^•'rsSSSB Tweede duel Indoor Vlaanderen Frits Bakker in nationaal kampioenschap TALENTVOLLE PETRA GEELHOEDT: I Voorwaarts te sterk voor Stone Dunkers Brand pakt nationale biljarttitel Speedshow Terneuzen met jonge talenten SANDRA BEGIJN VIERDE Corn Boys houdt trimloop rven we te stel- [z de veiligste natuurlijk een t gaat natuurlijk ite fauteuils, ilte die bij wille de Mercedes lijker als u zich ructiedetails zijn. Illustratief •n motor- ielte is geplaatst, voorzien van i en verbeterin- enigeen bij en dat ook deze scher uitvalt en. Sterker nog: jvoorbeeld *er uit dan die ich voelt na een 200D-300E icludeert u met vandaag bij uw plaatse va„onze IN MANEGE MAGRETTE TE AXEL I v linderen, een internationa- I In en P«n.v's- De beste d"e I men de best geklasseerden l i. de eerste wedstrijd op- r üW in actie. Zij zullen alles I. het werk stellen in deze l!Lr de landelijke rijvereni- I L Cn ponyclub Graeve Jan I Ioniseerde wedstrijd hun posities te versterken. Pony's Bijeenkomst amateurs [en junioren I HOEK - De wielervereniging jzcfuwsch-Vlaanderen belegt I vrijdag 18 januari een bijeen- I komst voor de amateurs en ju- [nioren. Dit gebeurt in clublo- I kaal Atlanta in Sluiskil. Raas zeker [van titel schaatsen - Remco Ebbe- "g uit Utrecht heeft woens- ag in Nederhorst den Berg 6 korte baan kampioenschap p het gewest Noord-Hol- wnd/utrecht gewonnen. Dirk eerste op de l^anksa Lew Hoad en NLM CityHopper verbindt liefst 5x per werkdag het Rotterdamse zakenleven met dat van Londen. Een Zestienhoven - Heathrow- luchtverbin- ding, die in het weekend teruggebracht wordt tot 2x per dag. Vandaar 'Rotterdam a/d Thames'. Of zo u wilt 'Rotterdam a/d Seine'. Want Zestienhoven-Parijs vliegen we iedere werkdag 2x. Bel voor informatie uw NLM CityHopper reisagent Of NLM CityHopper, Vliegensvlug en vriendelijk. tel. 010-155430. Geslaagd pnMDERPAG 17 JANUAR11985 T14 PAGINA SPORT 2 AD UTRECHT. TEL. pnardesportmedewerker e pringwedstrijd vo°r paar- I Ti,Haten tellen mee voor de I Eindrangschikking. Zaterdag Parkoersbouwer in manege lllagrette is Anton Hanse uit IKeikwerve, oud-provinciaal Imringkampioen, die de nodige (ervaring heeft met dit werk. In de Z-klasse paarden wordt het klassement aange voerd door Luc Tieleman met Tempo van Broeder Isidoor uit Vrasene (hij kwam als enige foutloos rond over beide par koersen in de eerste wed strijd). Hij wordt fel op de huid gezeten door Bram Klaasse met Polstar van Wal cheren, Lenet Sandee met Thyfoon van Noord-Beveland en Jan Willem Manting met Rianthes van Graeve Jan. Twee sterke combinaties die nu voor het eerst in actie ko men en tot de kanshebbers mogen worden gerekend zijn Gilles Quist van De Zwinrui- ters en Piet Huige met Salerno van De Weelruiters. In de M-categorie paarden gaat eveneens Luc Tieleman van Broeder Isidoor - nu met Byou - aan de leiding. Hij heeft veel concurrentie te ver wachten van Luc Cornelissen met Vazal van Luctor et Emergo en Rita Smet met Union van Saeftinghe uit het Belgische Kieldrecht. Dit drie tal zal vooral ook rekening moeten houden met de kers verse provinciaal indoor- springkampioen Peter Kosters met Varant van Graeve Jan. Albert Vermue met Butter fly van De Weelruiters en Jan Paauwe met Sarina van Rei- merswaal zijn de leiders in de L-klasse paarden. Zij kunnen rekenen op zware tegenstand van de Belgische combinaties die aan de start komen in ma nege Magrette. Om 12.00 uur komen de deelnemers in actie in de Z- categorie pony's. De pony's werken in de ochtenduren hun programma af en 'smiddags komen de paarden in actie. Het tweetal dat bij de Z-po- ny's het klassement