erdag xel? Jos Menheere grijpt titel Ludo et Emergo aan de leiding Sterke toernooizege van Sandra Begijn WISSELEND SUCCES TERNEUZENSE PLOEG Dieleman op dreef Huldiging Sportief weekeinde Corn Boys Rl1985 JEENKOMST nE STEM VAN DINSDAG 8 JANUAR11985 Tweede plaats voor Alois van de Bunder TITELSTRIJD EERSTE KLAS LIBRE Dames GSC baas over Were Di Succes L S ross op terrein af 13.00 uur. ilmvoorstelling in gem, pshuis 't Kaaike te vang 14.00 uur. ingo-avond in gemeenscha, 't Kaaike te Zuiddorne tot 20.30 uur. dag 29 januari: vergader» eenteraad Axel in ^opjEUZEN - Sandra Begijn it Hulst boekte afgelopen !eek een toernooizege in het Lsdtoernooi te Heemskerk, «aarin zü deel uitmaakte van 1 disirietsploeg, die aan dit Laooi deelnam om punten Tkunnen verzamelen voor de itionale jeugdrangiijsten. Zij bereikte bij de meisjes z3»*oten met 14 jaar de finale via °WverWinmngen op Felice Snij- vang 19.00 uur. 'dag 1 februari: 'Daver», dag'. Groots koopgebeuren» tprijzen in de winkelstra de kern Axel. Basketbal wedstrijden Vcm arts in sporthal 't Sport® vang 20.00 en 21.00 uur. lubkaarting Ons Genoeg™ blokaal aan de Tuinstraat »a g 20.30 uur. -rdag 2 februari: weekrnarl n Axel van 09.00 tot 17.00 uur ingo-avond Showband Axei blokaal aan de Tuinstraat g 19.45 uur. 'aa dag 3 februari: training motoi ~s op terrein Smitschorre var uur. Soos in gemeenschapshuis aike te Zuiddorpe, aariva ïuur. nsdag 6 februari: kindervoor Hing van 'Tejater van Oempl cultureel centrum De Hall vang 15.00 uur. terdag 9 februari: weekmark n Axel van 09.00 tot 17.00 uur Indoor-Vlaanderen. Internaii le springwedstrijd voor paarde pony's in manege Magrette 00 tot 19.00 uur. asketbalwedstrijd dames Voor arts-Operatie'71 in sporthal ~rtuus, aanvang 13.00 uur. ptreden Willem Vermandere eenschapshuis 't Kaaike iddorpe, aanvang 20.00 uur. ndag 10 februari: training cross op terrein Smitscl naf 13.00 uur. Filmvoorstelling in gemi apshuis 't Kaaike te Zuiddortx hrp nvang 14.00 uur. "dag 15 februari: film voorstel g voor de jeugd in het Gezellen is aan de Walstraat, aanvai 30 uur. lubkaarting kaartclub Ons G< gen in het clublokaal aan instraat, aanvang 20.30 uur. terdag 16 februari: weekmari ern Axel van 09.00 tot 17.00 uur. Disco-avond in gemeenschapi is 't Kaaike te Zuiddorpe, aai ng 19.30 uur. ndag 17 februari: training rcross op terrein Smitschon naf 13.00 uur. -sdag 19 februari: CarnavalM^'j"' -st in gemeenschapshuis 't Kaai® te Zuiddorpe. rijdag 22 februari: basketbal edstrijd jongens-aspirantt oorwaarts-Smokkelhoek rthal 't Sportuus, aanvang 20. icta ien c aterdag 23 februari: weekmai rn Axel van 09.00 tot 17.00 uur. Blijspel 'Slippers' in culture ntrum De Halle, aanvang lur. Kaartavond Showband Axel et clublokaal aan de Tuinstn anvang 19.45 uur. Jeugdkaarting in het Gezelier uis aan de Walstraat, aanval .30 uur. Soos voor alleenstaanden in "eenschapshuis De Vlaschaard! oewacht, aanvang 20.00 uur. "ndag 24 februari: training rcross op terrein Smitschi anaf 13.00 uur. Soos in gemeenschapshuis aaike te Zuiddorpe, aanval 4.00 uur. Bingo-avond in gemeenschaps uis 't Kaaike te Zuiddorpe 9.00 tot 20.30 uur. insdag 26 februari: vergaderu emeenteraad Axel in stadhui anvang 19.00 uur. oensdag 27 februari: kinde oorstelling poppentheater Pinol :o in cultureel centrum De Hal» anvang 15.00 uur. beleg! 