5 Jan Timman zit op rozen Selectie Oranje niet gewijzigd Voorlopig geen licentie voor Jac de Goede DRAAG OOK UWSTEENDE BU Winst voor Kasparov DEELNAME AAN PARIJS-NICE EN TIRRENO Juventus wint inhaalduel :ie Brabant üeintje intje Donderdag 31 januari 1985 BRUSSEL - Successen zullen Peter Post nooit helemaal kunnen verzadigen. Zijn streven is er elk jaar op gericht weer beter met zijn wielerploeg voor de dag te komen. V anderaerden en Eddy Planckaert tot en met '87 bij Post Hij maakte puur mis MEMISA GEZONDHEIDSZORG IN DE DERDE WERELD GIRO 5657 DUITSE LOTTO SPEL 77 Uruguay verslaat Oost-Duitsland Monte Carlo nen de volgende f/ergadering biieen in bosch. (voorbereiding (A) en Ining en volkshuis- Ining en volkshuis- Irwiis (B) B). (lukken zullen Ier I liggen tevens ter provinciale gritfie. r. Iz'n automaat litomatisch dus smatisch voor je pensioen. voor een moeilijke studie te gaan sparen (minimaal ;n inlevering van deze bon ip uw rekening. Kom gelijk doorhalen wat met van toepas5mg>sJ 36, TEL 01180-28751. HlJK AAN ZEE (ANP) - Het Jnet wel vreemd lopen wil L Timman de eerste prijs 10.000 gulden in de groot- eestergroep van het Hoogo- ,enstoemooi nog ontgaan, dooreen knappe overwinning „n Aleksander Beljavski en remises van de concurrenten Vunn en Georgijev heeft Tim- nan met nog slechts drie ron den te spelen een voorsprong (1n anderhalf punt. Lobron is geen echt gevaar voor Timman meer omdat hij eerder in de week in zijn voor- uitgespeelde partij voor de slotronde tegen Ftacnik niet verder reikte dan remise. De Westduitser en de Tsjechoslo- ik moeten namelijk zater- „„6 al afreizen om aan zöne- toernooien in Israël (Lobron) De stand na de achtste ronde It: 1Hodg son, Portisch, De Boer en Piket 5'ft punt, 5. Hartoch 5 pnt, 6. Rogers 4 pnt, 7. Van der Sterren 3'ft pnt+1, 8. De Wit 3 ft pnt, 9. Böhm en Sowray 3 pnt, H.Barlov 2 pnt+1, 12.Grooten 1 pnt. en Praag (Ftacnik) deel te ne men. Timman had in de veertien jaar, dat hij topschaak be drijft, nog nimmer van Bel javski gewonnen. Wel verloor hij in 1981 te Tilburg, toen Bel javski in grote vorm verkeer de en het toernooi op zijn naam bracht. Ook tijdens de schaakolympiade in Thessalo niki, in november van het vo rig jaar, was Beljavski te sterk. Sindsdien is de vorm van de Oosteuropeaan tanen de. Hij verloor in Wijk aan Zee, in de tweede ronde, op verschrikkelijke wijze van Nunn en in zijn meeste andere partijen ontbrak het heilige vuur. De ontmoeting met Timman betekende voor Beljavski, die vorig jaar nog met de inmid dels diep gekelderde Kortsjnoi het toernooi won, zijn laatste kans in de buurt te komen van de eerste plaats. Timman, die in 1981 het Hoogovenstoernooi won met Sosonko, was voor de eerste ronde al verzekerd van een gunstig startgeld. Zijn elo-ra- ti'ng van 2650 punten leverde 4100 gulden op en de derde plaats op de wereldranglijst bracht 2800 gulden in het handje. Daar komt een vast bedrag van 600 gulden bij voor een grootmeester en aan het eind van het toernooi naar alle waarschijnlijkheid nog de eer ste prijs van tien mille en on geveer 1800 gulden aan pun- tengeld. Niet onaardig, al is de vergelijkbare prijs van 18.000 gulden voor een tweekamp van een week tegen Portisch, zoals in december te Hilver sum werd gehouden, nog veel lucratiever. De uitslagen van de woensdag voor de tien de ronde van het Hoogovensschaaktoer nooi