aanvoert wordt gevormd door Diana Jansen van Roosendaal met Tic Tac van Luctor et Emergo en Jeroen Goossens met Ra- mora Kayan van De Haring- ruiters. In de categorie B van' de Z-klasse geldt dit voor Pe ter de Clerq met White Star van De Zwinruiters en Caro- lien de Feijter met Holiday van Luctor et Emergo. Twee combinaties kunnen zaterdag voor het nodige stuntwerk zorgen en dat zijn Lilian van Mieghem met Winca van Graeve Jan en Carin Tazelaar met Ambris van De Zwinrui ters. Niet zo groot is de rubriek M-pony's. Slechts zeven com binaties in totaal. Het klasse ment wordt aangevoerd door Marco Quaak met Goldscar van De Haringruiters en Ste fan de Vetter met Efy van Hulst, van wie weer het nodige vuurwerk verwacht mag wor den. Evelyn Hallegraeff met Mi- nouche van Graeve Jan, Fran- cisca den Beer met Tamara van De Kleppertjes en Bene dict Michielsen met Beauty van Luctor et Emergo zijn de toonaangevende combinaties in de L-klasse pony's. Veran deringen in de klassering zijn goed mogelijk in deze catego rie. In de B-categorie - eveneens in de L-klasse - wordt de kop groep tenslotte gevormd door Linda Pluymers met Silver Night van De Kleppertjes, Re- na te van Kampen met Bella en Chantal aan de Wiel met Ma- riska, beiden van De Honte- ruiters. De pony's beginnen om ne gen uur aan hun wedstrijden en om twee uur 's middags ko men de paarden aan bod. Topkorfbal In Zeeland mogelijk' Van onze sportmedewerker Aan de orde komen het be- lleid van de sportcommissie |voor het komende seizoen, de 1 uitzendingen en de trainingen. I Bovendien kunnen de renners Inaar voren brengen naar wel- Ike klassiekers hun voorkeur Iuitgaat. De bijeenkomst van Ide junioren begint om 19.00 ■uur en de amateurs worden lom20.30 uur verwacht. Van onze sportmedewerker I GOES - Piet Raas van de bil- I jartvereniging OHGL uit I Kwadendamme is nu al zeker I van de titel in de vierde klas I bandstoten Groep A van het I district Walcheren/De Beve- I landen. Toen Raas in de zesde I ronde gemakkelijk met 40-23 I in 21 beurten van Adrie Jan hen-van Galen won, was hij I onbereikbaar geworden voor I de concurrentie. Jammer voor de organise- I rende vereniging Avontuur, I die zondagmiddag om vier uur; Imet een spanningloze finale- I partij zat. Vervelende bijkom- I stigheid is ook nu het feit dat 1 Piet Raas niet over een I KNBB-paspoort beschikt en Idus niet aan de gewestelijke I eindstrijd deel mag nemen. I Dus voor de naaste achtervol- I gers staat er toch nog iets op I het spel. I SV!?na na le8 vonden, opgemaakt door I Nd Qiukkelaar, Is (respectievelijk aan- I 01 Dutchpunten, algemeen gemiddelde I fo hoogst* serie): 1. Piet Raas 10-1.59-13; I - Snak Ooedbloed 7-1.51-12; 3. Adrie iansen-van Galen 6-160-16, 4. Adrie 6-1.52-11; 5. Jaap Jasperse 6-1,33-8; IJ Iwn Klaassen 5-1.12-6; 7. Frans de 1 ^euw 4-1.47-10; 8. Jan Moerland 4-1.24- I SKI - Na de Zwitser Pirmin 1 iurbriggen is de Oostenrijkse lii 1 Zrw'n Resch ernstig ge blesseerd geraakt aan een I n|e. Resch werd woensdag ISeopereerd aan de meniscus Iv® zijn rechterknie. I ja" van Hameren uit Amster- I Mm werd tweede, Rudy Klop- I d»r Zaandam derde en An- IJ Van Pouw uit Ankeveen I berde. - In de hoogste af- I balVan. de Portugese voet- li; con)Petitie werd woensdag |F(' '""aalwedstrijd gespeeld. I cm- aoor een overwin- I De Van °P Portimonense. |hvee"i?rSprone °P nummer lias tm8 Lissabon be- l&Je tWee punten, 29-27. (ten 'Ca 'S derde met 25 pun- .TEL.:04168-12 36 Iwoenï J°hn McEnroe is IbaleT door de Interna tio- I York is Federatie in New Isr», 'Jltt!eroepen tot beste |t)evan het afgelopen jaar. I