'ouden stelle lurg. onderdag 10 januari een -ormatiebij eenkomst bel Het is de bedoeling tijdens ze bijeenkomst vast te stc voor wie sport overdag loeld is en door wie het ge® 'aniseerd en uitgevoerd I worden. Daarbij zullen vra over kader, accommodatie, nanciën en publiciteit aan orde komen. Deze bijeenkom op 10 januari wordt gehoud in het Axelse stadhuis en gint om 19.30 uur. AXEL - Evenals voorgaf jaren zal er ook in 1985 va, huldiging plaatsvinden unten inwoners en inwoonsters v Axel en Axelse vereniging' die in 1984 bepaalde opmerjmoeiem. lijke resultaten of kamp'®^ schappen hebben behaal" het terrein van de sport. Inmiddels zijn alle verenigingen aangeschre met het verzoek, gegadig voor deze kampioenenhw ging aan te melden 1 ten moeten een schap hebben behaald t Axel5 GUV-»»-- Kandia3 kamPioeI! ïicuyjdi selijke kampioenschappen clubkampioenschappen zl' uitgesloten. Kandidaten m ten in Axel woonachtig v Leden van een Axelse ver ging die geen inwoner zijn Axel kunnen wel in team band, maar niet indivi worden gehuldigd. Aan dingen moeten vóór 18 ja binnen zijn bij het bu welzijn van de gemeente a* De huldiging van de ka pioenenen in de gem Axel zal vrijdag 8 febru» worden gehouden in cm centrum De Halle in Ax beeint om 19.30 uur. Van- omee tennismedeiverker der (6-3, 6-3), Miranda Nuijten (4-6, 6-2, 6-3) en Carijn Kete laar: 6-0, 6-4. In de finale ver sloeg zij Pauline Mulder met 6-4,6-4. Gyon Asselman werd in dit toernooi bij de 14-jarige jon gens winnaar van de verlie zersronde via een 6-3, 4-6, 6-5- zege op Thomas van der Vliet. Dimitri Kaijser en Marcel van Sabben vertegenwoordigden de 16-jarige jongens. Kaijser verloor in de eerste ronde met 3-6, 3-6 van Hylke Bakker en drong daarna door tot de halve finale van de verliezersronde waarin hij met 3-6, 2-6 verloor van Thomas Koemans. Van Sabben strandde in de tweede ronde van het hoofdtoernooi op Albert Baan met 4-6, 2-6, nadat hij in de eerste ronde had gewonnen van Junior Schatberg. Mirjam Brakman verloor bij de 16-jarige meisjes in de eerste ronde met 3-6, 3-6 van Marie-José Rutten en drong in de verliezersronde door tot de kwartfinale, waarin zij klop kreeg van Trudy Torringa met 3-6, 6-4, 1-7. Maaike Verstrae- ten kwam evenals Brakman tot in de kwartfinale van de verliezersronde. Zij verloor in de kwartfinale met 4-6, 3-6 van Corine Diederik. Angela Latuheru werd eveneens na haar verlies in de eerste ronde doorverwezen naar de verlie zersronde, waarin zij in de halve finale met 2-6, 5-6 werd uitgeschakeld door Eva Has- lingshuis. Jeroen Verstraeten strandde bij de 14-jarige jon gens in de eerste ronde op Ri chard Krajicek met 4-6, 2-6 en haakte ook in de eerste ronde van de verliezerspoule af te gen Ton van der Wiel met 2-6, 2-6. luime winst van Scheldespnrt Van onze sportmedewerker WOUW - Alois van de Bunder Bit IJzendijke en lid van de biljartvereniging OBV uit Oostburg, heeft een eervolle (weede plaats behaald in het kampioenschap derde klas li bre van het gewest Zuid-Ne derland dat in het Brabantse ouw werd gehouden. Tot aan de finalepartij in Jé 't Trefpunt te Wouw, itond Van de Bunder in kans rijke positie voor de titel. Hij jad toen evenveel matchpun- en (10) verzameld als Jos de irouwer uit Kaatskeuvel, naar stond geklasseerd met beter algemeen gemiddel- Een remise zou voldoende ijnvoor Van de Bunder om de itel te pakken. Voor de OBV- ipeler kwam nog wel om de loek kijken, dat hij zijn oyenne ietwat moest druk ten wilde