gespeelde partijen zijn: Lobron (BRD)- Spraggett (Can) 1-0. Georgiev (Bul)-Por- tisch (Hon) 'ft-'ft Timman (NedO-Beljavski (Sov) 1-0 Romanisjin (Sov)-Kortsjnoi (Zwi) ft-'ft Ligterink (Ned)-Ree (Ned) 'ft-'ft Koe- drin (VSt)-Ftacnik (Tsj) 0-1 Van der Wiel (Ned)-Nunn (GBr) ft /- ft De stand Is: 1. Timman 7'ft punt; 2. Nunn, Georgiev en Lobron 6; 5. Romanisjin 5'ft; 6. BeJjaski, Portisch en Ligterink 5; 9. Van der Wiel 4'ft; 10. Ftacnik, Koedrin, Kortsjnoi en Ree 4; 14 Spraggett 3 ft. Meestergroep: Hodgson-De Wit 1-0, De Boer-Rogers 1-0, Hartoch-Piket 'ft-'ft, Van der Sterren-Barlov afgebroken, Böhm-Sow- ray ft-'ft, Portisch-Grooten 1-0. De overwinning van Timman op Beljavski kwam als volgt tot stand: Wit: Timman, Zwart Beljavsky; 1d2-d4d7-d5 2. pg1-f3pg8-f6 3. Ic1-g5e7-e6 4. pb1-d2If8-e7 5. e2-e3c7-c5 6. c2-c3pb8-c6 7. If 1 -d3pf6-d7 8. Ig5xe7... dd8xe7 9. 0-00-0 10. tfl-elde7-f6 11. Id3-b5df6-d8 12. ta1-c1dd8-b6 13. Ib5xc6b7xc6 14 ddl-c2a7-a5 15. pf3-g5g7-g6 16. d4xc5... db6xc5 17. e3-e4Ic8-a6 18. e4-e5dc5-e7 19. pg5-f3f7-f6 20. c3-c4ta8-c8 21.dc2-c3 de7-b4 22. e5xf6tf8xf6 23. pf3-e5db4xc3 24. tc1xc3.. pd7xe5 25. tel xe5tc8-b8 26. b2-b3a5-a4 27. f2-f3a4xb3 28. a2xb3kg8-f7 29. te5-e1 Ia6-c8 30. c4xd5e6xd5 31.f3-f 4tb8-b6 32. g2-g3tf6-e6 23. te1-c1kf7-e7 34. pd2-f3Ic8-d7 35. pf3-e5g6-g5 36. pe5xd7ke7xd7 37. f4Xg5te6-e2 38. tc3-f3tb6-a6 39. tf3-f7+. kd7-e6 40. tc1-f1d5-d4 41.tf7xh 7ta6-a2 42. g5-g6.... te2-g2+; Zwart geeft op. ZEIST (ANP) - Bondscoach Rinus Michels, die sinds zondagavond met hartklachten in het Academisch Medisch Centrum te Amsterdam is opgenomen, heeft geen wijzigingen aangebracht in de voorlopige selec tie van 21 spelers, die volgende week woensdag een oefenwedstrijd speelt tegen RKC. Na de wedstrijden van het komend weekeinde zal de groep tot zestien worden teruggebracht. Michels, die dagelijks wordt onderzocht, meldde vanaf zijn ziekbed: „Deze selectie houdt niet in dat ik voor de kwalifi- ■M Vol werkschema voor ploeg Post Door Jacques Eestermans Met dat doel voor ogen heeft hij niet alleen de Amerikaan Alexi Grewal, de Olympisch wegkam- pioen van Los Angeles, aan zijn Panasonic/Ra- leigh-formatie toegevoegd, hij heeft ook het pro gramma voor het komende seizoen aanzienlijk uit gebreid. Renners van Post nemen dit jaar deel aan twee grote ronden, Spanje en Frankrijk. In de aanloop naar het klas sieke voorseizoen wordt zelfs op twee fronten tegelijk ge streden, Parijs - Nice en de Tirreno - Adriatico. „Ik heb er de ploeg voor", gaf de Am- stelveense ploegleider giste ren tijdens de presentatie van zijn team in Brussel als het voornaamste argument voor het volle werkschema. „Het is niet langer te verko pen veel goede renners thuis te moeten laten. De komende jaren zullen we daarom steeds twee grote ronden rij den. Het zit er dik in, dat in 1986 de ronde van Italië, naast de Tour uiteraard, op het programma komt". Post komt in Parijs - Nice aan de start met Phil Ander son, de broers Eddy en Wal ter Planckaert, Jos Lammer- tink, Guy Nulens, Peter Winnen, Bert Oosterbosch, Bert Wekema en Gerard Veldscholten. In de Tirreno - Adriatico wil hij vooral Ale xi Grewal aan het werk zien. De Amerikaan wordt in Ita lië vergezeld van Eric Van- deraerden, Henk Lubber ding, Steven Rooks, Johan Lammerts, Gert-Jan Theu- nisse, Ludo de Keulenaer en Theo de Rooy. „Ik heb bewust gekozen