titel rilïaan veroverde deze °°r de derde keer, een gele die voor hem alleen ■Siörn d Werd door de Zweed Irrp n 8- De jury van de ■Wv ,Bud8e, Fred Perry, het l»sl man was unaniem Door Rinus de Doelder TERNEUZEN - „Topkorfbal in Zeeland is mo gelijk", zegt Petra Geelhoedt, met Oost-Arn- hem voor het eerst uitkomend in de hoofdklas en daarmee doorgedrongen tot de nationale top. „Gezien het talent dat er in Zeeland rondloopt, kan het. Dat het er nog niet van is gekomen, is te wijten aan een gebrek aan goed kader. Mensen die er veei van afweten". Ze wil er graag aan mee werken ook in Zeeland een topclub te realiseren, zoals ze ook laat blijken graag terug naar Zeeland te willen. Dan spreekt ze zichzelf toch tegen als zegt: „Ik wil zo lang moge lijk topkorfbal spelen". Dat betekent de eerste tien a vijf tienjaar geen Zeeland. Praten over korfbal met de 21-jarige Terneuzense, blijkt uit te monden in een avond vullende 'one-woman-show'. Precies wetend waar ze over praat en precies wetend wat ze wil, komt er steeds nieuwe stof op momenten dat alles al ge zegd lijkt te zijn. Wat ze wil is duidelijk: zoveel mogelijk met korfbal bezig zijn en als het even kan ook een inkomen verwerven via die sport, waarbij ze zich wel realiseert dat het laatste niet gemakke lijk zal zijn. Ze is echter geen persoon die haar materiële eisen hoog heeft liggen. Ontspannen vertelt ze al heel jong bewust voor korfbal te hebben gekozen. Stammend uit een sportief gezin (vader Piet Geelhoedt was jarenlang een betrouwbare verdediger in het eerste van de voetbal vereniging Terneuzen), voet balde ze zelf ook. Ze bracht het zelfs tot het Zeeuwse dames voetbalteam. Haar moeder echter stimuleerde haar om te gaan korfballen en dat sloeg aan. Als 14-jarige stond ze al in het eerste van Luctor en dat was toch een moeilijke opgave. Voor de ouderen was ze een concurrente en dat is lang zo gebleven, ook bij de andere korfbalclubs, die volgden toen ze voor studie uit Terneuzen vertrok. Ze koos voor een studie aan het CIOS in Arnhem en zocht daar aansluiting bij een dis- tricts-eersteklasser (ECKA), >n de hoop in het eerste team te kunnen komen. Dat viel te gen, want ze werd ingedeeld 'bij de junioren: ECKA was kennelijk niet onder de in druk. Prestatiebewust als ze is, wist ze het toch voor elkaar te krijgen om b'j de senioren mee te mogen trainen en toen konden ze niet om haar heen. Prompt werd ze in het eerste team opgenomen. Toch zou de band niet al te groot worden. Er werd niet voor honderd procent presta tiebewust gewerkt en dat was de reden om de overstap naar Oost-Arnhem te maken, die juist wel voor een volledig prestatiebewuste koers had gekozen. Al was het in het be gin best wel moeilijk, toch veroverde Petra ook daar een plaatsje in het eerste en ze maakte de promotie mee naar de hoofdklas. Dat bracht ineens ook de schijnwerpers van de publici teit, al weer een nieuwe erva ring voor haar. Een interview met een plaatselijke krant, waarin ze zich nogal kritisch uitliet over de trainer, leidde tot een conflict met de voorzit ter. Dat is overigens al weer lang uit de wereld en ook dat tekent Petra Gelehoedt: open heid staat hoog in haar vaan del geschreven, niet laten slui meren. Met de hoofdklas kwam ook de landelijke pers op haar af en na enkele hoofdklassewed- strijden werd ze in het Neder lands korfbalblad getipt als oranjeklant. Haar mening over de publiciteit: „Wel leuk op zich, maar men gaat wel veel van je verwachten. Eerst maar eens presteren, laten zien wat je waard bent". Aan het oranjeteam is ze nog niet. toe, vindt ze zelf. „Alles begint nu