'eeuwsch- Vlaanderen neemt oorschot op carnaval 1985 Piet Verwer tevreden over drie 'Steense produkties Clingse Hengelaars huldigt kampioenen iELEGENHEID I ^EENS CARNAVAL BESTAAT 22 JAAR Tentoonstelling van Liesbeth de Jonge in stadhuis Terneuzen Lndag Vergadering Van NCB in JJzendijke aangeboden ibo Parket Voor Ügt vanaf vandaag op alle ANWB kantoren voor f1 - (één gulden) dit unieke 288 pagina's dikke BOEK klaar LEES ER ALLES OVER IN DE ANWB VAKANTIE KRANT V ergadering van Zeeuwse duivenbond Kerkbalans in Clinge REGISSEUR CAMERE DE RHETORICA ST.-JAN TEN STENE 14 JANUAR11985 VAN ZEELAND )EDEMORGEN OPA gouwen voor Vrede bijeen üu Oostburg rij-instructeur/trice luaars Parketvloeren ïdie e [ng rices MEDEDELING huis aan huis BELANGRIJK! H'" in Terneuzen huis-aan jgels >it SINT-JANSTEEN/IJZENDIJKE - Op ver schillende plaatsen in Zeeuwsch-Vlaanderen is dit weekend een voorschotje genomen op carnaval 1985. politierapport Uitverkochte zalen voor Scheldegalm Zilveren gymleraar Cuelenaere Belgische Liz Larssen treedt op in Hulst Kernenergie werkgroep in Hulst bijeen Plaatselijk nieuws Axel Sas van Gent Terneuzen Vogelwaarde T6 PAGINA ZEELAND 2 riek om tezöënenl |oor particulieren s, bedank|e, |ubileum, receptie qoorte, verlöving, overwinninq Imen, Abraham, openbare clank fear door, mag best eens in de I óp dé pagina familieberichten lat niet en duur hoeft het niet te regels kosten nog geen tientje) lel per kolom 1,75. Eén grote IhtaJ 2,25 Voor het plaatsen j of afbeelding met een formaat hm rekenen wij 12,50 toeslaq brieven op aanvraag. Bij niet laling wordt 2,50 adm.kosten Ito's worden niet geretourneerd 16442 of geef uw tekst 2 dagen hg af bij één van onze kantoren e opgaven stuurt u eveneens 2 plaatsing naar Postbus 3229 ba. Schriftelijke opgaven worden |geaccepteerd indien naam en nd zijn. ook indien Uw betaling bijgevoegd is. jlen ons het recht voor, teksten naaf van redenen te weigeren. |/erenigingsnieuws I op 2 kolom op donderdag. sliciteerd met je ver- Idag van Ma, Ronny, lleen, Werner, John- Tannie, Peter, Mi ll, Kees, Marie-José, Van onze correspondent IflSTBUBG - De VVest- eeuivschvlaamse werkgroep l'fourven voor Vrede komt Lrgen bijeen in vrouwen hart Lotje te Oostburg, invang 9.00 uur. Er wordt onder andere ge- Lojien over de activiteiten LKerstmis vorig jaar, plan- La voor dit jaar met onder ,jtee koffie-ochtenden en M weekeinde voor vredes- yrouwen op 22 en 23 februari Hedenesse. Belangstellen- Ken kunnen zich voor infor matie wenden tot Nel Ver heulen te Breskens. r/ster. Full- of parttime, trschool een dag- of zaterdagop liool doet u ook het officiële Staats starten de nieuwe opleidingen, duur] En echt waar, al onze (toekomst^ meteen vast en zeker werk in eenl cht steeds meer waardering krijg i studiegids. Bel het Nationale 698-99425 (ook 's avonds). [JZENDIJKE - De afdeling IJzendijke van de NCB houdt ;douderdag 17 januari om 19.00 ir in Het Hof van Koophan- il haar algemene vergade- fng. Naast de gebruikelijke Berhoud en reparatie. agendapunten zoals kascom- tHuygensstraat 46bis (EcJisonplein) b missie fn, *1|iancieel verslag, ■Bel voor vrijblijvende inlichtingen t verzorS' Vergouwen, agra- an huis. Tel. 076-714342 of 0160 réch inspecteur Interpolis, een inleiding over het onderwerp 'totale risico op een gemiddeld bedrijf'. Na de ver is er nog gelegenheid Iken lamelparket v.a. 75.- per ra A fentie volgens de VPL en Consume] (na PrilRIlZfill lom Haagweg 13, Breda, 076-139032. in doos iBetaling- Ijk. Tel. 16.00 uur leen heel |ur Th.L feresstraat 226200- p3.00 uur gebied! hg! Van e en ver- uishoud jes huis 3 halve er week in goe- dzakelijk v. Dis- Waalre, om te kaarten. TERNEUZEN - Donderdag ...dKjiuis de nieuwe informatiegids Terneuzen 1985' ver spreid. Het gaat hier om een uitgave van 't Woordenfonds Stadsperiodieken Nederland in Amsterdam. -p.