voor deze samenstellingen", aldus Post. „In beide ritten koersen hebben we nu een sprinter. De ervaringen in het afgelopen jaar hebben me geleerd, dat het in vele gevallen beter werkt. Met twee sprinters samen heb je in de finale sowieso een man minder, die het werk op knapt". Alexi Grewal moet in de ronde van Spanje zijn kwali teiten als klimmer bewijzen. Winnen, die samen met Rooks, de broers Planckaert en Veldscholten reeds zeker is van deelname aan de Vuelta, zal er Post moeten tonen welke rol, knecht of kopman, hij in de toekomst binnen de ploeg zal kunnen spelen. In de klassiekers zijn de hoofdrollen in de formatie van de Amstelvener voorbe houden aan de Australiër Anderson en de Belg Vande- raerden. Om het zware programma het komende seizoen, en ook in de jaren daarna, te kun nen afwerken, is de renners Van onze sportredactie BRUSSEL - Eddy Planc kaert en Eric Vanderaer- den blijven tot en met het seizoen 1987 onder contract bij de ploeg van Peter Post. Nieuwkomer Alexi Grewal en Gert-Jan Theunisse hebben een verbintenis, die loopt tot eind 1986. De overige renners zijn voor wat betreft de verlen ging van het contract af hankelijk van hun presta ties het komende seizoen. Met het in een vroeg sta dium vastleggen van Planckaert, Vanderaerden, Theunisse en Grewal voor langere termijn heeft de Amstelveense ploegleider een tweeledig doel voor ogen. Enerzijds wil hij daarmee bij voorbaat ge ruchten de kop indrukken, anderzijds geeft hij er zijn streven mee aan de basis van zijn formatie nog en kelejaren intact te houden. Johan Lammerts, Jos Lammertink, Bert Oosterbosch, Walter Planckaert, Eric Vanderaerden, Peter Winnen en Steven Rooks staand vl.n.r.) hebben plezier in het gestoei tussen Theo de Rooy, Bert Wekema en Henk Lubberding. Gerard Veld scholten (bijna geheel schuil gaand achter Winnen) en Jos Alberts (geheel rechts onder) ontgaat het 'dollen'. - fotoanp deze winter weinig rust ge gund. Het fenomeen van conditie- en krachttrainin gen, dat definitief zijn intre de in de wielersport heeft ge daan, moet de coureurs opti maal voorbereid op de weg brengen. Post: „Van drie, vier maanden in een stoel zitten, slijt een renner. Dat kan niet. Het is nog altijd een vaststaand feit, dat een goed seizoen in de wintermaanden wordt gemaakt. We zijn nu begonnen met die speciale trainingssessies, de komende jaren worden die nog inten siever en gerichter". Over de verstandhouding met de ploeg van Jan Gisbers werd door Post in Brussel amper gerept, al hebben bei de ploegleiders onlangs rond de tafel gezeten. „Ik ben er niet voor om de inhoud van persoonlijke gesprekken naar buiten te dragen", aldus Post. „We zullen in elk geval proberen zo positief mogelijk samen te werken, al zal het nooit kunnen zijn, dat we voor elkaar de kastanjes uit het vuur zullen halen". De Panasonic/Raieigh-ploeg heeft de volgende samenstelling: Jos Alberts, Phil Anderson, Henk Baars, Alexi Grewal, Michiel Groenendaal, Ludo de Keulenaer, René Kos, Jos Lammer tink, Johan Lammerts, Henk Lubber ding, Guy Nulens, Bert Oosterbosch, Eddy Planckaert, Walter Planckaert, Steven Hooks, Theo de Rooy, Gert-Jan Theunisse, Eric Vanderaerden, Gerard Veldscholten, Bert Wekema en Peter Winnen. —n—- door Rob van Deursen BRUSSEL - De Koninklijke "eierlandse Wielren Unie en ®ew specifiek de Commissie Beroepsrennen overweegt ernstig om Jac