eigenlijk pas, ik heb nog te weinig ervaring". Ervaring zal ze ongetwijfeld opdoen. Geselecteerd voor het nationaal studententeam, zegt ze over te zullen stappen als Oost-Arnhem er niet in zou slagen hoofdklasser te blijven. Het moet persé hoofdklasse korfbal zijn. Als ze straks haar opleiding aan het CIOS afsluit, zal ze een werkkring zoeken in een regio, waar een hoofdklas seclub is. Dat werkterrein zal (al spreekt ze dat niet direct uit) waarschijnlijk niet in het westen van het land zijn. In het oosten is men er veel be wuster mee bezig, terwijl er in het westen een zekere verzadi ging is te constateren. Ook is er een verschuiving van ideeën, waardoor het westen achterop raakt. Een mentali teitskwestie vindt ze. Tussen de ClOS-opleiding door, haalde zij ook het diplo ma oefenmeester korfbal, dat naar haar zeggen maar een 'klusje' was met haar CIOS- kennis. Dat geeft haar overi gens de bevoegdheid training te geven aan korfbalteams tot op het hoogste niveau. Het be gin is er al: bij Oost-Arnhem geeft ze training aan een aspi- rantengroep. De start van een andere carrière? Petra Geel hoedt ziet dat volledig zitten. Dat alles houdt in dat ze niet zo vaak meer in Terneuzen komt. Tijdens de competitie blijft het bij één keer per maand, maar er is nog altijd de telefoon en (al laten ze dat niet zo merken) pa en ma zijn best wel trots op wat ze pres teert. Het 'doe maar gewoon' overheerst echter en dat is te rug te vinden in haar spel. In dienst van het korfbal en ge degen spelend, valt zij op door betrouwbaarheid en het heer sen rond de korf. Tijdens het laatste kersttoernooi van Luc tor was dat bij de demonstra tiewedstrijd goed te zien. Niet Petra Geelhoedt, maar vakge noot Bandi Csupar stal met technische hoogstandjes de show en de gunst van het pu bliek. Ze ligt daar zeker niet wakker van: integendeel, Pe tra Geelhoedt gaat haar eigen weg. Heel doelbewust. Petra Geelhoedt, de talentvolle korfbalster, is doelbewust op weg naar de top. - fotowimkooyman Van onze sportmedewerker GEMERT - William Brand van de jeugdbiljartvereni- ging JBH uit Hulst is Neder lands kampioen in de vijfde klas libre bij de jeugd ge worden. In het Brabantse Gemert veroverde de Hulsterse jeugdbiljarter ongeslagen de titel. Vooral de voorlaatste tij was van beslissende aard. Toen Brand met de cij fers 40-22 in 24 beurten Mar tin de Bolscher uit Heemste- de versloeg, was hij zeker van de nationale titel. De slotpartij tegen Rudie Verkaik had niets meer om het lijf, maar door die ook nog te winnen (40-24 in 29 beurten) gaf Brand extra glans aan zijn titel. Hij scoorde ook het hoogste al gemeen gemiddelde met 1.45 en onderstreepte daarmee de stijgende lijn die hij de laatste maanden doormaakt. In het gewestelijk kam pioenschap behaalde hij een algemeen gemiddelde van 1.37 en in het kampioen schap van het district Zeeuwsch-Vlaanderen scoorde hij een moyenne van 1.32. Een knappe prestatie van de Zeeuwsch-Vlaming. (ADVERTENTIE) ROTTERDAM AAN DE THAMES. VERTREKTIJDEN VANUIT ROTTERDAM LONDON HEATHROW 07.45 08.10 10.40 11.05 14.00 14.25 17.00 17.25 20.00 20.25 Van onze motorsportmedewerker TERNEUZEN - De stichting fanclub Johnny Willemsen houdt vrijdag 18, zaterdag 19 en zondag 20 januari voor de vierde keer de jaarlijkse speedshow in de MTS/MEAO te Terneuzen. Voor de Terneu zense motorracer betekent de speedshow altijd de eerste stap op weg naar een nieuw seizoen en gesterkt door het succes van de voorgaande edi ties vertrouwt Willemsen er ook nu op in 1985 een positieve start te maken. Niet alleen voor pure mo torsportliefhebbers, die in de ze periode