-, ,Ceze uitgever heeft inmiddels ANWR- FlJrP slit!veertig gemeenten in Ne erland een dergelijke infor matiegids uitgebracht. In het boekje zijn alle be drijven in de gemeente Ter neuzen overzichtelijk te vin den. Een straatnamenlijst, plattegronden en een tref woordenlijst completeren de gids. De oplage van de gids be draagt 14.500 exemplaren. F 1000,- tersingel 3500. it. Axel- 01150- tn 8.00- lags ge- (let op: zolang de voorraad strekt) jr., met zoekt Rennism. 'ouw en en mijn e.r.o.nr. i boe- (deze week in uw bos) KL00STERZANDE - De af deling Zeeland van de Zuid- Nederlandse Bond (ZNB) van Postduivenhouders houdt za- jetdag 19 januari in café De Renende Man te Kloosterzan- haar jaarlijkse vereni- Wgsvergadering, aanvang H. 30 uur. deze middag wordt het «uchtprogramma voor 1985 definitief samengesteld. Bij de ptuursverkiezing zijn perio de» aftredend en herkiesbaar je heren L. Jansen (kring ®i> G- Peerman uit Vogel waarde (kring midden), P. -ornelis uit Schoondijke en J. *e (kring west en Walche- «n D. Rijk (kring Zuid- veland) uit Heinkenszand. In Sint-Jansteen werd door de stichting Steens Car naval het 22-jarig bestaan gevierd, wat in carnavals kringen als een jubileum wordt ervaren. Ook in IJ zendijke, Sas van Gent en Philippine werd al even sfeer geproefd. De Steense prins komt uit een king-size fles gekropen en opent zo de feestelijkheden - FOTO WIM KOOYMAN OOSTBURG - Op de kruising Burchtstraat en de Nieuw- straat ontstond een eenzijdig ongeval met een personenauto bestuurd door A. M. J. R. uit Breskens. Deze kwam uit de Burchtstraat en reed door de gladheid rechtdoor tegen de gevel van de Rabobank. Zowel de auto als de gevel werden beschadigd. Uit een nader on derzoek bleek dat R. onder in vloed verkeerde. Hij kreeg derhalve een rijverbod opge legd. TERNEUZEN - Mejuffrouw C. A. uit Breskens deed bij de gemeentepolitie te Terneuzen aangifte van inbraak in haar aan de Arsenaalstraat gepar keerd staande personenauto. De inbraak vond plaats tussen vrijdagavond en zaterdag morgen. Vermist worden haar rijbewijs, paspoort en een gou den ring. Van onze correspondent KLOOSTERZANDE - Zowel vrijdag tijdens de première als zaterdag bij de tweede uitvoe ring van 'De Gouden Bruiloft' trok toneelvereniging De Scheldegalm een voUe zaal in hotel Van Leuven te Klooster- zande. Auteur Jo Eggermont, die vrijdag het stuk bijwoonde, was uiterst tevreden over de manier waarop de toneelama teurs zijn werk op de planken brachten. Ook de toeschou wers waren enthousiast en lie ten dit blijken in hun langdu rig applaus. Vanavond wordt De Gouden Bruiloft voor de derde maal gespeeld in zaal Van Leuven, aanvang 20.00 uur. Van onze correspondent ftftJZEN - Van vandaag tot en met vrijdag 15 februari is in van het Terneuzense stadhuis een expositie te zien van en van Liesbeth de Jonge uit Rotterdam. De in Zierikzee exposeert een aantal aquarellen en goua- de'j v°'gde een opleiding in schilderen en tekenen aan de aca- )ietee v°or schone kunsten te Antwerpen. Na het behalen van V>tv 'ploma vo^8<ie een grafiekopleiding aan de academie aneh Umenite te Praag. Op de tentoonstelling in Terneuzen ':-'-uu n ^enn's maken met twee inspiratiebronnen: muziek en L'esbeth de Jonge is ook altvioliste en tekende in de afgelopen "'ijdens repetities van beroeps- en amateurensembles. Ver- geeft aa, ,ze aquarellen van landschappen en bloemen. Ook febez't,in aquarelleren en in modeltekenen. De