hij bij het veroveren kan de titel gerechtigd zijn af- [evaardigd te worden naar iet nationaal kampioenschap. Zover kwam het niet. Tot jan de 70 caramboles was deze inalepartij spannend en ging lelijk op. Toen nam Brouwers ifstand om met de cijfers 80- in 23 beurten te winnen en ;ewestelijk kampioen te wor- Van de Bunder eindigde iet 10 matchpunten, 3.06 ge- niddeld en 15 was zijn hoogste De Wit uit Zierikzee ein- als vierde met 8-2.61-13 :n Timmerman uit Middel- lurg als zesde met 4-2.39-18. Ien. pie.l Van onze basketbalmedewerker TERNEUZEN - Wisselend succes voor Schel- desport in het afgelopen weekeinde. Het eerste herenteam versloeg Jumping Crabs 4 met rui me cijfers, terwijl de reserves de boot ingingen tegen koploper Marathon 5. De Terneuzense dames kregen een reglementaire 2- 0-overwinning door het te laat verschijnen van Jum ping Crabs 2. Derde klas heren: SCHELDE- SPORT 1-JUMPING CRABS 4 73-31 - Een eenvoudige, maar regelmatige overwinning van de Terneuzense heren. Schel- desport lijkt beter in zijn spel te komen. Met name de score loopt nu parallel met het ver toonde spel. De bezoekers uit Bergen op Zoom waren in feite een klas te licht voor Schelde- sport, dat voornamelijk uit de break scoorde. In de tweede helft liet Ed Hofman nog wat aanvals- en verdedigingssys temen uitproberen, met rede lijk succes. Met name de pres sie op de bal kwam aardig ut de verf. Via 35-16 bij rust werd het een grote overwinning voor de thuisploeg. Vierde klas heren: SCHELDE- SPORT 2-MARATHON 5 29- 41 - Minder succes hadden de Terneuzense reserves. Op be zoek kwam koploper Mara thon 5. Het werd een slechte wedstrijd. Veel te hard aan beide zijden, met een te zwak optredende leiding. Daardoor ontstond er nogal wat irritatie met matig tot slecht basketbal ais gevolg. Scheldesport nam een kleine voorsprong, maar nog bij rust was Marathon langszij gekomen: 13-16. Toch hadden de Terneuzenaren een goede opleving in het begin van de tweede helft. Marathon kwam op een 21-16-achter- stand. Op dat moment moest Maarten Koster echter het veld verlaten met vijf per- Van onze sportmedewerker S-HEERENHOEK - Jos Menheere van de biljartver- 'niging Delta uit Colijnsplaat is kampioen geworden de eerste klas libre van het district Walcheren/De Bevelanden van de Koninklijke Nederlandse Biljart ter Grote verliezer in dit kam- «oenschap, dat in café De Joon te 's-Heerenhoek ge- n werd, was Rinus Koe- Man van VEG/ABV uit Sou- ®8- Hij voerde na vier ron dde ranglijst aan, maar kon 'a geen enkele partij winnen en zakte daar- naar de vierde plaats. Toch had hij nog een minie- ekans op de titel, voordat de 'ftste ronde van dit door De Wnst georganiseerde ■ampioenschap begon. Als hij nheere in die slotpartij met ors verschil zou verslaan, dan 0,1 hij nog op moyenne win- M- Al snel ging die vlieger Jaeer op, omdat Lau Rijk 11 ALM uit Goes tien match- vergaarde en dus door Koeleman niet meer te «terhalen was. Toen restte an nog mogelijkheden een tweede plaats, maar Koeleman 6-4.78-44; 5. Jo de Groot 4-4.08-40; 6. Jan Rijk 2- 3.74-23; 7. Jan Rentmeester 2- 3.13-53. soonlijke fouten. Scheldesport stortte in elkaar en Marathon kon nog ruim winnen met 29- 41 OPERATIE'71-DYNAMO'70 3 69-17 - De Oostburgse heren kregen de zwakste tegenstan der uit de vierde klas op be zoek. Toch was het kwaliteits verschil aanvankelijk nog niet direct uit te drukken in een