de Goede uit ®e' Westbrabantse Stand- aarbuiten geen licentie als Megleider/manager van een profiormatie voor komend seizoen te verlenen. Ook wei- lert men binnen de wielren- PNe voorlopig een sponsorer- Mming af te geven, hetgeen Goede verhindert via een «roman-structuur (Cees de jouwer?) toch met zijn prof- eleréquipe aan het wegsei- oen '85 te beginnen. Bij er- eonjng van de sponsors van J* Goede zou het namelijk ®°Selijk zijn een ander tot Pisleider te benoemen, ter- »ii j Westbrabantse ex-prof J oo touwtjes op de achter- vond in handen houdt. Volgens Roger van Es, se- 'aris van de Commissie Bé- Psrennen (een club, die J™*» volgens in de maak MWe p'annen binnenkort hin„ ige zeggenschap krijgt "«en de KNWU wat het j e'rennen betreft) heeft zerd <^oet'e '^e Kluit bela- k!an Es hedii gisteravond: „Hij vorig seizoen een hoop Rein v van ons- Zeker van Verbruggen (nu voorzit- Sn de FICP. red) en van Jiff* ik kan niets anders '■Tilled ais dat hij de boel n°iitengi"de maling heeft ge" bruik van het vertrouwen dat Verbruggen en ik in hem stel den. Hij heeft vooral gesold met de belangen van de ren ners. En met gefingeerde con tracten gewerkt." Volgens Roger van Es voelt de KNWU plus de Vereniging Van Beroeps Wielrenners (WBW, de vakorganisatie) er weinig voor om verder met Jac de Goede in zee te gaan. Van Es: „Hij bedroog de boel. In eerste instantie heeft hij ge zegd dat hij met A-contracten voor de renners zou werken. Maar toen bleek dat hij niet kon voldoen aan de eis die de KNWU dan stelt van drie maanden bankgarantie voor het salaris van die knapen. Daarna heeft hij B-contracten naar het bondsbureau in Woerden opgestuurd, terwijl hij de renners in de waan liet dat zij volledig in dienst wa ren. Daarbij komt nog dat we helemaal aan het eind van het seizoen hemel en aarde hebben moeten bewegen om De Goede zo ver te krijgen dat hij tegen over de renners aan zijn fi- nancieële verplichtingen vol deed. Dat is uiteindelijk ge lukt, maar niet van harte. Dat alles brengt ons tot het besluit dat wij voorzichtig moeten zijn met het eventueel verle nen van een licentie aan de man. Wij willen vooral voor komen dat de Nederlandse wielersport wordt opgezadeld met een tweede Ton Vissers. En bij De Goede gaat het lang zamerhand verdacht veel die kant op." In de op z'n zachtst gezegd gereserveerde houding vanuit de KNWU naar Jac de Goede toe speelt mee dat hij na de af faire Surhuisterveen - De Goede's renner Jos Schipper werd van contractbreuk be schuldigd, terwijl hij in Span je verbleef voor een etappe koers, waarna schorsing volg de, maar die werd later door bemiddeling van de Commis sie Beroepsrennen weer opge heven - zijn ploeg alsnog op doekte, terwijl de zaak in feite als een storm in een glas water uit de wereld was geholpen. Van Es: „Verbruggen en ik hebben privé een vermogen verbeid om die zaak tussen Spanje, waar De Goede ver bleef en waar een startverbod voor zijn ploeg dreigde en Ne derland in het reine te trek ken. Nadat het was opgelost heeft hij toch geroepen dat hij door de KNWU in z'n hemd was gezet en daardoor moest stoppen." KNWU-voorzitter Piet van der Molen deed gisteren tij dens de presentatie van de ploeg van Peter Post nog een voorzichtige bemiddelingspo ging. Hij verzocht Verbruggen en Van Es de werkgelegenheid van enkele profs ook in de overwegingen mee te nemen. Maar toen