expositie is chtigen op werkdagen tijdens kantooruren. CLINGE - Net als voor gaande jaren doet ook nu de Henricusparochie in Clinge mee aan de actie kerkbalans 1985. Woensdag 16 januari, 's avonds om acht uur, komen de mede werkers voor deze actie bij elkaar in gemeenschaps huis Malpertuus. Daar ontvangen zij van het kerkbestuur enveloppen, die ieder in zijn wijk kan rondbrengen. Het is mogelijk voor iedere bewoner van het dorp om in te schrijven voor zijn bijdrage aan de parochiehuishouding. Qp een later tijdstip kan de bijdrage per giro of bank betaald worden. Vanaf maandag 21 januari komen de medewerkers weer langs de huizen om de en veloppen op te halen. Als alle enveloppen binnen zijn, kan door het kerkbe stuur worden vastgesteld hoeveel de parochiebijdra- ge voor 1985 in totaal be draagt. In het gemeenschapscen trum De Warande bleek zater dagavond dat Sint-Jansteen er dit jaar zin in heeft. Ruim 350 enthousiastelingen, waar onder acht prinsen en Raden van Elf, woonden het jubi leumbal bij dat muzikaal werd opgeluisterd door het J. J. dansorkest en vier boe- renkapellen uit St.-Jansteen, Graauw, Lamswaarde en Hulst. Halverwege de feestavond werd prins Ron de Eerste (Ronny van Wijsevelde) uit een fles getoverd, die deels ge vuld was met Rattenbier, Ron de Eerste wordt in februari geassisteerd door een nar (Ed dy Janssens), de politie (Geor ge Boussen) en twee hofdames (Tilly 'd Hooghe en Lisette de Smet). Als presentator trad Sjaak van der Veeken op. Voor wagenbouwers wordt vrijdag 18 januari vanaf 20.00 uur een vergadering gehouden in café Den Ouden Arend. Azijnhalzen Een jubileum (U-jarig be staan) viel ook te vieren in IJ zendijke, waar de Azijnhalzen in het jeugdgebouw eerst een druk bezochte receptie hielden en vervolgens de feestelijkhe den voortzetten met een groot bal. Daar kwam niet alleen een goed deel van de bevolking op af, maar ook de raden van elf van 's Heerenhoek, Sluiskil, Aardenburg, Kruibeke, Eeklo en Stekene. Het bal werd op geluisterd door The Flames uit Philippine. In Sas van Gent lijkt de ani mo voor het jaarlijkse festival wat af te nemen. Het boeren- kapelconcours, dat in de bo venzaal van De Vlaanderen- hal was gepland, ging niet door omdat verschillende ka pellen het barre weer niet wil den trotseren. Het wagenbou wersbal van de Sasse Bete koppen ging wel door. De be langstelling (300 man) was best redelijk te noemen, maar naar Sasse begrippen viel het allemaal toch een beetje tegen. Onderscheiding In de Vlaanderhal werden zaterdag aan verschillende carnavalsvierders onderschei dingen uitgereikt. Jan Vereec- ken, mede organisator van Speaker's Corner, een van de hoogtepunten van het Sasse carnaval, kreeg de zilveren biet. Een zelfde onderschei ding kreeg ook prinses Simo- ne. De gouden biet ging naar Prins Emiel de Eerste uit Gent, die met zijn gevolg wel naar Sas was gekomen. In Philippine werd eveneens een voorzichtige aanloop ge nomen op het carnavalsfeest. In café Marinet verzamelden 70 Mosselkrauwers zich om te drinken op de officiële start van de wagenbouw. De mu ziek werd verzorgd door Nico Sylvester en the Allrounders. De Mosselkrauwers zuilen al gauw weer van zich laten ho ren. Binnenkort wordt in Phil- lippine een carnavalskranije verspreid, waarin de activitei ten voor februari staan ver meld. Van onze correspondente ST.-JANSTEEN/HULST - „Zeg tegen je vader en de spelers dat ze bedankt zijn. Ik heb echt eens een hele avond lekker kunnen la chen. Tegenwoordig lacht men toch al zo weinig en ik ben er echt van opgeknapt". Een van de uitdrukkingen, die een dankbare bezoekster uitte tegenover de dochter van Piet Verwer, de regis seur van de Camere de Rhe- torica St.