duidelijk veld- en scoreover- wicht. Bij rust was de voor sprong aanzienlijk met 27-9, maar pas in de tweede helft brak Operatie'71 goed los. Er werd op tempo gespeeld en Dynamo kon niets anders doen dan achter de bal aanlopen. Met name Mark Gerards was de onbetwiste topscorer aan Oostburgse zijde. In de verde diging deed de jonge Leo Dek ker uitstekend reboundwerk. Mede hierdoor werd het een ruime overwinning voor Oost burg, dat nota bene Mark de Jager, Ruud van de Runstraat en Edwin de Dobbelare moest missen. MARATHON 4-STONE DUN- KERS 30-43 - Zonder de ge blesseerde Jo Muller moest Stone Dunkers in barre weersomstandigheden afrei zen naar Vlissingen. Door het nijpende spelersgebrek kon voorzitter Luc Dierickx na vier jaar zijn rentree in het actieve basketbal maken. De eerste helft liet een evenwich- te partij zien. Stone Dunbkers speelde goed op de break, maar moest Marathon toch op korte afstand naast zich dul den. Ruststand 16-18. Na de pauze speelde Stone Dunkers voortreffelijk. De verdediging bleef onder leiding van Mare Luyten goed gesloten en ook aanvallend draaide alles naar wens. Ondanks het nog voor verbetering vatbare samen spel, toch een verdiende over winning voor Stone Dunkers. Tweede klas dames: SCHEL DESPORT-J UMPING CRABS 2-0 - Jumping Crabs kwam ruimschoots over tijd opdraven en moest dus een reglementaire nederlaag in casseren. Beide teams speel den nog een vriendschappe lijke partij, die door de hoge scores van Liane van Dix- hoorn (16 punten) en Lilian Gillissen (13) met 33-22 door Scheldesport gewonnen werd. Spelmoment uit de basketbalwedstrijd in de derde klas heren tussen Scheldesport en Jum ping Crabs. In donkere shirts de Jumping Crabs-formatie aan het werk. Hier een aanval van Scheldesport met Jan den Hamer aan de bal bij een doelpoging. - foto de stem/cor j de boer Van onze sportmedewerker SAS VAN GENT/BURGH HAAMSTEDE - „Het zijn fantastische dagen geweest. Tot en met zondagmiddag hebben we de weersomstan digheden voortreffelijk mee gehad en we zijn op een ont spannen manier sportief be zig geweest. De algemene tendens in de groep was dan ook dat zo'n sportief weekeinde be slist voor herhaling vatbaar is". Aan het woord Hans Radt, trainer van het Sasse Corn Boys en initiatiefne mer van dit sportieve week einde voor de selectiegroep van het eerste elftal van Corn Boys. Vanaf vrijdag tot zondag middag - enkele spelers ble ven zelfs tot maandag - ver bleef het gezelschap, be staande uit zo'n dertig per sonen, in het bungalowpark Bohemen in Burgh Haam stede. Daar waren verschil lende sportieve activiteiten, zoals een gemengd volley baltoernooi, een strand- en bostraining en een zaalvoet baltoernooi op de agenda ge zet. Tevens was er ook ruim te voor een gezamenlijk di ner en een uitstapje. „Naast het feit dat het sfeervolle dagen waren, hebben we ook nog nuttig bezig kunnen zijn. Bij laag water waren we met de bal op het strand bezig en dat is onder deze weersomstandig heden een ongekende weel de, want op de velden kan nu niet gespeeld worden", verduidelijkte Hans Radt, daarmee onderstrepend dat dit weekeinde ook voetbal- technisch gezien nut had. Binnenkort kan het gezel schap nog eens terugblikken op deze dagen, want Mark van de Bergen maakte hier van video-opnamen. Van onze ten nismedewerker TERNEUZEN - Het Oostburgse Ludo et Emergo is de winterstop blijkbaar goed doorgekomen in de winter - tenniscompetitie, ge/ien de forse zege die de Oostbur gers behaalden op MLTC 1, dat echter niet in zijn sterkste samenstelling aantrad. Met 12-0 ging de winst naar Ludo et Emergo, dat hiermee de leiding nam in de hoogste poule van de mixed-competi tie. Patrick Marteijn bewees zijn waarde en is zeker een on misbare schakel voor het ko mende zomerseizoen. Ook nu zorgde Marteijn voor een op merkelijke uitslag tegen Joost Thoorenaar, die hij met 10-9 na een uur spelen klopte. Han Petiet voegde daar eveneens een positieve score aan toe door met 12-5 te win nen van Gillis van de Gruiter. Mirjam Brakman, sinds kort ingelijfd door de Oostburgers vanwege het vertrek van Con- ny Baarends, voelt zich blijk baar goed thuis in dit gezel schap. Zij was goed voor een zege op Marie-Louise Maas dam (9-3), terwijl ook Barbara du Fossé hierbij niet achter bleef. Zij versloeg Marjolein Cijsouw met 8-6. Uiteraard le verde het herendubbel een winstpunt op en ook het da mesduo eindigde in een zege. In dezelfde poule bleef het Terneuzense Animo met lege handen achter. Het werd door TSI uit Goes onder de voet ge lopen en leed een 12-0-neder- laag. Tim van Dijk tekende verlies aan tegen Ard Breure (8-5) en invaller Bram van Dijk kwam niet verder dan drie games tegen Mare Zuid- weg: 11-3. Karin van Maarle- veld leed een smadelijke ne derlaag tegen Corina van der Borgt met 10-0 en Martine Nijsten kon het niet bolwer ken tegen Judith van de Ber ge: 9-6. Ook in de dubbelpar- tijen bleken de Goesenaren te sterk. In de tweede poule speelden MLTC 2 en Hulster Ambacht 1 in Goes een wedstrijd, die door de Hulstenaren met 8-4 werd gewonnen. Mark Leenknegt leed een 5-7-nederlaag tegen Mario Titiheru, terwijl Peter Burm de stand gelijk trok via een 6-5-zege op Ron Vroegop. Sandra Begijn en Chantal Baecke zorgden daarna voor forse zeges, want 13-2 luidde de uitslag voor Sandra Begijn tegen Debie Titiheru en Chan tal Baecke eindigde op 7-2 te gen Boogaard. Titiheru en Vroegop bleken in het heren- dubbel te sterk voor de Hul- sterse combinatie (15-6), waar na Begijn en Baecke hun te genstandsters met 18-1 ver schalkten. Het tweede team van Hul ster Ambacht pakte met het 6- 6-gelijke spel tegen TSI 2 de koppositie in de derde poule. De Huisterse dames waren goed voor de twee winstpun ten in het enkelspel en ook in het dubbel zorgden zij voor een positieve score voor de Hulstenaren. Stanny Ver straeten redde het niet tegen Marcel van Sabben (10-11) en Jeroen Verstraeten kon niet op tegen Dimitri Kaijser: 6-14. Maaike Verstraeten stond Ja- nine Moerland slechts één ga me toe (13-1) en Marion Schel- lekens won van Monique van der Borgt met 6-4. Het dames- dubbel eindigde in 8-7 terwijl het herendubbel door TSI met 11-7 werd gewonnen. In de herencompetitie lever de Animo vier verliespunten oekoi Sok d|( le gmgen in rook op toen de finalepartij tegen Men- te met groot verschil ver- 130-69 in 19 beurten. Qs Menheere dus kampioen •hi »verkreeg daarmee het afgevaardigd te worden j de gewestelijke eind- Kaatskeuvel. Een ti- die van 8 tot en met 10 wordt gehouden. Te- plaat ma® ^eze speler deelne- iftrfRM11 ^et kampioenschap Pdklas libre van het dis- Walcheren/ De Bevelan- kampioenschap werd m,^ spelers beëindigd, plh, Tupanwel uit Mid- elbur eval ter' 'g zich wegens een sterf- 'ug moest trekken. - eindstand n de eerste teii»! ï,e' °Pgemaakt door 'as 'e'der Leo de Jonge, oat»v, pectievel')k aantal iiiddeiPriUnten' algemeen ge- J. e en hoogste serie): 1. d-, eere 10-5.27-37 2. tevuIJ, 10-4.50-30; 3. Henk Velaar 8-4.40-29; 4. Rinus ST.