Van der Molen ver nam wat De Goede door zijn twee officials werd verweten, stopte hij onmiddellijk zijn ac ties. Jac de Goede was gisteravond niet voor commentaar bereikbaar. (ADVERTENTIE) De steen, die deze vrouw torst als betaling voor medische hulp is misschien de geringst denkbare bijdrage aan de gezondheids zorg in de Derde Wereld. Die steen is bestemd voor de bouw van een eenvoudige kliniek ergens in Rwanda Op deze wijze dragen zelfs de allerarmsten letterlijk hun steentje bij Alleen met uw hulp kan Memisa blijven helpen Daarbij is geen bijdrage te gering Geef dus naar wat uw hart u ingeeft, voor zover uw beurs het toelaat. Maar geef in elk geval Zeker in het jaar dat Memisa 60 jaar bestaat. Eendrachtsweg 49,3012 LD Rotterdam Telefoon 010 -14 48 88 MOSKOU (AFP) - Kasparov heeft woensdag met zwart de 47e partij in de tweekamp om de wereldtitel schaken tegen kampioen Karpov gewonnen. Karpov gaf na 33 zetten op. De stand is nu 5- 2 in het voordeel van de titelhouder, die nog steeds één zege nodig heeft om het kampioen schap te prolonge ren. De 48e partij wordt vrijdag ge speeld; uitdager Kasparov heeft wit. Gari Kasparov beeindigde woens dag een reeks van veertien remises. De 21-jarige Kas parov had op 13 december ook de 32e partij gewon nen. Voor die da tum waren alle winstpartijen door de twaalf jaar oudere Anatoli Karpov opgeëist. Een nieuwe va riant van het in de nu ai vier en een halve maand du rende match veel gebruikte Dames gambiet werd de wereldkampioen fataal. Voor het eerst kwam de zel den gehanteerde Cambridge-va riant op het bord. Het feit dat Kas parov met zwart speelde, verhin derde hem niet de partij agressief op te zetten. De uitda ger nam al in in de opening het initia tief en verwierf met zijn negen tiende zet c5) voordeel. Toen als gevolg van de op rukkende d-pion kwalititsverlies dreigde, gaf Kar pov op. Het zettenverloop In de 47e partij Is: Wit: Karpov, Zwart: Kasparov; 1. Pg1-f3 Pg8-f6 3. d2-d4 d7-d5 4 Pb1-c3 c7-c6 5. Lc1-g5 ....Pb8-d7 6. e2-e3 Dd8-a5 Pf6xd5 8. Dd1-d2 Pd7-b6 9. Pc3xd5 Da5xd2 10 Pf3xd2 11. Lf1-d3 12. a2-a4 Lf8-b4 13 Ke1-e2 ..Lc8-g4+ 14. f2-f3 Lg4-h5 0-0 16. g2-g4 Lh5-g6 17. b2-b3 Lg6xd3+ 18 Ke2xd3 TfQ-ed 19. Ta1-c1 20. Lg5-f4 21. d4xc5 Pb6-d7 22 c5-c6 b7xc6 23. Th1-d1 Pd7-c5+ 24 Kd2-c2 f7-f6 25. Pd2-fl Pc7-e6 26. Lf4-g3 Te8-d8 27 Lg3-f2 28 Pf1-d2 Pe6-c5 30. e3-e4 d5-d4 32. Kc2-b2 d3-d2 33. Wit geeft op. lllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Voor de Westduitse woensdaglotto (7 uit 38) werden de volgende getal len getrokken: 1-3-15-23-25-32-33 Reservegetal: 37 5-2-0-4-3-2-7 MONTEVIDEO (DPA) - Het voetbaleftal van Uruguay heeft de vriendschappelijke landenwedstrijd tegen Oost- Jluitsland gewonnen met 3-0. De ruststand was 1-0, De 70.000 bezoekers in het uitverkochte Centario-stadion zagen het gastland vlak voor ruit de leiding nemen door Aguilera. Da Silva en Fran- cescoli verhoogden de produk- tie in de tweede helft. catiewedstrijd tegen Cyprus, op woensdag 27 februari in Amsterdam, uit deze groep mijn definitieve keuze zal be palen. Wijzigingen zijn altijd mogelijk. De zestien die in Waalwijk tegen RKC erbij zijn, zijn ook niet automatisch verzekerd van een plaats voor de oefenwedstrijd op 20 fe bruari tegen VVV. Op 21 fe bruari, dus een dag na het ge beuren in Venlo, maak ik de uiteindelijke selectie voor de wedstrijd tegen