-Jan ten Steene die in december drie keer met veel succes de klucht 'Aan den toog in.Absale' op de planken bracht. Steeds zat de zaal van De Warande in St.-Jansteen barstensvol. De toeschou wers volgden de belevenis sen van cafébaas Wies en de zijnen met veel plezier. Hier en daar werd er volgens aloud recept een pikante op merking of een stekeligheid- je tussen gegooid. De St.- Jansteense autochtonen kunnen het niet laten om Hulst er af en toe eens goed door te halen. De Hulstena ren zelf kunnen hier getuige van zijn op zaterdag 19 en zondag 20 januari. De op voeringen in Den Dullaert beginnen om 20.00 uur. Piet Verwer kijkt met te vredenheid terug op de drie 'Steense' produkties. „Het publiek reageerde precies zoals we verwacht hadden en de plaatselijke situaties kwamen goed over. Het is een blijspel, dat omgeschre ven is naar de omstandighe den in het Land van Hulst. Schrijver Hugo Willems was zo enthousiast toen hij deze versie zag, dat hij nog eens terugkomt om den Wies en de 'sparende' vrouwen te aanschouwen". Vooral de derde scène is een vondst van de regisseur. En de driedubbele bruiloft gaf voldoende materiaal om er een goed verhaal van te Piet Vervoer: tevreden maken. Prachtige karikatu ren worden door de spelers uitgebeeld. De moeite van het aanschouwen waard. In hel bloed Ook in Hulst verwacht men dat de zaal twee keer uitverkocht zal zijn. De kaartverkoop verloopt in ieder geval vlot. Piet Verwer is een regisseur die geen mo ment stil zit. Het bezig zijn met theater zit hem in het bloed. „Ik speelde vroeger veel zelf en leerde daarna het regievak. Nu probeer ik dit door te geven aan de spe lers. Echt ik vind het fijn om met al die mensen te werken of het nu de belichting, de grime of de dictie is, alles is belangrijk en het geeft vol doening als je na veel werk - FOTO ERIK OSSEWAARDE en gezwoeg dan goede resul taten ziet". Twaalf jaar al werkt hij met de Camere de Rhetorica St.-Jan ten Steene. Sinds kort ook met toneelvereni ging De Distelbloem uit Ste kene. Hij vindt het de moeite waard om er veel tijd in te steken, vooral als alle mede werkers aan hun trekken komen. „Ons volgende stuk biedt die mogelijkheden. Het vergt enorm veel van de gri meurs, de geluids- en be lichtingsmensen en de ac teurs". Mijmeren Lucy's Baby (uitvoering eind maart) vraagt om een aantal karakterrollen en dat is een kolfje naar de hand van Piet Verwer. Als hij gaat mijmeren over de suc cessen van de voorbije jaren, komt het Reynaertspel in de open lucht in de tuin van de paters Maristen te Hulst als absolute topper ter sprake. Maar ook de theaterproduk- ties van Shakespeare, de ge temde Feeks en Romeo en Julia en de Herbergierster van Goldoni, liggen bij hem op de bovenste plank. Op de vraag naar de Rey- naert Ommeganck ant woordt hij: „De Omme ganck, dat is een andere zaak. Dat is meer een totaal theater en daar komt veel meer bij kijken dan het lei den van een toneelstuk. Toen was ik een soort coach. Je stond aan de kant, maar je kon niets meer doen. Een maal gestart kon er niet meer ingegrepen worden. Ik heb toen in die paar uur veel geleerd. Al die ervaringen kan ik de volgende keer goed gebruiken". Harl Piet Verwer is een regis seur met hart voor zijn vak, maar hij verliest de realiteit niet uit het oog. „Vooral amateurs kunnen en moeten nog veel leren. Met de Ca mere gaan we elk jaar in St.