-JANSTEEN - Co Dieleman van de biljartvereni ging BCD uit Draaibrug en woonachtig in Sluis, staat er gunstig voor na vijf ronden in het kampioenschap eerste klas libre van het district Zeeuwsch-Vlaande ren van de Koninklijke Nederlandse Biljart Bond. Hij voert met twee match- bout uit Koewacht zich na de punten voorsprong en een be- eerste ronde, wegens familie ter algemeen gemiddelde dan omstandigheden terug moest Zeven van de acht finalisten in het kampioenschap eerste klas libre van het district Zeeuwsch-Vlaanderen bijeen in café Den Ouden Arend te St.-Jansteen. Van links naar rechts: Jo Josiassen, George Roets, Florent Rombout (hij moest zich wegens familie-omstandigheden terugtrekken uit dit kampioenschap), Raf Vonck, George Mahu, Jan Baart en Jos Scheele. Koploper Co Dieleman ontbreekt op deze foto. - foto erik ossewaarde nummer twee, Jos Scheele van KOT uit Terneuzen, de klasse ring aan in café Den Ouden Arend te St.-Jansteen. Met dat tweetal en in min dere mate George Roets, zijn de kanshebbers genoemd in dit kampioenschap. Dieleman lijkt alleen in Scheele nog een struikelblok te kunnen heb ben, maar dan is het nog de vraag of dat voldoende is om Dieleman van de titel af te houden. Temeer, omdat hij in de finalepartij, door een vreemde kronkel van het toe val, zijn clubgenoot Roets ont moet. Roets moet zijn sportie ve plicht vervullen, maar de vraag blijft hoe gemotiveerd die is als hij kansloos is ge worden voor de titel. Alles wordt anders als Roets dan nog wel tot de kanshebbers behoort. Dan kan men nog een spannend slot verwachten bij de organiserende vereniging Den Ouden Arend. Dat ietwat vreemde beeld is gekomen omdat Florent Rom- trekken. Daarom geeft ook de tussenstand een wat verte kend beeld, omdat sommige spelers al vijf en anderen nog maar vier partijen gespeeld hebben. Co Dieleman voert verdiend de klassering aan. Hij heeft tot nu toe degelijk biljartspel laten zien, heeft het hoogste algemeen gemiddelde en is nog ongeslagen. Daarom zou hij een goede kampioen zijn. Zover is het nog niet. Ze kerheid daarover ontstaat za terdag als de wedstrijden on der leiding van Jo van Hauten om twee uur verder gaan. De finalepartij op die dag is ge pland om vijf uur. De stand na vijf ronden is (respectievelijk aantal ge speelde partijen, aantal matchpunten, algemeen ge middelde en hoogste serie): 1. Co Dieleman 4-8-5.97-40; 2. Jos Scheele 4-6-5.04-27; 3. George Roets 4-5-5.09-29; 4. George Mahu 4-4-4.39-56; 5. Jo Josias sen' 4-4-4.33-35; 6. Raf Vonck 5-2-3.18-17; 7. Jan Baart 5-1- 3.17-22. in tegen MLTC 2, maar won toch met 8-4. Dieter Gajewski moest de kracht ervaren van Walter Montenarie, die afge lopen weekeinde het Zeeuws kampioenschap behaalde bij de 16-jarige jongens. Met 8-7 won Montenarie. Gerard Kouwijzer versloeg Gillis van de Gruiter en Enno Cohen liet zich niet verrassen door Rob Carol (10-5), terwijl Huub Nijsten daar eveneens een overwinning aan toevoegde tegen Erwin Carol: 8-5. Mon- tenarie/Carol was daarna te sterk voor Kouwijzer/Nijsten met 10-6. De tweede dubbel- partij leverde winst op voor Animo. Uitslagen mixed: TSI 1-Animo 1 12-0, Ludo et Emer- go-MLTC 1 12-0, MLTC 2-Hulster Ambacht 1 4-8, TSI 2-Hulster Am bacht 2 