Cyprus be kend". De bondscoach voegde er nadrukkelijk aan toe, dat deze oefenwedstrijden de eerste graadmeter voor selectie zijn, maar dat hij ook een open oog blijft houden voor het functio neren van de spelers in de competitie. Over zijn eigen ge zondheid meldde Michels: „Ik word hier van top tot teen on derzocht. Dat was ook de af spraak met de specialist. Al met al ben ik niet ontevreden. Aan het eind van deze week weten we meer. Maar ik ver moed niet dat ik er volgende week woensdag al bij kan zijn". Indien Michels van de be handelende artsen het advies krijgt zich voorlopig niet met de dagelijkse gang van zaken in Zeist te bemoeien, zal vrij dag eveneens een beslissing vallen welke oefenmeesters de begeleiding van het A-elftal voor de wedstrijd in Waalwijk op zich zullen nemen. Michels: „Zo lang ik echter niet weet wat de specialisten mij te vertellen hebben, loop ik nog niet op deze zaken vooruit". Het Nederlands elf tal verzamelt volgende week woensdag in een hotel te Waalwijk. De wedstrijd tegen eerste-divisieclub RKC begint om 16.00 uur. De 21 voorJopigen zijn: Ronald Spelbos, Peter Boeve, Marco van Basten, Ronald Koeman, Sonny Silooy, Gerald Vanen burg, Dick Schoenaker en Edo Ophof (al len Ajax), Ben Wijnstekers, Ruud Gullit, Peter Houtman, Joop Hiele en Mario Been (allen Feyenoord), Hans van Breu- kelen, Willy van de Kerkhof, Michel Val- ke, René van der Gijp, Ernie Brandts en Ton Lokhoff (allen PSV), Adrie van Tig- gelen (FC Groningen) en Theo Snelders (FC Twente). TURIJN (AFP) - Juventus heeft woensdagamiddag op eigen veld de inhaalwedstrijd uit de Italiaanse eerste divisie tegen Lazio met 1-0 gewonnen. Michel Platini, de aanvoerder van het Franse elftal, maakte twintig minuten voor tijd het doelpunt. Platini is topscorer in de Li ga A, met tien doelpunten uit zeventien wedstrijden. Door de overwinning klom Juven tus naar de zesde plaats, met nog vijf punten achterstand op leider Verona. De stand, nu alle ploegen zeventien wed strijden hebben gespeeld, is: 1. Verona 25, 2. Internazionale 24, 3. Torino 23, 4. Roma 22, 5. Sampdoria 21, 6. Juventus 20, 7. AC Milan 19, 8. Fiorentina 17, 9. Como en Atalanta 16,11. Avellion en Napoli 15, 13. Udinese 14, 14. Lazio en Ascoli 9, 16. Cremonese 7. MONTE CARLO (RTR) - Ari Vatanen heeft de laatste klas sementsproeven van woens dag in de Rallye van Monte Carlo beheerst. De Fin en zijn Britse bijrij der Terry Harryman, her overden bijna drie minuten op de Westduitser Walter Röhrl, die woensdagmorgen plotse ling leider in het klassement was geworden doordat Vata nen acht straf minuten op zijn kaart kreeg bijgeschreven. Vatanen heeft zelf gepro beerd zijn straf goed te maken en is daarin redelijk geslaagd. Door zijn totaal aantal over winningen uit 24 klassements proeven op zestien te brengen, slonk woensdag zijn achter stand op Röhrl tot 1 minuut en 58 seconden. Het klassement na 24 speciale proeven is: 1. Röhrl/Geistdorfer (WD1), Audi, 6 uur 55 minuten en 12 seconden, 2. Vatanen (Fin)/Harryman (GBr), Peugeot, op 1 minuut en 58 seconden, 3. Salonen/Har- janne (Fin), Peugeot, op 5.04, 4. Blomq- vist/Cederberg (Zwe), Audi, op 13.28, 5. Toivonen/Piironen (Fin), Lancia, op 16,59, 6. Saby/Fauchüle (Fra), Peugeot, op 18.46, 7. Biasion/Siviero (Ita), Lancia, op 19.52, 8. Andruet/Peuvergne (Fra), Ci troen, op 34J>3.

de Stem | 1985 | | pagina 5