. En natuurlijk kunt u daar altijd voor meer informatie terecht Want in elke Opel-dealer-showroom wordt u net zo gastvrij ontvangen als in de mooiste showroom van Nederland. Graag tot ziens. Prijzen inclusief BTW., exclusief geadvi seerde afleveringskosten f 321,-, respektievelijk f 363,-. Af General Motors Nederland B.V., Rotterdam. Prijs- en specifikatiewijzigingen voorbehouden. Auto's WA v.a. 164,- p.j. Motoren tot 70% korting, ueialeningen. Dr Gommersl. 2, Breda 657595/657551 ie v.a. 6 5-8% van 1-30 jaar vast. Voor inl. S. van nijswijk, Markendaalseweg 32, Breda, tel. 076-223250 h,"i. 01620-29645. Leen bij v.d. Veen c.v. Werfstraat 1Breda, (intermediar) Vedior Technica maakt deel uit van Vedior Uitzendbureaux. Hen machine fabriek in Rijen zoekt per direct voor een aantal maanden een aan een verticale caroussel. In Raamsdonksveer hebben wi| voor enkele maanden een vacature vooreen In Etten-Leur is een vacature voor een met HTS-opleiding. In Oosterhout is een vacature voor een 'n Breda zijn vacatures voor enkele en een Voor meer informatie kunt u zich wenden tot een van onze filialen: Ginnekenweg 103, Breda, 076-22 27 77 Lodderweer 2, Raamsdonksveer, 01621 -16 251 Nieuw filiaal: j-aagstraat 83 Riien. 01612-75 77. i 210.- per jaar Alle geld leningen binnen 1 dag. Assurantiebedrijf Het Cen trum, Haagweg 4c, Breda, 076-144545. Intermediair. Elke lening, 1e, 2e of 3e hyp. en alle verz. Tel, 01626-3487. (huis)dieren KONIJNEN, 6 weken, v Dorst, Kinderbaantje 17, Welberg, tel. 01670-65255. T.K. forse bouvier-reu en teef, 3 mnd. oud, met stamb. Mechelse herder reu 7 mnd. oud m. stam boom. Tel. 01653-3145. Onze unieke werkwijze, waarbij u in alle vrijheid zelf uw keuze bepaalt, schept vele mogelijkheden voor een geslaagde kennismaking. Bel geheel vrijblijvend voor informatie (ook 's avonds). Bergen op Zoom: Mevr. Polane01640-58685 Breda: Mevr. Homburg076-131698 Dussen: Mevr. Jongenotter04169-1352 Goes: Mevr. Braam01100-20297 Roosendaal: Mevr. v. Bragt01650-52271 Waalwijk: Mevr. v. Gils04160-34503 Erkend door de Raad van Toezicht, ingesteld door het Ministerie van WVC. Hoofdkantoor: Zeestraat 145, 1942 AN Beverwijk. Tel. 02510-29023. DAME, modern, veelz. in ter., zkt. L.A.T. relatie met ongeb, heer, liefst wedn., 65 jr., beh. ontw., zeer goed milieu, betrouwbaar, vitaal. Geheimh. verz. Br.o.nr. 931908. WEDUWE 65 jr. z.k.m. se rieuze man voor een fijne relatie. Br.o.nr. 934484 Een KLEINTJE nu nog TREFZEKERDER dan voor heen vrijvat. 89 febr een eenmalig weekend in Eindhoven. Bij voldoende deelname start een doorgaande thera- piegroep in Breda. Brochuretnl.i Johan v Son, 076- 138985 of Ther. Centrum Eindhovenhuis 040-528566. Rooseveltlaan 225, Bergen op Zoom. Tel. 37389 Op woensdag 6 febr. van 19.00 tot 21.00 uur Welkom zijn alle leerlingen van de zesde klassen van de basis scholen met hun ouders. Door een rondgang langs onze lokalen kunt U tussen 7 en 9 uur zelf waarnemen hoe onze school functioneert. Aan allen, die komen voor een eerste kennismaking, worden gaarne alle inlichtingen verstrekt. Bewoners van een eigen huis oen alleen dubbelglas zitten Dubbelglas en voorzetramen zijn populair in Nederland! In de meeste eigen woningen is deze vorm van isolatie nu al toegepast. Bewoners ervaren dat als een belangrijke verbe tering van wooncomfort - en een aardige besparing op stookkosten. Toch: als het om besparingen gaat dan is dubbelglas zeker nog niet het einde! Méér isolatie zal u altijd méér besparing opleveren. En vaak tegen aanzienlijk minder investeringskosten. Een goed voorbeeld is spouwmuur isolatie. Dat kost (afhankelijk van het gekozen materiaal) gemiddeld f 20,- per vierkante meter. Terwijl elke vierkante meter spouwmuurisolatie u jaarlijks tussen de 4 en 6 gulden aan stookkosten bespaart. Stijgen de aardgasprijzen dan zal die besparing alleen maar groter wor den. En dat geldt ook voor al die andere vormen van isolatie. Zo bespaart u nog meer op stookkosten! Andere mogelijkheden van isolatie zijno.a. dakisolatie, vloerisolatie en leidingisolatie. De kosten daarvan zullen u reuze meevallen. En als u samen met uw buren tot uitvoering besluit dan bent u vaak nog voordeliger uit. U hoeft niet voor alle isolatie-voor zieningen de vakman in te schakelen. Bent u een handige doe-het-zelver dan kunt u ook zélf het nodige doen. En dan kost het u alleen het materiaal. Vraag gratis informatie! Uw gas-en energiebe drijf kan u precies vertellen wat er in uw huis geïsoleerd kan worden en wat dat aan besparingen oplevert. U kunt ook schriftelijke informatieaanvragen. Bel070-264201 (toestel 2301 of 2983) of verstuur de bon! I Invullen en in een gefrankeerde envelop opsturen naar het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, Postbus 20951, 2500 EZ Den Haag. Nationaal Isolatie Programma Isolatie: warm aanbevolen! Stuur mij gratis de aangekruiste brochure(s): eigen huis isoleren isolatie van muren isolatie van daken isolatie van vloeren isolatie door middel van dubbelglas of voorzetramen isolatie: overige besparings- vormen isolatie: wat doen we zelf? 0057 F Is er al eerder geïsoleerd? Zo ja, wilt u dan even aankruisen welke voorzieningen reeds werden getroffen? spouwmuurisolatie dakisolatie dubbelglas/voorzetramen gevelisolatie (binnen) vloerisolatie leidingisolatie Betreft: eigen woning huurwoning r i adrest- postcöde/pteats;- '*V' m vfa n i i 1

de Stem | 1985 | | pagina 14