-Niklaas een zestal be roeps toneelavonden bijwo nen. Laatst nog Het Loon van Boon door Bent. Dit werd beschouwd als een staaltje van knap vakwerk. Na de voorstellingen wordt er nagekaart over de tech nieken, de voordracht en de bezieling van de acteurs". Deze ervaringen worden door de regisseur en de spe lers gebruikt in de door hen gebrachte produkties. Hulst kan hier van gaan genieten. Aan den Toog is een avond vullende produktie, die de toeschouwer nauwelijks de. tijd geeft om bij te komen. Vooral voor hen die de plaatselijke situaties goed kennen. Van onze correspondente HULST - Tijdens de beslo ten jubileumviering vrij dagavond werd gymleraar Carlos Cuelenaere veel lof toegezwaaid. De 120 aan wezigen maakten van de gelegenheid gebruik om hem te feliciteren. In de toespraken door vertegenwoordigers van het oudercomité, bestuur, directie, personeel, docen ten en de sectie lichamelij ke opvoeding, waren er veel lovende woorden voor de jubilaris. Veel waarde ring had men voor zijn be moeienissen buiten het les geven om en voor zijn inzet voor de collega's. Namens alle groeperin gen van de Jansenius Scholengemeneschap werd Carlos Cuelenaere een gel delijke bijdrage geschon ken voor een weekeinde in de Ardennen. „Een kick voor een oudere leraar", zoals een van de aanwezi gen opmerkte. Na het dankwoord van Carlos Cuelenaere werd het jubi leum verder gevierd met en een gezellig samenzijn. Van onze correspondent CLINGE - Bijna honderd leden van vissersvereniging De Clingse Hengelaars, huldigden in zaal De Trouba dour de kampioenen van het afgelopen visseizoen. Voor het vissen op zout water werd dit Wilfried Ver meulen uit De Klinge, terwijl voor het vissen op zoet water George Stevens uti Sinaai, Luc IJzewijn uit Clinge en Leonard de Blijzer uit Clinge kampioen werden. Voorzitter Willaert deed en kele mededelingen over de vi- suitzettingen en over de vis stand op de verschillende wa teren, die door de vereniging gehuurd worden. Secretaris Cyriel Peeters deelde mee dat de aanvragen voor verlenging van de huurovereenkomsten (zowel voor de vereniging als voor de beroepsvisser Moor- thamer) al bij de Kamer voor de Binnenvisserij liggen voor goedkeuring. Op 1 juni van dit jaar komt er een wijziging in de visserij- wet. De huidige kleine en gro te visakte komt te vervallen. Hiervoor komt de sportvisak te. Door deze akte komt het vissen met een speciale hengel, waaraan een stukje vis beves tigd mag worden, te vervallen. Mogelijk komt ook te verval len dat er met drie hengels ge vist mag worden, maar hier over bestaat nog onduidelijk heid. Wel is de verlenging van de visvergunning voor de Tournai-putten al afgegeven en hierbij is het toegestaan om op deze putten met drie hen- Van onze correspondente HULST - Zaterdag 19 januari treedt in zalencentrum Tiffa ny de zangeres Liz Larssen op. Het zal echter niet bij deze première blijven. Het is de be doeling dat Liz Larssen regel matig te beluisteren zal zijn op de zaterdagavonden, samen met hammondorganisat Guido Buysse en huisorkest The Tif fany band. Liz Larssen zelf ziet haar optreden in Nederland als een uitdaging. „In België ben ik al aardig bekend. Ik zou het heerlijk vinden om eenzelfde erkenning in Nederland te krijgen". Zij is een veelzijdig zangeres met een uitgebreid repertoire. Veel Nederlandsta lige liedjes, maar ook enkele nummers in het Engels, Frans, Duits en zelfs Spaans of Ita liaans worden door haar met verve en charme gezongen. Liz Larssen begon haar loopbaan op een schoolfeest, kreeg meteen de smaak van het optreden te pakken en zong bij veel plaatselijke groe pen en orkesten. Zelf ziet zij deze periode als een aanloop naar haar solo-optredens. Zij schaafde aan haar podiumact en wist het publiek aan haar te binden. Via de vrije zender Minerva en enkele plaatopna men bereikte zij het grote pu bliek. Toch blijft Liz Larssen