6-6. Heren: Animo-MLTC 2 8-4, Hulster Ambacht 1-Schelde 1 10-2, Domburg 1-SJEF 2-10, DOS 2-Domburg 2 12-0, Souburg 1-Axel 4-8. Van onze handbalmedewerker TERNEUZEN - De dames van GSC hebben na de winterstop de draad in de landelijke zaal handbalcompetitie goed opge pakt door de uitwedstrijd te gen Were Di te winnen. Ook HVSV deed het goed. Het zegevierde in Tilburg over Volt. Olympus won de derby van stadgenoot Walcheren. Bij de heren in de derde divisie bleef EMM 2 knap baas over Avanti. Marathon verloor nipt van Dongen. Derde divisie H dames: WERE DI-GSC 3-11 - Een verdedi gend goed spelend GSC won verdiend. De eerste helft le verde weinig treffers op, want de ruststand bleef steken op 1- 3. In de tweede helft was GSC duidelijk sterker, maar wer den er teveel kansen gemist, zodat de score niet te hoog uit viel voor een collectief beter GSC. VOLT-HVSV 7-15 - HVSV be gon uitstekend en liep binnen twintig minuten uit naar 0-6. Vooral de break-out kwam er goed uit. De rust werd bereikt met 2-7. In de tweede helft liep het iets stroever bij HVSV, maar de wedstrijd werd ge makkelijk onder controle ge houden. De Terneuzense da mes liepen eerst nog uit naar 2-11, voordat Volt, dat enkele weken geleden GSC de eerste nederlaag bezorgde, iets terug kon doen. Volt miste echter de klasse om de verdediging van HVSV echt in de problemen te brengen. Een verdiende zege. Uitslagen derde divisie H dames: Gilze-Avanti 13-11, EBHV 2-Internos 7-13, Olym- pus-Walcheren 15-6, Volt- HVSV 7-15, Were Di-GSC 3- 11. Derde divisie H heren: Volt-Fortuna B 13-15, EMM 2- Avanti 18-16, EBHV-Groene Ster 17-23, Dongen-Marathon 18-17, Boemerang-Rapid 23-19. Van onze tennismedewerker HULST - In de B2-poule van de Huisterse bedrijfstennis- competitie zorgde L S voor een surprise door een van de koplopers, Kredietbank, met 6-2 te kloppen. L S maakte hierdoor een forse sprong op de ranglijst, want na drie wedstrijden stond het nog onderaan. Piêter de Klerk won met 7-5 van Marcel Kegels en in het ge- mengddubbel ging de winst ook naar L S. Hier was het duo Elly Mee- len/Wim Compiet na drie kwartier het meest succesvol. Het versloeg met 8-6 Gaby Bauwens/Frans Strooband. De derde partij kwam op naam van het koppel Henk Laanen/Pieter de Klerk, dat slechts met twee games ver schil de tegenstanders be dwong: 7-5. Gaby Bauwens redde voor Kredietbank de eer door met 8-2 te winnen van Bernadette de Klerk. Uitslagen A-poule: Gim-Huijgens 6-2, Goossen-Bral 0-8, Champs Disques 2-Van der Walle 2-6. Bl-poule: Schelde Lin 1-Bleijko 5-3, Jansenius-Neckermann 2 6-2, Bleijen- bergh-De Boy 4-4. B2-poule: 't Zuiden- Rademakers 6-2, L S-Kredietbank 6-2, Schelde Lin 2-Elma 1 2-6. D-poule: Wes- terterp/Hemelaar-NSM 6-2, Van Tie- nen-Rabo Hulst 4-4, Ine Fassaert-Nec- kermann 3 4-4. Stand na zes wedstrijden: A-poule: El. Weemaes 41 punten, Champs Disques 1 en Dow 39, Bral 32, Schellekens en Gini 24, Jeunesse en Van der Walle 21, De Vilder 15, Champs Dis ques 2 en Huygens 11, Goossen 10. Bl- poule: Delforge 46, Iris 38, De Boy 35, Jansenius 34, Neckermann 2 24, Bleijen- bergh 22, Schelde Lin 1 20, D'Aubioul 18, UAP 17, Luctor 15, Bleijko 13, Elma 2 6. B2-poule: Neckermann 1 35, Elma 1 33, Kredietbank 32, Walhout/De Visser 30, 't Zuiden 28, Le Bouquet 25, L S 22, El. van de Walle 21, Rabo Nieuw-Namen 18, Rademakers 16, Schelde Lin 2 en Eesi 14 punten.

de Stem | 1985 | | pagina 9