noodgedwongen aan de kant moeten blijven, is de speedshow inmiddels een 'must' geworden, maar ook aan algemene belangstelling scoort het gebeuren hoog op de Terneuzense evenementenka lender. De organisatie stelt dan ook ieder jaar alles in het werk om het Zeeuwsch- Vlaamse publiek met enkele bijzondere persoonlijkheden uit de motorsport te laten ken nismaken. Waren vorig jaar Jack Mid delburg en Boet van Duimen nog de publiekstrekkers, dit jaar is besloten de jonge Ne derlandse talenten in de schijnwerpers te zetten. Gast heer Johnny Willemsen ont vangt onder andere Cees Doorakkers, Nederlands kam pioen in de 250 cc-klas en de revelatie van het Nederlands wegracegebeuren; Mile Pajic, Nederlands kampioen in de formuleklas en Henk van der Mark en Dirk Brand, het team dat zo verrassend winnaar werd van de Bol d'Or 24 uurs race en tweede werd in de 24 uur van Le Mans. Uiteraard is het materiaal dat deze heren vergezelde op weg naar het succes, ook op de speedshow aanwezig. ring op de stratencircuits ko men de Nederlandse rijders vooral tekort op echte Grand Prix-circuits, waar het op pu re snelheid aankomt en niei alleen op laat remmen. Daar naast is de concurrentie in zo'n Europees kampioenschap werkelijk moordend vergele ken bij een Nederlands kam pioenschap. Voor de eerste EK-wedstrijd in Vallelunga in Italië op 28 april, voorzie ik al een enorme strijd met een hele serie Italianen, die het circuit natuurlijk als hun broekzak kennen. De ervaring die je echter in zulke wedstrijden opdoet, brengt je veel en veel verder dan je hier in een heel seizoen leert". Om alvast in vorm te komen is Willemsen van plan om in het vroege voorjaar, wanneer het hier nog te koud is om aan racen te denken, zuidelijker contreien op te zoeken om zich daar optimaal voor te berei den op zijn Europese avon tuur. Voorlopig gaat al zijn aandacht echter nog uit naar de speedshow, waarvoor de voorbereidingen al sinds sep tember aan de gang zijn en waarmee hij weer een succes vol seizoen wil beginnen. Johnny Willemsen mag nog steeds tot de veelbelovende jongeren gerekend worden, maar hij kijkt terug op een bijzonder geslaagd seizoen, waarin hij met een zevende plaats in het Nederlands kam pioenschap in de 500 cc-klas een felbegeerde EK-licentie in de wacht sleepte. Hiermee begint zijn inter nationale carrière, waarover hij zelf zegt: „Met onze erva- TERNEUZEN - In het Mas- terstoernooi van het Jarinc Sport Winter Jeugd Circuit eindigde Sandra Begijn dit weekeinde op een goede vierde plaats. In het te Dronten ge speelde toernooi, waarin de beste acht geklasseerden pre sent waren in de leeftijdscate gorie tot en met 14 jaar, won Sandra Begijn in de eerste ronde van Sabine Verhaar mei de cijfers 6-2,6-3. Daarna redde ze het niet te gen de als eerste geplaatste Nathalie Vandierendonck. In een goed gespeelde partij, waarbij Begijn in beide sets goede winstkansen had, ging de zege toch naar haar oppo- nente met 3-6,4-6. Het komen de weekeinde wordt in de Ja- rinohal te Kapelle het Mas- terstoernooi gespeeld voor de leeftijdscategorie tot en met 12 jaar, waarin voor Zeeland Bernd van Quekelberghe en Emerence van Wingen strijd moeten leveren. Van onze sportmedewerker TERNEUZEN - Frits Bakker, de biljarter van KOT uit Terneu zen, heeft zich geplaatst voor de nationale eindstrijd anker-ka der 38/2 eerste klas. Afgelopen weekeinde kreeg de besnorde Terneuzense biljarter een officiële uitnodiging voor dit Neder lands kampioenschap, dat in het Gelderse Eerbeek gehouden wordt van vrijdag 25 tot en met zondag 27 januari. Aanvankelijk stond Bakker 25.20; 