de voorkeur geven aan live-op tredens, waarbij er een direct contact is met de toehoorders. Sinds kort schrijft zij ook zelf enkele teksten. Met het sfeer volle romantische lied 'dro men' won zij de Baccarabeker. De muziek werd geschreven door Romain Schoonis. De muziekavonden in Tiffany be ginnen steeds om half tien. Van een onzer verslaggevers HULST - De werkgroep Kern energie Zeeuwsch-Vlaanderen komt vanavond bijeen bij Ron de Vilder in de Lange Nieuw- straat in Hulst. Op de agenda prijkt onder meer de oproep van het steun- komitee Britse mijnwerkers om mee te werken aan een ko- lenboycot voor Engeland. De vergadering begint om 20.00 uur. gels te vissen. De nieuwe ver gunningen werden uitgereikt en er werd meegedeeld dat al vanaf 16 maart op de verschil lende viswaters van de vereni ging gehengeld kan worden. Bridge - Leden van bridgeclub Axel speelden in cultureel centrum De Halle de tweede wedstrijd van de wintercom petitie. Uitslagen: A-groep: 1. dames Kock-Pel, 2. mevrouw Van de Dries-De heer Olysla- ger, 3. heren Arnoldi-Bode. B- groep: 1. mevrouw Van Him- schoot-de heer Van der Heij den, 2. heren Scheele-De Block, 3. mevrouw Geilleit-de heer Geilleit jr. C-groep: 1. echtpaar IJsebaert, 2. echtpaar Vael, 3. mevrouw Van der Heijden-de heer Scheele. ANBO - Dinsdag 29 januari houdt de Algemene Neder landse Bond voor Ouderen de jaarlijkse ledenvergadering. Deze is in clubgebouw de Re genboog aan de Paul Kruger- dreef en begint om 14.00 uur. In aanwezigheid van het ge westelijk bestuur geeft de AN- BO-afdeling dan opening van zaken van het afgelopen jaar. Een week eerder, dinsdag 22 januari, staat opnieuw een bingomiddag op het program ma. Bijeenkomst - Aquariumver eniging Albino Zwaarddrager houdt morgen in restaurant Vijverhof aan de Frederik van Edenstraat haar maandelijkse ledenbijeenkomst, aanvang 19.30 uur. Hoofdthema vormt het onderwerp aquariumplan- ten. Aan de hand van een dia serie wordt een toelichting ge geven over de voor de liefheb bers aantrekkelijke planten en hun groeivoorwaarden. Deze zijn afhankelijk van de bo demsamenstelling en de tem peratuur van het water. Ver der wordt aandacht geschon ken aan de plaats in het aqua rium, de uitbreiding en de combinatie met andere plan ten. Ruilavond - Maandag 14 ja nuari is er een bijeenkomst van de postzegel- en munten- vereniging Zeeuwsch-Vlaan deren in de bovenzaal van café Du Commerce, aanvang half acht 's avond. Ook niet-leden zijn welkom. Behalve dat er ruilmogelijkheid is, zal ook de nieuwtjesdienst van de ver eniging aanwezig zijn en is er een veiling en een verloting. Vergadering - De kaartclub van café De Vriendschap kwam bijeen voor haar jaar vergadering en de eerste kaar ting vna het jaar. De club houdt ook dit jaar een aantal kaartingen tegen andere ver enigingen. Ook werd de win naar 1984 bekend gemaakt. Dit was A. Smolenaer. Verdere uitslag: 2. mevrouw Pierar, 3. J. Jansen, 4. A. Florussen, 5. D. Kaijser. Voor de eerste twee was er een beker. De poedel prijs ging naar de heer Ver sprille, die de minste bomen gewonnen had. Toneel - Op uitnodiging van de culturele afdeling van de stichting Welzijn voor Oude ren is er dinsdagavond 15 ja nuari een toneelvoorstelling door de Terneuzense toneel club. De club voert het stuk 'Een beeld van een man' op in De Veste, aanvang half acht. Kaarting - In de kantine van W Vogelwaarde werd een kaarting gehouden waaraan door 44 personeen werd deel genomen. Uitslag: 1. Ria Mi- chielsen-Van de Velde, 2. Theo Danckaert, 3. Joos Erpelinck, 4. Ronnie de Kort, 5. George Vonk. De volgende kaarting ls op vrijdag 1 februari.

de Stem | 1985 | | pagina 7