8. E. Geurtsen, Leeuwar- wat afwijzend tegenover deel name aan een nationale eind strijd, maar op aandrang van zijn supporters, zal hij toch van de partij zijn. Bakker plaatste zich voor deze natio nale eindstrijd door in de voorwedstrijden acht match- punten te bemachtigen en een moyenne van 26.19 te scoren. De volledige lijst van deel nemers is: 1. G. Hansen, Roer mond, moyenne 31.25; 2. W. Ooteman, Opdam 31.25; 3. P. van de Wouw, Berkel 27.27; 4. C. van Hooff, Castricum 26.19; 5. Frits Bakker, Terneuzen 26.19; 6. J. de Wit, Alkmaar 25.59; 7. B. Hofman, Veendam den 25.03. Van onze basketbalmedewerker AXEL - Door de slechte weersomstandigheden kwamen veel Zeeuwsch-Vlaamse basketbalclubs gedwongen op non-actief te staan. Stone Dunkers en met name Voorwaarts maakten van de gelegenheid gebruik om enkele oefenwedstrijden te spelen, waarvan hier de belangrijkste gegevens. VOORWAARTS-STONE DUNKERS 71-34 - De Axelse heren waren voor één keer weer eens bij elkaar. Peter Pauwels, Frank de Splenter (beiden uit België gekomen), Cor Koole (momenteel in mili taire dienst) en verder Dik Busch, Jaap van der Sappe en Dik Hekkelman. Stone Dun kers was 'verminkt'. Afwezig waren de geblesseerde Jo Muller, Marc Luyten en Eric van Eek. De eerste helft werd eentonig: 41-8. Na de rust kwam Ronald van Heese de Hulsterse formatie versterken met positief effect. In de laat ste periode hielden beide teams elkaar in evenwicht: 30- 26. De balans viel in het voor deel uit van Voowaarts. VOORWAARTS 1-VOOR- WAARTS 2 55-68 - De Axelse dames speelden een oefenpar tij. Er werd vier keer vijftien minuten gespeeld met verras send resultaat. De Axelse re serves wonnen met redelijk verschil. Elke periode werd met afwisselende verdedi gingssystemen gespeeld. Uit blinksters bij Voorwaarts 1 waren Wil Melsen (15), Heieen van Grembergen (14) en Tilly Lensen met 11 punten. Bij Voorwaarts 2 waren dat Els Martine, die met 24 punten de absolute topscoorster was en Martine Roucquaert met 12 punten. Meisjes-kadetten: STONE DUNKERS-VOORW AARTS 42-32 - Een verrassende over winning van de Hulsterse meisjes, die in Pascale van Rattingen een absolute uit blinkster hadden. Zij was dan ook topscoorster met 20 pun ten. Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT - De jeugd commissie van Corn Boys uit Sas van Gent houdt zaterdag 19 januari voor de vierde ach tereenvolgende maal een trimloop in de omgeving van sportpark De Valcke. De orga nisatie heeft voor deze 'Om loop de Valcke' een drietal parkoersen uitgezet die allen over verharde polderwegen voeren en deels door het Bel gisch polderlandschap van de gemeente Assenede. De afstanden bedragen 4, 8 en 20 kilometer. Remy Magnus uit Graauw, een bekend orga nisator van trimlopen, staat de Corn Boys-organisatie bij met het geluid en de tijdsopname. De routes zijn voorzien van verzorgingsposten, een goede route-aanduiding en EHBO- begeleiding. Deelnemers kun nen zich vanaf 13.30 uur in schrijven in de kantine van sportpark De Valcke. De kos ten zijn voor de loop over 20 kilometer 4,- per persoon en voor de 8 en 4 kilometer 3,50 per persoon. De jeugd tot 14 jaar betaalt slechts een in schrijvingsgeld van 2,50. Het startnummer is tevens het lot nummer voor een loterij die na afloop gehouden zal wor den. Alle deelnemers ontvan gen een herinneringsmedaille. Voor de snelste lopers is per afstand een fraaie beker be schikbaar. Deelnemers kun nen gebruik maken van de kleedaccommodatie op De Valcke. Naast Nederlandse zijn ook Belgische deelnemers van harte welkom. De trim loop start om 15.00 uur.

de Stem | 1985 | | pagina 11